http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اجتماعی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

چرا پسران ایرانی باربی ها را نمی پسندند؟

خانه » اخبار روز » اجتماعی » چرا پسران ایرانی باربی ها را نمی پسندند؟

گرایش دختران جوان جامعه به مانکن بودن، ظریف و لاغر و بلند بودن برخلاف آنچه در دهه های سابق بود که زن مقبول؛ باید تنومند و قوی و کمی چاق باشد حاصل الگوسازی غرب در فعالیت رسانه ای مقابل جمهوری اسلامی است.

گرایش دختران جوان جامعه به مانکن بودن، ظریف و لاغر و بلند بودن برخلاف آنچه در دهه های سابق بود که زن مقبول؛ باید تنومند و قوی و کمی چاق باشد حاصل الگوسازی غرب در فعالیت رسانه ای مقابل جمهوری اسلامی است.
با روی کار آمدن دولت کارگزاران و تهاجم فرهنگی غربی، در چهارچوب های زندگی اجتماعی تغییراتی زیادی حاصل شد؛ ایجاد یک طبقه اجتماعی جدید و مرفه و تکرار سبک زندگی غربی در جامعه و از سوی دیگر قرار گرفتن این طبقه در جایگاه الگو برای عموم اجتماع لطمات زیادی را به جامع ایرانی اسلامی وارد کرد.

شبکه های ماهواره ای در دوره اصلاحات فعالیت دو چندانی را در خصوص تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی انجام دادند که بیشترین تاثیرات را در ساختار زندگی زناشویی از بالا رفتن سن ازدواج، کم کردن تعداد فرزند، عادی سازی روابط نامشروع تا نوع پوشش اجتماعی و حتی فیزیک بدنی گذاشت.

هر ساله ایام تابستان که می شود برخی دغدغه ها از سمت قشر مذهبی جامعه پر رنگ می شود و این دغدغه ها زودپا با پایان فصل تابستان به فراموشی سپرده می شود و آن وضعیت پوشش و حجاب در جامعه است؛ پوشش و حجابی که در یک پروسه بیست ساله بصورت چراغ خاموش عمل کرده و نوع پوشش را تغییر کرده است.

یکی از تغییرات فاحشی که در سبک رفتاری ایرانیان بویژه زنان ایجاد شده است فیزیک بدنی آنان است که در وجوه مختلف زندگی آنان تاثیر گذاشته است. همزمان با سیاست پایین آوردن تعداد فرزندان در خانواده های ایرانی آنچه در رسانه های جبهه مقابل ایران اسلامی مطرح می شد رابطه بین بالا رفتن تعداد فرزندان و از بین رفتن فیزیک بدنی زنان است. از طرفی تلاش برای معرفی الگوی مانکنی برای زنان و تشویق به عدم باروری زنان باعث اتفاقاتی شد که طی سالهای اخیر بحران پایین آمدن رشد جمعیتی در کشور حاصل شود.

شاید بتوان باربی را نماد انتقال سبک زندگی غربی به کشورهای شرقی به ویژه ایران معرفی کرد. باربي نماد يک زن ۱۹- ۲۰ ساله است که از شخصيت يک زن ولگرد خياباني آلماني به نام لي لي گرفته شده که پس از جنگ به عنوان زني محبوب خودفروشي مي کرده است.

جک رايان به خاطر استعداد ويژه اش در شناخت فرم بدن زنان، لي لي را به چهره اي آنگلوساکسون تبديل نمود و سرانجام باربي را خلق کرد. دختر ۲۰ ساله اي که پاهاي بلند و فيزيک بدني لاغري داشته و نمايشگر يک قد ۱۹۵ سانتي متري است. بايد توجه داشت که اين ويژگي نمايشگر دوران جواني يک دختر است و از همين جا مي توان به الگوسازي باربي براي آينده کودکان به خوبي پي برد. در حقیقت باربی نه یک اسباب بازی کودکانه بلکه مدل فیزیکی و پوششی زنان جامعه را معرفی می کند.

طراحي چهره باربي به گونه اي اغراق گونه صورت گرفته که جامع اکثر زيبايي هاي متصور باشد و البته اين طراحي بسيار ماهرانه صورت پذيرفته است. «موي بور و طلايي، گردن باريک و کشيده، گونه هاي برآمده، دماغ و دهان کوچک، چشماني درشت و آبي، لباني پرگوشت، چهره شاداب، پوست روشن، پيشاني و سري متناسب و … مجموع اعضاي چهره ي باربي را تشکيل مي دهد که به ندرت- حتي با هنرمندي تيغ جراحي پزشکان حاذق- هم زمان در يک فرد جمع مي شود.

لباس هاي ظريف، خوش رنگ و خوش دوخت باربي محصول هنر و دستان بزرگترين طراحان لباس دنياست که در کمپاني متل گرد هم آمده اند. هيچ عروسکي تا به حال به اندازه باربي لباس متنوع، زيبا و اشرافي به تن نکرده و اين تنها اختصاص به دختري دارد که نماينده فرهنگ آمريکايي و نمايشگر يک زن تمام عيار آمريکايي است.

«عريان گرايي، اشرافي گرايي و مصرف گرايي سه مولفه اصلي لباس هاي باربي است؛ لباس هايي که زرق و برق خيره کننده اش، جلوه ي شهواني اندام باربي را مضاعف مي کند.»

باربي براي اينکه بتواند نقش تربيتي خود را ايفا کند بايد پاسخگوي تمامي سلايق و علاقه ها باشد و در نقش هاي گوناگوني ظاهر شود.

باربي پرستار، باربي معلم، باربي خلبان، باربي ژيمناست، باربي خواننده و … براي تحکيم الگوسازي اين عروسک متولد شده اند. همچنين براي پذيرش اين عروسک از سوي مليت هاي گوناگون باربي با حفظ استيل بدني اش (اصالت آمريکايي) در رنگ ها و مليت هاي گوناگون نيز ظاهر شد؛ باربي هندي، آفريقايي، چيني، لهستاني و …

البته آنچه درباره باربی گفته شد تنها قطره ای از فعالیتهای غرب در رابطه با تغییر سبک زندگی صورت گرفته است. گرایش دختران جوان جامعه به مانکن شدن و مانکن بودن ظریف و لاغر و بلند بودن برخلاف آنچه در دهه های سابق بود که زن مقبول؛ باید تنومند و قوی و کمی چاق بود حاصل همین فعالیت رسانه ای غرب است اما محققین جوان به تازگی در پژوهشی جامع دریافته اند:« هر چند دختران جوان ایرانی تمام تلاششان را برای مانکن بودن و جلب توجه می کنند اما مردان ایرانی برای ازدواج بیشتر زنان تنومند و کمی چاق را می پسندند»

بر اساس این گزارش زنان جوان برای مورد پسند قرار گرفتن در نظر مردان تمام تلاش شان را در جهت لاغری و مانکن بودن می کنند در صورتیکه مردان جوان اتفاقا این نوع فیزیک بدنی را نشانه ضعف می دانند و کمتر به سراغ ازدواج با این قشر می روند.

در این پژوهش که از بین ۱۵۰۰ مرد جوان ایرانی صورت گرفته است؛ ۵۰ درصد افراد گرایششان به سمت زنان متوسط به سمت چاق، ۳۰ درصد به سمت زنان چاق و تنها ۲۰ درصد گزینه مورد نظرشان را از بین زنان مانکن و لاغر انتخاب می کنند.

نتایج محققین نشان می دهد علل انتخاب مردان ایرانی از بین زنان متوسط و تنومند بجای زنان لاغر دلایل مختلفی دارد که عمده ترین پاسخ ها معطوف به نگرش فرهنگی ایرانی اسلامی است که زنان متوسط هم شادابی ظاهری و درونی بیشتری نسبتا به دختران لاغر و نهیف دارند و هم چنین قدرت باروری و نگهداری از نوزادان توسط زنان لاغر کمتر از زنان به نسبت حجیم تر است. البته این نوع نگرش ریشه دینی نیز دارد چنانچه امیرالمونین علی (ع) در خصوص ویژگی های همسر مناسب یکی از شاخصه ها را تنومند بودن همسر می شمارند که می تواند فرزندان تنومندی نیز به ارمغان بیاورد.

از سوی دیگر در پژوهشی دیگر که مهر تایید بر پژوهش بالا بوده است این نتیجه حاصل شد که «سن ازدواج دختران جوان با فیزیکی مانکنی و لاغر بیشتر از سن ازدواج دختران جوان با فیزیک متوسط است به تعبیر دیگر دختران لاغر کمتر مورد خواستگاری قرار می گیرند»

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب پیشنهادی

مرگ روزانه 51 تن در حوادث رانندگی

سقوط اتوبوس از پل در جاده نایین +تصاویر

عناوین روزنامه های امروز دوشنبه 21 اردیبهشت 1394

انتظار توبه موسوی و کروبی تا عید فطر

پربازدید های اجتماعی , اخبار روز

نظرات شما

م.ش (۱۳۹۲/۰۴/۱۵) :

چرت نگو من ی پسر ایرانیم و باربی میپسندم

سارا (۱۳۹۲/۰۴/۱۵) :

نظر تو اینه و جز 20 درصد هستی
ممنون

پیمان (۱۳۹۲/۰۴/۱۶) :

اینکه زایمان زیاد بدن رو از فرم میندازه کاملا علمی هست.در ثانی باربی واقعا زیبایی داشته حتی عروسک هاش. ثالثا سلیقه ها فرق داره هیچ ربطیم به تهاجم و دشمنی نداره

امير (۱۳۹۲/۰۴/۱۶) :

من سعي ميكنم چندين زن با چندين فيزيك مختلف به همسري برگزينم تا ببينم كدومشون بهتر هستند

... (۱۳۹۲/۰۴/۳۱) :

اقا امیرنچای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

طنین (۱۳۹۲/۰۵/۰۱) :

یه وقت رو دل نکنی اقا امیر…………………………

بهار (۱۳۹۲/۰۵/۰۱) :

آقای م.ش اگه جزو قلیت هستی دلیل نمیشه به نویسنده مقاله توهین کنی. من یه دخترم به هیکل متوسط دوست صمیمیم هیکل باربی شکلی داره لاغر و بلند قد، باور کنید یک چهارم من نه خواستگار داره نه حتی پیشنهاد دوستی اینو میگم که بدونید این یه حقیقته

غزاله کیا (۱۳۹۲/۰۵/۰۱) :

راسته ها اخه خب چیکارکنم چاق شم

شمیم (۱۳۹۲/۰۵/۰۲) :

شما هم توهم توطئه داریدااا اگه یه زن چاقو هم به عنوان باربی گذاشته بودن بازم یه داستان دیگه سر هم می کردین حتی اگه واقعا هم هدفشون ابن باشه که زنا رو به لاغر شدن تشویق کنن بازم چیز بدی نیست چون این جوری مجبور می شن ورزش کنن ورزشم که درمون همه درداس بقول شاعر عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد پس حرص الکی نخور
مردی منتشر کن

شمیم (۱۳۹۲/۰۵/۰۲) :

بهار خانم شاید این دوست شما خیلی زشت باشه یا خانوادش یه ایرادی دارن یا اخلاق خودش یا بلد نیست چه جوری دلبری کنه یا زیادی ساکته یا هر مشکل دیگه داشتن استیل خوب که به تنهایی ملاک نیست شاید این که می گی یه واقعیت باشه ولی حقیقت چیز دیگه ایه

روناک (۱۳۹۲/۰۵/۰۲) :

بانظرامیرموافقم

زهرا (۱۳۹۲/۰۵/۰۲) :

بانظر بهاروسارا کاملا موافقم بالاخره حقیقته.ادمای باکلاس هیچوقت ندیدبدید بازی درنمیارن.

زهرا (۱۳۹۲/۰۵/۰۲) :

قابل توجه شمیم:اگرهم مثلا دوست این خانم زشت باشه الان دیگه ارایش و…خیلی میشه سرپوش گذاشت،پس بهانه های الکی نیار.وقتی بهار خانم چیزی بهتون خواهرانه میگه بگید:چشم.

مینو (۱۳۹۲/۰۵/۰۳) :

نه چاقی خوبه نه لاغری(ضعیفی).تناسب همیشه حرف اول رو میزنه.

رقیه (۱۳۹۲/۰۵/۰۳) :

نظر پسرا مهم نیست من خودم و سلامتیو مهمه

شمیم (۱۳۹۲/۰۵/۰۳) :

زهرا خانم یه جوری می گی بهانه های الکی نیار انگار من خودم همون دخترم که خواستگار نداره
اتفاقا کسی که زشت باشه با آرایش زشت تر می شه
تازه اگه زشت تر باشه ممکنه ترز راه رفتنش تو خیابون درست نباشه
یا معتاد باشه
یا خجالتی باشه
یا اون قدر قشنگ باشه که هیچ سری به خودش جرات نده که ازش خواستگاری کنه
اتفاقا دخترایی که پایینترن موقعیت ازدواجشون بیشتره چون هر ننه قمری به خودش اجازه می ده ازشون خواستگاریس کنه
شما احتمالا خیلی چاق هستید به خاطر همینم ذوق مرگ شدید الان

شمیم (۱۳۹۲/۰۵/۰۳) :

مثلا رو دماغی که بزرگ باشه با آرایش چه جوری می شه سرپوش گذاشت

مهدیه (۱۳۹۲/۰۵/۰۳) :

الان این دختر های چاق ذوق زده ان.خانومی که میگی من دوستم لاغره خاستگار نداره پیشنهاد نداره.منم لاغرم اما چه تو دانشگاهم چه تو فامیل چه محل انقدر پیشنهاد و درخواست دارم که دیگه واسم عادی شده درصورتی که دوستای دانشگاهیم چاقن تو این 7 ترم حتی یکبارم ندیدم کسی بخواد باهاشون دوست بشه…من تو عمر 22 سالم هرچی زن دیدم داشته لاغر میکرده هرچی پسر هم دیدم به دخترهای چاق خندیده…مردای با سطح فکری پایین و امل زن چاق دوست دارن اونایی که از دنیا عقبن

بهار (۱۳۹۲/۰۵/۰۳) :

شمیم جان ، مهدیه خانم من خودمم به عنوان یه دختر از هیکل چاق یک زن بدم میاد چه برسه به یک مرد امروزی منظور من تناسب اندامه من دختر چاقی نیستم اما لاغرم نیستم مطمئنا تنها دلیل کمتر خواستگار داشتن دوست من باربی شکل بودنش نیست اما میگم سلیقه ی مرد ایرانی دختر خیلی لاغر رو نمیپسنده آمار این مقاله و اونچه که ما در اطراف و گفت و شنودهامون با آفایون متوجه شدیم این نظر رو تایید میکنه. قبول کنیم همون قدر که یه هیکل چاق جذابیت نداره به همون میزان لاغر و استخونی بودن هم تو ذوق میزنه پس بهتره ما دخترای ایرانی تناسب اندام رو سرلوحه ی رژیم های غذایی و برنامه های ورزشیمون بذاریم. با آرزوی موفقیت

بهار (۱۳۹۲/۰۵/۰۳) :

غزاله جان اگه کمبود وزن داری با یه رژیم چاقی صحیح و مکملش یه برنامه ی ورزشی بدنسازی با یه مربی مجرب حسابی هیکلتو خوشکل میکنه . موفق باشی عزیزم

کیوان (۱۳۹۲/۰۵/۰۳) :

انصافی من به شخصه از دخترایی خوشم میاد که نه لاغر باشند نه چاق متوسط از همشون بهتره و لاغری هم از چاقی چاقی که کلا شوته به نظر من!

مهدیه (۱۳۹۲/۰۵/۰۴) :

بهار جان منم خیلی لاغر دوست ندارم.تو هم یه جورایی درست میگی عزیزم.تو هم موفق باشی

امیررضا (۱۳۹۲/۰۶/۰۱) :

من به شخصه اگه یه روز سرم به سنگ خورد و قاط زدم مطمئنا یه زن لاغر می گیرم نه یه 200 کیلویی که بزنه لهم کنه.

ایدا (۱۳۹۲/۰۶/۱۱) :

خخخخخخخخخخخخخخخخ امیررضا و امیر باهاتون موافقم

مینا محبی (۱۳۹۲/۰۶/۱۵) :

اره منم با بهار موافقم تناسب اندام از همه بهتره

راضیه (۱۳۹۲/۰۶/۱۵) :

از نظر من ویژگیهای یه خانوم خوش هیکل اینه: کمرباریک،سینه و باسن برجسته،شکم تخت

مرجان (۱۳۹۲/۰۶/۱۷) :

همه پسرا برن گم شن. اون پسر احمقی که اینقد به ویژیگی های ظاهری اهمیت میده همون بهتر که بره گم شه چون عشق و علاقه حالیش نیست و دختر رو فقط برای نیاز های کثیفس میبینه.الکی هم همه چی رو به دین ارتباط ندید. شهوت و خاسته های خودتون رو الکی به ارتباط ندین.

نسیم (۱۳۹۲/۰۶/۲۸) :

چرتو پرت نگو بابا همه دخترای باربیو قد بلند دوست دارن کیه که از قد بلندو هیکل باربی بدش بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

رویا (۱۳۹۲/۰۷/۲۳) :

چه حرفادخترخاله من چاقه خیلی چاقه الان39سالشه یه خواستگارم نداره

پسر خوب (۱۳۹۲/۰۷/۲۵) :

من دوست دارم همسر آیندم هم لاغر مردنی باشه هم از من قد کوتاه تر باشه
دعا کنید قسمتم شه

فرهاد (۱۳۹۲/۰۷/۲۵) :

چه مسخره -من به عنوان یه مرداززنای باربی خوشم میادش -خانم بهاروخانم ساراوخانم زهراکمتربه خانمای باربی حسادت کنین برین وزنتون روکم کنین که بیشترمردااززنای چاق که بوعرق میدن خوششون نمیادش مگه چه پسری باشه که کسی بهش زن نده ازمجبوری بره زن چاق بگیره

نیما (۱۳۹۲/۰۷/۲۶) :

اوق به هرچی زن چاقه وپرازچربی- زن یعنی باربی

مريم (۱۳۹۲/۰۸/۰۳) :

منم باباربى بودن کاملاموافقم!بادخترعمم رفته بوديم لباس بخريم بيچاره هيچى اندازش نميشدازبس که قدکوتاه وتپلو

الناز (۱۳۹۲/۰۸/۱۶) :

آقاامیررضاباهاتون موافقم….ضمنا درستشم اینه که زن بایدباربی باشه

سالار سرور (۱۳۹۲/۰۸/۱۷) :

زن بايد تپل باشه سفيد و خوش اخلاق، مرد بايد خپل باشه، زشت و بداخلاق.

الهام نجفی (۱۳۹۲/۰۹/۲۱) :

اتفاقابهترین استایل واسه دخترباربیه
تاحالاندیدم توخونه ی مد تن دخترای چاق لباس بپوشونن چون استایل خوشگلو جذابی ندارن
ولی حاضرن کلی پول خرج کنن تا دخترباربی اندام یه لباسو تنش کنه چون خوشگله

سعيد (۱۳۹۲/۰۹/۲۲) :

من باربي نميپسندم و خيلي هم از اين نوع متنفر هستم …
حيف كه خيلي زود عفت و حيا و غيرت از بين رفت …

سعیده (۱۳۹۲/۰۹/۲۵) :

دعاکنید زن خوب وزن زندگی گیرتون بیاد وگرنه باربی وچاق ومتوسط اهمیتی ندارند

الهه مهدوی (۱۳۹۲/۰۹/۲۷) :

سلام دوستان لطفا سوال منم جواب بدین
پسرا دختر قد بلند دوس دارن یا قد کوتاه یا متوسط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قد بلند 173
قد کوتاه156
قد متوسط 165

الهام (۱۳۹۲/۰۹/۲۹) :

بلند
فک کن دخترچاق واسه شوهرش ناز کن
یا اسپانیایی برقصه
ههههههه

الهام (۱۳۹۲/۰۹/۲۹) :

من نمیفهمم یه دختری که استایلش شبیه باربیه یعنی حیا و عفت نداره چه ربطی داره آخه

آرزو (۱۳۹۲/۱۰/۱۱) :

واقعأ چرت گفتن باربی هیچ ربطی به بی حیایی نداره و خواستگارام اگر تحصیل کرده باشن متوجه هستن که دلیله ازدواجشون چیزی بالاتر از چاقی و لاغری و ظاهره

رها احدی (۱۳۹۲/۱۰/۲۱) :

همه ی این حرفا چرته آدم باید واقعیت قبول کنه هیچ پسری دختر باربی و قد بلند و ونمیذاره بره سراغ یه دختر متوسط وپر نمونش برادرای خودم و آقایانی که نظر دادن! خانومی که گفتی دوستت بلندو لاغره برخلاف شما خواستگار نداره اینو بدون که جنس ارزون مشتری زیاد داره.

rudi (۱۳۹۲/۱۰/۲۳) :

نه من ونه هيجكدوم ازبسرايي كه ميشناسم ازدختره هيكلي خوششون نمياد؛اين نظرسنجيرو قبول ندارم؛منم از دخترباربيه قد 170بيشترخوشم مياد؛

سجاد (۱۳۹۲/۱۰/۲۴) :

سلام حق با شماست دخترا اگه کمی اندام داشته باشن و قد بلند زیبا تر میشن چون صورت گرد میشه و هر ارایشی با اونسازگاره اما دخترای لاغر بی ریخت هستن اکثرا هم لب و لوچه ها درهم رفته ولی دخترای نصبتا چاق همه جاش گوشته

سیاوش (۱۳۹۲/۱۰/۲۶) :

ای بابا این که دیگه جای بحث نداره معلومه دختر قد بلند و باربی قابل مقایسه با دخترآی دیگه نیست! از قدیم گفتن زن بالا بلند شاه زنان است… مخصوصا اگه ازنوع باربی باشه که دیگه هیچی!

سهراب (۱۳۹۲/۱۰/۲۸) :

من خودم پسرمو به دخترآیی که یکم چاق و کوتوله باشن حتی نگاهم نمیکنم هیچ ربطی هم به هوس و شهوت و اینجور چرت و پرت هایی که بعضی از خانومای حسود گفتن نداره خدا زیباست و زیبایی رو دوست داره و این خصوصیت رو تو وجود انسانها نهادینه کرده کهزن زیبا و ظریف مورد پسند اکثر اآقایانه همینطور که خانوما از آقایون چاق و کوتوله بدشون میاد اقایونم همین طورن چه بسا که حساس ترم هستند. والسلام
کهرادی چا

محمد (۱۳۹۲/۱۱/۰۳) :

عزیزم به نظرت 173 بلنده؟؟؟؟
اگه 173 بلنده پس 180 190 چیه؟؟؟
معمولا پسرا دوست دارن قدشون از دخترها بلندتر باشه و بهترین حالتش اینه که 7 8 سانت با هم تفاوت کنن. این نظر من بود.
من چون قدم 175 هست به نظرم قد 165-170 مناسبه. اما خیلیم مهم نیس. این چیزا دوست عزیز

محمد (۱۳۹۲/۱۱/۰۳) :

معمولا پسرا دوست دارن بتونن همسرشونو به راحتی بغل کنن. دخترام این حسو دوس دارن. پس معمولا شوهری که لاغره دوست داره همسرشم لاغر باشه و اون مردی هم که چاقه دوس داره خانمش مثل خودش باشه یا لاغرتر. پس نتیجه میگیریم بیشترا دوس دارن همسرشون لاغر باشه. حالا نه اونقدر مثلا 40 کیلو. ولی عمومش نسبت به قد از 48 تا 60 مثلا.

مبینا (۱۳۹۲/۱۱/۰۳) :

این مقاله از بنیان اشتباهه، احتمالا به خاطر سیاست زاد و ولد ، اینو منتشر کردن که بریم پیش به سوی ایرانی150 میلیونی با زنانی فربه و چاق!!!!!!!!!

سارا (۱۳۹۲/۱۱/۰۳) :

این مقاله توهین به مردای ایرانیه،یعنی مردای ایران انقد سطحین که بر اساس هیکل یه زن باهاش ازدواج کننن؟؟؟؟؟
مادر شدن که کاری نداره، مادری کردن و یه فرزند خوب به جامعه دادن مهمه، که ربطی به هیکل و تنومندی نداره، شخصیت و فرهنگ یه زن ازش مادر خوب میسازه نه هیکلی و تنومند بودنش

سیما (۱۳۹۲/۱۱/۱۶) :

بانظرراضیه جون کاملا موافقم. از دیدمردان زن باید کمرباریک شکم تخت وباسن برجسته ای داشته باشه

مهسا (۱۳۹۲/۱۱/۱۹) :

با سلام به همگی نمیدونم چرا این چیزها اینقدر مهم ولی واقعا شما ها عشق و علاقه رو تو چاقی و لاغری میبینین علاقه و عشق یهو میاد به نطر من شاید یکی تو دهنش ملاکی باشه ولی کسی که فقط تو ازدواج به زیبایی فکر کنه که نمیشه اومد و بعدا زنش چاق شد یا بعدا زنش لاغر شد
من میگم زن ایرانی ایمان و حیا و غرور زیبایی نسبی که هر کسی تعریفش فرق داره

. (۱۳۹۲/۱۱/۲۳) :

نظراشونوببین توروخدا. از اولش دارم میخندم تاحالاتوعمرم اینقدنخندیدم

الهام (۱۳۹۲/۱۱/۲۴) :

هههههه
پس نتیجه میگیریم که دختر باید لاغر و قد بلند باشه
لطفا دیگم به دخترای قد بلند توهین نکنید
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده

الهام (۱۳۹۲/۱۱/۲۴) :

سجاد جان دخترای لاغر اصلا بدنیستن اکثر مدلینگ هام لاغرندوقدبلند
همه ی عالم وآدمم ازدیدن همچین دخترایی لذت میبرن

..... (۱۳۹۲/۱۲/۰۱) :

بچه ها من دخترم .عاشق شدم بجور ولی پسره قدش از من کوتا تره ولی خیلیییییییییییییییی جذابههه

eli (۱۳۹۲/۱۲/۰۲) :

پسرها نطرتون راجب دختر های توپر چیه؟؟؟؟

yasaman (۱۳۹۲/۱۲/۰۲) :

من اصلا نمیدونم چرا ی دختر باید خودشو طوری کنه ک ی پسر خوشش بیاد خب میخوام نیاد….. واسه چی باید بره خودشو بارببی کنه؟؟؟؟ چرا باید این همه ارایش کنه؟؟ خب اگه پسرا خوششون بیاد چی میشه؟ اصن چرا ی پسر باید خوشش بیاد؟

الهام (۱۳۹۲/۱۲/۱۰) :

خب این که مهم نیس
بگوکفش لژدار بپوشه
یایه چیزایی هس میذارن توکفش قدوبلند میکنه بگواز اونا بگیره هیچ کسم متوجه نمیشه

اشکان (۱۳۹۲/۱۲/۲۳) :

دختر باید گوشت داشته باشه باید نرم باشه ولی مرد باید بدنش سفت باشه

باربی الملوک (۱۳۹۲/۱۲/۲۵) :

خدایا این قدر خندیدم به این کامنت که اشک از همه ی اعضا و جوارحم جاری شد!! :)) هر کس اومده می گه بیا اینور بازار!
اما باور کنید هیچ مقاله خارجی ندیدم بتونه به این قشنگی زیرآب لاغری را بزنه .به شدت درصدد این کارند چون لاغری حسابی به سلامت روحی و جسمی دختران نوجوان و جوان آسیب زده و اما چون دکانی شده برای عده ای از مد نمی افته. این ها همه بازاره دوستان عزیزم. حتی چشم بلوند و موی بور هم بازار و سیاسیته. هر چه هستید افتخار کنید ، زیبایی بقیه را هم به رسمیت بشناسید.

پري (۱۳۹۲/۱۲/۲۹) :

آفرين با نظر باربي الملوک موافقم خيلي خوب گفتيد ، تو جامعه الان ما مهم انسانيت دونبال کسي باشيد ک دوست داشتنو بفهمه وگرنه بازوي کلفت يا باربي بودن باعث خوشبختي نيست دوستاي عزيزم

افسانه (۱۳۹۳/۰۱/۰۵) :

يعني امام علي (ع) فرموده زنه تنومد بگيريد؟!!من که باور نميکنم حضرت همچين حرفي زده باشن.يعني زن هاي لاغر،ضعيف و يا باربي حقه ازدواج ندارن؟چرا براي اثباته گفته هاتون فورا يه حديث از خودتون در ميارين به خورد ملت ميدين.از يه طرف ميگن اخلاقيات مهمه قيافه اهميت نداره از طرف ديگه ميگن تيپ و قيافه بايد فلان باشه.
مردو زني که عاشق هم باشن ديگه تيپ و قيافه به ديدشون نمياد.
اونايي که ميگن ب

سوزي (۱۳۹۳/۰۱/۰۷) :

من ي دختر لاغر و كشيده ام هر جا ميرم داخل،خارج كشور به عنوان زيبا معرفي ميشم اينو جدي ميگم كل دنيا باربي ميپسنده،

یه دختر (۱۳۹۳/۰۱/۱۰) :

دختر چه چاق باشه چه لاغر باربی باشه یا تو پر بازم نجابتش شرف داره به هرچی مرد هرزه ی چشم ناپاکه البته منظورم باشما اقایون نیستا شما که انشاا… این طور نیستید نامس بقیه رو هم مثل ناموس خودتون میدونید.

بتوچه (۱۳۹۳/۰۱/۱۱) :

قابل توجه اقایون اینکه معلوم اقایون ایرانی هرچی تاپاله چاغ میپسندن چون لیقاتشون همینه اینکه جای شک نیست ولی کجای دنیا دیدین چاغ های قد کوتاه رو به عنوان دختر شایسته یا ملکه زیبایی انخاب کنن………………………………….

شادی ستوده (۱۳۹۳/۰۱/۱۱) :

سلام من 16 سالمه و وزنم47 قدمم 165 و کمرم خیلی باریکه به نظرتون خیلی بد اندامم

الهام (۱۳۹۳/۰۱/۱۱) :

پسرای ایرانی خودشون قد کوتاهن مجبورن دختر قدکوتاه بپسندن
واسه همینم میگن که از دختر قدکوتاه میپسندن
وگرنه ته دلشون پیش دخترای قد بلنده
چون بدن دخترای قد بلن فرم داره

لی لی (۱۳۹۳/۰۱/۱۴) :

نه عزیزم استایلت اصلا بد نیس تو فعلا تو بلوغی فرم بدنت هنوزمشخص نیس

دخترباید باربی باشه
واقعا کی از دختر خپل و کوتوله خوشش میاد

حمید (۱۳۹۳/۰۱/۱۵) :

کم توهین کنین به ادمای چاق…به اون خدا قسم اگه خدا بخواد تو یه لحظه زیبای رو ازتون میگیره..یه روز این قشنگیتون میره

لی لی (۱۳۹۳/۰۱/۱۸) :

ماقصدمون توهین به دخترای چاق نیس
مافقط داریم در برابر این مقاله ی چرت از استایل باربی دفاع میکنیم
خانمای چاق آقایون چاق بببببببخشید
قصدما توهین نیس

پریسا (۱۳۹۳/۰۱/۱۸) :

جونم باربی

نيلوفر (۱۳۹۳/۰۱/۲۲) :

به نظر من اين نظريه رو كسي داده كه عقده لاغري داشته.من خودم ي دختر لاغرم.ولي هرجا ميرم همه از قيافم و هيكلم تعريف ميكنن و در ضمن كي گفته صورت چاق خوشگله؟من صورتم ظريفه و گونه دارم همه دوستام از خداشونه صورتشون مثل من باشه.برين عكساي نيكول كيدمن.جسيكا آلبا آنجلينا جولي و… رو ببينيد هيچ كدوم صورتشون گرد نيست.تو ايران متاسفانه همش به خاطر دلداري چاقا لاغرا رو سركوب ميكنن..من به شخصه ديدم پسراي پايين شهري و بي كلاس از دختر چاق خوشش مي آد ولي پسراي با كلاس و بالا شهري از دختر لاغر لاغر.اتفاقا بر خلاف قديم كه فربه بودن نشانه پولداري بود.الان هرچي تو محله هاي پايين تر دخترا رو ببيني چاق ترن و برعكس.چون دختراي مرفه به خودشون ميرسن و باشگاه ميرن تا لاغر و باربي بشن.اين زن روضه ايا كه تو روضه واسه پسرشون دختر نشون ميكنن شايد از دختر چاق و كوتاه خوششون بياد و چاقا دلشونو خوش ميكنن كه خواستگار داريم..

نيلوفر (۱۳۹۳/۰۱/۲۳) :

البته فكر نكنيد قصد توهين به چاقا رو دارم.ولي واقعا زشته وقتي مينويسند پسران باربي هارا نميپسند شايد ي دختري كه ژنتيكي لاغره دلش بشكنه.چطور نبايد به چاقا توهين كرد ولي به لاغرا تا دلتون بخواد انگ ميزنن…به خدا لاغريم مثل چاقي دست خود آدم نيست

عسل (۱۳۹۳/۰۱/۲۷) :

یعنی این مطلب چرتو یه آدم چاق به درد نخور نوشته .انقد بدم میاد از این آدمای چاقی که اعتماد به سقف دارند تازه قصد لاغر کردن هم ندارم من خودم چندتا عاشق فقط تو دانشگاه داشتم همه حسرت هیکلمو میخوردن فقط حسودا میگفتن چیه انقد لاغری.بترکن از حسودی دم همه باربیا گرم.

آیسان (۱۳۹۳/۰۱/۲۸) :

بنظر من اصل جذابیته صورت دختراس ربطی به چاقی و لاغری نداره حرف اول و چشا میزنن حالا اگه یه خورده تو پر باشه که دیگه حرف نداره .مردا از زنان لاغر اندام میترسن و از چاق هم خوششون نمیاد.

نازنين (۱۳۹۳/۰۱/۲۹) :

منم نشنیدم پسری از دختر تنومند خوشش بیاد واقعا تعجب کردم
چون اکثر پسرایی که من دیدم از دختر ظریف خوششون میاد
ولی خیلی ها هم هستند که لاغر دوست ندارند این واقعیت داره
ولی اونایی که لاغر دوست ندارن منظورشون این نیست که چاقی
خوبه
بلکه اندام متناسب مد نظرشون هست
من خودم از سیستم هیکل باربی خیلی خوشم می اد ولی واقعا پاهاشون زیادی درازه 🙂
من لاغرم ولی قدم میشه گفت یکم کوتاهه 🙁
با خوندن حرفاتون بیشتر مصر شدم که وزنم رو ثابت نگه دارم و
لاغری خودم رو حفظ کنم که بهم نگن دختر چاق کوتوله:(
حداقل این جوری میگن کوچولویی نازی 🙂

حامد (۱۳۹۳/۰۲/۰۱) :

بابا منظور زن چاقو خیکی نیست‏!منظور تو پره،هر مردی یه جور دوست داره،من خودم زن پر دوست دارم که شلوارش از… نیوفته و وقتی نگاش میکنم احساس نکنم دارم به یه پسر بچه ۱۰ ۱۲ ساله ریغو نگاه میکنم.

farhad shekamdar (۱۳۹۳/۰۲/۰۳) :

یه دختر خوب باید قد بلند و پر باشه – شکم برجسته باسن پهن و ران و ساق پر داشته باشه

نازلی (۱۳۹۳/۰۲/۰۳) :

همتون استایل باربیو دوس دارید
اگه خوشتون نمیاد پس چرا اومدید توسایتش
آدم سر چیزی که دوس نداره کنجکاو نیس

یه نفر (۱۳۹۳/۰۲/۰۴) :

نچ نچ مردای شهوت پرست
دخترای ساده
در مجموع متاسفم
آهای مردای شهوت پرست دخترا می‌تونن با نقطه ضعفتون کارایی بکنن …..
آهای دخترای ساده مردا می‌تونن با نقطه ضعفتون ازتون سو استفاده کنن…

فرشته (۱۳۹۳/۰۲/۰۵) :

نظری ندارم چون پسرابایدجواب بدن

افسون (۱۳۹۳/۰۲/۱۵) :

ب نظر من هرکسی ی سلیقه ای داره بعدشم هیچی کی ب ماست خودش نمیگه ترش.دختر نباید 1 باشه ن 5

گلناز (۱۳۹۳/۰۲/۱۷) :

پسرایی ک میگندباربی دوست داریم همش حرفه پسرا عاشق دخترای چاقن:-D:-D:-D

اشکان (۱۳۹۳/۰۲/۲۴) :

به نظر من دختر باید خوشگل کمر باریک ظریف و کوجولو باشه
هیکل دختر باید جمع جور باشه
ایده ال ترین نوع دختر همینه
من که حاضر نیستم زن چاق بگیرم یا قد بلند و هیکلی
باید جوری باشه که بتونی با یه دست بلندش کنی وقتی بغلش می کنی احاطه اش کنی

آرمان (۱۳۹۳/۰۲/۲۴) :

گلناز خانم شما خودت فك كنم خيلي چاقي..بيخود حرف مفت نزن.من عاشق دختراي ظريفم و از دختراي چاق متنفرم.دختر لاغرو حتي به متوسط ترجيح ميدم.برو ي فكري به حال خودت بكن به جاي حسودي كردن به لاغرا…خود شكن. آيينه شكستن خطاست.عشق من 46 كيلو.انقد ظريف و نازه.

paryakarimi (۱۳۹۳/۰۲/۲۴) :

دختر باید بلند باشه

جوجو (۱۳۹۳/۰۲/۲۶) :

بانظراشکان موافقم.ولی واقعادخترای توپرخواستگارای بیشتری دارن

ریحانه (۱۳۹۳/۰۲/۲۶) :

به نظرمن لاغری خوبه به شرط اینکه بدن پری داشته باشی من قدم 173وزنم 65 همه عاشق هیکلم هستن…

فائزه (۱۳۹۳/۰۲/۲۷) :

من نمیدونم چرا شما ها قد کوتاه و هیکل تپل رو با بوی گند و چادر و امل بودن دریک حد قرار میدین!من متوسطم.بالاشهری هم هستم.توپر هستم دوستامم همینطور.صورتمم گرده و مث ی دختر شرقی پوست گندمی دارم.خیلی هم شیک پوش و دلبرم.مهم جذابیته.ک دخترای لاغرم میتونن نداشته باشن.با این ک من باربی نیستم هم کلی خواستگار دارم و پیشنهاد

طاها (۱۳۹۳/۰۲/۲۸) :

من 155 تا تا 165 دوست دارم البته به شرط تناسب اندام
کلا دوست دارم زنم ظریف باشه
کلا قد زیاد مهم نی جذابیت مهمه دختر 150 هم دیدم که فوق العاده جذاب بوده
180 هم دیدم واقعا جذاب باشه
ولی بخوام انتخاب کنم تو اون رنج که گفتم عالیه

طه (۱۳۹۳/۰۲/۲۹) :

شما چطو چادر رو با بوی گند و امل بودن یک جا می زای؟اون وقت داری به بقیه نصیحت میدی
این طور که نوشتی مشخصه خودت از فرهنگ ضعیفی برخورداری
به اعتقاد افراد توهین نکن
اتفاقا ادمای مذهبی بهداشتتون رو خوب رعایت میکن
من ندیدم کسی بگه قد کوتاه و تپل امله
الان این واقعیته که چاق بودن خوب نیست یکم توپر بودن خوبه ولی
چاق نه قشنگ نیست
قد کوتاه و بلند هم فرقی نداره هر دو لاغر باشن قشنگ ترن
کوتاها اگه چاق بشن بد هیکل دیده می شن
ولی اگه لاغر باشن کوچولو و فانتزی و شیک هستن
بلندها هم اگه چاق بشن می شن هرکول و بوفالو
ولی اگر لاغر باشن کشیده و ظریف می شن
پرچم لاغری بالاست

ارسلان غلامی (۱۳۹۳/۰۲/۳۱) :

من دختر فامیلمون که لاغره دوسش دارم نمیدونم بگم نگم ازم دوسال بزرگتره چیکار کنم?

ندا (۱۳۹۳/۰۳/۰۶) :

خوش به حالتون همتون دست جمعى
و همچنين خوش به حال خودم كه نشستم اين همه كامنت مزخرف را خوندم

نيلوفر (۱۳۹۳/۰۳/۰۸) :

آقاي بيژن واقعا عذرخواهخي ميكنم.من خودمم بالا شهري نيستم و متوسطم.فقط از اين همه توهيني كه به لاغرا ميشه داره حالم بهم ميخوره.بابا هركس ي سرشتي داره .اتفاقا منم واقعا از توهين به ديگران متنفرم و اصلن قصدم توهين نبود بلكه مقابله به مثل بود

امير (۱۳۹۳/۰۳/۰۸) :

فائزه خانم دوره مد بودن صورت گرد گذشته.الان صورت استخواني تو بورسه.

مينا (۱۳۹۳/۰۳/۰۸) :

اصلن به درك كه نپسندن.انگار خود پسرا از همه لحاظ كاملن كه انقد از دخترا ايراد ميگيرن.

niloo (۱۳۹۳/۰۳/۱۳) :

من خودم دختره توپریم…با استخون بندی درشت…ولی عشقم با اینکه قده بلند داره و مربی باشگاهه بدنسازیه عاشقه اندام توپره ولاغرا رو اصلا دوست نداره و حتی ازمن میخواد چاق ترم بشم !!

پسر موفق (۱۳۹۳/۰۳/۱۳) :

من یه پسره تهرانیم که به نظر من:
اصولا هر ادمی با هر طرز تفکری کاملا قابل احترامه.
اما اینجا بحث دوس داشتن وسطه پس باید توجه کرد یه پسر با تمام ویژگی های مردونش از همسرمقابلش ویژگی های زنونه رو انتظار داره .من تضاد هارو میگم مثلا: هیکل مردونه – هیکل زنونه وظریف.
مرد پر مو – زن کم مو. اخلاقه خشک و با جذبه- اخلاقه شوخ و تو دل برو و …
اما رسانه تاثیرش حتی بیشتر از این ویژگی هاست پس یه پسر 14 15 ساله وقتی برا اولین بار فیلم ….. میبینه تو زهنش ایده الش رو با الگو های اون فیلم تشکیل میده و ثابت میشه تو ذهنش. پس هیکلی مثل جنیفر و لبای انجلینا و پوست سفید برنز شده و صورت خوش فرم ایده ال اکسر پسر های جوونه ایرانیه.
و اما دختر ها بدانند که برای یک پسر اگر دختر از لحاظ چهره و اندام مورد تایید قرار نگیره {که این مسعله نسبیه} به مرحله بعد ینی اخلاق و خانواده وو … نمیره پس نتیجه اخلاقی اینه که دخترا هفته ای 1بار کوه برید + ایروبیک. لطفا نظر بدین

باربی زیبا (۱۳۹۳/۰۳/۱۵) :

باربی هورررا باربی هوراااا باربی هورا
بنظرمن اکثرپسراسفید دوس دارن
الان استایل تیلورسوءیفت رو بورس تره
چون استایلش مدلینگه
ازجنیفرم سرتره

باربی زیبا (۱۳۹۳/۰۳/۱۵) :

جنیفر فقط بخاطر … معروفه وگرنه چاق
همچین مالیم نیس
فقط از لحاظ…خوبه

سارا امینی (۱۳۹۳/۰۳/۲۱) :

یه بیت شعر هم میگفتی

سارا امینی (۱۳۹۳/۰۳/۲۱) :

اگه اینجوریه دختراهم به کوزی فکر کنن به نظر من ادم باید خوددار باشه وفاداری مهمتره

نیکی (۱۳۹۳/۰۳/۲۲) :

من خودم لاغرم ازنوع ژنتیکی که با هیچ گونه ترفند ورژیمی تابحال چاق نشدم.. ولی خب از لحاظ سلامتی خداروشکرمشکلی ندارم ولی به یه نتیجه ای رسیدم ..اونم اینکه آدمهایی که طرز فکر بسته ای دارن وقدیمی فکر میکنن ..دائما منو به خاطر اینکه لاغرم در جمع تحقیر کردن ومنو بسیار ناراحت کردن ..انگار که من نقص بزرگی دارم ..و از برخوردها ونگاه هاشون واقعا ناراحت شدم ..اونها واقعا اعتماد به نفس ادم رو پایین میارن..ولی آدمهایی هم هستن که طرزفکرشون مدرن وبه روز هست واونها گفتن که تو هیکل واستایلت خوب هست وهرکه بهت گفته که چاق شو ..الکی گفته ..درمورد اینکه میگین مردا از دخترای باربی خوششون نمیاد باید بگم اگه اون مرد از یه خانواده سنتی باشه ..اصولا اینچیزا براش خیلی مهمه ولی اگه از یه خانواده مدرن وبه روز باشه ..بیشتر دخترای باربی وبه روز و میپسندن.

نیما (۱۳۹۳/۰۳/۲۵) :

در کل باید دو نفر مقابل همدیگرو بپسندن اما من خودم قدم 179 و وزنمم ورزشکاری 83 هست از دخترای باربی یعنی لاغر و متوسط به پایین نه لاغر مردنی و صورت استخوانی با قد 169 تا 172 دوست دارم

شیما (۱۳۹۳/۰۳/۲۶) :

چه مقالیه چرت و مضخرفی…اه.اه.اه حالم به هم خورد احتمالا کسی ک این مقاله رو نوشته خیلی عقده ای بوده…خدا شفاش بده…..لازم به ذکره که اینو عرض کنم مردای قدیمی و بی سواد و امل ایرانی از چاقالو ها خوششون میاد و گرنه در همه جای دنیا اندام باربی دوست دارن{در اصل هم دختر باید باربی باشه و یکی از خصوصیات دختر اینه که باربی باشه}….من خودم به شخصه دختر بااندام باربی یا یه کم متوسط یا ورزشکاری میپسندم {از اندام چاق متنفرررررررررررررررم }و پسر هم متوسط چارشونه و ورزشکاری میپسندم…..ترو خدا انقد این مقاله های چرت و پرت به خورد ملتمون ندین واسه همینه که به کشور ما میگن عقب مونده و…..خواهشا انقد عقده ای نباش جناب نویسنده ی مقاله

شیما (۱۳۹۳/۰۳/۲۶) :

در ضمن پسر باید چار شونه باشه دختر باید باربی باشه….

mandana (۱۳۹۳/۰۳/۲۶) :

به نظر من که دختر لاغر خیلی جذاب و هر چی بپوشه بهش میاد…….در ضمن منظورم از لاغری سایز صفر و ۱ و ۲ نیست…..لاغر متناسب با صورت استخوانی…..تقریبا میشه سایز ۴

ماندانا (۱۳۹۳/۰۳/۲۶) :

به نظر من دختر لاغر خیلی جذاب و همه پسند….هر چی بپوشه بهش میاد….در ضمن منظور از لاغری سایز صفر و ۱ و ۲ نیست…….بلکه سایز ۴ است که سایز اکثر سوپر مدل ها ست.

ماه (۱۳۹۳/۰۴/۰۲) :

بالاخره من لاغرکنم یا چاق بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شوخی کردم اخلاق خیلی مهمه …..من ازپسرای چهارشونه وبدن ساز بااستایل ورزشی خوشم میاد………..بیشتر پسرا کوتاهن …..

محدثه (۱۳۹۳/۰۴/۰۴) :

هنگ کرد مخم اخر سر من نفهمیدم پسرا لاغر دوس دارن یا چاق؟؟ما که فعلا تو سن بلوغ گیر کردیم این بره بفهمم چه خاکی تو سرم کنم ولی فک کنم متوسط از همه بهتر باشه ولی قد بلند باشه خوشمل میشه

فرامرز (۱۳۹۳/۰۴/۰۵) :

اگه دختراي ايراني مثل اروپايي ها تو خيابون راحت و بدون مانتو و روسري ميگشتند اونوقت همه پسرا باربي ميپسندن

باربی (۱۳۹۳/۰۴/۰۷) :

اتفاقا من خیلی لاغرم قدمم175
خیلیم طرفدار دارم
همه بمن میگن دختر اروپایی

hadis (۱۳۹۳/۰۴/۰۹) :

پارسی وان جون خوب بلدی مردمو ب جون هم بندازیا .دستت درست .شما چرا بجون هم افتادید ن کسی قراره با این مقاله خواستگارای باربیا رو بپرونه .ن کامنتای باربیا خواستگارای دخترای تپلو .

... (۱۳۹۳/۰۴/۱۰) :

دقیقا منم باهات موافقم
ولی حیف شرایطش نیس

امینه (۱۳۹۳/۰۴/۱۱) :

سلام .چقدر شما خانما بحث الکی میکنین بابا باربیا
در مورد آقایون بگم که مگه کجای …بده که هر آقایی که واسش اندام مهمه کثیفه?خود قرآن ازدواج رو بر پایه . .قرار داده یه مرد حق داره زنی رو انتخاب کنهعکه بتونه باهاش .. خوب داشته باشه ما خانما محبت میخاییم که همه بلدن ما قراره مادر بشیم مثلا .مگه مادر اگه چاق باشه نمیتونه فرزند خوبی پرورش بده

mahdieh (۱۳۹۳/۰۴/۱۱) :

به نظر من اونایی که چاق هستند میبینن که ماها لاغر و خوش اندام هستیم از حسادت هی میگن لاغری یا مسخره میکنن.واقعا براشون متأسفم

امینه (۱۳۹۳/۰۴/۱۳) :

روز پیر میشه مهدیه خانم و تمام زیباییهاش از بین پسره. به نظرت چی میتونه یه مرد رو.کنار زن نگه داره ?خوبیههای یک زن .عشقی که قراره پایه آش زیبایی باشه نمیمونه .من خودم یه دخترم و با کلی ویژگیهای خوب .هم قیافه دارم هم قد و هم باربی که خبلیا ادعاش رو دارن .عالیترین تحصیلاتم دارم ولی هیچوقت به چیزایی که دارم مغرور نبستم و همیشه سعی میکنم طرفم رو.درک کنم.درسته خانما حسودن ولی تو همیشه خوب باش .ر کسی بلاخره یه رو

مادر کوچولو (۱۳۹۳/۰۴/۲۰) :

سلام به همگی من 17 سالم که بود وزنم 58 با قد 171 تو خیابون که راه میرفتم همه میگفتن باید برم مدل شدم یک سال کار مدلینگ کردم بعد ازدواج بعد هم زایمان…….الان 7 ماه از زایمانم میگذره با 20 کیلو اضافه وزن و دچار افسردگیه حاد شدم شوهرم دیگه پیش من نمیخوابه و بچه هم که کلا وقتمو میگیره مدام حسرت گذشتمو میخورم فقط اینو بگم دخترا قدر زیباییتونو بدونین تمام دنیا لاغر پسنده ورزش کنید بعد از ازدواج هم مراقب باشید….من با دختر باربی موافقم چون استاندارده کل جهانه روزایی که باربی بودم بهترین روزهای زندگیم بود چون تحسین میشدم اما الان باید تن بدم به جراحیهای میلیونی با جای بخیه…….

ی دوست (۱۳۹۳/۰۴/۲۳) :

مادر کوچولو باربی زیادی هم خوب نیست بخدا. من 46 کیلو با قد 166 دیگران تو برخورد اول بهم میگن چقد لاااااااااااااااااااااااااااااااغری وای کمرشو ی کم بخور چاق بشی باز من تو ک هیچی نداری لباس چطوری اندازت پیدا میکنی.خسته شدم از این حرفاااااااا خاستگار داشتن هم ربطی ب لاغرو چاقی نداره تو جامعه ک بیشتر باشی بیشتر هم خاستگار داری

ی دوست (۱۳۹۳/۰۴/۲۳) :

هرچه بیشتر تو جامعه باشی و با مهربونی برخوردکنی بیشتر هم خاسگار داری

سحر (۱۳۹۳/۰۴/۲۴) :

توپر…فقط توپر):ن لاغر ن چاق

چشم عسلی (۱۳۹۳/۰۴/۲۷) :

سلام عزیزانم،هیکل ورزشی و قد باید بلند باشه،تناسب اندام…

فاطمه (۱۳۹۳/۰۴/۲۹) :

داداش من از من خاهرکوچیکتر نصیحت هیچ وخت عشقتو ب زبون نیار ک بدبخ میشی..طرف مغرورمیشه وخدشومیگیره هاااا

هستی (۱۳۹۳/۰۴/۲۹) :

به نظرمن فقط تناسب اندام خوبه نه خیلی چاق نه خیلی لاغربلاخره انسان بیمارمیشه اگه متوسط باشه خیلی زودازپادرنمیاد همون متوسط ازهمه بهتره مثلاقد160وزنش 65باشه عالیه

کتایون (۱۳۹۳/۰۶/۲۱) :

اولا اینجور توهین کردن به هم درست نیست دوما بچه ها واقعا عروسکای باربی زیبایی خاصی دارن خب حالا اینکه کی دوست داره کی نداره کاملا سلیقه ایه و نویسنده نباید انقد توهین آمیز مطلب مینوشت که متاسفم . اما بدونید هیکل چاق و لاغر و اینهاهم سلیقه ایه پس دعوا نکنید واقعا زشته مهم اینه آدم جذابیت داشته باشه.

حانیه (۱۳۹۳/۰۶/۲۴) :

اخییییییی مریض نشی

اشكان (۱۳۹۳/۰۶/۲۸) :

چه خبره قد 160 وزن 65 كه ميشه خيكي.اه اه اه

سونیا (۱۳۹۳/۰۶/۲۸) :

وااااااای چقد از دخترای چاق بد میگین؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم دختری ام که تو پرم قدمم163 وزنم68 اما خاطر خاه زیاد دارم
باربی هم نیستم
چهرم زیباس
به نظر من اول زیبایی ملاکه بعد لاغر و چاقی…
درضم کی گفته ادمای چاق بو میدن؟؟

حسام (۱۳۹۳/۰۶/۳۰) :

من هیکل واسم خیلی مهمه اصلان هم نمیزارم نامزدم زیاد غذا بخوره چون دوسش دارم

پارسا (۱۳۹۳/۰۷/۰۴) :

میخاسی ی چنتا دگ … هم بزاری دلت نمونه!کلا خیلی … هستی و حرفات …نن!!:))))))

پارسا لٍــیــــــتو (۱۳۹۳/۰۷/۰۴) :

یکی منو بگیره وا رفتم ا خنده ب مولااااا!:))))))))))))))))))))))))))
جای اینکه بیاین اینجا و این نظرای فوق خنده دارو بدین
دختراش برن یکم ورزش کنن چون فک نکنم خوش هیکلاش اینجور سایتا بیان:))))
و پسراشم برن واس هیکل خودشون ی فکری بکنن
آخه دااش من تویی ک 90 کیلو وزنته چجوری توقع ی باربی نازو واس خودت داری؟ی بار باهاش… کنی طرف نقش زمین میشه ک…
اون پسریم ک لاغر مردنیه بره یکم خودشو چاق کنه و بد باربی بخاد…
توی پارسی وانم ک میگی مردا دخترای چاقو ب لاغر ترجیح میدن حرفت نمیگم کاملا غلطه
ولی همش ک هیکل ملاک نی…
میبینی ی دختر چاق و تو پر با ی چهره ی شیرین و جذاب میتونه صدبرابر نسبت ب ی دختر خوش هیکل و زشت دلبری کنه..
مهم اخلاقه آدمه و سنگین و متین بودن عمو
عشقی ک رو پایه خوش اندامی باشه بعد دوبار … کردن جیز میشه
من ب عنوان ی پسر ا دختری خوشم میاد ک خوشتیپ و باحال باشه و شااد..
مهم نی باربی یا چاق ولی تناسب اندامم خیلی مهمه…
مثلا ی دخی با قد 172-173 و وزن 57-58 خیــــــلی خوش تیپه
ولی یکیو میبینی با قد 176 و وزن 65 خیلی خوشتیپ تره چون واس خودش هیکل ساخته و عضله!
هرچی هس اگه خوشتیپ باشه و خوش اخلاق و ملوس
دگ حله حاجی
اوناییم ک کامنت میزارن من قدم فلانه و وزنم اینه ی عکس ا خودشون بزارن ما یکم بخندیم ک این خرسای توپوووول کوتوووله باربی یا دخیای هرکولی و تارزان کیان…..!!!!!!؟؟؟؟
فینیتتتتتـــــــو….D:

فاطی (۱۳۹۳/۰۷/۰۴) :

من ی دختر لاغراندامم واقعا دخترباید ظرافت داشته باشه شاید ی خانم بااندام پر درلباس بهترب چشم بیاد ولی درلباس خونه یا اگ مثل کشورای دیگ میگشت دخترای لاغرقشنگشو نشون میداددخترباید باربی باشه من خودم دوس پسرم میگ فقط لاغر

مریلا (۱۳۹۳/۰۷/۱۷) :

ادمای خیلی لاغر هیچی بهشون نمیاد و خیلی چاق خیلی زشت میشه باید خوش تیپ باشی کمر باریک و وزن کم با قد 155به بالا

سمیه (۱۳۹۳/۰۷/۲۱) :

بیچاره ها همتونو با یه مقاله سر کار گذاشتن.
اصل سلامتیه خانمها ,چه چاق باشید چه لاغر سعی کنید به فکر سلامتی وتناسب اندام باشید استخوان بندی افراد مختلف با هم فرق داره ممکنه یه فرد به خاطر نوع استخوان بندی اگر از یه حدی لاغرتر بشه خیلی زشت بشه ویا بر عکس در هر صورت زیبایی یه چیز نسبی پس به هم توهین نکنین تازه سلیقه افراد با هم فرق داره .
نکته جالب تر که منو خیلی ناراحت کرد اینه که چرا مردان به خودشون اجازه میدن خانمهای ایرانی چه چاق وچه لاغرو بخوان قضاوت کنن مگه خودشون چی هستن که به خودشون اجازه میدن مدام عقل خانمها ,اخلاق خانمها ,اندام خانمها رو مورد قضاوت قرار میدن مگر ما وسیله سرگرمی هستیم که بخودشون همچین اجازه ای میدن
خانمها شما باید بیشتر فکر کنید وبه هیچ عنوان وارد مباحثی که در رابطه با خوبی وبدی خانمها در هر زمینه ای نشید .
ما خانمها چه چاق وچه لاغر از سر همه مردا زیادیم همین

اﺭﺳﻼﻥ (۱۳۹۳/۰۷/۲۲) :

ﺩﺧﺘﺮا ي ﺟﻴﮕﺮ ﺑﺒﻴﻨﻴد ي ﭘﺴﺮ ﺳﻠﻴﻘﺶ ﺭاﺟﺐ ﺩﺧﺘﺮا ﺑﺎ اﻭﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻴد ﺧﻮﺑﻪ ﻓﺮﻕ ﻣﻴﻜﻨﻪ. ﻣﻦ ي ﭘﺴﺮﻡ ﺑﺪﻥ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ اﺻﻼ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺲ اﻟﺒﺘﻪ ﭼﺎﻕ ﻛﻪ اﺻﻼ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺴﺖ. ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻳﺪ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺑﻨﻮﻳﺴﻴﺪ ﺭﻳﺰ و ﻇﺮﻳﻒ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﻻﻏﺮ ﻣﺮﺩﻣﻲ ﺑﺎﺷﻪ.ﻇﺮﻳﻔﻲ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﻲ ﻣﺮﺩﻣﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﻧﻴﺲ ﻛﻪ.ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰ اﻧﺪاﻡ ﺑﺪﻧﺎﺷﻮﻥ ﭘﺮﻩ و ﻧﺮﻣﻪ ﻭﻟﻲ ﻧﺸﻮﻥ ﻧﻤﻴﺪﻩ ك ﭼﺎﻗﻮ ﭼﻮﻥ ا ﺴﺘﺨﻮﻧﺎﺷﻮﻥ ﻇﺮﻳﻔﻪ. اﻳﻦ ﭼﻴﺰﻳﻪ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺭﻡ. ﻛﻼ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻗﺪﻡ 180 ﻫﺴﺖ. ﻭﻟﻲ ﺭاﺳﺘﺶ ﺩﺧﺘﺮ ﻛﻮﭼﻮﻟﻮ ﺩﻭﺱ ﺩاﺭﻡ ﭼﻮﻥ..,..,……

یه دختر (۱۳۹۳/۰۷/۲۲) :

من 19سالمه قدم 166و وزنم 52کیلویه در کل هیکل خوبی دارم یا نه؟نظر بدید لطفا

دانای کل (۱۳۹۳/۰۷/۲۲) :

به نظرم بهترین جمله ی که میشه گفت اینه که هر کی نسبت به قدش وزن داشته باشه اقا تناسب اندام طبق فرمولbmiخلاص

ناآشنا (۱۳۹۳/۰۷/۲۲) :

انقد چاقی ولاغری نکنید…اونایی که ایراد میگیرید حالا عکساتونو بزارید ببینیم چه شکلیید..هر ادمی زیباست..نمیگم خیلی چاق یا لاغر..ولی هرکسی میتونه قشنگ باشه..زیبایی تنها ظاهر نیست کنارش خیلیا چیزا میتونه باشه..آقایونی که ایراد میگیرید اگه خانومتون خوش اندام باشه ولی بداخلاق باشه آررو میکنی ای کاش جای اندام اخلاق داشت..نمیگمم ظاهر شرط نیست ولی نه اینجور که شماها فکر میکنید

اﻣﻴﺮ ﻋﻠﻲ (۱۳۹۳/۰۷/۲۳) :

ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﻛﻮﭼﻮﻟﻮ و ﻇﺮﻳﻔﻮ ﺗﺮﺟﻴﺢ ﻣﻴﺪﻡ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﻇﺮﻳﻒ و ﻓﺎﻧﺘﺰﻱ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﻪ ﻧﻆﺮﻡ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﺧﻴﻠﻲ ﻓﺎﻧﺘﺰﻳﻦ

فائزه (۱۳۹۳/۰۷/۲۴) :

واقعا مسخرس این مقاله…والا ما هر جا دیدیم پسرا دنبال باربی و چشم قشنگن
اینقدر به چاقا توهین نکنین….من چاقم ولی دارم لاغر میشم …ولی حرفاتون دل ادمو میشکونه
بعدشم چطور فک میکنین هر کی چاقه قد کوتاهه…من خودم قدم172
اونوقت منم باربی شدم ب پسرای شل و ول قد کوتاه نگاهم نمیکنم

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۳/۰۷/۲۵) :

ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺑﺎﻳﺪ ﻇﺮﻳﻒ ﺑﺎﺷﻪ ﭽﺎﻗﺶ ﺑﺪﻩ ﻻﻏﺮ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺪﺗﺮ. ﺩﺧﺘﺮ ﻫﺮﺟﻮﺭﻱ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎﻳﺪ اﻧﺪاﻣﺶ ﻇﺮاﻓﺖ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﮔﻨﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ. ﻣﻦ اﺯ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﮔﻨﺪﻩ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﻭﻟﻲ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﺘﻮﺳﻂﻢ

ﻧﻬﺎﻝ hr (۱۳۹۳/۰۷/۲۵) :

ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﻗﺪ ﺑﺎﻧﻮاﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﻻﻏﺮ ﺑﺎﺷﻦ ﭼﻮﻥ اﮔﻪ ﭼﺎﻕ ﺷﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺰﺭﮒ ﻣﻴﺸﻦ و اﻳﻦ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ اﺻﻼ ﺟﺎﻟﺐ ﻧﻴﺲ. ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﺑﺎﻧﻲ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺗﻨﺎﺳﺐ اﻧﺪاﻡ ك ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻦ ﻋﺮﻭﺳﻜﻲ ﺗﺮﻥ و ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻓﺎﻧﺘﺰﻱ ﺗﺮﻥ.ﭘﺲ ﻣﻬﻢ ﺗﻨﺎﺳﺐ اﻧﺪاﻣﻪ ﻧﻪ ﭼﺎﻗﻲ و ﻻﻏﺮﻱ ﻭﻟﻲ ﺩﺭ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺭﻭ ﺩﺧﺘﺮ ﻇﺮاﻓﺘﻪ ﺣﺎﻻ اﮔﻪ ي ﺩﺧﺘﺮ ﻇﺮﻳﻒ ﻧﻴﺴﺖ اﺳﺘﺨﻮﻧﺎﺵ و اﺳﺘﺨﻮاﻧﻮاﻱ ﺩﺭﺳﺘﻲ ﺩاﺭﻱ ﺧﺐ ﺩﻳﮕﻪ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺵ ك ﻧﻴﺴﺖ اﻭﻧﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﺳﻌﻲ ﻛﻨﻪ ﻻﻏﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺑﺎﺷﻪ.

تازه مادر (۱۳۹۳/۰۷/۲۸) :

دخترا ی مجرد چه چاق چه لاغر باید به خودشون برسن و ورزش کنن و از اندام فعلیشون لذت ببرید خوب معلومه اگه لاغر باشید بهتره چون با زایمان ممکنه اضافه وزنتون برنگرده یا بسیار به سختی به وزن قبلی برگردیددخترا حسابی ورزش کنید عضلات بدن مخصو صا شکمتونو سفت کنید که بعد از زایمان شل نشن و ترک برندارن

محسن (۱۳۹۳/۰۸/۰۲) :

اه اه این تیلور سویفت چقدر زشتو چندشه. من خودم شخصا دختر لاغر با قد حدود 170 با وزن 56 کیلو میپسندم

عروسک 22 (۱۳۹۳/۰۸/۰۲) :

من 22 سالمه .قدم 172 وزنم 47 . به نظرتون خوبم یابد ؟

ﺳﻴﻨﺎ (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

ﺧﺐ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ي ﭘﺴﺮ ﺑﺎ ﻗﺪ 185 ﻭﺯﻥ 78ﻫﺴﺘﻢ. ﺩﺧﺘﺮ ي ك ﺳﻔﻴﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﭘﻮﺳﺖ ﺭﻭﺷﻦ .ﻋﺮﻭﺳﻜﻲ. ﺧﻮﺷﮕﻞ. ﻇﺮﻳﻒ.ﻧﺎﺯ. ﺗﺮﺟﻴﺤﺎ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰه ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎ ﺑﺪﻥ ﭘﺮ. ﻛﻮﭼﻮﻟﻮ. اﻧﺪاﻡ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ. ﻛﻤﺮ ﺑﺎﺭﻳﻚ ﺑﺎﺳﻦ ﭘﻬﻦ ﺗﺮ. ﺧﻮﺷﻢ ﻣﻴﺎﺩ. ﺩﻳﮕﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﻻﺯﻡ ﻧﺪاﺭﻡ.

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

تو حالت خوبه جونه من؟درگیریا

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

دیگه چی؟هان؟رودل نکنی یهوووووووووو؟جونه ما چیزه دیگه ایم هه بگو ها؟والااااااااااااااااااااا

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

توکه معلومه عقده یه عروسک شدن داری خخخخخخخخخخخخ

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

چشم مامانبزرگ خخخخخخخخخخخخخخخخخ

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

یعنی میخواسی بگی خودت متوسطی حالا؟اه

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

فهمیدیم قدت بلدنده خانوووووووووووووووووووووم

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

چ غلطاااااااااااااااااااا؟مگه نونن ک فانتزی باشن؟والاااااااااااااااااا

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

عخشی داشوووووووووووووووووووووووووووووو

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

بابا شما دخترا اومدین اینجا شوهر پیدا کنین؟نه اقا ما پسرا از زندگیمون سیر نشدیم بخوایم زن بگیریم والااااااااااااا

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

اخ اخ فهمیدیم دوس پسر داری خخخخخخخخخخ

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

میخواسی بگی نامزده باربی داری؟هوم؟ای بابا

اتیش (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

ای بابا دخیا چی میگین اجووووووووووووو ها؟هوووووووووووووووووووم؟ما اصن نمیخوایم پسرا از ما خوششون بیاد والاااااااااااااااااااااااا غش رفتم بخدا این نظرارو دیدم
ببینین پسرا واس ما دخیا اصن مهم نی ک شماها چی دوس دارین ما به سلیقه ی خودمون هیکله خودمونو میسازیم اووووووووووووووووووکی؟یاباس باز تکرار کنم؟هان؟

بعدشم اینم گفته باشم ک بهترین پسره دنیا لیاقته یه مویه گندیده زشت ترین دختره دنیارو نداره تفهیمین اقایووووووووووووووون؟
حالا بزنین ب چاک خدااااااااااااااااااااافس

اتیش (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

اخه داش پارسا تو چی میگی هان؟؟؟؟؟؟نه مثه اینکه خیلی توهمه خوشتیپ بودن ورت داشته نه؟هه داشووووووو بقیه عکس بزارن مشکلی نی ولی اگه تو بزاری فکر کنم من یکی خودمو خیس کنم از ترس والااااااااااااااااااااا ب مولا

اتیش (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

تو چون فکره جیبه خودتی الکی بهونه نیار خخخخخخخخ بگو نمیخوام پول خرجه شیکمه لامصبش کنم والااااااااااااااا

اتیش (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

تو لیاقته همون خیکیشم نداری پسره خوب برو درستو بخون والاااااااااااااااااااااا

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

فهمیدیم کمر باریک و باربی هسی حالا بعدش؟؟؟

اتیش (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

خب مادره عزیز من واقعا برات متاسفم با این طرزه فکره موتور سوزوندت والاااااااااااااااا خب بالاخره ادم ک قرار نی همیشه خوب بمونه اون شوهرتم از بی عقلی و بی فرهنگیه خودشه ک این ادا اطوارا میکنه والااااااااااااااا زندگیه زناشویی یعنی تو هرحالی باس باهم باشن نه ک فقط بخاطره خوشگلیت بخوادت والااااااا بعدشم من هم واسه شوما هم واسه اون شوهرت متاسفم با این طرزه فکرایه زیقیتون ب مولا

اتیش (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

عزیزم شما بهتره زود قضاوت نکنی اوکی؟یانوکی؟هوم؟

اتیش (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

عه؟محبت فقط تو رابطه جنسیه هوم؟؟؟
اینجور محبتی بخوره تو سرشون ایشالااااااا
تو دیگه کی هسی؟عجبااااااااااااااااااااااا
بمولا بنظره من اگر مردی بخاطره رابطه جنسی ازدواج میکنه همون بهتر که نکنه اول بره هوس بازیاشو یجا دیگه خالی کنه بعد بره زن بگیره خبره مرگش ایشششششششش

اتیش (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

اوهو فکر کنم تو رگه عقدت بد جور زده بالا بالاهاااااااا والاااااااااااا دیگه دسم بش نمیرسه بیارمش پایین والاب مولا

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

اجی ماه یلحظه بصبر من اینجا دمه دسم زیاد دارم فقط صب کن تا بت بدم بشین همونجا ایشالا تا100سال دیگه پست میشه در خونتون

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

اووووووووووووووووووووووومای گاد من ک قلبم در اومد ب خدا الان میفته تو شرتم
شما چن سال مدلینگ کار کردین خانوووووووووووووم؟
خخخخخخخخخخخخ

بردیا (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

چقه فک میزنی تو ؟هوم؟بنظره من که خیلیم مقاله یخوبیه ما پسرام میتونیم نیازامونو بیان کنیم والا

فاطی (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

اقاسینا یدف رودل نکنی هاااا. ولی چون مثل بعضی پسرادنبال دخترچاق نیستی ایول

شادی (۱۳۹۳/۰۸/۰۳) :

سلام 30
خوبی؟
اینوراااااا …راه گم کردین
فقط همین؟؟؟ شام چی میل دارین بفرمایین بگم بیارن خدمتتون…. راحت باشین

سارا (۱۳۹۳/۰۸/۰۴) :

دوستان عزیز هر کدوم بر اساس داشته ها و نداشته ها نظر دادین لاغرها چاق ها رو تحقیر کردن و چاق ها لاغرها رو اما چیزی که باید در نظر گرفت اینه که خداوند دنیا رو با تنوع زیادی افریده و برای هر موجودی جفتی خلق کرده اون چیزی که توی رسانه ها به خورد شما میدن همه ی واقعیت نیست لطفا یک نگاهی به برنامه های مستند یا زنده یا اخبار جمعی تو کشورهای مختلف دنیا بندازین همه جا همه جور ادم هست که ازدواج میکنن عاشق میشن و بچه دار میشن همه ی ادمها حق حیات دارن هر کسی به اندازه ی داشته ها و شرایطش هر ادم چاق یا لاغر حق زندگی داره و تنوع جز لاینفک زندگیه بشر هست خداوند همه ی ما رو افرید تا زندگیمون رو بسازیم با داشته ها و نداشته ها هر ادمی منحصر به فرد هست و در مقابل چیزهایی که نداره قطعا چیزهای دیگه ای داره..ولی با بدن خودتون دوست باشید تناسب همیشه حرف اول رو میزنه صحیح و نزدیک شدن به ایده ال ها خیلی خوبه اما نه به شرط زجر و تحقیر و توهین و افسردگی ظاهر مهمه اما اگه ظاهر همه چیز باشه گذر زمان گرد پیری به چهره ی ادمها میندازه زایمان ادم رو چاق میکنه پوست به مرور پیر میشه و مشکلات و بیماری ممکنه باعث لاغری بشه..اما تو اون لحظات باید همسرت رو دور بندازی !!ن اینطور نیست عشق و احساس و وفاداری چیزی ورای این مسایل هست و ظاهر اراسته گرچه خیلی خوبه و باعث جذب بالا میشه اما ملاک های بعدی به مرور بیرون میفتن و مهم جلوه میکنن این روزها که عصر سرعت و اطلاعات و تکنولوژیه اقایون در درجه ی دوم بعد از اینکه دوس دارن یک خانم زیبا و متناسب داشته باشن باهاش زندگی کنن و به دیگران معرفیش کنن دلشون میخاد این خانم زیبا رو با ویژگی های شخصیتی بالا معرفی کنن ..خانمی که تحصیل کرده ست هنرمنده اهل مطالعه ادبیات و هنره ..اعتماد به نفس بالایی دارهمیتونه خوب صحبت کنه مودب و محترمه وخلاصه از نظر شخصیتی در سطح بالاییه و با افتخار به بقیه نشونش میدن البته اگه در کنار این ها این خانم زیبا و خوش هیکل هم باشه عالیه اما اینکه یک خانوم زیبا که صرفا زیباست اما قابلیتای دیگه ای نداره خب سطحش از یک خانم در سطح اجتماع فعال تحصیلکرده شاغل هنرمند و اهل مطالعه پایین تر اگر نباشه بالاتر نیست شک نکینید .. واینکه توی زندگی نباید تک بعدی بود در عین اینکه یک زن باید به زیبایی های ظاهریش توجه کنه و زنانگیش رو حفظ کنه باید به شخصیت و روحش هم فکر کنه و اونو پرورش بده تا بتونه یک خانواده رو خوب مدیریت کنه و فرزندان کاملی تحویل جامعه بده علاوه بر اون تمرکز بر شخصیت و روح باعث میشه یک زن اگه ظاهرش خیلی هم عالی نباشه و حتی خوب هم نباشه دچار افسردگی یا نا امیدی نشه و صد البته تکرار کنم توجه به باطن درعین توجه به ظاهر یک توازنی تو زندگی ایجاد میکنه که آدم میتونه به همه ی قابلیت ها و استعدادهاش برسه در عین اینکه دچار نگرانی و افسردگی هم نشه این رو فراموش نباید کرد توی دنیا دست بالای دست زیاده ودنیایی رنگارنگاز آدمهای گوناگون با زشتی ها و زیبایی ها……به امید ایرانی آباد و آزاد با زنانی خوش فکر،بلند پرواز و آراسته…………………

ﻋﻠﻲ (۱۳۹۳/۰۸/۰۹) :

ﺳﻼﻡ ﺧﻮاﻫﺮاﻥ ﻋﺰﻳﺰ ﺑﺎﺑﺎ اﺻﻼ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﻧﺒﺎﺷﻴﻦ ﻭاﺳﻪ ﭼﺎﻗﺎ ﻫﻢ ﭘﺴﺮ ﻫﺴﺖ ﻭاﺳﻪ ﻻﻏﺮا ﻫﻢ ﻫﺴﺖ. ﻭﻟﻲ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺭﻭ ﺩﺧﺘﺮﻳﻪ ﻛﻪ ﺑﺪﻧﺶ ﺧﻮﺵ ﻓﺮﻡ ﺑﺎﺷﻪ ﻗﺪﺵ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﻳﺎ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺧﻮﺑﻪ. ﺑﺮ اﺳﺎﺱ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎﺗﻢ ﺭﻭ ﺟﻲ اﻓﺎﻡ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎ اﺳﺘﺨﻮﻧﺮ ﺑﻨﺪﻱ ﻇﺮﻳﻒ ﻭﻟﻲ ﺑﺎ ﺑﺪﻥ ﭘﺮ ﻧﻪ ﭼﺎﻕ ﻧﻪ ﻻﻏﺮﺧﻴﻠﻲ ﭘﺮﻓﻜﺗﻪ. اﮔﻪ ﻭاﺳﻪ ﺭاﺑﻂﻪ ….. ﺑﺎﺷﻪ ﻗﺪﺵ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻳﺎ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺑﺎﺷﻪ ﻫﺎﺕ ﺗﺮﻩ. ﭘﻮﺳﺖ ﻫﻢ ك ﺭﻭﺷﻦ ﺩﻳﮕﻪ. ﺳﺒﺰﻩ ﺩﻭﺱ ﻧﺪاﺭﻡ.اﻟﺒﺘﻪ ﺷﺎﻳﺪ ﻳﻜﻲ ﺩﻳﮕﻪ ي ﺟﻮﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻮﺷﺶ ﺑﻴﺎﺩ. ﻫﻪ… ﺑﺮاﺳﺎﺱ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎﺕ ﺑﻴﺴﺘﺎ ﺟﻲ اﻓﻢ ﺑﻮﺩ

ﺳﻴﻨﺎ (۱۳۹۳/۰۸/۰۹) :

ﻧﻪ اﺑﺠﻴﺎ ﺩﻳﮕﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﻻﺯﻡ ﻧﻲ. ﻓﻘﻄ ﭼﻨﻴﻦ ﺩﺧﺘﺮﻱ اﮔﻪ ﻣﻮﺟﻮﺩﻩ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﻛﻨﻴﺪ. اﺧﻪ ﻓﺎﻃﻤﻪ ﺧﺎﻧﻢ ﻛﺪﻭﻡ ﭘﺴﺮﻱ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﺧﺘﺮ ﭼﺎﻗﻪ ك ﻣﻦ اﻳﻮﻝ

مینو (۱۳۹۳/۰۸/۱۰) :

ظاهر اول زندگی خیلی مهمه و اهمیت داره ولی بعد از یکی دو سال اخلاق طرف براتون بیستر مهمه.چون ادم به یه سنی که میرسه ارامش براش مهم میشه.البته هر شخصی حق داره نسبت به سلیقش همسر یا دوستشا انتخاب کنه.ولی خواهشا توهین به چاق یا لاغرا نکنید.

فاطی (۱۳۹۳/۰۸/۱۰) :

اخ اقاسینا نگو اخه بعضی ها عاشق دخترای توپروچاقن ک واقعا حرص ادمودرمیارن ولی دختربی ظرافت معنا نداره

محدثه (۱۳۹۳/۰۸/۱۱) :

خیلی مسغره این خداییش اقا همتون باربی خوشتیپ چه چاقا چه لاغرا پسرام که بدنساز بابا اینجا سایت همسر یابی نیست به خدا

......... (۱۳۹۳/۰۸/۱۳) :

هه هه هه هه خیلی خوب اومدی

............... (۱۳۹۳/۰۸/۱۳) :

واقعا با شعوری خیلی خوشم اومد

فربد (۱۳۹۳/۰۸/۱۳) :

داش تو خیلی بیکاری نه؟

رهایی (۱۳۹۳/۰۸/۱۳) :

خیلی چرت میگین..اگ فقط زیبایی ملاک باشه..اول از همه زیبایی صورت مهمه ن هیکل..من خودم صورتم هیچ نقصی نداره..همه آرزوی صورت صاف و بدون جوشمو دارن هیکلمم پره و ظریفم..در عوض دختر عموم هیکلی بلند و باربیه ولی صورت زیبایی نداره در نظر اول فقط جوش میبینی تو صورتش..حتی قشنگ ترین پسرای شهرم بهم توجه داشتن..نخواستم از خودم تعریف کنم..خواستم بگم زیبایی فقط صورت..بهم ثابت شده ک دارم میگم..حتی پسرای خوشکل و خوش استایل رو دیدم ک با دخترای خوشکل بدون هیکل باربی بودن..

رهایی (۱۳۹۳/۰۸/۱۴) :

اوکی عزیزم..حالا شما پسرا خیلی بدن خشک و عضله ای دارین..بدون حتی ی گرم چربی???

رهایی (۱۳۹۳/۰۸/۱۴) :

باربی ها با افراد لاغر معمولی فرق دارن..بعضی افراد لاغر تو یه قسمتی از بدنشون برآمدگی دارن..حتی م خودم افراد لاغر و بلندی دیدم ک اصلا خوشتیپ نبودن…در ضمن تمام هنرمندان و ستاره های هالیوود ک خدای هیکن ..زیادم لاغر نیستن..اونا لاغر عضله این..پس لاغرای اصراف خودمونو با باربی و ستاره های هالیوود مقایسه نکنین چون خیلی فرق بین استایلشون هست..

ﻧﻬﺎﻝ hr (۱۳۹۳/۰۸/۱۴) :

ﺳﺘﺎﺭﻩ ﻫﺎﻱ ﻫﺎﻟﻴﻮﻭﺩﻭ ﮔﻔﺘﻴﻢ. اﮔﻪ ﺩﻗت ﻛﻨﻴﻦ اﻭﻧﺎ اﺻﻼ ﻻﻏﺮ اﺳﺘﻬﻮﻧﻲ ﻧﻴﺴﺘﻦ ﻣﺜﻼ ﻫﻴﻼﺭﻱ ﺩاﻑ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﮕﻠﻪ.ﻗﺪﺵ. ﻛﻮﺗﺎﻫﻪ ﻻﻏﺮ ﻧﻴﺲ ﻧﻪ ﻛﻪ ﭼﺎﻕ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺪﻧﺶ ﻇﺮﻳﻘﻪ ﺑﻌﻀﻲ ﻗﺴﻤﺘﺎﺵ ﻣﺜﺒه ﺑﺎﺳﻦ. و ﻳﻪ ﺳﺮﻱ ﺟﺎﻫﺎﻱ ﺩﻳﮔﺶ ﭘﺮﻩ.

نیما (۱۳۹۳/۰۸/۱۵) :

نه…….اخه کودوم ادمی….(ادم) از زنانه چاق خوشش میاد؟؟؟؟؟؟ مگه میشه حتی تصورشم سخته.. کی میاد باربی رو ول کنه بره چاق بگیره…؟؟

رهایی (۱۳۹۳/۰۸/۱۵) :

خیلی چرت میگین..اگ فقط زیبایی ملاک باشه..اول از همه زیبایی صورت مهمه ن هیکل..من خودم صورتم هیچ نقصی نداره..همه آرزوی صورت صاف و بدون جوشمو دارن هیکلمم پره و ظریفم..در عوض دختر عموم هیکلی بلند و باربیه ولی صورت زیبایی نداره در نظر اول فقط جوش میبینی تو صورتش..حتی قشنگ ترین پسرای شهرم بهم توجه داشتن..نخواستم از خودم تعریف کنم..خواستم بگم زیبایی فقط صورت..بهم ثابت شده ک دارم میگم..حتی پسرای خوشکل و خوش استایل رو دیدم ک با دخترای خوشکل بدون هیکل باربی بودن..

محدث (۱۳۹۳/۰۸/۱۸) :

اگه بخواید واقعیتو بدونید استایلی که دختر لاغروقد بلند داره هیچوقت دختر چاق و قد کوتاه نداره
هم از نر جذابیت هم از نظر پوشیدن لباس
من خودم قدم173وزنمم52
خدایی هر وقت رفتم تو مهمونی یامجلس عروسی همه ازم تعریف میکنن چون شبیه مدلام
درحالت عادیم فقط کسایی که قد کوتاه و چاقن بهم حسودی میکنن میگن واای چقد لاغری درصورتی که خودشون حسرت داشتن یه همچین استایلیو میخورن از رفتاراشون معلومه یا از نگاه حسرت بارشون
پاهاشون دردگرفته ها ولی حاضر نیستن کفش پاشنه بلندوازپاشون دربیارن
بازورم باید از باشگاه بکشیشون بیرون

فاطمه (۱۳۹۳/۰۸/۱۹) :

و پولدار البته

فرزانه (۱۳۹۳/۰۸/۲۵) :

دوستان من قدم زیاد بلند نیست حدود شصت و پنج هستم چاق نیستم اما کمی پرم مخصوصا رانهام. مشکلی که دارم اینه که سرشانه هام بزرگن. قیافه م معمولیه. تا حالا هیچ پیشنهادی نداشتم چه برسه به خواستگار. چی کار کنم من :((((

فی فی (۱۳۹۳/۰۸/۲۵) :

خخخخ..باربی بااااااربیییی ..باربی..بیا اینطور بازار باربیو بردارو ببر..خخخ..باوا بیخی..

همون دختر سابق (۱۳۹۳/۰۸/۲۶) :

فرزانه جون عز نظر من تو هیچ مشکلی نداری…ی فرد سالمی..ب نظرای این باربی دروغین ها هم اهمیت نده..از زندگی لذت ببر…

بیتا (۱۳۹۳/۰۸/۲۶) :

بچه ها سلام من قدنسبتا بلندی دارم۱۷۰وزنمم۶۲توپر هستم یه سریا میگن اندام خوشگلی داری.ولی یه سریا همش میگن چقد چاقی ولی من مانتو و شلوار سایز۳۸میپوشم ب نظرتون چاقم ؟صادقانه بگید هرشب دارم گریه میکنم افسرده شدم

ﻣﻦ (۱۳۹۳/۰۸/۲۷) :

ﺩﺧﺘﺮ ﭼﺎﻕ و ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﻳﻪ ﻏﻮﻝ ﺩﻳﮕﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻧﻴﺲ

ﺳﻌﻴﺪ اﺱ ﺟﻲ (۱۳۹۳/۰۸/۳۰) :

ﺩﺧﺘﺮ ﭼﺎﻕ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪاﺭﻡ. ﺑﺎﻳﺪ ﻭﺯﻧﺶ ﺑﺎ ﻗﺪﺵ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺑﺎﺷﻪ.ﺭاﺳﺘﺶ اﮔﻪ ﻭاﺳﻪ ﺧﻮﺷﻢ اﻭﻣﺪﻧﻪ ﻫﺮ ﻛﺲ ﺳﻠﻴﻘﻪ اﻱ ﺩاﺭﻩ ﺩﻳﮕﻪ.ﻣﺜﻼ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ اﺯ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻫﻴﻛﻠﻲ ﺧﻮﺷﻢ اﺻﻼ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﺑﺒﺨﺸﻴﺪ .ﺑﺮ ﻋﻜﺲ اﺯ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻛﻮﭼﻮﻟﻮ ﻣﻮﭼﻮﻟﻮ ﺧﻮﺷﻢ ﻣﻴﺎﺩاﻟﺒﺘﻪ ﺑﺒﺨﺸﻴﺪ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﺑﻲ ﭘﺮﺩﻩ ﺻﺤﺒﺖ ﻛﺮﺩﻣﺎ

fёяёѕчґёч (۱۳۹۳/۰۸/۳۰) :

بعضی پسراهستن ازنوع ایرانی ها
اخلاق پسندن نه اندام پسند

fёяёѕчґёч (۱۳۹۳/۰۸/۳۰) :

بیتاخانم بستگی به شکمت داره اگه خیلی جلوبودکه چاقی اگه نبودم نه
منم مث توام تقریباهمه میگن خوبم

fёяёѕчґёч (۱۳۹۳/۰۸/۳۰) :

خدایاچرااینجاهمه سطحی فکرمیکنن
فرزانه خنوم چه ربطی داره کهی کی بیادبهت پیشنهادوستی یاازدواج بده
باباخودت باش
اگه قراباشه تمام مردفقط به هیکلوصورت نگاکنپس نصف جمعیت شایدم بیشترمجردوبدبختن

fёяёѕчґёч (۱۳۹۳/۰۸/۳۰) :

مردی که قرارتووراسه اندامت بخوادبه یکم چاقی خیلی زودازت سردمیشه مگه مااینورزندگیم داریم(لبته منظورم این نیست که بفکراندامتون نباشد…نه باشیدولی نه اون قدرکه اززندگی ازخوشیاازباهم بودن وخیلی چیزای نازکه به اندام ربط نداره غافل بشید)

مریم (۱۳۹۳/۰۹/۰۱) :

سلام. همیشه این طوری بوده که محیط مجازی جایی برای ایده آل نشون دادن خودمون بوده .باشه هممون راستشو گفتیم… اما مواظب خوبیهامون باشیم و از همه مهم تر گول حرفهای خودمون رو نخوریم

hosein ansari (۱۳۹۳/۰۹/۰۱) :

اقا زن هر چی چاق تر جذابیتش بیشتر الانم هر دختری که چاقه بیاد معرفی کنه من بیام خواستگاریش 😀

nazanin (۱۳۹۳/۰۹/۰۵) :

من 57کیلوام و با قد 165
17سالمم هست چاقم یا لاغر؟!
نظر بعضی هارو ک خوندم حس کردم چاقم!اخه اکثرا دختر 48کیلویی دوس داشتن

saba (۱۳۹۳/۰۹/۰۵) :

من خودم دوست داشتم شوهرم قد بلندو هیکلی باشه ولی الآن شوهرم قد زیاد بلندی نداره هیکلی هم نیست خیلی هم دوسش دارم تو زنگی با ی آدم چیزای دیگه مهمه نه ظاهر

مرجان (۱۳۹۳/۰۹/۰۵) :

سلام به همگی قیافه مهمه قبول اما انسانیت وآدم بودن مهمه من بخاطرچشمایی که دارم روزی چندتا پسر دنبالم میان اما هیچوقت این چیزا برام ارزش نیست خیلی کم عقلین4

صبا (۱۳۹۳/۰۹/۰۷) :

یه سری ها فقط اومدن شوهر پیدا کننا:-D

سحر (۱۳۹۳/۰۹/۰۷) :

چقد شماها بی سلقیه اید من یه ساله دارم میرم باشگاه که استخون بترکونمو هیکلی بشم اونوقت شماها میگین لاغر بودن خوشگله…………لاغر فقط واسه مدل ها و بازیگراست ………..من قبلا 50 کیلو بودم الن شدم 66 کیلو کلا حال میکنم با هیکل خودم همه هم تعریف میکنن حداقل تو دهات ما اینجوریه…..

مهدی (۱۳۹۳/۰۹/۱۰) :

به نظر من تو ایران اول از همه فیس خوب حرف اول رو میزنه بعد قد و هیکل مخصوصا از نگاه دخترا … دقیقا برعکس اونور …..

ﻣﺮﻳﻢ (۱۳۹۳/۰۹/۱۵) :

ﺑﺮ ﻋﻜﺲ ﭼﺎﻗﺎ اﻛﺜﺮا ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪﻥ. ﻛﻮﺗﺎﻫﺎ ﻛﻪ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰن اﺧﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻫﺎﻱ ﻛﻪ اﺻﻼ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻪ ﭼﺎﻕ ﺑﺎﺷﻪ ﺣﺘﻲ اﮔﻪ ﺑﺪﻧﺶ ﺧﻴﻠﻴﻢ ﭘﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎﺯﻡ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻻﻏﺮ ﻣﻴﺎﺩ.ﻭﻟﻲ ﺑﺎﻧﻮاﻥ ﭼﻮﻥ اﺳﺘﺨﻮﻧﺎﺷﻮﻥ ﺑﺰﺭﮔﻤﻬﺮ ﻳﻪ ﺧﻮﺭﺩﻩ ك ﮔﻮﺷﺖ ﺑﻴﺎﺩ ﺭﻭ ﺗﻨﺸﻮﻥ ﭼﺎﻕ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻴﺎﻥ اﻟﺒﺘﻪ ﻧﻪ ﻫﻤﺸﻮﻥ.ﺑﻌﺪﺷﻢ ﻧﻪ ﻻﻏﺮﻱ ﻧﻪ ﭼﺎﻗﻲ .ﺗﻨﺎﺳﺐ اﻧﺪاﻡ ﻣﻬﻤﻪ.ﻳﻌﻨﻲ ﻓﺮﻗﻲ ﻧﺪاﺭه ﻗﺪت ﭼﻘﺪﻩ ﺑﺎﻳﺪ اﻧﺪاﻣﺖ ﺑﺎ ﻗﺪﺕ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺑﺎﺷﻪ
.ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺩﻳﺪﻡ ﻛﻪ اﺻﻼ اﻧﺪاﻣﺶ ﺟﺬاﺑﻴﺘﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﭘﺮ ﺩﻳﺪﻡ ﻛﻪ اﻧﺪاﻡ ﻗﺸﻨﮕﻲ ﺩاﺷﺘﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻻﻏﺮﻡ ﺩﻳﺪﻡ ﻛﻪ اﻧﺮاﻣﺶ ﻗﺸﻨﮓ ﺑﺎﺷﻪ .ﺩﺧﺘﺮ ﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﻢ ﺩﻳﺪﻡ ﻛﻪ ﻓﺮﻡ ﺑﺪﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺟﺬاﺑﻲ ﺩاﺷﺘﻪ.ﻳﻌﻨﻲ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺑﮕﻢ اﺯ ﻫﺮ ﭼﻴﺰﻱ ﻳﻪ ﻧﻮﻋﺶ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﻳﻪ ﻧﻮﻋﺶ ﺯﺷﺘﻪ

ﺗﻲ ﺗﻲ (۱۳۹۳/۰۹/۱۵) :

ﻧﺒﺎﻳﺪ ﻗﺪﺗﻮﻥ ﺑﺎ ﻭﺯﻧﺘﻮﻥ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺑﺎﺷﻪ. ﻓﺮﻡ ﺑﺪﻥ و اﻧﺪاﻡ ﻫﻢ ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ ﻗﺪ ﻧﺪاﺭﻩ ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﺩﻳﺪﻡ ﻛﻪ ﺧﻴﻠﻴﻢ اﻧﺪاﻣﺶ ﺯﺷﺖ ﺑﻮﺩﻩ ﺩﺧﺘﺮ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﻢ ﺩﻳﺪﻡ ﻛﻪ ﺑﺪﻧﺶ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺵ ﻓﺮﻡ ﺑﻮﺩﻩ.ﻣﺜﻼ ﻫﻴﻼﺭﻱ ﺩاﻑ ﺭﻭ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﻣﻴﺸﻨﺎﺳﻴﺪ ﻗﺪﺵ ﻛﻮﺗﺎﻫﻪ 155 ﻭﻟﻲ ﻓﺮﻡ ﺑﺪﻥ و اﻧﺪاﻣﺶ ﺟﺰﻭ ﻗﺸﻨﮕﺘﺮﻳﻦ ﻣﺪﻻﺳﺖ. ﺣﺘﻲ ﺟﻨﻴﻔﺮ ﻟﻮﭘﺰ ﺑﺎ اﻭﻥ ﻫﻤﻪ ﻋﻤﻞ و ﺯﻳﺒﺎﻳﻲ اﻧﺪاﻣﺶ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺟﻬﺎﻥ ﭘﻴﭽﻴﺪﻩ ﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﺩاﺭﻩ اﻭﻧﻢ ﺗﻮ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻛﻪ ﻗﺮاﺭ اﺯ اﻳﺮاﻧﻴﺎﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻠﻨﺪ ﺗﺮﻩ اﻭﻥ ﻗﺪﺵ 163 ﻫﺴﺖ.ﻳﺎ ﺷﻜﻴﺮا 155 ﻫﺴﺖ. اﺭﻳﺎﻧﺎ ﮔﻴﺮﻧﺪﻩ ﻛﻪ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰه ﻫﺴ و ﺟﺰﻭ ﻣﺩﻻﻱ ﻗﺸﻨﮓ ﻗﺪﺵ 153. ﻫﺲ.ﺣﺎﻝ ﺑﺮﻳﻢ ﺳﺮاﻍ ﺑﻳﺎﻧﺴﻪ ك ﻗﺪﺵ ﺑﻠﻧﺪﻩ. ﻳﺎ ﺗﻳﻠﻮﺭ ﺳﻮﻳﻴﻔﺖ ك ﺑﻠﻨﺪﻩ ﺑﺎﺯﻡ ﺟﺰﻭ ﻣﺩﻻﻱ ﺯﻳﺒﺎ ﻫﺴﺘﻦ. ﭘﺲ ﻧﻪ ﺑﻪ ﺳﺮﺗﻮﻥ ﺭﺑﻄ ﺩاﺭﻩ ﻧﻪ ﺑﻪ ﻧﻮﻉ اﺳﺘﺨﻮﻧﺎ ﻣﻬﻢ ﻭﺭﺯﺷﻬ ﻛﻪ ﺗﻨﺎﺳﺒﺘﻮﻥ ﺣﻔﻆ ﺷﻪ.اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻗﺪم 167. ﺑﺎﻭﺯ ن 58 ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮﻡ ﻭﻟﻲ ﺳﻌﻲ ﺩاﺭﻡ ﺑﺎ ﻭﺭﺯﺵ ﻣﺘﻨﺎﺳﺒﺶ ﻛﻨﻢ.

مژگان (۱۳۹۳/۰۹/۱۷) :

همه کامت ها رو خوندم واقعا واسه همتون متاسفم خیلی شکننده بود حرفاتون.
دوستان سعی کنید انتقاداتون سازنده باشه نه شکننده.
البته منظورم همه نیستن اشتباه نشه.

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۳/۰۹/۱۷) :

ﺭاﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺑﺨﻮاﻱ ﺩﺧﺘﺮ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﺪاﺭﻩ ﻛﻪ ﭘﺴﺮا ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﺑﻴﺎﺩ .ﻳﻌﻨﻲ ﺗﻦ اﻧﺪاﻣﺶ ﺧﺸﻜﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﻲ.ﭼﺎﻕ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻛﻼ ﺭﺷﺘﻪ. ﭼﺎﻗﻲ و ﻻﻏﺮﻱ ﻗﺴﻤﺘﺎﻳﻲ ﺩاﺭﻩ ﻣﺜﻼ ﺑﺎﺳﻦ و ﺭاﻥ ﻫﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﭼﺎﻕ ﺑﺎﺷﻪ و ﻛﻤﺮ ﻻﻏﺮ ﺑﺎﺷﻪ . ﻛﻼ ﺗﻨﺎﺳﺐ ﻣﻬﻤﻪ .ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺩﺭاﺯ ﻻﻏﺮ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﺸﻚ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﺑﺪﻧﺸﻮﻥ ﺑﻲ ﺭﻭﺡ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻣﻴﻔﻬﻤﻴﻦ ﻳﺎ ﻧﻪ. ﻣﺜﻼ ﺧﺪاﻳﻴﺶ ﺗﻴﻠﻮر ﺳﻮﻳﻴﻔﺖ ﻛﻪ ﻗﺪﺵ ﺑﻠﻨﺪه ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮﻩ اﻟﺒﺘﻪ ﻛﺎﺭﻱ ﺑﻪ ﻗﻴﺎﻓﺶ ﻧﺪاﺭﻳﻤﺎ.ﻳﺎ ﻫﻴﻼﺭﻱ ﺩاﻑ ﻛﻪ ﻗﺪﺵ ﻛﻮﺗﺎﻫﻪ و و ﭘﺮﻩ. ﭘﺮ ﺑﺎ ﭼﺎﻕ ﻓﺮﻕ ﺩاﺭﻩ ﻫﺎ. ﺧﺪاﻳﻴﺶ ﻗﺒﻮﻝ ﺩاﺭﻳﻦ ﻫﻴﻼﺭﻱ ﺩاﻑ ﻫﺎﺕ ﺗﺮﻩ. اﻳﻦ اﺯ ﻧﻆﺮ ﻋﻠﻤﻲ ﻫﻢ ﺛﺎﺑﺖ ﺷﺪﻩ
.ﻳﺎ ﺟﻨﻴﻔﺮ ﻟﻮﭘﺰ ﻣﺜﻼ . ﻓﻘﻄ ﻓﺮﻡ ﺑﺪﻧﻪ ﻛﻪ ﻣﻬﻤﻪ.ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻻﻏﺮﻡ ﻭﻟﻲ ﻧﻪ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﺩاﺭﻡ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﻣﻴﺮﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﻴﺸﻢ ﻗﺪﻡ ﻫﻢ ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ 168

نگین s9 (۱۳۹۳/۰۹/۱۸) :

اااااااااای بابا!!!!!جای بحث نیست.هرکجا سخن از زیبایست نام دختران قدبلند ولاغر میدرخشد.والاااااااااااا

تارا (۱۳۹۳/۰۹/۲۰) :

ولی هیکل فرم داشتن همیشه هم خوب نیست.
خیلی متناسب باشی خیلی هافک میکنن توقعت بالاس یا خیلی تفاوت داری باهاشون ، جرات نمیکنن پیشنهاد بدن
مشکل من قد170 وزن60

زهرا (۱۳۹۳/۰۹/۲۱) :

افرین خ خوشم ومد

سحر سرپاش (۱۳۹۳/۰۹/۲۴) :

قشنگی دختر به ظرافتشه

sara (۱۳۹۳/۰۹/۲۹) :

ی ذره خودتو تحویل بگیر

مارال (۱۳۹۳/۰۹/۲۹) :

بچه ها کسی اینجا نمیدونم چجوری وزنم و کم کنم بدون این که مریض شم ؟؟18سالمه، قدم 161وزنم 46 دکتر تغذیه بهم رژیم نمیده ولی من واقعا میخوام لاغر تر از این شم اضافه وزن ندارم ولی هنوز جا دارم واسه لاغر تر شدم دوس دارم عین کره ای ها شم اون وقت دکتره بیشعور میگه همین جوری کمبود وزن داری اگه یه رژیم خوبی رو میشناسید ممنون میشم بگید

شیرین 180 (۱۳۹۳/۰۹/۳۰) :

زن بالا بلند شاه زنان است مرررسی

شیرین 180 (۱۳۹۳/۰۹/۳۰) :

من قدم 180 وزنم 68- قیافمم خوبه همه میگم خوشکلم . ولی بنظرم اینا بهکنار بخت واقبالت قشنگ باشه به لاغری و چاقی نیست . خود من نه کسی تو زندگیم اومده نه من تو زندگی کسی ام حس میکنم خیلی بسرا دختر قد بلند ولاغر دوستندارن تازهمن لاغرتر بودم الان مثلا جاق شدم

علی (۱۳۹۳/۰۹/۳۰) :

فقط زن تپل خوبه زن لاغر مردنی به درد نمیخوره نگیرین که پشیمون میشین
سلامتی همه کپل ها

ماندانا (۱۳۹۳/۱۰/۰۲) :

دقت کردین این بردیا خیلی حرف مفت میزنه….اقا کوچولو لطفا شر و ور نگو.

سارا (۱۳۹۳/۱۰/۰۳) :

من مربی بدنسازم .از نوجوانی هم ورزشکار بودم .تناسب اندامم خیلی عالیه .ولی اگر به دلیل حرفه ام نبود یه کم تپل تر را بیشتر دوست داشتم .و اصلا به اطرافیان نزدیکم اجازه نمی دهم که خودشان را درگیر این صحبت ها بکنن .فقط انسانیت وشخصیت اهمیت داره .درضمن اکثریت پسرها اولش میگن لاغر وبعد که یه خورده وارد زندگی شخصی تر شان شدند کمی نظرشان تغییر خواهد کرد .

ana (۱۳۹۳/۱۰/۰۳) :

هیکل باید متناسب و لاغر وکشیده باشه.من خودم وقتی بچه بودم همه میگفتن بخور چاق شی و… اخر هم افسردگی گرفتم چون خیلی تحقیر می شدم
ولی الان که 22 سالم شده همه میگن خیلی خوش هیکلم و کارم مدلینگ
قدم 172 و وزنم 55
ولی هیکل از روی مانتو خیلی متفاوته و تو مانتو دختر نسبتا پر بهتر تا لاغر

نازی (۱۳۹۳/۱۰/۰۴) :

:)))))) بچه ها خیلی با حالین!
من خودم باربی ام ولی فکر میکنم هر پسری بسته به هیکل خودش دوست داره طرفش یه جوری باشه.پیشتر پسرا دوست دارن دختر ازشون لاغرتر و کوتاه تر باشه.حالا نه حتما باربی باشه یا چاق…
هر کسی یه سلیقه ای داره دیگه.
من خودم لاغرم دلم میخواد طرفم یکم توپر باشه بتونه راحت بغلم کنه و توی آغوشش احساس امنیت کنم و خودمو قایم کنم :دی
توی ذهن من و البته به سلیقه من دختر باید باربی و ظریف باشه و موهای بلند داشته باشه و چشم و ابروهاش مشکی باشه و لوند باشه و کلی ناز کنه و صدای مهربونی داشته باشه و دستاش ظریف باشه.
پسر هم باید هیکلی باشه و همش دست عشقشو بگیره و ازش حمایت کنه و یه عالمه ببوشدش و وقتی عشقش ناراحته بغلش کنه تا آروم بشه.
:دی

نازی (۱۳۹۳/۱۰/۰۵) :

بابا ایییییییییول خییییییییییلی باحالین من ک نشسم همه ی کامنتارو خوندم.کلا ی مشت بیکاریم دور هم جمع شدیم ی مجموعه تشکیل دادیم.ولی اگه بخایم ی جمع بندی کلی بکنیم جدای از این ک سلیقه ها متفاوته قد بلند و لاغر البته ن چوب بستنی.الخخخخخخخخخخخخ

گیتی (۱۳۹۳/۱۰/۰۵) :

پاهایه کشیده و تقریبا پر باسن گرد وبرجسته کمر باریک بالاتنه تقریبا کوتاه وظریف گردن کشیده و سره تقریبا گرد و کوچیک از خصوصیات زنه جذاب و خوش اندامه

هی وای من (۱۳۹۳/۱۰/۰۶) :

ای بابا

ناشناس (۱۳۹۳/۱۰/۱۶) :

هی خدا

پریسا (۱۳۹۳/۱۰/۱۷) :

به نظر من دختر باید باربی باشه مثل خودم…

...! (۱۳۹۳/۱۰/۱۷) :

من الان اين مقاله تصادفا خورد به چشمم.عادت به كامنت دادن ندارم اما بايد بگم با خوندن مقاله حالم بهم خورد،خوندن كامنتا بيشتر بم حس تهوع داد.
جماعت ما كي اينقد بدبخت شديم؟
شما آقاي محترم كه مياي مينويسي يه خانوم بايد چطور باشه ،جدا چطوري به خودت چنين اجازه اي ميدي؟ مگه داري غذا سفارش ميدي برادر من؟
يه موقعي شايد عاشق شدي.عاشق كسي كه با تمام معيارات فرق داشت.الان باربي ميپسندي اما اگه طرفت چاق بود و جدا برات عزيز بود تو بيشتر از اون ميرنجي وقتي به خاطر هيكلش بهش توهين ميشه.
يا بالعكس.معضل چاقي و لاغري نيست.
زيبايي يه امر نسبي و سليقه ايه. و به سليقه ديگران توهين كردن نهايت بي فرهنگيه.
چاقي و لاغري خيلي وقتا يه مساله ژنتيكيه.آدما رو بخاطر چيزي كه دست خودشون نيست تحقير نكنيد.من و شما در حدي نيستيم كه بخوايم به يه نفر بگيم چطور بايد باشه.چه پسر باشه چه دختر چه چاق چه لاغر.
خانوماي محترمي كه ميايد مينويسيد دوست پسرم گفته فلان جور باشم خوبه… جدا اينقد بي هويت و بي شخصيتيد؟ تا حالا شده واسه لذت بردن از زيبايي خودتون به خودتون برسيد و خودتون رو همونجور كه هستيد دوست داشته باشيد؟ به خاطر خودتون!تو خانمي و به اندازه ي يه مرد حق داري ظاهرت انتخاب "خودت" باشه همجنس من.تو حق داري تصميم بگيري لاغر باشي بيشتر خودتو ميپسندي يا چاق.بدون توجه به معيار هاي اين و اون و در و همسايه.
عزت نفس داشته باشين يكم.

خودمم (۱۳۹۳/۱۰/۱۸) :

اقایون وخانومان محترم اول پول بعدش پارتی بعدشم زیبایی به خدا قسم اگه یکی از این سه تا رو داشته باشه میشی زیباترین فرد بر روی کره ی زمین

فرشته (۱۳۹۳/۱۰/۱۸) :

من قدم 167.وزنم 50.یک درصدم فک نمیکنم ب چاق شدن…..دختر لاغرو عشقه….چاق چیه آخه….

نازی (۱۳۹۳/۱۰/۲۰) :

لطفا ب هم دیگه توهین نکنید اگه خدا هممونو ی شکل آفریده بود دنیا و اطرافیان هیچ جذابیتی نداشتن .هرکی ی دیدگاهی نسبت ب زیبایی و خوش اندامی داره

فرشته (۱۳۹۳/۱۰/۲۳) :

یه وقت رودل نکنی آقای خوش اشتها…چ با افتخارم میگه 20تا جی اف ….آها میخاس ما بفهمیم بیست تا دوس دختر داشته..!!!!!

میترا (۱۳۹۳/۱۰/۲۳) :

چاق نیستم ولی قدم 160 ,,خیلی کوتاهم؟؟؟؟

بانوی برفی (۱۳۹۳/۱۰/۲۴) :

وااااای به نظر من دخترا و پسر بجای اینکه نظرشونو بدن میان اینجا هیکلشونو برای پسرا نمایش میدن به مولا یکی میگه من باربی ام یکی میگه من هرکولم ای بابا راه بهتری هم فک کنم برای جلب توجه باشه دختر خانوما و اقا پسرا خودنمایی نکنین دیگه…بیاین نظرتونو بدین کسی قدو وزنتونو نخواست که بخصوص دختر خانومای گل

بانوی برفی (۱۳۹۳/۱۰/۲۴) :

خودتون باشین …واسه دیگران زندگی نکنین و خودتونو تغییر ندید…بخدا هیچ دختر یا پسری خوشش نمیاد شخص مقابلش بخاطر اون تغییر بده خودشو و بعد یک مدتی ازش زده میشه یه پسر یا دختر از کسی خوشش میاد تو بهر این چیزا نباشه و زندگی خودشو کنه ای بابا… کسی بخواد این کاراو کنه ارزششو از دست میده و طرف ولش میکننه ادما از کسایی خوششون میاد که خودشونو اینقدر در دسترس نذارن و مطابق میل اونا کار نکنن و برای شخصیت و نعمتایی که خدا بهشون داده غرور قائل شن البته منظورم غرور از نوع بدش نیست دوستان عزیز

viana (۱۳۹۳/۱۰/۲۶) :

خیلی جالبههه هرکی اینجا نظر میذاره قدش بالای 170 وزنش هم زیر 50 کیلو . من موندم اون 68 درصد ایرانیا که چاقن از کجا میان….هههههه اینجا همه باربی هستن

Winx (۱۳۹۳/۱۰/۲۸) :

هبه نظرمن اخلاق خیلی مهمتره
یکیومیبینی خیلی خوشگله ولی انقدسگ اخلاقه که آدم دوس نداره باهاش بحرفه
همه ی آدما دوس دارن جنس مخالفشون بهش بخوره از نظراستایل
کوتاها کوتاه میپسندن بلندام بلند
آدم توطول زندگیش وزنش تغییر میکنه
پس لازم نیس ناراحت باشیم
لاغرامیتونن چاق بشن چاقام لاغر

zahra (۱۳۹۳/۱۰/۳۰) :

khkhkhkhkhkhkhkh …..

zahra (۱۳۹۳/۱۰/۳۰) :

amar mese cherke kafe daste sakht nagir

zahra (۱۳۹۳/۱۰/۳۰) :

هیکل الان ….. یعنی…. حجم بدی بدمن شکم و پهلو متناسب با قد رونای پر

زهرا (۱۳۹۳/۱۰/۳۰) :

خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ اعتماد بهههههه سققفف

ﺳﻴﺎﻭﺵ (۱۳۹۳/۱۱/۰۲) :

ﺷﻴﺮﻳﻦ ﺗﻮ ﭼﻲ ﻣﻴﮕﻲ اﺧﻪ 180 ك ﻧﺮﺩﺑﻮﻧﻲ ﺧﻮاﻫﺮ.ﺩﺧﺘﺮ 180 اﻓﺘﻀﺎﺣﻬﻬﻬﻬﻬﻪ. ﺩﺭااااااﺯ. ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﻠﻨﺪﻣ 190 ﻭﻟﻲ ﺧﺐ ﭘﺴﺮﻡ. ﺑﺮﻋﻜﺲ ﺷﻤﺎﻳﻲ ك ﮔﻔﺘﻲ ﺑﻟﻨﺪا ﺑﻠﻨﺪ ﻛﻮﺗﺎﻫﺎ ﻛﻮﺗﺎﻩ. ﺩﻗﻴﻘﺎ ﺩاﺭﻱ ﻋﻜﺴﺸﻮ ﻣﻴﮕﻲ.اﺧﻪ اﮔﻪ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺑﻮﺩ ي ﻋﺪﻩ ﻗﺪﺷﻮﻥ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻣﻴﺸﺪ ي ﻋﺪﻩ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﻠﻨﺪ. ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻴﻜﻪ ﻋﻜﺴﻬﺎﻱ اﻳﻨﻪ ﻗﺪ اﻛﺜﺮا ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ ﭼﻮنن ﺑﻠﻨﺪا ﺑﺎ. ﻛﻮﺗﺎﻫﺎ و ﻛﻮﺗﺎﻫﺎ ﺑﺎ ﺑﻟﻨﺪااﺯﺩﻭاﺝ ﻣﻴﻜﻨﻦ. ﺗﻮ ﺟﻬﺎﻥ ﻫﻢ ﺛﺎﺑﺖ ﺷﺪس . اﻳﻦ ﺑﺎﺯﻳﻜﻦﻫﺎﻱ ﺑﻠﻨﺪ ﺯﻧﺎﺷﻮﻥ ﻛﻮﭼﻮﻟﻮﻳﻦ. ﺑﺮ ﻋﻜﺲ ﻛﻮﺗﺎﻫﺎ ﺯﻧﺎﺷﻮﻥ اﻧﺪاﺯﻩ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻦ ك ﻭاﺳﻪ ﺯﻥ ﺑﻠﻨﺪﻥ. ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮﻳﻦ ﻭﻟﻲ ﻋﺎﺷﻖ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻇﺮﻳﻔﻢ. ﻗﺪ 180 ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻲ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺯﺷﺘﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ ….

ناشناخته (۱۳۹۳/۱۱/۰۴) :

من ی دختر لاغراندامم ولی مشکل اینجاس ک با هرپسری برخوردم چاق دوس داشته ….واز دختر ظریف وخوش فرم خوشش نیومده واقعا اعتماد بنفسم از دس رفته بااینک اندام ظریف و متناسبی دارم ولی با دخترای توپر حسودیم میشه ههههه

سوشا (۱۳۹۳/۱۱/۰۵) :

هیکل فقط جنیفر…

winx (۱۳۹۳/۱۱/۰۵) :

آقای سیاوش شما اولا خیلی بی ادبی که به شیرین توهین میکنی خیلیم خوبه سلیقه تو اینطوریه هیچ حقی نداری به دیگران توهین کنی دوما همه دوس دارن جنس مخالفشون بهشون بخوره من خودم قدم بلنده اصلا دوس ندارم شوهرم قدش کوتاه باشه شونش کنار شونم قرار بگیره اکثرا هم همیتطورین

جواد (۱۳۹۳/۱۱/۰۷) :

…………………

ناشناخته (۱۳۹۳/۱۱/۰۸) :

ی سوال از پسرادارم واقعا. اونا زنای چاق یا با ندام پر دوس دارن.؟؟؟؟؟؟؟؟؟من ک ی دخترلاغر و ظریفم دیگ هیچ اعتماد بنفسی برام نمونده ؟!عشقم میگه باید پر باشی اخه من دوس ندارم. قدم ۱۶۴وزن ۵۳خیلی اعتماد بنفسم پایین شده همش گریه میکنم با اینکه هیچ نقصی تو بدنم ندارم از لاغری خودم بی زار شدم …….

فرزاد (۱۳۹۳/۱۱/۰۸) :

نه چاق خوبه نه لاغر من که بشخصه از هر دو تا مدلش بدم میاد قد باید به وزن بخوره مثلا یک دختر با قد 155وزن مناسبش از53تا 57هست یا دختر با قد 165وزن مناسب از 62تا 66هست دخترا زیاد خودتون درگیر نکنید حقیقت اینه که 90درصد ما پسرا اندام متوسط دوست داریم اگه چاقید لاغر کنید اگرهم لاغرید سعی کنید چاقتر بشید من خودم تو یک دوره 4ماهه 10کیلو وزن اضافه کردم اما یک واقعیت با عرض پوزش برجستگی های بدن زن خیلی تو جذابیت اون تاثیر داره هر چی این برجستگی ها نسبت به کل بدن بزرگتر باشه جذابیت زن بیشتر میشه چه بسا افراد لاغری که برجستگی زنانگی دارند بسیار مورد توجه قرار میگرند حالا همه اینا گفتم اما بدونید من بشخصه اولین چیزی از که برای رفتن به خواستگاری دختری در نظر میگیرم حجاب و حیا و پاکی و خانواده دختر هست بعد ملاک های ظاهری اون توجه میکنم

ناشناخته (۱۳۹۳/۱۱/۰۹) :

مرسی اقا فرزاد. کاش همه مثل تو فک میکردن.

سیاوش (۱۳۹۳/۱۱/۱۸) :

ابجی wixxقصد توهین نداشتم. شرمنده . ولی خب دخترای بلند اکترا شوهراشون هم قد خودشونن یعنی کوتاهن شوهراشون . منلا تو مسی رو ببین زنش بلنده خودش کوتاهه هم قدن . ولی پی کی رو ببین خودش بلنده زنش شکیرا کوتاهه.

نيلو (۱۳۹۳/۱۱/۱۹) :

انقد بحث كردن نداره كه هيكل آدم تا يه حدي دست خودشه همتون داريد يكيو ميكوبيد و مسخره ميكنيد فرق ما با غربي ها همين جاها معلوم ميشه اينجا جاي نظر دادنه عزيزان زشت و زيبا بالا شهري و بايين شهري مانتويي و بي حجاب و باحجاب همه إنسان هستند و حق انتخاب روش زيستن دارن

khanooooooooooooomi (۱۳۹۳/۱۱/۱۹) :

!!!!الان دارم فک میکنم مگه یه دختر یک بار بیشتر ازدواج میکنه ؟؟؟؟چرا اینقد نگرانین بلاخره چاق باشی یا لاغر یه نفر برات ساخته شده که بپسنده تو رو!!!!بعضیا یه جوری قد و وزن دادن و نظر پسرا رو پرسیدن که انگار دنبال همه پسرا هست!خجالت داره!آقایون شما هم قرار نیست از کل مخلوقات خداوند خوشت بیاد خداوند همه چیزو متنوع خلق کرده چون سلایق متفاوته!!!!

Mostafa-Abbas (۱۳۹۳/۱۱/۲۰) :

…کم نباشه.ولی به نظر بنده دخترهای باربی یه چیزه دیگن.میشه گفت مثه فرشتن یا خودشن.خیلی نازن.

نازنین (۱۳۹۳/۱۱/۲۰) :

سلام دوستان من قدم 152 وزنم ۵۰ میخوام تو رژیمم نمیدونم الان چقد شدم بنظرتون کار درستی میکنم؟

نازنین (۱۳۹۳/۱۱/۲۰) :

اینم بگم بیست هشت سالمه صاحب دوتا پسرم،چون شوهرم از من کوچیکتره نمیخوام بزرگترش بنظر برسم

ندا (۱۳۹۳/۱۱/۲۱) :

ههه افرییین

نگارین (۱۳۹۳/۱۱/۲۲) :

سلام دوستان.من قدم 155 وزنمم58.. الانم تو رژیمم..میخواستم نظر شما رو دوخسته باشم ینی چقد باید کم کنم که پرفکت باشه؟مرسی

سارا حسینی (۱۳۹۳/۱۱/۲۲) :

سلام یه مدتی به خاطر قدم خیییییلی اذیت میشم اینارم که خوندم دیگه بیشتر اذیت شدم من قدم ۱۵۰هس وزنم ۴۵همه میگن خوشگلم ولی خییییلی قدمو مسخره میکنن همش میگن کوچولو یا عروسک اونقد اذیت میشم که دیگه خسته میشم دلم میخواد جیغ بزنم بگم اره کوچولوام دس بردارین دیگه بخدا خسته شدم دیگه تحمل ندارم دلم میخواد خودکشی کنم

* (۱۳۹۳/۱۱/۲۲) :

دنیا یه طرففففففففففففففففففففف…….دختر ریزه میزه و کوچولو هم یه طرفففففف…مخصوصا بی بی فیسش! یدکتر خارجی میگف برای 1 بارم که شده بودن باچنین دختدختر دختری روتجربه کنید وتنهابا چنین دختری میتونین معنی دختر را را بدانید. معنی دختر بو

xxxxxx (۱۳۹۳/۱۱/۲۲) :

کی گفته هر کی مشخصات اندامشو بگه ینی دنبال شوهررره؟؟اونم تو دنیای مجازی
سطح فکر بعضی دختر پسرا واقعا مسخرس

* (۱۳۹۳/۱۱/۲۲) :

یه دخترناز و ملوس که لاغرم باشه حتی خیلی لاغر مثلا(153 و39) اما اگه خوشکل باشه می ارزه صدتا دختر قدبلند و پر و غیره رو دخترای بالای 160 و توپر بدرد هیچی نمیخورن چون بعد یه بچه منفجرخاهند شد.

آیدا (۱۳۹۳/۱۱/۲۳) :

به نظر من پسرا ی ایرانی بیش تر به قیافه و صورت دخترا اهمیت میدن تا قدشون .من قدم 169 و وزنم 57 کیلو خیلی دوست دارم وزنم کم کنم و 173 بشم ، قد داداشم 180 ،همش میرم وایمیسم کنارش قدم باهاش اندازه میگیرم کفری ی ی ی ی شده دیگه….ولی کلا تو خانواده ما میگن دختر باید ظریف باشه حتی بابام هم میگه زیاد شام نخور چاق میشی .به نظر من دختر خیلی نباید بلند باشه چون اگه پاشنه بلند هم بپوشه میره فضا از پسرای اطرافشم بلندتر میشه و خیلی قشنگ نیس.

نگار (۱۳۹۳/۱۱/۲۳) :

ض

سیتا (۱۳۹۳/۱۱/۲۴) :

اصلا هم زن باید لاغر باشه هم مرد من 25سالمه 48کیلوام نامزدم 49

امیرسام (۱۳۹۳/۱۱/۲۶) :

دخترباس ریزه میزه و ناناس باشه.والسلام.

کیوان (۱۳۹۳/۱۱/۲۶) :

آره دخترکوشولو هات تره!!! بایه انگشت بلندش میکنی…خلاصه جوجوییش بیشتر حال میده!

دریا جون (۱۳۹۳/۱۱/۲۷) :

اصلا این طور نیس بیشتر پسرها هیکل باربی رو می پسندن نه دخترای خیکیو چاق

فافا98 (۱۳۹۳/۱۱/۲۸) :

آره والا گل گفتی..من قدم 153 وزنمم 44 ..همش بهم میگن کوچولو..آخه این چ وضعشه هاااان؟ خخخخ

ﻧﺎﺯﻧﻴﻦ (۱۳۹۳/۱۱/۲۸) :

ﺧﺐ ﻋﺰﻳﺰﻣﻤﻢ ﺑﺎﺯﺩﻳﺪ ﻫﻢ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺑﻨدﻳﺶ ﺭﻳﺰ و ﻇﺮﻳﻔﻪ. ﻛﻮﭼﻮﻟﻮ ﺑﻮﺩﻥ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻗﺪ ﻧﻴﺲ ﺑﻪ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺑﻨﺪﻳﻪﻪ ﺑﺪﻧﻴﻪ .ﻣﻦ 170 ﻭﻟﻲ ﺭﻳﺰم ﺑﻬﻢ ﻣﻴﮕﻦ ﻛﻮﭼﻮلو ﭼﻪ ﺭﺑﻂﻲ ﺩاﺭﻩ.

مليحه011 (۱۳۹۳/۱۱/۲۸) :

بنظره من تناسب اندام خيلي زيبا و جذابه ولي اگر بر ديده ي مجنون نشيني به غير از خوبي ليلي نبيني…

سارا خانومي (۱۳۹۳/۱۱/۲۸) :

به نظر من تناسب اندام خوبه ولي خلاصه اين سليقه ايه مثلا بعضي از مردا دختر چاق دوس دارن بعضيا لاغر نميشه به ادماي لاغر با چاق ايراد گرفت من خودم تپلم قدم ١٧٣ وزنم ٦١ ازدواج كردم خوشبختم هستم ادم بايد خودش و اخلاقش خوب باشه با هر ظاهري كه هستين همين كه سلامتين خدارو شكرررر

* (۱۳۹۳/۱۱/۲۹) :

خانم نازنین.خداییش معنیه *کوچولو *چیه؟؟!!!!!شما شامل کوچولوها نمیشی اون کوچولو منظور اینه که:1)قدکوتاه…2)استخوان ظریف…3)وزن هم کم باشه….4)نقشه بدن هم ایده آل باشه(فرضا نقشه بدن جنیفر منتها با چندین سایز کوچک تر…..این یعنی ریزه میزه و کوچولو….ترجیحا بیبی فیس!

ﻋﻠﻴﺮﺿﺎ (۱۳۹۳/۱۱/۲۹) :

ﺩاﺵ ﻛﻴﻮاﻥ ﭘﺮﭼﻤﺖ ﺑﺎﻻﻱ. ﻻﻳﻚ

lili (۱۳۹۳/۱۲/۰۱) :

بنظر من دختر باربی خوشگل تره چون پاهای کشیده داره و این پاهای آدمه که میتونه دلبری کنه
البته دخترای قدکوتاهم اگه استایل خوبی داشته باشن میتونن جذاب باشن

ﻧﺎﻧﺎ (۱۳۹۳/۱۲/۰۲) :

ﻟﻲ ﻟﻲ ﺟﻮﻥ ﻭاﻻ ﻣﺎ ﻛﻪ ﻫﺮ ﭼﻲ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﻴﺒﻴﻨﻴﻢ ﻫﻴﻜﻠﻴﻦ. اﻧﮕﺎﺭ ﻏﻮﻝ. ﻭﻟﻲ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ اﺻﻦ ﻛﺠﺎﺷﻮﻥ ﭼﺎﻗﻪ ﻣﻦ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ

لی لی (۱۳۹۳/۱۲/۰۴) :

نانا جون من گفتم باربی نگفتم هیکلی…
منظور تو اینه که دخترای چاق و قد بلند میشن هیکلی
ولی دخترای قد کوتاه و چاق هیکلی تر خواهند بود
قصدم توهین به دخترای قد کوتاه و چاق نیس فقط برای دفاع از دخترای باربی در مقابل این مقاله و نانا زدم

ﺳﺮﻭﺵ (۱۳۹۳/۱۲/۰۶) :

ﻫﻬﻬﺨﺨﺨﺨﺦ ﻳﻌﻨﻲاﺑﺠﻲ ﻟﻲ ﻟﻲ اﺧﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻳﺰهه ﻣﻴﺰﻩ ﭼﺠﻮﺭﻱ ﻣﻴﺸﻪ ﻫﻴﻜﻠﻲ. ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺎﻣﺰﻩ ﺑﻮﺩ.

ﻛﻴﻤﻴﺎ (۱۳۹۳/۱۲/۰۷) :

ﻟﻲ ﻟﻲ ﺟﻮﻥ ﻫﻴﻜﻠﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﭼﻪ ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ ﭼﺎﻗﻲ ﺩاﺭﻩ اﺧﻪ. ﻫﻴﻜﻠﻲ ﻳﻌﻨﻲ اﺳﺗﺨﻮﻥ ﺑﻨﺪي ﺩﺭﺷﺖ و ﺑﺰﺭﮒ ﻣﻤﻜﻨﻪ اﺻﻼ ﭼﺎﻕ ﻧﺒﺎﺷﻪ. ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ اﺳﺘﺨﻮﻧﺎﻱ ﺩﺭﺷﺖ و ﻫﻴﻜﻠﻲ ﺩاﺭﻥ ﻣﻨﻆﻮﺭ ﻧﺎﻧﺎ اﻭﻧﺎ ﺑﻮﺩﻥ. ﻭﻟﻲ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ اﺻﻼ اﻣﻜﺎﻥ ﻫﻴﻜﻠﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﻧﺪاﺭﻥ ﺑﻪ ي ﺗﻌﺪاﺩﻱ ك اﺳﺗﺨﻮﻥ ﺩﺭﺷﺖ ﺗﺮﻱ ﺩاﺭﻥ.

محمد متاهل (۱۳۹۳/۱۲/۰۷) :

اگه کسی بخواد به یه زن ازدواج کنه و یه عمر کنارش باشه به نظر من زیبایی ظاهری 20 درصد جذابیت همسرش تشکیل میده 80 درصد بقیه برمیگرده به درک و سازگاری یه زن با شوهرش ، اون همسری که قشنگ ترین زن دنیا باشه ولی بدترین اخلاق رو داشته باشه خیلی زود از چشم و دل شوهرش میفته ولی اگه زیبایی خیلی زیادی هم نداشته باشه ولی با مشکلات زندگی بسازه و باعث امیدواری همسرش بشه شک نکنید محبوب ترین زن دنیا تو قلبش میشه

مینا تپل متوسط جیگر (۱۳۹۳/۱۲/۰۷) :

ببین من موقع ازدواج 45 کیلو بودم والان 74هیکلم بد نیست ولی یه نرمه شکم دارم اونم به خاطر زایمان به نظر من اسکلت خوب نیست همین متوسط از همه بهتره البته بستگی به صورت خوشگل طرف هم داره اگه باربی باشه و قیافه نداشته باشه چه فایده.

فرشته پارسا (۱۳۹۳/۱۲/۰۸) :

سلام بچه ها.من قدم170.وزنم50.بیبی فیسم هستم …خودم ب شخصه لاغرو دوس دارم..ولی بنظرم قد دختر هرچی ک باشه پسر باید چن سانت بلندتر باشه..چون اگه اینجوری نباشه خعلللللللی ضایس

علی (۱۳۹۳/۱۲/۱۱) :

ولا دختر لاغر و بلند اصلا خوب نیست من که خوشم نمی آد خصوصا دختر که هیکل صاف داشته … خانومها که پرند بهترند

لیلی (۱۳۹۳/۱۲/۱۲) :

بچه ها من یه دختر23ساله هستم باقد162 و وزن 45واستخون بندی ظریف وریزهرجا میرم وهرکی میبینم بهم میگه اسکلت ،خواستگارم زیاد دارم چون هم تحصیل کرده ام هم شاغل هم خانواده خوبی دارم اما بمحض دیدنم پشیمون میشن و میرن برای همین دیگه قید ازدواجو زدم انگار دیگه تو این دور وزمونه باطنت مهم نیست همه ظاهرو چسبیدن

لیلی (۱۳۹۳/۱۲/۱۲) :

دیگه خسته شدممممممم.گاهی وقتا انقدراز طرف اینو اوون بخاطر هیکلم تحقیر ومسخره میشم که ارزوی مرگ میکنم

الینا (۱۳۹۳/۱۲/۱۳) :

ستاره های هالیوود اصلا لاغر نیستن فقط چربی وشکم ندارن پس لاغرا دل خودتونو خوش نکنید لطفا میدونم اکثرا دنبال راهی برای اضافه وزن هستین من خودم از چاق بدم مياد ولی زن باید اندام زنانه داشته باشه نه انقد استخونی وقتی راه میرن صدای استخوناشون میاد مثل خودم خوش استیل 166 قد 62 ک بدون چربی

الینا (۱۳۹۳/۱۲/۱۳) :

کوش پس چرا هر چی کامنت میذارم ثبت نميشه!!!!؟؟؟؟؟

الینا (۱۳۹۳/۱۲/۱۳) :

نظر من چرا ثبت نميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الینا (۱۳۹۳/۱۲/۱۳) :

مدیر وبلاگ نظرمو ثبت کن دارم قاط میزنم

فائزه (۱۳۹۳/۱۲/۱۴) :

کی گفته هر ادم چاقی قد کوتاهه؟؟؟؟
من خودم قدم177ولی چاقم:|

فائزه (۱۳۹۳/۱۲/۱۴) :

دخیای لاغر اینقدر بهشون تو بیرون توجه میشه فک نکنم با این چیزا دلشون بشکنه
فقط ادمای چاق چه دختر چه پسر خیلی تحت فشارن

فائزه (۱۳۹۳/۱۲/۱۴) :

دیوونه ای به خدا ..حداقل 7 8کیلو کمبود وزن داری
من خودمو میکشم به75هم برسم راضیم!البته من قدم بلنده

من. man (۱۳۹۳/۱۲/۱۴) :

mقابل توجه بهار خانوم:
خوب معلومه کسی جرعت نمیکنه به یه خانوم باربی پیشنهاد دوستی بده.
همه میترسن باربی خانوم بزنه تو پرشون. اعتماد به نفس نزدیک شدن بهشو ندارن.
ولی خوب شما لابد خاص نیستی دیگه…
هر کی از راه میرسه….بعلهههه
در ضمن آدم که به دوست صمیمیش حسودی نمیکنه…زشته ااا

الینا (۱۳۹۳/۱۲/۱۵) :

من که میدونم همه ی باربیا تحت نظر دکتر تغذین دوسدارن پر بشن داداشم دکتره روزی صدتا از این لاغر مردنیا میان پیشش. از چاقم بدم میاد اییییش. زن باس اندام زنانه و پر داشته باشه قد بلند خوشجل

دخترمهربون (۱۳۹۳/۱۲/۱۶) :

سلام دوستان خوبم

یه لحظه ففط یه لحظه فکرشو کنید یه نفری که چاق هستش متن های شما رو بخونه که واقعا بعضی از شما توهین کردین
دلش نمیکشنه؟ناراحت نمیشه؟آهای لاغرا چاقا و ویا باربی ها آخرش همون جامون توی دو متر جاست ،پس لطفا دل کسی رو نشکونید از چاقی یا لاغری بد نگید توی متن هاتون فقط توهین کردین به چاقها
من خودم چاقم خیلی هم چاق هستم و از وضعیتی که دارم ناراحتم ولی با خوندن متن های شما ناراحت تر شدم،شما تصورتون از یه آدم چاق چیه؟که همشون به خاطر کمبود هایی که دارن لاغرها رو مسخره میکنن؟ نه همه مثل هم نیستن

سعی کنیم با متن هامون دل کسی رو نشکونیم

محدثه (۱۳۹۳/۱۲/۱۸) :

سلام.اولا درباره ی مقاله باید بگم بالا رفتن سن ازدواج یا کم شدن جمعیت بیشتر بخاطر مشکلات اقتصادی و تورم میتونه باشه تا بخاطر واردات باربی!!!ضمنا بچه ها اگه کامتاتونو بخونید یه چیزو متوجه میشید اونم اینه که سلیقه های آدما متفاوته.این واقعا بی فایدست که ما سر برتری چاق و لاغر و متوسط دعوا کنیم.هرکسی یه نظری دره و نمیتونه به دیگران تحمیلش کنه.

چشم مشکی (۱۳۹۳/۱۲/۲۴) :

من نوزده سالمه یکسال ازدواج کردم وهمسرم بعنوان ی مرد هیچوقت دوس نداشته چاق باشم یا حتی پر وهمیشه بهم میگفته ظرافتتو حفظ کن و بدونید ک هیچ پسری حاضر نیس با یدختر ک اندامش پرچربیه ازدواج کنه هرچند همچین چیزایی اصلا ملاک زندگی نیس ولی از لحاظ ظاهری اگ بخوای بگی دختر لاغر واقعا زیباس . همیشه اندامتونو جوان ولاغر بزارید همین چون بعد اینکه سنت بره بالاتر اندامته ک خودنمایی میکنه.

علی (۱۳۹۳/۱۲/۲۴) :

من این استایل خییییییییللللللللللللللیییییییییییی دوست دارم. زن باید توپر باشه نه چاق خیکی.

اﺭﺩﻻﻥ (۱۳۹۳/۱۲/۲۵) :

ﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻳﺎ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﺜﻪ ﻫﻴﻼﺭﻱ ﺩاﻑ ﻳﺎ ﺷﻜﻴﺮا ﻳﺎ ﺟﻨﻴﻔﺮ ﺑﺎ ﺑﺪﻧﻲ ﺷﺒﻴﻪ ﺑﻪ ﺑﺪﻥ اﻭﻧﺎ. اﻳﻦ ﭼﻴﺰﻳﻪ ﻛﻪ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﻢ ﺭﻓﻴﻘﺎﻡ ﺧﻮﺷﻤﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ ﺑﺎﻭﺭ ﻛﻨﻴﺪ ﻫﻴﭻ ﭘﺴﺮﻱ اﺯ ﺩﺧﺘﺮﻱ ﻛﻪ ﺑﺪﻧﺶ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻮﺷﺶﻧﻤﻴﺎﺩ ﭼﺎﻗﻢ ﻧﻪ ﺩﻭﺱ ﻧﺪاﺭﻡ. ﻫﻤﻮﻧﺠﻮﺭﻱ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻢ

................ (۱۳۹۳/۱۲/۲۵) :

1-الینا جون ببخشیدا ولی احساس نمیکنی تو یکم چاقی و وقتی که میشینی شکمت طبقه طبقه میشه نمیگم خیلی چاقی ولی اگه توام یه سری به دکتر تغذیه بزنی بد نیس هههه
2-حالا نیس دختر پسرای چاق اصلا پیش دکتر نمیرن
3-ظرافت واسه دختر یه چیز دیگس
4-

لی لی (۱۳۹۳/۱۲/۲۵) :

داداش سروش همونطوری که دختر باربی چاق بشه میشه هیکلی دخترریزه میزم چاق بشه میشه هیکلی
تازه دختر باربی با صورت خوشگل خیلی جذاب تر از دختر قد کوتاس باصورت خوشگل

لی لی (۱۳۹۳/۱۲/۲۵) :

3-اینم همه میدونن و هیچ جای بحثی نیس که دختر باربی تو دنیا خیلی طرفدار داره پس بیخود بخاطر اینکه نظرتونو به بقیه تحمیل کنید دل باربیارو نشکونید
4-قرار نیس هرکی میره میره تو هالیوود خوش استایل باشه معمولا کسی که از خودش یه هنری بلد باشه میره هالیوود واسه خودش طرفدار جمع میکنه
5-جای خوشگلا توی خونه مده

لی لی (۱۳۹۳/۱۲/۲۵) :

و در آخر من منظورم از باربی دختریه که واقعا باربی باشه قد بلند .لاغر .پاهای کشیده .خوشگل. بدنشم برجسته باشه
نه دختری که فقط لاغر باشه نه کسی که فقط قد بلند باشه نه کسی که فقط هیکلی باشه نه کسی که فقط ریزه میزه باشه نه کسی که فقط خوشگل باشه
ومطمئنم دختر باربی سرور همه دختراس و زیبا ترین دختریه که خدا خلق کرده

ﺳﻨﺎ (۱۳۹۳/۱۲/۲۵) :

ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ و ﺧﻮﺵ ﻫﻴﻜﻞ ﺑﺎﺷﻪ . ﻧﻪ ﻻﻏﺮ ﻣﺮﺩﻧﻲ ﻳﺎ ﭼﺎﻕ. اﻳﻨﺠﺎ ﻳﻪ ﻣﻂﻠﺒﻲ ﺑﻮﺩ ﺭاﺟﺐ اﻳﻨﻜﻪ ﭼﺮا ﻛﺮﻩ اﻱ ﻫﺎ ﺯﻧﺎﺷﻮﻥ ﺧﻮﺵ اﻧﺪاﻣﻦ. ﺩﻟﻴﻠﺶ ﺭﻳﺰﺟﺜﻪ ﺑﻮﺩﻧﺸﻮﻧﻪ. ﭼﻮﻥ اﮔﻪ ﺑﺎ لﻟﺒﺎﺱ بﺑﺎﺯ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﺑﺪﻧﺸﻮﻥ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﻧﻴﺲ ﺧﻴﻠﻲ ﻧﺮﻡ و ﭘﺮ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﻲ ﭼﻮﻥ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻧﻢ ﺑﺎ ﻟﺒﺎﺱ ﻻﻏﺮ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻴﺎﻥ.

اﻡ اﻡ (۱۳۹۳/۱۲/۲۶) :

ﻣﻦ ﺑﺎ ﺳﻨﺎ ﻣﻮاﻓﻘﻢ ﻛﺮﻩ اﻱ ﻫﺎ ﺑﺎ ﻟﺒﺎﺱ ﻫﺎﻱ … ﺧﻴﻠي ﺑﺪﻧﺎﻱ ﻧﺮﻣﻲ ﺩاﺭﻥ ﺩﺭﺣﺎﻟﻴﻜﻪ ﻻﻏﺮ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻴﺎﻥ ﻭﻟﻲ ﭼﻮﻥ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻥ اﺳﺘﺨﻮﻧﺎﺷﻮﻥ ﻛﺎﻣﻼ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﺖ ﭘﻮﺷﻴﺪﺱ. ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻨﻢ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻳﺰ ﺟﺜﻪ ﻗﺸﻨﮕﺘﺮﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺪﻥ ﺭﻭ…. ﺩاﺭﻩ.

اﻡ ام (۱۳۹۳/۱۲/۲۶) :

ﻭﻟﻲ ﻟﻲ ﻟﻲ ﺟﻮﻥ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ ﻣﻨﻆﻮﺭ ﺳﺮﻭﺵ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻫﻴﻜﻠﻲ ﻛﻪ اﺳﺘﺧﻮﻥ ﺩﺭﺷﺖ ﺩاﺭﻥ ﻫﺲ . ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﻫﻢ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻫﺮ ﭼﻪ ﻗﺪﺭ ﻫﻢ ﭼﺎﻕ ﺷﻦ ﻫﻴﭽﻮﻗﺖ ﻳﻪ ﺟﺜﻪ ي ﺭﻳﺰ ﻫﻴﻜﻠﻲ ﻧﻤﻴﺸﻪ. ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻛﻪ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﺭﻳﺰ ﻧﻴﺴﺘﻦ. ﻋﺰﻳﺰﻡ. ﻣﻦ ﺩﺭ اﻳﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻣﻮاﻓﻘﻢ. ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﺧﻴﻠﻲ ﻇﺮﻳﻒ ﺗﺮ اﺯ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪاﻥ. اﻟﺒﺘﻪ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺑﺎﺭﺑﻲ ﻫﺎ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻣﻢ ﻣﻨﻆﻮﺭﻡ اﻭﻧﺎ ﻧﻴﺲ ﭼﻮﻥ اﻭﻧﺎ ﻫﻢ اﺯ ﻧﻆﺮ ﺟﺜﻪ ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ ﻣﺜﻪ ﺭﻳﺰﻩ ﻫﺎﻥ.

بارون (۱۳۹۳/۱۲/۲۷) :

اولا زیبایی شرط اصلی نیست. ثانیا همه که مانکن نیستن مانکن ها هر لباسی باید بره تو تنشون وچه زشت چه زیبا چه بهشون بیاد چه نیاد ولی ما نه

مهساااا (۱۳۹۴/۰۱/۰۳) :

منم ی پسر قد 180 هیکل درشت شونه ها پهن پوست سبزه بازوهای کلفت شکم شش تیکه دوس دارلم

فری (۱۳۹۴/۰۱/۰۴) :

واااااای بخودم امیدوارشدم کامنتاروخوندم خخخخ،،،دلم میخوادچاق شم امادیگه نه

باربی (۱۳۹۴/۰۱/۰۴) :

قابل توجه خانومایی ک گفتن دخترچاق خواستگارزیادداره دخترای لاغرکم کم خواستگاردارن انقدب خودت نناز خب عزیزززززززززززززززان جنس ارزون زیادمشتری داره

فرشید (۱۳۹۴/۰۱/۰۵) :

به نظر من زن باید ظریف و خوشگل باشه همین
چاقا ها زمانی ک مجردن یعنی هنوز قنچه هستن گنده هستن چه برسه زمانی ک شوهر کنن یعنی شگفته شن
توهین نباشه ها نظرم این بود
موفق باشین

امیر محمد (۱۳۹۴/۰۱/۰۵) :

اولا بگم اونی که این مقاله رو نوشته هدفش اصلا بحث سر قشنگ بودن هیکل باربی یا چاق یا هر چیزه دیگه ای نبوده و خواسته اینو تلقین کنه به شما ها که لاغر کردن و باربی شدن خوب نیس و کسی که اینجوری باشه رو پسرای ایرانی نمیپسندن که کاملا اشتباهه البته نظر من اینه که هر کسی سلیقه خاص خودشو داره،در نهایتم بگم با نظر یکی از دوستان که گفته بود بعضی پسرا که دخترای چاق و یه جور خاص که زشته بگم رو دوست دارن امل هستن کاملا موافقم.

دختر ناز (۱۳۹۴/۰۱/۱۰) :

من خودم قد 151 وزن 48 و خیلی هم خوشگلم خیلی ها رو دیدم که میخ صورتم شدن . آدم باید ظریف و خوشگل باشه

نگین (۱۳۹۴/۰۱/۱۱) :

بنظر من اکثر نظر ها با غرض ورزیه و واقعا خنده دار اولا هرکسی سلیقه ای داره و هرکسی نظر ش محترمه ولی نه چاقی قشنگه نه لاغر ی الان تو غربم مد اندامایی مثل جنیفر لوپز وکیم کارداشیان هستش یعنی هیکل ورزشی چون زنای چاق و لاغر جذ ابیت …..ندارن من اندام کیم کارداشیان و خیلی قبول دارم اونا این همه خودشونو میکشن باورزشو وعمل ورقص همچین هیکل ایی داشته باشن اونوقت کی بادیدن همچین اندام هایی به کسی که چاقه یا باربی که اندام بی حالتی داره میگه خوشگل ایشونم که این مقاله رونوشتن از قافله عقبن الان تو هالیودم مد اون هیکلاس نه چاق نه زیاد لاغر توپرو ورزشی

..... (۱۳۹۴/۰۱/۱۲) :

من داشتم یه فیلم کره ای نگاه میکردم توی فیلم مادر دختره ظرف غذارو از دست دخترش میکشید بیرون میگفت نخور چاق میشی
دوستای دوس پسرشم همش به پسره میگفتن دوست دخترت که نه لاغره نه قد بلند پس چرا باهاش دوس شدی همش مسخرش میکردن
حتی خود کره هام دختر لاغر و قد بلندو دوس دارن
یه دخترم تو فیلم توی یه کشور اروپایی مدل بود همه اونو دوس داشتن

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ (۱۳۹۴/۰۱/۱۶) :

دخترای شاسی بلند مثل ماشینای شاسی بلندی هستن که هر کسی نمیتونه اونارو داشته باشع

***** (۱۳۹۴/۰۱/۱۸) :

من دختری هستم با قد 169 و وزن 53 به نظر شما خیلی لاغرم؟

حرفتو قبول ندارم (۱۳۹۴/۰۱/۱۸) :

نگین جون شما از کجا میدونی که معیار انتخاب مدل هل از روی استایل جنیفر و کیم کارداشیانه؟؟؟من که تو هر سایتی رفتم دیدم نوشته دختر قد بلند میخان حداقل قدشم173 البته توایران فک کنم 171.اندازه قد بستگی به کشورش داره
هیچ جا ننوشته بود مدلارو از رو استایل اینا انتخاب میکنن
انتفاقا تو غرب همه باربی پسندن همشون میرن رژیم میگیرن صورتشونو عمل میکنن تابشن باربی
آخه باربی بودن خیلی کلاس داره

دردانه (۱۳۹۴/۰۱/۲۱) :

سلام به همگي
جالب من ميخوام چاق بشم ظرف دوماه براي همين شانشكي چشم خورد به اين سايت
خوب درموردخودم بگم بنده 30 سالمه قدم 168و وزنم 49 فكركنم ازمن باربي ترپيدا نكيند
ولي بچه ها اصلا خوب نيست بنده ميخوام چاق شم
هيكل مناسب وسالم وباربي به قول شما اين هيكل قد خود راتقسم برسه كنيد وزنتون بايد اين باشه مثلا براي من بايد 56 كيلو شوم كه اين ميشه مايكن
ولي به شرط اينكه برم ورزش و چربي نيارم بلكه ماهيچه
پس ايني كه ميگيد چاق اند يعني خيلي چاق بالاي 64 اند
براي همين نه لاغرلاغرمثل من خوبه نه چاق چاق
براي شما خانوم ها ميگم پسرا منظورشون ازلاغرهمون معادله كه گفتم كمترازاون يعني زشت خيلي بيشترام ميشه زشت
شبتون خوش
اما هيكل خوب خوبيش اينه كه هرلباسي بپوشي قشنگي براي خودت نه ديگران

زهرا (۱۳۹۴/۰۱/۲۲) :

باید دختر عادی و باشه من خودم قدم 170 وزنم 50 من الان ی 5 کیلوی کم دارم ک ب عادی برسم

فروغ (۱۳۹۴/۰۱/۲۲) :

به نظر من دختد باید اندام متناسب داشته باشه!یعنی مثلا قدش168-170باشه خوبه و وزنش هم حدود 55-60 باشه هم سلامتیش بخاطر چاقی یا لاغری افراطی در خطر نیست و هم به قول دوستان هرلباسی تو تنش میشینه.

زینب (۱۳۹۴/۰۱/۲۲) :

وزن متوسط و تناسب اندام خوبه.من وزنم 62 و قدم 164 هست به نظر خودم وزن 60 برام مناسبتره.چون قبلا پنجاه و خورده ای بودم خیلی لاغر بودم

منیر (۱۳۹۴/۰۱/۲۴) :

ایول با حال بود

ﻧﺎﺯﻧﻴﻦ (۱۳۹۴/۰۱/۲۷) :

ﺑﺎﺑﺎ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﻛﻪ اﻳﻨﺠﺎ ﻧﺸﺴﺘﻴﻦ و ﻏﺮﺏ و اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺭﻭ اﺯ ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻥ ﻣﻴﺒﻴﻨﻴﻦ ﭼﻲ ﻣﻴﮕﻴﻦ اﺧﻪ. اﻭﻻ ﻛﻪ اﻭﻥ ﻣﻮﺑﺎﻳﻞ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮﻱ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮاﻥ ﻣﺪﻟﻴﻨﮓ ﺗﻮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﻣﻴﺒﻴﻨﻴﻦ اﻭﻧﺎ ﻣﺜﻼ ﺑﺎ ﻗﺪ 170 ﻭﺯﻧﺸﻮﻥ 40 ﻫﺴﺖ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮﻥ و ﺭﻭﻥ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮﻩ و ﺑﺎﻻ ﺗﻨﻪ و ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺗﻨﺸﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻮﭼﻴﻜه ﻭاﺳﻪ ﻟﺒﺎﺱ ﺧﻮﺑﻪ و ﺣﺘﻲ ﻣﺮﺩاي ﻫﻤﻮﻥ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﻢ ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﺯﻧﻲ ﻛﻪ ﺭﻭﻧﺎﺵ ﻻﻏﺮﺑﺎﺷﻪ ﻗﺴﻤﺘﻬﺎﻱ ﺑﺎﺳﻦ و ﺑﺎﻻﺗﻨﺶ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻮﭼﻴﻚ ﺑﺎﺷﻪ ﻫﻴﭻ ﻣﺮﺩﻱ ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ اﻳﺮاﻧﻲ و ﻏﻴﺮ, اﻳﺮاﻧﻴﺶ ﻧﺪاﺭﻩ اﻳﻦ ﺫاﺕ ﻣﺮﺩاﺱ. اﺗﻔﺎﻗﺎ ﻧﮕﻴﻦ ﻛﺎﻣﻼ ﺩﺭﺱت ﮔﻔﺘﻪ ﺟﻨﻴﻔﺮ ﻟﻮﭘﺰ ﻫﻤﻪ ي ﻣﺮﺩاﻧﻲ ﺟﻬﺎﻥ ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ اﺯ ﻫﻴﻜﻠﺶ اﺗﻔﺎﻗﺎ ﺟﻬﺎﻥ ﺳﻮﻣﻴﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﺗﻮ ﻋﻘﺎﻳﺪ ﮔﺬﺷﺘﺸﻮﻧﻦ و ﭘﻮﺳﺖ ﺳﻔﻴﺪ و ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺭﻭ ﻣﺜﻼ ﺯﻳﺒﺎ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ اﻻﻥ ﺗﻮ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻳﻜﻲ ﻭﻳﮋﮔﻲ ﻫﺎﻱ ﻣﺪﻻﻱ ………. ﺩاﺷﺘﻦ ﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﺲ ﻣﺜﻪ ﻫﻴﻼﺭﻱ ﺩاﻑ و ﺟﻨﻴﻔﺮ ﺣﺎﻻ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻫﺮ ﻛﻲ ﻫﺮ ﺟﻮﺭ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻓﻜﺮ ﻛﻨه .

ﻧﺎﺯﻧﻴﻦ (۱۳۹۴/۰۱/۲۷) :

ﺩﻗﺖ ﻛﻨﻴﻦ ﻣﻦ ﻣﻨﻆﻮﺭ ﭼﺎﻕ ﻧﺒﻮﺩا ﻳﻪ ﺳﺮي ﻫﺎ ﺑﻴﺎﻥ ﺣﺮﻓﻪ ﺑﺰﻧﻦ. ﻫﻤﻪ ي ﻣﺮﺩاﺩ اﺯ ﺯﻧﻲ ﻛﻪ ﭼﺮﺑﻲ اﺿﺎﻓﻪ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ. اﻳﻦ ﻳﻌﻨﻲ ﺳﻼﻣﺖ ﺑﺪﻧﻲ ﻧﻪ ﻻﻏﺮ

اﻳﻨﺎﺯ (۱۳۹۴/۰۱/۲۷) :

اﻭﻻ ﻛﻪ اﮔﻪ اﺯ ﻧﻆﺮ ﻇﺮاﻓﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ ﻧه ﭼﺎﻕ ﻧﻪ ﻻﻏﺮ ﺑﻠﻜﻪ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﻇﺮﻳﻒ ﺗﺮﻳﻦ ﻫﺴﺘﻦ. ﻳﻪ ﺳﺮﻱ ﻫﺎ ﻫﻢ ﮔﻔﺘﻦ ﻛﺮﻩ اﻳﻬﺎ .ﻣﻦ اﺯ ﻛﺮﻩ ﺧﻮﺷﻢ ﻣﻴﺎﺩ ﻭاﺳﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺯﻳﺎﺩ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺩاﺭﻡ ﺭاﺠﺒﺸﻮﻥ . اﺗﻔﺎﻗﺎ اﻭﻧﺎ ﺧﻮاﻧﻨﺪﻩ ﻫﺎﻱ ﻣﺮﺩﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﻛﻪ ﭼﻨﺘﺎﺷﻮﻥ ﻛﻪ ﺧﻮﺩﻡ اﺯ ﻓﻨﺎﻭﺭﻱ ﺷﻮﻥ ﻫﺴﺘﻢ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﺩﺧﺘﺮ اﻳﺪﻩ اﻟﺸﻮﻥ ﺑﻮﺩﻩ ﺣﺘﻲ ﺗﻮ ﮔﺮﻭﻫﻠﻲ ﺧﻮاﻧﻨﺪﻩ ي ﺩﺧﺘﺮ ﻛﺮﻩ اﻱ ﻫﻤﻴﺸﻪ اﻭﻧﻲ ﻛﻪ ﺭﻳﺰﻩ ﺗﺮ اﺯ ﺑﻘﻴﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻣﺮﺩاﺷﻮﻥ ﻋﺎﺷﻘﺸﻦ و ﻣﻴﮕﻦ ﺑﺎﻣﺰﻥ. اﻟﺒﺘﻪ ﻻﻏﺮا ﻫﻤﺮﻳﺰﻩ ﻣﻴﺸﻮﺩ اﻛﺜﺮا و ﺧﻮﺑن .,.,……. ﺳﻠﻴﻘﻪ ي ﺩﻫﺎﺗﻲ ﻫﺎ ﻫﻢ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ اﺯ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻫﻴﻜﻠﻲ ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ. ﻣﺎ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻳﻢ ﺗﻮ ﻳﻪ ﺭﻭﺳﺘﺎﻳﻲ اﻭﻧﺠﺎ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺑﻮﺩ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ و ﻫﻴﻜﻠﻲ اﻧﮕﺎﺭ ﻏﻮﻝ ﺑﻴﺎﺑﻮﻧﻲ ﺑﻌﺪﻱ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﻫﻤﺶ ﻣﻴﮕﻔﺘﻦ اﻳﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺵ اﻧﺪاﻣﻪ ﻭاﻱ اﻳﻨﺠﻮﺭ ﻭاﻱ اﻭﻧﺠﻮﺭ. ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻫﻢ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻦ اﺭ ﻫﻴﻜﻠﻲ ﻳﻜﻲ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻛﻨﻦ ﻣﻴﮕﻔﺘﻦ ﻓﻼﻥ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ و ﻫﻴﻜﻠﻴﻪ .ﺑﻪ ﻧﻆﺮﺷﻮﻥ ﻫﻢ ﺩﺧﺘﺮاﻳﻲ ﻛﻪ ﻻﻏﺮن ﻳﺎ ﺩﺧﺘﺮاﻳﻲ ﻛﻪ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻥ ﻳﺎ ﻇﺮﻳﻔﻨﻦ اﻭﻧﺎ ﻣﻴﮕﻔﺘﻦ ﺟﻮﻥ ﻧﺪاﺭﻥ و ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺯﻭﺭ ﻧﺪاﺭﻥ و اﺯ اﻳﻦ ﭼﻴﺰا. اﻳن ﺳﻠﻴﻘﻪ ي ﺩﻫﺎﺗﻲ ﻫﺎ ﻫﺴﺘﺶ ﻳﺎ ﺑﻌﻀﻲ اﺯ ﺑﻲ ﻛﻼﺳﺎ. ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺳﻠﻴﻘﻪ ي ﻣﺪﺭﻥ و ﻛﻼﺳﻴﻚ ﺩﻭ ﻧﻮﻉ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻳﺎ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﻣﺜﻠﻪ ﻛﺮﻩ اﻳﻫﺎ كه ﻇﺮﻳﻔﻦ ﻳﺎ ﻫﻢ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎ اﻧﺪاﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮ اﺯ اﻳﻦ ﺩﻭ ﻧﻮﻉ ﺧﺎﺭﺝ ﻧﻴﺲ.

ﺗﻲ ﺗﻲ (۱۳۹۴/۰۱/۲۷) :

اﻳﻨﻮ ﻣﻴﮕﻢ ﺩﺭ ﺟﻮاﺏ ﺑﻪ ﺑﻌﻀﻴﺎ. اﻥ ﭼﻴﺰ كه ﻋﻴﺎﻥ اﺳﺖ ﭼﻪ ﺣﺎﺟﺖ ﺑﻪ ﺑﻴﺎﻥ اﺳﺖ. اﺳﺘﻴﻞ ﻛﻳﻢ ﻛﺎﺭﺷﺪاﻳﻦ و ﺟﻨﻴﻔﺮ ﻟﻮﭘﺰ ﺗﻮ ﻛﻞ ﺩﻧﻴﺎ ﺣﺮﻑ اﻭﻝ ﺭﻭ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﺩﺭ ﺟﻮاﺏ ﺑﻌﻀﻴﺎ . ﻫﻤﻪ ي ﻣﺮﺩاﭼﻨﻴﻦ ﺯﻧﻲ ﺭﻭ ﻣﻴﭙﺴﻨﺪﻥ ﺗﻮ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺟﻨﻴﻔﺮ ﻫﻴﻜﻠﺶ اﻭﻟﻪ اﻭﻥ ﻭﻗﺖ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﻣﻳﮕﻴﻦ ﺑﺪﻩ ﻫﻬﻬﻪ ﺧﺨﺨﺨﺨﺦ

...... (۱۳۹۴/۰۱/۲۸) :

ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﻇﺮﻳﻒ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﻪ ﺑﻠﻨﺪ و ﻫﻴﻜﻠﻲ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ ﺷﻮﻫﺮﺷﻮ ﺑﻠﻨﺪ ﻛﻨﻪ . ﻫﻴﻜﻠﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﻫﻢ ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ ﭼﺎﻗﻲ ﻧﺪاﺭﻩ. ﺑﻪ اﺳﺘﺨﻭﻥ ﺑﻨﺪﻳﻪ. ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻴﻜﻠﻲ ﺩﺭﺷﺖ ﺣﺘﻲ اﮔﻪ ﻻﻏﺮ ﻻﻏﺮﻡ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎﺯﻡ ﻫﻴﻜﻠﻴﻪ. ﭼﻮﻥ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺩﺭشﺘﻲ ﺩاﺭﻩ .ﻗﺪ ﺑﺎﻧﻮاﻥ اﻛﺜﺮا ﻫﻴﻜﻠﻴﻦ ﻧﮕﻔﺘﻢ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﮔﻔﺘﻢ اﻛﺜﺮا. ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻇﺮﻳﻔﻢ ﺗﻮﺷﻮﻥ ﭘﻴﺪا ﻣﻴﺸﻪ ﻭﻟﻲ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﻫﺎ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﻇﺮﻳﻔﻦ. ﭼﻮﻥ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺑﻨﺪﻳﺸﻮﻥ ﻇﺮﻳﻔﻪ و ﺑﺰﺭﮒ ﻧﻴﺲ. اﮔﻪ ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﻣﺜﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﻛﺮﻩ ﺩﺧﺘﺮا اﻭﻧﺠﻮﺭﻱ ﻟﺒﺎﺱ ﻣﻴﭙﻮﺷﻴﺪﻥ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﻇﺮاﻓﺖ و ﻗﺸﻨﮕﻴﺸﻮﻥ ﻣﺸﺨﺺ ﺑﻮﺩ ﻳﺎ ﺣﺘﻲ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪﻱ ﻛﻪ ﻻﻏﺮﻥ ﻫﻢ و اﺳﺘﺨﻮﻧﺎﺷﻮﻥ ﻧﺎﺯﻛﻪ ﻗﺸﻨﮕﻴﺸﻮﻥ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺑﻮﺩ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﻫﺮ ﭼﻲ ﮔﻨﺪﻩ ﺗﺮ ﺑﺎﺷﻲ ﺑﻬﺘﺮﻱ ﭼﻮﻥ ﺗﻮ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﺷﻠﻮاﺭ ﺑﺎﻳﺪ ﮔﻨﺪﻩ ﺑﺎﺷﻲ. ﺗﺎ ﺑﻪ ﭘﺲ ﺑﻴﺎﻱ.

سیما17 (۱۳۹۴/۰۱/۲۸) :

بردیا داداش نکن
چرا همه روضایع میکنی بزار حرفشونو بزنن

سیما17 (۱۳۹۴/۰۱/۲۸) :

سلام ب نظرمن باربی بودن خوبه وچاقی بدءولی من از اونایی که خیلی لاغرن خوشم نمیادیه دوس دارم خوشگله ولی بداخلاق قدبلنده ولی خیلی لاغرواقعا انگشتاش چندش اوره استخوناش بعضی جاهای بدنش میزنه بیرون ولی چون خوشگل بود خواطرخواه هم زیاد داشت بنظرم پسراقبل ازدواج ب زیبایی صورت بیشتراهمیت میدن تا اندام ولی اندام خودش ب تنهایی هم میتونه ادموخوشگل نشون بده ولی مهم ترازهمه چی اخلاقه پسرا هیچوخ بخاطر قیافه یااندام باکسی ازدواج نکنین پاکی قلب یه دخترازهمه چی مهم تره

سیما17 (۱۳۹۴/۰۱/۲۸) :

بردیا مگه تو هم قراره باردار شی وزایمان کنی ک میگی چشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدیس (۱۳۹۴/۰۱/۲۸) :

من قد174وزن 63 ولی دوست پسرم میگه چاق شو ب نظرتون یکم بی سلیقه نیس آخه من خوجملم

مریم (۱۳۹۴/۰۱/۲۸) :

یه دختر خیلی خوب و متدین و خوش چهره براتون سراغ دارم

Parastoo (۱۳۹۴/۰۱/۲۸) :

خخخخخخخخخ 🙂 اقا مخ کارگیریه برید سراغ کارتون چاقالوا لاغر کنید لاغر مردنیا چاق کنید تا ب تعادل برسین این ک این همه بحث کردن نداره

ﻳﺎﺷﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۱/۳۰) :

ﻣﺎﺷا اﻟﻠﻪ ﺩﺧﺘﺮا ﭼﻪ ﺑﺤﺚ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﻭﻟﻲ ﺗﻮ ﻧﻆﺮاﺗﻮﻥ ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻢ اﻳﻧﺎﺯ ﻣﻮاﻓﻘﻢ .ﻭﻟﻲ ﺧﺐ ﻣﻦ ﺳﻠﻴﻘﻢ ﺑﺮا اﺯﺩﻭاﺝ ﻻﻏﺮﻱ و ﭼﺎﻗﻲ ﻧﻴﺲ ﻣﻬﻢ اﺧﻼﻗﻪ ﺑﺎﻭﺭ ﻛﻨﻴﺪ ﺭاﺱ ﻣﻴﮕﻢ. ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﻗﺪ وﺯﻧﺶ ﺑﻬﻢ ﺑﺨﻮﺭﻩ. .ﻗﺪ ﻧﻬﺎﻳﺘﺎ 170 ﻭﺯﻥ ﻫﻢ ﻧﻬﺎﻳﺖ 64 .اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ اﺻﻼ اﺯ اﻳﻨﻜﻪ ﺯﻧﻢ ﺷﻜﻢ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ .ﺗﻮﻗﻢ ﺑﺎﻻ ﻧﻴﺲ ﺧﻮﺩﻡ 6 ﺳﺎﻟﻪ ﺑﺪﻧﺴﺎﺯﻱ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻗﺪﻡ 181 ﻭﺯﻧﻢ 76 .ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻦ ﺣﻘﻮﺩاﺭﻡ ﻛﻪ ﺯﻧﻢ ﺷﻜﻢ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ .gf م ﺧﻮﺵ ﻫﻴﻜﻠﻪ ﻛﻼ اﺳﺘﻴﻠﺶ ﺧﻮﺑﻪ ﻗﺪﺵ 155 ﻭﺯﻧﺶ 49 ﻭﻟﻲ اﺯ ﻧﻆﺮ ﻧﻮﻉ اﺳﺘﻴﻞ ﺧﺪاﻳﻴﺶ ﻋﺎﻟﻴﻪ. ﺷﻜﻢ ﻧﺪاﺭﻩ ﻭاﻗﻌﺎ ﺧﻮﺵ اﺳﺘﻴﻠﻪ ﺭاﺳﺘﻲ اﺳﺘﻴﻞ ﻣﻬﻤﻪ ﻧﻪ ﻻﻏﺮﻱ و ﭼﺎﻗﻲ و ﻫﻴﻜﻠﻲ و ﺭﻳﺰﻩ ﺑﻮﺩﻥ و ﺑﻠﻨﺪ و ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺑﻮﺩﻥ.

ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺏ (۱۳۹۴/۰۱/۳۰) :

ﺑﺤﺚ ﻧﺪاﺭﻩ ﺑﺎﺑﺎ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺑﺎﺷﻴﻦ ﺗﻤﻮﻡ ﻗﺪ ﺑﺎ ﻭﺯﻥ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ. ﺑﻪ ﺑﻴﺎﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺎﺷﻴﻦ.

ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺏ (۱۳۹۴/۰۱/۳۰) :

ﻳﻪ ﭼﻴﺰﻳﻢ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻧﻆﺮﻡ اﻭﻣﺪ اﻳﻨﺠﺎ ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻣﻌﻨﻲ اﻧﺪاﻡ ﺑﺎﺭﺑﻴﻮ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻦ ﺑﺎﺭﺑﻲ ﻳﻌﻨﻲ ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻴﻲ ﻻﻏﺮ ﻳﻌﻨﻲ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩﻣﻮن . ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ ﺑﺎﺭﻭﺭﻱﻫﻢ ﻧﺪاﺭﻩ ﭼﻨﻴﻦ ﺯﻧﻲ.ﻫﻴﭻ ﻣﺮﺩﻱ ﻫﻢ اﺯ ﺯﻧﻲ ﻛﻪ ﺭﻭﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮ و ﺑﺎﺳﻦ ﻻﻏﺮ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻮﺷﺶ ﻧﻤﻴﺎﺩ. ﭼﺎﻕ ﻧﻪ ﻫﺎ. ﻭﻟﻲ اﮔﻪ ﻣﻨﻆﻮﺭﺗﻮﻥ اﻭﻥ ﻣﺪﻻﻱ ﺭﻭ اﺳﺘﻴﺠﻪ ﻛﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩﻥ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻣﺭﺩاﻱ ﻫﻤﻮﻧﺠﺎ ﻫﻢ ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﻧﻤﻴﺎﺩ اﺯ ﺯﻧﻲ ﻛﻪ ﻗﺴﻤﺘﻬﺎﻱ ﺯﻧﺎﻧﺶ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﻨﻆﻮﺭﻡ ﻗﺴﻤﺖ ﺑﺎ ﻻﺗﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﻴﺪﻭﻧﻴﻦ و ﺑﺎﺳﻨﻪ ﺭﻭﻥ . ﻭﮔﺮﻧﻪ ﭼﺮﺑﻲ و ﺷﻛﻢ ﻛﻪ ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﻦ ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﻛﻤﺮ ﺑﺎﺭﻳﻚ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎﺷﻴﻦ .ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ اﻣﺮﻳﻜﺎ اﻛﺜﺮ ﻣﺮﺩاﺩ ﻛﺸﺘﻪ ﻣﺮﺩﻩ و ﻃﺮﻓﺪاﺭ ﻫﻴﻜل ﻫﻴﻼﺭﻱ ﺩاﻓﻦ ﻭﻟﻲ اﻧﺪاﻡ ﺗﻴﻠﻮﺭ ﺳﻮﻳﻴﻔﺖ ﻳﻚ ﺳﻮﻡ توﻭﻧﻢ ﻃﺮﻓﺪاﺭ ﻧﺪاﺭﻩ.

حسن (۱۳۹۴/۰۱/۳۱) :

فدايي داري پسر لايك

حسن (۱۳۹۴/۰۱/۳۱) :

درسته دخيه خوب.. كاملا موافقم باهات زدي تو خال. من به هيچ عنوان اندام تيلور مورد پسندم نيس…چهارتا استخون كلا به چه درد ميخوره…اندام يه دخي بايد متناسب باشه رو فرم باشه كلا همين

اﻳﻠﻴﺎﻧﺎ (۱۳۹۴/۰۱/۳۱) :

ﻭﺭﺯﺵ ﻛﻨﻴﻦ. ﻓﻘﻄ ﻫﻤﻴﻦ ﻏﺬا ﺧﻮﺏ و ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺨﻮﺭﻳﺪ و ﻭﺭﺯﺵ ﻛﻨﻴﺪ و ﻧﺘﻴﺠﺸﻮ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ. ﻣﻦ ﻗﺪﻡ 154 ﻭﺯﻧﻢ 50 .ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺟﻨﺎﺏ ﻳﺎﺷﺎﺭ اﺳﺘﻴﻞ ﻣﻬﻤﻪ ﻧﻪ ﭼﺎﻗﻲ و ﻻﻏﺮﻱ و ﺑﻠﻨﺪ و ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ و ………ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮﻡ ﻫﻤﻴﺸﻪ اﺯ ﻓﺮﻡ اﻧﺪاﻣﻢ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﻴﻜﻨﻪ.ﻣﻳﺟﻪ ﻇﻠﻴﻒ ﻣﻠﻴﻔﻲ

اﻳﻠﻴﺎﻧﺎ (۱۳۹۴/۰۱/۳۱) :

ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﻇﺮﻳﻒ ﺑﺎﺷﻪ. ﻧﻪ ﺑﻠﻨﺪ و ﻫﻴﻜﻞ ﺩﺭﺷﺖ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻦ اﻧﮕﺎﺭ ﻏﻮﻝ ﺑﻴﺎﺑﻮﻧﻲ

ﺷﻜﻴﻼ (۱۳۹۴/۰۲/۰۱) :

ﻳﻪ ﺳﺮﻱ ﭘﺴﺮ ﻫﺴﺘﻦ اﺭ ﻧﻮﻉ ﺩﻫﺎﺗﻲ. ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﻭاﺭﺩ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻦ اﺯ ﻳﻪ ﺩﻫﺎﺗﻲ ﺟﺎﻳﻲ ﺭﻭﺳﺘﺎﻳﻲ. ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺘﻲ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺳﻠﻴﻘﻪ ي ﺩﻫﺎﺗﻲ ﻫﺎ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻫﻴﻜﻠﻴﻪ ﻛﺎﻣﻼ ﻣﻮاﻓﻘﻢ ﭼﻮﻥ ﺧﻮﺩﻣﻢ ﺑﻪ ﭼﺸﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﺩﻳﺪﻡ. ﺩﻫﺎﺗﻲ ﻫﺎ ﺗﺎ ﻣﻴﺨﻮاﻥ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻛﻨﻦ اﺯ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺏ ﺑﮕﻦ ﻣﻴﮕﻦ ﻫﻴﻜﻠﻲ و ﺑﻠﻨﺪﻩ اﺯ ﺯﻣﺎﻥ ﻫﺎﻱ ﻗﺪﻳﻢ ﻫﻤﻴﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﻣﺜﻼ ﺗﻮ ﻃﻮاﻳﻒ ﻟﺮ اﻳﻦ ﻳﻪ ﺷﻨﺎﺳﻪ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﺪﻧﻲ ﺯﻥ ﺑﻮﺩﻩ اﻟﺒﺘﻪ ﻗﺼﺪ ﺗﻮﻫﻴﻦ ﺑﻪ ﻫﻴﭽﻜﺴﻮ ﻧﺪاﺭﻡ. ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻴﻜه ﺩﺧﺘﺮ ﻇﺮﻳﻒ ﻛﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﻔﺘﻦ ﻳﻪ ﭼﻴﺰ ﻣﺪﺭﻥ ﻫﺴﺘﺶ. ﺑﻌﻀﻲ ﻫﺎ ﮔﻔﺘﻦ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ. ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻳﺰ ﺟﺜه ﻛﻼ ﻳﻪ ﭼﻴﺰ ﻛﻼﺳﻴﻚ و ﻓﺎﻧﺘﺰﻳﻪ. ﺩﺧﺘﺮ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻻﻏﺮ ﻫﻢ ﻳﻪ ﭼﻴﺰ ﻣﺪﺭﻧﻪ ﭘﺲ اﻧﺘﻆﺎﺭ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﻦ ﻛﻪ ﺩﻫﺎﺗﻲ ﻫﺎ اﺯ اﻳﻦ ﭼﻴﺰا ﺑﺩﻭﻧﻦ.

اﻣﻴﺮ 22 (۱۳۹۴/۰۲/۰۲) :

ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺪﻭﻥ ﺷﻜﻢ ﺧﻮﺑﻪ. ﺧﻮﺩﻡ ﺳﻠﻴﻘﻢ اﻳﻨﻪ . ﻭﺯﻥ ﺑﺎﻻﻱ 65 ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﺯﻳﺮ 65 ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎﺷﻪ. ﻗﺪ ﺑﺎﻻﻱ 170 ﻫﻢ ﻧﻪ ﺩﻳﮕﻪ. ﻓﻘﻄ ﺟﻨﻴﻔﺮ ﻟﻮﭘﺰ اﮔﻪ ﭼﻨﻴﻦ ﺯﻧﻲ ﮔﻴﺮﻡ ﺑﻴﺎﺩ ﻭاااﻱ ﭼﻪ ﺷﻮﺩ ﻓﺮﻡ ﺑﺪﻥ ﺟﻨﻴﻔر ﺧﻮﺑﻪ ﻗﺪﺵ ﻫﻢ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻳﺎ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻣﺜﻪ ﺧﻮﺩ ﺟﻨﻴﻔﺮ.اﻟﺒﺘﻪ ﻟﻂﻔﺎ ﻣﻮ ﻃﻼﻳﻲ ﺑﺎﺷﻪ ﭼﺸﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﭘﻮﺳﺖ ﺳﻔﻴﺪ ﻣﻮ ﺻﺎﻑ .اﺑﺮﻭ ﻧﺎﺯﻙ. ﺩﻫﻦ ﻛﻮﭼﻴﻚ. ﻟﺐ ﻗﺮﻣﺰ .ﺟﺜﻪ ﻇﺮﻳﻒ ﻧﻪ ﻛﻠﻔﺖ ﺣﺎﻻ ﻫﺴﺴﺴﺴﺴﺴﺴﺴﺖ اﮔﻪ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﻫﺴﺘﻴﻦ ﺧﺒﺮ ﺑﺪﻳﻦ اﻣﺸﺐ ﺑﺎ ﺷﻴﺮﻳﻨﻲ ﺑﻴﺎﻳﻢ.

شیمااااااااااااا (۱۳۹۴/۰۲/۰۳) :

دختر قد بلندو هیکلی اصلا قشنگ نیس ولی دختر لاغرو قد بلند با بدن فرم دار خیلی قشنگه
دختری که قد بلنده باید بره بدنسازی تا نذاره بدنش چربی بزنه و هیکلی بشه اگه بتونه وزرنشو متناسب با قدش نگه داره خیلی خوشگل میشه

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۳) :

عزیزم مدلا چن دستن
بعضی از مدلا خیلی لاغرن قد متوسطیم دارن اونا مدلای چیزای بیخود مثل کفش ساعت و … میشن
بعضی از مدلام که استایل یکم متناسب تری دارن اونا مدلای لباس میشن
اما top model ها که دخترای قد بلند هستن مدلای لباس زیر میشن که اینا خیلی لاغر نیستن تاپ مدلا بدنسازی کار میکنن استایلشون فرم داره سینه برجسته-شکم تخت – باسن و ران گرد و ساق پای باریک دارن که پیچ و خم بدنشون کاملا مشخصه و معمولا با لباس زیر و بال و…میان رو استیج همه هم ازشون خوششون میاد و اینم بدونید که الان 90 درصد مدلا بدنسازی کار میکنن

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۳) :

دوست گلم تو راست میگی استایل جنیفر قشنگه و از نظر مردام جذابه ولی این دلیل نمیشه که استایل مدلارو از رو استایل جنیفر انتخاب کنن
جسیکا آلبام لاغره و از نظر مردا خیلی جذابه
Beyoncé هم ازنظر مردا خیلی جذابه حتی عروسکشم ساختن قدش 173 وزنش 59
Katy Perry قدش 176 وزنش 58
Sofía Vergara قدش 173 وزنش 56
Sofia Loren قدش 174 وزنش 65
Xenia Tchoumitcheva قدش 173وزنش فک کنم 60
و …
اینا همشون هالیوودی هستن خیلیم از نظر بقیه جذابن مخصوصا آخری که مدله
حتما برید عکسای Xenia Tchoumitcheva (زینا چیو میتچوآ) ببینید اونوقت متوجه میشید که مدلا خیلی خوشگل هستن
تا وقتی دخترای قد بلند هستن چرا سوسیس کوکتلا مدل بشن
الان همه مدلا بدنسازی کار میکنن

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۳) :

بعدشم کی گفته همه ی دخترای قد بلند هیکلین؟اونایی هیکلی میشن که به خودشون نمیرسن در ضمن دخترای قد کوتا چاق میشن گنده
خدایی برید عکسای زینا رو ببینید من که خیلی دوسش دارم قد خودمم 172 بخاطر اینکه میتونم شبیه زینا والبته بقیه خانم های معروف که اسمشونو گفتم باشم خیلی خوشحالم

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۳) :

دوباره تکرار میکنم برای خانم ها و آقایون کم اطلاع
دیگه مدلای الان لاغر نیستن اونا بدنسازی کار میکنن البته تاپ مدلا
مدلای چیزای دیگه به درد نمیخورن

نانا (۱۳۹۴/۰۲/۰۴) :

محدته ا شتباه نوشتی عزیزم کتی پری قدش متوسط رو بع بلنده 163 قدشه .کسی اینجا نگفت همه بلند ا هیکلین گفتن اکترا برو دوباره بخون .خخخخخخخخخخ چه جالب مدلا ی زن یدنسازی خخخخخخ .انگار تا حالا یه بار فشن شو ندیدی دانلود کن ببین .اونا بد ن استخونی دارن من نمیدونم تو کدوم مدلی رو میگی که ورزشکاری هس. مردا اره ولی زناشون همه اندام استخونی دارن .فشن شو همش همیمجوررین اصلا اندام مته بیانسه و جنیفر اونجا نمیره اونجا همشون خیلی لاعر و بلندن .. همین دخترای تو ایران که خودمون بهشون میگیم دراز مردنی اوجا لباس باز میپوشن و میشن مدل . روناشون خیلی لاعر باسن کم بالاتنه خیلی کوچیک یه فشن شو ببینید اگه نپیدونین

محدثه74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۵) :

نانا جون عزیزم شما اشتباه میکنی من خودم یه مدت میخاستم مدل بشم بخاطر بعضی مسائل نشدم خیلی بیشتر از توام دربارشون میدونم گفتم اون مدلایی که تو میبی و خیلی لاغرن مدلای چیزای بیخودن
تاپ مدلا بدنسازی کار میکنن و استایل مدلارو طبق خواسته ی خودشون میسازن
من بیشتر از توام فشن شو میبینم
تو اطلاعاتتو ببر بالا

محدثه74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۵) :

Katy Perry قدش 173 عزیزم بالا اشتباه تایپ کردم چون چند تا داشتم مینوشتم قاطی شد
برای اینکه مطمئن بشی سرچ کن
What is the height Katy Perry یا height of katy perry
اطلاعاتی که از مدلا داری هم مثل قد Katy Perry ناقصه؟؟
عزیزم اطلاعاتتو به روز کن
در ضمن دختری که قدش 163 باشه متوسط رو به بلند حساب نمیشه کوتاه رو به متوسط حساب میشه
اگه مردم جامعه ما با قد 163 مت.سط رو به بلند حساب بشن ینی ما خیلی بدبختیم

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۵) :

نانا جون عزیزم تو عکسای زینا رو سرچ کنی میبینی که تو باشکاه داره بدنسازی کار میکنه یا تو فیس بوک لایکش کن کلی ازش عکس میبینی مخصوصا تو باشگاه

محدثه74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۵) :

نانا من استایل اینارو واسه مدلینگی نام نبردم
بعضیا گفتن که دخترای قد کوتاه جذابترن من چند تا شخصیت جذاب هالیوودی نام بردم که از نظر مردا خیلی جذابنننننننننننننن
منم نگفتم همه گفتن که دخترای قد بلند هیکلی هستن منظورم با بعضیا بود

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۵) :

راستی یکی از شخصیتا که فک کنم مردا بدجور عاشقش باشن الکسیس تگزاسه که قد اونم 173 هست

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۵) :

مردی که قد کوتاه باشه دخترای قد کوتاه به نظرش جذاب میاد و مردی که قد بلند باشه از دختر قد بلند خوشش میاد
البته منظورم درباره اکثر مرداس نه همه

اﻳﻨﺎﺯ (۱۳۹۴/۰۲/۰۵) :

ﻣﺤﺩﺛﻪ ﺟﺎﻥ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﺟﻮﺵ ﻧﺰﻥ ﻋﺰﻳﺰﻡ . ﻣﻦ ﻛﻟﻲ اﺯﺕ ﺧﻨﺪﻳﺪﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﺟﺎﻟﺒﻲ ﻫﻬﻬﻬﻪ. ﺧﻮاﻫﺮ ﻣﻦ ﻃﺮاﺡ ﻟﺒﺎﺳﻪ .ﻓﺸﻦ ﺷﻮ اﺯ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺗﻮ اﻧﮕﻠﻴﺲ ﺭﻓﺘ. اﺻﻼ ﺑﺪﻧﺴﺎﺯﻱ ﺧﺨﺨﺨﺦ . ﻭاﻻ ﻣﻦ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺗﻮ ﻛﺪﻭﻡ ﻛﺎﺭا ﻣﻨﻆﻮﺭﺕ ﺑﺪﺭﺩ ﻧﺨﻮﺭﺩﻩ ﻭﻟﻲ ﻫﻤﻮﻧﺎﻳﻲ ﻭاﺳﻪ ﻟﺒﺎس ﻣﻴﺎﻥ ﺭﻭ اﺳﺘﻴﺞ ﻫﻤﻪ ﺩاﺷﺘﻦ اﻧﺪاﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮ ﻭاﺟﺒﻪ. اﺻﻼ ﭼﻴﺰﻱ ﻣﺜﻪ ﺑﻴﺎﻧﺳﻪ ﻛﻪ ﺗﻮ ﮔﻔﺘﻲ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﺭﻭ اﺳﺘﻴﺞ ﻭاﺳﻪ ﻟﺒﺎﺱ .اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺗﻮ اﺯ ﻧﺎﻧﺎ ﻣﺜﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﻧﺎﻗﺺ ﺗﺮﻩ . ﻗﺪ 163 ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻪ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺑﻠﻨﺪﻩ ﺷﺎﻳﺪ ﺣﺎﻟﺖ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺲ ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﺑﻪ ﻗﺪ 163 ﻧﻤﻴﮕن ﻛﻮﺗﺎﻩ اﮔﻪ اﻳﻨﻂﻮﺭه ﻛﻞ ﻣﺮﺩﻡ ﻛﻮﺗﻮﻟﻦ ﺧﺨﺨخ ……

اﻳﻨﺎﺯ (۱۳۹۴/۰۲/۰۵) :

و ﺣﺮف اﺧﺮﺕ ﺭﻭ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ اﺯ ﻛﺠﺎ ﺩﺭ ﺁﻭﺭﺩي اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ ﻣﺜﻪ ﭼﻴﺰاﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﻆﺮ ﺷﺨﺼﻴﺘﻮ ﮔﻔﺘﻲ ﻛﻪ ﺑﺎﺯﻡ ﺟﺎﻟﺐ ﺑﻮﺩ اﺗﻔﺎﻗﺎ ﺑﺮ ﻋﻜﺴه ﻫﻴﭻ ﻣﺮﺩ ﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﺯﻥ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺑﺮاﺵ ﺟﺬاﺏ ﻧﻴﺲ ﻫﺮ ﻛﺲ ﻏﺮﻳﺰﻩ اﻱ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ضد ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺮاﺵ ﺟﺬاﺑﻪ . ﻭاﻻ ﻫﺮ ﻣﺮﺩ ﺑﻠﻨﺪ ﺩﻳﺪﻳﻢ ﻛﻪ ﺯﻧﺸﻮﻥ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺑﻮﺩﻩ اﻟﺒﺘﻪ ﻣﺜﻪ اﻳن ﻛﻪ ﺩﻭﺭ و ﻭﺭ ﺗﻮ ﺧﻴﻠﻲ ﻋﺠﻴﺐ ﻏﺮﻳﺒﻪ ﻛﻼ ﻫﻤﻪ ﭼﻲ. ﺣﺘﻲ ﻫﺎﻟﻴﻮﻭﺩﻳﺎ ﻫﻢ ﻫﻤﻴﻨﻦ ﺷﻜﻴﺮا و ﭘﻲ ﻛﻲ ﻧﻣﻮﻧﺶ .ﻛﻴﻢﻛﺎﺭﺷﺪاﻳﻦ و ﺷﻮﻫﺮﺵ. ﻣﺮﺩاي ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﻤﻪ ﺯﻧﺎﺷﻮﻥ ﻳﺎ ﻫﻢ ﻗﺪ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻪ ﻳﺎ اﺯ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮﻩ .ﻫﻴﭻ ﻣﺮﺩ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﻧﻤﻴﺪﻩ ﺑﺎ ﺯﻥ اﺯ ﺧﻮﺩﺵ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺗﺮ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﺖ. ﺧﻮاﻫﺮ ﺧﻮﺩﻡ ﻗﺪﺵ 170 ﺷﻮﻫﺮﺵ 164 ﻫﺲ.

نمیگم اسممو لو میرم خخخ (۱۳۹۴/۰۲/۰۷) :

من 13 سالمه کلاس هفتمم
قدم 154/153
وزن 45
دور کمرم 67/68
خیلی کنجکاوم بدونم چطوری به نظر میام
اهان چشم هام مشکی آهویی مژه برگشته خخخ
چجوریم من آیا
قدم خودم میخوام 160 /165 بشم
بعدش کسی ک دوستش دارم 178 هست
قدم چند باشه خوشش میاد ؟؟
لطفا بگید کمکم کنید
صفحات رشدم بسته نشده هنوز

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۷) :

آیناز جون من اصلا جوش نمیزنم عزیزم حقیقت تلخه
اگه پی ام قبلیمو بخونی میفهمی که من نگفتم افرادی مثل بیانسه میان رو استیج گفتم اینا جذابننننننننننننننننن
گفتم فقط آخری دختر به نام زینا مدله
برای هزار بار برید عکساشو ببینید خودتون میفهمید
آیناز جون خواهر شما طراح لباسه رفته انگیلیس فشن شو دیده و اون دخترای با لباس احتمالا دیده چون مربوط به کارشه
عزیزای دلممممممممم من تاپ مدلای با لباس زیرو میگم
لطفا قشنگ بخونید وااااااااااااای کشتید منو

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۷) :

ایمیلتونو بدید براتون عکساشو بفرستمممممممممممممم
اینطوری که متوجه نمیشید

رضا (۱۳۹۴/۰۲/۰۸) :

لاغری و چاقیو وللش چجوری دختر بی دوس پسر پیدا کنیم؟؟؟؟؟

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۸) :

من خودم قد بلندم دوس دارم شوهرمم قدش بلند باشه دوستامم که قداشون بلنده شوهر قد بلند دوس دارن نه قد کوتاه.دخترای قد کوتاهم شوهر قد بلند دوس دارن
قشنگیش به اینه که قد دختر تا شونه پسر باشه تا بتونه سرشو بذاره رو شونش و تو بلغش گم بشه
پسر قد کوتاه اصلا جذاب نیس

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۸) :

در ضمن عزیزم منم بهت خیلی خندیدم چون مدلینگ ها معمولا ورزش میکنن و ورزش اصلیشونم بدنسازیه
من نمیگم بدنسازی کاری کار میکنن تا چاق بشن اونا بدنسازی کار میکنن تاهم عضلات شکم و … بدنشونو سفت کنن تا چربی نزنن و از استایل ظریف دخترونه خارج نشن هم بدنشونو فرم بدن
اگه این کارو نکنن نمیتونن تو یه مدت طولانی به حرفه مدلینگ ادامه بدن چون شکم میزنن

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۸) :

اگه عکسای Adriana Kerr رو هم سرچ کنی تو عکساش تفکیک ماهیچه ران پاشون و ساق پاشونو کاملا میبینی که این کار فقط با انجام ورزش بدنسازی بدست میاد
Adriana Kerr جزو ده مدل برتر آمریکاس
تو عکسای آدریانا مدلای دیگم باهاش هستن که واسه اونام کاملا تفکیک عضلات پاشون مشخصه
سرچ کن ببین

هلیا (۱۳۹۴/۰۲/۰۹) :

آیناز راس میگه.شدیدا موافقم* محدثه جان احتمالا شما از مریخ اومدی که همه چیو برعکس و چپکی گفتی اشکال نداره کم کم با واقعیت روبرو میشی !!!!

مریم گلی (۱۳۹۴/۰۲/۰۹) :

سلام.من 160قدمه وزنم43بیبی فیس
خودم راضیم بقیم ازم تعریف میکنن
خیلی هم پیش اومد پسرا بهم میگن خاله ریزه
به نظرتون بده؟

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۰۹) :

فک کنم میراندا استرالیایی باشه

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۰) :

ههههههههههههههههه باشه من مریخی
هلیا جان من چیو چپکی گفتم؟اگه رادباره ی بدنسازیه ایمیلتو بده عکساشونو برات بفرستم
آخه بدبختی نمیرید یه سرچ کنید اونوقت بمن میگید مریخی
خودتون مریخی ترید
ای کاش میشد اینجا عکس گذاشت

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۰) :

مریم گلی اینو یتدت باشه پسری که یکم پرستیژ داشته باشه و با کلاس باشه هیچ وقت متلک نمیندازه چون در حدش نیس و این کارا واسه پسرای بی فرهنگو الاف و بیکارن که تو خیابونا ول میچرخن
حالا تو باید حرف یه همچین پسریو جدی بگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودتو ناراحت نکن
امیدوارم از حرفای منم ناراحت نشده باشی بخدا من دلم نمیخاد کسیو ناراحت کنم این حرفام فقط در جواب بعضی دخترای پر رو میگم
وگرنه هر کسی یه شکلیه اگه هم مثل هم بودیم دیگه هیچ جذابیتی نداشتیم

محمد (۱۳۹۴/۰۲/۱۰) :

من خودم قدم 188 اصلنم از دختر قد کوتاه خوشم نمیاد
وقتیم که خودمو میذارم جای پسری که قد زنش ازش بلندتره حالم بد میشه

شیماااااااااا (۱۳۹۴/۰۲/۱۰) :

دختر قد بلند با بدن تراش خورده خیلی خوشمله من که خیلی خوشم میاد بالام گفتم

سعید (۱۳۹۴/۰۲/۱۰) :

من از دختر استخونی خیلی خوشم نمیاد اگه قد بلند باشه و تو پر باشه بهتره

میثم (۱۳۹۴/۰۲/۱۰) :

دخترای قد کوتاه حواستون باشه مانتو و لباسای قهوه ای نپوشید چون میشید خاله سوسکه
شما دخترا خیلی باحالید فقط کافیه به شما بگیم قد کوتاه خودتونو میکشید اونوقت میاد اینجا میگید قد کوتاه خوبه ههههه
یه نفر به یکی از دخترای فامیلمون گف قد کوتاه قد دخترم فک کنم 162باشه دختره چنان زد زیر گریه که دهن هممون وا موند
ما که دیگه جرات نداریم به دخترای قد کوتاه بگیم کوتاه. میترسیم کار دستمون بدن
واسه اینکه دلتون خوش بشه میگیم قد بلندید
هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

maryammmmmmm (۱۳۹۴/۰۲/۱۰) :

من قدم 178 وزنم 48 حالا من نفهمیدم مالاغر محسوب میشیم یا باربی؟؟؟ اخه بغصیا میگن درحاله شکستنی بغضیا میگن باربی؟؟

ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺏ (۱۳۹۴/۰۲/۱۰) :

ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﻴﻦ 166 ﺗﺎ 171 ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺑﻪ ﻭﻟﻲ ﺑﻠﻨﺪ ﺗﺮ ﻧﻪ ﻭاﺳﻪ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻧﺮﻣﺎﻝ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪﻱ ﻛﻪ ﻧﺮﻣﺎﻝ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻮﺑﻪ ﻧﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻠﻨﺪ ش.ﻣﺤﺪﺛﻪ ﺟﺎﻥ ﻣﺪﻻﻳﻲ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻦ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺭﻭ اﺳﺗﻴﺞ اﻭﻧﺎ اﻭﻧﺎ ﺑﺪﻧﺴﺎﺯﻱ ﻛﺎﺭ ﻧﻤﻴﻜﻨن ﭼﻮﻥ اﻛﺜﺮا ﻭزﻧﺸﻮن ﺑﻴﻦ 47ﺗﺎ 50 ﻫﺴﺖ .ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮﻥ اﻭﻧﺎﻳﻲ ﺗﻮ ﮔﻔﺘﻲ ﻣﺪﻝ ﺭﻭ اﺳﺘﻴﺞ ﻧﻴﺴﺘﻦ. ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻧﺮﻣﺎﻝ ﺧﻮﺑه ﻣﺜﻞ ﺟﺴﻴﻜﺎ اﻟﺒﺎ167 ﻗﺪﺷﻪ . ﺑﺎﻻﻱ 171 اﺯ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﺭاﺯ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻴﺎﺩ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ اﺯ ﻋﻜﺲ ﻛﺴﻲ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﻜﻦ. ﻭﻟﻲ ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﻢ ﻧﻆﺮ ﺳﻨﺠﻲ ﻣﺮﺩا اﻛﺜﺮا ﺭاﻱ ﺑﻪ ﻣﮔﺎﻥ ﻓﻜﺲ ﺩاﺩﻥ و ﻛﻴﻢ ﻛﺎﺭﺷﺪاﻳﻦ و ﻭﻳﻜﺘﻮﺭﻳﺎ ﺑﻜﻬﺎﻡ و ﻣﺪﻭﻧﺎ اﻭﺭﺩﻥ. ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﻗﺪاﺷﻮﻥ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻳﺎ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺑﻮﺩﻩ. اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﻧﻤﻴﮕﻢ ﺷﻤﺎ ﺑﺪﻱ ﻫﺮ ﻛﺲ ﺑﺎ ﻫﺮ ﻗﺪي ﻛﻪ ﺑﺎﺷﻪ اﮔﻪ ﺧﻮﺵ ﻓﺮﻡ ﺑﺎﺷﻪ ﻗﺸﻨﮕﻪ. و ﺣﺮﻑ اﻫﺮﻡ ﺑﻪ ﻣﺮﻳﻢ ﮔﻠﻲ اﻳﻨﻜﻪ ﺭﻳﺰﻩ اﻱ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﻭﻟﻲ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻭﺯﻧﺘﻪ ﻛﻪ ﻛﻤﻪ ﭼﻮﻥ ﻗﺪﺕ ﻧﺴﺒﺘﺎ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻧﻴﺲ ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ. ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻣﻴﺸﻪ ﺯﻳﺮ 158. ﻛﻮﺗﺎﻫﻪ 165 ﻫﻢ ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ.

سحر (۱۳۹۴/۰۲/۱۱) :

خوشم میاد هررررپسری اومد اینجا نظربده قدش 180 به بالا!!!!! حالا من چی بگم که 17 سالمه اونوقت قدم153 و وزنم 40 حالا این که هیچ چهرمم شبیه دخترای 14/13 سالس!!!!! میترسم برم دانشگاه بندازنم بیرون بگن برو مشقاتو بنویس!!!!

اﻣﻴﺮ (۱۳۹۴/۰۲/۱۱) :

ﺑﻨﺪﻩ ﺧﻮﺩﻡ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺗﺎ 170 ﺧﻮﺷﻢ ﻣﻴﺎﺩ ﻭﻟﻲ ﺑﻠﻨﺪ ﺗﺮ ﺧﺪاﻳﻴﺶ ﻣﻴﺸﻪ ﺩﻛﻞ. اﻟﺒﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺪﻥ ﺳﺎﺯﻱ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻢ 184 ﻗﺪﻣﻪ. و 79 ﻭﺯﻧﻢ
ﭘﺴﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﻋﺎﻟﻴﻪ ﻭﻟﻲ ﻧﻪ ﻧﺮﺩﺑﻮﻥ ﺗﺎ 180 ﺗﺎ 185 ﺧﻮﺑﻪ ﻳﺎ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﻬﺎﻳﺖ 190. ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 170 ﻫﻢ ﻧﮕﺮاﻥ ﻧﺒﺎﺷﻦ ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 190. 2 ﻣﺘﺮ ﻫﺴﺘﻦ. ﻣﺎﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﺗﻮ ﻓﺎﻣﻴﻞ ﺩاﺭﻳﻢ .ﻣﻦ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ و ﻛﻮﺗﺎﺵ و ﻻﻏﺮ و ﭼﺎﻕ ﻛﺎﺭﻱ ﻧﺪاﺭﻡ ﻓﻘﻄ ﺭﻳﺰ ﺟﺜﻪ ﺑﺎﺷﻪ. ﻭﻟﻲ ﺧﺎﻧﻤﺎ ﺧﺪاﻳﻴﺶ ﻛﺎﺭﻱ ﻧﺪاﺭﻣﺎ ﻭﻟﻲ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰ ﺟﺜﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﻧﺎﺯ ﺗﺮﻥ

ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺏ (۱۳۹۴/۰۲/۱۱) :

ﻣﺤﺪﺛﻪ ﺟﻮﻧﻢ ﻣﻦ ﻛﺎﺭﻱ اﺻﻼ ﻧﺪاﺭﻡ ﻛﻪ ﺗﻮ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﺷﻲ ﻳﺎ ﻳﻜﻲ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺨﺪا ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻣﻢ ﺩﻭﺱ ﻧﺪاﺭﻡ ﭼﻴﺰﻱ ﺑﮕﻢ ﻛﺴﻲ ﺩﻟﺨﻮﺭ ﺷﻪ. ﻛﺴﻲ ﻣﺜﻪ ﻣﻴﺮاﻧﺪا ﻛﺮ اﻧﺪاﻣﺶ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻓﺮﻡ ﺑﺪﻧﺸﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻋﻜﺴﺎﺷﻢ ﻧﻴﻤﺘﻨﺲ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻗﺪﺵ ﻧﻴﺲ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻛﻠﻲ ﻣﺪﻝ ﻫﺲ ﻛﻪ ﻗﺪﺷﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ اﺯ ﻣﻴﺮاﻧﺪا ﺑﻠﻨﺪﺗﺮﻩ .ﻭﻟﻲ اﺻﻼ ﻃﺮﻓﺪاﺭ ﻧﺪاﺭﻥ ﻣﻴﺮاﻧﺪا ﻫﻢ ﺑﻴﻦ ﻣﺩﻻ ﺟﺰﻭ اﻭﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪاﺷﻮﻥ ﻧﻴﺲ. اﮔﻪ ﻗﺪﺵ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﻢ ﺑﻮﺩ ﻫﻤﻴﻦ ﻗﺪ ﺧﻮﺵ اﻧﺪاﻡ ﺑﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻧﻮﻉ ﻓﺮﻡ ﺑﺪﻧﺸﻪ ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ اﻳﻨﻜﻪﺷﻤﺎ ﺑﮕﻲ ﻗﺪﺷﻪ ﻧﺪاﺭﻩ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺗﺎ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮاﺩ ﻣﺪﻝ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮاﺯ ﻣﻴﺮاﻧﺪا ﻫﺴﺖ ﻛﻪ اﺯ ﻻﻏﺮﻳﺸﻮﻥ اﺩﻡ ﻭﺣﺸﺖ ﻣﻴﻜﻨﻪ. ﺟﺴﻴﻜﺎ اﻟﺒﺎ ﻗﺪﺵ ﺧﻮﺑﻪ ﺑﻠﻨﺪﻳﺶ ﺧﻮﺑه ﺑﻪ اﻧﺪاﺯﺱ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻠﻨﺪ ﻧﻴﺲ. ﺑﻴﺎﻧسﻪ ﻫﻢ 168 ﻫﺴﺖ. اﺯ ﻫﺮ ﺩﻩ ﺗﺎ. مﻣﺮﺑﻲ ﻛﻪﭘﺎﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﻣﻴﺬاﺭﻥ ﺭﻭ اﺳﺘﻴﺞ 5 ﺗﺎ ﺷﻮﻥ اﺳﺘﺨﻮﻧﻴﻦ ﺑﺎﺯﻭﻫﺎﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﻴﺸﻴﻦ ﺸﻮﻧﻪ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﻛﺎﻣﻼ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﺯﺩﻩ. ﻭﮔﺮﻧﻪ اﮔﻪ ﺑﻪ ﻗﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮﻋﺰﻳﺰﻡ ﺯﻳﺎﺩﻩ. ﻛﻮﺗﺎﻫﻢ ﺯﻳﺎﺩﻩ ﻛﻪ ﻃﺮﻓﺪاﺭاﻱ اﻧﺪاﻣﺶ ﻣﺜﻪ ﻣﻴﺮاﻧﺪا ﺑﺎﺷﻪ. ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻫﻢ ﺯﻳﺎﺩﻩ ﻣﺜﻪ ﺟﻨﻴﻔﺮ ﻟﻮﭘﺰ ﻳﻜﻲ اﺯ ﭘﺮ ﻃﺮﻓﺪاﺭ ﺗﺮﻳﻦ اﻧﺪاﻣﺎ ﺭﻭ ﺗﻮ ﺟﻬﺎﻥ ﺩاﺭﻩ ﺑﺎﻗﺪ ﻣﺘﻮﺳﻄ 163. اﻳﻨﻢ ﺑﮕﻢ ﻧﺼﻒ ﺟﺬاﺑﻴﺖ ﻣﺩﻻﻱ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﻭاﺳﻪ ﻗﻴﺎﻓﻪ ﻫﺎﺷﻮﻧﻪ

ترنم (۱۳۹۴/۰۲/۱۲) :

سلام به همه
واقعا خسته نباشید. اما جدی حیف نیست سر اینجور چیزها بحث کنید. یعنی اینقدر مهمه که پسرها چی دوست دارن؟ البته به آقایون توهین نشه اما اگه پسری عاشق اخلاق و منش دختری بشه و واقعا مرد باشه بی شک عاشق اندام و قیافه طرف مقابلش هم خواهد شد. اما مردی که فقط دنبال اندام و تو پر بودن و نمیدونم باربی بودن هست با دیدن اولین موردی که تو لاغری یا چاقی بهتر از انتخاب خودش باشه قطعا فوری انتخابشو عوض میکنه. مهم پاکی دل و عشق واقعیه. من یه دختر لاغرم وافعا هم لاغرم 165 قدمه و 50 کیلو هستم دوست دارم چاق بشم. اما عشق من منو دوست داره و حتی نمیذاره واسه چاق شدن اقدامی بکنم چون میترسه من اذیت بشم. بخدا راست میگم خودتونو واسه این چیزها اذیت نکنید. انشاله همت ن خوشبخت و موفق باشید

اﺭﺳﻼﻥ $$ (۱۳۹۴/۰۲/۱۲) :

ﻣﺮﻳﻢ ﺧﺎﻧﻢ ﺷﻤﺎ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﺮﺩﺑﻮﻧﻲ.ﻣﺎ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﺪاﺩﻩ ﺩﻭﺭ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺑﻮﺩ 176 ﺧﻮﺩﺵ ﻣﻴﮕﻔﺖ ﻻﻣﭙﺎﻱ ﺧﻮﻧﻪ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺭاﺣﺖ ﻣﻴﮕﻔﺖ اﺯ ﻧﺮﺩﺑﻮﻥ ﻫﻢ ﻛﻤﺘﺮ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ ﺧﺨﺨﺨﺤﺤ.ﺧﺨﺦ ﺷﻤﺎ ﺗﻴﺘﺮ ﻣﺸﻜﻲ ﻣﺮﻳﻢ ﺧﺎﻧم .ﻫﻬﻬﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺦ

ﺷﻜﻴﻼ (۱۳۹۴/۰۲/۱۲) :

ﺩﺧﺘﺮا ﻫﻤﺸﻮﻥ ﺧﻮﺑن .ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﻫﺎ ﻧﺎﺯﺗﺮ و ﺑﺎ ﻧﻤﻜﺘﺮﻥ.ﻭﻟﻲ ﺑﻠﻨﺪا ﻫﻢ ﺑﺎ اﺑﻬﺖ و ﺷﻴﻜﻦ. ﺑﺤﺚ ﻧﺪاﺭﻩ ﺩﺧﺘﺮ ﭼﻪ ﺑﻠﻨﺪ ﭼﻪ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻓﻘﻄ ﺑﻪ ﺷﺮﻃﻲ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﻛﻪ ﺧﻮﺵ ﺗﺮاﺵ ﺑﺎﺷﻪ و ﻇﺮﻳﻒ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺑﻠﻨﺪ ﮔﻨﺪﻩ ﻳﺎ ….ﻳﺎ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺧﭙﻞ ﻳﺎ….ﭼﻪ ﻓﺎﻳﺪﻩ ﺩاﺭﻩ

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۲) :

من این نوشته رو از سایت عصر مدلینگ(ویژگی های لازم برای مانکن شدن )برداشتم
معيار گزينش و انتخاب مانكن ها بنا به فيلد كاري نوع برند و حتي اقليم و منطقه جغرافيايي متفاوت است. البته استانداردهاي بين المللي براي مدل هاي مرد در Catwalk (اجراي زنده) حداقل قد 185سانتيمتر و وزن 75 كيلوگرم و همچنين براي خانمها حداقل قد 175سانتيمتر و وزن 60-65 کیلوگرم است و سايزهم 36 نهايتا الي 40 مي باشد. اما در مورد photo models (عکس- مدلها)به دلیل اینکه زیبایی چهره در اولویت قرار دارد این معیارها کمی متفاوت میشوند.

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۲) :

بهترین سایز برای یک مدل(استاندارد AMA):

قد:۱٫۷۹ سانتیمتر

سینه: ۸۶ سانتیمتر

کمر: ۶۰ سانتیمتر

باسن: ۸۶ سانتیمتر

بهترین سایز مدل های فشن (high fashion) به طور متوسط:

قد: ۱٫۸۲-۱٫۷۳سانتیمتر

سینه: ۸۱-۸۸ سانتیمتر

کمر: ۵۵-۶۳ سانتیمتر

باسن: ۸۱-۹۱ سانتیمتر

بهترین سایز مدل سایز کوچک:

قد: ۱٫۶۷- ۱٫۷۶ سانتیمتر

سایز ۵ تا ۷ یا Small(برای اطلاعات بیشتر در خصوص سایزهای استاندارد به این آدرسها مراجعه کنید: اینجا و اینجا را کلیک کنید)

بهترین سایز مدل سایز بزرگ:

قد:۱٫۵۵-۱٫۷۳ سانتیمتر

سایز ۱۲ تا ۱۴ یا Large (برای اطلاعات بیشتر در خصوص سایزهای استاندارد به این آدرسها مراجعه کنید: اینجا و اینجا را کلیک کنید)

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۲) :

من خودم مدل نیستم که بخوام از مدلا دفاع بکنم اگه این اطلاعتم گذاشتم همشو از تو سایت کپی کردم گذاشتم واسه کسایی که فک میکنن من از مریخ اومدم و هیچی نمیدونم در حالی که خودشون مریخین
از اولم گفتم مدلا با هم فرق دارن
من خودم قد بلند و با بدن پر دوس دارم مثل عشقم زینا
از همه جور مدلام خوشم نمیاد

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۲) :

در ضمن تو بعضی از سایتام حداکثر وزن واسه مدلا 57 کیلوگرمه
نه 50کیلو
اصلا بحث کردن درباره مدلا دیگه فایده نداره همه چیز تو سایت هس فقط باید سرچ کنید

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۲) :

اون قدو بالا رو ببین چی کرده
چشمای زیبا رو ببین چی کرده
ناز و ادا ها رو ببین چی کرده
غنچه ی لبها رو ببین چی کرده
تو دلربایی بهتری
تو مهربونی اولی
دلش که با وفا تری
بهش بگو صد آفرین
ازش بپرس کجاییه مال کدوم دیاره
میون خوشگلا تکه چون و چرا نداره
دختر ایرونی مثل گله چه رنگ و رویی داره
(((((((نگو کی از کی بهتره هر گل یه بویی داره)))))))

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۳) :

من نمیگم دخترای قد کوتاه زشتن یا استایلشون بده
بالاتر قبل از اینکه من نظرمو بذارم یه سری نوشته بودن که دخترای قد کوتاه جذابن ترن
من چن نفرو نام بردم که اونام هم قد بلندن هم جذاب
بعدش به طور جدا گفتم که مدلا همشون لاغر و مثل هم نیستن
هر کسی با هر استایلی میتونه قشنگ باشه
حرف من مطلقا رو قد بلندا نبود
بعدشم دخترای جذاب توی هر سال انتخاب میشن
کسی که انتخاب میشه تو همون سال جذاب حساب میشه و سال بعد یکی دیگه
الکسیس تگزاسم چن تا جایزه( ببخشید باسن ) گرفته و از نظر مردام جذابه بیوگرافیشو بخونی کامل نوشته
بیانسم همینطور
من خودم خیلی بلند دوس ندارم ولی بنظرم 170 تا 175 قشنگه چون من دوستای قد بلند زیاد دارم یه همچین استایلایی هم دیدم

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۳) :

من که خودم قد بلندم دخترای یک و شصتی خیلی کوتاه بنظرم میان همینطورم واسه دخترای قد کوتاه دخترای یکو هفتادی خیلی دراز بنظر میان ولی در حقیقت اینطور نیس
ما که قرار نیس با پسر قد کوتاه تر از خودمون ازدواج کنیم تا بنظر اون گول یا دراز بیایم صد در صد شوهرامون از خودمون بلندترن و این ترکیبش خیلی قشنگه
دختر قد بلندو ظریف (نهایت دخترونه مثل عروسک البته منظورم خیلی لاغر نیس) پسر قد بلند و عضله ای
بعدشم من وزن و قد مدلارو از رو عکس قضاوت نمیکنم بیوگرافیشونو میخونم البته باید تو سایتای جدیدشون برید وگرنه مشخصات چن سال پیششونو میده

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۳) :

بچها چرا اصرار دارید دختری که قدش زیر 170 قدش بلنده؟؟؟
من خودم خیلی بلند دوس ندارررررررررم
به نظر خودمم قد من خوبه چون نه زیادی درازم نه کوتاه
خدایی قد 172 عالیه از نظر بقیم خیلی جذاب بنظر میرسم خداییم هر وقت از خونمون پامو گذاشتم بیرون کلی پیشنهاد دوستی داشتم من وزنم کمه خودم اینو قبول دارم دوس دارم یکم پاهامو پر تر کنم
هر کیم خواسته راجب من نظر بده گفته خیلی خوشگل فقط اگه یکم چاقتر بشی عالی میشی با اینکه لاغرم ولی خیلی ازم تعریف میکنن منم نمیخام چاق بشم فقط میخام بدنمو فرم بدم چون لاغر استخونی نیستم

اﻳﺴﺎﻥ (۱۳۹۴/۰۲/۱۳) :

ﻣﺤﺪﺛﻪ ﻳﺎ ﺧﺪا ﭼﺘﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﮕﻪ ﻛﻤﺒﻮﺩ ﺩاﺭي .ﺧﺐ ﻫﻤﻪ ﻛه ﻧﺮﻣﺎﻝ ﻧﻴﺴﺘﻦ ﻫﺮ ﻛﺲ ﻳﻪ ﺟﻮﺭﻩ اﮔﻪ ﻫﻤﻪ ﻣﺘﻮﺳﻄ و ﻧﺮﻣﺎﻝ و ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﻮﺩﻥ ﻛﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻲ ﻣﻌﻨﻲ ﺑﻮﺩ.ﺑﺎﺑﺎ ﻭﻝ ﻛﻦ ﻫﺮ ﻛﻲ ﺑﮕﻪ ﺩﺭاﺯ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﮕﻪ ﭼﻴﺰاﻳﻲ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮاﻱ
ﺑﻠﻨﺪ ﻣﻴﮕﻦ ﺩﺭاﺯ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻢ ﻛﻢ ﻋﻴﺐ ﻧﺪاﺭﻥ. ﻣﻦ ﻗﻮﻡ 171 ﺣﺎﺿﺮﻡ ﺗﺎ اﺧﺮ ﻋﻤﺮﻡ ﺷﻮﻫﺮ ﻧﻜﻨﻢ ﻭﻟﻲ ﻗﺪﻡ ﻫﻤﻴﻦ ﺑﺎﺷﻪ. اﮔﻪ اﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻲ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﻲ ﺣﻠﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮ اﺫﻳﺖ ﻧﻜﻦ.ﺗﺎﺯﻩ اﺻﻼﻧﻢ ﺩﻟﻢ ﻧﻤﻴﺨﻮاﺩ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻴﻠﻴﻢ ﺑﺎﻛﻼﺳﻪ ﻛﻪ ﻫﻢ ﻗﺪ ﺑﺎﺷﻴﻢ.ﺣﺎﻻ ﻣﺸﻜﻠﻴﻪ ﭘﺴﺮا و ﺩﺧﺘﺮا

بهار (۱۳۹۴/۰۲/۱۴) :

مقاله در مورد چی بود به کجا ها کشیده شد…..هه!! هیکل دخترای لاغر هیچ وقت قشنگ نیست دقیقا مثل خود من!! نمیخام تعریف کنم از خودم اما اندام من هیچ فرقی باهمون باربی ها یا عروسکای تو کارتونا نداره ولی هرکی منو میبینه میگه چقدررررر تو ضعیفی چرا اینقد لاغر آخی!!!!! خب چرا!؟ چون چنین اندامی تو مانتو و چادر فوق العاده زشته!! لباسای چسبون و بدن نماهم که شایسته انسان نیست!! پس دخترای لاغر تو ایران جذاب به نظر نمیان اونم به خاطر پوششونه!! ولی همون دختر لاغر اینجا بره اروپا ببین چقد طرفدار پیدا میکنه!! پس دخترای ایرانی باید خوش فرم باشن یعنی توپر نه چاق نه لاغر !! اینم بگم که وقتی یه دختر لاغر میبینید نگید اه اه چه بی ریخته یه لباس عروسکی بره تو تنش می ارزه کله مانکن هارو!!!

محدثه 74 (۱۳۹۴/۰۲/۱۶) :

ایسان جان من خودمو نمیکشم من هم به اندازه ی کافی اعتماد بنفس دارم هم طرفدار
خودمم سگ محل پسرا نمیذارم
جذابیتمم واسه خودم مهمه
خودمم خسته شدم انقد اومدم جواب دادم
بای بای

فرزام (۱۳۹۴/۰۲/۱۶) :

خداراشکر که خسته شدی!!! خدا رحممون کرد!! توش موندم بعده ایهمه اسم قشنگ چرا پارسی وان!!! اسم قحطی بود!!!

ﻋﻠﻲ (۱۳۹۴/۰۲/۱۷) :

ﻛﻼ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦه

simsim (۱۳۹۴/۰۲/۱۷) :

منم خودم چاقم ازنوع ژنتیکی ارثی ولی زیادنه هم درخواستای دوستی زیادی دارم‌هم خواستگار اتفاقاپسرای زیادی هستن که ازدخترای چاقوبیشتر دوس دارن چه فرقی داره چ چاق چلاغر بلأخره خیلیاازچاقاخوششون میادخیلیاهم ازلاغره اینکه دیگه جای دعوانداره

رضا (۱۳۹۴/۰۲/۱۷) :

به نظر من دختر قد بلند جذاب تره
اگه دقت کنید زمان پخش فیلم عمر گل لاله و شمیم عشق یشیم و حوا و باده و توپراک خیلی معروف شدن همم دوسشون داشتن قداشونم همه بلنده بالای 173

رضا (۱۳۹۴/۰۲/۱۷) :

دخترای قد کوتاه همشون جذاب نیستن فقط بعضیاشون که ظریف باشن خوشگلن
من قد کوتاه دوس ندارم

ندا (۱۳۹۴/۰۲/۱۷) :

بیخیال اینا تروخدا برام دعا کنید موفق بشم

همیار پارسی وان (۱۳۹۴/۰۲/۱۷) :

کاربر محترم دلیل از انتخاب این اسم این هست که با شنیدنش ناخداگاه لب رو به خنده باز میکنه و باعث میشه برای همیشه تو ذهن آدم بمونه

ﻳﺎﺷﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۲/۱۷) :

اﻳﻨﺠﺎ ﻛﺴﻲ ﻫﺲ ﺗﻮ ﺷﻴﺮاﺯ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﺑﺪﻧﺴﺎﺯﻱ ﺧﻮﺏ ﺑﺸﻨﺎﺳﻪ ﭘﺴﺮا ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻦ ﺑﺪﻧﺴﺎﺯﻱ ﻛﺎﺭ ﻛﺮﺩﻥ ﻛﺴﻲ ﺷﻴﺮاﺯ ﻧﻴﺲ .4 ﺳﺎﻝ ﻛﺎﺭ ﻛﺮﺩﻡ ﺗﺎﺯﻩ اﻭﻣﺪﻡ ﺷﻴﺮاﺯ . ﻛﺴﻲ ﺩﺭ ﺟﺮﻳﺎﻥ بﺑﺬاﺭﻩ . ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻗﺪﻩ . ﺑﻪ گمﺗﻮﻧﻢ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﻳﺨﻪ ﺳﺮﺩﻩ ﻳﻪ ﻣﻘﺪاﺭ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻮﺵ اﺳﺘﻴﻞ ﺑﻪ ﮔﻤﻮﻧﻢ ﺑﻬﺘﺮﻩ . ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻋﻤﻪ ﺩاﺭﻳﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻠﻨﺪﻩ 175 ﺣﺎﻻ ﺩﻗﻴﻖ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻣﺎ ﮔﻔﺘﻴﻢ ﻣﺎﺷﺎﻟﻠﻪ ﻗﺪ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﻳﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﺟﻮاﺏ ﺩاﺩ و ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻛﻠﻲ ﭼﻴﺰ ﮔﻔﺖ …. ﻳﺎ اﺑﻮاﻟﻔﻀﻞ ﻣﺎ ﻛﻪ ﻣﻨﻆﻮﺭ ﺑﺪﻱ ﻧﮕﻔﺘﻴﻢ. اﻟﺒﺖ ﻭاﺳﻪ ﭘﺴﺮ ﻋﺎﻟﻲ 183 ﻋﺎﻟﻴﻪ ﻭاﺳﻪ ﭘﺴﺮ ﻋﻴﻨﻬﻮ خوﻭﺩﻡ

سارگل (۱۳۹۴/۰۲/۱۷) :

سلام
من میخواستم ب یکی از دوستانم کمک کنم
اون خیلی ب سمت جنس مخالف کشیده میشه و دوست داره رابطه خوبی با جنس مخالف داشته باشه(رابطه جنسی نه)
بیشتر دوست داره توجه جنس مخالف روش باشه
علاقه داره که پسران رو به سمت خودش بکشه
خودش هم از این موضوع ناراحته اما نمیتونه جلوی غریزه خودش رو بگیره
دوست من 15 سالشه و رابطه خوبی هم با پدرش نداره
منو یکی از دوستانم تصمیم گرفتیم کمکش کیم اما چطور نمیدونیم
میخواستم اگه میشه به من کمک کنید
متشکرم

فریبا (۱۳۹۴/۰۲/۱۸) :

ای بیکارها

اﻣﻴﺮ (۱۳۹۴/۰۲/۱۸) :

ﻳﺎﺷﺎﺭ ﻣﻦ ﺷﻴﺮاﺯﻡ اﺗﻔﺎﻗﺎ . ﻛﺪﻭﻡ ﻗﺴﻤﺖ ﺷﻴﺮاﺯﻱ ﻣﻦ اﻻﻥ ﭼﻦ ﺳﺎﻟﻪ ﭘﺎﺭﺳﻪ ﺗﻮ ﻗﺴﻤﺖ ﺗﺎﭼﺎﺭا ﭘﻞ ﻣﻌاﻝﻱ اﺑﺎﺩ ﺑﻠﺪﻱ ﻛﺠﺎﺳﺖ اﻭﻧﺠﺎ ﻣﻴﺮﻡ ﻋﺎﻟﻲ ﻣﺮﺑﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﺮﺷﻨﺎﺳﻲ ﺩاﺭﻩ
ﺧﻮاﺳﺘﻲ ﺧﺒﺮ ﺑﺪﻩ اﺩﺭﺱ ﺩﻗﻴق ﺭﻭ ﺑﮕﻢ

اﻣﻴﺮ (۱۳۹۴/۰۲/۱۸) :

ﻳﺎﺷﺎﺭ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻭﺯﻧﻪ ﻧﻪ ﻗﺪ .ﻧﻆﺮﺕ ﻻﻳﻚ ﺩاﺭﻩ ﺩاﺩاﺵ.

ﻳﺎﺷﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۲/۱۹) :

ﻣﻦ ﻗﺴﻤﺘﻬﺎي ﺳﺘﺎﺭ ﺧﺎﻥ ﻫﺴﺘﻢ اﺩﺭﺱ ﺑﮕﻮ ﺣﺎﻻ

ﻧﺎﺯﻱ (۱۳۹۴/۰۲/۱۹) :

ﭘﺴﺮ ﺩﺧﺘﺮاﻳﻲ كه ﻣﻴﮕﻴﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻩ اﻭﻻ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﻣﻨﻆﻮﺭﺗﻮﻥ اﻭﻥ ﺩﺧﺘﺮ اﻱ ﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﻫﺴﺖ كهﺭﻳﺰ اﻧﺪاﻣﻦ و ﻇﺮﻳﻔﻦ اﺭﻩ اﻭﻧﺎ ﺧﻮﺷﮕﻠﻦ ﻗﺒﻮﻝ ﺩاﺭﻡ . ﻭﻟﻲ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﻛﻪ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﻧﻴﺴﺘﻦ ﻛﻪ ﺟﻤﻌﺸﻮﻥ ﺑﺴﺘﻴﻦ ﻣﻦ ﻗﺪﻡ ﺑﻠﻨﺪﻩ 168 ﻫﺴﺘﻢ و اﻧﺪاﻣﻢ ﻇﺮﻳﻔﻪ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻳﻦ ﺑﻠﻨﺪا ﻇﺮﻳﻒ ﻧﻴﺴﺘﻦ ﺟﻤﻊ ﻧﺒﻨﺪﻳﺪ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﻫﻴﻜﻠﻲ ﻧﻴﺴﺘﻦ ﻇﺮﻳﻒ ﻫﻢ ﺗﻮﺷﻮﻥ ﻫﺴﺖ

دخترشاه سمنگان* (۱۳۹۴/۰۲/۱۹) :

میگم پارسی وان خانم الان این بحث آدرس بدنسازیو کوچه و خیابون چه ربطی به اندام باربی داره!!!!!!!؟؟ میشه توضیح بدید لطفا! / خب حالا نظر بنننده: اولا اندام باربی خیلی خوبه.ولی پسراهم باید قد بلند چهارشونه برنزه و اینا باشن. اما نکته مهم اینه که دختراییکه ابرو برمیدارن و آرایش میکنن و غیره لطفا لباس پسرونه نپوشید !! اینجور پسرا چندش ترین نوع پسرن!!! اصلا معلوم نی دختره یا پسر!! ابرو که یه بند باریک صورتشون چنان برق میزنه بدتر از صورت عروس! بابا پسر باس یه ته ریشی یکم قلدری یکم جذبه یکم مردونگی ….

سلاله (۱۳۹۴/۰۲/۲۰) :

Mikhastam in noktaro begam be hameye dokhtar pesara heykal vs zibaee moheme vali tanasobe asheghe 2 magar mohemtare azatoon khahesh mikonam sare in chiza bahs nakonin

یکی دخت شاه سمنگان منم* (۱۳۹۴/۰۲/۲۱) :

اصلا دختررررر هرچی باشههههههههه عالیه (از نظر ظاهر یعنی قد وزن و ظرافت) تو هرسایتی میری دارن درمورد این بحث میکنن که دختره چجور باشه بهتره!!! یکم بگید پسر چجور باشه بهتره!!! مثلا من به آقایونیکه دوسدارن متشخص به نظر بیان شلوار پارچه ایی بپوشن ترجیحا با پیراهن سفید آستین بلند. از موی سیخ سیخی و میخ میخی سون و کچل و….بپرهیزید* یقه رو تا نرسیده به ناف باز نذارید.زنجیر و گوشواره و النگو نندازید.چون این تیپا ماله پسرای "عقب افتادس" فقطم تو ایران اینجوریه! شما برو کره ژاپن چین و…. اصلا جووناش به این بدریختی و جلفی بیرون نمیان!!! لازم نیست برای دیده شدن هرچییییییی مد شد استفاده کنین از کفش سم الاقی گرفته تا گوش خری و…..لازم نیست کمربند رو تاجاییی بیاری که شورت آدیداست معلوم بشه ….دختراهم که لازم نیست بهشون بگی گندشو بالا آوردی چون محال است قبول کنند…..

ﺯاﺧﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۲/۲۲) :

ﻭﺯﻥ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺧﻮﺑﻪ ﻧﻪ ﻻﻏﺮ ﻧﻪ ﭼﺎﻕ
ﻗﺪ ﻫﻢ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻛﻼ ﻧﺮﻣﺎﻝ. ﻧﻆﺮاﺭﻭ ﻣﻴﺨﻮﻧﺪﻡ. ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ اﺯ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺑدﻡ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﻭﻟﻲ ﻧﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻠﻨﺪ اﺧﻪ ﺑﻌﻀﻴﺎﺷﻮﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻟﻨﺪﻥ ﺩﺧﺘﺮ 165 ﻛﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻴﺎﺩ ﻭاﻱ ﺧﺐ ﭘﺴﺮ ﻧﻪ ﻣﺜﻼ ﻳﻪ ﭘﺴﺮ 165 ﺳﺎﻧﺘﻲ ﻛﻮﺗﺎﻫﻪ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻴﺎﺩ. ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﺗﺎ 172 ﺧﻮﺑﻪ ﻭﻟﻲ ﻧﻪ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮﻳﻦ ﺗﻮ ﺫﻭﻕ ﻣﻴﺰﻧﻪ . ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ 180 و 70 ﻭﺯﻧﻢ

یکی دخت شاه سمنگان منم* (۱۳۹۴/۰۲/۲۲) :

برای مردان بهترین گزینه یه خانم ریزنقش هست. زنانی با قد 150-160 با اسکلتی ظریف .به عنوان نمونه آوریل لاوین رو میتونم مثال بزنم . واقعا برای یه خانم چنین اندامی عالیه.چنین اندام هایی بعد از بارداری که اصولا خانم ها پر تر میشوند هم؛ باز زیبا هستن. و به نظر میرسه که زن ریزنقش رو بهتر از زن درشت میتوان کنترل کرد. بویژه اینکه جثه ی کوچک تداعی گر کودکی است.اینکه زن همیشه جوان تر از سنش به نظر برسه خیلی ویژگیه ممتازی برای خانم هاست. زنان ریزنقش در کشورهای خارجی هم بسیار مورد توجه بودند. ضرب المثل هایی هم در مورد آونها زده شده مثل این ضرب المثل آلمانی:حتی یک زن ریزنقش میتواند به شیطان درس بدهد. یا این جمله ایتالیایی: زن ریز نقش را هروقت ببینی انگار تازه ازدواج کرده است! و این ضرب المثل بنگلادشی:زن خانه دار از گلدان کوچک خوشش می آید و شوهر از زن کوچک. شاید یک زن ریزنقش بهتر بتونه صفات زنانه رو به تصویر بکشه!

negin kermooni (۱۳۹۴/۰۲/۲۳) :

خانمی که گفته. بود. پسرای دهاتی زن درشت استخون می پسندن و بیکلاسن و فلانن میخواستم بگم درست میگه. ولی پسر دهاتی طرف هر دختری هم نمیره و اگرم رفت برای عشق پاک و ادامه زندگیه نه دختربازی .من قدم 175و وزنم 67,عشقم که اتفاقا دهاتی هم هست و مرد زندگی،قدش 182و وزنش85ورزشکاری.گفتم که که بدونید دهاتیها تو زندگیشون حرف از دل شکوندن و خیانت و بقیه معضلات شما باکلااااااسها نیست و عین آدم زندگی میکنن.هم باربی میتونه قشنگ باشه هم تپلی و گوشتی.ولی چاقی برای خانما ضرر داره

رها (۱۳۹۴/۰۲/۲۳) :

ذات خوب و پاکه که باعث میشه ادما زیبا به نظر بیان و برعکس ذات بد زیباترین هارو زشت نشون میده

یکی دخت شاه سمنگان منم* (۱۳۹۴/۰۲/۲۳) :

خانم نگین واقعا حرفتون درسته همین دهاتیا هستن که مرد زندگی ان همینا بهترین درجات علمی رو بدست میارن و همین دهاتیای ساده هستن که زحمت میکشن و زجر میکشن ولی باعث افتخار میشن و بی کلاس اونایی هستن که مثل عقده ایی ها خودشون رو به بدترین شکل ممکن در میارنو مثل جنس حراج وارد کوچه و خیابونا میشن…..هرچند که چنین حرفایی دیگه خریدار نداره فقط باید ببینی و تاسف بخوری!!

زهرا (۱۳۹۴/۰۲/۲۳) :

واقعا واسه همتووون متاسفم.اینقدر ……. هستین که نمیدونین هرکی با هر استیلی که باشه خدا افریدتش و نباید بهش خندید…

شیرین ناز (۱۳۹۴/۰۲/۲۳) :

واقعابراتون متاسفم بااین طرزفکر.هرکسی باهراستیلی خلق شده این الفاظ چیه که بکارمیبرید.مثلابه عنوان یه عده ادم روشنفکردارین درباره یه موضوع صحبت میکنید پس اینهمه توهین به دیگرانو….برای چیه.من خودم شخصا استیلم پره.یعنی دیگه برای من خواستگارنیومده ه ه .تموش کنیداین سطح فکرای قرون وسطایی رو.هرشخصی بایه مدل استیل افریده شده چه دختروچه پسر.جسارتابه منوشماچه که نظربدیم…قبل ازاینکه عیب دیگرانوبازگوکنی بهتره یه نگاه به اینه بندازی.

خودم (۱۳۹۴/۰۲/۲۴) :

حالا یهو دیدی پسره میگه آره من دختر مثلا ظریف و قد متوسطو فلان دوسدارم بعد پسفردا میبینی عاشق یه دختر تپل و خپلی شده !!!! اینم یجورشه!!

ارزو (۱۳۹۴/۰۲/۲۴) :

اره خدایی یه دختر که مثل تیر برق میمونه به چه درد میخوره ادم باید متعادل باشه نه اونقد چاق که بترکه نه اونقدر که فوتش میکنی بیوفته

ﺗﻴﻤﺎ (۱۳۹۴/۰۲/۲۴) :

ﺧﺐ اﻳﻦ ﻭاﻗﻌﻴﺘﻪ ﭘﺴﺮ اﻱ ﺩﻫﺎﺗﻲ ﺩﺧﺘﺮ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺩﺭﺷﺖ ﻣﻴﭙﺴﻨﺪﻥ ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻛﻼﺱ ﺩﺧﺘﺮ ﻇﺮﻳﻒ ﺩﻭﺱ ﺩاﺭﻥ ﺷﻜﻲ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﻴﺴﺖ. ﻭﻟﻲ ﻛﻲ ﮔﻔﺘﻪ ﺩﻫﺎﺗﻲ ﻫﺎ ﺑﺪﻥ ﻣﮕﻪ ﻫﻤﻪ اﺩﻣﻦ

...... (۱۳۹۴/۰۲/۲۴) :

ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﻧﺸﻴﻦ ﻭﻟﻲ ﻫﺮ ﭼﻲ ﭘﺴﺮ ﺑﻲ ﭘﺮﺳﺘﻴﮋﻩ ﺳﻠﻴﻘﺶ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ و ﻫﻴﻜﻠﻴﻪ

میکاییل (۱۳۹۴/۰۲/۲۵) :

آقا اصن نظرسنجی کنیم هوم؟! یه گزینه رو انتخاب کنید!
1:دختر قدبلند و لاغر
2: قدبلند و هیکلی
3:قد بلند با وزن متناسب
4:ریزنقش و فانتزی
5:قد کوتاه توپر
6:قد و وزن متوسط
7:همه موارد (خخخخ)

$ (۱۳۹۴/۰۲/۲۵) :

اصلا اینجا فقط باس آقایون نظر بدن چون دخترا فقط میان اندام خودشون رو توصیف میکنن و اندام خودشون رو تایید میکنن!! ولی خداییش دختر باید ظریف باشه دیگه من با نظر دختر شاه سمنگان موافقمممممم.یعنی با نظراتش موافقم!

یه تنها (۱۳۹۴/۰۲/۲۵) :

لاغرخیلی زشته،توپرخوبه

liunyoitgo6yr6blyl87 (۱۳۹۴/۰۲/۲۵) :

دختر باید قد داشته باشه با ظرافت

بهزاد (۱۳۹۴/۰۲/۲۵) :

١- اولا كي ميگه باربي لاغره ، اون فقط باربي، باربي! همين
هموني كه وقتي مياد تو تلويزيون حتي پير مردها هم چشماشون ٨ تا ميشه
٢- متا سفم براي مقاله نويس كه قلب حقيقت ميكنه ، واقعا نميدوني دخترهاي كمر باريك قابليت باروري بيشتري دارند
اصلا علت ذاتي جذاب بودن دخترا كمر باريك اينه كه افرينش ذات مرد رو به خاطر چنين قابليتي به دنبال چنين زناني ميكشونه
٣-متا سفانه مقاله نويس كمر به تغيير سرشت انسان بسته است،جل الخالق !!
وي با شگردي ماهرانه و البته بي شرمانه به جاي به كاربردن (تناسب) از كلمه تنومند استفاده ميكند به قصد تغيير سرشت نسل بشر.

بهار (۱۳۹۴/۰۲/۲۶) :

کسی ک ایده آل باش ولی اخلاق نداشته باش چ فایده ??بنظرم اول اخلاق خوب بعدقدوهیکل من پسرای قدبلند۱۸۸ دوست دارم وبااندام پرامابنظرم زن نبایدلاغرباش ن چاق متوسط یاهمون پرخوبه زن بایدقدش طوری باش ک بتونه کفش پاشنه بلندبپوشه اگه خ بلندباشه بنظرم اصلا خوب نیست بهرحال زن بایدازهمسرش کوتاه ترباشه من خودم ۱۶۵تاوآقامون۱۸۸تاواقعابهم میخوره قدامون ولی اول ازهمه چی مهم تراخلاق قدوهیکل ثابت نیست ب مرورزمان بارداری افزایش سن همش ازبین میره هرکسی بایدباتوجه ب قدوهیکل خودش با موردمتناسب باخودش ازدواج کن بنظرم همه چی نرمال خوبه 🙂

negin (۱۳۹۴/۰۲/۲۶) :

نه چاق خوب نیست لاغری زیادم خوب نیست من خودم قدم 165 و وزنم 58 هستش ب نظرم دختر نباید چاق باشه نه لاغر باید تو پر باشه

ﻳﺎﺷﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۲/۲۶) :

ﻣﻴﻜﺎﻳﻴﻞ ﮔﺰﻳﻨﻪ 4

ﻳﺎﺷﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۲/۲۶) :

ﮔﺰﻳﻨﻪ ﭼﻬﺎﺭﻣﻲ

اﺭﺳﻼﻥ $$ (۱۳۹۴/۰۲/۲۷) :

1 ﻭ 4 ﭼﻴﺰاﻱ ﺧﻮﺑﻴﻦ

حسین (۱۳۹۴/۰۲/۲۷) :

گزینه3

ﻋﻠﻲ 21 (۱۳۹۴/۰۲/۲۸) :

ﻣﻦ 190. ﻗﺪﻣﻪ. 76 ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺑﻠﻨﺪﻡ ﺧﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺦ ف ﻛﻨﻢ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺑﻴﻦ 165 ﺗﺎ 170 ﻭاﺳﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﻦ . ﻭﻟﻲ ﻻﻏﺮ ﭼﺎﻕ ﺩﻭﺱ ﻧﺪاﺭﻡ ﻛﻼ ﻻﻏﺮ ﺑﺎﺷﻪ.

نازنازی (۱۳۹۴/۰۲/۲۸) :

اوووو چه خبره 190!! یعنی از کمد منم بلند تر!! من کمدم 180 هستش!! تا 180 واسه پسر خوبه بیشترش دیگه خیلی یه جوریه!!!!

میکاییل (۱۳۹۴/۰۲/۲۸) :

آقا من یه توضیح بدم درمورد گزینه ها ؛ گزینه 4 همون قدکوتاهه منتها خیلی ظریف مریف کوچولو موچولو ولی گزینه 5 قدکوتاه هس ولی استیلش ظریف نی! گزینه یک هم که باز استیلش ظریفه ولی بلند! حال میکنین چه طراح گزینه ی خوبی ام!!

یکی (۱۳۹۴/۰۲/۲۸) :

متاسفم برای مرد های ایرانی که ملاک ازدواجشون چاقی و لاغریه

عارف (۱۳۹۴/۰۲/۲۸) :

دختر باس باربی باشه
تجربه ثابت کرده اکثر دخترای چاق ایران فقط از پشت مانتو جذابن و اگه با لباس خونه یا برهنه ظاهر شن میبینین که چربیای تنفرانگیزشون میزنه بیرون
بابا لاغر کنین دیگه

وحید (۱۳۹۴/۰۲/۲۸) :

آفرین نگین خانم زدی تو خال
زن باید توپر و متوسط باشه و اینو نگه داره
آخه لاغر استخوانی به چه دردی میخوره تقی به توقی میشکنه

......... (۱۳۹۴/۰۲/۳۰) :

ﺩﺧﺘﺮ ﻇﺮﻳﻒ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﭼﻪ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﭼﻪ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﻳﺰ اﻧﺪاﻡ ﺑﺎﺷﻪ

......... (۱۳۹۴/۰۲/۳۰) :

ﻣﻴﻜﺎﻳﻴﻞ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﻣﻴﺪاﺩﻱ ﮔﺰﻳﻨﻪ 1 ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎاﺳﺘﺨﻮﻥ ﺑﻨﺪﻱ ﻧﺎﺯﻙ. ﮔﺰﻳﻨﻪ ﺩﻭ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺩﺭﺷﺖ. اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺑﻬﺘﺮ ﺑﻮﺩ ﮔﺰﻳﻨﻪ ﻣﻴﺪاﺩﻱ

محمد رضا (۱۳۹۴/۰۲/۳۰) :

خاسته نه ، خواسته
به سطح تحصیلات هم اهمیت میدم

Behnaz (۱۳۹۴/۰۲/۳۰) :

دختر باید قدش نرمال ومتوسط ب بلند باشه واندامش جنیفری کمر باربی وبدن پر"قد165باوزن 60 خیلی عالیه

میکاییل (۱۳۹۴/۰۲/۳۰) :

آقا هرکی تو نظرسنجی شرکت کنه پارسی وان بش جایزه میده! (خخخ) به جاییکه ایقد صغرا کبری بچینید و فلسفه بافی کنید فقط 1 گزینه بدید! آخه کی میاد انشاهای 3 متریه شمارو بخونه!! حال دارینا!!!

زهرا (۱۳۹۴/۰۲/۳۱) :

من كامنتا رو خوندم بعضي هاش بامزه بود خنديدم دختر وپسراي گل من نامزد كردم وميخوام بگم سر چاق ولاغري بحث نكنيد هر فردي براي انتخاب همسر سليقه ايي داره وهر كسي با توجه به معيارش همسر انتخاب ميكنه عزيزانم از خدا بهترين ها را خواهان باشيد سكس غريزه كثيفي نيست خطاب به اتيش كه از سكس به عنوان يك ميل كثيف ياد كرده گل من سكس مقدسه در كشور ما از كودكي تو گوشمون زمزمه كردند سكس يعني فساد واين انقدر تو ذهن جوونا پرورش پيدا كرد كه تو رابطه جنسي خيليا راضي نيستن از بعد روانشناسي گفتم سكس مقدس وبايد به وقتش باشه وارد جزييات نميشم چون مبحث بزرگيه فقط اينكه فرسته هاي مهربون زندگي انقد جدي هست كه واردش ميشي همه چي ميره كنار فقط اخلاق طرف برات مهم ميشه

ﺷﻜﻴﻼ (۱۳۹۴/۰۲/۳۱) :

ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎس ﻇﺮﻳﻒ ﺑﺎﺷﻪ

سمیرا (۱۳۹۴/۰۲/۳۱) :

نمیدونم چراتوکشورمابه آدمای چادری و…میگن امل.من خودم چادریم نه درحدی که دل آدم روبزنه ،تعریف ازخودنباشه خیلی هم شیک پوشم باصورت گرد وچهره شرقی قد157،اندام متوسط.به حجابم افتخارمیکنم ازقیافم هم خییییلیییییییییییییی خیلی راضیم برام مهم نیست کی چه جوری دوست داره مهم خودمم.امل کسیه که به خاطر دیگران زندگی میکنه وخودش روباب میل دیگران درست میکنه.

ﻋﻠﻲ 21 (۱۳۹۴/۰۳/۰۱) :

ﻣﻴﻜﺎﻳﻴﻞ ﻭاﺳه ﮔﻞ ﺭﻭﻱ ﺗﻮ ﮔﺰﻳﻨﻪ 1و 4 و ﻫﻤﻪ ي ﻣﻮاﺭﺩ. ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ اﺯ ﺩﺧﺘﺮ ﭼﺎﻕ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮ ﻫﻢ ﻧﻪ.

ملینا (۱۳۹۴/۰۳/۰۱) :

بابا چرا براتون ظاهر آدما مهمه ،ظاهر یه آدم چیزیه خدادادی اما این فرهنگ وشعوره که دست خود آدمه،باطن به انسان مهمه !بچه ها پیامبر باوجود جوونی و زیبایی ،زنی گرفت که هم یکبار ازدواج کرده بود هم ازش 25 سال بزرگتربود برای اینکه به بشریت باد بده خصایص و ذات یه انسان مهمه نه ظاهرش!پس خواهش میکنم بجای اینکه قوسهای بدن آدما براتون مهم باشه افکارشونو ببینید!تورو خداااااااآ

ﻋﺮﻓﺎﻥ (۱۳۹۴/۰۳/۰۱) :

ﺑﺎﺭﺑﻲ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻣﻘﺎﻟﺘﻮﻥ ﮔﻔﺘﻪ ﻛﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺪ ﻫﻴﻜﻠﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﻭاﻗﻌﺎ ﺯﺷﺘﻪ ﺩﺭاﺯ ﺑﺎﺑﺎ ﺧﺪا ﺧﻴﺮﺗﻮﻥ ﺑﺪﻩ ﻧﻬﺎﻳﺖ 173 . اﻟﺒﺘﻪ اﻟﺒﺘﻪ ﭘﺴﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﺷﻴﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﺜﻼ ﻣﻦ 186 ﭘﺴﺮ ﺯﻳﺮ 183 ﻛﻪ ﺯﺷﺘﻪ اﺻﻼ ﭘﺴﺮ ﻗﺪﺱ ﺑﺎﻻﻱ 184 ﺑﺎﺷﻪ. ﻳﻌﻨﻲ ﻫﻤﻪ ﭼﻲ. اﺧﻪ ﭘﺴﺮ 176 ﺳﺎﻧﺘﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﺩ ﻧﻤﻴﺨﻮﺭﻩ

ﻣﺮﻳﻢ (۱۳۹۴/۰۳/۰۱) :

ﻣﻦ ﻣﺘﻨﻔﺮم اﺯ ﭘﺴﺮاﻳﻲ ﻛﻪ ﺯﻳﺮ 185 ﻫﺴﺘﻦ. ﺑﺎ ﻋﺮﻓﺎﻥ ﻣﻮاﻓﻘﻢ ﻭاﻗﻌﺎ ﭘﺴﺮ 176 ﺳﺎﻧﺘﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻮﺗﺎﻩ و ﺭﺷﺘﻪ. ﭘﺴﺮ ﻓﻘﻄ ﺑﺎﻻﻱ 185. 190 ﻫﻢ ﺧﻮﺑﻪ. ﻣﻦ 170 ﻫﺴﺘﻢ

بهزاد (۱۳۹۴/۰۳/۰۲) :

آفرین به شما من خودم بدنسازم و دختر لاغر به نظر من جذابیت نداره

ﻧﺴﻴﻢ (۱۳۹۴/۰۳/۰۲) :

اﻗﺎ ﻋﺮﻓﺎﻥ اﺭﻩ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ 168 ﻫﺴﺘﻢ ﺩﺭﺳﺘﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻠﻨﺪاﺭﻩ زﺷﺘﻪ ﻭﻟﻲ ﺑﻠﻨﺪ ﺯﺷﺖ ﻧﻴﺲ ﺗﺎ 173 ﺧﻮﺑﻪ ﻛﺴﻲ ﻧﮕﻪ ﻫﻲ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺑﻠﻨﺪ ﺯﺷﺘﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻠﻨﺪ زﺷﺘﻪ ﻧﻪ ﺑﻠﻨﺪ 167 ﺗﺎ 173. ﺧﻴﻠﻴﻢ ﺧﻮﺑﻪ

ﺷﻤﻴﻢ (۱۳۹۴/۰۳/۰۲) :

ﺷﻤﺎ ﺑﭽﻪ ﺳﺴﻮﻻﻱ ﻗﺮﺗﻲ ﻣﻴﮕﻔﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪﻻﻏﺮ و ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻳﺰه ﻣﻴﺰﻩ. ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﺮﺩاﻱ ﺑﺎ ﻏﻴﺮﺕ ﺩﻫﺎﺗﻲ ﻛﻪ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﻣﻴﮕﻔﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﻫﻴﻜﻞﺑﺰﺭﮒ ﻣﻴﺨﻮاﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺎﻏﻴﺮﺕ ﺗﺮﻥ. ﺣﻴﺎ و ﻋﻔﺖ ﻛﻪ ﻧﺒﺎﺷﻪ اﻳﻨﻪ

fatima (۱۳۹۴/۰۳/۰۲) :
fatima_sh (۱۳۹۴/۰۳/۰۲) :

اهههههه كى گفته زن چاق قد كوتاه خوبه؟؟؟؟من خودم ١٤سالمه قدم ١٧٠هيكلم باربى و به باربى بودن تو فاميلو مدرسه معروفم، پوستم در حد خيلى خيلى سفيده مثه اروپاييا،موهام قهوه اى روشن رو به طلاييه،انقدر لختو پر پشته كه از لختى زيادش ناراحتم تازه تو اين سن بينى كوچولو با لباى صورتى مثه باربى،هر كى منو ميبينه همينارو ميگه!ولى عشقم منو انداخت رفت با يه دختر ١٦٥ قد با پوست زردو چاق.!پس خوشگليم به هيچ دردم تا به حال نخورده:((((

ana (۱۳۹۴/۰۳/۰۳) :

نه گلم.. فقط صبحانه و شا م و حتما بخور ورزش هم بكن.. نگاه به حرف ديگران نكن.. واقعيت اينه كه اكثر زنها بعد ازدواج چاق ميشن و همه مجبوريم ورزش كنيم تا هميشه خوش هيكل باشيم. ورزش كن همه چي حله.

ana (۱۳۹۴/۰۳/۰۳) :

عزيزم سنت هنوز خيلي كمه.. اما بدون ازدواج يه تقدير خيلي محكمه كه عوض كردنش خيلي سخته.. پس بهتره دم به تله ي عشق و عاشقي ندي تا اوني كه مناسبه براي ازدواج اقدام كنه. خوبه كه فهميدي زيبايي آرامش نمياره. پس توجهت و بده به درس و زندگي و آينده. شوهر خودش مياد. وقتت و با پسراي دم دمي تلف نكن.

ane (۱۳۹۴/۰۳/۰۳) :

اما به نظر من زن و مرد بايد به هم بيان. شكر خدا كه تو دنيا انواع مدل ها و سليقه ها آفريده شده. چه بسا آدم هايي كه در نظر شما زشتن. و شما هم در نظر اونا زشتين. همينطور هم برعكس.

ane (۱۳۹۴/۰۳/۰۳) :

اونايي كه ازدواج كردن مي دونن زيبايي با توانايي جنسي چقدر فرق داره. اگه ازدواج نكردين پيشنهاد مي كنم وقتي دارين انتخاب مي كنين بيشتر به هماهنگي طرف مقابل تو گرم مزاجي يا سردي توجه كنين. در كنار اينكه به نظرتون زيبا هست يا نه.

............ (۱۳۹۴/۰۳/۰۳) :

ﺧﺐ 165 ﻗﺪﺑﻬﺘﺮﻳﻪ ﻳﻌﻨﻲ ﻃﺮﻓﺪاﺭ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺩاﺭﻩ ﻓﺎﻃﻴﻤﺎ ﺷﺎﻳﺪ اﺯ ﻗﺪﺕ ﺧﻮﺷﺶﻧﻴﻮﻣﺪﻩ. ﻭﻟﻲ ﻗﻴﺎﻓﺖ ﻭاﻗﻌﺎااا اﻳﻨﺠﻮﺭﻳﻪ اﻳﻮﻭﻭﻭﻭﻝ ﺩﻣﺖ ﮔﺮﻡ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﮕﻞ. ﺑﻌﺪﺵ ﺧﻮﺑﻪ ﻛﻪ ﺗﻮ اﮔﻪ ﺑﻠﻨﺪﻱ ﺩﺭﺳﺎﻳﺖ ﻧﻴﺴﻲ ﺮﭼﻮﻥ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﺩﺭﺷﺖ ﻭاﻗﻌﺎ ﺯﺷﺘﻪ ﺑﻴﺮﻳﺨﺘﻪ

.................. (۱۳۹۴/۰۳/۰۳) :

ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻗﺪ اﺯ ﺩﻳﺪ ﻣﺮﺩا ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ اﻛﺜﺮا ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻃﺮﻓﺪاﺭ ﺩاﺭﻩ. 159 ﺗﺎ 165. ﻭﺯﻥ ﻫﻢ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺣﺘﻲ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮ ﻫﻢ ﮔﻔﺘﻪ ﺯﻥ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺑﻬﺘﺮﻩ

میکاییل خان (۱۳۹۴/۰۳/۰۴) :

فواید شرکت در نظرسنجی میکاییل:
افزایش قدرت انتخاب
حس خوبی پیدا میکنید
حساب کار دست دختران می آید.
آدرس:چند نظر بالاتر
*******************
خداییش من تو کفش موندم چرا دخترا میان اینجا نظر میدن!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟ نظر که چه عرض کنم میان از هیکل و اندام خودشون و تعداد خواستگاران و دوست پسران تعریف میکنن!!!
بابا مقاله درمورد اینه که چرا "پسرا" اندام …….
یعنی اینکه پسرا باس بیان بگن باربی دوسدارن یا نه!!
ببخشید فاطیما خانم من کللللللله کامنتارو خوندم هییییییچ کس نگفته بود دختر قد کوتاهو چاق دوسداره!!! ضمنا متشکرم که یادآوری کردین که هم خوشکلین هم باربی فقط مشکل اینجاس که شوهر کم شده متاسفانه !! هرچی هم دختر میاد اینجا از اندامشو صورتش میگه بازم فرجی نمیشه!!

ﻳﺎﺷﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۳/۰۴) :

ﻫﻬﻪ ﻓﺎﻃﻴﻤﺎ ﻭاﺳﻪ 14 ﺳﺎﻝ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﺭاﺯﻱ ﻭاﻱ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﻴﺨﻮاﻱ ﺑﺰﻧﻲ ﺭﻭ ﺩﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺴﻜﺘﺒﺎﻟﻴﺴﺖ اﻳﺮاﻧﻴﻬﺎ ﻛﻪ ﻗﺪﺵ 199 . ﺧﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺦ

ﻳﻪ ﺯاﺧﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۳/۰۴) :

ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮﭼﺎﻕ ﺩﻭﺱ ﻧﺪاﺭﻡ. ﻳﻜﻴﻢ ﻣﻮ ﻭﺯ ﺩﻭﺱ ﻧﺪاﺭﻡ . ﺣﺎﻻ ﺷﻤﺎ ﺑﮕﻴﻦ ﭼﻂﻮﺭﻡ 183 و 73 ﻭﺯﻥ . ﺳﻮﮊﻩ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻆﺮﻣﻢ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ 156 و 50 ﻭﺯﻧﺶ ﺑﺎﺷﻪ . اﺯ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻭﺭ ﺧﻮﺷﻢ ﻣﻴﺎﺩ. اﺑﺮﻭ ﻗﺎﺟﺎﺭﻱ ﺑﺪﻡ ﻣﻴﺎﺩ . ﺳﻔﻴﺪ ﺧﻮﺷﻢ ﻣﻴﺎﺩ . ﻧﻆﺮ ﺳﻨﺠﻲ ﺗﻮﻧﻢ 6 و 4 و 3

عارف (۱۳۹۴/۰۳/۰۴) :

بنظر من دختر چه قدش 220 باشه چه 150 باید برجستگی های تنش نسبت به قدش تفکیک شده باشه وگرنه هرچقدر هم زیبا باشه بالاخره یه روزی رابطه جنسی خواهد داشت و نداشتن اندام مناسب براش یه ضعف محسوب میشه
همه اینارو که بذاریم کنار سرآخر این علاقه دوطرف به همه که حرف اول و آخرو میزنه
اندامو میشه با ورزش درست کرد ولی طینت بد یه نفرو خیر
(ولی هیچی باربی نمیشه)

ane (۱۳۹۴/۰۳/۰۵) :

شما فرمودين زيبايي مهم ترين چيزه.. كاملا مشخصه يا هنوز ازدواج نكردين يا شريك زندگيتون به نظرتون زشته و از اين بابت سخت ناراضي هستين. در هر صورت زيبايي نسبيه. و با توانايي جنسي فرق داره. شايد شريك زندگي آيندتون گرم اما از نظر شما زشت باشه. اين يه مشكله. ولي اگه سرد و از نظر شما زيبا باشه طولي نميكشه كه بازم به مشكل بر مي خورين. پس سعي كنين به جاي عصباني شدن، راجع به ازدواج بيشتر مطالعه و دقت بفرمايين. حتم داشته باشين همه ي آدمها اگر خودشون انتخاب كننده باشن، مرد يا زني رو انتخاب مي كنن كه به نظرشون زيباست. حتي اگه زيبا ترين نباشه. خلاصه دوستش دارن كه انتخابش مي كنن. اما در هر حال صرفا به زيبايي توجه كردن در هر مرام و منطقي حماقته.

ana (۱۳۹۴/۰۳/۰۵) :

نمي دونم اين آمار گيري چقدر صحت داره. فقط مي دونم خدا انواع مدل ها رو براي انواع سليقه ها آفريده. حرص و جوش بي فايده است. اوني خوشبخته كه سرزنده و اهل ورزش و نشاط باشه. به جاي اينكه فكرش تو لوازم آرايش يا فلان لباس هاي گرون باشه تو سلامت جسمي از هر نظر و سلامت روانش باشه. اگه ورزش نباشه مرد و زن لاغر هم بعد ازدواج چاق ميشن.

ana (۱۳۹۴/۰۳/۰۵) :

نگران نباش خوشگلي. شوهرم ارتباط مستقيمي با بختت داره نه خوشگلي. فعلا برو درست و بخون تا وقتي 30 سالت شد حسرت اين روزا رو نخوري. شوهر كردي مي فهمي هيچ خبري نيست.

میکاییل خان (۱۳۹۴/۰۳/۰۵) :

بابا بردار من یه گزینه بده یکی نه ده تا!!!!!
یابگو همه موارد خیال خودتو راحت کن یا یه گزینه بگو!!!!
***************
نظرسنجی میکاییل منتظرشماست! یک انتخاب یک جایزه!

اﻟﻬﺎﻡ (۱۳۹۴/۰۳/۰۶) :

ﺣﻋﺮﻓﺎﻥ ﺷﻤﻴﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻨﺪﻩ ﺩاﺭﻩ. ﻣﻦ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ اﻳﻦ ﭼﻴﺰا ﭼﻪ ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ ﻏﻴﺮﺕ ﺩاﺭﻩ. ﻛﻪ ﻣﺜﻼ ﻫﺮﻛﻲ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻴﻜﻠﻲ ﺧﻮاﺳﺖ ﺑﺎﻏﻴﺮﺗﻪ ﻫﺮ ﻛﻴﻢ ﻻﻏﺮ ﺑﻠﻨﺪ و ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﺧﻮاﺖ ﺑﻲ ﻏﻴﺮﺗﻪ . ﻭاﻗﻌﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩاﺭ ﺑﻮﺩ

ane (۱۳۹۴/۰۳/۰۶) :

عجب تعصبي.. اگه ناراحت متن مقاله هستي راستش متاسفانه اصلا نتونسته خوب منظورش و برسونه. مقاله داره دخترايي رو كه با وجود طبيعي بودن خودشون رو براي لاغر تر شدن تحت گرسنگي و رياضت قرار ميدن سرزنش مي كنه. نمي خواد تشويقشون كنه كه خيكي بشن. بيشتر ميخواد بگه كه هرچي به سلامت نزديك تر باشن بهتره. حتما از شاخص BMI مطلع هستي. متاسفانه كمتر يا بيشتر بودن از اين مقياس هر دو ضرر داره. پس حواست باشه اگه يه دختر كم سن و سال حرفاي جنابعالي رو بخونه معلوم نيست دست به چه رژيم هايي بزنه. خودم بارها ديده ام كه دختر بلند و خوش اندام به توهم باربي شدن تا كجا ها رژيم گرفته كه بازم لاغر تر بشه. هرچي ميگيم تو از خود باربي هم خوشگل تري ول كن نيست. صبحونه اش يه دونه انگوره. خوبه حالا همه مي دونن چه درصد بالايي از دختر هاي لاغر بعد ازدواج يا نهايتا بعد اولين زايمان رسما چاق ميشن. اين اعصابي كه شما ميذاري واقعا غير طبيعيه. مي خواي به دنيا ثابت كني باربي قشنگ تره؟ تو باربي دوست داري؟ خب بگير. زن تنومند هم منظور يه خيكي نيست. شما به اونا فكر نكن. اون زناي تنومند مال مردايين كه توانش و داشته باشن.

girl. aoa (۱۳۹۴/۰۳/۰۶) :

ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﻇﺮﻳﻒ ﺑﺎﺷﻪ.ﺑﻌﺪﺷﻢ ﭼﺎﻗﻲ و ﻻﻏﺮﻱ ﺗﻨﻮﻉ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺑﻨﺪﻱ ﺭﻭ ﭼﻴﺰاﻳﻲ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻢ ﺗﺎﺛﻴﺮ ﻣﻴﺬاﺭﻩ . ﻣﺜﻼ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﭼﺎﻕ ﺻﻮﺭﺗﺶ ﭼﺎﻗه ﭘﺲ ﺭﻭ ﻗﻴﺎﻓﻪ ﻫﻢ ﺗﺎﺛﻴﺮ ﮔﺬاﺭاﻥ. ﻳﺎ ﻧﻮﻉ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺑﻨﺪﻱ ﺑﺪﻧﻲ ﺭﻭ ﭘﻮﺳﺖ ﺑﺪﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺩاﺭﻩ ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻴﻲ. ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺑﻪ ﭘﻮﺳﺖ ﺑﺪﻥ ﻛﺮﻩ اﻳﻬﺎ ﻳﺎ ﮊاﭘﻨﻴﻬﺎ ﺩﻗﺖ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﭼﻘﺪﺭ ﻧﺎﺯﻥ. ﻭﻗﺘﻲ اﺳﺘﺨﻮﻧﺎ ﻇﺮﻳﻒ و ﻧﺎﺯﻙ ﻳﺎ ﺭﻳﺰ ﺑﺎﺷﻦ ﺑﺪﻥ ﻧﺮﻡ ﺗﺮﻩ. …….. ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺭﻳﺰ اﻧﺪاﻡ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﻬﺘﺮﻱ و ﻧﺎﺯ ﺗﺮﻳﻦ ﭼﻴﺰﻫﺎﻳﻲ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺣﺘﻲ ﺭﻭ ﻗﻴﺎﻓﻪ ﻫﻢ ﺗﺎﺛﻴﺮ ﮔﺬاﺭﻩ ﭼﻮﻥ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺭ ﻇﺮاﻓﺖ ﺑﻴﺸﺘﺮﻱ ﻫﺴﺖ. ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺳﺮﭺ ﺗﺎ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﻴﺪ . اﻳﻨﻢ ﻧﻴﺲ ﻛﻪ ﻓﻘﻄ ﺑﮕﻴﻦ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺭﻳﺰ اﻧﺪاﻣﻦ ﺑﻠﻜﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ ﺭﻳﺰ اﻧﺪاﻡ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﻨﺘﻬﺎ ﺧﺐ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻟﻨﺪاﻫﻴﻜﻠﻴﻦ ﻭﻟﻲ ﻧﻪ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﻣﺜﻼ ﺟﺴﻴﻜﺎ اﻟﻠﻪ ﻗﺪﺱ ﺑﻠﻨﺪﻩ 167 ﻭﻟﻲ ﺭﻳﺰﻩ ﻳﺎ ﻣﮕﺎﻥ ﻓﻜﺲ ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ ﻗﺪﺱ 163 ﻭﻟﻲ ﺭﻳﺰاﻧﺪاﻣﻪ. ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻛﺮﻩ اﻳﻢ ﻛﻪ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﺷﻦ. ……..

عارف (۱۳۹۴/۰۳/۰۶) :

ضمنا انسان قوه تفکر داره میتونه درجا نظرش راجع به 1موضوع عوض شه البته اگه بفهمه اشتباه کرده
اون کسیم که تولحظه آخر اومد سمت حسین مطمئنا کامنت حسین براش قابل لمس بود و اونم پذیرفتش پ این ربطی به طینت نداره
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

میکاییل خان (۱۳۹۴/۰۳/۰۶) :

خب نتایج نظرسنجی میکاییل خان یعنی خودم تا این لحظه!
ریزنقش و فانتزی 4 رای
قدبلند ولاغر2 رای
قد وزن متوسط1 رای
قد بلند ووزن متناسب 1 رای
همه موارد1 رای
قدبلند هیکلی 0 رای
قدکوتاه توپر0 رای
********************
باز تاکید میکنم در مورد گزینه 4 یعنی ریزنقش که بیشترین رای رو آورده ؛ منظور همون قد کوتاهه منها با استیل ظرییییییییف و لاغر (لاغرمردنی نه ها)
خانم هاهم با اسم پسر نیان رای بدن! به هیکل خودشون رای میدن والا بخدا!!

سارینا (۱۳۹۴/۰۳/۰۶) :

اگه آدما فقط به نظر بقیه توجه کنن این طوری باش اونطوری باش
نمی تونن زندگیشو بکنه. هر جوری که خدا ساختتون قبول کنین خیلیا غم یه پا یه دست از دست رفتشونو میکنن شماها فکر هیکل باربی.جای تاسفه… نه اینکه به سلامتیتون اهمیت ندین ولی خیلیا فقط فکر خودشونو میگن . یکی قیافه داره یکی هیکل یکیم مثل من تفکر یه سمپادی رو داره

کارول (۱۳۹۴/۰۳/۰۶) :

girlaoa ریزنقش یا ریز اندام یا ریزه میزه دختریه که قدش کوتاس.(150-160) استایلی فوق العاده ظریف – و لاغر. پس شامل اون افرادیکه گفتی نمیشه عزیزم.
دختر ریزاندام کسیه که وقتی نگاش میکنن بهش میگن خانم کوچولو یا خاله ریزه یا فسقلی!! فک کنم خیلی واضح گفتم(شکلکه عینک دار لطفا)خخخ! مثلا به جسیکا آلبا که نمیشه گفت به به چطوری خاله ریزه یا فسقلی!!!!!!!!!!!
البته منظورم این نیس که فقط دخترای ریزنقش ظریفن ؛ چون همه دخترا باید ظرافتی داشته باشن. اما شاید دخترای ریزنقش زیادی ظریفن!!!!!!!!!

Zahra (۱۳۹۴/۰۳/۰۷) :

سلام دوستان قدبرای دخترنشانه شخصیتشه دختربایدشاسیش بلندباشه دختربایدمانکن وباربی باشه… دخترایی ک قدشون بالایه 170هست توهمه چیزموفق اندتوتشکیل خانواده توموقعیت های شغلی توورزش الان مثلاخودمن.واس قدم ک بلندهست بهم پیشنهادادن ک برم نظام…البته ناگفته نمونهپسرایی ک قدشون کوتاهه حق دارن ک دخترقدکوتاهم گیرشون بیادپسربایدجنترمن باشه دختربایدقدبلندومانکن باشه وعرچی بپوشه بهش بیاددخترایی ک زیبایی اندام ندارن ولاغرن وقدبلنداین جوردختراک باربی ان اینابایدبرن خونه شوهرتااونجاچاق بشن اقاپسرگل داری میگی دخترنمیگی ک زن دختربایدلاغرومانکن باشه الان توامریکااروپادنبال دخترای مانکن باهاش قردادکارببندن تاواسشون مانکن شه…پس شماپسرای خوب شماهابایدبریدب فکربلندکردن قدباشید…الان دوست من اومده پست گزاشته دخترای کوتاه توبغلی ان بعدمنم رفتم کامنت گزاشتم دخترباس شاسی داشته باشه اومدجواب دادگفت الان دیگ اینجوری نمیپسند. بعدفرداش دیدم اومده مدرسه داره ازمربی ورزشمون قایمکی میرسه ک من دیگ قدم بلندنمیشه؟؟؟؟اخی دلم سوخت….

الینا (۱۳۹۴/۰۳/۰۸) :

دوستای گلم وقتتون به خیر اکثر نظراتتون رو خوندم و به همشون احترام میزارم اگه نظر منو بخواین باید عرض کنم که هیکل ادم باید یه نمای زیبایی داشته باشه نه پر پر نه لاغر مردنی مثل چوب بستنی ؛ اما اگه کسی چاقه یا خیلی لاغره رو نباید نادیده گرفت بالاخره اونا هم ادمند بی احترامی هم نباید بشون بکنیم چه بسا ممکنه یکی که خوش اندام باشه بعدا به دلایلی زایمان یا تصادف …. از ریخت بیفته مهم.سلامتیه اونایی که هیکل مناسبی هم.ندارن سعی خودشونو بکنن تا رو فرم بیان اما بدون استرس و به حرفها و تمسخر دیگران هم اهمیت ندن

ﻳﺎﺷﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۳/۰۸) :

ﺯﻫﺮا ﺧﺎﻧﻢ ﻧﺮﺭﺭﺭﺩﺑﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻥ اﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻩ ﺑﻪ ﻗﺮاﻥ ﺗﻴﺮ ﭼﺮاﻍ ﺑﺮﻕ ﻣﺎ ﺧﺮاﺑﻪ .

ﻳﺎﺷﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۳/۰۸) :

ﻣﻴﻜﺎﻳﻴﻞ ﺧﺎﻧﻢ ﺷﻤﺎ ﻛﻪ ﺩﺧﺘﺮﻱ ﺧﺎﻧتﻭاﺳﻪ ﻛﻴﻪ ﻣﻦ ﺟﻨﺲ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﻴﺸﻨﺎﺳﻢ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺣﺮﻑ ﻧﻤﻴﺰﻧﻪ

حنا (۱۳۹۴/۰۳/۰۸) :

فعلا که پسرا به ریزنقش بیشتر رای دادن زهرا جون! من ریزنقش نیسم ولی خب توهم نمیتونی با ایی حرفات نظر پسرا رو تغییر بدی!!! اتفاقا اکثر پسرای بلند دنبال تضاد خودشون هستن یعنی ریزه میره (نگفتم همه میگم اکثرشون) میتونی بری سرچ کنی!! و پسرای قد کوتاه هم از دختر قد بلند خوششون میاد "اما" چون شکل جالبی نداره که زن بلندتر از شوهرش باشه به همین خاطر اکثر پسرای قد کوتاه زنشون همقدشونه یا یه سانت کوتاهتر!!! یه آمارهم تو کشورای خارجی گرفتن و بررسی کردن چرا پسرای هیکلی و قدبلند بیشتر سمت ریزنقش ها متمایل میشن! مثلا نمونه آشکارش شکیرا و پیکی! و خیلیای دیگه!
به قول چند نفر دیگه که اینجا گفته بودن سلایق مدرن بیشتر سمت ریزه میزه ها میرن! شما بری تو شهرای سنتی مثل یزد و…اکثرا دختر قدبلند میپسندن! قدبلندی یه امتیازه واسه دختر(البته نه زیادش) اما دخترای قدکوتاه(نه از اون کوتاه تپلا) و البته ظریف بیشتر سلیقه های خاص اونهارو میپسنده" و شاید این سلایق خاص امروزه زیاد شدن! اینو سرچ کنید"دخترقدبلند نظر"

ﺷﺮاﺭﻩ (۱۳۹۴/۰۳/۰۸) :

ﭼﺮا ﻛﺎﺭﻭﻝ ﺟﺎﻥ. اﺳﺘﺨﻮﻥ ﺑﻨﺪﻳﻪ ﺟﺴﻴﻜﺎ اﻟﺑﺎ ﺭﻳﺰ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﻴﺸﻪ . و ﻇﺮﻳﻔﻪ ﮔﺮﻝ اﻱ ا اﻱ ﺩﺭﺳﺖ ﮔﻔﺘﻪ. ﺩﻭﺭ ﻣﭻ ﺩﺳﺖ ﺭﻭ ﻛﻪ اﻧﺪاﺯﻩ ﺑﮕﻴﺮﻱ اﺯ ﻳﻪ اﻧﺪاﺯﻩ اﻱ ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﺩﺭﺷﺖ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﻴﺸﻪ و ﺯﻳﺮ اﻭﻥ ﺭﻳﺰ. ﺟﺳﻳﻜﺎ اﻟﺒﺎ ﺭﺑﺮ اﻧﺪاﻣﻪ. ﻤﮕﺎﻥ ﻓﺎﻛﺲ ﺭﻭ ﻧﻤﻴﺸﻨﺎﺳﻢ ﻭﻟﻲ اﻟﺒﺎﺳﺮﭺ ﻫﻢ ﻛﻨﻲ ﻣﻴﺒﻴﻨﻲ ﺭﻳﺰ اﻧﺪاﻡ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﻣﻴﺸه . اﻳﻨﻜﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﻇﺮﻳﻒ ﻧﻴﺴﺘﻲ و ﮔﻨﺪﻩ اﻱ ﺩﻟﻴﻞ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻇﺮﻳﻒ ﻋﺮﻭﺳﻜﻲ اﻳﻨﻂﻮﺭﻱ ﺑﮕﻲ ﻏﻮﻝ ﺑﻴﺎﺑﻮﻧﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﻌﻀﻴﺎ ﺑﻪ ﻣﺎ ﭼﻪ ﻣﻦ ﻗﺩﻡ 166 ﻫﺴﺖ ﻭﻟﻲ ﺭﻳﺰ اﻧﺪاﻡ و ﻋﺮﻭﺳﻜﻴﻢ ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ ﻗﺪ ﻧﺪاﺭﻩ . ﻗﺼﺪ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﻛﺮﺩﻥ ﻛﺴﻴﺮﻭ ﻧﺪاﺭﻡ ﻭﻟﻲ ﺧﺐ ﭼﻮﻥ ﺩﻳﺪمﻧﻴﻮﻣﺪﻩ ﺟﻮاﺑﺘﻮ ﺑﺪﻩ ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﻭاﺳﻪ ﺩﻓﺎﻉ اﺯ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺧﻴﻠﻲ ﻇﺮﻳﻒ و ﻋﺮﻭﺳﻜﻲ و ﺧﻮﺵ ﺗﺮاﺵ اﻳﻨﻮ ﺑﮕﻢ ﻭاﻗﻌﻴﺖ ﻫﻤﻴﻴﻨﻪاﻳﻨﻜﻪ ﺗﻮ ﻇﺮﻳﻒ ﻧﻴﺴﺘﻲ و ﮔﻨﺩﻩ اﻱ ﺑﻪ ﻣﺎ ﭼﻪ.

ﺷﺮاﺭﻩ (۱۳۹۴/۰۳/۰۸) :

ﻣﻴﻜﺎﻳﻴﻞ ﮔﺰﻳﻨﻪ ي ﻻﻏﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﺜﻞ ﺧﻮﺩﻡ. ﺑﺎ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺑﻨﺪﻳﻪ ﻧﺎﺯﻙ اﻟﺒﺘﻪ ﻧﻪ ﻣﺜﻞ ﺑﻌﻀﺴﺎ ﮔﻨﺪﻩ ﺑﻚ

ﺷﺮاﺭﻩ (۱۳۹۴/۰۳/۰۸) :

ﺩﺧﺘﺮ ﻫﺮﭼي ﻆﺮﻳﻒ ﺗﺮ ﺑﻬﺘﺮﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭ. ﻫﺮ ﭼﻲ ﺩﺧﺘﺮ ﮔﻨﺪﻩ ﺣﺴﻮﺩﻩ ﺣﺴﻮﺩﻳﺶ ﻣﻴﺸﻪ

ﻋﻠﻲ (۱۳۹۴/۰۳/۰۹) :

ﺗﻮ ﭼﻲ ﻫﺴﺘﻲ ﻓﻜﺮﻛﺮﺩﻱ ﻛﻪ ﻳﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﻣﻴﺤﺮﻓﻲ اﻧﮕﺎﺭ ﭘﺴﺮاﻱ ﻗﺪﻛﻮﺗﺎﻩ ….ﺧﺎﻧﻢ ﺑﺮﻭ اﻭﻝ ﺷﻌﻮﺭﺗﻮ ﺩﺭﺳﺖ ﻛﻦ ﺑﭽﻪ ﻣﺪﺭﺳﻪ اﻱ ﺗﻮ اﺧﻪ ﭼﻲ ﻣﻴﻔﻬﻤﻲ اﺯ اﻳﻦ ﭼﻴﺰا ﺳﺮ ﺩﺭ ﻧﻤﻴﺎﺭﻱ ﻣﻦ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺩاﺭ م . ﭘﺴﺮ ﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ. 172 ﻫﺴﺘﻢ ﺩﺧﺘﺮﻱ ﻧﺒﻮﺩﻩ اﺯﻡ ﺑﮕﺬﺭﻩ ﺳﺮﻡ ﺩﻋﻮا ﻫﻢ ﺷﺪﻩ. ت ﭼﻲ ﻣﻴﮕﻲ اﺧﻪ ﻫﺎ. اﻳﻨﻢ ﺑﻬﺖ ﺑﮕﻢ گلشیفته ﻓﺮاﻫﺎﻧﻲ اﺗﻔﺎﻗﺎ ﻣﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺩﻫﺒﺎﺷﻲ ﻣﻴﮕﻮﻳﻢ ﺯﻥ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﺎﺕ ﻫﺎﺕ ﺗﺮﻩ. ﺗﺎ ﺗﻮ ﭼﻲ ﺑﺎﺷﻲ ﻛﻪ ﻧﻆﺮ ﺑﺪﻱ ﺩﻓﻌﻪ ي ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻪ ﭘﺴﺮﺗﻲ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺗﻮﻫﻴﻦ ﻛﺮﺩﻱ ﺑﺎ ﻣﻦ ﻃﺮﻓﻲ. . هر ﭼﺒ ﺮﻓﻴﻖ ﺑﻠﻨﺪ ﺩاﺭﻡ ﻫﻢ ﺟﻲ اﻑ. ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺟﻴﮕﺮ ﻣﻴﺨﻮاﻥ

پگاه (۱۳۹۴/۰۳/۰۹) :

الان من باید چیکار کنم؟خودمو گم کردم دچار بحران شخصیتی هم شدم…
من قدم 164 وزنمم53 هستش….باید چاق شم یا لاغر؟؟؟

کارول (۱۳۹۴/۰۳/۰۹) :

شراره جان شما حالت خوبه!!! ؟ منکه خودم از ریزنقشا دفاع کردم اولاندش! در مورد جسیکا آلبا بقیشم نظر خودم بود از نظر من دختر ریزنقش یه خانم قد کوتاه و بسیار ظریفه!! شاید نظرمنو با زهرا اشتبایی گرفتی! به هرحال درست صحبت کن غول بیابونی چیه!!!! حرف زدن انسان نشونه شخصیت خانوادگیشه!! به هیچ مدل اندامی هم توهین نکن!! من قدم متوسط لاغرم هستم شاید از نظرشما ریزنقش محسوب بشم! ولی از نظر خودم نه نیستم!

مممممممممممم (۱۳۹۴/۰۳/۰۹) :

من به لاغرو قد بلند رای میدم ببخشید من دیر خوندم
حالا دختر لاغرو قد بلند شد سه تا رای

ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺏ (۱۳۹۴/۰۳/۰۹) :

ﻭاﻻ ﺗﺎ اﻭﻧﺠﺎﻳﻲ ﻣﻦ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﻫﻤﮕﺎﻥ ﻓﻜﺲ اﺳﺘﺨﻮﻥ ﺑﻨﺪﻳﺶﺭﻳﺰ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﺣﺎﻻ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺷﻤﺎ ﭼﻲ ﻣﻴﮕﻳﻦ. اﺧﻪ ﻧﻮﻉ اﺳﺘﺨﻮﻥ ﭼﻪ ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ ﻗﺪ ﺩاﺭﻩ. اﮔﻪ اﻳﻨﻂﻮﺭﻩ ﻳﻌﻨﻲ ﻫﻛﻪ ي ﺑﻠﻨﺪا ﻫﻴﻜﻠﻲ و ﺑﺰﺭﮔﻦ ﭘﺲ .

ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺏ (۱۳۹۴/۰۳/۰۹) :

ﻣﻨﻆﻮﺭﻡ ﺩﻓﺎﻉ اﺯ ﻛﺴﻲ ﻧﻴﺲ و ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﺘﻮﺳﻂﻢ ﻭﻟﻲ ﺧﺐ ﺩﺭ ﺟﻮاﺏ ﺑﻌﻀﻴﺎ ﺧﺐ ﺧﺪاﻳﻴﺶ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻇﺮﻳﻔﺘﺮ…… ﻣﻨﻆﻮﺭﻣﻪ ﺧﺪاﻳﻴﺶ ﺧﻮﺵ ﺑﺪﻥ ﻫﺴﺘﻦ ﻣﻨﻆﻮﺭ ﻣﻦ ﺑﺎ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﺷﻠﻮاﺭ ﻧﻴﺲ. اﺩﻡ. ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻛﻪ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﻓﻘﻄ ﭼﻴﺰﻱ ﺧﻮﺩﺵ ﻫﺴﺖ ﺭﻭ ﺑﮕﻪ ﺷﺎﻳﺪ ﺳﻨﺘﻮﻥ ﻛﻤﻪ ﻭﮔﺮﻧﻪ اﻭﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﻭاﻗﻌﺎ ﻫﺴﺖ ﺭﻭ ﻣﻴﮕﻔﺘﻴﺪﻋﺰﻳﺰاﻧﻢ

نازی (۱۳۹۴/۰۳/۱۰) :

سلام.من قدم 165 وزنم 42. به نظرتون چقدرچاق شم خوبه? جوری که ظریفم بمونم البته

ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺏ (۱۳۹۴/۰۳/۱۰) :

ﻧﺎﺯﻱ ﻭﺯﻧﺘﻮ ﺑﻴﺎﺭ 50 ﺧﻮﺏ ﻣﻴﺸﻲ. ﻳﺎ 49

ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺏ (۱۳۹۴/۰۳/۱۰) :

ﭘﮕﺎﻩ ﺟﻮﻥ ﺗﻮ ﺧﻮﺑﻲ ﺗﻜﻮﻧﺶ ﻧﺪﻩ .

میکاییل (۱۳۹۴/۰۳/۱۰) :

شرمنده رای خانوما حساب نمیشه!! خانم ممممممممممممممممممممم!!

تنهای تنها (۱۳۹۴/۰۳/۱۰) :

گاهی وقتا ظرافت بیش از حد باعث میشه آدم حتی روش نشه از خونه بیرون بره!! قدمن حدودای155 وزنمم نزدیک 40! توهررر جمعیکه میرم از همه ریزترم همش به خودم میگم تو غیرعادی هستی! انگشتای دست من فقط یه ذره بزرگ تراز دست یه دختر4 سالس!شما دختراهم برین خدارو شکرکنید که حداقل عادی هستین نه مثل من…(گریهههه)

فاطيما (۱۳۹۴/۰۳/۱۰) :

دختراى قد كوتاه چاق خودشونم بكشن لاغر قد بلند بهتره

........ (۱۳۹۴/۰۳/۱۱) :

.ﺗﻨﻬﺎﻳﻲ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﺐ ﭼﺎﻕ ﺷﻮ ﻭﺯﻧﺖ ﻭاﺳﻪ ﻗﺪﺕ ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻴﻲ ﻛﻤﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﻳﮕﻪ ﻛﻴﻠﻮ50 ﺑﺎﺷﻲ. ﻓﺎﻃﻴﻤﺎ ﻛﺴﻲ ﻧﮕﻔﺖﭼﺎﻕ

مهسا (۱۳۹۴/۰۳/۱۱) :

بچه ها……
من همونیم که راجبش بحث میکنید….
هیکل باربی.پوست سفید.چشام عسلی.موهام بلوند…

ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺏ (۱۳۹۴/۰۳/۱۲) :

ﺗﻨﻬﺎﻳﻲ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻮ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮﻱ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﻻﻏﺮﻡ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺲ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻨﻢ ﺧﻮﺩﺗﻮ ﺑﻪ 50 ﻛﻴﻠﻮ ﺑﺮﺳﻮﻧﻲ ﺧﻮﺑﻪ

ana (۱۳۹۴/۰۳/۱۲) :

كي گفت زيبايي حماقته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گويا شما اصلا متن آدم و نمي خوني يه مشت حرف تحويل ميدي.. ضمنا كي گفته من 15 سالمه؟ تو اين كامنتا دوتا ana هست. من سنم از تو بيشتره.

ana (۱۳۹۴/۰۳/۱۲) :

من آدم هاي پايين شهر هم ديده ام. والا خيلي بامرام هستن!! من گفتم "صرفا" توجه به زيبايي در هر منطقي حماقته. معنيش اينه كه بهتره در كنار زيبايي به مسائل ديگه اي هم توجه بشه كه زيبايي در كنار اونها شايد به سختي يك دهم قضيه بشه.

سلام (۱۳۹۴/۰۳/۱۲) :

دختر قد بلند با استایلی ظریف ولی برجسته از همه قشنگتره

تنها (۱۳۹۴/۰۳/۱۲) :

نه بابا 50 که خیلی زیاده تازه قدم که 155 نیس! نزدیکای 155" حساب کتاب کردم واسه تناسب اندامم باید بشم حدود 42-45 اون 50 دیگه وزن ایده آله اونجوری میشم کپل کوناه. دخترای قدکوتاه تپل یا توپر بشن خیلی زشته الان دوستای هم قده خودم دیدم توپرن یا وزنشون همین 50 ولی خیای بدشکلن! من مشکلم با استخونامه!!!! البته اونجورم لاغرمردنی که زشت باشه نیسما . اصلا ظاهرم تو13-14 سالگی مونده انگار اینجوری ام !!

ایدا (۱۳۹۴/۰۳/۱۳) :

باورم نمی شه
وقتی کوچیک بودم یه کوچولو تپلی بودم که خب اونم عادی بود اما انواع عروسکای باربی رو داشتم یکی از بزرگ ترین ارزوهام داشتن اندامی لاغر بود کم کم که بزرگ شدم یکم تپلی هم رفت اندامم بی نقص بی نقصه اما هنوز ارزومه لاغر مثل باربی باشم هنوز فکر می کنم چاقم نشده تو اینه وایسم بگم به ارزوم رسیدم انداممو دوست دارم اما اون چیزی نیست که می خوام الان می بینم اشکال از کجای کاره واقعا این عروسک باربی گند زده به بچه ها

ﻣﻦ (۱۳۹۴/۰۳/۱۳) :

ﻛﻢ ﭘﻴﺪا ﻣﻴﺸﻪ ﺩﺧﺘﺮﻱ ﻛﻪ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﻇﺮﻳﻔﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﻫﻴﻜﻞ ﺩﺭﺷﺘﻦ ﻭﻟﻲ اﮔﻪ ﭘﻴﺪا ﺷﻪ ﻛﻪ ﺧﻮﺑﻪ .ﻧﮕﻔﺘﻢ ﭼﺎﻕ ﮔﻔﺘﻢ ﻫﻴﻜﻞ ﺩﺭﺷﺖ ﻣﻨﻆﻮﺭﻡ اﻻﻥ ﭼﺎﻕ ﻧﺒﻮﺩا. ﻣﻬﺴﺎ ﺟﻮﻥ ﺑﺎﺯﺑﻴﻨﻲ ﭼﺸﺎﺵ اﺑﻴﻪ ﻧﻪ ﻋﺴﻠﻲ ﻋﺰﻳﺰﻡ. ﭼﺸﻢ ﻋﺴﻠﻲ ﺭﻭ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﺩاﺭﻥ

شاسی بلند (۱۳۹۴/۰۳/۱۳) :

دختر قد بلندو لاغر خیلی قشنگه تازه فانتزیم هس چون شبیه عروسکاس
قد تا 173 خوبه
آنجلیناجولیم قدش 173

ﻣﻦ (۱۳۹۴/۰۳/۱۴) :

ﺑﺎ ﺑﻼﺧﺮﻩ ﺑﺎﻳﺪ46 ﺑﺎﺷﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﻭﺯﻧﺖ ﻛﻤﻪ ﺗﻨﻬﺎ اﺻﻼﻧﻢ ﭼﺎﻕ ﻧﻤﻴﺸﻲ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮﻳﻦ اﻟﻜﻲ ﻣﻴﮕﻦ

ﻣﻦ (۱۳۹۴/۰۳/۱۴) :

ﺧﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﻇﺮﻳﻔﻲ اﻟﺒﺘﻪ اﮔﻪ ﺭاﺱ ﺑﮕﻲ

ﺩﺧﺘﺮ ﻻﻏﺮ (۱۳۹۴/۰۳/۱۴) :

ﺑﭽﻬﺎ ﻣﻦ ﻫﻤﻮﻧﻴﻢ ﺭاﺟﺒﺶ ﻣﻴﮕﻔﺖ ﭼﺸﻢ اﺑﻲ ﺑوﺭ ﺳﻔﻴﺪ ﻻﻏﺮ و ﻇﺮﻳﻒ و ﻋﺮﻭﺳﻜﻲ ﺑﺎﺭﺑﻲ

ﺑﻬﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۳/۱۴) :

ﺗﻮ ﻓﻘﻄ ﻇﺮﻳﻒ

تنها (۱۳۹۴/۰۳/۱۵) :

آخه من هرچی تلاش میکنم چاق نمیشم!! اینقدرررررررر دکتر رفتم اینقدررررر قرص دوا خوردم که نگو! غذا هم خوب میخورم ولی بازم همونم! دکترهم بهم گفت الان دلت میخاد چاق شی ولی چندسال دیگه دوباره دلت میخاد برگردی به همین حالت لاغری!!!! تازه همه جور آزمایشی هم داددم بعد همه فک میکردن یه مشکلی هس که چاق نمیشم ولی آزمایشامم نشون داد که هیییییچ مشکلی ندارم!!!!!!
حالا کسی راهی به ذهنش نمیرسه که من چااااق بشم؟؟؟؟؟ البته من همه راه هارو امتحان کردم ولی تاثیی روم نداشته!!

fati (۱۳۹۴/۰۳/۱۵) :

من 170 قد با 47 کیلو وزن دارم..شاید از نظر خیلیا لاغر باشم ولی هر جا میرم همه از استایلم تعریف میکنن.بخصوص که میدونم چه لباسایی بپوشم که بهم بیاد.تا چند ماه دیگه هم میخوام برم کره جنوبی برا زندگی و حتمااا تست مدلینگ میدم..;);););)

ناسناس (۱۳۹۴/۰۳/۱۵) :

هرکس یه سلیقه ایی داره .کاملا این جمله درسته.مرد باچشمانش تصمیم میگیره..خدا همه جور موجود خلق کرد. به هر موجودی گفت .با هم کفو خودش ازدواج کنه .من منکر زیبلیی نیستم مسلما همه ادما زیبایی رو دوس دارن. اما مسله مهم هم کفو بودن توی این زمینه اس.یه پسر معمولی باید مث خودش پیدا کنه.البته استثنا همه جا هست.تاحالا دیدید ی سوسک با پروانه جفت گیری کنه.بس توی ملاک زیبایی هم کفو بودن بشدت مهمه.چون زن خیلی زیبا هم ممکنه از شوهرش با قیافه معمولی راضی نباسه و بهانه گیری برای جدا شدن وچه بسا خیانت بسرش بزنه

اﻣﻴﻦ (۱۳۹۴/۰۳/۱۶) :

ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ وﺯﻥ ﻭاﺳﻪ ﺯﻥ ﻧﻬﺎﻳﺖ 65

نمتبغ (۱۳۹۴/۰۳/۱۶) :

توی تلویزیون گف اونایی که میخان چاق بشن ولی نمیتونن باید ورزش های سنگین انجام بدن مثل بدنسازی

نساء (۱۳۹۴/۰۳/۱۶) :

عزيزم من هم با نظر تو موافقم من نه لاغرى رو دوست دارم نه چاقى رو و تناسب هيكل و در حد متعادل بودن مهم است تازه يك بار پسر خاله ام هم همين حرف رو زد.

fatima (۱۳۹۴/۰۳/۱۶) :

واااو چقد اينجا در مورد لاغرى و باربى بودن بحث شده!!!!دوستان اجازه بديد يه چيزى بهتون بگم:
باربى يه دختر لاغر نيست!اصن فرق داره و شامل چيزاى ديگه هم ميشه!
١:فيزيك ظريف
٢:بدن كشيده
٣: پاهاى خيلى بلند
٤:مچ پاى لاغر
٥:دستاى لاغر وانگشتاى كشيده ظريف
٦:گردن استخانى
٧:موهاى روشن
٨: پوست بسيار سفيد
٩:بينى كوچولو
١٠:دهن كوچولو
١١:لباى برجسته
١٢:چشاى درشت
١٣:چانه استخوانى
من همه اينارو دارم ولى حييبيف با اين كه مامان بابام روسو تركن چشام قهوه اى تو افتاب عسليه!
تو كامنت قبلى گفتم كه ١٤سالو قد ١٧٢.
راستى ببخشيد اگه فكر ميكردين باربين و الان فهميديد نيستين،خخخخخخخ

fatima (۱۳۹۴/۰۳/۱۶) :

ولى حيييييييييييف شانس نداريم،دختر چشم قهوه اى به چه درد ميخوره،حتى اگه همه اين ملاك هارو داشته باشى،راستى به اونى كه بم گفت شايد طرف چون قدت بلنده رفته با اون دخى چاقه،اينو بگم كه من باش تو مسافرت اشنا شدم خارجيه،من تا شونشم،اون يه اروپايى بود و قد بلند دوست داره خوب ملومه؟!!!!!!!

ﺷﻜﻴﺒﺎ (۱۳۹۴/۰۳/۱۸) :

اﻭﻻ ﺑﺎﺯﺑﻴﻨﻲ ﭼﺸﺎﺵ اﺑﻴﻬﻬﻬﻬﻪ . ﻓﺎﻃﻴﻤﺎ ﺟﻮﻥ. ﻛﻲ ﮔﻔﺘﻪ اﺭﻭﭘﺎﻳﻴﻬﺎ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺩﻭﺱ ﺩاﺭﻥ اﺗﻔﺎﻗﺎ ﻣﻦ ﺗﻮ ﻓﻴﻠﻤﺎﺷﻮﻥ ﻛﻬﻤﻴﺒﻴﻨﻢ ﻣﻴﮕﻦ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﺎﺗﺗﺮﻩ. ﻣﻦ ﻣﺎﺩﺭﻡ اﻫﻞ اﺳﭙﺎﻧﻴﺎﺱ اﻭﻧﺠﺎ ﻳﻪ ﺑﻲ اف ﺩاﺷﺗم ﻣﻴﮕﻔﺖ ﺩﺧﺘﺮا ي ﻜﻮﺗﺎﻩ ﻫﺎتﺗﺮ ﻫﺴﺘﻦ. . ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﺭﺑﻲ ﺑﻮﺭﻩ ﺑﻌﺪﺷﻢ ﻭاﺳﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﺪﻭﻧﻴﺪ ﮔﻔﺘﻢ

پدرام (۱۳۹۴/۰۳/۱۹) :

به نظر من دختراي قدبلند و توپر جذابيت بيشتري نسبت به دختراي باربي يا لاغردارند
من اگه يه روزي خواستم زن بگيرم اولويتم قدبلندوتوپر.
هر دختري از نظر پسري كه دوسش داره زيباست لطفا همديگرو مورد تمسخر قرار نديد با شمام دختر خانما

.................. (۱۳۹۴/۰۳/۱۹) :

ﭼﻘﺪ ﺧﻮﺩﺷﻴﻔﺘﻪ اﻱ ﺩﺧﺘﺮ. ﺟﻮﻥ ﺧﻮﺩﺕ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ اﺭﻩ. ……….ﺩﺳﺖ و ﭘﺎﻫﺎﻱ ﺧﻴﻠﻲ ﻻﻏﺮ و ﺑﺎﺭﻳﻚ و ﺑﺎﺯﻭﻫﺎﻱ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺎﺭﻳﻚ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ ﺟﺰﻭﺷﻮﻥ

نیلو (۱۳۹۴/۰۳/۲۰) :

سلام
من کلی نظر خوندم،به مطلبم کاری ندارم
خودم 175 قدمه 84 کیلو وزن،کلی پهلو و شکم دارم، علت بیماری شدم اینی که هستم
من ازدواج کردم و همسر با این همه چربی باز هم منو دوست داره و جوری با من رفتار میکنه که من حس همون خانم های خوش تیپ بهم دست میده.
فرقی نداره آدما چه تیپین
توهین به دخترهای چاق یا لاغر که بی فرهنگیه
مهم فکر آدمهاست
من با تمام بد هیکلیم احساس خوشبختی میکنم

محبت (۱۳۹۴/۰۳/۲۰) :

من خودم لاغر اندامم با قد متوسط و پزشکی میخونم قیافه ی خوبی هم دارم
یکی از پسرای فامیلمون خیلی لاغره و زنش شاید دو برابر خودش وزن داره اون وقت این زنه هر موقع به من میرسه دهنشو کج میکنه با یه حالت دلسوزی به من میگه تو قصد نداری چاق شی!؟؟؟
خداییش اون لحظه به معنای واقعی دلم میخواد سرمو به دیوار بکوبم !!
بگو آخه با شوهرت دوتایی تو آینه خودتونو ببینین بعد بیا به من بیچاده گیر بده
واللللله به خدا..

محبت (۱۳۹۴/۰۳/۲۰) :

در ضمن من هر چی دختر دور خودم میبینم همه چاقن
توی خوابگاه فقط دارم به لایه های چربی اینا نگاه می کنم که با چه اعتمادبه نفسی به نمایش میذارن
همه هم با لباسای باز که به زور تنشون کردن و هر لحظه ممکنه با کوچکترین مشکلی از همه جا درزاشون باز شه …
البته من خودم همون لباسا رو که سایزشون دقیقا برا افرادی مث منه و خودشون به هزار ترفند تنشون کردن رو میپوشم و واقعا هم بهم میادو می پوشم. ولی باز هم همین افراد غول که هیکلاشون به اندازه پسرا درشت هست بهم میگن تو لاغری
من موندم اینا یه بچه بیارن به چه روز میوفتن!؟؟!!!!!

ﻳﺎﺷﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۳/۲۰) :

ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﻫﺮ ﻛﺲ ﺷﺎﻳﺪ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺳﻠﻴﻘﻪ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ. ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ 6 ﺳﺎﻝ ﻛﺎﻧﺎﺩا ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻛﺮﺩﻡ اﺯ 122 ﺳﺎﻟﮕﻲ. اﻭﻧﺠﺎ ﻣﺜﻼ ﻭاﺳﻪ ﻣﺜﺎﻝ ﻣﻴﮕﻢ. ﻣﺪﻳﺮ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﻟﻂﻔﺎ ﺣﺬﻑ ﻧﻜﻨﻲ ﭼﻴﺰﻱ ﺑﺪﻱ ﻧﻤﻴﺨﻮاﻡ ﺑﮕﻢ ﻳﻪ ﭼﻴﺰ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﺲ اﻭﻧﺠﺎ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﺭﻓﻴﻖ اﻭﻧﻮﺭﻱ ﺩاﺷﺘﻢ ﺧﺐ اﻭﻧﺠﺎ ﺭﻭاﺑﻄ اﺯاﺩ ﺗﺮﻩ ﻳﻪ ﭘﺴﺮ 18 ﺳﺎﻟﻪ اﻭﻧﺠﺎ ﻣﻴﺘﻮﻧﻪ ﺧﻮﺏ ﻫﻤﻪ چﺟﻴﻮﺗﺸﺨﻴﺺ ﺑﺪﻩ. ﻳﻪ اﺻﻂﻼﺣﻲ ﺑﻮﺩ ﻣﻴﮕﻔﺘﻦ in the bedroom prefer short girls but ou of the bed room tall girls are nice. ﻳﻌﻨﻲ ﻳﻪ ﭼﻴﺰ ﺟﺪا ﺳﻠﻴﻘﺸﻮﻥ ﻧﺒﻮﺩ . ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺯﻳﺒﺎﺳﺖ ﻭﻟﻲ ﺩﺭ ﻏﺭﻳﺰﻩ اﻱ ﻛﻪ ﺧﺪا ﺑﻬﻢ ﺩاﺩﻩ ﺭاﺑﻂﻪ ﺟﻨﺴﻲ. ﺩﺧﺘﺮ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺭﻭ ﺗﺮﺟﻴﺢ ﻣﻴﺪﻡ. ﺩﻟﻴﻞ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ اﺯ ﻧﻮﻋﻲ ﺑﺪﻡ ﺑﻴﺎﺩ ﻧﻪ و ﻓﻘﻄ,ﻳﻪ ﭼﻴﺰﻭ ﺑﮕﻢ ﺧﻮﺑﻪ

ﻧﻬﺎﻝ (۱۳۹۴/۰۳/۲۰) :

ﻣﻴﮕﻤﺎ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﭼﻲ ﻣﻴﮔﻴﻦ اﺧﻪ ﺑﺎﺭﺑﻲ. ﺑﻮﺩﻥﻛﻪ ﺑﻪ ﻗﻴﺎﻓﺲ اﻭﻻ. ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻮﺭﺱ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﺎﺭﺑﻲ و اﻟﺒﺘﻪ ﻻﻏﺮ. ﺣﺘﻲ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺗﻮ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺑﺎﺯﺑﻴﻨﻲ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪﻩ ﭼﻮﻥ ﻗﻴﺎﻓﺶ ﺷﺒﻴﻪ ﺑﺎﺭﺑﻴﺎﺱ ﻇﺮﻑ و ﻋﺮﻭﺳﻜﻴﻪ و ﻻﻏﺮ اﺗﻔﺎﻗﺎ ﻓﺎﻃﻴﻤﺎ ي ﻋﺰﻳﺰ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺭﻳﺰ ه ﻣﻴﺯﻩ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ ﻳﻌﻨﻲ اﺻﻼ ﺑﻪ ﺳﻨﺶ ﻧﻤﻴﺨﻮﺭﻩ ﻋﻴﻦ ﻋﺮﻭﺳﻜﺎﺱ ﺧﻴﻠﻴ ﻤﺼﻨﻮﻋﻪ

ای خدااااا (۱۳۹۴/۰۳/۲۱) :

من در آرزوی بلند قد بودن به سر میبرم ولی حیف که آرزوی دست نیافتنیه . خیلی دیگه قدم کوتاس (152) اصلا فکرنکنم پسری از دختری با این کوتاهی خوشش بیاد!! کوتاهی خیلی اعتماد به نفسو میاره پایین ! واسه یه دختر به نظرمن قده165 خوبه تا 170! زیره 160 واقعا افتضاحه! من تنها آرزوم اینه که قدم بلند میبود …….ای خدا…….

ﻧﺴﻴﻢ (۱۳۹۴/۰۳/۲۲) :

ﻭﻟﻲ ﻗﺪ تﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺑﻪ ﻛﻪ. ااﻱ ﺧﺪاﻣﻦ ﻋﺎﺷﻖ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻇﺮﻳﻔﻢ. ﺧﻴﻠﻲ ﻧﺎﺯﻥ. ااﻟﺒﺘﻪﺧﻮﺩﻡ ﺑﻠﻨﺪ و ﻻﻏﺮﻡ . و اﻟﺒﺘﻪ ﭘﺩﺭاﻡ ﺧﺎﻥ ﺗﺎ ﻓﻌﻼ ﻛﻪ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﻣﺩﻩ . ﮔﺮﺩﻥ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﺸﻮﻧﻪ ﻫﺎ و ﺗﺮﻗﻮﻩ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ. ﺑﺎﺯﻭﻫﺎﻱ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺎﺭﻳﻚ اﻻﻥ ﻣﺪﻩ و ﺧﻴﻠﻴﻢ ﺑﻬﺘﺮ اﺯ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﭼﺎﻕ ﭘﺮ ﻫﺴﺖ . ﺳﻠﻴﻘﻪ ي ﻣﺪﺭﻥ ﻧﻪ ﺑﻲ ﭘﺮﺳﺘﻴﮋ.

.... (۱۳۹۴/۰۳/۲۴) :

سلام
بنظر من وزن هرکس باید مناسب با قدش باشه ما نمیتونیم بگیم یه دختر با قد۱۷۰ ..۵۰ کیلو باشه چون واقعا وحشتناکه باید بین۵۵تا۶۰ باشه البته سلیقه ی هرکسی متفاوت و قابل احترامه ااما من فکر میکنم دختری که قدش بین ۱۶۵تا۱۷۳باشه خیلی جذابه نه خیلی چاق خوبه نه لاغر چون جفتشون برای سلامتی ضرر داره توپر خیلی قشنگ تره البته اگه واقعا توپر باشه چون خیلی از عزیزان با۸۰کیلو وزن اسم خودشونو توپر میزارن همه ی جذابیت یه دخترم به هیکلش نیس چیزایی مثل نجابت شخصیت وقار و غرورو…مهمه

مهدی (۱۳۹۴/۰۳/۲۴) :

باید اندامی نرم و متناسب با قد داشته باشه

مهناز (۱۳۹۴/۰۳/۲۵) :

نهال جان باربی بودن به قیافه نیس به اندام
به دخترای لاغرو قد بلند با پاهای کشیده میگن باربی
اون شخصیاتی هم که دنیای مجازی به باربی میشناسن بخاطر ظرافت و چهرشونه که بیش از حد شبیه باربیه
همه ی دخترای ظریفو خوشگل باربی به حساب نمیان

شیوا (۱۳۹۴/۰۳/۲۵) :

اقا یاشار واسه رابطه جنسی بستگی به جذابیت داره
بعضی دخترا در عین حال که قد کوتاهن جذابیت ندارن و همین طور برعکس

نرگس (۱۳۹۴/۰۳/۲۵) :

اینقده بحث چاق ولاغری نکنید .بابا وقت داره بسرعت تموم میشه!سن اقایون خانوما داره میره بالا ازدواج کنید و از خدا عاقبت بخیری و خوشبختی بخواید

ftima (۱۳۹۴/۰۳/۲۷) :

چرا بعضيا هر ويژگى خوبو كه ندارن ميگن مال ما بهتر ازونه!!!سفيد نيستن ميگن سبزه هات تره!قد بلند نيستن ميگن هات نداره!!!گوشتو چربى بدنم كه لابد هات تره!هات تره??,,,!!!!!

....... (۱۳۹۴/۰۳/۲۷) :

ﺑﺎﺭﺑﻴﺒﻮﺩﻥ ﺑﻪ ﻗﻳﺎﻓﺲ ﺑﻴﺸﺘﺮ و ﺑﻌﺪﺷﻢ ﻻﻏﺮﻱ

خانم افشار (۱۳۹۴/۰۳/۲۷) :

باربی دختری با فیزیک بدنی بسیار لاغره که آنچه که باعث جذابیت باربی شده وجود چند ویژگی خاص است. که مهم ترینش داشتن چهره ایی زیباست! دومین ویژگی داشتن استیلی جذاب یعنی کمر باریک و پایین تنه ایی پهن و پاهای کشیده! در واقع باربی میشه گفت پوست و استخونه اما چون اسکلتش زیباست باعث جذابیتش شده! پس هر دختر قد بلند و لاغر مردنی که نمیشه بهش گفت باربی!!! اون باربی واقعی یعنی همون عروسک توی کارتون ها هرچقدرم لاغر بشن بازم قشنگن ! پس تا اینجا فهمیدیم که لاغری و قدبلندی به معنی باربی بودن نیست و الکی خانم های لاغر خودتون رو گول نزنید! نکته بعدی اینکه این مقاله حقیقت رو گفته! پسرهای ایرانی و حتی پسر های خارجی بیشتر و بییییششششتر جذب دخترهایی میشوند که جاذبه جنسی داشته باشن! همین آقا پسرهاییکه میگن ما باربی دوسداریم و فلان اگه یه دختر باربی بذاری جلوشون و یه دختر توپر و به قولی گوشت دار شک نکنید که به اون باربیه نگاه هم نمیکنن چون اون جاذبه ی ظاهری که دخترای توپر و گوشت دار (نه چاق) دارند هرگز باربی ندارد و نخواهد داشت! بدون شک اگر کله ی یه دختر با چهره معمولی رو روی هیکل باربی بذارن از تعداد خواهانش به شدت کم میشه! لذا باربی بودن بستگی به چند شرطی داره که در ابتدا گفتم!

....... (۱۳۹۴/۰۳/۲۷) :

ﻭاﻻ ﺗﺎ اﻭﻧﺠﺎﻳﻲ ﻣﺎ ﻣﻴﺪﻭﻧﻴﻢ ﺑﺎﺯﺑﻴﻨﻲ ﺑﻪ ﻗﻴﺎﻓﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻴﮕﻦ ﺑﺎﺯﺑﻴﻨﻲ و اﻟﺒﺘﻪ ﻻﻏﺮ. ﭼﺸﻢ اﺑﻲ ﺗﺮﻭﺭ و ﺳﻔﻴﺪ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﺎﺭﺑﻲ .

برو بابا (۱۳۹۴/۰۳/۲۷) :

برو بابا خانم افشار
باربی ینی قد بلند و لاغر همراه با بدنی برجسته پاهای کشیده که فوق العاده زیباس
اگه یه همچین دخترباربیو با یه دختر تو پرو بذاری جلوی اقایون مطمئن باش باربی و انتخاب میکنن
واسه اکثر مردا البته نه همه داشتن بدن برجسته ملاک اصلیه تا چاق یا لاغری
خانم …………..اگه به عروسکای باربی نگاه کنی باربی با پوست تیره هم هس

نیلوفر (۱۳۹۴/۰۳/۲۸) :

دقیییییییییییقا

خانم افشار (۱۳۹۴/۰۳/۲۸) :

ببینید آقا/خانم محترم "بروبابا" ب من توی حرفام قید کردم که با اون باربیه واقعی هستم نه این باربی های توی خیابون یا به قولی باربی های زنده! شما سرچ کنید *عکس عروسک باربی* اگه دقت کنید میبینید که اون برجستگی های جذب کننده ایی که در اندام زنان معروفی مثل جنیفر وجود دارد ابدا در فیزیک بدنی باربی وجود نداره! اون خانم هاییکه شما میبینید لاغرن و بلندن و برجستگی های آنچنانی دارند اون هم بواسطه عمل جراحی ؛ نمیشه به طور کامل بهشون گفت باربی! حیف که اینجا نمیشه واضح توضیح داد! اون باربی با اندام برجسته اییکه شما عرض کردید بدون شک فیزیک جذابیه اما اگر به اندام همین شخصیتهای سیندرلا و پری دریایی و غیر دقت کنید میبینید که سایز کوچیکی دارند! .بازم میگم این باربی که مدنظر آقایونه همین باربی های زندس که باجراحی چنین سایزهایی رو واسه خودشون ساختن .

خانم افشار (۱۳۹۴/۰۳/۲۸) :

ببینید درحال حاضر دو باربی مطرح وجود داره" اولین باربی زنده آمریکایی خانم داکوتا رز هستن که علت انتخاب ایشون قد بلند و اندام لاغرشون بوده و اگر به فیزیک بدنی ایشون توجه کنید میبینید که برجستگی بدنشون طوری نیست که بخواد آنچنان جلب توجه کنه و اگه چیزی هم معلومه به لطف لباسای فوق العاده تنگیه گه پوشیدن! پس اندام باربی به این صورته (دقیقا برعکس باربی های تقلبی که پسران جذب اونها میشن ) دومین باربی زنده خانم آنجلینا کووا روسی هستن که علت انتخاب ایشون چهره بسیار شبیهشون به باربی هست! اونهم طی عمل های جراحی زیاد" اندام خانم کووا لاغر هستش و همچنین سایز بالاتنه ی بالایی دارن که این اندام شبیه به عروسک باربی نیست! در واقع چهره خانم کووا رو اگه بذاریم روی هیکل خانم داکوتا این ترکیب ؛ ترکیب یه باربی واقعیه!! خب حالا پسران ایرانی اندام خانم جنیفرلوپز و بیانسه و امثال ایینهارو ترجیح میدن یا اندام خانم داکوتا؟؟؟؟

فروزان (۱۳۹۴/۰۳/۲۸) :

من دختری با قد 170و وزن 64بنظرتون باید لاغر کنم؟؟؟آیا؟؟

اﻣﻴﺮ (۱۳۹۴/۰۳/۲۸) :

ﻭﻟﻲ ﭘﻮﺳﺖ ﺳﻔﻴﺪ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﺎﺭﺑيﻬﻴﺸﻜﻲ ﺳﻔﻴﺪ ﺑﻟﻮﺭﻱ ﺭﻭ ﻭﻝ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ ﺑﺮﭼﺴﺒ ﻬﺎ ﺑﻪ اﻭﻥ ﺳﻴﺎﻩ ﺳﻮﺧﺘﻪ ﻫﺎ. ﭘﻮﺳﺖ ﺳﻔﻴﻴﻴﻴﻴﺪﻭاﻱ ﭼﻪ ﻛﺎﺭا ﻛﻪ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ. ﺑﺎﺭﺑﻲاﻭﻝ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﻭﺭ ﺑﻮﺩﻥ و ﭘﻮﺳﺖ ﺷﻔﺎﻑ و ﺭﻭﺷﻦو ﺳﻔﻴﺪ. ﺑﻌﺪﺷﻢ ﻻﻏﺮﻱ و ﻗﻴﺎﻓﻪ ي ﻃﺒﻴﻌﻲ ﺧﺪاﺩاﻱ ﺧﻮﺷﮕﻞ اﻭﻥ ﺳﻴﺎﻫا ﺭﻭ ﻛﺴﻲ ﻧﮕﺎﺷﻮﻧﻢ ﻧﻤﻴﻜﻨﻬﻬﻬﻬﻪ . اﻃﻼﻉ ﮔﻔﺘﻢ ﻛﻪ ﺗﻮﻫﻢ ﺯﻳﺒﺎﻳﻲ ﻧﺰﻧﻦ ﺧﺎﻧﻤﺎ. ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﺭ ﺳﻔﻴﺪ ﻻﻏﺮ ﺑﺎﺯﺑﻴﻨﻲ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﺎ ﭘﺎﻱ ﻻﻏﺮ . ﭘﺲ ﭼﻲ ﺷﺪ اﻭﻝ ﺳﻔﻴﺪ ﺑﻮﺩﻥ و ﺑﺎﺭ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﻌﺪﺷﻢ ﭼﺸﻢ اﺑﻲ ﺑﻌﺪﺵ ﻻﻏﺮﻱ و اﻧﺪاﻡ ﻇﺮﻳﻒ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻗﺪﺗﻮﻥ ﺑﻌﺪﺷﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﭘﺎﻫﺎﺗﻮﻥ ﻻﻏﺮ و ﻛﺸﻴﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ

اﻣﻴﺮ (۱۳۹۴/۰۳/۲۸) :

ﺑﭽﻪ ﻛﻮﭼﻮﻟﻮ ﺗﻮﺑﺮﻭ ﻋﺮﻭﺳﻚ ﺑﺎﺯﻱ ﺗﻮ ﻛﻦ. ﭼﻴﻜﺎﺭ ﺑﻪ ﻋﺮﻭﺳﻚ ﺩاﺭﻱ ﺑاﺭﺑﻲﻭاﻗﻌﻲ ﺳﻔﻴﺪﻭﺑﻮﺭﻩ. .ﺑﺎﺭﺑﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺑﺎﻻﻳﻴﺎ ﺑﻪ ﻗﻴﺎﻓﺸﻮﻧﻪ ﻭاﻻ ﻣﺎ ﻧﺪﻳﺪﻳﻢ ﺗﻮ ﺩﻧﻴﺎﻳﻬﺪﺧﺘﺮ ﺳﻴﺎﻩ ﻻﻏﺮ ﺩﺭاﻳﻮﺭ ﺑﮕﻢ ﺑﺎﺭﺑﻲ ﻫﺮ ﭼﻲ ﺑﺎﺭ و ﺳﻔﻴﺪ و ﻻﻏﺮﻩ

اﻣﻴﺮ (۱۳۹۴/۰۳/۲۸) :

اﺻﻼ ﻛﺎﺭﻱ ﻧﺪاﺭﻩ ﺳﺮﭺ ﻛﻨﻴﺪ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﺭﺑﻲ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﭼﻲ ﻣﻴﺎﺭﻩ ﻫﻤﺶ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺑﻮﺭ و ﭼﺸﻢ اﺑﻲ و ﺳﻔﻴﺪ ﺭﻭ ﻣﻴﺎﺭﻩ ﺳﺮﭺ ﻛﻨﻴﺪ ﻛﺎﺭ ﻧﺪاﺭﻩ اﻧﺠﻠﻴﻜﺎ ﻛﺎﻧﻮﻭا ﺷﺒﻴﻬﺘﺮﻳﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﺭﺑﻲ ﻫﺴﺖ ﺑﻴﻨﻴﺪ ﭼﻴﻪ. ﻫﻤﺶ ﻗﻴﺎﻓﺸﻪ و اﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭاﻳﻦ ﻧﻴﺲ و ﺑﻠﻨﺪ ﻋﺎﺩﻳﻪ 165 ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ و ﻭﺯﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻢ. ﭘﺲ ﺩﺭاﺯا ي ﻻﻏﺮ ﺗﻮﻫﻢ ﻧﺰﻧﻦ

پدرام (۱۳۹۴/۰۳/۲۸) :

باربي كجاش جذاب اخه!
من و دوستام و هر پسري كه نظرشو شنيديم توپرو به لاغر و باربي ترجيح ميده
منظورم از توپر دختر تپل نه چاق

الهام (۱۳۹۴/۰۳/۲۹) :

سلام بچه هااااا، خیلیا به دختر ریزنقش و فانتزی رای دادن، ایول یه کم امیدوار شدم:))))

بروبابا (۱۳۹۴/۰۳/۳۰) :

من نگفتم باربی با پوست تیره قشنگه فقط گفتم هس من خودم سفیدم و سفیدم میپسندم
اقا پدرام شما باربی ندیدی بیشتر از 50 میلیون نفر تو ایران چاقن احساس میکنی توی کشور خارجی زندگی میکنی و یه سرم داری باربی میبینی
من با لاغر مردنیای تو خیابون که نه قد دارن نه بدن برجسته کاری ندارم دختر که واقعا باربی باشه خیلی قشنگه

بروبابا (۱۳۹۴/۰۳/۳۰) :

اگه سرچ کنید میبینید که anzhelika kenova و valeria lukyanova و dakota rose علاوه بر چهره ی زیباشون بدنشونم شبیه باربیه استایلشون کلا با دخترای باربی تو خیابون ما فرق میکنه فقط از نظر قد شبیه باربی نیستن
البته valeria lukyanova قدش 170

هستی (۱۳۹۴/۰۳/۳۰) :

من قدم 173 وزنمم 70 کیلوإ، اصلا لاغرو ریغو نیستم، به هیچ عنوانم چاقو بد هیکل نیستم. تناسب دارم. دختر باید تناسب داشته باشه، شوهرش خواست بهش دست بزنه ی چیزی بیاد دستش!! نه همش استخون باشه، بنظرم دختر باید توپر باشه مثل هیکل بیانسه،ریحانا. نه چاق، چاقم ک اصلا قشنگ نیست.

افشار (۱۳۹۴/۰۳/۳۰) :

واقعا متاسفم برای کساییکه هنوز با احترام صحبت کردن رو یاد نگرفتن! بحث کردن در مورد فیزیک بدنی پوچ و بی ارزشی مثل باربی واقعا وقت تلفیه!!!

مینا (۱۳۹۴/۰۳/۳۰) :

هستی قدت خوبه ولی ده کیلو اضافه وزن داری واسه قد تو یچی تو مایه های 60 کیلو مناسبه که هم ظرافت داره و هم قشنگه

بروبابا (۱۳۹۴/۰۳/۳۰) :

تصحیح میکنم بیشتر از 25 میلیون نفر

نیلو (۱۳۹۴/۰۳/۳۰) :

چاق بودن ی درصدی اش اصلا دست خودمون نیست، حالا اگه قد مون خوبه و بلنده باز هم کاری نمیشه کرد، هرکول خودتی، من اشک ریختم با کامنت هاتون
قد 175 وزنم 85 . نامردیه .

آیلین (۱۳۹۴/۰۳/۳۰) :

دخترای ریزنقش و فانتزی و درکل دخترای کوچولو موچولو نشانگر معنای وااااقعیه دختر بودن هستن…..اوج ظرافت و شکنندگی در این دخترا قابل رویته!*** دختر یعنی نحیف ظریف و آسیب پذیر که این ویژگی همه دختراس ولی تو ریزنقشا بیشترتر تره! معلومه که بیشتر رای میاره الهام جون*

ارغوان (۱۳۹۴/۰۳/۳۱) :

این مقاله نشون میده که مردای ایرانی چقدر بد سلیقن.الان دخترای لاغر و کشیده تو بورسن..و گرونترین مارکا و برند ها تن دخترای لاغر میره.ضمنا زن یعنی ظرافت.دخترابی هیکلی ظرافت ندارن که هیچ بعد زایمانم دوبرابر میشن.البته نا گفته دخترای چاق هم زیبای خاص خودشونو دارن

ﺩاﺵ ﻣﺠﻴﺪ (۱۳۹۴/۰۳/۳۱) :

ﻫﺴﺘﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﺭاﺯﻱ. ﺷﻮﺧﻲ ﻛﺮﺩﻡ ﺑﻨﻆﺮﻡ ﺯﻥ ﺗﺎ ﻧﻬﺎﻳﺖ 173 ﺑﺎﺷﻪ ﭘﺲ ﺧﻮﺑﻲ ﺑﻪ ﺩﻝ ﻧﮕﻴﺮﻱ ﻭﻟﻲ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ ﻭﺯﻧﻪ ﻳﻪ ﻣﻘﺪاﺭ ﺯﻳﺎﺩﻩ

الهه (۱۳۹۴/۰۳/۳۱) :

سلام به نظر من اندام یه دختر باید متناسب باشه هر کسی صورت واندام خودش بهش میاد

الهه (۱۳۹۴/۰۳/۳۱) :

به نظر من دختر باید اندامش متوسط باشه هر کسی صورت و اندام خودش بهش میاد

الناز (۱۳۹۴/۰۳/۳۱) :

نیلوجون ناراحت نباش عزیزم تو بخاطر یه مشت حرف چرت و پرت بقیه ناراحت شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو بهترین قد و داری تو فقط باید یکم ورزش کنی تا لاغر بشی
لاغر شدنم که کار غیر ممکن نیس دختر دایی من رف بدنسازی ده کیلو کم کرد تو چرا نتونی
من خودم قدم 172 وزنم 53 تقریبا هفت کیلو کمبود وزن دارم
به نظر خیلی از کسایی هم که کامنت گذاشتن اصلا جذاب نیستم باید ناراحت بشم؟؟؟؟؟؟؟؟باوجود لاغریم خیلی از پسرا بهم پیشنهاد دوستی میدن نظر همه که مثل هم نیس تونباید بخاطر نظر دوتا پسر که معلوم نیس خودشون چه شکلی هستن خودتو ببازی
خیلیا بمن میگن واااای تو چقد لاغری ولی نود درصدشون از رو حسادت میگن چون خودشون استایل قشنگی ندارن حسودی میکنن

الناز (۱۳۹۴/۰۳/۳۱) :

ما متاسفانه تو جامعه ای زندگی میکنیم که مردا فک میکنن از زنا برتری خاصی دارن فک میکنن که زنا باید از خودشون ضعیف تر باشن ظریف تر باشن شکننده تر باشن قد کوتاه تر باشن خنگ باشن بامزه باشن تا بتونن بهشون تسلط داشته باشن متاسفم واسه همچین پسرایی
جهان سومیم دیگه همه ی عقایدمون داغون و قدیمیه
صد سال دیگه تازه عقاید پسرامون به روز میشه
ماکه سوختیم
تو دنیا دختر قد بلند حرف اول و میزنه چه بخواید چه نخواید

........ﻣﻦ (۱۳۹۴/۰۳/۳۱) :

ﻭﻟﻲ ﻣﻦ 7 ﺳﺎﻝ اﺳﭙﺎﻧﻴﺎ ﺑﻮﺩﻡ اﻭﻧﻮﺭﻡ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺷﺘﻦ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺑﺮاﺷﻮﻥ ﻇﺮﻳﻒ ﺑﺎﺷﻦ ﭼﻪ ﺭﺑﻂﻲ ﺩاﺭﻩ ﺑﺮ ﻋﻜﺲ ﺷﻤﺎ ﺟﻬﺎﻥ ﺳﻮﻣﻲ ﻓﻜﺮﻣﻴﻜﻨﻲ ﻛﻪ ﻣﺜﻞ 30 ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﺳﻠﻴﻘﺘﻪ اﻟﺒﺘﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪﻱ ﻛﻪ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻮﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﻨﻆﻮﺭﻡ اﻭﻧﺠﻮﺭﻱ ﻧﻴﺲ. ﺣﺮﻑ ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺑﻠﻨﺪﻱ ﻛﻪ اﻧﺪاﻡ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﺩاﺭﻥ ﻛﻪ ﻭاﻗﻌﺎ ﺧﻮﺑﻪ ﻧﻴﺲ. ﻭﻟﻲ ﻋﺰﻳﺰﻡ اﻳﻦ ﺣﺲ ﻏﺮﻳﺰﻳﻪ ﻣﺮﺩاﺱ ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ ﺟﻬﺎﻥ اﻭﻟﻲ و ﺳﻮﻣﻲ ﻧﺪاﺭﻩ ﻫﻤﻮﻥ ﻭﺭﻡ ﻫﻤﻴﻨﻪ. اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﻻ ﻫﻢ ﮔﻔﺘﻢ ﺩﻭﺗﺎ ﺧﻮاﻫﺮ اﺳﭙﺎﻧﻴﺎﻳﻲ ﺩاﺭﻡ اﺗﻔﺎﻗﺎ اﻭﻧﺎﻫﻢ اﻧﺪاﻡ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﺩﻭﺱ ﺩاﺭﻥ

پدرام (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

دختر جذاب= قدبلند و تپل و سبزه

fatima (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

اينو مينويسم بخاطر اقا امير كه تو نظراتشون ذكر كردن باربى بايد چشاش ابى باشه:
خوب منم خيلى دوست داشتم چشام ابى بود تاباربى بودنم كامل ميشد،ولى خدايى اگه داشتم ديگه ترش مى كردم،چون خيلى خوشگل ميشدم،انقد كه من باربى بودنو دوست دارم ك مامان بابام بم ميگن باربى،من ١٤سالمه قدم ١٧٠،وزنمم ٥٠،چون من روسم پستمم به قول خودتون سفيد سفيد بلوريه،موهامم رگه هاى طلايى دودى قهوه اى روشن و زمينش قهوه اى تيرس كه تو افتاب موهام طلايى ميشه،خوشبختانه موهام مثه باربى لخته لختم هس،وقتى دست ميزنى مثه ابريشمه،تا جاى كمرم،پاهاى خيلىىى بلندو لاغريم دارم،كه با تركيب پوست سفيد عالى ميشه،فرم صورتمم مثه خانوم داكوتا هستش،بينيم ظريفففف،لبامم كوچولو،ولى جشام درشتو كشيده با رنگ قهوه اى روشن:((((((همين منو عذاب ميده،كاش خدا به جاى اينكه پوشتمو سفيد كنه سياه بودم ولى چشم ابى،،،،،،،اينم بگم به اقا پدرام كه گفتن دختر سبزه تپل خوبه و اونابى كه گفتن دختر قد بلند خوبه،پس اونايى كه تو دنيايى واقعى نه مجازى ازم تعريف ميكنن توريستن!!؟؟؟

الناز (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

چه باحال همه کسایی که نجا کامنت میذارن یه چن سال خارج زندگی کردن
منظورم از جهان سوم این بود که وقتی یه چی تو کشورهای خارجی مد بشه صد سال بعد به ایران میرسه ایرانیام صد سال دیگه قدر دختر قد بلندو میدونن
بعداگه یکم تحقیق کنی میبینی که آمریکایی ها به دخترای قد بلند میگن (جذاب)
خود مردای آمریکایی خیلی قداشون بلنده اگه قرار باشه ریز بپسندن قد دخترا تا زانو های پاشونه

الناز (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

اونوقت شمایی که خارج زندگی کردید رفتید امار گرفتید که مردای اسپانیا بلند دوس دارن یا کوتاه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب اگه کوتاه از نظرشون جذاب و خوش لباسه پس مدلینگاشون باید دخترای قد کوتاه باشن نه؟؟
به قول یکی از بچه ها هرچی لباس مارک و گرونه تن دخترای قد بلند میکنن
در کل همه چی بستگی به جذابیت خود فرد داره

الناز (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

تو عکس آنجلینا جولی با اصغر فرهادیو سرچ کن
کنارشون مردای آمریکایی هم هستن خودت تفاوتا رو احساس میکنی
البته آنجلینا کفش پاشنه بلند پوشیده قد خودشم 173

الناز (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

چشم رنگی تو پوست سفید قشنگه

آیلین (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

فاطیما دورت بگردم قربونت برم خودم خودمممممم شخصا برات شوهر پیدا میکنم عزیزم بهت قول میدم ربرات پیدا میکنم نمیخواد بیای اینقد از ابعاد و زوایات بگی اینجا آخه دورت بگردم شوهر پیدا نمیشه بگو خودم نوع تاپشو برات پیدا میکنم.

fatima (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

من از شوهر كردن خوشم نمياد عزيزم تو واسه خودت پيدا كن،درزم از قول امريكاييايو اروپاييو انقد دروغ نبافيد عزيزان،من خودم هم دوست پسر اروپايى داشتم هم لبنانى ،مسلمه كه هر دوتاشونم منو ديدن،اگه بلند دوست نداشتن،با من دوست نمى شدن،تو هر مسافرت من دست خالى بر نمى گردم،امسال ميرم قبرس بهتون ميگم بلند ميخان يا كوتاه!!!هههه

آیلین (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

33فاطیما جان اولا که درزمن نه و درضمن! دوما اینو از من به یادگار داشته باش دختریکه پسرها بهش پیشنهاد دوستی بدن و پسر اینقدر به خودش اجازه بده که به یه دختر تا این حد نزدیک بشه و پیشنهاد بده این دختر حریم های خودش رو از بین برده عزیز اینکه پسرا از هرطرف میان به شما پیشنهاد دوستی میدن این نشان دهنده افتخار برای یک دختر نیست اون دختری همیشه سرش بالاست و مدال افتخار و نجابت رو بدست میاره که هیییییچ پسری به خودش اجازه نده بهش پیشنهاد دوستی بده و اگر هم قرار باشه پیشنهادی داده بشته اون پیشنهاد ازدواج! متاسفانه چنین دخترایی انگشت شمار شدن ! و یک پسر سالم و خداشناس دنبال دختر دستخورده که هر تیکه ایی از جهان صدها پسر بهش پیشنهاد دوستی دادند رو انتخاب نخواهد کرد و این رو بدون عزیزم دختر پاک و نجیب با پسر پاک و دختر پرپیشنهاد برای دوستی و درکل دختر دوست پسردار هم با پسر ی همراه میشه که همه چیز رو باهمه جور دختری تجربه کرده و بیشتراز اینهم اانتظار نمیره! این حرفای ظاهرا املگونه به مذاق دختر پسرای امروزی خوش نمیاد چون به نفعشون نیست! این تب داغ گناه انسان رو از طهارت دور میکنه! متاسفانه امروزه برای توجیح رفتار نابهنجار و غیراخلاقی خودشون لقب "امروزی " بودن و "روشن فکر" بودن رو به خودشون نسبت میدن !! در صورتیکه ما روشنفکر بودن رو نتونستیم درست معنیش رو درک کنیم یا شایدم نمیخوایم که درک کنیم!! چون به ضرر ماست!! جمله اییکه میخوام بگم به هیچ وجه خطاب به شخص خاصی نیست دختر باید مثل گل باشه و در انتظار پروانه… وقتی تو جمع پسران باشی همه به نحوی به راحتی بهت دسترسی پیدا کنند باید بدونی که مگس میره دوره زباله و در اون جمع پروانه ایی نبوده که دوره گل بگرده!!

.........ﻣﻦ (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

ﻭﻟﻲ ﻣﻦ ﻣﺎﺩﺭﻡ اﺳﭙﺎﻧﻴﺎﻳﻴﻪ ﺩﻭﺗﺎ ﺧﻮاﻫﺮ ﻧﺎﺗﻨﻲ ﺩاﺭﻡ . اﻳﻨﻜﻪ ﺭﺑﻂﻲ ﺑﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﺳﻮﻣﻲ و اﻭﻟﻲ ﻧﺪاﺭﻩ ﻳﻪ ﭼﻴﺰ ﻏﺮﻳﺰﻳﻪ ﻛﻪ ﺗﻮ ﻭﺟﻮﺩ ﻣﺮﺩ و ﺯﻧﻪ. اﺗﻔﺎﻗﺎ ﺷﻤﺎ ﺟﻬﺎﻥ ﺳﻮﻣﻲ ﻫﺴﺘﻲ ﺗﻮ ﭼﻦ ﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻲ اﻻﻥ ﺷﻜﻴﺒﺎﻳﻲ و ﭘﻲ ﻛﻲ. ﻛﻴﻢ ﻛﺎﺭﺷﻴﺎﻥ و ﻫﻤﺴﺮﺵ و ……… اﻳﻦ اﻻﻥ ﻣﺪﻩ ﻟﻂﻔﺎ ﻋﻘﺎﻳﺪ. ﻗﺪﻳﻤﻲ ﺯﻣﺎﻥ ﺣﺎﻓﻆ و ﺳﻌﺪﻱ ﺭﻭ ﻧﮕﻴﻦ ﺧﻮاﻫﺸﺎ ﻫﺮ ﭼﻲ ﺩﻫﺎﺗﻲ ﭘﺴﻨﺪﻩ ﻣﻴﮕﻪ ﺳﺒﺰﻩ و ﺗﭙﻞ ﺣﺎﻻ ﻛﺎﺭﻱ ﻧﺪاﺭﻡ. ﺑﻲ اﻱ ﺧﻮاﻫﺮﻡ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻣﻴﮕﻔﺖ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﺎﺗﻦ. ﺑﺎﻧﻮاﻥ ﻧﺎﻳﺴﻦ ﺣﺎﻻ اﻣﺎﺭ ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ اﺯﺷﻮﻥ ﺷﻨﻴﺪﻡ ﻣﻦ ﻗﺼﺪ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﻛﺮﺩﻥ ﻛﺴﻴﺮﻭ ﻧﺪاﺭﻡ ﻭاﻗﻌﻴﺘﻮ ﮔﻔﺘﻢ

.........ﻣﻦ (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

ﻋﺬﺭ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﭼﺮا ﻳﻪ ﺳﺮﻳﺎﻝ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﻫﺎﺗﻲ ﺻﺤﺒﺖ ﻣﻴﻜﻣﻦ اﻳﻨﻜﻪ ﻛﺴﻲ ﺩﻭﺳﺖ ﺷﻪ ﺑﺎ ﺩﺧﺘﺭ ﭼﻪ رﺑﻂﻲ ﺑﻪ اﻳﻨﺎ ﺩاﺭﻩ اﻭﻻ ﺑﻪ ﺟز ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺷﻤﺎ ﺟﻬﺎﻥ ﺳﻮﻣﻴﺎ اﺯﺭﻭ اﻳﻦ ﭼﻴﺰاﺑﺎ ﻳﻜﻲ ﺩﻭﺱ ﺷﻦ ﻭﮔﺮﻧﻪ اﻭﻧﻮﺭاﺗﻔﺎﻗﺎ ﺣﺮﻑ اﻭﻝ ﺭﻭ ﺷﺨﺼﻴﺖ و ﺭﻭﺣﻴﻪ ﻃﺮﻑ ﻣﻘﺎﺑﻠﺸﻮﻥ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﻛﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺑﺨﻮﺭﻩ

.......ﻣﻦ (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

ه ﺳﺮﭺ ﻫﻢ ﻛﻨﻲ ﻣﻴﺒﻴﻨﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﻢ ﻣﻴﮕﻦ ﻫﺎﺕ. اﺭﻩ ﺑﻪ ﺑﻠﻨﺪاﻣﻴﮕﻦ ﺟﺬاﺏ. اﻳﻨﻮ ﻣﻴﺪﻭﻧﺴﺘﻢ

بهار (۱۳۹۴/۰۴/۰۱) :

سلام من بااین مقاله کاملا موافقم برای نمونه عرض میکنم من خودم لاغرم والبته خوش تیب وخوش بوش ی دوست دارم فوق العاده چاق که لباسای جالبی نمیبوشه وقتی باهم میریم خیابون همه مردها جذب ش میشن وشماره میدن بهش جالبش اینکه بلافاصله که دوستم باهاشون دوست میشه طرف نیتش فقط …. و … .ولی وقتی کسی میاد سراغ من واقعا عاشقم میشه و ولم نمیکنه.مشکل اینجاست که مردهای ما بیش از حد منحرف هستن

الناز (۱۳۹۴/۰۴/۰۲) :

عزیزم غریزه بیشتر مردا سمت دختر قد بلند میره
دیگه انتخاب miss universe نه ربطی به قد داره نه به مدلینگ بودن به کامل بودن دختر ربط داره و اونی که جذاب تره انتخاب میشه من دختر قد کوتاه پیدا نکردم
Nia Sanchez قدش 173 سال 2014 usa
gabriela isler قدش 180 سال 2013 Venezuela
Erin Brady قدش 173 2013 usa
و…

الناز (۱۳۹۴/۰۴/۰۲) :

اینم واسه اسپانیا
Desire Cordero Ferrer قدشو دقیق پیدا نکردم ولی زیر 173 نیس واسه سال 2014
Patricia Yurena Rodriguez قدش 173 سال 2013
Andrea Huisgen قدش فک کنم 180 سال 2012
و…

الناز (۱۳۹۴/۰۴/۰۲) :

حالا حرفه ی مدلینگ تازه تو ایران داره پیشرف میکنه گفتم که همه چی صد سال بعد تو کشور ما پیشرفت میکنه
وقتی پیشرف کرد دخترای قد بلند بیشتر شناخته میشن
درضمن دهاتیم خودتی
خیلیم دخترای قد کوتاه خوشحال نباشید چون خودتونم میدونید که بعضی از کسایی که رای دادن دختر بودن و با اسم پسر رای دادن
وبا 4 تا رای نمیشه به این نتیجه رسید که دختر قد کوتاه جذاب تره

تقدیم به دختران بلندقد (۱۳۹۴/۰۴/۰۲) :

به به عجب بحثی میکنن سره کوتاهی و بلندی این دخترا!!
اینکه بلندی یه امتیاز و جذابیتی واسه دخترا که شکی درش نیست! اما شاید سلیقه آقایون کج شده! خصوصا آقایون قدبلند و هیکلی که اکثرا به سمت دختران کوتاه متمایل شدند و این رو همه داریم میبینیم!!
من پیشنهاد میدم واسه اینکه بفهمید دختر کوتاه پرطرفدار تره یا دختربلند ؛ این ترکیب رو ** دختر قدبلند نظر*** رو حتما حتما سرچ کنید و بعد بیاین به جای ایرانیا و خارجیا نظر بدید!!
من چندتا از این نظراته عجیب رو میگم: مثلا یه آقا پسری گفته بودن : من "برعکس" "اکثر" پسرا از دختر قدبلند خوشم میاد! یا بیشتر دخترای قدبلند پرسیدن آیا از آقایون کسی هست که از دختر بلند خوشش بیاد!!!؟؟ یا پرسیدن چرا پسرای قدبلند از کوتاها خوششون میاد!!؟
یا یه دختر باقد 160 خورده ایی گفته بود طبق تحقیقی که در اروپا صورت گرفته به این نتیجه رسیدن که پسران اروپایی بیشتر به ریزنقش ها و دختران کوتاه علاقه مندند بنا به دلایل زیادی که اگه بگم کامنتم ثبت نمیشه!! خودتون دخترقدبلند نظر رو سرچ کنید و همه سایتایی که میاد رو مطالعه بفرمایید و مطمعن بشید که حرفام صحت دارند!

رها (۱۳۹۴/۰۴/۰۲) :

این مقاله رو ی سری خانوم چاق نشستن نوشتن خخخ والسلام

fatima (۱۳۹۴/۰۴/۰۲) :

دختر قد بلند خيلى زيباتره واسه دختر اونم بخاطر پاهاى بلند،مثلا شكيرارو ببينين خوش هيكله ولى قدش كوتاستو پاهاى كوچولويى داره،زياد جذاب نيست

سیما (۱۳۹۴/۰۴/۰۳) :

عزیزم نظر سنجی ها خیلی درست نیست من تو یه سایت بودم انقد دخترا با اسم پسر میومدن به قد خودشون رای دادن که آخرش گفتن دیگه هیچ نظریو ثبت نکنید

زیبا (۱۳۹۴/۰۴/۰۳) :

منم با فاطمه موافقم دخترای قد کوتاه خیلی پاهای کوتاهی دارن
بستگی داره خیلی از پسرا که قدشون 175_180 خودشونو قد بلند میدونن بعد میان نظر میذارن که من قد بلندم و ریزه میپسندم در صورتی که دختر متناسب برای این پسر همین ریزس
ولی پسری که استایل مدلینگ داشته باشه وقد بلند باشه دختر با قد 168_175 میپسنده

اسمم یادوم رفته! (۱۳۹۴/۰۴/۰۳) :

اصن یه چیزی مو تا الان هرچی رمان خوندوم همشون پسراش قده غول بودن بعد دختره فسقلی بوده!! تا حالا رمانی نخوندم که دخترو قدش170 و اینا باشه …عامو دیگه اینه بپذیرین که خداییش ریزه میزه عزیزتره!! قدبلنداهم جذابن! همه پسراهم هرجا دیدوم و شنیدوم گفتن قد دختر تا 170 خوبه ولی بیشتراز 170 خداییش یه جووووریه! تازه هر دختری میاد از قد و هیکل خودش دفاع میکنه!! مو قدوم بلنده ولی همیشه دوست داشتوم یکم کوتاهتر باشوم….(گریه)

الهام (۱۳۹۴/۰۴/۰۴) :

عزیزم برو رما عشق و نفرت و بخون هم خودش قد بلنده 175 هم خواهرش 173یا172 خیلیم طرفدار داشتن

حرفاتون خنده داره!! (۱۳۹۴/۰۴/۰۴) :

واقعا این دخترای قد بلند چقدر خودخواه هستن!! واقعیت رو نمیخوان قبول کنن! ببینم اگه تو اون نظرسنجی میکاییل به جای ریزنقش قدبلند رای آورده بود بازم میگفتین اینا دخترن که رای دادن!!؟ معلومه که نه! نمیخوام بگم که دخترقدکوتاه خوبه یا بلند بده یا برعکس! چون هرکدومش امتیازای خودشو داره! تازه مطمعن باشید سلیقه پسرا با تفکرات دخترا خیلی فرق میکنه… خیلی از پسرای قدبلند(بالای180) دیدم که گفتن عاشق دستوپاهای کوچولوی دخترن! و خواستگاری دخترای ریزنقش رفتن! و اکثرا پسرای قد متوسط از پاهای کشیده و قدبلند خوششون میاد مطمعنم که خودتونم اینارو میدونید .همه اینو میدونیم که هرکس گزینه مخالف خودشو دوسداره! حالا اثتسناهایی هم همیشه وجود داشته! خیلیا شکیرا و پیکی رو مثال میزنن منم چندتا دیگه مثال میزنم: آوریل لاوین و دوست پسرش/الناز حبیبی و همسرش/ و خیلی های دیگه!

arsham (۱۳۹۴/۰۴/۰۴) :

اآخه چه مردیه که دوس نداشته باشه زنش تو بغلش جاشه !! آخه دخترای دراز که….لااله ا… دخترای کوچولو خیلی نازن ملوسن اصلا آدم دلش میخاد بپره بغلشون کنه . دختر درازم کاربردای زیادی داره مثلا واسه تعویض پرده و لامپ و آوردن وسایل روی کابینت و یا یه لامپ بدی دستشون بذاریشون تو خیابون واسه روشنایی…خخخخخ. منو رفیقام دختر کوچولو عروسکی که ملوس باشه دوسداریم اصلا به دخترای بلند نمیاد نازدار باشن بیشتر قلدری بهشون میاد. قد 155 با وزن 45 عااااااالیههههههههههههههههههههههههههههههههه

شورشو درآوردین (۱۳۹۴/۰۴/۰۴) :

اه اه اه یه مشت دختر بچه ایستادن گیسوگیس کشی!! بابا یه پسر بیاد اینارو بخونه خیلی خجالت آوره واسه یه دختر.. این یکی میگه نه نه دلاز بهتله پسلا پاهای کشیده دوس دالن اون یکی میگه نه کی گفته پسلا دخمله کوشولو دوس دالن بابا بس کنید بخدا زشته واسه دخترا اینجوری افتادین به جون هم که ثابت کنید پسرا چی دوست دارن .آبرو هرچی دختره بردین با این نظراتتون فقط شخصیت دختر رو کم کردین .کاش نظرات بسته میشد والا بخدا یه مشت …

بنده ی خدا (۱۳۹۴/۰۴/۰۵) :

واقعا گاهی اوقات چاقی و لاغری دست خود آدما نیست و نباید مورد تمسخر و خنده قرار گرفته بشن آدما بخاطر ظاهرشون بالاخره اگه دست خود آدم بود بهترینهارو برای خودش درست میکرد در کل اخلاق مهمترین چیزه انقد ب ظاهر نرین خواهر برادرای من موفق باشید

حالم بد شد (۱۳۹۴/۰۴/۰۵) :

ارشام حتما خیلی قدت کوتاهه که دختر با قد 170تو بغلت جا نمیشه
آره واسه تو همین کوتاه خوبه

خیلی بی سوادی (۱۳۹۴/۰۴/۰۵) :

تو درس نخوندی ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدونی که وقتی میخای آمار بگیری جامعه اماریت باید بزرگ و زیاد باشه
همین یه آدم بی سوادید که اینطوری میحرفید
حالا خوبه قد بلند 3 تا رای اورد ریزه میزه 4 تا
واسه 1 رای بیشتر خودتونو کشتید
اگه قد بلند بیشتر رای اورده بود همینو میگفتم

چوچانگ (۱۳۹۴/۰۴/۰۵) :

1 '1-5'8 is the perfect height.
یعنی حدود 155 تا 172 قد کامله یعنی بهترینه
توی چند سایت خارجی دیگه نوشته بودن تا 175 بهترینه
تو یه سایت خارجی دیگم نظر سنجی کرده بودن
کمتر از 150 4.35 درصد
150-155 21.74 درصد
155-160 26.09 درصد
160-165 39.13 درصد
165-170 47.83 درصد
170-175 39.13 درصد
همشون از سایت خارجی بود

چوچانگ (۱۳۹۴/۰۴/۰۵) :

تو خیلی از نظر سنجی هام زده بودن above 5'7 یعنی بالای 170
Ideal for a girl would be around 5ft 8
5' 0" to 5' 6" for me personally.
Girls between 5'10" and 5'4" are aces

5'3 and below is short (girls that height are my kryptonite I love them)

5'4- 5'8 is average usuly the ones who look good in everything

5'9-6'0 is tall always the ones the other 2 groups envy for their height

6'1 + is Amazon woman and kinda scares me..
حوصله ندارم ترجمشو بنویسم بزنید تو دیکشنری

حنایی (۱۳۹۴/۰۴/۰۶) :

39294تو 99 درصد عکسای عاشقونه دیدیم که دختره پاهاشو گذاشته رو پاهای پسره به زووور خودشو کشیده بالا و خودشو رسونده به صورت پسره و… میخوام بگم اگه دختر قدبلند خوب بود و جالب بود خب به جا اون دختر کوچولوها و کوتاها یه دختر دراز تو همون سن می آوردن راحت همقده پسره حتما یه دلیلی داشته دیگه الان از این مدل عکسا تو گوشی هاتون خیلی زیاده از همیناکه فقط کفشاشون معلومه دخترای قدبلند درسته شماها خوش فرمین ولی باید قبول کنید کوتاهاهم یه جورایی نازن ملوسن

محبوبه (۱۳۹۴/۰۴/۰۷) :

زن سفید پوست با اندامی ظریف ک تو پر باشه ن چاق مثلا قد۱۵۸با وزن ۱۵۳ ک عالی،،عشقم عاشق منه،،،اما مهم تر از اینا محبت و اخلاق ک جذابیت میاره،،،دوستای گلم همه عالی ن،،ب خودتون افتخار کنید،،،می خاین جذاب باشین ،،اخلاق ،اخلاق،،اخلاق،،مرد با ابوهت و خوش اخلاق،،زن با محبت و خ.وش اخلاق،،،راستی من عاشق هیکل عشقمم،،قدش۱۸۳با وزن۷۵پوست سفید چارشونه با هیکل پر و فوقالعاده باصلابت وخوش اخلاق وبا مرام با متانت و غرور مردونه،،من ک دخترم از پسرای لاغر یا چاق اصلا خوشم نمیاد،،تو پر جذاب تره،،نامزدمم نظرش همینه،،سفید،،ظریف،،توپر ولطیف،،وبامحبت وناز،،،من صورتم معمولی قدمم بلند نیس باربی هم نیستم،،اما شوهرم عاشقمه،،،ظریف وتوپرم،،سفید ،،،،قربونش برم،،بچه من عاشقشم،،برا همگی ارزو می کنم خدا ی عشق واقعی بهتون بده،،اندام وقدووزن وصورت،،،،بی خیال،،مهم عشق ومحبت،،،البته ظاهر مهم اما اخلاق ک زیباتره،،،فقط می خاستم بگم من و عشقم خیلی همو دوس داریم،،اول من عاشق هیکل اون شدم و اون مجذوب اخلاق من،،الان هم ظاهرمو دوس داره هم من اخلاق اونو،،،بلاخره از ی چیزی شرو می شه،،،،راستی همتون عالی هستین،،بای

اعتماد به نفس شما کوتوله ها منو کشته (۱۳۹۴/۰۴/۰۷) :

عزیزم اصولا قد پسرا از دخترا بلندتره وقتیم دختر بخواد ببوستش پاهاشو بلند میکنه میرسه بهش. فک نمیکنم دختر با قد 170 اونقد دراز باشه موقع بوسیدن نتونه پاشو بلند کنه تابه عشقش بشه مگر اینکه قد پسره کوتاه باشه که اصلا پسر قد کوتاه مورد پسند دختر قد بلند نیست همین به درد شما کوتوله ها میخوره .دختر قد بلندم یکم که پاشوبلند کنه بهش میرسه لازم نیس مثل شما کوتوله ها صندلی بذاره زیر پاش تا بشه هم قد شوهرش

اعتماد به نفس شما کوتوله هل منو کشته (۱۳۹۴/۰۴/۰۷) :

تو خیلی از کلیپ هام دیدم قد دختره حدود یه وجب شایدم کمتر ازیه وجب از پسره کوتاه تربوده پسرم سرش تو گردن دختره بوده دخترم خیلی نرم دستشو انداخته بود دور گردن پسره و بغلش کرده بود و مثل شما کوتوله ها ازش آویزون نشده بود
من هر جا دیدم رفتن خواستاگاری گفتن دختره خوب بود قدشم بلند بود اما خیلی جاهام شنیدم گفتن دختره خوب بود ولی قدش کوتاه بود

یه آدم (۱۳۹۴/۰۴/۰۷) :

من موقع مجردیم دوماه تو رژیم بودم شدم 55.خواستگارام سه برابر شد.کلی هم متلک میشنیدم از این پسرای برقی.حتی جلوی مامانم!خلاصه بگم الان که ازدواج کردم دوباره شدم همون 63 خودم اما خب الان راحتترم نه چاقم نه لاغر حرف اضافی هم نمیشنوم.داداشم هی میگفت من باس یه آدم ظریف و لاغر بگیرم.حالا براش گرفتیم دیروز برداشته میگه اینا با آبیاری قطره ای زندگی میکنن همش استخونه!من بالاخره نفهمیدم مردا چی دوس دارن ولی فک کنم خودم لاغر بشم بهتره

حنایی (۱۳۹۴/۰۴/۰۸) :

نمیدونم چرا دخترای دراز فقط قدشون رشد کرده نه عقلشون. خوبه آدم یکم معرفت صحبت کردن داشته باشته. تو کفش موندم وقتی اینقدر دختر دراز خواهان داره پس چرا دیگه میاین اینجا و اینقد بحث میکنید خب وقتی دختر دراز سرتره و همه میپسندنش دلیلی نداره دیگه شخصیت خودتو کم کنی و ناسزا بگی و طرف مخالفتو کم کنی .کسیکه اینکارو میکنه بدون تو جامعه یه کمبودی داره که اینجوری میاد از خودش دفاع میکنه اونم با مسخره کردن مقابلش خنده داره خودتون خودتون رو ضایع کردید. ببین چقد حرستون زده بالا که جفت جفت کامنت میذارین بابا شما که اینقدر طرفدار دارین خب دیگه چرا میاین اینجا که از قدتون حمایت کنید و بگین بهتره؟ خدا شفاتون بده. +ادب

* (۱۳۹۴/۰۴/۰۸) :

بابا تو ایران دخترخوشگل خیلی کمه.ولی دخترریزه میزه وسفیدوناز خیلی بهتراز دختردیلاق وزشته…

عادل (۱۳۹۴/۰۴/۰۸) :

من 192 ام و عشقم 153 من عاشقش همه چیشم و همه جوره پاش ایستادم اما اون به خاطر اختلاف قدی زیاد دست رد به سینم زد …واقعا اختلاف قد اینقدر واسه خانوما مهمه؟؟

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

سلام بله که مهمه اومدیم وشما این کارو انجام دادی بعد که تو خیابون راه بری نمی گی کاش منم بای هم قد خودم ازدواج می کردم هان؟

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

من خودم قدم 157 باوزن 47 کیلو رنگم مثل افتاب پرست یکجا سیاه یک جا بور یک جا سفید یک جاگندمی خیلی دارم از این موضوع رنج می برم اقا پسرا لطفا نظر بدین
فرقم با دخترای دیگه اینه که اونا اگه سفید باشن تو هر شرایطی سفیدن اگه برعکس هم همینطور ولی من هردفع یک رنگ می شم 15 سالمم هست

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

خانوما گفته باشم اگه قد کوتاهین زیر بار پسرای قد بلند نرین چون پسرا دختر قد کوتاه و برای رابطه ی کوتاه مدت می خوان نه بلند مدت هر کی نظرش مثل من روکنه

ﺳﺎﺭا ﺑﺮاﻱ ﭘﺴﺮاﻥ ﺑﺎﻻﻱ 185 (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

ﭘﺴﺮاﻱ ﺯﻳﺮ 185 اﺻﻼ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﻧﻤﻴﺷﺸﺸﺸﺸﺸﺸﺸﺸﻦ . ﻣﻦ اﺯ ﭘﺴﺮ ﺯﻳﺮ 185 ﻣﺘﻨﻔﺮم .اﺻﻼ اﺩﻡ ﺣﺴﺎﺑﺸﻮﻥ ﻧﻤﻴﻜﻨﻢ. ﻣﻦ ﺑﻠﻨﺪﻡ و اﺯ ﭘﺴﺮ ﻛﻮﺗﻮﻟﻪ ﻫﺎﻱ ﺯﻳﺮ 185 ﻣﺘﻨﻔﺮﻡ . ﭘﺴﺮﻩ 176 ﺳﺎﻧﺘﻪ ﻓﻜﺮ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻠﻨﺪﻩ ﻫﻪ. ﻭﻳﺮاﻳﺶ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﻟﻂﻔﺎ ﺑﻴﺎﻳﺪ و اﺯ ﻣﺎ ﺑﻠﻨﺪا ﺧﻮﺷﺘﻮﻥ ﺑﻴﺎﺩ. ﺑﻌﺪﺷﻢ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻻﻱ 173 ﺑﻠﻨﺪ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﻴﺸﻪ. 170 اﺻﻼ ﺑﻠﻨﺪ ﻧﻴﺲ ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ ﻛﺠﺎﻱ ﺩﺧﺘﺮ 167 ﺳﺎﻧﺘﻲ ﺑﻠﻨﺪﻩ اﺧﻪ. ﻭﻳﺮاﻳﺶ ﺯﻳﺮ 185 ﻭاﻗﻌﺎ ﺯﺷﺘﻦ

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

ﻋﺎﺩﻝ ﺗﻮ ﺑﻴﺎ اﺯ ﻣﺎ ﺧﻮﺷﺖﺑﻴﺎد .ﻟﻂﻔﺎاااااااااااا

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 185 اﮔﻪ ﻧﻴﺎﺩ ﻣﺎ ﺑﺎﻧﻮاﻥ ﺭﻭ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ ﻧﻔﺮﻳﻦ ﻣﻴﺸﻴﺪ . ﻫﻮ ﻫﻮ ﻫﻮ ﻫﻮ ﻫﻮ ﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ ﺑﻌﺪﺷﻢ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ 170 ﺑﻠﻨﺪ ﻧﻴﺲ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﺘﻮﻥ ﺑﻪ ﺑﺎﻻﻱ 173 ﻣﻴﮕﻦ ﺑﻠﻨﺪ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ

فرشته (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

ای بابا ما اگه بخوايم واسه حرف مردم زندگی کنیم باید بمیریم.من خودم تو مجردی لاغر بودم همه ميگفتن چرا لاغری و اینا…الانم که یکم تو پر شدم میگن چرا چاق شدی بااینکه از نظر خودم چاق نیستم توپر هستم.ولی خودم از چاقی زیاد و لاغری زیاد بدم مياد..چاقی و لاغری که دست خود آدم نیس..مهم سیرت ادماست.پس نظر دیگران واستون مهم نباشه.

adel (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

شرمنده از دختر قدبلند خوشم نمیاد کلا از وقتی یادم میاد از دختر ریزاندام خوشم میومده اوه چه خبره بالای 170 واسه دختر زیاده بلندی زیاد واس دخترا جالب نی سن رو هم بیشتر نشون میده
اگر مجبورم بشم زن به این درازی نمیگیرم

adel (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

داش آرشام لایک خخخخخخخخخخخخخ کلا دخترای کوچولو احساسات آدمو بیشتر قلقلک میدن …..

مهسا (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

همه چیز متوسطش خوبه

ميلاد (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

دختر قد بلند خوب به شرطي كه اخلاق داشته باشه. بعضي از دخترا نافرم قدشون دراز شده كه اصلا جذابيتي ندارن.
در جواب سارا مني كه الان 181 قدمه، قدم كوتاه؟ دختر بالاي 170 جذابيتي نداره براي من. اخلاق دختر اگه تند باشه و مغرور يك دقيقه هم تحملش براي من سخت

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

درمورد ویژگی افتاب پرست بودن من چی ظرتون من خودم خیلی راضی نیستم دوست داشتم سیاه افریقایی بودم اما مثل الانم هردفعه یک رنگ نمی شدم

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

من خودم با این که قدم کوتاهه(157) جاهایی که بهم مسعولیت میدن خیلی ام جدی ام اما یک وقتایی انقدر لوس و بی مزه می شم که زورم به یک بچه ام نمی رسه واقعا از این اخلاقم متنفرم یا از مردای بلند قد خیلی می ترررسم وقتی داداشم بهم می گه ظرفارو بشور از ترس همون موقع می گم چشم داداشی دیگه از این قدکوتاه که انقدر چیز بدم میاد

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

واقعا شرمنده ولی من از مردای قد بلند می ترسم احساس می کنم حسودن و بچه دوست نیستن وازاینایی اند که بچه شون و می زنند

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

وقتی پسر عمه هام منو می بینند می گن سلام چه خوشگلی کوتوله ولی از اونجایی که من به شریک زندگی اینده ام خیانت نمی کنم یک چشم قره بهشون می رم که دیگه ادامه ندن خیلی ها تو این کامنتا به راحتی حرف از پیشنهاددادن به خودشون توسط دیگران و می گفتن اما من حتی اجازه ی این کارو به کسی نمیدم فقط تو اینجورموارد جدی ام و به راحتی طرفو ضایع می کنم

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

واقعا که باز جنیفرم قیافه ای داره مه ما دختر قد کوچول هارو بهش نسبت میدین دختر15ساله صورتش مثل ماه نیازی به کرم نداره اما اون جنیفر تا می تونه می مالونه به صورتش البته خوب معلومه سنش بیشتر خودم جواب خودمو دادم
هه هه هه

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

سلام خواهر من 19 سالشه تو عقد اونم هم قدوقواره منه وسفید اما شوهرش قدبلندوسبزه خواهرم می گه جلوش احساس ضعف می کنم با من مثل یک بچه برخورد می کنه ومی گه عاشق این نی نی بودنتم وخیلی از این حرفای چرت وپرت اما من حالم بهم می خوره یعنی وضعیت منم می خواد اینجوری بشه؟؟؟؟وقتی ام مخالفت می کنه با بعضی کارهای شوهرش .اون میاد پیششو می گه بخند بخند نکردی کوچه رو خبر نکردی… واییی خدا به خواهرم صبر بده

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ما یکی هست تو فامیلمون مشخصات fatima خانوم و داره واقعا خوشگله چیه مگه خیلی ام قشنگه بازم می گم دختر فقط قدبلند من ارزوم ……. قدبلندا راحت تر ستاره می چینند

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

جان چه حالی میده برای خودم نظرهامو می نویسم هیشکی ام هیچی نمی گه

مینا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

به نظر من تناسب خیلی مهمه.نه اون قدر لاغر که مثل چوب باشه.نه چاق بد قواره.تعادل خوبه واسه خانوما داشتن سینه و باسن برجسته عالیه اما با شکم صاف.دختر بدون سینه مرد میمونه.خخخخخخخخخخخخخخخخ

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ﭘﺴﺮ ﺯﻳﺮ 185 ﻛﻪ اﺻﻼ اﺩﻡ ﻧﻴﺲ ﻫﺴﺖ اﻳﺎ. ﻣﻦ ﻗﺪﻡ ﺑﻠﻨﺪﻩ و ﺑﻨﻆﺮﻡ ﭘﺴﺮاﻱ ﺯﻳﺮ 185 ﺣﺴﺎﺏ ﻧﻴﺴﺘﻦ. ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ ﭘﺴﺮاﻱ ﺯﻳﺮ 185 ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺮﻳﺪ ﻳﻬﺪﻓﻜﺮﻱ ﻭاﺳﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻛﻨﻴﺪ ﺑﻌﺪش ﻧﻆﺮ ﺑﺪﻳﺪ . ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ ﻓﻘﻄ ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﻭاﺳﻪ ﻣﺎ ﺑﻠﻨﺪا. ﻫﻬﻬﻬﻪ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ ﭘﺴﺮ ﺯﻳﺮ 185 ﺑﺮﻳﺪ ﻳﻪ ﺟﺎﻳﻲ ﻓﻜﺮﻱ ﻭاﺳﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻛﻨﻴﺪ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

اﺭﻩ ﻣﻴﻼﺩ ﺟﺎﻥ ﺗﻮ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﻓﻘﻄ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﻫﻤﻴﻦ و ﺑﺲ ﺗﻤﺎاااااااااﻡ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ ﭘﺴﺮ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﻭاﺳﻪ ﻣﺎ ﺑﺎﻧﻮاﻥ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻣﻴﻼﺩ ﺗﻮ ﻧﻆﺮ ﻻﺯﻡ ﻧﻴﺲ ﺑﺪﻱ ﭼﻮﻥ ﺯﻳﺮ 185 ﻫﺴﺘﻲ و اﺯ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﻧﻴﺴﺘﻲ

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﺑﺎﺯﻡ ﻣﻴﮕﻤﺎ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﮔﻔﺘﻢ اﮔﻪ ﻧﻴﺎﻳﺪ ﺳﻤﺖ ﻣﺎ ﺑﺎﻧﻮاﻥ ﻧﻔﺮﻳﻦ ﻣﻴﺸﻴﺪ. ﺷﻤﺎﻫﺎ ﻭاﺳﻪ ﻣﺎ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻳﻦ ﻧﻪ ﻭاﺳﻪ اﻳﻦ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻟﻮﺱ ﻛﻪ اﺻﻼ اﺑﻬﺘﻲ ﻧﺪاﺭﻥ ﻛﻪ اﻻﻥ اﺯ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺩﻓﺎﻉ ﻛﻨﻦ اﺻﻼ اﺭﻩ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﺟﺪﻳﻪ و ﻣﻐﺮﻭﺭ و اﺑﻬﺖ ﺩاﺭﻩ ﺑﻠﻪ ﻣﮕﻪ اﻳﻦ ﻣﺸﻜﻠﻴﻪ ﻣﻦ ﻣﺘﻨﻔﺮﻧﺪ اﺯ ﻟﻮﺱ ﺑﺎﺯﻱ و ﻧﺎﺯ و اﺩا ﺩﺭ اﻭﺭﺩﻥ اﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ اﺩﻡ ﻣﺜﻞ ﻣﺎ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ ﻛﺴﻲ ﺟﺮﻋﺖ ﻧﻜﻨﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﺯﻭﺭ ﺑﮕﻪ ﻛﻪ ﻟﻬﺶ ﻛﻨﻴﻢ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ ﭘﺴﺮاﻱ ﺯﻳﺮ 185 ﺑﺮﻳﺪ ﻳﻪ ﺟﺎﻳﻲ ﻳﻪ ﻓﻜﺮﻱ ﻛﻨﻴﺪ ﻭاﺳﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﭼﻮﻥ ﺷﻤﺎﻫﺎ اﺻﻼ ﺣﺴﺎااااﺏ ﻧﻴﺴﺴﺴﺴﺴﺴﺴﺴﺴﺘﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻦ ﻧﻴﺴﺴﺴﺴﺴﺴﺘﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻦ ﺟﺎﻧﻢ ﺷﻤﺎ اﺻﻼ ﻧﻆﺮ ﺗﻮﻥ ﺣﺴﺎﺏ ﻧﻴﺲ

ﺳﺎﺭا ﻓﻘﻄ ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 185 (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﺑﻴﺎﻳﺪ اﻳﻨﺠﺎ و ﺑﮕﻴﺪ ﭼﻘﺪ اﺯ ﻣﺎ ﺑﻠﻨﺪا ﺧﻮﺷﺘﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ ﺑﻴﺎﻳﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﺪ. ﺑﻴﺎااااااﻳﻴﻴﻴﻴﻔﻴﻴﻴﻴﺪ ﺑﻴﻴﻴﻴﻴﺎﻳﺪ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﺎ و ﺷﻤﺎ ﻭاﺳﻪ ﻫﻤﻴﻢ ﻧﻪ اﻳﻦ ﭘﺴﺮاﻱ ﺯﻳﺮ 185 ﻛﻪ ﺯﺷﺘﻦ اﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ ﭘﺴﺮﻩ 176 ﻫﺴﺖ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻧﻆﺮﻡ ﻣﻴﺪﻩ ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ ﺧﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺦ ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ. ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﭘﺴﺮ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﻋﺎﺩﻝ ﺟﺎﻥ اﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ. اﻭﻧﻮ ﻭﻝ ﻛﻦ ﺑﻴﺎ ﺳﻤﺖ ﻣﺎ ﺑﻴﺎ ﺟﺎﻧﻢ ﺗﻮ ﻛﺪﻭﻡ ﺷﻬﺮﻱ.

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ﭘﺴﺴﺴﺴﺴﺮﻫﺎﻳﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻲ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ﻣﻴﻼﺩ ﻧﻤﻮﻧﻪ ي اﺑﻦ ﭘﺴﺮاﻱ ﺯﻳﺮ 185 ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﺑﻠﻨﺪﻥ ﻫﻪ ﺗﻮ ﺑﺮﻭ ﻧﻤﻴﺨﻮاﺩ ﺗﻮﺧﻮﺳﺖ ﺑﻴﺎﺩ. ﺑﺮﻭ ﺗﻮ,ﺯﻳﺮ 185 ﻫﺴﺘﻲ و ﺑﺮﻭ ﺣﺴﺎﺏ ﻧﻴﺴﺘﻲ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺑﻠﻨﺪ اﺻﻼ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﻧﺸﻴﻦ ﻛه ﻳﻜﺴﺮﻳﻬﺎ ﭼﻲ ﻣﻴﮕﻦ ﻣﺎ ﺑﺎ ﭘﺴﺮاﻱ 185 ﻫﺴﺘﻴﻢ ﻫﻤﻴﺸﻪ

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﻓﻘﻂﻂﻂﻂﻂﻂﻂﻂﻄ. ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺑﻠﻨﺪ اﺻﻼ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﻧﺸﻴﻦ اﺯ ﺣﺮﻑ ﻳﻜﺴﺮﻳﺎااا. ﻋﺎﺩﻝ ﺗﻮ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻴاﻱ ﺳﻤﺖ ﻣﺎ ﺑﻠﻨﺪا ﭼﺮا ﺭﻓﺘﻲ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﺩﺧﺘﺮﻫﺬ ﺷﻤﺎﺭﻧﺪﻩ ﭼﻨﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻴﺎﻱ ﺑﺎ ﻣﺎ ﺑلﻧﺪ ﻫﺎ . ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﭼﻲ ﭼﻲ ﻣﺎ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻟﻨﺪﻳﻢ ﺑﺎ ﭘﺴﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﻻﻱ 185 اﻳﻢ. ﻫﻮﻫﻮﭼﻲ ﭼﻲ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭ ﭼﻲ ﭼﻲ. ﻫﻮﻭﻭﻭﻭ ﻫﻮﻭﻭ ﭼﻲ ﭼﻲ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻫﻮﻭﻭﭼﻲ ﭼﻲ

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﺭا ﻣﺎ ﺑﺮﺩﻳﻢ ﺑﭽﻬﺎ ﻛﺴﻲ ﺟﺮﻋﺖ ﺩاﺭﻩ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻩ ﺗﺎ ﻣﺎ ﺑﻠﻨﺪا ﻓﻜﺸ ﺮﻭ ﺑﻳﺎﺭﻳﻢ ﭘﺎﻳﻴﻦ . ﻓﻘﻄ ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 185 اﺩﻣﻦ و ﺣﺴﺎﺏ ﻣﻴﺸﻪ ﻧﻆﺮﺷﻮﻥ . ﺧﻮﺑﻴﺶ اﻳﻨﻪ ﻣﺎ ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﻴﺒﺮﻥ ﻛﺴﻲ ﻳﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﺑﮕﻪ ﺣﺴﺎﺑﺶ ﺭﺳﻴﺪﻳﻢ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ اﺧﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﺶ

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ﻋﺎﺩﻝ ﺑﻴﺎ ﺑﺒﻴﻦ ﮔﻮﻝ ﻧﺨﻮﺭ. ﺗﻮ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎ ﺩﺧﺘﺮﻱ ﻣﺜﻞ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﻲ ﻣﻦ ﺟﺎﻳﻲ ﺷﻨﻴﺪﻡ اﮔﻪ ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﻧﻴاﻥ ﺑﺎ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺑﻠﻨد ﻧﻔﺮﻳﻦ ﻣﻴﺸﻦ ﺟﺪﻱ ﻣﻴﮕﻢ .ﺗﻮ ﺑﺎﻳﺪ ﻋﻮﺽ ﺷﻲ. ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ ﻭاﺳﻪ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ. ﺑﺎﻳﺪ اﺻﻼﺡ ﺷﻲ

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ اﺯ ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﺷﻨﻴﺪﻡ ﻛﻪ اﺯ ﻣﺎ ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ ﭘﺲ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ و ﺑﺪﻭﻧﻴﺪ ﺧﻮﺑﻴﺶ اﻳﻨﻪ ﻣﺎ ﺷﻮﻫﺮﻣﻮﻥ ﺑﺎﻻﻱ. 185 ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺸﺸﺸﺸﺸﺸﺸﺸﺸﺪ ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ. ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ ﻫﻬﻬﻪ ﺧﺨﺨﺨﺨﺨﺦ ﻫﻬﻬﻬﻪ ﺣﺎﻻ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﻫﻢ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭا ﺑﻪ اﻓﺘﺨﺎﺭ ﭘﺴﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 185 ﻛﻪ اﺯ ﻣﺎ ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ﺑﺒﻴﻦ ﻋﺎﺩﻝ ﻣﻦ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻬﺖ ﮔﻔﺘﻢ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺗﻪ اﺯ ﻣﺎ ﮔﻔﺘﻦ ﺑﻮﺩ ﺧﻮﺩﺩاﻧﻲ

فاطمه خانم (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

به نظرتون دختری که استخون بندیش درشت باشه و یه کوچولو شیکم داشته باشه خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

adel (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

کاش قبل از اینکه افراد بیشتری بیان نظراتتو بخونن خانم س( از شخصیتم کم میشه اسمتو کامل بگم) مدیر سایت لطف میکرد و نظراتتو حذف میکرد چمیدونم پاکشون میکرد چون همه متوجه شدن کلا فازت چیه
ضمنا …….هیچی حیف اینجا جاش نی فقط واست متاسفم. قشنگ همه فهمیدن شخصیتتو…..

adel (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

ببین دختره ی… دوسداری آدرس و شهرتو بگو بیام قشنگ هالیت کنم اونو ول کن و شماره نده یعنی چی اوکی؟

ميلاد (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

الان مطمئن شدم تو مشكلداري سارا. كدوم بدبختي تورو ميگيره خدا اخر و عاقبتشو بخير كنه
فقط قد دراز كردي از نظر مغزي كاملا معيوبي. بعدش من با قد ١٨١ از نظر دوستام و هركي منو ميشناسه خوشتيپ و قدم خوبه. ايشالا تو بالاي ٢ متر نصيبت ميشه. عادل جان برو اين سارارو بگير داداش بوي ترشي همه جا پيچيده.

آیلین شاه (۱۳۹۴/۰۴/۱۱) :

میگم سارا جون الان که به قول خودت باابهت و مغرور و جدی هستی اینجوری میحرفی اگه ابهت و غرور نداشتی دیگه چجور میحرفیدی!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکرکنم اونموقع واسه اومدن به این سایت نیاز به فیلترشکن باشد…

زهرا (۱۳۹۴/۰۴/۱۱) :

تو چقدر جافی آخه سارا جوون اتفاقا اون آیی که دراز و قد شون بلنده مثل تو عقلشون کمتره مردا از زنای با قد متوسط بیشتر خوششون میاد

ميلاد (۱۳۹۴/۰۴/۱۱) :

فاطمه خانم بنظرم هيكلت خوب
من از دختراي هيكلي خوشم مياد تا ظريف

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۱) :

واقعا برات متاسفم سارا تورو خدا برین این سارا رو بگیرین که ابروی هرچی دختر برده حالم از این همه سبکی بهم خورد من باهمتون قهرم چون اصلا انگار منو ادم به حساب نمی کنین و جواب نظرهامو نمی دین شماهاهم از امثال سارا وکلکل کردن بااونا لذت می برین به راه راست هدایت شین امین واقعا دمت گرم اقااااااا میلاد واقای عادل برات متاسفم باپاپیش می کشی بادست پس می زنی

مستانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۱) :

طرفدارای مانازدارابیان تااین عقده ای هارو که حسرت قد مارو می خورند حالیشون کنند دیگه من از این قد بلندا درسته گفتم حساب می برم ولی نه انقدر شاید بهم بگن خانم کوچولو ولی اینم می گن که نصفت زیر زمینه تو دلبری وقشنگی والبته پرویی من تو فامیلمون حتی دختر عمه ام که مثل شما ساراهای قددرازرو روشو کم کردم تو نازی و سرتری وبهتری موندم کدوم مردی اخلاقای شما گنده بدک هارو تحمل می کنه هااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fatima (۱۳۹۴/۰۴/۱۲) :

ببين سارا …هر چنداصن دوست ندارم تورو مخاطب قرار بدم،بنابراين بت ميگم دراز!!!
من خودم هم قدم بلنده هم باربى كه تو خيلى عقدشو دارى،چند وقته ميام نظراتو ميخونم ولى نديدم كسى انقدر بى ادبو بى فرهنگ باشه كه رسما بگه شما آدم نيستين چون قدتون زيره ١٨٥!واااااااااى خدا بت تبريك ميگم تو اورجيناله اورجيناله جهان سومى هستى!!!پسرى كه بادخترى مثه تو بخواد ازدواج كنه بهتره كه نفرين شه،خخخهههه،معلومه كه خيلى سطح فكرت پايينه كه خرافاتيم هستى!!!!
موفق باشى؛)

آیلین شاه (۱۳۹۴/۰۴/۱۳) :

بر محمد و آل محمد صلوات……

مریم (۱۳۹۴/۰۴/۱۳) :

توشهرداری ازنردبونای بلنداستفاده میکنن ساراخانم..همون پسر185یابه اصطلاح همون نردبون شهرداریتونگه دار که یوقت خواست توروزیرپاش بذاره بره سراغ یه دختره 2سانت بلندترازقده خودت زیر دستوپاش له نشی.

crafty (۱۳۹۴/۰۴/۱۴) :

من عاشق دخترای تنومندم ن چاقا هیکلب تراشیده..بشخصه دختر باربی حتی عواطفمم تحریک نمیکنه..باربی شاید شکیل باشه اما عین شیرینی میمونه دل میزنه.. اما هیکلی لونده ملوسه..من قدم 192 قد بلند پسندم ولی شده با بانویی بودم 172 ولی بجاش تنومند بوده

بانوی شرقی (۱۳۹۴/۰۴/۱۴) :

آخه گل دخترا،شازده پسرا چه خبرتونه چرا سر یه مقاله ی الکی که یه آدم بیکار بی سواد نوشته افتادین به جون هم؟من نه لاغرم و باربی که طرف باربیا رو بگیرم،نه چاق و تپل که طرف تپلا رو بگیرم…نه قد کوتاه دارم،نه قد بلند خیلی هم از قد و هیکلم راضی هستم چون میدونم لطف خداست به اینکه فلان پسر اینجور دوست داره و فلان پسر اینجور هم کاری ندارم چون اگه قرار باشه چه دختر چه پسر فقط به خاطر ظاهر همدیگرو بخوان اصلا میخوام صدسال نخوان.مهم شعور و تربیت و اخلاق و خونواده و از همه مهم تر گذشت داشتن و مهربون بودنه یه دختر یا یه پسر هر چی هم که چهره ی جذابی نداشته باشه همین که واسه ی همسرش مایه ی آرامش باشه و همسرش بتونه آرامش زنگیشو ازش بگیره کافیه.اون موقعه که به چشم همسرش زیبا ترین دختر یا پسر روی زمینه.خوشگلی یا خوش هیکلی ملاک نیست کم نبودن جوونای خوشگل یا خوش هیکلی که فقط با یه تصادف یا یه بیماری اون چیزی که یه عمر بهش مینازیدن رو از دست دادن پس برای داشتن باطن خوب حرص و جوش بزنین نه ظاهر خوب.البته اینم بگم که من به هیچ عنوان مخالف خوش اندامی چه واسه دخترا و چه واسه پسرا نیستم اتفاقا خیلی هم از کسایی که هیچ به فکر سلامتی و تناسب اندامشون نیستن متنفرم کسایی که به جای اینکه ورزش کنن یا وقت بذارن و با یه رژیم صحیح به اندام ایده آلشون برسن میان اینجا و به کسایی که لاغر یا چاق هستن توهین میکنن اما اینو باید در نظر گرفت که گاهی چاقی یا لاغری،کوتاهی یا بلندی دست خود آدم نیست…ازتون خواهش میکنم یکم بیشتر بهم احترام بذارین….
این شعر رو هم مد نظر داشته باشین:
گفت لیلی را خلیفه کان تویی؟
کز تو مجنون شد پریشان و غُوی؟
از دگر خوبان تو افزون نیستی
گفت:خامش!چون تو مجنون نیستی

ﺩاﺵ ﻣﺠﻴﺪ (۱۳۹۴/۰۴/۱۴) :

ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺗﻮ ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﻱ و ﺟﺎﻫﺎﻱ ﺳﻨﺘﻲ ﺩﺧﺘﺮ ﺩﺭﺷﺖ اﺳﺘﺨﻮﻥ ﻃﺮﻓﺪاﺭﺩاﺭﻩ ﻭﻟﻲ ﺑﻴﻦ ﭘﺴﺮاﻳﻲ ﻛﻪ اﺩﻋﺎﻱ ﻛﻼﺱ و ﭘﺮﺳﺘﻴﮋ و ….. ﺩاﺭﻥ ﺩﺧﺘﺮ ﻇﺮﻳﻒ ﭘﺮﻃﺮﻓﺪاﺭﻩ ﻭﻟﻲ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻠﺪ ﺑﺎﺷﻦ اﺣﺘﺮاﻡ ﺑﺬاﺭﻥ ﺑﻬﻢ

ﺩاﺵ ﻣﺠﻴﺪ (۱۳۹۴/۰۴/۱۴) :

ﻭاﻻ ﻣﻦ اﺯ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺩﺭاﺯ اﺻﻼﻧﻢ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﺩﺧﺘﺮ ﺗﺎ 170,ﺑﺎﺷﻪ ﻧﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ. ﻫﺮ ﭼﻲ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﺷﻪ ﻧﺎﺯﺩاﺭﺗﺮﻩ.

