نرم افزار مدیریت

کلاهبرداری 3 میلیارد تومانی یک شرکت سیار

به گزارش قدس آنلاین سردار” عبد الرضا آقاخانی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ا اظهار داشت: در پی شکایت یکی از بانک های شهر اصفهان مبنی بر برداشت غیر مجاز شرکت سیاری به نام “صدر” از حساب مشتریان خود ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات گسترده ای در این خصوص صورت گرفت و سرانجام مشخص شد متهم اصلی این پرونده به نام “کریم_ ب” با همدستی دو نفر دیگر به نام های “امید _ت” و “مجید_ک” در قالب شرکت سیاری به نام “صدر”به منظور ارائه تسهیلات وام قرض الحسنه با ارائه مدارک جعلی مشتریان خود اقدام به افتتاح حساب برای انها کرده اما پس از مدتی به صورت غیر مجاز از حساب مشتریان خود برداشت کرده است.

این مقام مسئول عنوان داشت: با تکمیل شدن این تحقیقات هر سه متهم اصلی دستگیر و با جمع آوری مدارک و مستندات و دلایل جرم از سوی آنها جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند که متهم اصلی با صدور قرار صادره روانه زندان شد.

سردار آقاخانی با بیان اینکه متهمان این پرونده 30میلیارد ریال معادل سه میلیارد تومان از حساب مشتریان خود برداشت کرده بودند از مالباختگان خواست جهت تنظیم شکایت و تکمیل پرونده متهمان به پلیس آگاهی استان واقع در خیابان قائمیه اصفهان مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران