http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با دانستنیهای خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهد

خانه » دانستنیهای خانواده » دانستنیهای قبل از ازدواج » ۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهد

حتی بهترین پسرها هم ممکن است فقط به دنبال رابطه جنسی باشند. مردها روش های مختلفی برای ایجاد این رابطه بدون متعهد شدن دارند. این نوع مردها به چیزی که می خواهند دست پیدا می کنند و وقتی راضی شدند، می روند. روابط عمیق معنای چندانی برای آنها ندارد.

حتی بهترین پسرها هم ممکن است فقط به دنبال رابطه جنسی باشند. مردها روش های مختلفی برای ایجاد این رابطه بدون متعهد شدن دارند. این نوع مردها به چیزی که می خواهند دست پیدا می کنند و وقتی راضی شدند، می روند. روابط عمیق معنای چندانی برای آنها ندارد.

مردهای زیادی برای به دست آوردن رابطه جنسی از روش های بسیار هوشمندانه و تخصصی استفاده می کنند؛ تاحدی که پی بردن به قصد واقعی آنها برای خانم ها سخت می شود.

در زیر به چند نشانه اشاره می کنیم که نشان می دهد مردی از شما فقط رابطه جنسی می خواهد:

پول زیادی خرج می کند اما وقت نمی گذارد

مردان پولدار، سرمایه زیادی برای خرج کردن در راه رابطه جنسی دارند. شما را با کادوها، شام در رستوران های لوکس و از این قبیل بمباران می کند اما وقت گذاشتن خیلی مهم تر از پول گذاشتن در رابطه است. باید ببینید طرف مقابلتان با شما وقت می گذراند و برای شناختن شما وقت می گذارد؟

فقط ساعتهای بخصوصی به شما زنگ می زند

ساعت رابطه جنسی برای افراد و گروه های سنی مختلف، متفاوت است. ساعت رابطه جنسی به ساعتی گفته می شود که فرد وقت خوشگذرانی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگر خود را به اتمام رسانده است و به دنبال رابطه جنسی است. مثلاً اگر فقط ۲ شب به بعد به شما زنگ می زند باید هوشیارتر عمل کنید.

متعهد نمی شود

برای متعهد نشدن مردها به رابطه، دلایل مختلفی وجود دارد. اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقه داشته باشد، مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد. همچنین، اگر مردی متعهد نمی شود، می تواند دلیلش این باشد که می خواهد با هر تعداد زنی که می تواند، تا می تواند رابطه جنسی برقرار کند.

احساس می کنید رابطه تان فقط به رابطه جنسی خلاصه می شود

روابطی که در آن رابطه جنسی پیش از ازدواج باشد همیشه با مشکل مواجه می شوند. اگر احساس می کنید که رابطه جنسی بطور مداوم از شما درخواست میشود، طرف مقابلتان فقط بدنبال اینگونه روابط با شماست. اگر این وضعیت ادامه پیدا کرد، بدتر می شود و ارزش فردی شما را زیر سوال خواهد برد.

پس حتماً درمورد آن صحبت کنید. اگر شما برایش مهم باشید، برای تغییر آن با شما همکاری خواهد کرد. اگر اینکار را نکند، از دست شما ناراحت شده و احتمالاً ترکتان می کند.

شما را با دوستان و خانواده خود آشنا نمی کند

مردها درمورد دختری که به مادرشان معرفی می کنند بسیار دقیق هستند. معمولاً فقط دختری را به خانواده خود معرفی می کنند که رابطه جدی با او داشته باشند. اگر می بینید که شما را خارج از برنامه هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می دارد، مراقب باشید. همچنین یادتان باشد اگر در یکی دو مورد از این برنامه ها شما را ببرد، ممکن است خیلی از موقعیت های او با زنان دیگر را خراب کنید.

وقتی که باید با هم بیرون باشید، در خانه هستید

اگر دوست دارید برای تفریح به بیرون بروید ولی او مدام اصرار دارد که شما را به خانه اش ببرد، مطمئن باشید که شما را فقط برای رابطه جنسی می خواهد. اصرار داشتن برای رفتن به سفرهای دو نفره نیز میتواند نشانه ای از آن باشد.

تحت فشارتان می گذارد

این قدیمی ترین تکنیک آنهاست. اگر قبل از ازدواج، شما را مجبور به آن می کند، مطمئناً این مسئله برایش خیلی مهم تر از شناختن شما و ایجاد یک رابطه جدی است.

برای آن آماده سازی می کند

اگر وسایل مربوط به رابطه جنسی را در دور و اطرافتان می بینید، یعنی همه چیز را برای این اتفاق آماده کرده است. گاهی اوقات بهتر است حتی یک بار اتفاق افتادن رابطه جنسی را به خاطر نداشتن کاندوم به تعویق بیندازد اما وقتی همه چیز را آماده داشته باشد، یعنی برای این اتفاق برنامه ریزی کرده است.

وقتی با هم هستید، الکل می نوشد

بیشتر اوقات وقتی با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار میکند که بنوشید (یا مواد مخدر مصرف میکند و از شما هم میخواهد مصرف کنید)، در نهایت آن شب به رابطه جنسی ختم میشود. روابطی که با چنین اتفاقاتی شروع می شوند معمولاً فقط بر پایه صمیمیت فیزیکی هستند و احساسات در آن دخیل نیست. باید بسرعت چنین روابطی را ترک کنید.

حرف می زند اما عمل نمی کند

گفتن «دوستت دارم» خیلی با نشان دادن آن فرق دارد. اطمینان یابید که دوست داشتنش را به شما نشان دهد و فقط از روی نوشته برایتان نخواند. چون به دنبال رابطه جنسی است، ممکن است اینطور بگوید نه به این دلیل که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع:مردمان


مطالب پیشنهادی

چگونه برای همسرمان جذاب شویم؟

نظر حجت الاسلام قرائتی درباره سن ازدواج

کارهای ویران‌گر یا سازنده زن و شوهرها!

باوری غلط درباره ناتوانی جنسی مردان!

پربازدید های دانستنیهای خانواده , دانستنیهای قبل از ازدواج

نظرات شما

نور (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

سلام

من که یک پسر مجرد هستم و تا الان هم که به این سن رسیدم هیچ دوست دختری هم ندارم و اصلان هم این جوری هم دوست ندارم دوست دختری داشته باشم برای رابطه جنسی

واگر زن هم که داشتم هیچ وقت زنم را فقط برای شهوت رانی نمی خواهم در صورتی که خداوند این رابطه قرار داده و برای عشق بیشتر و تولید مثل و…

فکر اشتباه نکن همه مرد ها مثل هم و اینکه که شما توضیح دادی نیستن

فکر میکنم خود شما همچین مشکلی یا باشوهرت یا دوست پسرت داری

پگاه (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

سلام

دوست پسر که چه عرض کنم اما طرف مثلا سید بود و در 1 هفته اول خودش رو نشون داد. کلا دوست پسر و ارتباط بی تعهد به درد نمیخوره.

مهدی (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

ممنون از شما
تمام موارد کاملا صحیح میباشد

مهديه (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

مردها به اين زنان و دختران فقط به چشم طعمه نگاه مي كنندبراي لذت بردن بي دردسر و بي تعهد ازدواج و تنوع طلبي.
تازه اين كه چيزي نيست يه راز را بهتون مي گم دختراي عزيز بهوش باشيد پسرا و مردا در بين خودشون به اين افتخار مي كنن كه مثلا تا بحال با 10 يا 20 دختر و زن ارتباط جنسي داشتن پس اگر گول خورديت و يكمرتبه ديديد كه لخت و عور يه مرد تو بغلت گرفته هيچ كس سرزنش نكن الا خودت چون اين مرد به هيچ وجهي با تو ازدواج نمي كنه كه نمي كنه و تو اصلا قابل اعتماد نيستي و چه بسا كه بارها با مرداي مختلف بودي و خواهي بود پس صرفا يه كار راه انداز هستي براي طوفان شهوت مردا……… بهوش و بگوش اي دختراي غافل

سحرعلیزاده (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

همه مث هم نیستن آدماخوب وبذارن ولی تزحق طرف بگذریم چطورازدلشکسته میشه گذشت داداشم خواهرم خیانت بآنسانیت زمین تاسمونه چه آخرش فرسه ب رابطه جنسی چه بادوکلمه دوستت دارم بعدشم بیخیال بشی بخداخیلی سخته

سحرعلیزاده (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

درضمن بامهدیه جون هم کاملا موافقم منکه 20سالمه خودم تجربه یه عمردارم ای بابا

.... (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

منودوست پسرم اولین دوستای همیم.خواهرو برادر اون منومیشناسن ولی خونواده ی من نه.میخواد برا ازدواج پا پیش بزاره ولی هنوز سنمون کمه.تاحالا حتی دستمم بهش نخورده ولی بازم برا این رابطه عذاب وجدان دارم.نمیدونم چیکار باید بکنم.مذرت میخام میدونم اینجا جای این حرفا نیست ولی خیلی دلم گرفته بود بازم مذرت

ایراندخت (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

…گفته عزیز تا الان دستت بهش نخورده ولی به مرور زمان ان چنان فضارو واست طبیعی می کنه که بینتون حس محرمیت پیش میاد ودیگه هیچ چیز نمیتونه جلوی احساساتتو بگیر طبیعی الان قبول نکنی .من هیشه از حرف زدن بایک پسر ترسیدم چواز دوره راهنمایی دیدم چجوری به دوستانم خیانت کردن تاالان که دانشجویم وضع همینه.البته دیدم که اکثرش تقصیر دوستام بود.

محمد جواد (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

خانمی که اسمت رو و سنت رو ننوشتی . اگر نمیخواهی یه عمر به خودت لعنت بفرستی که چرا احساساتی شدی و تصمیم نامناسب گرفتی لازمه یه کم فکر کنی و چون احتمالا در شرایطی که هستی خیلی فکرت در اون مورد کار نمیکنه بهت توصیه میکنم به دیگران مشورت کنی تا بتونی تصمیم بهتری بگیری.
ولی واقعا باید مواظب پسر ها بود. ممکنه واقعا هم خوب باشن ولی ممکن هم هست همون پسر خوب در شرایط خاص طوری عمل کنه که مطلوب تو نباشه.
برات دعا میکنم ابجی. موفق باشی.

رضا (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

واقعا تاسف می کنم

رضا توکلی (۱۳۹۲/۰۶/۱۳) :

…. جان تو خیلی بچه ای فعلا تو تحصیلات ابتدایتو تموم کن بعد بیا راهنمایی معذرت و یاد بگیر که این شکلی مینویسن بعد دست شما دو تا رو میزاریم تو دست هم.

مرداب (۱۳۹۲/۰۶/۱۴) :

دوستی منوشهاب همه ی این نشونه ها رو داره
دقیقا دوساله منو واسه همین چیزا نگه داشته
منم از ترس از دست دادنش هرکاری میخاد انجام میدم هرکاری میکنم نمیتونم ولش کنم دو ساله هرشب با گریه میخابم
دختر بودن سخت تر ازین حرفاست وقتی دلت گیر کنه کارت تمومه
جمیعا برام دعا کنید بمیرم دیگه

سحرعلیزاده (۱۳۹۲/۰۶/۱۴) :

فک میکنم یه روزی ممهم مث مرداب بودم یه نفرب بهونه ازدواج منوب خودش وابسته کردنمیدونم هنوزم میگه دوستم داره ولی خب بیشتراذیت میشم تالذت ببرم هرچندهمیشه مواظب بو م الانم حدودیکسالی هست دارم سعی میکنم فراموشش کنم دقیقاهرشب باگریه حتی دیشبهم اومده بودسرکوچه ود ب دردنبال شمارمه وخداروشکرمیکنم که تن ب خواسته هاش ندادم.مرداب جان خداروموقع دلتنگی فراموش کن درک میکنم عشق اول خیلی سخته ازاون سختترفراموش کردن عشق

میگ میگ.....! (۱۳۹۲/۰۶/۱۴) :

وووووووووووووووووووووووووووووی!
چه چیزا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا ازین مردا خوشم نمیاد……..خعععععععععلی پرروان!
البته دور از جون خونواده هامون!

میگ میگ.....! (۱۳۹۲/۰۶/۱۴) :

تقصیر خودمونه…….منظورم……دختراس!
خدا گفته که مردا مظهره نیازن و زن ها مظهره ناز و کرشمه!
پس نباید به مردا رو داد!طبیعتشونه..
قابل توجه بعضی خانمها که ارزش خودشونو نمیدونن!

میثم (۱۳۹۲/۰۶/۱۴) :

ایستادگی در مقابل شهوت کار بسیار سختیه ولی این سختی رو به جان خریدن بهتر از اینه که تمام انرژی و وقت و پولت رو صرف کنی که یه دختر رو به هر نحوی گول بزنی و ازش بدنش رو گدایی کنی.

زهرا (۱۳۹۲/۰۶/۱۴) :

دخترخانومامن بهتون میگم در هیچ سنی رابطه دوستی چه پاک چه ناپاک به درد نمیخوره نکنیدگول نخوریدبه هیچ قیمتی در هیچ سنی…بذارید عشقتون همسرتون باشه که با احترامو خانوادش میاد طرفتون…
من زهرامتولد 1370ازشهرستان اندیمشک
موفق

مرداب (۱۳۹۲/۰۶/۱۵) :

هیچکس نمیدونه آدم وقتی دلش گیر میکنه واسه طرفش چه کارها که نمیکنه
پس اگه حس کردین به کسی دارین علاقه مند میشین تا جایی که میتونید ازش دوری کنید مخصوصا دخترا.
این تجربه ی 23 ساله ی من بود
همین

777 (۱۳۹۲/۰۶/۱۵) :

مرداب عزیز خیلی جمله ی اولت درسته وقتی دلت گیر میکنه کارها دیگه از اراده تو خارج می شوند …..
و همین که شما به این تجربه رسیدید یعنی خیلی آدم موفقی هستید
درکتون می کنم…

ELNAZ (۱۳۹۲/۰۶/۱۵) :

SLM ….BACHE HA VAGHEAN CHERA PESARA INJORIAN???KHODA RO SHOKR TA ALAN HAMCHIN PESARI B POSTAM NAKHORDE!!!KHODA RO 100 HEZAR MARTABE SHOKR.MORDAB JOONAM VASAT DOA MIKONAM AJI

سحر (۱۳۹۲/۰۶/۱۵) :

مرداب جان من خودم تجربه دوستی های ریادی رو داشتم ولی یه مرز واسه خودم قائل بودم و اون این بود که زیر بار هیچ نوع رابطه ای نرفتم.
و خداروشکر موفق بودم.تا اینکه با پسری اشنا شدم که بسیار بسیار باهم تفاهم داشتیم و قرار ازدواج گذاشتیم با اینکه هر دو دانشجو بودیم و شرایط ازدواجمون سخت بود این کار رو کردیم الان 2 سال از ازدواجمون میگذره و عین روزای اول هنوز عاشق همیم و لحظه ای نمیتونیم جدایی همو تحمل کنیم
میخوام بهت بگم حتی اگه رابطه داشتی و پسره تو رو واسه ازدواج نمیخواد حتی 1 ثانیه هم وقتتو با اون تلف نکن. مطمئن باش موقعیت های بهتری نصیبت میشه

homeyra (۱۳۹۲/۰۶/۱۵) :

من با میگ میگ کاملا موافقم چون اگه خانوما ارزشه خودشونو بدونن هیچ پسری به خودشاجازه ی واردشدن به حریمه خصوصیشون نمیدن

میگ میگ.....! (۱۳۹۲/۰۶/۱۶) :

برای حمیراجون:
🙂

فهیم فهیمی (۱۳۹۲/۰۶/۱۶) :

همیشه وقتی میخواهی یه کاری رو انجام بدی که نمیدانی این کار خوب یا بد بشین یه خورده فکر و بگو که اگر یه آدم عاقل به جای من بود چه کار میکرد!

معصومه (۱۳۹۲/۰۶/۱۷) :

دخترهای عزیز گول پسرها رو نخورید!!!!و خودتان را به گناه آلوده نکنید!که پشیمانی سودی ندارد!

بن بست (۱۳۹۲/۰۶/۱۷) :

منم تو این وضیعت گیر کردم بخدا نمیدونم چیکارکنم طرف میگه برا ازدواجه با خانواده ش صحبت کرده اما مامانش راضی نیس نمیدونم چیکار کنم

نیما (۱۳۹۲/۰۶/۱۷) :

بن بست عزیز دروغ میگوید خودش تو را نمیخواهد،اگر تو را میخواهد باید خودش را به آب و آتیش بزند!

سفیر صلح (۱۳۹۲/۰۶/۱۷) :

به طور کلی در رابطه جنسی خارج از عرف دختران خیلی آسیب پذیرترند. باید آگاه باشن که این عمل صرفا سرویس دهی بوده و آسیب اصلی متوجه خودشون هست. هر چیزی از راه مشروع موجه و پاک تلقی میشه و لذت واقعی محسوب میشه.

hani (۱۳۹۲/۰۶/۱۷) :

بن بست جان اون اگه واقعا تورو بخواد برا بدست آوردنت هرکاری میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مرجان (۱۳۹۲/۰۶/۱۷) :

طرف صحبت من با همه دختر هاست. هیچوقت گول هیچ پسری رو نخورید و تحت هیچ شرایطی حتی 1 روز با هیچ پسری دوست نشید. اون پسری که واقعا شما رو برای ازدواج بخواد نه پیشنهاد دوستی میده و نه میگه مثلا فعلا باهم باشیم من 1 سال دیگه میم خواستگاریت. مطوئن باشید پسری که قصدش ازدواجه از همون اول میاد خواستگاری. پس احساساستون رو خرج پسرای عوضی که قصدشون فقط سوء استفادس نکنید

میگ میگ.....! (۱۳۹۲/۰۶/۱۷) :

با نیما موافقم بن بسته عزیزم،
هرگز حرفای پسرا رو باور نکنید…….کسی که واقعا خواهانت باشه….هر کاری میکنه تا بهت برسه…..نه اینکه بهانه بیاره….اگه اینطوریه پیشنهاد میدم ولش کن تا کار به جای باریکتر نکشیده…..معذرت میخوام به خاطر دخالتم
و یه چیز دیگه:میدونستید دخترا با شنیدن حرفای طرف مقابل عاشقش میشن…و پسرا با چش تو چش شدن!
همچنین وقتی یه دختر با یه اقا پسری اشنا میشه اولین چیزی که به نظرش میرسه ازدواجه…و برعکس پسرا با دیدن دخترا اولین چیزی که به ذهنشون میرسه سرکارگذاشتن و خوش گذرانیه!
از خودم نبودا….ثابت شده

Fateme (۱۳۹۲/۰۶/۱۷) :

من با " مرداب " موافقم..امان از اون روزی که دلت جایی گیر کنه…دخترا ، شما رو بخدا بیشتر دقت کنین
همین من ..فقط خدا میدونه چه اندازه عاشقش بودم ، چه جاها که بخاطرش نرفتم ، چه زخم زبونا که نشنیدم ، چه بی کسی هایی که نکشیدم!
حیف … حیف من که بپاش سوختم.
چشماتونو وا کنین دوستان.

sara (۱۳۹۲/۰۶/۱۸) :

چی میگی تو مرداب؟ دلت گیر کنه و عاشق بشی دیگه چه صیغه ایه؟ باور نکن بابا . خیر سرت 23 سالته دیگه. من خیلی کمتر از تو زندگی کردم .ولی می دونم عشق وجود نداره. خود تو عاشق یه پسر کور و کچل و… میشی؟ پس می فهمیم این عشق پرسوز وگدازی که ازش حرف می زدی منتهی میشه به چشم و ابروی طرف.

Rebvar (۱۳۹۲/۰۶/۱۸) :

با سلام
درسته اما اینکه مردا بیشتر دنبال رابطه جنسین از اول خلقت همینجور بوده و اینم بخاطر هورمون های جنسیه
اما چیزی ک مسلمه اینه ک همه انگشتا مثل هم نیستن و اگه پسری واقعا دختری رو دوس داشته باشه و بخادش هم خودشو و هم هوای نفسشو کنترل میکنه تا سروقت خودش
بنظر من رابطه جنسی قبل از ازدواج اون حس تنوع رو از طرفین میگیره و بعد از ازدواج چیز آنچنانی ندارن ک بهم اثبات کنن و مهمتر از همه اینکه اون لذت هم آغوشی رو از خودشون سلب میکنن

رز (۱۳۹۲/۰۶/۱۸) :

بچه ها به من کمک کنید .یک دخترم و عاشق پسری شدم ولی عشقمون یک طرفه هست

فاطمه (۱۳۹۲/۰۶/۱۸) :

به همه شما دخترا و پسرا يه جمله ميگم گوهر خود رامزن بر سنگ هر نامحرمي صبر كن پيدا شود گوهر شناس قابلي .اوني كه آدمو به خاطر خود خود خودش بخواد جوري نشون ميده كه كاملا با بقيه فرق ميكنه

متروکه (۱۳۹۲/۰۶/۱۸) :

من تایه مدت زیادی نمیتونم بیام روسایت اگه منو تونستین درک کنین راهنماییم کنین این شماره مه لطفا اس بدین…ممنون

ياس (۱۳۹۲/۰۶/۱۸) :

من که کلا از پسرا دوری کردم همیشه!! حتی با اقواممون!! همه فقط درحد سلام و علیک!! تو دانشگاهم همینطور درحال گریختنم! از همه حتی استادا!! نمیدونم چرا اینقدر ازشون میترسم گاهی که یه شماره ناشناس به گوشیم زنگ میزنه و یا مزاحمهاز ترس میخوام سکته کنم!! هیچ نظر خاصیم درمورد اقایون نداشتم تا این مطلبو خوندم بدتر شدم که! از به بعد چکار کنم پس؟!!

احسان (۱۳۹۲/۰۶/۱۸) :

سلام
خانم یاس شما بنظرم ادم بی حوصله ای هستید, نباید به مرد فقط به چشم هوس نگاه کرد انسان اگه دلش واقعا خدایی باشه اونوقت شیطون نمیتونه به درونش رسوخ کنه. همین پسری که شما ازش دوری میکنید یروزی شوهر خواهد شد

negin (۱۳۹۲/۰۶/۱۸) :

بعضی از پسرا بیشعرن که هیچ اما اگه دخترا خدایی دختر باشن گول حرفای کثیف اون پسرارو نمیخورن

متروکه (۱۳۹۲/۰۶/۱۸) :

امروزصبح همه راز دلمو گفتم اماانگار ارسال نشده…
یه سال پیش پسری رو که دوست داشتم ازم سو استفاده کرد با اینکه تونستم بلاخره ازش دل بکنم وبخاطر فراموش کردنش چیا که نکشیدم بازم الان بااین همه وقتی بهش فک میکنم بغضم میگیره الان یه سال ازهمه این حادثه ها گذشته…
والان یه مرد 46ساله که زندگی خانوادمونجات داده دوستم داره من هم بخاطرمحبت هاش نمیتونم صدام در بیاد هروقت که دلش بخواد میاد سراغم نمیتونم ازدستش خلاص شم
لطفا راهنماییم کنین دوستان خیلی تنهام
دلم ازتمام زندگیم "ادمای اطرافم متنفرمو خسته

رها (۱۳۹۲/۰۶/۱۹) :

من الان باید یه دختر 15 ساله باشم ولی نیستم…
تورا خدا شما گول اون پسرای عوضی رو نخورید تا عاقبتتون مثل من بد بخت نشه…
آره قبول دارم اولش همش می گن قربونت برم فدات بشم اما وقتی که دیگه ازت استفاده کردن حتی تورا نمیشناسن…

نسیم (۱۳۹۲/۰۶/۱۹) :

متروکه جان واقعا شرایطت خیلی سخته منم اگه جایی شما بودم واقعا نمیدونستم باید چه کار کنم ولی اگه به یه اعضا خانوادت اعتماد داری بهش این رابطتو بگو به نظر من مرگ یه بار شیونم یه بار

متروکه یه عزیزم واست خیلی دعا میکنم

مردد (۱۳۹۲/۰۶/۱۹) :

6سال ک با یکی دوستم رابطه مون جدی و قصدمونم ازدواج 1سال رابطه جنسیی هم برقرار کردیم ولی از مخالفت خونوادم میترسم خونواده خودش راضین خیلی بهش علاقه دارم نمیتونم دل بکنم .لطفا راهنماییم کنید با وجود مخالفت خونوادم چ کا ر کنم

متروکه (۱۳۹۲/۰۶/۲۲) :

ممنون ازهمدردیت نسیم جان ولی نمیتونم زندگی اونا چی وازهمه مهمتر برادرم بخاطر خودش حاضرمنم قربونی کنه درست برعکس من

.... (۱۳۹۲/۰۶/۲۲) :

ممنون از کمکتون

الی جون (۱۳۹۲/۰۷/۱۶) :

سلام

الی جون (۱۳۹۲/۰۷/۱۶) :

عاششششششششششققققققققققممممممممممم

qwerqwer (۱۳۹۲/۰۷/۲۳) :

سلام من به دختری علاقه دارم قبلامیدیدمش اماالان من سرکارمیرم ودیروقت خونه میام نمیبینم نمیدونم چطوری بهش اطلاع بدم شماره خونه شودارم آیازنگ بزنم
یک روستاباهم فاطله داریم خونواده هامو ن همدیگرومیشناسند امامن میخوام اول باخوده دختره صحبت کنم

مردد (۱۳۹۲/۰۷/۲۴) :

زگیل جون تو رو خدا تو راهنماییم کن .منتظر جوابتم

مردد (۱۳۹۲/۰۷/۲۶) :

ممنونم از راهنماییتون حتما این کارو میکنم

مردد (۱۳۹۲/۰۷/۲۸) :

این کارو کردم و باهاشون حرف زدم ولی واکنش بدی نشون دادن.چ کار کنم .ب نظرت موضوع رابطه رو بگم.زگیل جون لازم راهنماییم کن

همیار پارسی وان (۱۳۹۲/۰۷/۲۸) :

پاسخ رو به ایمیلتون ارسال کردم

مردد (۱۳۹۲/۰۷/۲۹) :

پس زگیل جون چرا ج نمیدی منتظرم

مردد (۱۳۹۲/۰۷/۲۹) :

میشه همینجا بهم بگین سیستمم مشکل داره نمیتونم ب ایمیل دستنرسی داشته باشم.ممنون میشم اگه این کارو کنید

همیار پارسی وان (۱۳۹۲/۰۷/۲۹) :

در مورد رابطه اگه حرفی بزنید ، اون پرده حیا و احترام شما با پدر و مادرتون از بین میره . من نمی دونم سنتون چه قدره
ولی سعی کنید به هر شکلی که هست پدر و مادرتون رو راضی کنید
و اگه دیدید باز جواب نگرفتید ، مردو مردونه خودتون برید خونه اونا و با پدر یا مادرشون صحبت کنید
چون قصدتون ازدواج هست ، هیچ مشکلی پیش نمیاد

بندرانزلی (۱۳۹۲/۰۸/۰۱) :

فکر میکنید اگه قرار بود چنین توصیه های برای مردها میگفتن وضعیت زنها خیلی بهتر بود
تو خیابونها رو خوب ببینید
گوشی دخترها رو چک کنید
تا بفهمید چی میگم

مائده (۱۳۹۲/۰۸/۱۴) :

من هم موافق نظرتونم پسراو مردای دوره زمونه بدشدن غیرت ندارن خودشون بزارن جای بقیه یک نفر چشم بدی به خواهراشون بکنن میخوان طرفو بکشن ولی الان پسرا فقط دوست دارن ارضا بشن از پسرا بدم میاد چون به جز این کارا دخترا واسه چیزه دیگه نمیخوان خوبه رابطه اما بعداز ازدواج .دخترایی هم که وابسته پسرا میشن به هیج جا نمیرسن هیچ جا

فرشاد (۱۳۹۲/۰۸/۱۷) :

فقط یک سوال روانشناسی ازش بکنید . ازچه رنگی خوشت میاد؟ اگه پاسخش بارنگ مورد علاقه شما مطابقت داشت درصداقت عشقش شک نکنید درغیر اینصورت بیشتردقت کنید!

monika (۱۳۹۲/۰۸/۲۵) :

rastesh man 23 salame…avala fek mikardam khob doosti ba jense mokhalef age ba roayate marzhaii bashe iradi nadare…ya hata dooste mamooli boodan ba ye pesar…vali ye tajrobehaii peida kardam ke fahmidam bara pesara avalan dooste mamooli bimaniye yani age bahat dar ertebatan hatman behet nazar daran va ino tu chand mored didam…va nokteye dge inke har doostiii dashtam bishtar az 1 mah tool nakeshid chon pesara faqat mikhastan baham rabete jensi dashte bashan va manam ahle in chiza nistam va una ham mano vel mikardan.baziashuno vaqan doos dashtam bara hamin az inke velam kardan kheili qose khordam vali kare khoda bud chon una adamaye khubi nabudan.man mikhastam pak basham.kholase fahmidam in rabetehaye doosti aslan khub nis va ba jense mokhalef nabayad kheili samimi shod..na kheili sardo khoshk na kheili samimi ..inam az tajrobeye man.bebakhshin age yekam toolani shod

پیام (۱۳۹۲/۰۹/۲۵) :

اگه یه دختر خودش نخواد هیچوقت یه پسر به خودت اجازه نمیده بهش دس بزنه…

نیما (۱۳۹۲/۱۰/۰۸) :

دوستان راستش من عاشق دختری شدم واقعا هم دوستش دارم به قصد ازدواج اما چهار سال از من بزرگتره حالا موندم چیکار کنم‎ ‎بهش بگم یا نگم اگه میشه منو راهنمایی کنین

علی (۱۳۹۲/۱۰/۰۸) :

نیما جان من 4 ساله ازدواج کردم
راستیتش الان به این حرف رسیدم
قبلا کسی رو دوست داشتم که از خودم 4 سال بزرگتر بود
راستیتش یه اتفاقاتی افتاد و باهاش نتونستم ازدواج کنم
الان خانمم از من 5 سال کوچیکتره
ولی می خواستم برادرانه یه چیزی رو بهت بگم
راستیتش الان این حرف رو درک می کنم یعنی چی
زمانی که می گن دختر تو 8 سالگی به بلوغ می رسه و پسر تو 16 سالگی به خدا راست می گن
شما زمانی که با یه خانم از خودت کوچیک تر ازدواج می کنی تازه از نظر عقلی می شید یکی
تازه خیلی ها هم هستن که با هم سن های خودشون ازدواج می کنن باز از نظر عقلی زن از مرد جلو تره
حالا شما در نظر بگیرید که یه زن از خودتون بزرگ تر باشه
چه اتفاقاتی می افته
راستیتش به این فکر کن که (یه عمر) می خوای با با زنت زندگی کنی
دوست داری از نظر عقلی و فکری از تو بالاتر باشه و همیشه تو زندگی شرایط رو بکوبه به سرت
همیشه زن آدم باید از خودش سنن کوچیک تر باشه تا یه زندگی خیلی خوبی برای خودت درست کنی
در کل من اینو تو زندگیم به چشمم دیدم و حسش کردم

نیما (۱۳۹۲/۱۰/۰۹) :

راهنماییت قشنگ بود دستت درد نکنه علی جون

لیلا (۱۳۹۲/۱۰/۲۲) :

1سال و نیم بزرگتر باشم بازم مشکل ایجاد میشه؟؟؟؟
ولی ما رابطمون با هم خیلی خوبه

لیلا (۱۳۹۲/۱۲/۰۳) :

سلام
ممنونم
شما هم موفق باشید

سها (۱۳۹۲/۱۲/۱۵) :

بر وبابا… سلسقه ها فرق داره.. چی میگی توووو؟

اسما (۱۳۹۲/۱۲/۱۶) :

سلام بچه ها من اسما هستم 15سالمه از نظر من بايد دختر کوچيک تر باشه

دنياي بهتر (۱۳۹۳/۰۲/۱۵) :

قانون3 نيوتن:هر كنشي واكنشي داره.اكه دختر نخواد بسركاري نمي تونه بكنه

آرام (۱۳۹۳/۰۴/۲۵) :

سلام والا ما ایقد کم شانسیم که اگ کسی ب تورمونم بخوره خرج ک نمیکنه هیچ طلبکارم میشه

روژان (۱۳۹۳/۰۷/۱۴) :

درسته اون رفت اما خب بازم اون همیشه می گفت بیا سکس کنیم من دوست داشتم اما اولن که من فقط توی پارکا می دیدمش که اونجاها شلوغه و مامان و بابامو چیکار کنم؟خب و همه ی این نشانه ها توش بود و قول داد همیشه باهام بمونه اما نموند

گل گلی (۱۳۹۳/۱۱/۰۱) :

نظر همه دوستان عزیز رو خوندم.خیلی برام جالب بوده.خودمم یه دخترم.فقط میخوام بگم دوست داشتن خیلی بده و بدتر از اون وقتیه که شما با تمام احساس پاکت مجبور میشی این دوست داشتن و احساس قلبی رو با اون اقا یی که یابه خاطر شرایط اجتماعی که حالا تحصیل هست یا به خاطر ارتباط خانوادگی .باهاش معاشرت داشتی و مهرش به دلت نشسته مطرح کنی.قسمت بد و عذاب اور ماجرا زمانی شروع میشه که اون اقای به ظاهر محترم از نظر شما این رفتار شما رو به نفع خودش بهره برداری میکنه و میخواد به هر نحوی از احساس پاک شما به خودش استفاده کنه و شما رو وارد مسایل … کنه.چه حالی بهتون دست میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشید زیاد نوشتم و سرتونو درد اوردم .دخترا تو رو خدا مراقب خودتون باشید.

فرزاد جهان بین (۱۳۹۳/۱۲/۰۱) :

زندگی عاشقونه قبل ازدواج پرازعذابه واسه هردوطرف ولی خودشونوخیلی خوشحال به هم نشون میدن

منم (۱۳۹۴/۰۱/۰۶) :

راستش چرا با پسرا دوست میشین؟اگه دوس ندارین اتفاقی بیفته،خوب دوس نشین مرض که ندارین؛ای بابا

راضی.م (۱۳۹۴/۰۱/۲۱) :

من یه دختری هستم ک دقیقا توی دو راهی گیر افتادم حدود یک ساال با یک نفر دوست بودم و هردومون برای ازدواج میخواستیم تمام تلاشش رو کرد رفت سرکار و پایان نامه شو تکمیل کرد داشتم مطمئن میشدم واسه من تلاش میکنه هیچ رابطه ای هم با هم نداشتیم فقط در حد دیدن هفته ای ۱ بار، تا اینکه برای من خواستگار اومد و بهش گفتم اولش جدی گرفت درموردم تحقیق کرد باباشم فرستاد پیش بابام اما با هم صحبتی نکردن فقط میخاستن انگار بابامو ببینن و وضعشون رو (چون مغازه دارن) همه چی داشت پیش میرفت تا اینکه احساس کردم داره سرد میشه و بی خیال میگفت تا دفاع نکنم نمیتونم خوتستگاریت بیام حدود دو ماه به پاش صبر کردم و بعد از مدت ها همدیگه رو دیدیم گفت خانواده ش مخالف نیستن ولی خودش چون تحت فشار قرار گرفته نمیتونه تصمیم مهم زندگیشو یعنی ازدواج رو بگیره، ومن خیلی وقته توی دو راهی هستم که این پسر منو میخاست یا نه خواهش میکنم دوستان به من راهنمایی کنید. خسته شدم و ب سرم زده ترکش کنم و با خواستگارم ازدواج کنم.

مهتاب (۱۳۹۴/۰۱/۲۱) :

سلام دوستان . من يه سه سالي بود با يه پسر تو چت دوست شدم اولش نميدونستم متاهله وقتي فهميدم که بهش وابسته شده بودم . الانم رفته با يه دختر ديگه دوست شده . که همش با اون در مورد روابط جنسي حرف ميزنه . و جالب اينجاس که پسره ميگه با خانوم من در ارتباطه . و قول ازدواج بهش رو داده اين ميتونه صحت داشته باشه؟اگه ميشه راهنماييم کنين

sani (۱۳۹۴/۰۱/۲۵) :

از الان به بعد قدر خودتونو بدونین کسی نخواد کاری هم نمیکنه کسی که خوشش نیاد کاری هم نمیکنه من هم موافق حرف یکی از دوستان هستم که گفتن هیچ عشقی به درد نمیخوره تو هیچ سنی جز همسرت

مرسانا (۱۳۹۴/۰۲/۰۵) :

منم یکبار به اجبار با یک مرد رابطه ی جنسی برقرار کردم و مزاحمتهاش شروع شد و من چندین بار دیگه با اون ادامه دادم ودست آخر هم خیلی راحت و کاملا وقیحانه ازم خواست با اون کات کنم….
خیلی پشیمون شدم تا با یه پسر دیگه آشنا شدم که البته اون هم در دیدار اول ازم رابطه ی جنسی خواست ….یکساعت با هم کشمکش و دعوا و مرافعه داشتیم که بلاخره تونستم از شرش راحت بشم اما وقتی از ماشینش پیاده شدم وکمی ازش دور شدم چون دوستش داشتم واحساس میکردم که از دستش میدم و از طرف دیگه کاملا ناامید شده بودم که حتی داشتن توقع دوستی هم از پسرا داشتن واسم زیادیه چه برسه به ازدواج…برگشتم و اینبار راضی و ناراحت ادامه دادم…هنوز هم از اینکه اینکارو کردم پشیمونم ولی دیگه مطمئنم هیچ پسری من رو دوست نداره و اگه خیلی بخوام که تنها نباشم باید به داشتن رابطه ی جنسی قانع باشم اما دیگه شبها از شدت غم و غصه شبها خوابم نمیبره و خیلی پریشان و بی انگیزه هستم

Elnaz (۱۳۹۴/۰۲/۰۸) :

من سوم دبيرستانم واسه اولين بار با ي پسري دوست شدم همسن خودمه وهفت ماهي هست ک باهم ديگه ايم و اولاش حتي چون که گفته بودم دست همو نگيريم نميگرفت بعديواش يواش رابطه امون خيلي نزديک شد و رابطه جنسی برقرار کرد ميگه دوستم داره و بعد کنکور مياد خواستگاري ولي ديگه نميخوام هيچ جوره باهاش رابطه جنسي داشته باشم تابدونم واقعا دوستم داره يا واسع هوس دوستم داره جدايي ازش واقعا برام سخته ولي اگه بدونم ارزشم رفتع زير سوال حاضرم بميرم ولي ادامه ندم البته منو ب مادرش هم معرفي کرده و مادرشو هم ديدم

زهراکمالی (۱۳۹۴/۰۲/۲۴) :

یه پسری هست که میگه عاشقمه براازدواج تاحالاحرف ازرابطه جنسی نزده وبه مادرمنم گفته که دوستم داره ولی من میترسم که همش بازی باشه کمکم کنید

زهراکمالی (۱۳۹۴/۰۲/۲۴) :

سلام

k1 (۱۳۹۴/۰۲/۲۴) :

شما با این چیزایی ک نوشتین میخواین همه رو از هم جدا کنین ک، دوستان من بگم ک همه ی جور نیستن،بعضی هارو از روی قیافه میشه شناخت، بهترین راه اینه ک چند وقت ب کسی ک دوسش داری جواب ندی، ببینی ک عکس العملش چیه.

دوستانه (۱۳۹۴/۰۲/۲۷) :

من در حدی نیستم که بخواهم شما را نصیحت یا راهنمایی کنم فقط دوستانه میگم اگه تا الان هرکاری کرده اید اشکالی نداره دیگه گذشته از این به بعد سعی کنید دیگه انجام ندین ببخشید به عنوان مثال روابط جنسی که با هم قبل ازدواج برقرار میکنند اصلا این نه دین ما و نه فرهنگ ما قبول نمی کنه، اول که همه چیز دست خداست باید همه امیدتون به خدا باشه واقعا با خدا دوست بشین و همه زندگیتون به خدا بسپارید و نگران نباشید خدا همیشه بهترینها را برا بنده هاش میخواد بعد اگه واقعا یه پسری شما را برا ازدواج بخواد هیچ وقت به شما چنین پیشنهادی نمی دهد خود اون پسر دنبال دختر نجیب میگرده…شکست عاطفی خیلی سخته آدمو داغون میکنه ولی بهتره که یه پسر از شما استفاده کنه و با یه بهانه شما را ترک کنه پس بهتره آشنایی فقط در کلام درست و معقول باشه وبا حرمت…خواهش میکنم برای بدن زیبایی که خدای مهربون به شما داده میتونست از شما دریغ کنه ارزش قائل بشید و فقط برای حلال استفاده کنید تا شاید کمی از شکر خدا را بجا آورده باشین…

باب (۱۳۹۴/۰۲/۲۹) :

به نظر شما فقط پسرها اینجورین؟خدا شاهده باهر دختری بودم خودش دنبال همین درخواست بوده که رابطه داشته باشیم بعضی بطور مستقیم درخواست دادن بعضی غیر مستقیم.
اینو بدون فقط پسرها نیست

شراره (۱۳۹۴/۰۲/۳۱) :

من ۱۸ سالمه با ی پسره هم سن خودم دوس شدم اولا خیلی واسم وقت میزاشت در کنار رابط جنسی سطحی دوسمم داشت ولی بعد ی مدت فقط خونشون قرار میزاره ٬بهش گفتم ک دیگه از این کارا نمیخوام قبول میکنه ولی دوباره …الان فک میکنم منو واسه رابطه جنسی میخواد ٬ تازه فهمیدم ب دوستاشم درباره رابطمون گفته خواهش میکنم نظرتونو بگید…

زرزر (۱۳۹۴/۰۳/۰۶) :

سلام
اي از کمبود و نهايت بدبختي ما دختراي ايرانيه ک تا ي پسر نگامون کرد فک ميکنيم ما زندگيشيم اونم اگه بذاري لختت کنه!