مجيد (۱۳۹۴/۰۴/۱۵) :

واااااااى مستانه!!!دمت گرم نازدار چه اعتماد به نفسى دارى!!!!!راستشو بگو بقيه اعتماد به نفستم تو زمينه!؟؟

ﺳﻮﮔﻨﺪ (۱۳۹۴/۰۴/۱۵) :

ﻫﺮ ﭼﻲ ﭘﺴﺮ ﺩﻫﺎﺗﻴﻪ ﺳﻠﻴﻘﺶ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻴﻜﻠﻴﻪ . و ﭼﻪ ﺑﻬﺘﺮﻫﻢ ﻛﻪ ﺑﺮﻥ ﺳﺮاﻍ ﺩﺧﺘﺮاي ﺩﻳﮕﻪ. ﻭﻟﻲ ﻫﺮﭼﻲ ﭘﺴﺮ ﺑﺎﭘﺮﺳﺘﻴﮋ و ﺑﺎﻛﻼﺳﻪ ﺳﻠﻴﻘﺶ ﺩﺧﺘﺮ ﻇﺮﻳﻔﻪ. اﻳﻨﺠﺎ ﺑﺎﻻﻱ ﺷﻬﺮ ﻛﻪ ﭘﺴﺮا ﺩﺧﺘﺮ ﻇﺮﻳﻒ ﺩﻭﺱ ﺩاﺭﻥ اﺯ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺷﻬﺮ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺩاﺭﻡ. ﻋﺮﻓﺎﻥ ﭘﺎﻳﺪاﺭ و ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﻛﻴﻤﻴﺎ اﻟﺒﺘﻪ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ اﻻﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﺎﻣﺰﺩﺷﻪ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﭼﻪ ﻇﺮﻳﻔﻪ اﻧﮕﺎﺭ ﻋﺮﻭﺳﻚ ﺑﺎﺭﺑﻲ ﻣﻦ ﻋﺎﺷﻖ ﺩﻭﺗﺎﺷﻮﻧﻢ

ﺳﻮﮔﻨﺪ (۱۳۹۴/۰۴/۱۵) :

ﺗﺎ اﻭﻧﺠﺎﻳﻲ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﺑﻨﺩﻳﻪ ﺑﺎﺭﻳﻚ و ﻧﺎﺯﻙ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻗﺸﻨﮓ ﺑﻮﺩﻩ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺟﺎﻳﻲ ﻧﺪﻳﺪﻡ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﻮ ﺩﻫﺗﺎ اﻟﺒﺘﻪ ﻛﻪ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻴﻜﻠﻲ ﺧﻮﺑﻪ. ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﺭﻳﻚ و ﻇﺮﻳﻒ ﺯﻳﺒﺎ ﺑﻮﺩﻩ

نازنین (۱۳۹۴/۰۴/۱۵) :

من قدم 165 و وزنم 65 خیلی هم از اندام راضیم و از ادمای چاق یا لاغر بدم میاد در ضمن من رژیم گرفتم که چاق شم 55 کیلو بودم و الان هیکلم توپر و عالی شده فقط توپر و عشقه در رابطه با هیکل پسرا هم هیکل گوریلی هیکل بدنسازی رو دوست دارم مثلا 180 قد و 100 کیلو وزن مرد جماعت باید هیکلش درشت و ورزیده باشه

سارینا (۱۳۹۴/۰۴/۱۵) :

بابا شما هام بیکارینا !!!!!!!!!!!!!

........ (۱۳۹۴/۰۴/۱۵) :

به این چیزا نیس دل باس صاف باشه نچ نچ نچ متأسفم براتون که دارین همو به خاطر اندام مسخره میکنین ارزش انسانا تو هیکلشونو؟واقعا ارزش عشقو در حد هیکل میبینین؟جنیفر لوپزم یکم تو پر هس و جذابه و انجلینا هم لاغر و جذابه

صدرا (۱۳۹۴/۰۴/۱۶) :

آدم که به اخلاقش ، آدم لقب میگیره
ولی لاغری و چاقی که تو چشم بیاد حال گیریه
اگرچه اگر خیلی نباشه ولی اخلاق باشه بازم حله شاید اگر اخلاق باشه و خیلی هم باشه حل باشه ها
ولی در مورد قد زیاد اینجور نیست هیچکس دوست نداره وقتی بازنش راه میره چیزهایی که به بقیه میگفته بهش بگن
دختر بالای 170-80 غیر طبیعیه حتی پسر 190هم که اواخر نرمالیه دختر 160بیشتر میگیرن تا 180
تو شهر رو نگاه بندازید…..نگفتم دنبالش راه نمی افتن ا برای ازدواج گفتم

ﻳﻪ ﺯاﺧﺎﺭ (۱۳۹۴/۰۴/۱۶) :

ﻓﻜﺮ ﻛﻧﻤ ﺷﻤﺎ ﺩﺧﺘﺮ ﺩﺭاﺯا ﻋﻘﻠﺘﻮﻧﻮ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﭘﺎﺗﻮﻥ ﺟﺎ ﮔﺬاﺷﺘﻴﻦ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻓﻘﻄ ﻫﻲ ﺧﻮﺩﺗﻮﻧﻮ ﺩﺭاﺯ ﻛﺮﺩﻳﻦ. ﺧﻮﻥ ﺑﻪ ﻣﻐﺰﺗﻮﻥ ﻧﻤﻴﺮﺳﻪ ﻓﻚ ﻛﻨﻢ. ﺑﻨﺪﻩ ﺧﺪا ﺧﻮﻥ ﺳﺨﺘﺸﻪ اﻳن ﻫﻤﻪ ﺭاﻩ. ﺑﻴﺎﺩ ﺑﺎﻻ ﻭﺳﻄ,ﺭاﻩ ﻗﻂﻊ ﻣﻴﺸﻪ ﺑﻌﺪﺷﻢ ﺩﻳﮕﻪ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﮔﻴﺞ ﻣﻴﺰﻧﻴﻦﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻪ. ﻭاﻗﻌﺎ ﻛﻪ ﺯﻥ ﺩﺭاﺯ ﮔﻨﺪﻩ ﻧﻤﻴﮕﻴﺮﻡ ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ ﻣﻦ 181 ﻘﺪﻣﻪ و 73 ﻭﺯﻧﻤﻪ و ﻃﺮﻓﻤﻢ اﻳﻨﻬﻮ ﻋﺮﻭﺳﻚ ﺩﻗﻴﻖ ﻧﺮﻓﺘﻢ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﻣﺸﺨﺻﺎﺗﺸﻮ ﺷﺎﻳﺪ 45 ﻛﻴﻠﻮ ﻭﺯﻥ و 154 ﺷﺎﻳﺪ. ﺷﻌﻮﺭ ﺑﻌﻀﻲ ﻫﺎﻫﻢ ﺗﻪ ﻛﺸﻴﺪﻩ اﻳﻨﮕﺎﺭ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺩﻻﻳﻞ ﺧﻮﻥ ﺭﺳﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺧﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺦ

سمن السادات (۱۳۹۴/۰۴/۱۶) :

من قدم 164ووزنم 57چطوووووووووورم؟

سمن (۱۳۹۴/۰۴/۱۷) :

سلام به همه خوشگل خوشتیپا که مطمئنم همگی هستید.من قدم 164و وزنم57کیلو هستازه 17 سالم شده به نظر شما بیشتر رشد میکنم؟

arman (۱۳۹۴/۰۴/۱۷) :

دروغ گفتن که حناق نیست کمتر دروغ بگو بچه جون.از نر سفیدی که فک نکنم هیچ جای دخترای ایرانی به پای دخترای شمالی به خصوص گیلان برسن و اکثرا هم چشم رنگی هستن(نژادشون کاسپین هست و کاس در زبان محلی گیلانی به معنی چشم سبز هستش و اکثر روس های ساکن ایران هم در این استان هستن پس انقد افه نیا و کلاس نیا)

همه قد بلندااااااااا (۱۳۹۴/۰۴/۱۷) :

ببین که حرف از شعوووور میزنه
آخه زاخار جان ازطرز حرف زدنت مشخصه که بی شورترینی
همین برات بسه دیگه چیزی نمیگم
جواب ابلهان خاموشیست
فک کنم این برات بدترین فحش بود

حنانه (۱۳۹۴/۰۴/۱۸) :

سمن جان منم هم سن توام.سن من و شما هنوز هم جای رشد داره.البته میدونی ک ورزش هم موثره.طناب بزن یا والیبال کار کن.در اخر هم این مقاله رو رد میکنم ک کم کاری نکرده باشم.هههههه

شمیم (۱۳۹۴/۰۴/۱۸) :

از نظر من هر چی خدا آفریده خوبه چه چاق چه لاغر فقط نجابت و پاکی یک دختر مهمه نه چاقی و لاغری

ميلاد (۱۳۹۴/۰۴/۱۸) :

بهترين قد واسه دخترخانماي گل ١٦٥-١٧٠ . بيشتر از اين توي ذوق ميزنه. البته بعضي كوتاها هستن استايلشون خوبه اونا هم به دل ميشينن. ولي دختر بالاي ١٧٠ يكم ديگه خيلي بزرگ.

سم سم (۱۳۹۴/۰۴/۱۸) :

سلام تناسب از هر جيزي مهم تره من قدم ١٥٦ وزنم ٥٠ همه ميكن عروسكيم با اينكه قدم بلند نيست ولي خاستكارام قد بلندن و وزن بالا دارن !!!برعكس همه حرفايي ك راجع به جاقي لاغري كفته ميشه عملا مردا براي ازدواج زن متناسب ميخان نه جاق يا لاغر!

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۴/۱۸) :

اﺧﻪ ﻛﺠﺎﻱ ﺩﺧﺘﺮ 170 ﺑﻠﻨﺪﻩ. ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﻻﻱ 173 ﻣﻴﮕﻦ

فرآن 72 (۱۳۹۴/۰۴/۱۸) :

لایک داری آقا میلاد بات موافقم

نیلو (۱۳۹۴/۰۴/۱۹) :

سلام.حرف مفت نزن درست صحبت کن بغضی ها ادما ناراحت میشه

Saman vilson (۱۳۹۴/۰۴/۱۹) :

ﻫﺎﻩ ﺑﺎﺑﺎ ﻣﻦ ﭘﺴﺮﻡ ﻫﻤﺮاﻩ ﺩﺧﺘﺮ ﻳﻪ ﺫﺭﻩ ﺗﭙﻞ ﻫﻢ ﺩﻭﺱ ﻧﺪاﺭﻡ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎﺭﻳﻚ ﺑﺎﺭﻳﻚ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎ ﺣﺮﻑ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻫﻢ ﻣﻮاﻓﻘﻢ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺑﭽﻪ ﭘﻜﺪاﺭ ﮔﻠﺪﻭﻧﺎ ﺩﺧﺘﺮ ﮔﻨﺪﻩ ﻫﻴﻜﻞ ﺩﺭﺷﺖ ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﻣﻴﺎﺩ .ﺧﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺦ ﺑﻪ ﻫﻴﭻ ﻋﻨﻮاﻥ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻴﻜﻞ ﺩﺭﺷﺖ ﻧﻤﻴﭙﺴﻨﺪﻡ ﺩﺧﺘﺮ ﻳﻌﻨﻲ ﺟﻤﻊ و ﺟﻮﺭ .

فاطمه (۱۳۹۴/۰۴/۱۹) :

وااااای خدا من تو عمرم انقد نخندیده بودم ولی جدا از این بحثا فقط مهم اخلاقه ٬ آهای کسایی که هی مسخره میکند که چاقه لاغره بلند کوتاه میدونید دل خیلیا رو شیکوندین بعضی چیزا دست خود آدم نیس ٬ دختری که هیکل عالی داشته باشه یه ذره اخلاق نداشته باشه هیچکس دوسش نداره

پریا شریفی (۱۳۹۴/۰۴/۱۹) :

من قدم183و زنم هم 80 به نظرتون خوبه؟

سوفیا (۱۳۹۴/۰۴/۱۹) :

به نظرتون قد 152 خیلی کوتاه و ضایع هستش؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم صادقانه جواب بدید خیلی واسم مهمهههههه

ada (۱۳۹۴/۰۴/۱۹) :

غلط کردن باربى نمى پسندن.من خودمو کشتم هيکلم نشد باربى.~>_

پریا شریفی (۱۳۹۴/۰۴/۱۹) :

من قدم 183و وزنم 80 به نظرتون برای یه دختر خوبه نظرتون چیه؟

Ye irani (۱۳۹۴/۰۴/۲۰) :

از دوسال پيش تاحالا داريد بحث ميكنيد!!!!! ما ايرانيا عجب اعصابى واسه فك زدن داريم ولى واسه چيزا ديگه بى حااال و بى حس….. اگه انتخاب بين لاغريو چاقيه مسلماً لاغرى اگه بين متناسب بودن و لاغريه خب متناسب. چاقى همه جا منفوره هزاران برنامه سرتاسر دنيا ميذارن كه ديگه ادم چاق رو زمين نمونه همه ورزش كنن. والسلام

ada (۱۳۹۴/۰۴/۲۰) :

يه خورده اضافه وزن دارى بايد بشى حداکثر70کيلو.من16سالمه.قدم160و وزنم45خيلى دوست دارم مثل باربى بشم.به نظر شماهاچيکار کنم؟

شقایق (۱۳۹۴/۰۴/۲۰) :

سلام اولا بنظر من دختر باید جذاب باشه و 100درصد دختری ک تناسب اندامش رو حفظ کرده باشه بیشتر مورد توجه دیگرانه ولی یکی مثل من ک واقعا دست خودم نبوده و نیست و استخوان بندی درشتی دارم و بقولی هیکلیم چ گناهی کردم خواهرای گلم تو نظراتتون سعی کنید توهین نکنید ک یکی مث من اعتماد بنفسم از صفر ب منفی هزار برسع

ﺩاﺵ ﻣﺠﻴﺪ (۱۳۹۴/۰۴/۲۰) :

ﭘﺮﻳﺎ ﺧﺎﻧﻢ ﻳﺎ اﺑﻮاﻟﻔﻀﻞ . ﺑﺒﻴﻦ ﺧﺪاﻭﻛﻴﻠﻲ اﮔﻪ ﺑﺨﻮاﻡ ﺻﺎﺩﻗﺎﻧﻪ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻡ ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﻭﻟﻲ ﺑﺒﻴﻦ اﻳﻦ ﺩﻟﻴﻞ ﻧﻴﺲ ﻛﻪ ﺩﻳﮕﻪ اﻻﻥ ﺷﻤﺎ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﺷﻲ ﺻﺎﺩﻗﺎﻧﻪ ﮔﻔﺘﻢ اﻳﻦ ﻧﻆﺮ ﺷﺨﺼﻳﻪ ﻣﻨﻪ ﻧﻪ ﻧﻆﺮ ﻫﻤﻪ اﮔﻪ ﺑﺨﻮاﻣﺤﻘﻴﻘﺘﻮ ﺑﮕﻢ. ﺧﻮﺩﻡ ﻧﻤﻴﺮﻡ ﺳﺮاﻍ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻻﻱ 170 ﺳﻠﻴﻘﻤﻢ ﺑﻴﻦ 155 ﺗﺎ 165 ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭﻟﻲ اﺑﺠﻲ ﻣﻂﻤﻌﻦ ﺑﺎﺵ ﻛﺴﻲ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺧﻮﺷﺶ ﺑﻴﺎﺩ. ﭘﺲ ﻳﻪ ﻭﻗﺖ ﻧﺸﻪ ﻛﺴﻲ ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﺷﻪ ﻳﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﺩﻟﺨﻮﺭﻱ ﭘﻴﺶ ﻧﻴﺎﺩ

ﺩاﺵ ﻣﺠﻴﺪ (۱۳۹۴/۰۴/۲۰) :

ﻭﻟﻲ اﮔﻪ ﭘﺴﺮ ﺑﻮﺩﻱ ﻫﻤﻪ ﭼﻲ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻮﺩﻳﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﭘﺴﺮ ﻣﻴﺸﺪﻱ

ﺩاﺵ ﻣﺠﻴﺪ (۱۳۹۴/۰۴/۲۰) :

اﺗﻔﺎﻗﺎ ﻳﻪ ﺭﻓﻴﻖ ﺑﺴﻜﺘﺒﺎﻟﻴﺴﺖ ﺩاﺷﺘﻴﻳﻢ 2 ﻣﺘﺮ اﻳﻦ ﺣﺪﻭﺩا ﺑﻮﺩ ﺯﻥ ﻛﻪ ﺧﻮاﺳﺖ ﺑﮕﻴﺮﻩ. ﺭﻓﺖ ﻳﻪ ﺯﻥ 175 اﻳﻨﺠﻮﺭﻳﻪ ﮔﺮﻓﺖ ﻫﺴﺘﻦ ﻛﺴﺎﻳﻲ ﺷﺮاﻳﻂﺸﻮﻥ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﺨﻮﺭﻩ ﭘﺲ ﻧﮕﺮاﻥ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ

خوشگل (۱۳۹۴/۰۴/۲۰) :

هر گلی یه بویی داره هم کوتاه هم بلند هم چاق هم لاغر قشنگه
خوشگلی آدم به جذابیتشه دختر با قد کوتاه میتونه جذاب باشه دختر با قد بلندم میتونه جذاب باشه

خوشگل (۱۳۹۴/۰۴/۲۰) :

هیچ جای دنیا ثبت نشد که فقط و به صورت مطلق دختر قد کوتاه خوشگله
و هیچ جای دنیا هم ثبت نشده فقط و فقط دختر قد بلند تا قد 170 قشنگه امکان داره دختر با قدی بلندتر از170 باشه خوشگلم باشه

خوشگل (۱۳۹۴/۰۴/۲۰) :

یکی از فامیلای ما قدش حدود 173 خیلی شلختس اصلا به خودش نمیرسه اخلاقشم خوب نیس خب معلومه هر پسری یه همچین دختریو ببینه از دخترای قد بلند زده میشه
و برعکس دوستم قدش 172 خیلی خوشگله و همیشه مرتب خیلی از پسرام عاشقشن
جذابیت تو وجود آدمه به قد آدم نیس
آریانا گرندم با اینکه خیلی قدش کوتاهه ولی جذابه من دوسش دارم

سوفیا (۱۳۹۴/۰۴/۲۰) :

یکی بگه دیگه یکی یه نظری بده در مورد قد من آخه

پریا شریفی (۱۳۹۴/۰۴/۲۱) :

مرسی من 17 سالمه به نظرتون بلند تر از اینم میشم؟

فاطيما (۱۳۹۴/۰۴/۲۱) :

راستى ماه رمضون چه خوبه هاااا،شدم ٥٠ كيلو،قدم ١٧١ خوبه،ميخام بازم رژيم بگيرم باربى بااربى

مارال (۱۳۹۴/۰۴/۲۱) :

چه بحث الکیی میکنین کل دنیا وتو مراسمای دختر شایسته جهان و توی همه فستیوالای جهانیو در همه سطح های بالای زندگیای امروز هیکل باربی معرفی شدست و اصلا جای هیچ بحثی نداره….درضمن هیکل باربی رو با لاغری یک دست اشتباه نکنید کمر باریک و پاهای کشیده وسینه وباسن برجسته هیکل باربیه..حالا اگه اقایون ایرانی این وسط نظر دیگه ای دارن که مطمعنم زاتا کم هستن دیگه مشکل بیفرهنگی و از دنیا عقب بودنشونه برن ی فکری ب حال افکار عقب افتادشون کنن….درضمن این نوشته قصد توهین نداشته وواقعیت امروز جهان است…تمام

لیلی (۱۳۹۴/۰۴/۲۱) :

سلام من اول مقاله شماروخوندم ازخودم ناامیدشدم چون قدم 163ووزنم52هستش اما جدیدابابسری دوست شدم که خیلی هم دوستم داره ومیگه به هیچ وجهه چاق نشو تازه همش میگه بعدازدواج ی وقت چاق نشی وعاشق لاغریه

سمبلی (۱۳۹۴/۰۴/۲۱) :

کوتاکوتی یا همون داکوتا رز اولین و مشهوووور ترین باربی زنده دنیاست که هم خیلی درازه و هم بیش از حد لاغره که استخوناش با اجازه بزرگترا زده بیرون و مثل بقیه ی باربی ها که به زور صدتا جراحی چهرشونو شبیه باربی کردن ، سینه و باسن برجسته ایی نداره ولی خب در کلللللل قشنگه چه ظاهرش چه اندامش خیلی خنده داره هرکی خودش هرجوریه میگه باربی هم همونجوریه البته بقیه دختراییکه الکی مثلا باربی هستن احتمالا اندامشون جذاب تر از داکوتاست

فربد (۱۳۹۴/۰۴/۲۲) :

دختر باید سفید باشه چشم مشکی باشه مو قهوه ای باشه قدش 165 باشه وزنش 50 باشه ظریف باشه چون کلا زن باید ظریف باشه مرد قوی تا راحت بتونیم بزنیمش و گریش رو در بیاریم من خودم قدم 187 هستش و باشگاه بدن سازی رفتم ضعیف ها رو دوست دارم

عليرضا (۱۳۹۴/۰۴/۲۴) :

منم نه از دختراي چاق خوشم مياد نه از دختراي استخوني فقط اعتدال

محنا (۱۳۹۴/۰۴/۲۴) :

من خودم وزنم 45 هس.قدم 163ولی لاغرمردنی نیستم .چون روقسمتای خاص اندامم کارکردم میگن شبیه باربی ام.واقعا هم اونجوری ام

لی لی (۱۳۹۴/۰۴/۲۵) :

بچها باربی قدش بلنده
خط اول مقاله رو بخونید
فربد جان زنتم نمیشینه تو رو نگاه کنه وقتی با کفگیر افتاد به جونت اونوقت میفهمی که پا رو دم دخترا نذاری
من قدم 172 وزنمم 53 با اینکه خیلی لاغرم و زورم به نسبت بقیه کمتره ولی هیچ جوره جلو مردا کوتاه نمیام اگه نتونم از قدرت بدنیم واسه اذیت کردنش استفاده کنم از عقلم واسه عذاب دادنش استفاده میکنم آره داداش

تی تیش مامانی (۱۳۹۴/۰۴/۲۵) :

میلا کونیس با قد (152) و وزن 52 یکی از ستاره های هالیوود هستش و همینطور جز جذابترین دختران جهانه. و آنجلیناجولی هم با قد 173 جز جذابترین ستاره های هالیوود!! پس نتیجه میگیرم هرکس با هر قدی با داشتن تناسب اندام و هماهنگیه قد و وزنش مییتونه جذاب باشه.

کیمیا (۱۳۹۴/۰۴/۲۵) :

کسی قد دقیق نیوشا ضیغمی و نیکی کریمی رو و الناز حبیبی و افسانه پاکرو رو میدونه؟؟

shiva (۱۳۹۴/۰۴/۲۶) :

مردا عاشق دخترایین ک رونو ساق و باسنو سینه پرررررر داشته باشن و کمر باریک …جز اینم نیست چون نامزد من میگه این مورد علاقه مرداست.البته اول باطن بعد ظاهر

واقعااااااااااا (۱۳۹۴/۰۴/۲۶) :

همه چی بستگی به جذابیت خود آدم داره خوشگلترین دخترم اگه جذابیت تو وجودش نباشه نمیتونه دلبری کنه

هههههههه (۱۳۹۴/۰۴/۲۶) :

دوستان اگه شمام برید از اول نظریاتو بخونید میبینید ک نظریامتفاوته پس ب نظریات همدیگه احترام بذارید

maryam (۱۳۹۴/۰۴/۲۶) :

من متاسفم واسه همه
واسه کسانی که خودشونو بد میدونن
گوش کنین بچه ها
اینجا باید نظرتونو بگین نه توهیین
الان همه دارن یا توهین میکنن یا از خودشون تعریف
بابا تو قدت کوتاهه دلیل نمیشه به دخترای قد بلند بدوبیراه بگی
یاتویی که قدت بلنده دلیل نمیشه به قد کوتاه ها چرت و پرت بگی
هر انسانی شخصیت داره
این همه زوج هست
همشون باربی اند و قد بلند؟؟
یا همشون قد کوتاه و توپول؟؟
بس کنین توروخدا

مریم (۱۳۹۴/۰۴/۲۶) :

ایووول

ali (۱۳۹۴/۰۴/۲۷) :

کیفیت یه جنس به قیمت اون نیست .
آره جنس ارزون مشتریش زیاده و زود میره . ولی جنس گرون رو باید حراجش کنن و ب زور ب مردم قالب کنن

مفقط پسرا نظر بدن (۱۳۹۴/۰۴/۲۸) :

توجه:لطفا به گزینه های 4و5 رای دهید ……
1:150-155
2:155-160
3:160-165
4:165-170
5:170-175

آسانسور بعد (۱۳۹۴/۰۴/۲۸) :

سوار اتوبوسی چیزی میزی بشید برید یک راست کتاب فروشی کتاب بیعشوری بخرید و برید تو خونه مطالعه کنید کمی یکمی این اعتماد بنفسه بزنه بالا خوبه بخدا ها

میتی (۱۳۹۴/۰۴/۲۸) :

😐

Nilo (۱۳۹۴/۰۴/۲۸) :

چطو با قد 163وزن 45 خوش هیکلی؟
من با قد165وزنم48بود حالم از خودم به هم میخورد:|
رفتم دکتر الان ایده آل شدم

نيكا (۱۳۹۴/۰۴/۳۰) :

من ١٢ سالمه نه لاغرم نه توپولم دوست دارم خيلي خوش هيكل بشم ميخوام برم ورزش هايي كنم كه خوش هيكل بشم ميگن بچم رام نميدن دوست دارم بدونم پسرا از چه هيكلي خوششون مياد دختر توپول خوشگل تره يا لاغر يا معمولي ؟؟

مم (۱۳۹۴/۰۴/۳۰) :

من قدم 157 باوزن 54خوبه؟؟؟ب

یه دختر ساده دل (۱۳۹۴/۰۴/۳۱) :

مردم عزیز من همه ی نظراتونو خوندم،،دلیلی که تو این سایت اومدم قد بلنده 177سانتیم بود،،دلم میخواست بدونم قد من چقدر میتونه تو زندگیه من تاثیر گذار باشه،آخه همیشه تو یک تضاد بزرگ گیر کرده بودم…گروهی از پسرهای دوروبرم با تیکه انداختن هاشون قلبمو سوراخ سوراخ میکردن ولی نصفه دیگشون عاشق و گرفتارم میشدن،دختره بی بندوباری نیستم،و منظور از پسرای دوروبر هم دانشگاهیام یا پسرای محل بودن….
کاش آدما انقد سطحی به زندگی و آدمای اطرافشون نگاه نمیکردن ک رو دخترایی مثه من تاثیر بذارن و مجبورم کنن برای تایید خودم سراغ سراغ این مدل سایتا بیام….
کاش آدمها متفاوت فکر میکردن…..

مونا (۱۳۹۴/۰۵/۰۱) :

کاملا موافقم زشتو هر کار کنت زشته و این که هر چی دهاتی تر باشه طرف هر کسی اجاازه نزدیک شدن میده مثلا تو خیابون بسرای امل به دخترای خشگل و خوش هیکل متلکای بد میندازن در صورتی که میدونن طرف بهشون با نمیده ولی بسرایی که در حد اون دختر هستن به خودشون اجازه میدن بهش نزدیک شن نه لاغر نه چاق تناسب مهم هستو ریز نقش بودن نه دخترای درشت دیگه درشت هم کسی نمیبسنده چه برسه چاق سلامتی یعنی تناسب ریز نقش بودن بسرای درشت دختر ریز دوست دارن و باربی دخترهای باربی هم مردای درشت این اصولشه اون خانوم هم که گفت از 50 خودشو رسونده به 66 یه وقت نترکی این که میگی لاغری برای مدلا و بازیگراست مگه از ازونا بالاتر هم داریم توام مطمعن باش مردا برای یه شب میخوانت وگرنه هیچ ک عروسکو ول نمیکنه بشکه بگیره کلا استیل فقط انجلینا جولی حتی جنیفر هم لاغر کرده و اون استیل خوبه نه استیل چاق

جک (۱۳۹۴/۰۵/۰۲) :

یه چای واسه خودت بریز

گرگی (۱۳۹۴/۰۵/۰۲) :

سارا خانم شاید قدت بلنده ولی قسم میخورم صورتت پیش داشبورد نسیان کم میاره خخخخخخخ ترشیده

ada (۱۳۹۴/۰۵/۰۳) :

مم من نمى دونم چن سالته يا نديدمت ولى من شخصا اينجورى دوست ندارم به نظرم بايد لاغرشى.ممکنه چون خودم لاغرم اينطور فکر مى کنم.عزيزم شما نظر خودت راجع به خودت مهم تره.من همه مى کن لاغرم 162قدمه و وزنم45.تازه به نظر خودم منم بايد لاغرشم.اينه که نظرا متفاوته فقط به نظر خودت عمل کن.*^▁^*

مجید (۱۳۹۴/۰۵/۰۴) :

من قدم 178 باوزن85 عاشق دخترای قد155تا165 هستم …….دوستای قد بلند دیگمم همین نظرو دارند کی زو قدبلندوپرفیس وافاده می خواد اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تبسم (۱۳۹۴/۰۵/۰۵) :

وای از دست شماها
لاغر بودن یا چاق بودن که فرقی نمیکنه مهم اینه که برا خودت زندگی کنی نه برا دیگران مهم اینه که هر جوری هستی خوشبخت باشی
پسرایی که میگن ما عاشق دخترای باربی هستیم خودشون مثلا چین؟شما ها خودتون همه چی تمومین
خب به عرضتون برسونم دخترا عاشق مردای هیکلین عاشق بازو های درشت درشتن عاشق مردای قدبلندن پس اون مردایی که این ملاکارو ندارن کسی نباید بهشون زن بده کسی نباید بهشوت توجه کنه!!
فکر نکنین من چاقم که دارم این حرفا رو میزنم من خودم قدم 169وزنم 54 فقط می خواستم بگم هر کسی احترامنش واجبه هر شکلیم که باشه
ببخشید اگه حرف بدیم زدم

پسرای پر رو (۱۳۹۴/۰۵/۰۶) :

اقا مجید این نظر توئه
حالا پسرا انگار خودشون چی هستن چقدم خوش اشتهان
زشت ترین دختر از صد تا پسر سر تره
همه ی دخترا خوشگلن اصلا دختر اشرف مخلوقاته
زیباترین چیزیه که خدا آفریده تو هر استایلی هم که باشه زیباست

مریم (۱۳۹۴/۰۵/۰۶) :

والا من که هرکسیو میبینم برا پسرش دنبال دختر میگرده سفارش میکنه که حتما قد بلند باشه..
خب مثلا برای آقا مجید که قدش متوسطه همون رده قدی که گفتن مناسبه.. اما کسایی که قدشون خیلی بلنده نمیتونن با دختر کوتاه باشن.. از اونا خوششون میاد اما تو نود درصد مواقع با دخترای قد بلند ازدواج میکنن.. نه اینکه هم قد باشن.. اما فیل و فنجونم نباشن..
در ضمن نامزد من میگه که ما مردا نه از دخترای لاغر خوشمون میاد و نه دخترای چاق.. میگفت هیشکی خوشش نمیاد با دختری باشه که چاقه و شکمش لایه لایه اس.. درباره لاغرا هم که میگف ترسناکن.. ادم میترسه فوتشون کنه استخوناشون بشکنه..
مردا سینه و رون و ساق و باسن پر و شکم تخت و کمر باریک میپسندن..
من خودم قدم صد و هفتاد دو و وزنم پنجاه و هشته.. اما نه لاغرم و نه چاق.. یعنی هرچقد بخورم شکم نمیارم به قسمت رونو باسنم میره در عوض کمرم خیلی باریکه.. نامزدمم قدش صد و هشتاد و نه و وزنش نود و پنجه..
اما دخترا چه چاق چه لاغر حتمااا ورزش کنید که بدنتون شل نمونه.. که اگه شل باشه بعد بچه هیکلتون داغون میشه..

هانی (۱۳۹۴/۰۵/۰۸) :

سوفیا منم همین قدو دارم یعنی 152 ناراحتم برا قدم ولی دیگه واسم مهم نیست ورزش میکنم و سینه های سفت و برجسته دارم با شکم تخت و باسن رو فرم همه هم ازم تعریف میکنن فقط هیکلتو رو فرم نگهدار دیگه غمت نباشه عشقمم قدش 180 خیلیم دوستم دارهلاغر مردنی نیستم چاخم نیستم

ﺳﻤﻴﻦ (۱۳۹۴/۰۵/۰۸) :

ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﻳﺪ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﺑﺎﺷﻪ ﻋﻴﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﻪ ﻫﻴﻜﻠﻲ و ﭘﺮ. اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ اﻻﻥ ﻣﺪﻩ

ﻣﻦ (۱۳۹۴/۰۵/۰۹) :

ﻋﺮﻓﺎﻥ ﭘﺎﻳﺪاﺭ و ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﻛﻴﻤﻴﺎ ﺭﻭ ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻴﻴﻲ ﺩﻭﺱ. ﺩاﺭﻡ و ﺑﻨﻆﺮﻡ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﻇﺮﻳﻒ ﺑﺎﺷﻪ و اﺧﺘﻼﻑ ﻗﺪ ﻭاﻗﻌﺎ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﺑﺠﺰ ﺟﻬﺎﻥ ﺳﻮﻣﻴﺎﻳﻲ ﻣﺜﺎﻝ ﺑﻌﺼﻴﺎ ﺧﻮﺷﺸﻮﻥ ﻧﻴﺎﺩ ﻭﮔﺮﻧﻪ اﻻﻥ ﺗﻮ ﺩﻧﻴﺎ اﻳﻨﻪ. . ﺁﻭﺭﻳﻞ و ﺩﻭﺱ ﭘﺴﺮﺵ. ﺷﻜﻴﺮا و ﺷﻮﻫﺮﺵ. اﻻﻥ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ اﻳﻨﻪ و ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ ﺩﻭﺗﺎ ﻛﻮﺗﺎﻩ. ﻳﺎ ﺩﻭﺗﺎ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﻬﻢ ﻧﻤﻴﺎﻥ. ﻭﻟﻲ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻧﻬﻲ ﻗﺒﻞ اﻻﻥ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎ ﻫﻨﻮﺯﻡ ﺷﺎﻳﺪ ﺗﻮ اﻳﻦ ﻋﻘﻴﺪﻩ ﺑﺎﺷﻦ ﻛﻪ ﻫﺮ ﻛﺲ ﻛﻮﺗﺎﻫﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺑﻬﺶ ﻣﻴﺎﺩ و ﻫﺮ ﻛﺲ ﺑﻠﻨﺪﻩ ﻫﻤﺴﺮ ﺑﻠﻨﺪ. ﻭﻟﻲ اﻻﻥ ﺗﻮ ﺩﻧﻴﺎﻱ ﻣﺪﺭﻥ ﻋﻜﺴﻬه اﻳﻨﻪ ﺩﻗﻴﻘﺎ. ﻛﻴﻢ ﻛﺎﺭﺷﻴﺎﻥ و ﺷﻮﻫﺼﺮﺵ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ اﻻﻥ و ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ . اﺧﺘﻼﻑ ﻗﺪ اﻻﻥ ﻣﺪﻩ. اﻟﻨﺎﺯ ﺣﺒﻴﺒﻲ و ﺷﻮﻫﺮﺷﻢ ﻛﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﻭﺳﺸﻮﻥ ﺩاﺭﻡ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ و …….. ﺧﻴﻠﻴﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ.

ﻣﻦ (۱۳۹۴/۰۵/۰۹) :

ﻧﻴﻜﻲ ﻛﺮﻳﻤﻲ 147 ﻫﺳﺘﺶ ﺑﺮﻭﺑﺒﻴﻦ. ﻧﻴﻮﺷﺎ ﺿﻴﻐﻤﻲ ﻫﻢ 155 ﻫﺴﺘﺶ . اﻭﻧﺎ ﺭﻭ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ.

هانی (۱۳۹۴/۰۵/۰۹) :

ایول پسر بلند عین نردبونه پسر باس 170 تا 180 باشه دخترم 150 تا 160 تمااااااااام

ﺳﻮﮔﻨﺪ (۱۳۹۴/۰۵/۰۹) :

ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺑﮕﻢ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﻪ 173 ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﮕﻦ. 170 ﻛﺎﻣﻼ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ . ﭘﺴﺮ ﻫﻢ 185 ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﺸﻪ ﺑﻠﻨﺪ

یوهووووووو (۱۳۹۴/۰۵/۰۹) :

مریم لایک داری باهت موافقم

دختر لر (۱۳۹۴/۰۵/۰۹) :

من که خودم لرم البته نمیدونم به نظر تو به کیا میگن دهاتی تا حدودی باهات موافقم ولی دهاتی درست نیست بگی کسایی که سلیقه شون قدیمیه ربطی به جغرافیاشون نداره و اینجام تا جایی که من دیدم اکثرا ریزه میزه دوست دارن قدیم بیشتر زن هیکلی میخواستن ربطی به طایفش نداره …زنای چاق قاجارو که دیدی؟ توی تهران؟

ارغوان (۱۳۹۴/۰۵/۰۹) :

بابا جاننن خودتونو بکشید بالا برید پایین بیاید دختر باید قد بلندو لاغر باشی.بزور میخوان کوتوله ها و چاقا خودشونو یجور جا بدن…چیزیه که تمام مردا میگن.مردایبم که میگن دختر باید کوتآ و چاق باشه.خودش کوتاهو چاقه..وگرنه مرد قد بلند که دیوونه نیست از دختر کوتاه خوشس بیاد…بجا وراجی برید رو هیکلاتون کار کنید ..وسلام

به ارغوان (۱۳۹۴/۰۵/۱۰) :

اولا کسی نگفت قد کوتاه و چاق !!! از 150 تا 165 نهااااآیتش خوبه و قابل تحمله بیشتر 165 واقعا یجوریه !!!!!!!! شماهم چشم بسته نظر نده لطفا هرکسی خواهان چیزیه که متفاوت با خودش باشه و این یک اصله مهمه همه هم میدونن! اما خب استثناهایی هم همیشه وجود داره (همین قد بلند با قد بلند) وگرنه چه در خارج از ایران و چه تو ایران در اکثر موراد خانم های قدکوتاه و البته* ظریییییف* همراه آقایونه هیکلی و قدبلند بودن شماهم خودتو الکی فریب نده خانومای قد بلند سعی کنید با واقعیت کنار بیایید! اتفاقا بیشتر پسرهای قد کوتاه از خانومای کشیده و قدبلند خوششون میاد و به همین خاطره که همسرانی رو انتخاب میکنن که یا همقدشونن یا یکی دو سانت کوتاهترن! ….همونطور که یکی از دوستان گفته بود آوریل و دوست پسرش شکیرا و پیکی الناز حبیبی و همسرش هایدن پانتیز و دوست پسرش جادا اسمیت و همسرش اوا لانگوریا و دوست پسرش آریانا گرانده و میلاکونیس و دوست پسرش ….و….و….و….کافیه چشماتونو باز کنید تا حقیقت رو ببینید! محض اطلاع این خانومایی هم که نام بردم همه زیر 155 بودن!!!

به ارغوان (۱۳۹۴/۰۵/۱۰) :

با این حساب یک عمره که مردای قدبلند و هیکلی دیوانه اند و دخترای قدکوتاه رو انتخاب میکنن!! حالا فهمیدی کی وراجی میکنه عزیزم!!؟؟؟

سالواتوره (۱۳۹۴/۰۵/۱۰) :

170 به بالا اونم واسه دختر میشه دیلاق مخصوصا اگه لاغر و استخونی باشه که دیگه اوه اوه اوه آدم همش فکر میکنه الن سقوط کنه دقیقه دیگه سقوط کنه دختر باید بغلی باشه سبک باشه اندامش ظریف و دخترونه و برجسته باشه همه پسرا همینو میخوان اون رنج قدی که مجید گفته تقریبا نظر اکثر پسراس چه قد بلند چه قد کوتاه اکثرا دختر تو همین رنج قدی باشه عالیه منم 184 میانگین قد پسرای ایرانی 173 هست اگه سواد داشته باشین یه ذره میفممین که بالای میانگین میشه بلند زیر میانگین میشه کوتاه

هانی (۱۳۹۴/۰۵/۱۰) :

خب من قدم کوتاه و بهم نمیگن باربی خخخخخخخ ولی عوضش همه سفید برفی صدام میکنن عشقمم خیلی قدم دوس داره میگه دختر باید ریز باشه تو بغل جاشه

آتروان (۱۳۹۴/۰۵/۱۰) :

یه متن معروف هس که میگه مردان توقع دارند که همسرشون :
قدش قد شکیرا باشه
هیکلش مثل جنیفر لوپز باشه
پوستش مثل نیکول کیدمن باشه
لب دهنش مثل آن جلینا جولی باشه
و اخلاقش مثل خانم فاطمه زهرا باشه!!!!!
شکیرا که قدش بین 155 تا 57 1 و کاملا کوتاهه خب حتما زن قد کوتاه یه چیزی داره که گفتن قد شکیرا وگرنه میگفتن قدش قد آنجلینا باشه آره تو زمان قاجاریه و افشاریه دختر قدبلند و هیکلی طرفدار داشته ولی الان سلیقه ها مدرن شده و از دخترای کوتاه و ریز و فانتزی رو همه میپسندن البته به جز مادربزرگها و خانومای پیر که قدیمی ان و خب معلومه که بخوان واسه پسرشون برن خواستگاری دنبال غول بیابونی و از این داستانا میگردن پسرای روستایی هم همینن

عزیزجان (۱۳۹۴/۰۵/۱۱) :

عزیزم اختلاف قد تا یه حدی خوبه نه اینکه پسره تو آسمون باشه دختره توی زیر زمین
دخترای با حدود قد 170تا 173 به پسرای 184 تا 189 خیلی میان و خیلی زیبان

عزیزجان (۱۳۹۴/۰۵/۱۱) :

بعضیا گیر دادن به بازیگرا هی میگن اختلاف قد فلان بازیگر یا خواننده با شوهرش خیلیه پس در نتیجه اینطوری قشنگه…..این کاملا غلطه
خب سلیقه ی اونا اینطوری بوده دلیل بر این نیس که همه ی دنیا اینطوری باشه و همین طور دلیل بر این نیس که بازیگر X قدش کوتاهه پس قد کوتاه قشنگه هزار تا آدم وجود داره که اونام قد بلندن و خوشگلن
خیلیا قد کوتاهن ولی بامزه و جذاب نیستن و همینطور برعکس

ميلاد (۱۳۹۴/۰۵/۱۱) :

دخترا اينجا فقط از اندامشون ميگن. زشته خودتونو يكم جمع كنيد. نگران نباشيد واسه همتون شوهر گير مياد! بجاي اندام يكم رو اخلاقاتون كار كنيد.
چون دختر بداخلاق و مغرور هيچ پسري نميتونه تحمل كنه

tab23 (۱۳۹۴/۰۵/۱۲) :

به درک که آقایون چی میپسندن.چرا خانوما همش باید دنیال این باشن که آقایون چی میپسندند!یک خانوم دوست داره تنومند! باشه یکیم دوست داره باربی باشه

عباس (۱۳۹۴/۰۵/۱۲) :

چرند نگو باربی نباشی بوی عرق میدی

ada (۱۳۹۴/۰۵/۱۳) :

اصل اينه که دختر چاق يا قد بلند هيچ وقت جاى دختر ريزه رو نمى گيره اگه يه عده چاق و توپر دوست دارن و يه عده قد بلند و کشيده و…ولى همه ى اين عده ها دختر ريزه رو ترجيح مى دهند.اصلا نمکى که دختر ظريف و ريز داره دختر هرکول ندارهىا خيلى قد بلند.دختر اصلا يعنى ظرافت و ريزه بودن.اگه دروغ مى گم بگين!آقا پسراى محترم آيا من دروغ مى گم؟خواهشا همه نظرشونو بگن!

kaires (۱۳۹۴/۰۵/۱۳) :

man khodam asheghe barbi am chera migin pesara barbi dost nistan

رز (۱۳۹۴/۰۵/۱۵) :

امردیگه؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخ

دانیال (۱۳۹۴/۰۵/۱۶) :

بابا خودتونو جمع کنین..
یکم واس خودتون ارزش قایل شین..
همه میان از خودشون تعریف میکنن که چی بشه؟؟
کوتاها میگن کوتاهی خوبه.. بلندا میگن بلندی خوبه.. همه از قد و هیکل خودضون دفاع میکنن..
زنا با همه قدی میتونن جذاب و لوند باشن به شرطی که رو هیکلشون کار کنن و یه اندام متناسب بسازن.. تاکید میکنم نه لاغر نه چاق.. متناسب..
اینطوریم نیست که بگم مردا بیشتر دخترای کوتاه و ریزه رو دوست دارن و یا دخترای دراز و کشیده..
نود درصد آدما موقعه ازدواج با دختری که حد اکثر ازش پونزده بیست سانتی بلندتر باشن ازدواج میکنن.. اما استثنا هم هست..
الکیم بازیگرا رو مثال نزنین.. به اطرافتون نگاه کنین.. هم زوجایی با اختلاف قد زیاد داریم هم زوجایی با اختلاف قد کم.. مگه چه ایرادی داره؟؟
من خودم قدم 189 و نامزدم 172.. نامزدمم اصلا هیکلی نیست..استخوان بندی ریزی داره و کلا متناسبه.. و من خیلیم دوستش دارم..
البته دخترای هیکلی و با استخوان بندی درشت اصلا بد نیستن.. خواهر من استخوان بندی درشت و قد بلندی داشت.. الانم با مردی ازدواج کرده که مجنون وار دوستش داره و برخلاف نظر بقیه دوستان دهاتیم نیست و یه کارخونه بزرگ داره و تا دوماه دیگه دارن به کانادا مهاجرت میکنن..
پس جذابیت تو وجود آدمه نه تو قد و هیکلش..
هر دختری که اندامش متناسب باشه.. تمیز و مرتب باشه.. و باوقار و نجیب تو مرکز توجه همه قرار میگیره..
من دوستی دارم والیبالیست با قد دو و خرده با دختری حدود 178,179 ازدواج کرد.. خیلیم خوشبختن..
برادرم با قد صد و هفتاد و پنج دختر صد و شصت و پنجی گرفت..
یکی از دوستام که قدش به نسبت کوتاه بود و صد و شصت و هشت بود دختر صدو پنجاه چهار پنجی گرفت..
پس دوستای عزیزم یکم اعتماد به نفس داشته باشید..
ارزش خودتونو پایین نیارین.. هر دختری با هر قدی میتونه جذابترین باشه و بهترین شوهرو داشته باشه..
اول رو سیرتتون کار کنین بعد رو صورتتون..
چون سیرت خوب حرف اولو میزنه و حتی اگه بهترین صورت و هیکلو داشته باشید و اخلاقتون خوب نباشه یا وقار نداشته باشید هیشکی باهاتون نمیمونه..

Asal (۱۳۹۴/۰۵/۱۷) :

به نظر من اصلا اهمیتی نداره باربی باشی یا چاق باشی هرکسو خدا يه جور آفریده واسه جفتش که تو زمونه ی ما هیشکی قدر جفتشو نمی دونه همش چشممون دنبال اینو اونه لاغر باشی ميگن چرا لاغره چاق باشی می گن چرا چاقه درهر صورت نمی دونم چرا اينطوريه همه ی آدما قدر چیزیو که دارن نمی دونن!

اه اه (۱۳۹۴/۰۵/۱۷) :

دانیال خانم پسرا این مدلی نمیحرفن اصن ضایعست که دختری ببخشیدا

دانیال (۱۳۹۴/۰۵/۱۸) :

هه..
شما فکر کن من دخترم.. با نظر تو چیزی عوض نمیشه..
میبینینم یکی حرفی مخالف میل شما میزنه سریع موضع میگیرین..
سلیقه ها متفاوته.. من اصلا دوست ندارم کنار زنم مثل فیل و فنجون باشیم..
اکثر دوستامم با من هم نظرن..
منم دوست دارم زنم بغلی باشه.. اما این ربطی به قدش نداره.. به وزنشه.. که نامزد منم همینطوره..
من فقط میگم که ماها عاشق زنایی هستیم که بعد اخلاقیات به هیکلشون توجه میکنن..
برای تناسب اندامشون تلاش میکنن و هیکل مناسبی دارن و این هیچ ربطی به قد نداره..
حالا مختارید..

برو بابا اه اه توهم زدی (۱۳۹۴/۰۵/۱۸) :

اتفاقا من دانیال موافقم
اکثر پسرا دوس دارن همسرشون چند سانت از خودشون کوتاه تر باشه

اولا (۱۳۹۴/۰۵/۱۹) :

اولا تو کشور عقب مونده ما دخترا کوتاهن.وگرنه تو اروپا اکثرا دخترا قدا بالا ۱۷۰.ببین چی شده کع چینیها از ما داران بلند تر میشن.بهاطر تغذیع نا درستمونه البته..ثانیا اینو بدون شک میگن مردا اکثرا دختر قد بلند میخوان .کیه که دلش دختر قد بلند نخواد.حالا اوناییم که دختر قد کوتاه انتخآب کردن بخاطر اینه شاید عاشق صفات دیگش شدن.بابا خب معلومه دختر قد کوتاه نه حذابیت داره.نه تو چشم میاد.الان بیانسع کتی پری ماشالله همه قدا بلند خیلی هم تو چشن.اون شکیرا هم اگه قدش بلند تر بود بیشتر تو چشم میومد.اینایی که میگید همش یه بهونه و سرپوشه واسه کوتاهی قدتون..ولی اگه قدتوت کوتاس ناراحت نباشید.شاید صفا ت خوبه دیگخ ای داشته باشید

کاربر محترم (۱۳۹۴/۰۵/۲۰) :

آخه پسرا رو زنشون هرچی باشه غیرت دارن و مثلا نمیان بگن آره نامزد منم بغلیه و فلانه و ….من اگه مرد بودم در مورد زنم ایجورجاها نمیحرفیدم

سامیار (۱۳۹۴/۰۵/۲۰) :

خواهشا نظر به جای پسرا ندین دختر چاقه میگه همه پسرا چاق دوسدارن درازه میگه همه پسرا دختر دراز دوسدارن من یکی که دخترشاه پریون هم ببینم اگه دراز باشه نیگاشم نمیکنم قدبلند واسه دختر جالب نیست ولی چرا واسه مردا خوبه دختری گفتن مردی گفتن دختر باید هیکلش دخترونه ظریف لاغر و کوچولو باشه و نازدار خودم مربی بدنسازی ام تالا هم نشده جذب یه دختر دراز بشم همین دیگه

*گلمبرت* (۱۳۹۴/۰۵/۲۱) :

آقای دانیال اتفاقا کاملا برعکس بغلی بودن بیشتر به قد محض اطلاع همه به دخترای ریزجثه و خیلی ظریف میگن بغلی به یه دختر قد بلند حالا چه لاغر چه چاق بغلی نمیگن مثلا به اندام آوریل لاوین میگن بغلی واقعا اگه کسی اینو رد کنه خیلی…..

زهراسادات (۱۳۹۴/۰۵/۲۱) :

این کفش سفیده که بالای سایتتون داره تبلیغ میشه یه کفش مدل سم الاقی هست و همه مسعولان مربوطه دارن تلاش میکنن مانع از استفاده اینجور کفشها بشن ؛ فکرنمیکنید تبلیغ این مدلها کار صحیحی نباشه؟!!

دانیال (۱۳۹۴/۰۵/۲۱) :

اول به کاربر محترم که وقتی مرد نیستی نمیتونی بگی که اگه مرد بودم فلان کار و میکردم یا نمیکردم منم هیچوقت نمیتونم بعضی احساسای زنا رو درک کنم..
دوم.. فکر کنم باید یه چیزی رو روشن کنم.. اینجا که خیلیا میان میگن قد بلندی خوبه خیلیام میگن نه بابا دختر باید قد کوتاه باشه..
ببینین کوتاهی دو تعریف داره.. یکی بین دخترا که میگن اره این دختره مثلا صد و پنجاهی کنار این دختر صد و هفتادی کوتاهه..
که اینجاهم همه با این مقایسه میان و نظر میدن.. اما اینجا بحث سر یه چیز دیگه اس.. که مردا چه جوری میپسندن..
بله.. ماها دوست داریم زنمون ازمون کوتاه تر باشه..
اما این مقایسش فرق داره.. این بین دوتا دختر نیست..
بین زن و مرده..
که به نسبت قد زن به مرد.. مرده میگه این دختره کوتاهه.. اما این بستگی به قد مرد داره..
الان خیلیا که میان میگن ما دوست داریم زنمون فنچ و کوچولو موچولو و اینا باشه.. یا دخترا میگن مردا عاشق اینن که زنشون از خودشون کوتاه تر باشه و اینا..
اما منظورشون این نیست که قد زنه تا کمر مرده باشه.. الان قد زنه تا سرشونه مرده باشه میگن دیدی شوهره چقد بلند بود.. یا زنه چقد کوتاه تر بود..
اینجا منظور کوتاهی و بلندی به قد مرد نسبت به زن بود..
مثلا من خودم با قد صدو هشتاد و نهیم قد زنم تا سر شونه امه و اون برای من قدش کوتاه جلوه میکنه با اینکه صدو هفتاد تا قدشه..
الان این مردایی که میگن زن قد کوتاه منظورشون قد کوتاه به نسبت خودشونه..
الان مردایی با قد صد و هفتاد و پنج مثلا کنار دختر صد و پنجاه و خرده خیلی بلند جلوه میکنن و این دخترام پیش اونا کوتاه..
ما الان با هر قدی هم پسر داریم هم دختر.. و همه پسرا به نسبت قدشون دوست دارن زنشون کوتاه تر باشه..
پس در نود درصد مواقع پسری با قد صد و نودی نمیره دنبال دختری با قد صد و پنجاه که دختره براش مثل بچه بمونه یا مردی با قد صد و شصت و پنج نمیره با دختر صدو هفتاد و خردی باشه..
همه اینا نسبت به قد دو نفر ارزیابی میشه..
پس دیگه اینجا بحث نکنید که بلندا خوبن یا کوتاها..
برای همه دخترا شوهر مناسب و برای همه پسرا زن مناسب از جهت قدی وجود داره..

همیار پارسی وان (۱۳۹۴/۰۵/۲۳) :

سلام كاربر محترم لطفا منبع مو سقي از چيزي كه فرموديد بفرماييد تا پيگيري كنيم

خخخخ (۱۳۹۴/۰۵/۲۳) :

عزیزم بقلی ینی تو بقل جا شه یه دختر بلند تو بغل یه مسر بلندو هیکلی جا میشه.من قدم ۱۷۳ شوهرم ۱۹۰ قشنگ بقلیام هستم.لطفا میخواین رو کوتاهیتون سرپوشدبزارین استدلال درس حسابی به کار ببندین

کاربر محترم (۱۳۹۴/۰۵/۲۳) :

باتشکر از شما خانم محترمه بابت رمان بی سرتهتون!
طبق تحقیقات من مرداییکه ژن زنانشون بیش از حد نرماله از دخترای قدبلند و قلدر و توپر و…خوششون میاد و مرداییکه ژن زنانشون خیلی کمتراز حد نرماله از دخترای خیلی شکننده و خیلی ظریف و کوچولو و….لوووس و ضعیف خوششون میاد
خانومایی هم که از مردای ظریف و مهربون و احساستی خوششون میاد ژن مردانشون بیش از حد نرماله که البته همه اینها کاملا طبیعیه!

لطفا بادقت خالی ببندید (۱۳۹۴/۰۵/۲۳) :

من کاری به بلند کوتاهی و اختلاف قد اینا ندارم فقط شما داری میگی قدت 189 بعد خانمتم 170 اونوقت
تا سرشونتونه قدش!!! زمانیکه اختلاف قد خانم و آقا 30 سانت باشه خانم تاسرشونه مرد میشه قدش .الان اختلاف قدی شما و خانمتون 20 سانته تقریبا و در این صورت باید خانم شما قدش تا نزدیک گوش شما باشه!! یه مثال میزنم که واضح بشه :پیکی قدش 192 هست و شکیرا 157 خب 35 سانت اختلاف دارن و شکیرا بدون کفش یه ذره پایین تر از شونه های پیکی هست! پس اگه قد خانم محترم شما 161 و این حدود باشه میرسه به شونه های شما احتمالا یا شما قدت رو اشتباه کردی یا خانمت

گلمبرت (۱۳۹۴/۰۵/۲۴) :

نکنه فکرکردی هرکی تو بغل شوهره جا شد بهش میگن بغلی ههههههههه اشکال نداره حالا من واست توضیح میدم بدونی
اگه اینجوری باشه که شما میگی پس هر زنی با هر هیکلی تو بغل جا میشه چون مطمعنا یه مرد بزرگ تر از اون موجوده /شما اگه با این قدت وارد یه جمع بشی به ذهن کسی نمیرسه که شما با این قد بغلی باشی ولی یه دختر ریز و ظریف چرا/به بچه هایی هم که جثه کوچیکی دارن و ریزن میگن بغلی این معنیش این نیس که بچه های دیگه تو بغل جا نمیشن/به هرحال این یه صفته مخصوص دخترای ریزنقش و ظریف

دانیال (۱۳۹۴/۰۵/۲۶) :

قد نامزدم دو یا سه بند انگشت از سرشونه ام بلند تره.. به زیر گوشمم نمیرسه.. خیلی فرق داره؟؟
در جواب کاربر محترمه که خودشونو عالم دهر میدونن..
طوری میگین طبق تحقیقات من انگار رفتین ژن مردا و زنا رو بررسی کردید.. و اگه به یه نفر نگاه کنین میفهمین که طرف ژن زنانش بیشتره یا مردانش..
ما نه از دختر قلدر خوشمون میاد نه شکننده..
اون قدیم بود که مردا خوششون میومد پخ کنن زنه از ترس خودشو کثیف کنه..
اگر الانم همچین فردی باشه طرف بیماره..
ما فقط از زنای نرمال خوشمون میاد.. من که به شخصه از زنای وابسته و لوس و ضعیف اصلا خوشم نمیاد.. اما از اینم خوشم نمیاد که طرف برام قلدری کنه و سرخود باشه..

رویا23 (۱۳۹۴/۰۵/۲۷) :

واقعا پسرای بی کلاس که هنوزم تو دوره قاجار زندگی میکنن از دختر چاق وتنومند خوششون میاد اووووق دخترا با مانتو شلوار و گن یه چیز دیگن تو خوابگاه حال ادم بهم میزنن بدناشون همه خط خط و سلولیت زده و بازهم اووووق بعدشم احتمال حاملگیشون خیلی کمه پسرا حواستون باشه که باید زیاد خرجش کنین دختر باس اندامش مثله مدلا باشه واقعا با لباس خواب تو خونگی جذابن

به گلمبرت (۱۳۹۴/۰۵/۲۸) :

اول این که با دانیال موافقم
دوم اینکه ریز بودن دختر به استخوان بندیشه
من وقتی قدمو با دور مچ دستمو زدم بهم گف استخوان بندیت ریزه
قد حدود 170یا 171 دور مچ 15
تاحالا ندیدم کسی که استخوان بندیش ریزه درشت یا هیکلی باشه و ظریف به حساب میاد

مائده 12 ساله (۱۳۹۴/۰۵/۲۹) :

جان من دستت خسته نشد؟؟؟

مائده 12 ساله (۱۳۹۴/۰۵/۲۹) :

دخترای کره ای لاغرند ولی نه اونقدری که فکر کنیم لاغر مردنی هستند.یه زن مثلا 25 ساله کره ای،45 کیلوئه ولی یه زن 25 ساله ایرانی 50،70 یا 80 کیلوئه و اگه 45 کیلو باشه میگیم چقدر لاغر مردنی و ضعیفه من نفهمیدم چرا؟به خاطر غذائه؟به خاطرآب و هوائه؟ورزش میکنند؟آخه چکار میکنند؟یکی بهم بگه منم میخوام مثل اونا بشم خیلی باحالن خووووووووووب

ناشناس (۱۳۹۴/۰۵/۳۰) :

اینجوری هم لاغرا وهم چاقا ناراحت شدن با این نظرا

ناشناس (۱۳۹۴/۰۵/۳۰) :

الان خانوما ی لاغر مثلا می خوان ثابت کنن از تپل ها بهترن و خانوم های تپل می خوان ثابت کنن از خانوم های لاغر بهترن؟ من خودم هم تپل بودم رفتم پیش یه متخصص گفت که ژنه تیکیه الان خدارو شکر با دارو ها و برنامه ای که من داده پیش میرم تا به هیکل ایده آل برسم

ﺳﻴﻨﺎ 23 (۱۳۹۴/۰۶/۰۱) :

ﻣﻦ اﺻﻼ ﻭاﻻ ﺩﺧﺘﺮ ﭼﺎﻕ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﻭﻟﻲ ﻣﺮﺩنﻲ ﻻﻏﺮ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ ﻫﻢ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ .ﻣﺠﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﻛﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩم ﻫﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﻢ ﺭﻓﻴﻘﺎﻡ ﺣﺎﻟﻤﻮﻥ اﺯ اﻳﻦ ﺩﺧﺘﺮ اﺳﺘﺨﻮﻧﻴﺎ ﺑﻬﻢ ﻣﻴﺨﻮﺭﺩ. ﭼﺎﻕ ﻫﻢ ﻛﻪ اﺻﻼ. ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮاﻳﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﺩﺭاﺯ اﺳﺘﺨﻮﻧﻲ اﻳﻨﻬﻮ ﺷﺘﺮ ﺧﺪاﻭﻛﻴﻠﻲ ﺭﻓﻴﻘﺎﻡ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺑﻮﺩ اﺯ ﺗﺮﺱ ﺳﻜﺘﻪ ﺑﺰﻧﻦ. ﺧﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺨﺦ ﻣﻦ 76 ﻛﻴﻠﻮ ﺑﺎ 181. ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮﻣﻢ ﺷﺎﻳﺪ 50 ﻛﻴﻠﻮﻩ .ﻭﻟﻲ ﻋﺸﻘﻢ 50 ﺷﺎﻳﺪ ﻭﺯﻧﺸﻪ ﺑﺎ 153 ﺷﺎﻳﺪ ﻳﺎ 152 ﻳﺎ 154 ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺗﻮ اﻳﻦ ﻣﺎ ﻳﻪ ﻫﺎ ﻣﺮﺑﻲ ﺑﺎﺷﮕﺎسس ﺯﻭﻣﺒا

*گلمبرت* (۱۳۹۴/۰۶/۰۴) :

خیلی خنده داره واقعا !
دخترای قد بلند که دیگه ریز نیستن خخخخخخ اصلا ریز معنیش چیه؟ بله درسته دخترای قدبلند هم میتونن ظریف باشن یعنی همون چیزی که شما گفتی وقتی یه دختر قد بلند استخون بندی ریزی داشته باشه میشه ظریف و قدبلند اما به عنوان یه دختر ریزه میزه و کوچولو و ریزنقش به حساب نمیاد بابا دیگه قاطی نکنید

کاربر محترم (۱۳۹۴/۰۶/۰۴) :

اولا که من ژن مردا و زنارو بررسی نکردم ولی طی چندسال زن و شوهر ها و دختر پسرای بسیار زیادی رو باهم مقایسه کردم و به این نتایج رسیدم اون هم با سند و مدرک مطالبی هم که در مورد ژن گفتم تقریبا واسه همه صدق میکنه مگر که افراد از شرایط ایده آلشون دور شده باشن به هر دلیلی؛ خب طبیعتا مرد یا زنی که ژن های برابری داشته باشه شرایط نرمال رو باید بپسنده ؛ البته که به اطراف نگاه کنید میبینید مردان قلدر و وحشی که به دخترای خیلی مهربوووون و خیلی نازدار و سوسول علاقه دارن مگرکه شرایط طوری شده باشه که به چنین کیسی نرسن! و این مردها قطعا بیمار نیستن بلکه طبیعیه"

ماهی قرمزی (۱۳۹۴/۰۶/۰۴) :

حالا چاقی و لاغری رو میشه یه کاریش کرد ……کسیکه 20 سالشه و همه فک میکنن 15 سالشه باید چه گلی به سرش بزنه؟؟؟؟ فاجعه بدتراز این وجود نخواهد داشت در عالم بشریت…..

