http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اجتماعی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

استخرهای مختلط در قلب تهران همراه با ماساژ زنان!

خانه » اخبار روز » اجتماعی » استخرهای مختلط در قلب تهران همراه با ماساژ زنان!

چندی پیش خبری در خصوص انتشار عکس های استخرهای مختلط واقع در قلب شهر تهران در رسانه ها، موجی از تعجب را به همراه آورد و تا پس از زمزمه های وجود سالن های ماساژ و آرایشگاه های مختلط این بار چشم مردم به حادثه تاسف بار دیگری روشن شود.

چندی پیش خبری در خصوص انتشار عکس های استخرهای مختلط واقع در قلب شهر تهران در رسانه ها، موجی از تعجب را به همراه آورد و تا پس از زمزمه های وجود سالن های ماساژ و آرایشگاه های مختلط این بار چشم مردم به حادثه تاسف بار دیگری روشن شود.

مدت ها پیش زمزمه هایی در خصوص وجود آرایشگاه ها مختلط در سطح شهر منتشر شد. بر اساس آن خبرها در برخی سالن های زیبایی شهر به خصوص سالن های مناطق شمالی شهر، آقایان آرایشگر به خانم ها خدمات آرایشی ارائه می دهند و به تبع از فرهنگ غربی از آرایشگران مرد برای خدمات پیرایش و آرایش زنان استفاده می کنند. این خبر آن روزها هم بازخوردهایی را به همراه داشت و در پایان هم معلوم نشد چه کسی پیگیر فعالیت این مراکز شد. در پایان هم این مراکز به حیات خود ادامه دادند بدون اینکه مشکلی برای ادامه کارشان پیش بیاید. جالب اینجا است که هزینه های خدمات آرایشی در آرایشگاههایی که از آرایشگرهای مرد برای خانمها استفاده می کنند، بسیاری بالاتر از آرایشگاه هایی است که خانم ها به ارائه خدمات می پردازند.

 

 

خالکوبی مردان توسط تاتوکارهای زن!

از دیگر مواردی که اختلاط در آنها برخلاف ارزشهای اخلاقی و اسلامی اتفاق افتاده ، ماجرای تاتو یا به اصطلاح همان خالکوبی است. در روزگاری نه چندان دور خالکوبی به مردان اختصاص داشت و تنها افراد خاصی از کوبیدن نقوشی رنگی بر روی پوستشان استفاده می کردند. این روزها اما دیگر از خالکوبی های آبی رنگ خبری نیست و پسران و دختران به تقلید از هنرپیشه های هالیوودی و خواننده های غربی، طرح هایی را به روی بدن خود تاتو می کنند که گاهی پاک کردنش برایشان خیلی گران تمام می شود.

جالب اینجا است که این سالن ها در اقدامی تعجب برانگیز از ماساژورهای خانم برای ارائه خدمات به آقایان استفاده می کند و همه این اتفاقات در شهری می افتد که مردمش ارزش های اخلاقی و انسانی را مهم ترین مولفه زندگی شان می دانند

بر اساس آمارهای تاتو برای بدن بسته به مساحت نقشی که تاتو می شود، از ۱۰۰هزار تومان تا ۷۰۰ هزار تومان متفاوت است. از سوی دیگر دیگر این روزها برخی از آرایشگران زن، خدمات تاتو خود را به صورت خصوصی برای مردان و حتی در منازلشان انجام می دهند. برای این منظور فقط کافی است که یکی از این مراکز خاص تاتو تماس بگیرید و از خانم تاتو کار بپرسید که آیا خدمات تاتو را به روی بدن اقایان هم انجام می دهد و اینکه شرایطش به چه صورت است تا اینکه خانم آرایشگر با دریافت آدرس منزل و بیان هزینه کار، خدمات را ارائه دهد!

البته بماند که این تاتوها از آنها که هر روز در حال تغییر هستند پس از مدت کوتاهی از مد می افتد و آن زمان است که کسانی که از این تاتو ها استفاده کرده اند برای پاک کردن نقش باید چند میلیون تومانی خرج کنند تا بتوانند رد خالوبی هایشان را بی رنگ کند جالب است بدانید هزینه پاک کردن تاتو یک ابرو ۱۵۰ هزار تومان است و برای پاک کردن یک تاتو بدن باید هزینه ای بالای ۳ الی ۴ میلیون پرداخت کرد که این سقف هزینه با توجه به نقوش تاتو تا ۱۰ میلیون تومان هم می رسد از طرف دیگر و این امکان هم وجود دارد که تا اخر عمر هم نتوانند از شر این تاتوها از مد افتاده مزاحم خلاص شوند.

