http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

تازه ترین مطالب آسان طب

نرم افزار مطب

محبوب ترین مطالب

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

مقالات پیرامون سلامت

با علائم بیماری آلزایمر در جوانی و سیر پیشرفت آن آشنا شوید

آلزایمر در جوانی

بیماری آلزایمر در جوانی نیز نشانه هایی را بروز می دهد. بزرگترین علت بیماری آلزایمر این است که فرد از والدین خود این بیماری را به ارث می برد.بیماری آلزایمر در جوانی آغاز می شود و کم و بیش نشانه های آن را می توان در کارکرد فرد مشاهده کرد. در بیماری آلزایمر بافت مغز به شکلی بازگشت ناپذیر رو به تباهی می گذارد تا جایی که فرد را دچار مشکلات شدیدی می کند.در این مطلب از مجله پارسی وان برای شما راجع به آلزایمر صحبت می کنیم.

چه کسانی صفراوی مزاج هستند+غلبه صفراوی

در این مطلب سلامت از سایت پارسی1 برای شما از مبحث صفراوی صحبت می کنیم. اینکه صفراوی بودن فرد یعنی چه و بیماری های صفراوی و درمانش چگونه است. مهمترین علائم عطش و تشنگی زیاد، لاغری (اکثراً قد بلند)، خشکی دهان، یبوست مزاج(کارنکردن شکم یا خشکی مدفوع)، جوش صورت و شانه، گرمی زیاد بدن هنگام لمس بدن، اضطراب، اینگونه افراد زود عصبانی و زود پشیمان می شوند، تندخویی و بهانه جوی، لجبازی، زردی صورت و زردی سفیده چشم، کم بودن اشتها، احساس تلخی دهان و غیره

آیا با وجود وزن پایین احساس چاق بودن دارید؟ بی اشتهایی عصبی را بشناسید

بی اشتهایی عصبی

امروزه در بیشتر فرهنگ ها تشویق به لاغر بودن به عوامل مخرب و خطرناکی تبدیل شده و باعث شده بیشتر افراد دچار بی اشتهایی عصبی شوند.اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که وزن پایینی دارید اما احساس میکنید اندام زشت و چاقی دارید و مدام در حال گرفتن رژیم های سخت غذایی هستید ممکن است دچار بی اشتهایی عصبی باشید .در این مطلب از سایت پارسی وان راجع به بی اشتهایی عصبی برایتان توضیح می دهیم.

رابطه تنگی نفس و استرس در کودکان

تنگی نفس و استرس

در این مقاله رابطه تنگی نفس و استرس در کودکان بررسی میشود.این عارضه از جمله مشکلات شایع در کودکان با استرس زیاد است.در یک حمله تنگی نفس، مجارى هوا در ریه ها باریک شده و باعث میشود تنفس بسیار پردرد و سخت و به شکل سوت زدن (خس و خس) درآید.

عوارض مصرف ماری جوانا و تاثیرات روی مغز

ماری جوانا و عوارض مصرف ماری جوانا یا عوارض ماری جوانا و فواید ماری جوانا

ماری جوانا یکی از گیاهان دارویی است که از شاهدانه گرفته شده و اعتیاد اور است. این گیاه مخدر بوده و عوارض خیلی بدی برای بدن دارد. در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان درباره عوارض کوتاه مدت و بلند مدت ماری جوانا و همچنین علت گرایش افراد به مصرف ان اطلاعاتی تقدیم میکنیم. از عوارض ماری جوانا میتوان به تغییر اندام ، ترس زیاد ، دیوانگی ، فرار از خانه و ... اشاره کرد.

چرا مردان به سرطان پروستات مبتلا میشوند

در آمریکا چند تن از مردان سیاسی به بیماری سرطان پروستات دچار شده و سخنگوی مبتلایان به سرطان پروستات شده اند. به خاطر همین سر و صداها که به طور گسترده ای در رادیو و تلوزیونهای آمریکا انعکاس یافته، پزشکان و توده مردم، همگی آزمایش فیزیکی پروستات و .P.S.A را به عنوان "استاندارد طلایی" پذیرفته اند. و هر ساله برای اندازه گیری .P.S.A هزینه بسیاری به مصرف می رسد. آزمایش SAP به نام آنتی ژن ویژه پروستات نامگذاری شده است. مقدار آنتی ژن می تواند نشان دهندهٔ بیماریهای پروستات و به ویژه سرطان پروستات باشد، ولی به هیچ روی بالا بودن آن دلیل حتمی وجود این بیماری ها و یا سرطان پروستات نیست.