تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

تازه ترین مطالب آسان طب

نرم افزار مطب

محبوب ترین مطالب

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

مقالات پیرامون روانشناسی

تست مرد شناسی یا تست طنز روانشناسی

تست مرد شناسی یا تست طنز روانشناسی

تست های روانشناسی زیادی در دنیا وجود دارد. برخی از این تست های روانشناسی جنبه طنز دارد و با هدف سرگرمی مخاطبات طراحی شده است. در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان ، بک تست مرد شناسی طنز را برای شما گرداوری کردیم. هدف ما فقط سرگرمی و تفریح مخاطبین است. امیدواریم از خواندن ان خوشتان بیاید.

روشهای صبح زود بیدار شدن از خواب

صبح زود بیدار شدن ، صبح بیدار شدن ، سحرخیز شدن ، صبح زود پاشدن

خیلی از ما به دلایل مختلف دوست داریم که صبح زود از خواب بیدار شویم. اما این صبح زود بیدار شدن به این اسانی ها هم نیست. واقعا اراده می خواهد . مخصوصا برای کسانی که شاغل نیستند خیلی سخت تر است . چون مسئولیتی به جای مهمی ندارند. ولی ما در این بخش چند ترفند برای صبح زود بیدار شدن از خواب به شما معرفی می کنیم. امیدواریم که این روشها به کارتان بیاید.

مهار و کنترل استرس با روش آرمیدگی

در این مطلب روشی را برای شما شرح میدهیم که برای کنترل استرس مفید است .این روش کنترل استرس باید بخشی از امور معمول زندگی شما را تشکیل دهد، چون به شما کمک میکند تا با استرسهای روزانهٔ خود چه در سطح فیزیولوژیک و چه در سطح روانی مقابله کنید. با دریافتن این مطلب که چنین تمرین ساده ای که وقت بسیار ناچیزی هم می برد تا این حد بر بدن و ذهن شما تأثیر مثبت می گذارد، متعجب خواهید شد.

رابطه ی بین ذهن انسان و موفقیت او در زندگی

ذهن انسان از دو بخش اصلی تشکیل شده است: ذهن هشیار و ذهن ناهشیار. ذهن انسان مسئولیت همه ی تصمیم گیری های اورا به عهده دارد، حال آنکه مقدمات و اجرای این تصمیمات به عهده ی ذهن ناهشیار اوست و این چیزی است که غالبا توجهی به آن نمی شود، ضمیر هشیار ما خواسته های ما را تعیین می کند و ضمیر ناهشیار ما، راه رسیدن به ان خواسته ها را نشان میدهد. به عبارت دیگر، همه ی ما از زندگی آن چیزی را به دست میآوریم که انتظار به دست آوردنش را داریم.

رابطه ی بین روان انسان و سیستم ایمنی بدن او

برای اینکه سيستم ايمنې بدن، وظیفه خود را به بهترین شیوه انجام دهد، باید به طور مدام و دقیق، توان تشخیص دوست را (اعضای بدن) از دشمن (عوامل مهاجم) دارا باشد، در این صورت، با مصون ماندن اندام های بدن از خطر، عوامل مهاجم به سرعت، نافعالی و از هم پاشیده شده و از بدن دفع می شوند. بنابراین میتوان با احتیاط نتیجه گیری کرد که عواملی نمی توانند موجب بیماری باشند، وقتی سیستم ایمنی بدن سالم باشد. بیماریها آن چنان نمیتوانند در بدن بیماری زایی ایجاد کنند .

آشنایی با علت های ضرورت آب در بدن

لزوم آب برای زنده ماندن، امری است که در ردیف خوراک و هوا، جزء مهمترین لازمه ی زیست بشر می باشد. هفتاد درصد بدن ما را آب تشکیل می دهد. نوشیدن آب ، هرگز موقعیت منظور ما را تأمین نخواهد کرد، بلکه میوه و سبزی و صیفی جزء خوراکی هایی است که فشرده و غلیظ نیستند، منظور از «فشرده» آن است که آب محتوی آن چه از طریق پختن، چه بواسطه ی دستکاری و تغییر دادن شکل و وضع طبیعی آن، دفع شده است.

نحوه ی شکل گیری شخصیت انسان

یک انسان دوست دارد در مورد شخصیت منحصر به فرد خود چه بگوید؟ کمتر تودار و اهل تفکر باشد یا بیشتر؟ صمیمیتر و مهربانتر؟ حساسی تر یا قوی تر؟ نگرانی کاملا مورد نظر باشد. قالب انسانی، در حال انجام دادن آنها بوده است. اگر انسان بداند و شک نداشته باشد، میتواند شخصیتی خاص را انتخاب کند که خواسته اش در این دنیا، به بهترین نحو تأمین گردد و به توانایی خود، هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی، اطمینان داشته باشد.