نرم افزار مدیریت

امشب ولایتی و حداد عادل و روحانی در تلویزیون

رسانه ملی در سومین روز از برنامه های تبلیغاتی نامزدها، دوشنبه – ششم خرداد ماه – میزبان علی اکبر ولایتی، غلامعلی حداد عادل و حسن روحانی می شود. حضور این سه کاندیدا در تلویزیون، در شبکه های یک، دو و جام جم صورت می گیرد.

بنا بر این گزارش، دومین برنامه ی علی اکبر ولایتی، دوشنبه (ششم خرداد ماه) پخش می شود و وی با حضور مقابل دوربین، ساعت 20 با مردم صحبت می کند.

همچنین اولین برنامه ی تبلیغاتی غلامعلی حداد عادل، دوشنبه با حضور وی در شبکه جام جم و در قالب برنامه پاسخ به سوالات ایرانیان خارج از کشور ساعت 23 و 30 دقیقه به روی آنتن خواهد رفت.

امشب ولایتی و حداد عادل و روحانی در تلویزیون

این برنامه روز گذشته با مشکل در پخش برای برنامه تبلیغاتی عارف، دیگر کاندیدای ریاست جمهوری مواجه شد. گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو نیز دوشنبه، ششم خرداد ماه میزبان حسن روحانی در ساعت 22 و 45 دقیقه می شود.

درحالی که تلویزیون سومین روز از پخش برنامه های انتخاباتی را می گذاراند، رادیو نیز از امروز ششم خردادماه پخش ویژه کاندیداهای ریاست جمهوری را آغاز می کند. شبکه رادیویی ایران دوشنبه، ششم خرداد ماه اولین گفت وگوی خود با کاندیداها را با سعید جلیلی آغاز می کند.

رادیو ایران در این راستا تکرار مستند تلویزیونی و تولید مستند رادیویی را ساعت 8 و30 دقیقه، به مدت 30 دقیقه پخش خواهد کرد. بر اساس این گزارش رادیو جوان، رادیو ورزش و رادیو معارف و رادیو پیام ششم خرداد ماه برنامه ی تبلیغاتی برای کاندیداها ندارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران