http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با گوناگون

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

انسان حلزونی + عکس

خانه » گوناگون » انسان حلزونی + عکس

لیولینگچاو یک مرد چینی دوره گرد است که سال هاست در خانه های دست سازش زندگی می کند. او خانه اش را هر کجا به رود به دوش دارد به همین علت به مرد حلرونی معروف شده است.

لیولینگچاو یک مرد چینی دوره گرد است که سال هاست در خانه های دست سازش زندگی می کند. او خانه اش را هر کجا به رود به دوش دارد به همین علت به مرد حلرونی معروف شده است.

سرپناه و کاشانه برای زندگی ارزوی هر انسانی است که می خواهد زندگی بی دردسری داشته باشد. انسان ها با نظر به بودجه و آنچه در جیب دارند در خانه های مختلفی زندگی می کنند.

“لیولینگچاو” مرد 38 ساله چینی است که به “انسان حلزونی” شهرت پیدا کرده است چرا که او هرکجا میرود خانه اش را به دوش دارد و هیچوقت خانه اش را رها نمی کند. این خانه 60 کیلوگرمی از چوب بامبو ساخته شده است.

انسان حلزونی + عکس

او از فروش بطری های پلاستیکی و قوطی کنسروهایی پیدا شده در خیابان به بازیافتی ها زندگی اش را می گذراند و به گفته خودش برای اولین بار 5 سال پیش خانه ای متحرک با استفاده از بامبو ساخت تا از باد و باران در امان باشد.

در این مدت خانه او چندین بار به دلایل مختلف از بین رفته است اما او باز به همان شکل ولی کمی بزرگتر خانه های خود را بازسازی کرده است. جدیدترین خانه او نزدیک به 1.5 متر عرض و 2.2 متر ارتفاع دارد که برای یک زندگی بسیار جمع و جور مفید است.

انسان حلزونی + عکس

با اینکه وزن این خانه 60 کیلوگرم است و همیشه نیز آن را به دوش دارد لیو مجبور است با سرعت حلزون حرکت کند. او حتی با این خانه به مسافرت هم رفته است که می گوید چند ماهی می شود در حال برگشت به شهر خودش است.

لیو این سبک زندگی را به خاطر مستقل بودنش بسیار دوست دارد او اعتقاد دارد هر شب جایی که دوست دارد می خوابد و هیچوقت وابسته به زمان و مکان نیست چرا که آزادانه می تواند به هرکجا سفر کند.

انسان حلزونی + عکس

انسان حلزونی + عکس

منبع: باشگاه خبرنگاران


مطالب پیشنهادی

فراری هم وارد ناوگان پلیس دوبی شد + عکس

اقدام جالب یک سالن آرایش! +تصاویر

جرأت رفتن به این توالت رو دارید؟! +تصاویر

عکسی که یک توریست به صورت اتفاقی از یک شبح گرفت +تصاویر

پربازدید های گوناگون

نظرات شما