 

ماساژور های زنانه با سرویس درب منزل!

در ادامه روند اختلاط در محیطهای خصوصی، پدیده ای که در ماههای اخیر بسیار مشهود تر در سطح شهر شیوع پیدا کرده است، سالن ها ماساژی است که آگهی های تبلیغاتی و تراکت هایشان درب منازل هم پخش می شود. این سالن های ماساژ در آگهی های خود با اشاره به استفاده از ماساژور های تایلند از مشتریان خود دعوت می کنند که با حضور در این سالن ها لحظات آرامش بخشی را تجربه کنند. جالب اینجا است که این سالن ها در اقدامی تعجب برانگیز از ماساژورهای خانم برای ارائه خدمات به آقایان استفاده می کند و همه این اتفاقات در شهری می افتد که مردمش ارزش های اخلاقی و انسانی را مهم ترین مولفه زندگشان می دانند.

بر اساس آن خبرها در برخی سالن های زیبایی شهر به خصوص سالن های مناطق شمالی شهر، آقایان آرایشگر به خانم های خدمات آرایشی ارائه می دهند و به تبع از فرهنگ غربی از آرایشگران مرد برای خدمات پیرایش و آرایش زنان استفاده می کنند

جالب تر این که این سالن های ماساژ علاوه بر فعالیت معمولشان، برای مشتریان خارج از سالن هم خدمات ارائه می دهند و در شرح اطلاعات آگهی شان هم آورده اند که : خدمات ماساژ حتی در منزل شما! وجود چنین مراکز غیر قانونی که با صورت زیر زمینی به قبح زدایی از ارزش های خانوادگی و اسلامی می پردازند در حالی ادامه پیدا می کنند که با رسیدگی بیشتر می توان ریشه چنین اتفاق هایی را از ریشه خشکاند.

 

انتشار عکس های استخر های مختلط در اینترنت

در ادامه این اختلاط های نامشروع و گناه آلود محیط های خصوصی چندی پیش یک سری تصویر از استخرهای مختلط در سطح تهران در فضای مجاز منتشر شد که نگرانی های بسیاری را به دنبال داشت. اینکه در کشور اسلامی و پایبند به مبانی شرعی و دینی، برخی استخرهای باشگاه های ورزشی و استخرهای منازل که از نظارت نهادها خود را مصون می بینند اقدام به اجاره و در اختیار قرار دادن این مکان ها کنند و در این میان گروهی که رگه های فرهنگی و مذهبی آنها رنگ باخته است با حضور در ان استخر ها تصاویر اعمال شنیع خود را در در فضای مجازی منتشر کنند، واقعا تاسفبار است.

این اتفاق ها شاید تلنگری باشد برای مسئولان فرهنگی و انتظامی تا فکری برای وقوع چنین فجایعی در قلب پایتخت بکنند و تکرار چنین اعمال شنیعی را برای همیشه مختوم کنند.

 

منبع: انقلاب نیوز


مطالب پیشنهادی

همسران نامزدهای انتخاباتی به چه کاری مشغولند؟

قطر سامانه موشکی خریداری می کند

عناوین روزنامه های ورزشی امروز پنج شنبه 29 خرداد 1393

عناوین روزنامه های ورزشی امروز پنجشنبه 17 مرداد 92

پربازدید های اجتماعی , اخبار روز

نظرات شما

او (۱۳۹۲/۰۷/۲۳) :

حالا آدرس رو دقیق تر بگین ما هم بریم فکر بد نکنین بچه برای ارشاد گفتم هه هه هه

انوشا پارسا منش (۱۳۹۲/۰۷/۲۷) :

سلام

ایرانی (۱۳۹۲/۰۸/۲۲) :

واقعا متاسفم

مریم رجبی (۱۳۹۲/۰۹/۱۹) :

چرا ادرس استخرهارو نمی نویسید

مهسا (۱۳۹۲/۰۹/۳۰) :

واقعا می خوایید برید که ادرس رو می خواید

مریم (۱۳۹۲/۰۹/۳۰) :

چرا

salar (۱۳۹۲/۱۰/۰۵) :

چراکه نه؟

jalalershsdi (۱۳۹۲/۱۰/۰۵) :

حالا آدرس بدید ما هم میام

motahareh (۱۳۹۲/۱۰/۱۷) :

واقعا بای تاسف خورد…….نه آدرس خواست….

090 (۱۳۹۲/۱۰/۱۸) :

این چیزا همه جای دنیا عادیه جز اینجا که یا آب دهنشون راه میفته یا رگ گردنشون باد میکنه خلوت خصوصیه دیگران به خودشون مربوته

رگ آبی (۱۳۹۲/۱۰/۲۰) :

مگه نخواهیم مرد بزارین حالشو ببرند

حسین (۱۳۹۲/۱۰/۲۱) :

همش خالی بندیه

fati (۱۳۹۲/۱۰/۲۲) :

بابا بزارین حال کنن نیازدارن بدبختا

سرخ (۱۳۹۲/۱۰/۲۵) :

واسه مردام هست؟

امیرمحمد (۱۳۹۲/۱۱/۰۱) :

شما هم باور کردین

*مریم * (۱۳۹۲/۱۱/۰۳) :

بابا به ما چ ربطی داره اصلا ی وضی والا

ناز (۱۳۹۲/۱۱/۱۰) :

ا وا

محمد (۱۳۹۲/۱۱/۱۱) :

بله واقعي خالي بندي نيس اينا خصوصي دوس من رفته بود
ادرس اين بگيد

حسین گلمحمدی (۱۳۹۲/۱۱/۲۲) :

راه من دوره باید بسوزم

حسین (۱۳۹۲/۱۱/۲۳) :

ما چقدر بدبختیم بااین حرفا تحریک می شیم

مهدی (۱۳۹۲/۱۱/۲۴) :

این کارا توی این دوره و زمونه عادی و اصلا مهم نیست

رز (۱۳۹۲/۱۲/۰۷) :

اگه غیر قانونیه چجوری تراکت پخش میکنن؟!شما که مطلب میذارید لا اقل یدونشم آدرس بدین (حتما دیدیدو میدونید کجاست و تراکتش براتون اومده) تا ما هم یه سری اونجا بزنیم ویه کم ارشادشون کنیمو بگیم دست از این کارا بردارن،به هرحال امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ی همه ی ماست.

سپیده (۱۳۹۲/۱۲/۰۹) :

چه چیزا مگه تو ایران هم اجازه میدن.من که میگم الکی.

حمزه احمدزاده (۱۳۹۲/۱۲/۱۲) :

چقد خوش خیالین.

داود خطر (۱۳۹۲/۱۲/۱۸) :

آب دهنتون نريزه از خدا خجالت بكشيد!!

123 (۱۳۹۳/۰۱/۲۳) :

جنبه ی ما اینقدره

فرشته (۱۳۹۳/۰۲/۰۶) :

خوش به حاله تهرونیا

عسل (۱۳۹۳/۰۳/۰۲) :

سلام،واقعا كه چقدرشماهاساده اين ها\"بابااصن امكان نداره.ي بار خوندم گوگوش ٨ فروردين تصادف كرده ولي دقيقا همون روز كنسرت داشته!اينترنت دروغگوئه.چيش راست بوده كه اين يكي باشه؟؟باورنكيد-اگرباوركردين ايشالا خداشفاتون بده@بگوايشالا@

امیر (۱۳۹۳/۰۳/۰۶) :

بخدا باور نکنید

سارا (۱۳۹۳/۰۳/۰۶) :

خب چه تشکالی داره تو ایران بدش کردن منم بتونم میرم

ایوب شمس (۱۳۹۳/۰۳/۱۶) :

ای انسان توهرلحظه درحال شدنی هرسنگ بناییست ازشدنت پس خوب بیندیش چه گفته وچه کرده وچه شنیده ای که اگر دوروزت یکسان بگذردمانده ای ورود مانده مرداب است ومرداب مرگ آب

شقایق (۱۳۹۳/۰۴/۰۳) :

ووووووووووویی!!عجب چیزه باحالیه!!!!ادرس نداره!!خخخخ

لورد (۱۳۹۳/۰۴/۲۲) :

همش دروغه واااااااالا

نازی (۱۳۹۳/۰۶/۲۴) :

واقعا باید خجالت بکشن دیوانه اند

فرشته تاريك (۱۳۹۳/۰۷/۱۸) :

قربونت برم خدا چقدر غريبي روزمين…دلم واسه خداميسوزه

الهه (۱۳۹۳/۰۷/۳۰) :

کجاس؟من میخوام برم

SAMIRA.E (۱۳۹۳/۰۸/۱۶) :

منم نميفهمم چرا فقط كامنتاي داش بيژن درج نميشه .. نظرارو هميشه ميخونم و ميبينم فقط ايشون ناراضي وناراحتن.. آقاي شاعر بازم شعر بذار..
پسرايي ك نميتونن خودشونو كنترل كنن برن زن بگيرن الان هرچي زياده دختره.. والا.. منيانيق اوزوگزه آواره كوكزماگ..

سعید محمدی (۱۳۹۳/۰۸/۱۸) :

آدرس استخر میخوای بری اگه میخوای بیام ببرمت

Ali (۱۳۹۳/۰۸/۲۲) :

من ادرسشومیدونم

دختر شیطون (۱۳۹۳/۰۹/۰۲) :

علی جون مادرت بگو ادرسش کجاس

جهان (۱۳۹۳/۰۹/۱۱) :

عالم محضر خداست…

محمد (۱۳۹۳/۰۹/۲۵) :

دلتون برا امام زمان بسوزه كه هر ب شب بايد برا گناه كردن شما گريه كنه و از خدا بخواد ببخشدتون

علیرضا ع (۱۳۹۳/۰۹/۲۷) :

بابابسه دست از این مسخره بازی هابردارین

حسین کهریزی (۱۳۹۳/۱۰/۰۲) :

سلام من حسینم

یه ایرانی (۱۳۹۳/۱۰/۲۴) :

واقعا که شورشو در اوردین،اونایی که ادرس میخوان از ماماناشون بگیرن

یه ایرانی (۱۳۹۳/۱۰/۲۵) :

واقعا که

مسعود (۱۳۹۳/۱۱/۰۴) :

استخره تو… هستش ولی نمیدوتم گجای …

mvay (۱۳۹۳/۱۱/۱۱) :

آخی! دلم برا خدا سوخت!

طفلی خیلی مظلومه!

کسی نیست خدا رو نجات بده؟ نهاد حمایت از حقوق خدا چندنفرو تا به حال کشتن؟ چرا اینا درس نمیگیرن! .

roz (۱۳۹۳/۱۱/۱۴) :

این دنیا مجهز به دور بین ودار بسته می با شد

پریسا وردگار (۱۳۹۳/۱۲/۲۵) :

خجالت بکشید

انوشا (۱۳۹۴/۰۱/۰۹) :

دروغه

دانیال (۱۳۹۴/۰۱/۲۴) :

واقعا که بی جنبه هستند ایرانی جماعت

سورن (۱۳۹۴/۰۱/۲۹) :

واقعا که متاسفم برای ایرانی ها ….

تیا تینی (۱۳۹۴/۰۲/۱۳) :

سلام عزیزم خوبی انشالا خوب باشی.

علی (۱۳۹۴/۰۲/۱۹) :

اگر بفهمید خواهر خودتون یکی از این شناگرها بوده باز هم این حرفا رو میزنین ؟ چرا فکر می کنید تو این اماکن فساد فقط لذتش مال شماست و هزینه اش برای دیگران؟ چرا خودتونن را جای خانواده های این دختران فریب خورده نمی گذارید ایول به اون غیرتتون

مجید (۱۳۹۴/۰۲/۱۹) :

توی پیک بامدادی امروز رادیو خبر را شنیدم
چشممون روشن
مملکت اسلامیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟
همه گناهی داره عادی میشه…
خدا……. به دادمون برس چه چیزا که میبینیم و میشنویم

احمد جیمبو (۱۳۹۴/۰۲/۲۰) :

ازبس …….. جوونا عقده ای شدن دنبال روزنه میگردن واسه خالی کردن عقدشون

منصور (۱۳۹۴/۰۲/۲۵) :

متاسفانه این موضوع حقیقت داره.کم کم دارم شک میکنم که ایا واقعا امام زمان و اخر زمانی وجود داره یا همش داستانه.خدایا خودت نجاتمون بده از این وضعی که میبینیم

حسین (۱۳۹۴/۰۲/۲۷) :

به نظر من اکه ناهنجاری است باید آسیب شناسی بشه و راه حل بدن« کارشناسان» اما نظر بنده اینه که نمشه جلوی رودخانه را گرفت باید یک راه خروجی داشته باشه

نیلا (۱۳۹۴/۰۲/۲۹) :

کاری نداره که استخر مختلط می خواین یکی که پولداره خونش استخر داره جمع شین اونجا :-))))))

javad (۱۳۹۴/۰۴/۰۴) :

آقا پسرا شماهاکه دوست دارید یه همچین جاهایی تو ایران وجود داشته باشه، دوست دارید که خواهر خودتون و یا مادرتون توی اون مکان ….؟ عایا!!!

ازیتا (۱۳۹۴/۰۴/۱۵) :

نصیحت اجباری مرد، از کجا معلوم شما ازانها پاکتری؟

نرگس (۱۳۹۴/۰۷/۰۹) :

خخخخخخخخخخخخ &*%اينجا ايران است&*%$

mahna joon (۱۳۹۴/۱۰/۱۸) :

یعنی غیرت ایرانی در این حده ک بزاره ناموسش تو اینجور جاها شرکت کنه برا همتون متاسفام مثلا هااا مثلا ایران کشور اسلامیه