تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

تازه ترین مطالب آسان طب

نرم افزار مطب

محبوب ترین مطالب

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

مقالات پیرامون توصیه های پزشکی

چرا مردان به سرطان پروستات مبتلا میشوند

در آمریکا چند تن از مردان سیاسی به بیماری سرطان پروستات دچار شده و سخنگوی مبتلایان به سرطان پروستات شده اند. به خاطر همین سر و صداها که به طور گسترده ای در رادیو و تلوزیونهای آمریکا انعکاس یافته، پزشکان و توده مردم، همگی آزمایش فیزیکی پروستات و .P.S.A را به عنوان "استاندارد طلایی" پذیرفته اند. و هر ساله برای اندازه گیری .P.S.A هزینه بسیاری به مصرف می رسد. آزمایش SAP به نام آنتی ژن ویژه پروستات نامگذاری شده است. مقدار آنتی ژن می تواند نشان دهندهٔ بیماریهای پروستات و به ویژه سرطان پروستات باشد، ولی به هیچ روی بالا بودن آن دلیل حتمی وجود این بیماری ها و یا سرطان پروستات نیست.

اغلب کمردرد ها با استامینفن درمان میشود

بسیاری از این کمردرد ها، بدون درمان و یا با درمان، خودبخود خوب می شوند. دردسر از آنجا آغاز میشود که یکی از همکاران، یا بستگان وی دراین رابطه خاطره و داستانی به یاد آورده و برای نشان دادن دلسوزی گوشزد کند که چاره او "ام، آر، آی" و یا اسکن کردن است و اگر این کار را هر چه زودتر انجام ندهد، مثل ممکن است که فلج شود.بیش از نود درصد کمردرد ها تنها نشانه ای از بهم خوردن تعادل فیزیولوژیک عضلات و استخوانها است که عامل آن ورزش ها، خم و راست شدن ها، ضربه های ناگهانی به ستون مهره ها و بلند کردن جسمی سنگین و در نتیجه تمرکز فشار غیرمعمول بر مهره های کمر و غضروف های آن مهره ها است.

اهمیت تغذیه مناسب در زندگی سالم

وقتی مصرف غذاها با آرامش و آگاهی همراه باشدو تغذیه مناسب داشته باشیم و همین طور انجام ورزش ، کنترل سلامتی ، بهداشت و وزن بدن دائماً رعایت شود، اختلالات جسمی و روحی ظاهر نمی شود و در صورت بروز براثر رعایت نکات ایمنی فوق به سرعت برطرف می شود و بدن به تعادل طبیعی باز می گردد و در نهایت سلول های بدن نشاط وجوانی خود را حفظ کرده و پیری دیرتر ظاهر می شود. آیا فکر کرده اید که بهترین رژیم غذایی و تغذیه مناسب برای شما کدام است ؟ بله شاید بدانید که بهترین غذا برای شما غذاهایی است که از سبزیجات ، حبوبات ، دانه های غلات و میوهٔ درختان تشکیل شده باشد.

جوانه ها از مهمترین غذاهای ضد پیری اند

شیره انگور نیز در لیست مهمترین و بهترین غذاهای ضد پیری قرار دارد ..در شیرهٔ انگور مقادیر قابل توجهی کلسیم، سدیم، پتاسیم، آهن، فسفر، گوگرد، منیزیوم، اسید تارتریک، کربن، تامین، پروتئین، چربی و ... وجود دارد. ونهایتاً جوانه ها مواد غذاهای ضد پیری مؤثری هستند که امروزه استفاده از آن در تهیه غذاهای مختلف به وفور دیده می شود. جوانه ها دارای نیروی شگرفی هستند و سرشمار از مواد الی و انرژی زا می باشند.

مصرف میوه نارگیل شما را باهوش می کند

مصرف میوه نارگیل برای اشخاصی که مبتلا به بیماریهایی نظیر؛ درد مثانه - ضعف نیروی جنسی - کم وزنی - قطره قطره آمدن ادرار - کم خونی - تشنج عصبی - بدبویی دهان - جنون - دیابت - مالیخولیا - مسمومیت - ناراحتی اعصاب و ناراحتیهای مثانه مبتلا میباشند می تواند اثر درمانی داشته باشد. همچنین برای افرادی که از ضعف بینایی رنج می کشند و یا مایل به تقویت قدرت بینایی خود می باشند می توانند از روغن نارگیل به همراه نبات استفاده کنند.

جویدن مغز هسته هلو تقویت کننده لثه هاست

هلو به علت داشتن ترکیبات مفید در رشد و نمو کودکان مؤثر بوده و در حفظ تعادل سوخت و ساز بدن افراد کهنسال نقش فعال و مفیدی دارد، از طرفی دیگر این میوه برای افراد مبتلا به نقرس، نارسایی کبد و رماتیسم مزمن دارویی مؤثر است. این میوه به علت داشتن مقدار قابل توجهی از انواع ویتامین ها موجب رفع تحریک و ناراحتیهای اعصاب شده و موجب حفظ و تأمین سلامتی بدن می شود.هلو دارای اثر مسکن، ملین، تببر، ضد انگلی، صفرابر، زودهضم،تقویت کننده کلیه، کبد و نیروی جنسی می باشد

میوه نارنگی افسردگی را درمان می کند

نارنگی دارای اثر پاک کننده خون از سموم، نیرو بخشی، متعادل سازنده خون، مسال ر، فعال کننده عضلات، اشتها آور، نشاطآور، تقویت کننده دستگاه عصبی میباشد.این میوه به علت داشتن مقدار زیادی پتاسیم عامل مؤثر در تحریک اشتها می باشد به طوری که در مورد کودکان رنج کشیده و کم غذا اثر معجزه آسایی دارد. نارنگی به خاطر داشتن مقدار قابل توجهی منیزیم، گوگرد و منگنز قادر است در شادابی و طراوت بخشیدن به سلول های پوستی بدن نقش مهمی ایفا کند.