نرم افزار مدیریت

مهلت ضرب الاجل داریوش ارجمند به کی روش برای عذرخواهی

رفتار سرمربی تیم ملی نسبت به هادی عقیلی و مهدی رحمتی، انتقاد داریوش ارجمند را هم برانگیخت. وی جمعه به کی روش وقت داده تا از مردم ایران عذرخواهی کند!

داریوش ارجمند که تاکنون بارها علاقه خود را به فوتبال با اظهارنظر درباره مسائل این رشته نشان داده است، درباره واکنش کارلوس کی روش به ترک نشست خبری تیم ملی به دلیل سوال خبرنگاران درباره هادی عقیلی و مهدی رحمتی عنوان کرد: پرتغالی؛ شما به کشوری آمده ای که سابقه و تمدن 10 هزار ساله دارد.

 

وقتی چند خبرنگار سوالی را مطرح می کنند، نباید جلسه را ترک کنی و بروی. این کار درستی نیست. حق نداری با اصحاب رسانه که نمایندگان افکار عمومی هستند این گونه برخورد کنی.

 

عصبانیت ارجمند نسبت به حرکت کی روش در حدی بود که برای او ضرب الاجل هم تعیین کرد. او در ادامه صحبت هایش افزود: پرتغالی؛ تا روز جمعه به تو وقت می دهم که از مردم ایران بابت این رفتارها عذرخواهی کنی.

 

تو در همین ایران است که فرصت بزرگ و پول خوبی را به دست آورده ای و باید به خواست مردم احترام بگذاری. این رفتارها قابل قبول نیستند. کاری کن که سال ها بعد اگر گذارت به ایران افتاد، بتوانی با مردم این سرزمین کهن رودررو شوی.

منبع: شفاف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران