تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

تازه ترین مطالب آسان طب

نرم افزار مطب

محبوب ترین مطالب

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

مقالات پیرامون دانستنیهای پزشکی

ارتباط ماموگرافی و سرطان پستان

انجام تمام آزمایش ها مثل ؛ ماموگرافی، ام.آر.آی. و بیوپسی چه بسا برای تندرستی بانوان زیانهایی نیز در بر داشته باشد. پژوهشهای زیادی در باره سرطان پستان و نیاز به تشخیص زودرس این بیماری منتشر شده است. برخی از سرطانهای پستان با وجودیکه غده های لنفاوی زیر بغل را هم آلوده کرده است، پیش بینی نسبتاً خوبی دارند و نزدیک به سه چهارم آنان درمان پذیرند و برخی دیگر با آنکه هیچ نشانی از آلودگی غده های لنفاوی زیربغل ندارند، در طی ده سال دوباره سرطان در آنها پیدا می شود.

خواص آویشن یا فواید آویشن و مضرات آویشن

خواص آویشن ، خاصیت آویشن ، فواید آویشن ، خواص گیاه آویشن ، مضرات آویشن ، خواص آویشن

گیاه آویشن یکی از گیاهان دارویی مهم است که فواید زیادی برای سلامتی ما دارد. در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان مهمترین خواص آویشن را به شما معرفی می کنیم. به عنوان مثال گیاه آویشن برای درمان بیماری های نفسی از جمله گلودرد ، سیاه سرفه ، آسم ، برونشیت و ... بسیار مفید است. همچنین جوشانده ان اسهال را درمان میکند .

جوانه ها از مهمترین غذاهای ضد پیری اند

شیره انگور نیز در لیست مهمترین و بهترین غذاهای ضد پیری قرار دارد ..در شیرهٔ انگور مقادیر قابل توجهی کلسیم، سدیم، پتاسیم، آهن، فسفر، گوگرد، منیزیوم، اسید تارتریک، کربن، تامین، پروتئین، چربی و ... وجود دارد. ونهایتاً جوانه ها مواد غذاهای ضد پیری مؤثری هستند که امروزه استفاده از آن در تهیه غذاهای مختلف به وفور دیده می شود. جوانه ها دارای نیروی شگرفی هستند و سرشمار از مواد الی و انرژی زا می باشند.

معرفی میوه گلابی معروف به شاه میوه ها

میوه گلابی دارای دانه های بسیار ریزی است که خصوصاً نزدیک هسته آن زیاد است. این دانه ها از جنسی سلولز است و در دستگاه گوارش هضم نمی شود. از این رو با عبور از دستگاه گوارشی، معده و رودهها را پاک می کند و کلیه مواد زائد باقیمانده در شکم را دفع میکند و عمده فیبر گلابی در پوست آن است، لذا نباید هنگام خوردن، پوست آن را جدا کرد. میوه گلابی برای بیماران دیابتی میوه بسیار مناسبی است، چون قسمت اعظم قند آن سلولز، سوربیتول و لوولوز است.

ماسک میوه گیلاس در زیبایی پوست مفید است

میوه گیلاس طبیعتی سرد دارد و خشکی حلق و التیام زخمهای داخلی را درمان می کند. گیلاس به خاطر داشتن مقدار زیادی آب خاصیت ادرار آوری دارد و خوردن آن مانند سایر میوه ها موجب نشاط سلولها و در نهایت کل بدن میگردد، قند آن نیز که از گلوکز ولوولز تشکیل شده است در خون به راحتی جذب میگردد، همچنین اسید مالیک، اسید سیتریک و... گیلاس در ترکیب با پتاسیم اثر ملین پیدا می کند،در التیام بخشیدن به زخمها نیز نافع است.

ماسک تمشک باعث رفع کک و مک میشود

تمشک عرق اور - تب بر - تصفیه کنندهٔ خون - ضد عفونی کننده و مقوی نیروی جنسی می باشد. دم کرده برگهای تمشک مدر و خلط اور بوده و در درمان ناراحتیهای معاہ می تواند مؤثر باشد و ترشی معده، نفخ و گاز شکم، تشنج معده را از بین میبرد. خوردن تمشک سیاه در مداوای برفک دهان - اسهال همراه با التهاب رودهها - ضعف و گرفتگی صدا اثربخشی است.

معرفی کامل املاح و مواد معدنی بدن

املاح و مواد معدنی بدن انسان قابل هضم و جذب می باشد و قسمت اعظم رشد و نمو بدن و فعل و انفعالهای شیمیایی و فیزیولوژیک اندامهای بدن به وجود آنها بستگی دارد. کوفاکتورهای معدنی نقش مهمی در خنثی کردن مشکلات مربوط به سن با افزایش تولید آنزیمهای آنتی اکسیدان در بدن دارند. آهن یکی از این کوفاکتورهاست، از سایر کوفاکتورها میتوان منگنز، روی و مسی را نام برد. وجود مواد معدنی بدن برای سلامت بدن انسان از هر نظر ضروری است. چون اندامهای بدن قادر به ساختن این مواد نیستند و احتیاج به این املاح از راه خوراکی تأمین میگردد