نرم افزار مدیریت

بساط \"هایپراستار\" باید از ایران برچیده شود

سيد باقر حسيني در گفتگو با خبرنگار پارلماني باشگاه خبرنگاران، با اشاره به ماهيت صهيونيستي و وابستگي فروشگاه “هايپر استار” گفت: هرگونه فعاليتي که منافع آن به رژيم نامشروع صهيونيستي تعلق داشته باشد خدمت به آنان است و دلايل و چگونگي وجود چنين مرکز خريدي در جمهوري اسلامي بايد پيگيري شود.

وي با بيان اينکه نبايد اجازه فعاليت به هايپر استار در کشورهاي مسلمان داده شود، افزود: اين مرکز خريد مي تواند از لحاظ امنيتي خطرساز است و بايد در اسرع وقت تعطيل شده و بساط آن از جمهوري اسلامي برچيده شود.

دبير کميسيون امنيت ملي تصريح کرد: بررسي دلايل وجود مرکز خريد هايپر استار در جمهوري اسلامي در دستور کار کميسيون امنيت ملي قرار دارد چرا که اين محل مي تواند در آستانه انتخابات به عنوان پايگاه دشمن فعال شود.

 
گفتني است؛ هایپراستار تهران (نخستین فروشگاه زنجیره ای خارجی) در مهر ماه سال ۱۳۸۸ با حضور “بهروز علیشیری” رئیس سازمان سرمایه گذاری های خارجی افتتاح شد و در حال حاضر “مارك كوربیون” فرانسوی، مدیر عامل شركت فروشگاه های زنجیره ای هایپراستار ایران است.
 

با اینكه ایده ساخت این فروشگاه متعلق به “كارفور” بود اما با برند ماف (هایپر استار) در ایران كار شد و این حركت بسیار هوشمندانه بود چرا كه فروشگاه زنجیره ای “كارفور” یكی از بزرگترین توزیع كنندگان كالاهای اسرائیلی در جهان است و به همین خاطر، شعب اصلی آن در فرانسه، بارها با مخالفت های شدید از سوی مسلمانان همراه شد. در زمان جنگ غزه بارها مسلمانان و همچنین مسیحیان مخالف دولت نامشروع اسرائیل، شعب این فروشگاه را در فرانسه اشغال كرده و شعارهایی در این زمینه دادند كه در نتیجه كارفور به دلیل بایكوت از سوی مردم، با ضرر بی سابقه ای مواجه شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران