http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

تازه ترین مطالب آسان طب

نرم افزار مطب

محبوب ترین مطالب

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

مقالات پیرامون سلامت پوست

با حفره های پوست صورت چه کار کنیم؟

حفره های پوست صورت

برخی از افراد روی پوست خود روزنه هایی دارند که ایجاد حفره های پوست صورت می کند.بیشتر این حفره ها جای جوش است.در این مطلب از مجله پارسی وان برنامه ای برای مقابلهٔ دراز مدت با حفره های پوست صورت ارائه می شود. این برنامه می تواند خطا پذیر باشد و برای همه کارساز نخواهد بود، اما بهترین راه های در دسترس را برای شما معرفی میکند.

ویژگیهای مرطوب کننده خوب برای پوست خشک

ویژگیهای مرطوب کننده خوب برای پوست خشک

در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان اطلاعاتی را درباره ویژگیهای کرم مرطوب کننده خوب تقدیمتان می کنیم. شما نباید هر کرمی را به دست و صورت خود بزنید. چون ممکن است نه تنها مفید نباشد بلکه به پوستتان هم آسیب برساند. به عنوان مثال می توانید از مرطوب کننده حاوی رتینول قبل از خواب شبانه استفاده کنید.

چربی سر خود را به آسانی از بین ببرید

برای از بین بردن چربی سر ، سر را هر دو روز در میان با جوشانده آب میوه کاج که در آن مورد و نشا در حل کرده باشند بشویند.مالیدن روغن هاى لادن، موزدا پرسیاوشان، شقایق، سنبل، سعد، مصطکی، آمله، تخم چغندر، تخم کرفس مازو و یا خیسانده مورد در آب آمله و سپس در روغن کنجد توصیه میشود.

معرفی چند راه سریع برای جوانسای پوست

سونای مرطوب و جکوزی وسایلی مفید، برای آسوده سازی جسمی و روانی هستند و موجب ارامش می شوند. پیروی دقیق از برنامه غذایی صحیح و آب کافی را به پوست برسانید، بهترین توصیه برای بسیاری از بیماران با پوستی در رده ی متوسط، نوشیدن حداقل هشت تا ده لیوان اب در روز و خوردن مقادیر فراوان میوه و سبزی های غنی از نظر انتی اکسیدانها، از الزامات مهم تندرستی است۔

نکاتی مهم در استفاده از انواع ماسک ها

باید به این نکته توجه داشته باشید که هرچه زودتر در رفع چین و چروک و لک های پوستی و جوشهای صورت خود اقدام کنید بهتر است چراکه، وقتیکه صورت شما افتادگی پیدا کرد و پیری در پوست ایجاد شد (پیری زودرس و یا به موقع) هرچه به پوست خود برسید نتیجهٔ کمتری را ملاحظه می کنید. پس اگر سن شما از ۲۵ سالگی گذشته باز هم می توانید جوانتر شوید و گفته های ما به این منظور نیست که خود را فراموش کرده و ناامید شوید.

مراقبت پوست با استفاده از ماسک دست ساز

در اینجا به شما توصیه میشود که برای مراقبت پوست به جای شیرپاک کن و تونیک های آرایشی شیمیایی ساخت کارخانجات از پاک کننده های گیاهی که طبیعت در اختیارتان میگذارد استفاده نمائید که هم پاک کننده پوست شما است و هم تقویت کننده و مراقبت پوست ... آب خیار، جوشاندهٔ رازیانه (بادیون)، جوشاندهٔ سرو کوهی، گلاب و آبلیمو، آب هندوانه، عرقی بیدمشک، شیر، عرق چهل گیاه، عرق نسترن، عرق بهار نارنج، روغن بادام (برای پاک کردن چشمهای آرایش شده).

پسوریازیس یک بیماری پوستی قابل درمان است

پسوریازیس نوعی بیماری خودایمنی ژنتیک است که در آن تولید مولکولهای شبه انسولینی زیاد موجب می شوند تا سلولهای پوستی به سرعت رشد کنند و به جای مرحلهٔ معمول بیست و هشت روز در مدت دو تا چهار روز به سطح پوست برسند. این حالت مربوط به اختلال مقاومت انسولین در سوخت و ساز است. حدود چهل درصد مبتلایان پیشینه ای فامیلی دارند و به نظر می رسد عامل آغازگر آن در افراد متغیر است.