http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

تازه ترین مطالب آسان طب

نرم افزار مطب

محبوب ترین مطالب

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

مقالات پیرامون سلامت مو

رشد سریع‌ مو با ترفندی ژاپنی

رشد سریع‌ مو با ترفندی ژاپنی

در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان ترفندی ژاپنی برای رشد سریع مو را به شما معرفی می کنیم. این روش هزینه ای ندارد و هر کسی می تواند در منزل انجام دهد. حتما این روش را در منزل امتحان کنید. البته توقع نداشته باشید با یک بار امتحان کردن نتیجه بگیرید.

رنگ مو و آشنایی با ماهیت رنگ مو

در این مطلب از سایت پارسی1 برای علاقه مندان به آرایشگری از ساختمان رنگ مو صحبت می کنیم.رنگ مو دارای انواع مختلف است که به تفصیل شرح می دهیم.نگ دانه های رنگ موقت به دلیل بزرگ بودن مولکولها فقط روی سطح مو را پوشانده و قابل حل در آب می باشد. به داخل پولکهای مو نفوذ نمی کنند و با یک بار شست و شو از روی موها پاک می شوند.

چربی سر خود را به آسانی از بین ببرید

برای از بین بردن چربی سر ، سر را هر دو روز در میان با جوشانده آب میوه کاج که در آن مورد و نشا در حل کرده باشند بشویند.مالیدن روغن هاى لادن، موزدا پرسیاوشان، شقایق، سنبل، سعد، مصطکی، آمله، تخم چغندر، تخم کرفس مازو و یا خیسانده مورد در آب آمله و سپس در روغن کنجد توصیه میشود.

پسوریازیس یک بیماری پوستی قابل درمان است

پسوریازیس نوعی بیماری خودایمنی ژنتیک است که در آن تولید مولکولهای شبه انسولینی زیاد موجب می شوند تا سلولهای پوستی به سرعت رشد کنند و به جای مرحلهٔ معمول بیست و هشت روز در مدت دو تا چهار روز به سطح پوست برسند. این حالت مربوط به اختلال مقاومت انسولین در سوخت و ساز است. حدود چهل درصد مبتلایان پیشینه ای فامیلی دارند و به نظر می رسد عامل آغازگر آن در افراد متغیر است.

خواندن این مقاله ریزش مو ی شما را قطع میکند!

ریزش مو این که تقریباً همهٔ مردان قسمتی از موهای خود یا کل آن را در طول زمان از دست میدهند، حقیقت دارد و عاملی ارثی است. بنابراین اگر پدر شما موهایش را در چهل سالگی از دست داد، احتمال آن برای شما هم هست، اما اگر پدر بزرگتان در هشتاد سالگی پرمو بوده، شما نیز چنین شانسی دارید. دلیل اصلی که چرا اغلب افراد موهایشان را از دست می دهند، روال طاسی مردانه است که برخلاف اسم آن، زنان نیز دچار می شوند و معمولاً طریق مشابهی دارد- کم شدن موهای فرق و سپس کم پشت شدن آنها در بالای سر و دو سوی شقیقه ها.

۷ مدل از انواع ماسک خیار برای پوست

یکی از انواع ماسک خیار ، ماسک خیار و نعناع و تخم مرغ است. برای تهیه این ماسک ابتدا خیار را پوست بکنید و تخم های آن را خارج کنید. ۴۵ عدد برگ نعنا را به خیارها اضافه و میکس کنید. سپس سفید تخم مرغ را از زرده جدا کرده و حسابی به هم بزنید. در مرحله بعد سفیده را به مخلوط خیار و نعناع اضافه کنید.