ﻣﻬﺘﺎﺏ (۱۳۹۴/۰۶/۰۷) :

ﻣﻴﮕﻤﺎ ﺑﻌﻀﻴﺎ ﭼﺮا اﻳﻨﻘﺪﺭ ﺳﻌﻲ ﺩاﺭﻳﺪ ﺑﮕﻴﻦ ﺩﺧﺘﺮ 170 ﺑﻠﻨﺪﻩ. ﺑﺎﺑﺎ 170 ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﻴﺸﻪ ﺷﺎﻳﺪ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﺗﻮ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻧﻲ ﻳﺎ ﺭﻭﺳﺘﺎﻳﻲ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻧﻴد ﻛﻪ ﺑﻪ 170 ﻣﻴﮔﻴﻦ ﺑﻠﻨﺪ. ﻣﻦ 170 ﻫﺴﺘﻢ و ﻣﺘﻮﺳﻂﻢ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﻪ ﺑﺎﻻﻱ 172 ﮔﻔﺘﻪ ﻣﻴﺸه ﺗﻮ ﺳﻬﺮاﺑﻲ بﺑﺰﺭﮒ ﻛﻪ ﻫﻴﻨﻂﻮﺭﻩ. ﻣﻦ ﻧﻤﻴﮕﻢ ﺑﻠﻨﺪ ﺧﻮﺑﻪ ﻧﻪ اﺗﻔﺎﻗﺎ ﺧﻴﻠﻴﻢ ﺑﺪﻩ ﺩﺭاﺯ ﻭﻟﻲ ﻣﻦ ﻣﺘﻮﺳﻂﻢ 170 ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ ﻛﺴﺎﻳﻲ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻦ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺪﻩ و اﻳﻨﺎ ﻣﻨﻆﻮﺭﺷﻮﻥ 170 ﻧﻴﺲ.

دختر چاق (۱۳۹۴/۰۶/۰۹) :

من قدم 165هست و 76 کیلو هستم.هر پسری تو خیابون منو میبینه میگه سیرابی.البته هرکسیم نگام نمیکنه .ولی چندسال پیش که چاق نشده بودم و 60کیلو بودم پسرای زیادی میفتادن دنبالم.چهرمم معمولیه.پس نتیجه میگیرم پسرا دخترای لاغرو میپسندن.هردختری هم که اطرافمه میبینمش که نامزد کرده لاغر بوده.کلا معیار بیشتر پسرا لاغری هستش.بعد نگاه میکنن به زیباییه صورت..

دانیال (۱۳۹۴/۰۶/۰۹) :

اووووه من نمیدونم این دخترای خپل که میبینمشون تو خیابون کی هستن حالا . یه نوشابم واس من باز کن خخخخخخ

یوهان (۱۳۹۴/۰۶/۱۰) :

خانم مهتاب قد شما تو کشوری مثل ایران واسه یه دختر میشه بلند چرا اینقد دوسداری ثابت کنی که قدت متوسط !!؟ توی ایران واسه یه دختر قد 160 میشه متوسط تا 165 میشه متوسط روبه بالا تا 170 میشه قدبلند و 170 به بالا میشه دراز.
زیر 160 تا 155 میشه متوسط روبه پایین.زیر155تا150 میشه قدکوتاه!!/اتفاقا تو روستاها تا دلت بخواد دختر قدبلند و هیکلی پیدا میشه چون تغذیشون سالم و سنتی تر هست نسبت به شهرای مدرن در نتیجه قدبلندتر و هیکلی تر میشن حالا قدبلندی هم که بدنیس ! ولی درکل واسه دختر قد 155تا165 قد خوب و معمولی هستش کمترش یا بیشترش جلب توجه میکنه.

:) (۱۳۹۴/۰۶/۱۳) :

سلام همونجور که قیافها باهم متفاوت هست اندامها هم متفاوته و حتی سلیقه ها هم متفاوته، هر کسی که میخواد اندامش زیبا بنظر برسه باید چربی اضافی شکم و پهلو رو از بین ببره و باسن و سینهاشو گرد کنه اینطوری اضافه وزنم داشته باشه زیاد تو چشم نمیاد اونایی هم که لاغرن نگران نباشن چون هرچی سن بره بالاتر اندام پر تر میشه اکثرا دخترای مجرد لاغر بعد از ازدواج تپل میشن. ولی در اصل تناسب اندام مهمه، من خودم قدم 165 و وزنم 55 هستش استخون بندیم ریزه پاهام بلنده و کمر باریکم ولی باسن گرد و سینهای خوش فرمی دارم و اندامم رو خیلی دوس دارم تا حالا شده خیلیا از اندامم کلی تعریف کردن و بعضیا هم گفتن لاغری و بهتره چاق بشی ولی من اهمیتی ندادم مهم این نیست که به ساز هر کسی برقصید خانمها سعی کنین همون چیزی باشین که خودتون دوس دارید.

سس مایونز (۱۳۹۴/۰۶/۱۴) :

نه چاق نه لاغر چون لاغری بیش از حد و همچنین چاقی باعث بسیاری بیماری هاست اندام متوسط خوبه که مورد پسند همه هستش من خودم قدم162و وزنم 55 هستش

ﺳﺎﺭا (۱۳۹۴/۰۶/۱۵) :

170 ﻳﻪ ﻗﺪ ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻤﻴﻨﻂﻮﺭ ﻛﻪ 180 ﺑﺮاﻱ ﻳﻪ ﭘﺴﺮ ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ. ﺑﻠﻨﺪ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻪ 172 ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﮕﻦ و ﻭاﺳﻪ ﭘﺴﺮ 182 ﺑﻪ ﺑﺎﻻ. ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﺘﻮﺳﻂﻢ و ﻟﻲ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﻪ اﻳﻦ ﻣﻴﮕﻦ . اﺻﻼﻧﻢ ﺑﻠﻨﺪ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺴﺖ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ. ﭼﻮﻥ ﺩﺧﺘﺮ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻳﺎ ﻣﺘﻮﺳﻂﺶ ﺧﻮﺑﻪ . ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻓﻘﻄ ﻭاﺳﻪ ﭘﺴﺮ ﺧﻮﺑﻪ. ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺑﺎﻻﻱ 172 ﺩﻳﮕﻪ ﺯﺑﺎﺩﺣﺎﻟﺖ ﺩﺧﺘﺮﻭﻧﻪ ﻧﺪاﺭﻩ . و ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺑﻪ ﻳﻪ ﭘﺴﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﻳﻌﻨﻲ 172 ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﺎﺩ. ﻛﻼ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺑﻪ ﻳﻪ ﭘﺴﺮ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﻴﺎﺩ . ﻣﻨﻆﻮﺭ اﺯ ﭘﺴﺮ ﺑﻠﻨﺪ 182 ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﻫﺴﺖ. و ﺩﺧﺘﺮ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻫﻢ. 159 ﺗﺎ 171. ﭘﺴﺮ ﻫﻢ ﺗﺎ 190 ﻧﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ. ﻣﺜﻼ ﻳﻪ ﭘﺴﺮ 185 ﺑﻬﺶ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮاﻱ 160 ﺗﺎ 165 ﻣﻴﺎﺩ.ﭼﻮﻥ ﺯﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﻛﻔﺶ ﭘﺎﺷﻨﻪ ﺑﻠﻨﺪ ﻫﻢ ﺑﭙﻮﺷﻪ و ﻫﻨﻮﺯﻡ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﻛﻠﻲ اﺧﺘﻼﻑ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ . ﻣﺜﻼ ﻋﺮﻓﺎﻥ ﭘﺎﻳﺪاﺭ و ﻛﻴﻤﻴﺎ. ﻳﺎ اﻟﻨﺎﺯ ﺣﺒﻴﺒﻲ و ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺑﻨﻆﺮﻡ ﺑﻬﻢ ﻣﻴﺎﻥ

ﻣﻨﻨﻨﻨﻨﻨﻦ (۱۳۹۴/۰۶/۱۵) :

ﻭﻟﻲ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺑﻠﻨﺪ اﻛﺜﺮا ﻫﻴﻜﻠﻲ و ﺑﺰﺭﮔﻦ اﻳﻦ ﺭاﺟﺐ ﻫﻤﻪ ﺻﺪﻕ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ ﻭﻟﻲ ﺑﻂﻮﺭ ﻛﻠﻲ اﻳﻨﺠﻮﺭﻳﻪ . ﻫﻤﻮﻧﻂﻮﺭ ﻛﻪ اﻳﻨﻢ ﺻﺪﻕ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ ﻛﻪ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﺭﻳﺰ و ﻇﺮﻳﻒ ﺑﺎﺷﻦ. ﻭاﺑﻨﻢ ﻛﺎﻣﻼﺩﺭﺳﺘﻪ ﻛﻪ 170 ﻳﻪ ﻗﺪ ﻣﺘﻮﺳﻂﻪ ﻭاﺳﻪ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ. و ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﺎﻻﻱ 172 ﺟﺎﻟﺐ ﻧﻴﺲ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ. ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪﻱ ﻓﻘﻄ ﻭاﺳﻪ ﭘﺴﺮ ﺧﻮﺑﻪ. ﭼﻮﻥ ﺩﺧﺘﺮ ﺳﻴﺴﺘﻤﺶ اﺻﻼ ﺟﻮﺭﻳﻪ ﻛﻪ ﺷﻜﺴﺘﻪ ﻣﻴﺸﻪ اﻭﻥ ﺗﺎﺯﮔﻴﺶ ﻛﻤﺮﻧﮕﺘﺮ ﻣﻴﺸﻪ. ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﺘﻮﺳﻂﻢ ﻛﻼ و ﺑﻨﻆﺮﻡ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻫﻮﻳﺖ اﺯ ﻫﻤﺸﻮﻧﻪ

ﻧﺴﻴﻢ (۱۳۹۴/۰۶/۱۶) :

ﻧﻪ ﻋﺰﻳﺰﻡ اﻳﺮاﻥ اﻻﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﻳﻪ ﻛﺸﻮﺭ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺣﺴﺎﺏ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻛﻮﺗﺎﻫﻢ و ﺷﺎﻳﺪ ﻗﺪ ﻣﻦ ﺗﻮ ﮊاﭘﻦ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺑﺎﺷﻪ 160 ﻫﺴﺘﻢ. اﻳﺮاﻥ اﻻﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﺗﻮﻱ اﻳﻦ ﺩﻭﺭﻩ اﻳﺮاﻧﻴﺎﻥ ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻲ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮ ﺷﺪﻥ . ﺑﻪ ﺧﺼﻮﺹ ﭘﺴﺮا اﻟﺒﺘﻪ ﺩﺧﺘﺮا ﻧﻪ ﺧﻴﻠﻲ . ﭘﺴﺮاﻱ اﻳﺮاﻧﻲ اﻻﻥ ﻣﻴﺸﻪ ﮔﻔﺖ اﻛﺜﺮا ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺎﻻﻱ 175ﻫﺴﺘﻦ و ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻗﺪﺷﻮﻥ ﻫﻢ 178 ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺟﻬﺎﻥ ﻗﺪ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺑﻠﻨﺪﻱ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﻴﺸﻪ. ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺑﻪ ﻳﻪ ﻛﺸﻮﺭﻱ ﻣﺜﻪ ﻛﺮﻩ ﻣﻴﮕﻦ. ﻣﻦ ﺗﻮ ﻛﺮﻩ اﻛﺜﺮ ﭘﺴﺮا ﻳﺎ ﻫﻢ ﻗﺪﻡ ﺑﻮﺩﻥ ﻳﺎ ﺷﺎﻳﺪ 170 اﻳﻨﺠﻮﺭﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮﻡ ﻛﻪ اﻛﺜﺮا اﺯ ﻣﻦ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺗﺮ ﺑﻮﺩﻥ. اﻳﺮاﻥ ااﻻﻥ. ﺩﻳﮕﻪ ﻛﺸﻮﺭ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﻧﻴﺲ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﭼﻮﻥ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﻛﺸﻮﺭ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺩﻫﻪ ﻫﺎﻱ ﻗﺒﻞ ﺑﻬﺘﺮ ﺷﺪﻩ ﻧﺴﻞ ﺟﺪﻳﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺗﺮ ﺷﺪﻥ اﻟﺒﺘﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﭘﺴﺮا اﻧﮕﺎﺭ اﻳﻨﻂﻮﺭ ﺷﺪﻥ

بوقققق (۱۳۹۴/۰۶/۱۷) :

اگه یکی اینجا ذرست نظر داده باشه ایشونه!!!!!!

ada (۱۳۹۴/۰۶/۱۷) :

ماهى قرمزى درکت مى کنم راهى نيس من16سالمه هر کى مى بينم ميگه9سالمه حس بچه بچه بودن دارم والله…

Mobina nurse (۱۳۹۴/۰۶/۱۸) :

سلام به نظر من پسری دختر چاق می‌پسنده ک هوا و هوسی باشه ولا کدوم آدم عاقلیه ک دختر قد بلند وباربیو ناز رو ول کنه بره سمت دختر چاق البته همه آدما چ چاق چ لاغر برتری بهم ندارن ولی باید ی فرقی بین اونی ک به ظاهرش اهمیت میده با اونی ک براش مهم نیس باشه

.....,...ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﮔﻞ (۱۳۹۴/۰۶/۱۸) :

ﻣﻦ ﻣﺘﻮﺳﻂﻢ و ﺑﻪ ﻧﻆﺮﻣﻢ ﻛﻼ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﺰ ﻣﺘﻮﺳﻂﺶ ﺧﻮﺑﻪ. ﺭاﺣب ﺑﻘﻴﻪ ﻫﻢ ﺧﺐ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﺸﺨﺼﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰاﻥ ﺑﺎﻣﺰﺱ. ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻠﻨﺪﻡ اﺑﻬﺘﺪﺩاﺭﻩ. ﻭاﺿﺤﻪ. ﻫﺮ ﻛﺴﻢ ﺳﻠﻴﻘﻪ اﻱ ﺩاﺭﻩ ﻋﻠﻒ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺩﻫﻦ ﺑﺰﻱ ﺷﻴﺮﻳﻦ ﺑﻴﺎﺩ. ﻣﻦ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﻳﻪ ﻣﺴﺎﺣﺒﻪ ﺧﺎﺭﺟﻲ ﻣﻴﺪﻳﻢ ﻓﻚ ﻛﻨﻢ ﺧﻮاﻧﻨﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﭼﻲ ﺑﻮﺩ اﺯﺵ ﭘﺮﺳﻴﺪﻧﺪ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻼﻗﺖ ﭼﺠﻮﺭﻳﻊ . ﻃﺮﻑ ﮔﻔﺖ ﺭﻳﺰ اﻧﺪاﻡ و… ﺣﺎﻻ ﻫﺮ ﻛﻲ ﻳﻪ ﺟﻮﺭ ﺑﻪ ﻧﻆﺮﺵ ﺧﻮﺷﺶ ﻣﻴﺎﺩ. و ﺩﺭﻛﻞ ﻫﻢ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺑﻬﺘﺮﻳﻨﻪ. ﻭﻟﻲ ﺑﻠﻨﺪﻫﻢ اﺑﻬﺖ ﺩاﺭﻥ ﻫﻢ ﺟﺬﺑﻪ .ﻭﻟﻲ ﺭﻳﺰﻩ ﻫﺎ ﻫﻢ ﻋﺮﻭﺳﻜﻴﻦ ﻧﺎﺯﻥ. ﻫﻤﻪ ﻭﻳﮋﮔﻲ ﺧﻮﺏ ﺩاﺭﻥ

کاربر محترم (۱۳۹۴/۰۶/۱۹) :

نظرت خوب بود!! موافقم

ada (۱۳۹۴/۰۶/۱۹) :

والله بعيد مى دونم سايز سوپر مدل 4باشه عموما مدلاى پشت مغازه سايز1هستن اگه بد بودن که مدل پشت مغازه نبودن….

جناب خان (۱۳۹۴/۰۶/۱۹) :

دنیا فقط احلام قد فقط قد احلام وزن فقط وزن احلام ….سیاهه…عقابه…سیاهه نارگیله عقابه نارگیله….بلکه کوکوناته ایگله کوکوناته….

ساناز (۱۳۹۴/۰۷/۰۱) :

این متن کاملا چرته من 18سالمه قدم 171 با وزن 55 حدودا از 12سالگی باشگاه میرم الانم هیکلم 20همه میگن هیکل باید قشنگ باشه ینی چی چاق هیچ ربطیم به غرب نداره دختر باید هیکل و قیافش و قدش عالی باشه

مهدی همکف (۱۳۹۴/۰۷/۰۲) :

دختر بغلیش خوبه باید تودست باشه یکمم تپلی باشه البته نه چاق در ضمن وزنش با قدش هم خونی داشته باشه وقدشم حداقل 5سانت و حداکثر 10 سانت کوتاه تر از خودت باشه مو طلایی و مشکی هم فرقی نمیکنه اصل قضیه این نیست اصل جذاب بودنه که ادم جذابم کم پیدا میشه خلاصه در امتداد فرمایشاتم بایستی اینو عارض بشم که هر نقطه بدن یه سایز استاندارد به لحاظ بصری داره که با لباس یا بدون لباس متفاوته حالا من پیشنهادم اینه خانوما تو این زمینه میانه رو باشن حد وسطو بگیرن تا بتونن در هر دو جبهه فعالیت موثری داشته باشن

ﻋﻠﻲ 23 (۱۳۹۴/۰۷/۱۲) :

Its shit that girl being tall. اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻨﻆﻮﺭﻡ ﺑﺎﻻﻱ 172 ﺑﻮﺩ ﻧﻪ ﺷﻤﺎ

ﻋﻠﻲ 23 و اﻛﻴﭗ (۱۳۹۴/۰۷/۱۲) :

ﻭﻳﮋﮔﻴﻬﺎﻱ ﺩﺧﺘﺮ ﺗﻮﭖ ﺭﻓﻴﻘﺎﻣﻢ ﻫﻢ ﻧﻆﺮﻥ. ﭼﺸﻢ ﺳﺒﺰ ﻳﺎ اﺑﻲ ﻣﻮ ﺭﻭﺷﻦ ﺑﺎﺷﻪ ﻃﻼﻳﻲ. ﺟﺜﺘﻮﻥ ﻇﺮﻳﻒ ﻣﺮﺑﻲ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﻟﻲ ﭘﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎ ﻗﺪ ﺯﻳﺮ 170 ﻳﺎ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻳﺎ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺑﺎﺷﻦ ﻭﻟﻲ ﺑﻠﻨﺪ ﻳﺨﻪ ﻭاﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ. ﺳﻔﻴﺪ ﺑﺎﺷﻴﻦ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻮاﻫﺸﺎ ﺩﻣﺎﻏﺘﻮﻥ ﺧﺪاﺩاﻱ ﻛﻮﭼﻴﻚ و ﻋﻤﻠﻲ ﺑﺎﺷﻪ اﺧﻪ اﻳﻦ ﺑﺮﻣﻴﮕﺮﺩﻩ ﺑﻪ ﻣﺴﺎﻋﻞ ﺩﻳﮕﺘﻮﻥ اﻭﻧﺎﻳﻴﺘﻮﻥ ﻛﻪ ﺧﺪاﺩاﻱ ﺩﻣﺎﻍ ﻋﻤﻠﻲ ﻫﺴﺘﻴﻦ ﻳﻪ ﭼﻴﺰاﻳﻴﺘﻮﻥ ﺑﻬﺘﺮﻩ ………. ﺣﺎﻻ…..ﻟﺐ ﻫﻢ ﻗﻠﻮﻩ ﺑﺎﺷﻪ

.....,...ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﮔﻞ (۱۳۹۴/۰۷/۱۲) :

10 ﺳﺎﻧﺖ ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻲ ﻛﻤﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻳﻪ ﻛﻔﺶ ﻣﺠﻠﺴﻲ ﻋﺎﺩﻱ ﻫﻢ ﺑﭙﻮﺷﻪ ﻫﻢ اﻧﺪاﺯﻩ ﻣﻴﺸﻬﺨﻴﻠﻲ ﺯﺷﺘﻪ. ﻛﻤﻪ ﻛﻤﺶ 15 ﺳﺎﻧﺖ اﺧﺘﻼﻑ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻤﻪ ﻛﻤﺶ. و ﺯﻳﺒﺎﺗﺮﻳﻦ اﺧﺘﻼﻑ ﻫﻢ 20 ﺗﺎ 25 ﺳﺎﻧﺖ ﺗﻮ ﺟﻬﺎﻥ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ. ﻛﻼ اﻭﻧﻮﺭ اﺧﺘﻼﻑ ﻫﺎﻱ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻣﺎﻩ ﻛﺎﻓﻴﻪ ﺳﻠﺒﺮﻳﺘﻴﻬﺎﺷﻮﻧﻮ ﺑﺒﻴﻨﺪ.

.......... (۱۳۹۴/۰۷/۱۲) :

ﻳﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﻆﺮﻣﻮ ﺟﻠﺐ ﻛﺮﺩ. ﭼﺮا ﺩﺧﺘﺮا ﻣﻴﺨﻮان اﻟﻜﻲ ﺛﺎﺑﺖ ﻛﻨﻴﻦ ﻛﻪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ. ﻛﺎﺭﻱ ﺑﻪ ﭼﺎﻗﻲ ﻧﺪاﺭﻡ. ﺷﻤﺎﻫﺎ ﺳﺮچ ﻛﻨﻴﺪ ﻣﻴﺒﻴﻨﻴﺪ ﺗﻮ ﻫﻴﭻ ﺟﺎﻣﻌﻪ اﻱ ﺯﻧﺎﻥ ﻣﻴﻞ. ﺑﻪ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪﻱ ﻧﺪاﺭﻧﺪ. ﺯﻧﺎﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺭﻥ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺑﺎﺷﻦ ﻧﻪ ﺑﻠﻨﺪ. اﻳﻦ ﻣﺮﺩاﻫﺎ ﻫﺴﺘﻦ ﻛﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺭﻥ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﺷﻦ.ﻣﻦ ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺖ ﻫﺎﻱ اﻣﺎﺭ ﺧﺎﺭﺟﻲ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻧﮕﺎﻩ ﻛﺮﺩﻡ ﻛﻪ ﻣﻂﻠﺐ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺟﻮاﻣﻊ ﻣﺨﺘﻠﻒااﻣﺎﺭ ﮔﻴﺮﻱ اﺑﻦ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﻣﺮﺩا ﺑﻪ ﺭﺩﻩ ﻣﺘﻮﺳﻄ و ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺯﻧﺎﻥ ﺑﺎﻻﺗﺮﻳﻦ ﻣﻴﻞ ﺭﻭ ﺩاﺭﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻴﻜﻪ ﺯﻧﺎﻥ ﺑﻪ ﺭﺩﻩ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﺮﺩا ﺑﺎﻻﺗﺮﻳﻦ ﺭاﻱ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺩاﺩﻩ ﺑﻮﺩﻥ. ﺳﺮﭺ ﻛﻨﻴﺪ ﻣﻴﺒﻴﻨﻴﺪ ﺣﺘﻲ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪﻱ ﻭاﺳﻪ ﺯﻥ ﺑﺎﻋﺚ اﻓﺴﺮﺩﮔﻲ اﻭﻥ ﻣﻴﺸﻪ اﮔﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺗﻮﺟﻪ ﻛﻨﻪ . ﺯﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ي ﺟﻮاﻣﻊ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺭﻭ ﻭاﺳﻪ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺭﻥ . ﺣﺘﻲ ﺗﻮ ﻋﻠﻢ ﺭﻭاﻧﺸﻨﺎﺳﻲ ﻫﻢ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺯﻧﺎﻥ ﺟﻠﺐ ﻣﺮﺩاﻥ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﻴﺸﻦ. و ﻣﺮﺩاﻥ ﺯﻧﺎﻥ ﺑﺎﻗﺪ ﻛﻮﺗﺎﻩ و ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺑﺮاﺷﻮﻥ ﻟﺬﺕ ﺑﺨﺶ ﺗﺮﻩ ﺗﻮ ﻛﺘﺎﺑﻬﺎﻱ ﺭاﻧﺸﻨﺎﺳﻴﺎﻱ ﻣﻂﺮﺡ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ ﻣﺗﻨﺶ ﺑﻪ اﻧﮕﻠﻴﺴﻲ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﺗﺮﺟﻤﺶ ﻛﺮﺩﻡ. اﺳﻢ ﻛﺘﺎﺑا ﺭﻭ ﻣﻴﻔﺮﺳﺘﻢ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ

عاطفه (۱۳۹۴/۰۷/۱۴) :

به نظر من اندام متوسط فوق العادس واقعا چه جذابیتی داره دختری که انقدر لاغره که میشه از روی پوستش تک تک استخوناش رو شمرد؟ باور کنید یه بار ببینی دیگه شبا کابوس میبینی. دختر چاق هم بدرد نمیخوره قدیما که چاق میپسندیدن اول نماد طبقه اشراف بود دوم اینکه فعالیت زن زیاد بود واسه همین بعد زایمان نمیشد بشکه
واسه همین حد وسطی که شاداب باشه خوبه

ستاره (۱۳۹۴/۰۷/۱۸) :

ببینید بیاید واقع بین باشیم.الان تو کشورا اروپایی مهد مد و زیبایی دخترا متوسط قدشون ۱۷۴ هست.و با هیکلی متوسط رو به لاغر هستند.البته همه نه.اکثرا اینجورین.بنظر منم اینجور دخترا جذابترن.بخدا اینو من نمیگم.کل نظریه پردازا مدو زیبایی میگن.حالا نا کشورمون یکم متوسط قد دخترا پایینتره.ویه دختر بفرض ۱۷۳ رو میگن خیلی قد بلند.ولی این مشکل اون دختر نیست.مشکل ماییم که از متوسط جهانی کوتاهتریم.البته هر هیکل قدی زیبایی خودشو دار

N... (۱۳۹۴/۰۷/۲۰) :

واقعا متاسفم که انفدر بهم توهین میکنید
مگر دخترای چاق خودشون خواستن چاق باشند که همه میگید متنفرید خب کی دوست نداره لاغر و باربی باشه؟؟؟
هر کسی میگه دوست نداره باربی باشه. دروغ میگه
ولی این دلیل نميشه چاغ هارو خیکی و… خطاب کنید

و… پسرایی که کامنت گذاشتید دختر باید مثل مدل ها و بازیگرای هالیوود باشه
تو آیینه نگاه کردید تا حالا؟؟؟؟؟
همه میان میگن من قدم 170_ 180
و وزنم 50
پس اینایی که ما تو خیابون میبینیم همه فوتوشاپن؟؟؟
به این خوشگلی و خوش هیکلی هم زیاد دل نبندید
وقتی پیر بشید یا خدایی نکرده تصادف کنید ممکنه یک شبه تموم زیباییتون از بین بره
در ضمن یه ذره هم واقع بین باشید

ﭘﭙﭙﭙﭗ...... (۱۳۹۴/۰۷/۲۱) :

ﺑﻴﻨﻴﺪ ﻳﻜﻢ اﻣﺎﺭ ﺩﻗﻴﻖ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ ﭼﻴﺰﻳﻮ اﻟﻜﻲ ﻧﮕﻴد اﻳﻨﻢ اﺯ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﭘﺎﻳﻴﻨﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﭼﻴﺰﻳﻮ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧن اﻟﻜﻲ ﻣﻴﺎﻥ ﻣﻴﮔﻦ. ﺗﻮ اﻣﺎﺭ ﺟﻬﺎﻧﻲ ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ ﻓﺮاﻧﺴﻪ و اﻳﺘﺎﻟﻴﺎ ﻣﺜﻼ ﻛﻪ اﺭﻭﭘﺎﻳﻴﻦ 165 ﺯﺩﻩ . ﺗﺎﺯﻩاﻭﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﺮﺩﻡ اﻭﻧﺠﺎ ﻣﻴﮕﻦ ﺩﺭﺳﺖ ﺗﺮﺧﺘﻮ ﺳﺎﻳﺘﻬﺎﻱ ﻣﻌﺘﺒر ﺧﺎﺭﺟﻲ ﻣﺮﺩﻡ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ. ﻣﻴﺎﻧﻜﻴﻨﺸﻮﻧﻮ ﮔﻔﺘﻦ و ﻓﻘﻄ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﻛﺸﻮﺭ اﻳﻨﺠﻮﺭﻳﻦ ﺷﻤﺎ ﮔﻔﺘﻲ ﺑﻘﻴﻪ ﻳﺠﺎﻫﺎ ﻓﺮﻗﻲ ﻧﺪاﺭﻥ اﻛﻪ ﻳﻪ ﺳﻔﺮ ﺑﺮﻳﺎﻭﻧﻮﺭ ﻣﻴﺒﻴﻨﻲ ﻓﺮﻗﻲ ﻧﺪاﺭﻥ . ﺑﻌﺪﺷﻢ ﺗﺎﺯﻩ ﻛﺸﻮﺭﻣﺎ ﺗﻮ ﺟﻬﺎﻥ اﻻﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﻴﮔﻲ ﻧﻴﺲ ﻫﺮ ﻛﻲ زﻮﺭﺵ ﺩﻳﮕﻪ ﻧﻤﻴﺮﺳﻪ اﻟﻜﻲ ﻣﻴﮕﻪ ﻛﺸﻮﺭ ﻣﺎ اﻳﻨﻂﻮﺭﻳﻪ ﻧﻪ ﻋﺰﻳﺰﻡ اﺗﻔﺎﻗﺎ اﻻﻥ ﻛﺸﻮﺭ ﻣﺎ ﺗﻮ ﺭﻧﺞ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺑﺎﻻﻫﻢ ﺗﺎﺯﻩ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﻴﺸﻪ . ﭼﻮﻥ ﺑﻴﻦ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ ي ﺁﺳﻴﺎ ﻣﺎ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺎﻻﺗﺮﻳﻢ ﭘﺲ ﻟﻂﻔﺎ ﻳﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﺑﺪﻭﻧﻴﺪ ﺑﻌﺪﺷﻢ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﻴﺪ.ﻣﻦ ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺘﻬﺎﻱ ﺭاﻱ ﮔﻴﺮﻱ ﭼﻚ ﻛﺮﺩﻡ ﭘﺮﻃﺮﻓﺪاﺭﺗﺮﻳﻦ اﻧﺪاﻡ اﺯ ﻧﻆﺮ ﻣﺮﺩاﺯﻧﺎﻱ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎﻳﻲ ﺟﻨﻮﺑﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻴﻜﻪ ﺭﻧﺞ ﻗﺪﺷﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺑﻮﺩ .ﻭﻟﻲ ﺑﻂﻮﺭ ﮊﻧﺘﻴﻜﻲ ﻣﺜﻼ اﻳﻨﻜﻪ ﻫﻤﺸﻮﻥ اﻧﺪاﻣﺎﺷﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﺮ ﻓﺮﻣه.

ستاره (۱۳۹۴/۰۷/۲۹) :

عزیزم
من نمیگم کوتاهی بده.خب اونم برا خودش یه احترامی داره .بحث من سره خوب و خوبتره.دوره قاجار مد بوده دخترا چاق و فربه باشن.ولی الان دوران فرق کرده و مد بیشتر سمت دختر پسرای قد بلند و لاغر میره.اینم قبول دارم هرکسی زیبایی خودشو داره.ولی میگم چون بعضیا خودشون کوتاهن حق اینو ندارن که به قد بلندا و ادمای خوش قدو بالا توهین کنن.کوتاهی که عیب نیست.برو خدارو شکر کن خدا از نعمت سلامتی برات کم.نزاره نه قد.

محمد (۱۳۹۴/۰۸/۰۳) :

دختر باید خوش هیکل باشه

مهلا (۱۳۹۴/۰۸/۰۷) :

دختربایدقدش متوسط باشه حدود165ظریف باشه بااستخون بندی ریز وپوست روشن با دستای کوچک وظریف واندام زنانه این نرمالشه

ﺳﻤﻴﻦ (۱۳۹۴/۰۸/۰۸) :

ﻣﻨﻢ175 ﻭﻟﻲ ﺑﻪ ﺟﺎﺵ ﺧﻮﺷﮕﻠﻢ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﮔﻔﺘﻦ ﺩﺭاﺯ ﮔﻔﺘﻢ ﺧﻮﺷﮕﻠﻢ ﺑﻪ ﺟﺎﺵ ﺳﻌﻲ ﻛﻨﻴﺪ ﺑﺎ ﭼﻴﺰ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﺟﺒﺮﻟﻨﺶ ﻛﻨﻴﻦ.

اﺭﺯﻭﻭﻭ (۱۳۹۴/۰۸/۰۸) :

ﻫﻤﻪ ي ﺩﺧﺘﺮا ﭼﻪ ﺑﻠﻨﺪ ﭼﻪ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺩاﺷﺘﻦ ﻣﻴﺨﻮاﺩ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﺑﺎﺷﻦ . ﻧﻤﻮﻧﺶ ﺧﻮاﻫﺮﻡ ﻛ174 ﻫﺴﺘﺶ ﻭﻟﻲ اﻓﺴﺮﺩﮔﻲ ﺩاﺭﻩ ﺳﺮ اﻳﻦ ﻣﻮﺭﺩ و اﺯ ﺧﻮﻧﻪ 3 ﻣﺎﻫﻪ ﭘﺎﺷﻮ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻧﺬاﺷﺸﻨﻪ ﭼﻮﻧﻜﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻪ ﺩﺭاﺯ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﺣﺎﻻ ﺩﻳﮕﻪ اﺧﺮ ﺩﻧﻴﺎﺷﺪﻩ ﺑﮕﺬﺭﻳﻢ.ﭘﺴﺮا ﻫﻤﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻥ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﺷﻦ ﻭﻟﻲ ﺩﺧﺘﺮا ﻫﻤﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻧﻤﺘﻮﺳﻄ ﺑﺎﺷﻦ. ﻭﻟﻲ ﺩﺭﻛل ﻓﺮﻡ اﻧﺪاﻡ ﻣﻬﻤﻪ ﻧﻪ اﻳﻦ .

محدثه (۱۳۹۴/۰۸/۰۸) :

اره به نظر منم خوش استایل بودن مهم تره اینکه قدت چند سانت باشه مهم نیس و همه میتونن خوش استایل باشن و اگه بخوان خوش استایل بشن چون تو این دوره و زمونه هر دردی درمان داره
من مینیمم قدم170 و ماکزیمم قدم 172(از این نظر که هر دفه قدمو اندازه میگرم یه چی میشه)و به نظرم قدم 171
از نظر بعضیا خیلی خوشگلم و از نظر بعضیام خیلی درازم(البته دراز کلمه ی بی ادبانه ایه )
به نظر من همه خوبن من خیلی قد کوتاه ها رو دیدم که خیلی خوش استایل بودن و خیلی از قد بلندام دیدم که خوش استایل بودن
ولی غرور خوب نیس
حواستون به حرفایی که اینجا بهم می زنید باشه خدا صداتونو میشنوه و یه روز تاوان این حرفاتونو میدید
آهاااای دختر پسرای مغرور
(((((((((((((مبادا دل کسی و بشکنید)))))))))))))))
دل من و خیلی شکستید خیلی اعتماد به نفسمو از بین بردید
حواستون به بقیه باشه چون خدا حواسش به همه هست و حساب کتابای حرفاتونو داره خدایی نکرده یه وقت تاوان کاراتونو با بچه هاتون و …………

جوجو (۱۳۹۴/۰۸/۰۹) :

یکی منو دریابه لدفا.
من قدم160و وزنمم50هستش کلا ریزه میزم اما از اون لاغرای صاف نیستم هیکل ورزشکاری دارم.کسی که دوسش دارم خیلی بلند و چارشونس فک کنم190باشه من پیشش خیلی کوچیکم به نظرتون به سرانجام میرسه یا برم دنبال هم کف خودم؟

پسرا نظر بدید (۱۳۹۴/۰۸/۰۹) :

سلام دوستان
پسرا نظر بدید
یه دختر 75 کیلویی با قد 172 با باسنی خیلی بزرگ چطوره؟

ﺩﺧﻤﻞ (۱۳۹۴/۰۸/۱۸) :

ﺧﻮﺑﻪ ﻛﻪ …… ﺑﭽﺴﺐ ﺑﻬﺶ ﭼﻨﻴﻦ ﭘﺴﺮﻱ ﺁﺭﺯﻭﻱ ﻫﺮ ﻛﺴﻴﻪ

نازی (۱۳۹۴/۰۸/۱۹) :

خبلی باحالید.بساط شادی ما رو فراهم کردید…
در ضمن اصلا چ معنی میده دخترا میان قد و وزنشونو واسه موجودات نچسبی واس پسرا مینویسن؟؟؟هوووم؟؟؟

باربی (۱۳۹۴/۰۸/۲۰) :

سلام
من باربی هستم
هرکسی یه سلیقه ای داره
بنده بانظردوست عزیزفرهادموافقم
خوب گفتین

ﺳﻬﺎ (۱۳۹۴/۰۸/۲۴) :

ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺑﺮﻳﺪ ﻣﻮﺯﻳﻚ ﻭﻳﺪﻳﻮﻱ like a cat اﺯ ﮔﺮﻭﻩ aoa ﺭﻭ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ. ﺗو ﺭﻭ ﺧﺪا ﺑﺮﻳﺪ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﻫﻢ ﺧﻴﻠﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻲ ﻣﻮﺯﻳﻚ ﻭﻳﺪﻳﻮ ﻗﺸﻨﮕﻪ ﻫﻢ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﻣﻴﮕﻢ ﭼﻪ ﻧﻮﻉ ﺩﺧﺘﺮﻱ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻣﻴﻔﻬﻤﻴﺪ. ﻳﻜﻴﺸﻮﻥ ﻣﻮﻫﺎﺵ ﺳﻔﻴﺪﻩ ﺭﻳﺰﻩ ﭼﻴﺰﻱ و ﭘﺮﻃﺮﻓﺪاﺭﺗﺮﻳﻦ و ﺧﻮﺷﻜﻠﺘﺮﻳﻦ ﻋﻀﻮ ﮔﺮﻭﻫﻬﺎﻱ. ﻳﻜﻴﺸﻮﻧﻢ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪﻩ اﺗﻔﺎﻗﺎ اﻭﻧﻢ ﺟﺰﻭ ﭘﺮﻃﺮﻓﺪاﺭﺗﺮﻳﻦ ﻋﻀﻮ ﮔﺮﻭﻫﻪ ﺑﺮﻳﺪ ﺑﻴﻨﻴﺪ ﺗﺎ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﻴﺪ

........$$$$$ (۱۳۹۴/۰۸/۲۴) :

ﺩﺧﺘﺮ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﺎﺕ ﺗﺮﻩ ﻧﺎﺯﺗﺮﻩ. ﭘﺎﻫﺎﺵ ﭘﺮﺗﺮﻩ ﺑﻬﺘﺮﻩ

Asma (۱۳۹۴/۰۸/۳۰) :

Azizam hamechi ba andam va khoshgeli nis!! Kesi ke marefatu akhlagh va…dashte bashe khobe..mn khodm chagh nism,vas injor masaela hm bazia khastegar darn..

نینینینی (۱۳۹۴/۰۹/۰۲) :

16سالمه چاق نیستم لاعر هم نیستم پرم اما ن خیلی..میگن خوش اندامی..قدم از بقیه کوتاه تره قیافمم ک بچه میزنه کلا فک میکنن راهنمایی ام با این ک سوم دبیرستانم بهم میگن نی نی..چشمام کشیدس صورتم گکرو صورتم سبزه رو به روشنی؟ب نطر پسرا چطورم؟؟

niloofar (۱۳۹۴/۰۹/۰۵) :

متوسط از همه بهتره قد متوسط مایل ب بلند هیکلم متوسط ولی شکم باید تخت باشه مثله هیکل اینا من عاشق هیکل اینام

سما (۱۳۹۴/۰۹/۰۶) :

دمت گرم گل گفتی D:

ترانه (۱۳۹۴/۰۹/۰۹) :

نظر هر کسی متفاوته و باید به نظر همه احترام گذاشت من الان 173 قدمه و 49 کیلو ام لاغرم و لاغر بودن و اندام باربی رو خیلی دوست دارم ولی خوب اگه یه نفر دوس داشته باشه که هیکلی و چاق باشه هیچ عیبی نداره چون سلیقشه و نظر پسرا هم برای هیکل دخترا اصلا مهم نیست

somayeh (۱۳۹۴/۰۹/۲۰) :

من24سالمه وزنم42 قدم163

torang (۱۳۹۴/۱۰/۰۲) :

tanasob

......احمد (۱۳۹۴/۱۰/۰۹) :

یعنی شوهر میخواد

Jila (۱۳۹۴/۱۰/۱۰) :

من میگم دختر پسر باید بهم بیان یه دختر ۱۷۵ باید با یه پسر ۱۹۰ باشه که از هر لحاظ بهم بیاین.یه دختر کوتاهم باید با پسر کوتاه باشه تا بهم بیان.کبوتر با کبوتر باز با باز

*بهار* (۱۳۹۴/۱۰/۱۲) :

واو.چقدر نظر بابا اینا ی غلطی کردن ی چیزی نوشتن .بس کنید دیگه.

کیمی جون (۱۳۹۴/۱۰/۱۲) :

اتفاقا بر عکس فرامرز جان…اگه اینجا مثل اروپا بود همه تپل میپسندیدن…حاضرم قسم بخورم

زری جون (۱۳۹۴/۱۰/۱۳) :

سلاماولا اینجا فقط بحث از سلیقه جامعه ایرانیه.نیومدیم بحث فلسفی و اخلاقی کنیم.این مقاله رو توی چندین سایت مختلف دیدم اما جایی نگفته بود که اون پژوهشگر کی بوده؟!فقط گفتن:"محققان جوان"!الان 60% زنها و مردای ایرانی چاقی دارن.دیابت و چربی خون و…هم زیاد شده.همش بخاطر کم تحرکیه.خیلی از خانما با رژیم های غلط سوءتغذیه گرفتن تا مثل باربی بشناحساس میکنم یک نفر این مقاله ای رو نوشته تا باور های جامعه رو تغییر بده.چون منبع مشخصی نداره و فقط از جای دیگه ای کپی شدهفکر میکنم اون حدیث هم از امام علی اشتباههجای دیگه ای حدیثی از پیامبر نوشته بود.بنظرم اینم جعلیه که:زنان قدرتمند توان باروری بیشتری دارن!اصولا زن مظهر زیبایی و ظرافته و مرد مظهر قدرتفقط زنهایی در اثر لاغری قدرت باروری شون رو از دست میدن که سوءتغذیه داشته باشه.چربی انباشته شده هم میتونه باعث بوی بد عرق بشه.ببخشید زیاد حرف زدمهمدیگه رو هم با حرفاتون نرنجونـید.

zari joon (۱۳۹۴/۱۰/۱۴) :

مارال جون اگه خواستی لاغر هم بشی به هیچ وجه غذاتو کم نکن درعوض ورزش کن تا بدنت قوی تر بشه.رژیم غذایی غلط فقط صورتتو خراب میکنه و زیر چشمت گود میشه

ﻣﺮﺳﺪﻩ (۱۳۹۴/۱۰/۲۰) :

ﺑﺮﻋﻜﺲ. ﻣﻦ 165 ﻫﺴﺘﻢ و ﻧﺎﻣﺰﺩﻡ 190 ﻫﺮ ﻣﻴﺒﻴﻨﻪ ﻣﻴﮕﻪ اﻧﮕﺎﺭ ﻭاﺳﻪ ﻫﻢ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻳﻦ. ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺑﭽﻪ ﻓﻜﺮ ﻛﻦ ﺯﺭاﻓﻪ ﻛﻪ ﻧﻤﻴﺨﻮاﻱ ﺩﻧﻴﺎ ﺑﺴﺎﺯﻳﺪ ﺧﺨﺨﺨﺦ ﺗﻮﺻﻴﻪ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺎ ﻣﺮﺩﻱ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺗﺮ اﺯ ﺧﻮﺩﺕ اﺯﺩﻭاﺝ ﻛﻦ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺑﭽﻪ ﺑﺎﺑﺎ ﻟﻨﮓ ﺩﺭاﺯ ﻛﻪ ﻧﻤﻴﺨﻮاﺩ ﺑﺸﻬﻬﻬﻪ

محمد حسین بحرینی نژاد (۱۳۹۴/۱۰/۲۵) :

سلام من دختر هایی که بدن معمولی دارن رو دوست دارم چاق دوست ندارم تو پر هم خیلی خوشم نمی یاد شاید بگید این بابا عطیقه اس اما سلیقه ام اینه: دختر با بدنی که گفتم صورت ساده بدون آرایش پروتز تا حد ممکن طبیعی ساده چادری با حجاب کامل و قد کوتاه(البته تا یه حدی کوتاه) همیشه دلم پیش اینجور دخترا گیر می کنه

ع (۱۳۹۴/۱۰/۲۵) :

هههه به همه نظرا خندیدم…
من یه دخترم با 170قد و 100کیلو وزن …
به خودمم افتخار میکنم …
.الانم دارم عروس میشممم …

يه خوش ظاهر (۱۳۹۴/۱۱/۰۶) :

عزيزم ما چندتا از فاميلامون زن ريزه و ظريف دارن به خاطر زنشون بچه شونم ريزه شده ( بچه شونم پسره) . حالا شما خودت حاظري يه زن ظريف داشته باشي و بعدشم يه پسر كوچولو و ظريف؟!!!!

محمدرضا (۱۳۹۴/۱۱/۰۷) :

یا خدا.100 کیلوووووو؟؟؟ چجوری سوار ماشین میشی تو؟؟ فکر کنم شوهرت وانت بگیره واسه شب عروسی. اوه اوه 100 کیلووو!!!

سپید (۱۳۹۴/۱۱/۱۱) :

بنظر من هر بدنی ی فرمی داره. طبق قد باید اندامتو حفظ کنی خانومی ک میگی 170قدته و100کیلویی از نظر من اندامت صفره وزن کم کن جونم یا ابرررررررررررررر فضل100کیلو

سپید (۱۳۹۴/۱۱/۱۱) :

100کیلو من ک هنگم برم آب قند بخورم میگه100 گگگگگگگگگگگگگ

عسلی (۱۳۹۴/۱۱/۱۱) :

کلی خندیدیم دستتون درد نکنه خدایش خخخخخخخخخخخخخ.اما ی چیز مهمتر خیلی بعضیا خود شیفتن اصلا اقا اینجا کوجاست استغفرالله خخخخخخخخخ.بعدشم دختر از اسمش معلومه ینی ظریف مریف دیگه بحث نباشه.

سپید (۱۳۹۴/۱۱/۱۲) :

منو همسرم میایم اینجا هی نظراتو میخونیم وکلی میخندیم خخخخخخخخخخخ جماعت تشکر از اینکه اسباب خنده ی مارو فراهم کردید اوجیک همه ی دختراوپسرای. خوش تیپ.بدتیپ.خوشگل.زشت.سبزه.سفید.کلا همتون خخخخخخخخخخخخخ.هنوز فشارم افتاده یا ابررررررررفضل میگه 100کیلووزنشه آب قندم کو خخخخخهخخخخ

نگار (۱۳۹۴/۱۱/۲۱) :

بنظر من دختر باید متناسب باشه نه چاق نه لاغر.من خودم 25 سالمه و از قد و وزن خودم راضی ام.پسرایی ام که از دخترایه چاق خوششون میاد بنظر من اونا امل و دهاتی هستن.چون حتی دهاتیا هم دخترایه لاغر اندامو میپسندن.

ی ادم (۱۳۹۴/۱۱/۲۱) :

من قد 160 وزن60 دکترم رفتم گفت قد و وزنت متناسبه قیافمم خاص و قشنگه اما ی رفیق دارم بلند قد و لاغر ینی خود باربی اما با قیافه متوسط ولی ی عالمه خاطرخواه داره…اما بیرون ک میرم خیلیا درگوش هم میگن چقد خوشگله ولی سمتم نمیان اخه چرااااااا تازشم همه ی فامیل ب خاطر ظاهر مظلوم و قشنگم منو دوست دارن من از این موضوع ناراحتم ولی دوست پسرم منو انتخاب کرده واقعا ازم راضیه و دوسم داره و خودشم قد 170 و از نظر قیافه فوق العاده شبیه هم جوری ک همه فک میکنن خواهر برادریم کلا بنظرم ادما با این اختلافاتشونه ک همو زشت یا زیبا میکنن اگر همه ی شکل باشن زیبایی و زشتی معنی نداره ما ملت ایران بدبخت کردیم خودمونو و با این بحثا ب جایی نمیرسیم الان با خودت فکر کن الان فهمیدی کدوم خوبه یا بد؟نه ….فقط اعصاب همو خورد کردین هر ادمیم متناسب با خودش ازدواج میکنه و هر کس سلیقه ای داره ک باید بهش احترام گذاشته بشه ….یادمونم نره ک سیرت زیبا حرف اولو میزنه من خیلیا تو اطرافیانو دیدم طرف اینقد خوشگل بودن اخرش سر ناسازگاری از هم طلاق گرفتن و خیلیا از این موارد اطرافمون هستن خوبه ک یکم بیشتر فکر کنیم …بحث ی عمر زندگیه ….ولی ادمای چاقو لاغر زیاد تنها مسعله ای ک بش فک نمیکنن سلامتیشونه خوبه طرز فکرتونو عوض کنید بعد وزنتونو ….دوستان لاغر چاق کوتاه یا بلند ….اگر نکته مثبتی توی ظاهر دارید بش مغرور نشید کافیه خدا با ی حرکت اونو ازتون بگیره ….ولی اگه باطنتون درست باشه بعد از مرگم موندگاره جسم میخاد بره تو قبر پسسسسس بهش ننازید من همه ی این حرفامو بهش زپرسیدم و شعار نبود ….موفق باشین

محدثه (۱۳۹۴/۱۱/۲۳) :

امل کسیه که خودشیفتس
واقعا واسه بعضی آدما متاسفم
نگارجون تو خودت همیشه متناسب میمونی؟؟؟؟؟
ههههههه یه روزی توام به جمع امل ها میپیوندی عزیززززززززم
واقعا من نمیدونم ینی استیل آدما نشونه ی امل بودن اوناس؟
من هرکی خودش تعیین میکنه چه جوری باشه؟ مگه اختیار رشد ادما دست خودشونه؟؟؟؟؟؟؟؟
نگار جون این طور حرف زدن درست نیس

زری جون (۱۳۹۴/۱۱/۲۹) :

یاد کارتونای بچگیمون بخیــــر…عروسی فیونا و شرک. . .

کامی (۱۳۹۴/۱۱/۲۹) :

برو به خودت بخند.یک لحظه خودتو تصور کن تو لباس عروس :)))) چ شــــود. . .

مینا (۱۳۹۴/۱۲/۰۱) :

والا من که اینقدر بخاطر هیکلم افسرده شدم من قدم 170 و 50 کیلوام هر جا میرم همه میگن واییییییییی چقدر لاغری هر وقت بیرون میرم پسرا بهم متلک میندازن میگن نشکنی یا قدمو مسخره میکنن در صورتی که دارم میبینم مدلهایی رو که هیکلشون مثل منه و همه دارن ازشون تقلید میکنن من اصلا نمیدونم باید چجوری باشم از یه طرف بعضیا میگن خوبه بعضیا مسخره میکنن من که اینقدر از خودم بدم اومده که اصلا دوس ندارم هیکلم روببینم البته اراده شم دارم که چاق بشم و چاق هم میشم ولی به خاطر یه علت بیرونی که نمیتونم بگم سعی و تلاشی برای اضافه کردن وزنم نمیکنم گرچه خودمو از 48 کیلو رسوندم به 50 توی بعضی لباسا هیکلم خوبه ولی بنظرم هیکل لاغر و باربی هیکل چندان جذابی نیست و بهترش اینه که ادم تناسب داشته باشه همونطور که دماغ خیلی کوچیکم یا چشم یا لب خیلی درشت به صورت تناسب نمیده و چهره رو بد ریخت میکنه ادم باید در همه صورت تناسب و تعادل داشته باشه این از همش جذاب تره یه چیز دیگه هم اینه که اقایون معلوم نی از چی خوششون میاد هیکل لاغر باشه ایراد می
گیرن چاث باشه ایراد میگیرن کمر باریکو ایراد میگیرن کلفت باشه یاحتی رو فرم باشه کمر باریک باربی دوس دارن سینه بزرگ باشه کوچیک میخان کوچیک باشه بزرگ میخان ادم نمیدونه به چ سازی برقصه

زری جون (۱۳۹۴/۱۲/۰۲) :

کی گفته که زنهای چاق توان باروری شون بیشتره؟! اندام ایده آل به شکل ساعت شنیه.سینه درشت(واس تغذیه بچه) کمر باریک و چربی کم اطراف پهلو و استخون لگن پهن با ماهیچه قوی برای تحمل وزن بچه دوران بارداری…ب خاطر همین هم هست آقایون،به طورغریضی، همچین اندامی رو دوست دارن

محدثه (۱۳۹۴/۱۲/۰۲) :

من با (یه ادم) موافقم
هرکسی یه شکلیه و زیبایی خاص خودشو داره
دلیلی نداره به همدیگه توهین کنیم و غرور همو زیر پا له کنیم
سپید جون توهین به دیگران درست نیس عزیزم

محسن (۱۳۹۴/۱۲/۰۵) :

یه سویه نگاه نکنین:
فرض کنین بتونید فرم فیزیکی مادرتون رو تغییر بدین هنگامی که کوچیک بودید. حالا قضاوت کنین چقد وزن داشته باشه

سنا (۱۳۹۴/۱۲/۰۷) :

کاری به خوش هیکلی و بد هیکلی نداره مهم اینه که شرافت داشته باشه و البته تنبلم نباشه چرا که چاقی مریضیه وحالا میرسیم به شماها بد نیست دخترا حیا داشته باشن پسرام حیا شما که با یه نظر دادن البته بعضی هاتون تموم دارو ندارتونو توصیف کردین پسرام که ماشا الا از خداشونه میدونید اخه هیچ پسری دنبال دخترای دست دومو بی شرافت نمیره البته منظورم با شماها نیست کلا نظرمو میگم پس کاری به هیکل نداره البته نمیگم دنبال دخترای زشست یا زیبا نیستن ولی نظر من اینه حالا خود دانید

فرشام (۱۳۹۴/۱۲/۰۷) :

سلام نمیگم چاقی خوبه نه اتفاقا خیلیم بده مریضی میاره ولی مهم تر از همش حیای یه دختر ایرانیه که فعلا تو بورث و چشم امریکارو در اورده دختر با حیا خواتر خواهم داره البته کسی که منطقی باشه سلامتیو شرافتشو با هم نگه میداره

yasamin (۱۳۹۴/۱۲/۰۹) :

ب خودم امیدوار شدم
چقد حسرت میخوردم که لاغرمممم…

مریم (۱۳۹۴/۱۲/۱۰) :

آقا یه سوال ؟؟؟؟
قابل توجه پسرایی که میگن دختر باید باربی باشه ،کمرش باریک ، باسنش پهن !!!
خودتون اندامتون خوبه ؟؟؟؟؟ قدتون بالای 190 یا اندامتون سیکس پکه ؟؟؟؟هاااااااااا

مری جوووون (۱۳۹۵/۱۲/۱۲) :

خدا همه رو یکسان نیافریده.چه از نظر قیافه و هیکل، چه از نظر سلیقه و دیدگاه.
پس هیشکی (چه دختر، چه پسر)تا حالا بی خواهان و خاستگار نمونده.یکی سبزه دوسداره.یکی سفید.یکی کوتاه یکی بلند.
این چیزا نسبیه.اما بدونید شما اگه ملکه ی زیبایی هم باشید ولی اونچیزی ک باید باشید نباشید هیچی درست نمیشه.
ظاهر خیلی زودتر از چیزی ک فکر میکنید عادی میشه.من دیدم زنی رو ک از زیبایی چیزی نسیبش نشده اما شوهرش جونش بسته ست بهش.یا برعکس.
شوهر من زیبا نیست.هیکلم نداره اما دیوانه وار دوستش دارم چون واقعا دیگه نمیبینم ظاهرشو.اخلاقشه ک منو تسخیر کرده.

علی (۱۳۹۵/۱۲/۱۵) :

خانم مریم خانومم
من خودم اندام و قیافه اوکی ام
ولی کلن بدون این زنه که باید ظاهر خوبی داشته
باشه
مرد باید مردونگی و عرضه داشته باشه
الان اکثر دخترا هم یا دنبال پول پسران یا به مردونگیش و اخلاقش نگاه میکنن
البته اکثرا

علی (۱۳۹۵/۱۲/۱۵) :

چرا همه دخترا ميگن کوتوله و خپل؟!!
دعوا دارين چرا
اصن به قد اشاره نشده
دوما داره ميگه تو پر یعنی ی پره گوشت داشته باشه
نه خپل من خودم از چاق متنفرم
مقاله رو درست بخونيد خواهشا
تو پر مث دنیا جهانبخت (ک مدله) منظور مقالس
نه چاقققققق

مهرنوش خون سیاوش (۱۳۹۵/۱۲/۱۶) :

سلام دوستان منم استیل باربی دارم قد ۱۷۱ وزن ۵۷ قیافمم خوبه.۲۵ سالمه .بابامم بازاری و وضعش خوبه.چندتا خاستگارم داشتم و دارم اما خاستگارام زیاد نیستن.بقول اطرافیان خیلیا هم جرات نمیکنن بیام خاستگاریم.فقط خاستم بگم دوستی که گفته جنس ارزون مشتریش زیاده خیلی حرف قشنگی زده چون دختری که سر باشه کمتر کسی جرات میکنه بره خاستگاریش.بس اگه سن ازدواج ما باربیا یا کلا دخترای با موقعیت خوب دیرتر از بقیس چون دنبال موقعیت خوبن و هر بی سرو بایی هم به خودش اجازه نمیده بره خاستگاریش.هر کسی نمیتونه جنس اورجینال گرون بخره.

مهرنوش خون سیاوش (۱۳۹۵/۱۲/۱۷) :

جنس ارزون مشتریش زیاده و زود میخرنش اما جنس گرون مشتریش کمه و شاید دیر بخرنش اما ادم حسابیا میخرنش.ضمنا اینم چرته که گفتن بسرا ی ایرانی باربی نمیبسندن.من باربیم قدم بذارم هر مکانی اکثر مردا بهم نگاه میکنن مخصوصا وقتایی که لباس جذبم بببوشم و این نشانه ی جذابیت این استیل از نظر اقایونه.

Samira (۱۳۹۵/۱۲/۱۷) :

حالا خوبه هیچکدومتون پول ندارین زن بگیرینا پول شارژتونم از باباتون میگیرین اونوقت دارین سفارش زن ایده التونو میدین خدایا چقد این پسرا توهم دارن اخه…آدم گدا این همه ادا

علی (۱۳۹۵/۱۲/۳۰) :

آقا این دخترا عجب اعتماد به نفسی دارن
عجباااا
یکی ميگه من باربیم اون یکی ميگه پول جور کن پول نداری زن سفارش نده
خو آبجی تو معلومه الان کمبود پول داری
که شوهر فقط به چشم پول میبینی

ناشناس (۱۳۹۶/۰۱/۰۳) :

باید خدمت دوستان عرض کنم طبق تجربیات اينجانب همه پسرهای خوش تیپ و قدبلند با دختراي خیلی قدکوتاه و نسبتا چاق ازدواج کردن من خودم ۱۷۱و وزنم۶۴ خوش استیل و ورزشکار و زیبا هستم ولی یه عمره خواستگار بالای ۱۸۰و خوش تیپ نداشتم همه خاستگارام کچل و قدکوتاه و یا خیلی قد کوتاه و خیلی لاغر و یا خیلی خیلی چاق

مهرنوش (۱۳۹۶/۰۱/۰۸) :

خخخخخ دمت گرم سمیرا زدی تو خال ..گدا و اینهمه ادا .. واقعا عجب حرفی زدیا .. اون بسری که خودش خوش تیبه باید دنبال باربی هم باشه ..کبوتر با کبوتر باز با باز کند هم جنس با هم جنس برواز…البته من واسه همه ادما ارزش قاعلم اما هر کس باید اول به خودش نگاه کنه بعد بره یکی مثل خودش بیدا کنه هم کفو باشن حالا چه از لحاظ استیل چه از لحاظ اقتصادی و بقیه چیزا ..این بحثا بی فایدس..

مهرنوش (۱۳۹۶/۰۱/۰۸) :

در اخر در جواب این مقاله میگم از قدیم و ندیم گفتن قدبلند و لاغری و بوست سفید و روشن برچمش بالاست هر کاری کنید هیچوقت چاقا و قدکوتاه ها و سیاها به لاغرای قدبلند سفید نمیرسند این مثل روز روشنه ..البته من خودم سفید نیستم سیاهم نیستم رنگ بوستم بین این دوتاس ولی باربی هستم و این عین روز واسم روشن شده که سفید لاغر قدبلند همیشه ایده ال بوده و منکراین حقیقت نمیشم

س. ب (۱۳۹۶/۰۱/۱۰) :

من 😊 ی دختری هستم با قد ۱۵۷ از این ک قدم نسبتا کوتاهه اصلا ناراحت نیستم و خدارو شکر میکنم ک سالم و سلامتم . و اینم باید بگم ک تا دلتون بخواد هم خاطرخواه دارم . باربی هم نیستم ولی ی استیل زیبا دارم فقط گودی کمرم ب صدتا باربی و دخترای قد بلند می ارزه . الان کسی اصل نیست همه بدل شدن ینی همون عملی شدن یا دماغ عمل میکنن یا گونه میکارن یا باسنشونو عمل میکنن یا سینشونو پرتز میکنن یا لباشونو تزریق میکنن و…. . بازم خدارو شکر میکنم ک ب من همه چی ب اندازه داده اصلا نیازی ب عملو این کوفتیا ندارم😊😊😊

س.ب (۱۳۹۶/۰۱/۱۰) :

اینو هم باید بگم ک زنای قد بلند مسن تر از سنشون نشون میدن و زود از قیافه میوفتن😝

زهرا کرمانشاهی (۱۳۹۶/۰۱/۱۸) :

بذارید من ی نظر استاندارد بگم دختر زیبا یعنی قدش بین۱۶۳تا۱۷۰ باشه هیکلشم نازک و کشیده باشه پوستش سفید رنگ موهاشم حتما باید مشکی باشه ولی رنگ چشم فرقی نداره خواهر خودم چشماش سبزه ولی وقتی موهاشو مشکی میکنه واقعا قابل تحسینه کمتر هم از دختر بلوند تعریف کنید چون خیلی سردن از لحاظ همه چی مخصوصا…همین خواهرمن خیلی سرده و شوهرش اصن ازش راصی نیس در کل عزیزان زیبایی مال شرقیهاس

R (۱۳۹۶/۰۱/۲۴) :

سلام ب همه,اینکه طرف باربی پسند باشه یا تپل پسند یا چاق پسند این کاملا سلیقه شخصیه افراد هست,هر کسی یه استایلی دوسداره من خودم ورزشکار پرورش اندامم قدمم ۱۸۴چهارشونه,ولی عاشق استایل تپل و توپر هستم و به هیچ وجه استایل باربی و لاغر نظرمو جلب نمیکنه,و صد درصد همسر ایندمم باید تپل باشه
جذابیتی تپلها دارن بنظرم لاغرا ندارن.باز نظر شخصیه

M&m (۱۳۹۶/۰۲/۰۶) :

خیلی برعکس بود این مطلب الان همه دنبال اینن که باربی بشن و لاغر .اکثر مردا هم زنای باربی دوست دارن .بعدم این که زنان چاق بچه های ضعیف تری میارن .و بارداری و زایمان سختی رو خواهند داشت .حضرت علی رو هم الکی میکشن وسط .تو این دوره زمونه امروزی لاغرها همه جا اولویت دارن دور دور لاغر هاس .اما در کل اندام اگ متوسط باشه بهتره .

kamal (۱۳۹۶/۰۲/۰۶) :

بی خیال هر چی دختر چه باربی چه چاق چه لاغرهمشون عین همن

السا مقتدری (۱۳۹۶/۰۴/۱۹) :

چون دیوانه هستند والا اسب تا شب گیر مادامون میدن مامان من اسبابازی پسرانه میخواهم دخترا اسلن گیر نمیدند به مادراشون با مه ربانی میگن ولی پسرها با خیانت