بی نشان (۱۳۹۴/۰۴/۰۲) :

همه اشتباه میکنن اما اینکه کی بفهمی داری اشتباه میکنی مهمه
کاش دنیای ما اینقدر دوستی های یواشکی نداشت تا هیچ کس با این مسایل درگیر نمیشد

ستاره سهیلی (۱۳۹۴/۰۴/۰۶) :

سلام دوستان من نمیتونم به دوست پسرم اعتمادکنم بنظرتون چکارکنم خستش کردم همش بهش گیرمیدم

ندا (۱۳۹۴/۰۴/۰۹) :

عشق کشکه اگه یپسربخادت تنت راعریان نمیکندبلکه لباس عروسی برتنت میکند،،،هف ماه بایکی دوس بودم عاشقش بودم ولی رف من موندموبایعالمه علامت سوال

هدیه (۱۳۹۴/۰۴/۱۰) :

سلام دوستان من4سال با پسری دوستم من واقعا عاشقشم ولی اون بهم ثابت نکرده ما باهم رابطه جنسی هم داشتیم میخوام بدونم اگه واقعا دوسم داشت چرا بهم پیشنهاد رابطه داد؟سر دوراهی موندم لطفا کمکم کنید

mahgor63 (۱۳۹۴/۰۴/۱۲) :

سلام خدمت خواهراي گلم
بدانيد اگر پسري خوب باشه هيچ وقت سراغ اين دوست بازيا نمياد_اگر اومد بدونيد خورده شيشه داره_به ظاهر مهربان پسرها هم اعتماد نكنيد

mahgor63 (۱۳۹۴/۰۴/۱۲) :

سلام به هديه خانم
اول عذرخواهي ميكنم
اگر هنوز دختري ديگه دور پسرهارو خط بكش و منتظر خواستگار باش_به زندگيت برس_ولي اگه ديگه زن شدي اين پسرو ول نكن تا باهاش ازدواج كني تا اگر مرد زندگي بود زندگي كنين و اگه نبود لااقل پول مهريه خيلي بدردت ميخوره_منو ببخش اينقدر رك رفتم سر اصل مطلب

کاترینا (۱۳۹۴/۰۴/۱۲) :

بنظر من اولا تا وقتی به ادم ثابت نشده دوست داشتن طرف مقبال نباید دل ببندی چون پسری که دوست نداشته باشه چه باهاش رابطه داشته باشی چه نداشته باشی ولت میکنه اما اگه عاشق باشه فلج بشی ولت نمیکنهالبته چه ازدواجایی دیدم که مرده بعد ازدواج به زنش خیانت میکنه چون ازش خسته شده هوس یه چیز جدید کرده

الهام صالحی (۱۳۹۴/۰۴/۱۴) :

باسلام من الهام۲۲ ساله از اصفهان هستم میخواستم بگم که من یا یه پسری راسته سنه خودم اشنا شدم چندماهی هستش که رفتارش باهام افتضاح شده به نظ تون چیکار کنم تورو شبای قدر کمکم کنید

غزاله (۱۳۹۴/۰۴/۱۷) :

به به چه خبره!!!!!!
به تعداد انسان های روی زمین تجربه های مختلف و متنوع وجود داره
ببین دلت چی میگه کارت درسته یا غلط ؟؟!
خلاصه اینکه همه مردا مثل هم نیستن مثل همه زنها که خدایی هیچکدوم محاله شبیه هم باشن
اگه کسی پات موند اگه جا نزد اگه فهمیدی واقعا دوستت داره با همه بداخلاقیات ساخت اگه چیزی رو به زور ازت نخواست اگه مجبور نشدی به اجبار کاری رو براش انجام بدی اگه باهم ساختین اگه دنیا رو واسه تو خواست اگه زندگی باتو براش لذت داره اگه از باهم بدون لذت می برین اگه آرامش دارین باهم هیچوقت هم دیگه رو از دست ندین چون میتونم بگم محاله دوباره بتونین همچین کسی رو پیدا کنید که چه عرض کنم کشفش کنید
همتون خوشبخت بشید

تارا احمدی (۱۳۹۴/۰۴/۱۷) :

در دادن نظر به پست دختر خانمی به نام "مرسانا گفته:"
عزیزم یک شخص باید اعتماد به نفس داشته باشد و اول خودش را دوست بداره ..بودن پسری در زندگی شما ، شما را معنی نمی کند.. به خودت اعتماد کن در جهت استحکام شخصیت و ترقی تحصیلی-فکری- شغلی و ورزش… باید برامد تا اینکه اجازه دهیم عده ای از افراد (پسران) از دختران معصوم سوء استفاد کنند و اینده یک دختر را در جهت منفی خراب کنند. البته همه پسران نمی تونند بد باشند ولی متاسفانه امروزه درصد بدها بیشترشده. باید خیلی محتاط بود. در ضمن پسران از دختران مستقل فکری و موفق من فکر می کنم بیشترخوششون بیاد.

امیر قاسمی (۱۳۹۴/۰۴/۲۵) :

سلام

امید (۱۳۹۴/۰۴/۲۷) :

من 18سالمه تازه میرم پیش دانشگاهی .دوسال با ی دختر دوست بودم خیلی دوستش داشتم ولی نمیتونستم بهش بگم چون وضع مالیمون خوب نیست در عوض اون خوبه .چند وقت پیش بهم گفت که خاستگار اومده نمیخوای کاری بکنی؟تنها چیزی که بهش گفتم گفتم انشالله خوشبخت بشی و رفتم دیگه بعد از اون ندیدمش تا حالا فقط دو بار بهم پیام داد گفت خیلی بدی .نمیدونم چکار کنم میشه راهنماییم کنید

صبا (۱۳۹۴/۰۴/۲۸) :

سلام یه سوال بپرسم منبت یه پسری آشنا شدم که شیش ماه دست از سرم بر نداشت که بیا باهم دوس بشم من قبول نکردم چون من تا حالا دوس پسر نداشتم اما لا مصب عاشقش شدم یه ماه پیش فهمیدم پایش ،را بهم دروغ گفته ولی بعد اینکه فهمید من فهمیدم منو نگا نمیکنع به نظرتون اونم شهوتی؟

بارانا (۱۳۹۴/۰۴/۲۹) :

سلام !!!! من و شوهرم چهار سال عاشق هم بوديم با اينکه بعضى وقتا از ته دلم ميخواستم گرماى آغوشش و حس کنم اما هميشه حريم خودم و حفظ کردم با اينکه خانواده شوهرم راضى نبودن اونم نه به خاطر خودم بلکه به خاطر شرايط خانوادم شوهرم روى حرفش موند تا جايى بقيه متوجه شدن بدون من دووم نمياره باور کنيد شوهرم يه بار گفت تا وقتى که مطمئن نشدم باتو ازدواج ميکنم اصلاحتى فکراينکه باتو رابطه داشته باشمم اجازه نميدادم به ذهنم بيادچون فک ميکردم اينجورى به شما خيانت ميکنم هديه خانم عزيز عشق اينه …..نبايد به خاطر يه طوستيه ساده که تازه شروع شده خودت و ببازى حتى اگه فک کردى واقعا تو رو دوست داره نبايد اجازه ميدادى من چون تقريبا آدم معتقدى ام وبه خاطر گناهش اين کارو نکردم اما با اين حال به اين فکر ميکردم که مواظب باشم چى بهش ميگم ونميگم با خودم ميگفتم شايد قسمت نشد باهم ازدواج کنيم اونوقت من بايد چجورى روم بشه توچشاش نگا کنم نا گفته نماند که شوهرم از خويشاوندانن…….حالا هم اگه يکى تا حد مرگ هم ادعا کنه شمارو دوست داره و واسه ازدواج ميخوادتون بازم نبايد,رابطه اى داشته باشيد اگه کسى شما رو به خاطر خودتون بخواد قبل ازدواج اسرار,به رابطه نميکنه و تا ازدواجتون صبر ميکنه ….درضمن راه نشون دادن عشق دختر به پسر دليل به اين نيست که خودت و در اختيارش بزارى من واقعا براى تمام دخترايى که روح و جسمشون فداى پسراى حيله گر کردن متأسفم واميدوارم حداقل از اين به بعد هوشيارتر عمل,کنن

محمد (۱۳۹۴/۰۵/۰۲) :

ضمن عرض سلام احترام خدمت همه ي دوستان
والا بنظر من و تا اونجايي كه من تجربه كردم هيچكس رو نميشه بدون اينكه رابطه اي باهاش داشته باشي بشناسي.من خودم ترم يك دانشگاهم عاشق يه دختري در ضاهر بسيار با ايمان و خانواده دار شدم كه پدرش از سرهنگ بود ولي بعد از يه سال رابطه بالاخره تونستم مچشو بگيرم كه همزمان با دوستاي منم رابطه داشت و…تا همه چيز بهت ثابت نشده و نديدي به هيچكس اعتماد نكن.چه زن چه مرد..زمان همه چيز رو برات مشخص ميكنه..و البته درنظر داشته باش كه پاكي همسرت تقريبا انعكاسي از پاكدامني خودت هست پس بيتر مراقب باشين
regards

مجید (۱۳۹۴/۰۵/۰۳) :

سلام به همه ی عزیزان.
متاسفانه دنیای ما،خیلی کثیف شده.نمیگم همه ی دخترا،اما خیلی هاشون با اینکه میدونن طرف مقابلشون ازشون فقط رابطه ی جنسی میخواد،تن به این کار میدن.بعضی هاشونم با اینکه از دوست پسر قبلیشون،ضربه ی بزرگی خوردن،هنوز تن به این کار میدن.
واقعا حالم گرفته میشه وقتی میبینم از دخترها،سوء استفاده میشه.
آقایونی که شما خانم ها را واقعا میخوان،قبل از ازدواج حتی دستتونم،نمی گیرن.موفق وسربلند و سلامت باشید.

محیا (۱۳۹۴/۰۵/۰۵) :

سلام خدمت همگی.باید بگم تقریبا همه ی نظرا رو خوندم کاملا با این موافقم که پسری که دختری رو واسه ازدواج بخواد بهش پیشنهاد رابطه ی جنسی نمیده.منم عاشق پسری شدم که بع یه ماه همچین پیشنهادی بهم داد من خیلی مقاومت کردم چون واقعا پاکم ولی خودش رفت

فاطمه سنگی (۱۳۹۴/۰۵/۰۶) :

فقط زمان همه چیو حل میکنه .
دخترا لطفا خودتونو دراختیار پسرا نزارید

علیرضا (۱۳۹۴/۰۵/۰۶) :

دختر خانم های عزیز کسی واقعا عاشق شما باشه هيچ وقت به خودش اجازه نمی ده که از شما رابطه نا مشروع بخواد لطفا ارزش خودتونو بدونيد و با دو کلمه حرف گول این پسرای که آبروی هرچي مردو بردن رو نخوری. کسی که شما رو دوست داشته باشه لباستونو در نمياره بلکه لباس عروس تنتون میکنه. موفق باشيد وگول نخورید. علیرضا 20 ساله یا علی

ye nafar (۱۳۹۴/۰۵/۰۶) :

عزیزای دل,دختر خانوما,,,اینکه بعضی از خانومای عزیز اشاره کردن که هیچوقت با هیچ پسری دوست نشید و منتظر خواستگار باشیدامری کاملا مسخره و نا بجاست,افراد حتما باید قبل از ازدواج رابطه داشته باشند مگر میشود ک یک آن خودمون رو به سرنوشتبسپاریم که ایا خوشبخت میشویم یا نه!اخانوم هایی ک همیشه به ازدواج فکر میکنند به داشتن رابطه دوستی با هر مردی تن میدهند,اما اگر واقعا به دنبال مرد خودتان هستید,کسی ک میتوانید با او خوشبخت باشید هرگز درست نیست ک در مدت کوتاهی با یکی پس از دیگری دوست باشید,برای خودتون ارزش قایل باشید وبا خودتان همیشه این را تکرار کنید:من لایق کسی هستم ک لایق تمام احساساتم و عشقم باشد.
پیروز باشید

امید (۱۳۹۴/۰۵/۰۷) :

بچه ها لطفا راهنماییم کنید متنم بالا نوشته:-(

zizy joon (۱۳۹۴/۰۵/۰۹) :

سلام
من پارسال باپسری دوست شدم ک داداش دوستم بود ولی نمیدونستم وقتی رفتم خونه ی دوستم داداششم خونه بودوبزوربامن….
حالانمیدونم چیکارکنم ازآینده خیلی میترسم توروخداکمکم کنید

نگار (۱۳۹۴/۰۵/۰۹) :

سلام

محدثہ18سالہ (۱۳۹۴/۰۵/۰۹) :

واقعا بیچارہ پسرا و دخترایی ک قرارہ با امثال شما ازدواج کنن.شماھای ک دوس داشتن رو دلیل زنا کردنتونقرار میدین واقعا امثال شما از ی حیوون ھم پست تر ھس لعنت خدا بر شما.شما باید بمیرید ایا شما میدونید بخاطر اشتباہ ما بندہ ھا امام عصر گریہ میکنہ و بخاطر جھالتمون از خدا طلب بخشش دارہ وای ب حال پدر و مادری ک فک میکنہ شیعہ تربیت کردہ اما نمیدونہ شیطان ب دنیا اوردہ

... (۱۳۹۴/۰۵/۱۰) :

سلام.اين مشکلا فقط داخل ايرانه.چون خيلي از ايرانيا نفهمن فکر ميکنن همه چي به شهوته.اينا درست بشو نيستن.تو ايرانم خيلي از ازدواجا فقط بخاطر شهوته

moslemservestan (۱۳۹۴/۰۵/۱۱) :

Bacheha bikared? Man kar, baraton. Daram, ama, fazauy, majazi, jedi. Nagired

محمد رضا علی نژاد (۱۳۹۴/۰۵/۱۲) :

بعضی از خانم ها دارن مزخرف میگن. لعنت به دخترا و زن هایی که به مردای خوب توهین می کنن . بالاخره خدا هم از این که آدم آفریده پشیمون می شه.

محمد رضا علی نژاد (۱۳۹۴/۰۵/۱۲) :

لعنت به همه زن ها از آغاز خلقت تا روز قیامت. خدا آدم ها رو نفرین کرده. من واسه زنم هیچی کم نذاشتم. یه 206 صفر واسش خریدم. من مثل خر کار می کردم و اون فقط با دوستاش می رفت تفریح. خسته از سر کار می اومدم به جای اینکه بگه خسته نباشی بهم اخم می کرد. بعد از دو سال دهنمو سرویس کردن مهریه رو تا قرون آخر ازم گرفت و رفت. اونوقت هی این آخوند ها میگن ازدواج کنید ازدواج سنت پیامبره.

الهه (۱۳۹۴/۰۵/۱۶) :

بچه ها پستاتون که خوندم وافعا متاسفم شدم برا هم جنسای خودم که اینطوری خودشون رو دراختیار پسرامیذارن بعد ادعادارن گول پسرا روخوردن شما خودتون مقصرید اونا که به زورشمارووادارنمیکنند شماخودتون باتیپ وقیافتون اوناروتحریک میکنید بخدا اینا عشق نیست همش هوس البته توجامعه پسربوالهوس ودختر بوالهوس هست ببین کارمابچه مسلمونا به کجاکشیده شده که ازگناه بیم نداریم ازاتش دوزخ نمی هراسیم

الهه (۱۳۹۴/۰۵/۱۶) :

عشق انسان راداغ می کند ودوست داشتن انسان را پخته هرداغی روزی سرد می شود ولی هیچ پخته ای دیگرخام نمی شود دکتر علی شریعتی

سلمی (۱۳۹۴/۰۵/۱۹) :

سلام دوستای خوبم.من سلمی هستم و سی و سه سالمه.هیچ وقت توی زندگیم اهل دوست پسر و این چیزا نبودم حتی دوران دانشجویی و دوران اوج جوونی به خاطر همین از خیلی چیزها بیخبر بودم و به اصطلاح یه دختر آفتاب مهتاب ندیده، تو جامعه بودم و اجتماعی اما هیچوقت اهل قاطی شدن نبودم. تا اینکه تو 26 سالگی ازدواج کردم و بعد از مدتی متوجه شدم که همسرم قرص میخوره و مشکل اعصاب و روان داره و از 5 سالگی تحت نظر پزشک بوده.خلاصه هم به خاطر مشکلات خودش و هم آزار خانوادش که میگفتن حق هیچ کاری رو ندارم بعد از یکسال جدا شدم. بچه ها مسیر زندگیم بعد از جدایی عوض نشد همون راه و در پیش گرفتم باز هم مثل دورانی که یه دختر خوب بودم زندگی کردم تا اینکه متوجه شدم هیچکس باور نمیکنه. تو این مدتی که جدا شدم با چهار نفر با فاصله ی زمانی زیاد آشنا شدم که تا یک هفته هم طول نمکشید چون دیدم همه از من فقط توقع رابطه دارن. اما بار آخر که با یکی آشنا شده بودم به من حرفی زد که واقعا دلم شکست به من گفت من دیگه هیچ لزومی نداره قداست و نجابت خودم رو حفظ کنم و میتونم از این موقعیتم استفاده کنم.آیا واقعا امثال من که در ازدواج ناجوانمردانه فریب خوردن دیگه هیچ حرمتی ندارن. دیگه اینکه قداست خودشون رو حفظ کنن هیچ ارزشی نداره. خیلی تلاش کرد از راه بدرم کنه منم سعی میکردم برای خودم نگهش دارم اما یه روز از من خواست که انتخاب کنم و منم تنهایی رو انتخاب کردم. به خداوندی خدا موندم که مردای کشور ما تا کجا دارن پیش میرن و دارن با دخترای ما چکار میکنن.آیا واقعا ازدواج با دوست دختر یکی دیگه براشون قابل قبولتر از اینکه با کسی که سالها باهاش بودن ازدواج کنن.دخترا نجابت خودتون و با هیچ چیزی عوض نکنید.فریبشون رو نخورید به خدا تنهایی بهتره از اینکه ادم با یک نامرد بخواد از تنهایی در بیاد.توماس ادیسون میگه هیچ چیز توی دنیا به اندازه نجابت یه زن رو بالا نمیبره.

ghazaleh moradi (۱۳۹۴/۰۵/۲۲) :

به همین راحتی پسر اینقدر پرو نمیشه

المیرا (۱۳۹۴/۰۵/۲۴) :

کاملا درسته…و تمام حرفاتونو قبول دارم…

سارا (۱۳۹۴/۰۵/۲۵) :

سلام به همگی
دختر خانومای گل
این از من به شما نصیحت اول هدفتونو از دوستی مشخص کنین .اگر دوست دارین دوست پسر داشته باشین و همینطوری خوش باشین و احساس سو استفادهاز نظر جنسی بهتون دست نمیده و اینو یکنوع احتیاج بدنی و روحی میبینین که هیچ ولی اکر میخواهین ازدواج کنین و تشکیل خانواده بدین مردی که زیر ۶ ماه اول ازتون خواسته جنسی داره رو حتما حتما ترک کنین چون با زبون بی زبونی داره بهتون علامت میده.اصولا برای شناخت 8 تا ۱۲ ماه کافیه برای ازدواج.در موردش کلی فقط صحبت کردن اونم بعد شناختای اصلی لازمه ولی نه عملش.ارتباط جنسی قبل ازدواج عشق رو منحرف میکنه عزیزان.
من خودم هدفم ازدواجه اولشم میگم ولی اینم میگم که باید همو بشناسیم ممکنه بشه ممکنه نشه و اگرم دیدم طرفم در خواست داره فوری ترکش میکنم.جوابشم نمیدم.من هستم که باید بفکر خودم باشم و از خودم مراقبت کنم.همون بهتر که درخواست کرد بزاره بره لا اقلتکلیفم مشخص میشه

سارا (۱۳۹۴/۰۵/۲۵) :

من کاملا با نظر سلمی جپن موافقم.گول نخورین.میخوان تضعیف روحیتون بکنن.مث ادم دزدها یا بچه دزد ها که با یک شکلات گولتون میزنن.اینو پادشاه ذهنتون کنین کسی از هر طریقی یا حرفی ازتون درخواست جنسی کرد ازش دوری کنین.تنهایی شرفش بیشتره تا بعدا خودتونو سرزنش کنین

سارا (۱۳۹۴/۰۵/۲۵) :

در ضمن اقای محمد رضا
شما اول لجای اینکه دیگری رو مقصر بدونین خودتونو اول مقصر بدونین و.مسولیت اشتباهتونو بگردن بگیرین.شما هم اشتباه کردین برای زنی که 2 سال اومده تو زندگیتون بی درد و رنج و مشکل اینقدر عزینه کردین.البته همه ماها برای هر تجربه هزینه دادیم نمیشه قصر در رفت عزیز.همین ماحرای شما باالعکس برای خیلی خانوما هم اتفاق میوفته که طرف روح و روان و وقت و پولشم گذاشته در جامعه ایران .پس مرد و زن در کار نیست.بجای افسوس کتاب بخونین تا راه زندگی و انتخاب درست تقریبی رو یاد بگیریم

مهیار (۱۳۹۴/۰۵/۲۵) :

خاک به سر دخترای کنن که ارزش خودشونو نمی دونن کارو به جاهای باریک می رسونن کمی قران بخونین و پیش خدا سجده کنین تا شما رو عفیف و پاک نگه داره …..بخدا جلوی شهوت رو گرفتن قبل ازدواج سخت نیست تنها نباید تو این رودخونه بیفتین وگرنه تا اخرش پیش می رین

معصومه حسینی (۱۳۹۴/۰۵/۲۵) :

کلا مردا موجوداته ناشناخته ایی هستن نمیشه شناختشون . به نظرم تنهایی خیلی بهتره

ممود (۱۳۹۴/۰۵/۲۶) :

عمو جانبيا پيش خودم توجيحت کنم حرف هيچ کس گوش نده يا خودم بيام توجيح کنم کجاىکارو از کاردان وباتجربه کافى عمو جان

rEza (۱۳۹۴/۰۵/۲۶) :

الکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی میگــــــــــــــــــــــــــــــه

یه بنده خدا (۱۳۹۴/۰۵/۲۸) :

بابا لعنتی ها چرا با پسری که دوستون داره دوس نمیشید همش مقصر خودتونید با پسری دوس میشید که هوایی ٬اون وقت انتظار داری تورو واسه سکس نخواد.در ضمن دختر این جوری هم کم نداریم !!!!!!

maedeh (۱۳۹۴/۰۶/۰۲) :

فقط ی کلام کسی ک تو رو واس ایندش بخاد هیچوقت باهات دوست نمیشه..

امین ظهیری (۱۳۹۴/۰۶/۰۵) :

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان
من پسر هستم و 17 سالمه شاید بگین مشکل عقبی دارم یا اسکل هستم ولی برام مهم نیس….
می خوام راجب پسرای دوره زمونه مون حرف بزنم واقعا برا جنسه خودم متاسفم که دختر رو فقط وسیله واسه خوشگذرونی میدونین دختر مقدسه بیشور چطور به خودت اجازه میدی بهش دس بزنی نامرد عوضی. ….میگن مقصر دختره چرا قبول میکنه ….خب قبول کنه که چی تو باید به تودت بگی من نباید بهش دس بزنم والا به خدا ……واقعا برا کسی که هنوز از پسرای امروزی دفاع میکنه متاسفام واقعا متاسفم. …

جوجه (۱۳۹۴/۰۶/۱۰) :

منودوست پسرم۴ساله باهمیم خانواده ها دوتامونم خبردارن ن تنها فقط اعضای خانوادمون بلکه تمام اشناهای دورونزدیکمون خبردارن بجز بابای من.خیلی باهم صمیمی هستیم همیشم واسه دیدنم میاد خونمون وفتایی ک تنهام رابطه ای باهم نداشتیم فقط درحد کارایی ک الان همه جامیشه دید.الان باخوندن صحبتهای شما خیلی پشیمون شدم ک تااین حد صمیمی شدیم تا دوسال اول حتی همدیگرو نمیدیدم ولی الان خیلی خیلی صمیمی هستیم خیلی پشیمونم ولی از علاقه ی عشقم مطمئنم ک واسه هوس نمیخوادم چون خیلی بفکر ابرو واین چیزاس اگه فقط واسه هوسش بودم ب کسی معرفیم نمیکردی ولی الان با تمون خانوادش درارتباطمو حتی ب عنوان عروس میشناسنم پدرشم هرروز بهم زنگمیزنه ن تنها پدرش همه ی خانوادشون.الان عذاب وجدان گرفتم چیکارکنم کمکم کنید لطفا

عشق چیه (۱۳۹۴/۰۶/۱۴) :

کاش همه پسرا مثل امیناقای ظهیری مرد بودن! بخدا خودمون نمیدونم با این دوستیای بی سرو ته چطور داریم به آینده هم لطمه میزنیم ، دوست پسر شما چند وقت دیگه شوهر یکی دیگه مثل خودت میشه و دوست دختر اون آقا زن یه بدبخت دیگه، فقط اینو بدونین خدا برا هر کسی یک جفت عین خودش آفریده پس اگه مورد خوب میخوای اول خودتو درست کن! یا حق

س.م (۱۳۹۴/۰۶/۱۵) :

شما حق صحبت راجع به گناه کسیو نداری چه برسه که بخوای با وقاحت لعن و نفرین کنی! هنوز 18 سالته و در واقع خیلی خیلی خیلی خام و بی تجربه ای و البته من بسیار دیده ام دو آتیشه هایی مثل شمارو که بعد از قبولی تو دانشگاه چه کارا که نکردن! الان یاد اون زمونا می افتم خندم میگیره! شما برو چند سال دیگه صحبت کن البته اونموقع دیگه انقدر آتیشت تند نخواهد بود بنا به دلایلی!!!

امید (۱۳۹۴/۰۶/۲۲) :

به نظر من رابطه در چار چوب باشه خوبه من پسر 22ساله هستم یکم زیبا رو هستم یک خانم شوهردار بد پیلم شده ولی خدا شکر فهمیدم باج ندادم اگه دخترا نخواهند پسر هیچکار نمی تونن بکنن ممنونم

علیرضا چادرباف (۱۳۹۴/۰۶/۲۳) :

سلام من امروز کسی که دو ماه باهش داشتم رفت البته از قبل بهم گفته بود اگه یک روز مجبور شم پاکت کنم چکار میکنی من تو این دو ماه عکس شماره نداد امروز که اومد سلام کرد بعدش گفت میخوام پاکت کنم قسمش دادم که عکس نشونم بده هر چی خدا رو قسم دادم مادر پدرشو قسم دادم فایده نداشت پاکم کرد گفت میخواد نامزد کنه گفتمش هنوز نامزد نکردی چت کن قبول نکرد سخته دو ماه شب روز ظهر سحر همه ساعت چت کنه از پیشت بره خیلی برام سخته کمکم کنید

مهلا (۱۳۹۴/۰۶/۲۴) :

سلام…من دوست پسرم بهم میگه دوستم نداره و بهم میگه اگه باهاش رابطه جنسی برقرار نکنم ولم میکنه میره…منم درخواستشو قبول نکردم و اون منو تنها گذاشت…اما نم دونم چرا نمی تونم باور کنم دوسم نداره و همش با خودم میگم شاید میخواسته با این درخواستش بفهمه من واقعا دوسش دارم یا نه؟؟چون همش بهم میگه اگه دوسم داری باید بهم اثبات کنی و واسه اثباتشم باید رابطه جنسی داشته باشیم…به نظر شما هم چین پسری منو دوست داره یا نه؟؟

ماهرخ اشراف زاده (۱۳۹۴/۰۶/۲۴) :

سلام دوستان :دختری که پیشنهاد همون پسرارو قبول کنه خودش هم یه چیزیش میشه چون الان انقدر سطح اگاهی ها رفته بالا که دختر هشت نه ساله هم اینارو میدونه پس کسی خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده نه !!!!

سلطان غم (۱۳۹۴/۰۷/۰۱) :

سلام راستش میخواستم. بگم که چند روزیه به خواهرم شک کردم احساس میکنم با یکی رابطه جنسی داره اخه همبشه وقتی میخواد باش بره. بیرون قبلش موهای بدنشو میزه تازگیا کرم بدن گرفته لباس زیر زنانه هم شبیه هم گرفته تورو خدا کمکم کنین??????

مرد (۱۳۹۴/۰۷/۰۲) :

چرا باعث جدایی زن و شوهر می شوید. بهتر نبود در ده نشانه……….بجای مرد کلمه پسر رو بکار می بردی؟د.خانم م 5 کلاس سواد داره.

reyhane (۱۳۹۴/۰۷/۰۳) :

ﺳﻼ‌ﻡ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ 16ﺳﺎﻟﻪ ﻫﺴﻢ.2ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﺑﺎ ﭘﺴﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﻡ 1ﺳﺎﻝ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﻩ ﺩﻭﺳﺖ ﺷﺪﻡ ﺍﻭﺍﯾﻞ ﺍﺻﻼ‌ ﻫﯿﭻ ﺣﺴﯽ ﺑﻬﺶ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﺑﮕﻢ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﯾﺎ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ ﺑﺎﻫﻢ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ.2ﻣﺎﻩ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻣﻦ ﻓﻬﻤﯿﺪﻥ ﻭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻣﺎ ﺑﻪ ﮐﻞ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ.ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺟﺪﺍﯾﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺳﯿﺐ ﺭﻭﺣﯽ ﺩﯾﺪﻡ ﻣﻦ.ﭼﻮﻥ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯼ ﮎ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﺑﺪﺟﻮﺭ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ.ﺑﻌﺪ ﭼﻦ ﻣﺎﻩ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﻤﻮ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﻮﺩﯾﻢ.(ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﻧﺒﻮﺩﯾﻢ).ﮔﻔﺖ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺟﺪﺍ ﺷﺪﯾﻢ ﻣﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺘﯽ ﮐﺸﯿﺪﻡ.ﻣﺜﻞ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺳﯿﺒﺎﯾﯽ ﮎ ﻣﻦ ﺩﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﺍﻭﻧﻢ ﺩﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩ.ﻭ ﺍﻻ‌ﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ ﮎ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﻢ ﺩﺍﺭﻩ.ﻣﻨﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺶ ﺩﺍﺭﻡ ﺷﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻭﻟﯽ ﺗﻮ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﺩﺍﺭﻡ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ.ﺑﺪﻡ ﺑﺎﻫﺎﺵ.ﻓﮏ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺩﻭﺳﺶ ﻧﺪﺍﺭﻡ.ﺍﻣﺎ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﭼﺮﺍ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯾﻢ.ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻣﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺪﻩ.ﯾﻌﻨﯽ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﮔﻪ ﺑﺎﺑﺎﻡ ﺑﻔﻬﻤﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺮﻩ ﮐﻮﭼﮏ ﺗﺮﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﺧﻮﻥ ﺩﻭﺗﺎﻣﻮﻧﻮ ﻣﯿﺮﯾﺰﻩ.ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻣﯿﺘﺮﺳﻪ.ﻣﯿﮕﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﺎﺩ ﺭﺍﺑﻄﻤﻮﻥ ﻣﺚ ﻗﺒﻞ ﺑﺎﺷﻪ ﺗﻮ ﺍﺯﺍﺩ ﺑﺎﺷﯽ ﻭﻟﯽ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﺎﺑﺎﺕ ﺑﻔﻬﻤﻪ.ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﯿﺎﯼ ﺑﺒﯿﻨﻤﺖ ﻭ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺩﺭﺩﺳﺮ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﻪ.ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺪﻩ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﺍﺯ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻭ ﺑﭽﻪ ﻭ ﺍﯾﻨﺎ…ﺧﻮﺩﺵ ﮔﻔﺖ 2ﺳﺎﻝ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﯿﺎﻡ ﺧﺎﺳﺘﮕﺎﺭﯼ ﮎ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯾﻪ ﺻﯿﻐﻪ ﺍﯼ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺨﻮﻧﯿﻢ ﮎ ﻣﺎﻝ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﯽ ﺧﯿﺎﻟﻢ ﺭﺍﺣﺖ ﺷﻪ.ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪﺵ ﻣﯿﮕﻪ ﻣﯿﺨﺎﻡ 25ﺳﺎﻟﮕﯽ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﻢ.ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻓﺶ ﭼﯿﻪ.ﺷﺎﯾﺪ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﯿﮕﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻧﯿﺲ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺑﻌﺪ ﻣﻦ ﺑﺎ ﮐﯽ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ.ﺷﺎﯾﺪ ﻫﻢ ﺍﺻﻼ‌ ﻣﻨﻮ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩ ﻫﻤﻪ ﺣﺮﻓﺎﺵ ﺍﻟﮑﯿﻪ ﺍﯾﻨﻢ ﮎ ﻣﯿﮕﻪ 25ﺳﺎﻟﮕﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﻬﻮﻧﻪ ﺍﻟﮑﯽ ﺑﯿﺎﺭﻩ.ﯾﺎ ﺷﺎﯾﺪ ﻫﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺗﺎ ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﻫﻤﻪ ﻋﺸﻖ ﻭ ﺣﺎﻻ‌ﺷﻮ ﮐﻨﻪ ﺑﻌﺪ ﮎ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪ ﺑﯿﺎﺩ ﻃﺮﻑ ﻣﻦ.ﭼﻮﻥ ﯼ ﺑﺎﺭ ﻫﻢ ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﭼﺮﺍ 25ﺳﺎﻟﮕﯽ؟ﮔﻔﺖ ﺩﻟﺖ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﻬﺖ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﮐﻨﻢ؟ﺗﺎ ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺧﻮﻧﻪ ﻭ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻭ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﻣﯿﺎﻡ ﺧﺎﺳﺘﮕﺎﺭﯼ ﺗﺎﺯﻩ ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺍﮔﻪ ﺑﺎﺑﺎﺕ ﺑﻪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺑﺎ ﻣﻦ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﮐﻨﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺑﮕﯿﺮﯼ.ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﻣﯿﮕﻪ ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﺗﺎ ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯽ.ﺣﺎﻻ‌ ﯾﻌﻨﯽ ﻣﻨﻮ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﺎ ﻫﻤﺶ ﺑﺮﺍ ﺳﮑﺲ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯾﻦ 2ﺳﺎﻝ؟ﻗﺒﻼ‌ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻪ ﺳﮑﺲ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﺩﺍﺷﺖ ﺍﻣﺎ ﺍﻻ‌ﻥ ﺣﺘﯽ ﻣﻨﻢ ﺑﮕﻢ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ.ﻭﻟﯽ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﻧﯿﺎﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻬﺶ ﺧﯿﻠﯽ ﻓﺸﺎﺭ ﻣﯿﺎﺭﻩ ﺍﻣﺎ ﻫﯿﭽﯽ ﻧﻤﯿﮕﻪ.ﯼ ﺑﺎﺭ ﺑﺎ ﯼ ﺯﻧﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍ ﺳﮑﺲ.ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﻢ ﮔﻔﺖ.ﻭﻟﯽ ﻣﻦ ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﻋﺎﺷﻖ ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺑﺮﻩ.ﭼﻮﻥ ﻣﺎ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺳﮑﺲ ﺑﻪ ﻋﺸﻖ ﺭﺳﯿﺪﯾﻢ.ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﺑﺎ ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺳﮑﺲ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻭ ﻋﺎﺷﻖ ﺷﻪ ﻭ ﺑﺮﻩ.ﻣﻦ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ؟

Sent from Samsung Mobile

مجتبی اژدری (۱۳۹۴/۰۷/۰۷) :

سلام خواهرم من بسیجی ام وعلاقه ای به این کارا ندارم این پسرتا هشت سال دیگه با هزارتا دختر اشنا میشه که از تو بهتره و همچی یادش میره به حرف پدرت گوش بده این دوستیا کشکی . کاشکی همه به ایه قران دررابطه دوستی های ایندوره توجه میکردن. خواهرم الگوت رو حضرت زهرا قرار بده . و صبر کم و گناه نکن تا خدا از فضلش یک همسر با ایمان بهت عطا کنه یا علی

Raha (۱۳۹۴/۰۷/۱۱) :

من با این که هم سن تو هستم و تا حالا پیشنهادات دوستی زیاد داشتم هیچ وقت دنبال این چیزا نرفتم
نه این که مومن باشم فقط به نظرم پوچ و بی معنی میاد
توام با این مشکل که الان دختر نیستی اینده درخشانی نخواهی داشت .
یا حق

ناناز فتوحی (۱۳۹۴/۰۷/۱۲) :

نمیدونم جوونا چشونه

sonia (۱۳۹۴/۰۷/۱۴) :

پسری که دختری رو واقعا با تمام وجودش بخواد هیچ وقت حاضر نمیشه کاری کنه که با پیش کشیدن این حرفا با این که دختر مخالفت میکنه بخواد با ادامه این بحثا اونو به مرور نسبت به خودش سرد کنه و باعث از دست دادنش بشه…همچین پسری ارزش بودن نداره

خر (۱۳۹۴/۰۷/۱۵) :

اینا همش حرفه چیزی که بخواد بشه میشه

بهی (۱۳۹۴/۰۷/۱۹) :

سلام بچه ها توروخدا دل کسی رو نشکونید چه دختر چه پسر همه دل دارن بخدا خیلی سخته آدم دلش بشکنه وقتی دل آدم میشکنه فقط دلش میخواد بمیره…

مینا (۱۳۹۴/۰۷/۲۱) :

سل

میخام تنها باشم (۱۳۹۴/۰۷/۲۵) :

سلام ب همه دوستان
بعداز اینک نظرات عزیزیان روخوندم دیگ ازهمه پسرامتنفرشدم آدم ب همون درس ودانشگاش برسه وخودشودرگیر این مساعل نکنه دغدغه اش کمتره راحتتره ….ممنون

گلبهار (۱۳۹۴/۰۷/۲۶) :

هیچ کدوم از حرفاتون دلیل منطقی نداره. ممکنه پسری رابطه جنسی باهات داشته باشه ولی بیشترازاونی دوست داشته باشه که خواستگاریت میاد و فقط بخاط اینکه ممامانش تورو پسندیده. همه چی که ازدواج نیست اینم توای زمونه که همه بخاط شرایط باهم ازدواج می کنند .

م (۱۳۹۴/۰۸/۰۱) :

البته باید بگم زنها هم موجوداتی ناشناخته اند…قابل توجه شما من خودم یه زنم

بنده خدا (۱۳۹۴/۰۸/۰۵) :

ببخشید اقای علی رضا به زنالعنت نفرست خودت انتخاب درستی نداشتی همه ی زنا باهم یكی نیستن

نگین رحیمی (۱۳۹۴/۰۸/۰۶) :

بخداراست میگه دل که رفت همه چیم میره

یه عاشق (۱۳۹۴/۰۸/۰۶) :

من 13 سالمه عاشق یکی ازفامیلامون شدم حتی براش میمیرم من بهش توجه میکنم ولی اون هیچ اعکس العملی نشون نمیده خیلی درموردش تحقیق کردم گفتن پسرشیطونی ولی جلوی من خیلی ساکته درصورتی که من همیشه شیطونم یه روزخواستم بادوچرخه توخیابون بزنم بهش انقدحالم ازدستش گرفته بودبهم بگیدچیکارکنم دیگه بریدم

بنده خدا (۱۳۹۴/۰۸/۰۹) :

داداش درسته زخم خوردی اما بد و خوب همه جا هست

صبا (۱۳۹۴/۰۸/۰۹) :

سلام
من دختری 27 ساله ام یه سال پیش از طریق چت با اقایی اشنا شدم که قرار بود برای کنکور ارشد راهنمایی بگیرم ایشون 5 ماه کوچیکتر از من بودن و هر دوی ما مطمین بودیم علاقه ای بهم نداریم و ایشون از روز اول تاکید میکرد قصد ازدواج نداره منم گفتم همچنین اما کم کم هر دو بهم علاقمند شدیم حدود 6 ماه بعد اولین دیدار حضوریمون بود با این که هر دو تاکید کردیم دست همو نگریم اما ایشون به شدت غیرتی بودن و اتفاقی همون روز یه اقا به من طعنه زد همون موقع ایشون ناخداگاه منو بغل کردن بعد از اون گرفتن دستم براش عادت شد به قول خودش ارامش میگیره یه بارم موقعی که داشتم حرف میزدم ایشون لبامو بوسید ولی هنوز میگه نمیخواد ازدواج کنه میگه خانوادم اجازه نمیدن زن بزرگتر بگیرم میگه تا خونه نخرم نمیتونم با اونکه به شدت صرفه جویی میکنه برای خرید اما برای من خرج میکنه درسته من هیچی ازش نمیخوام اما چون از شهرستان به دیدنم میاد میدونم خرجش زیاد میشه
گاهی حرف رابطه میزنه منم هر بار یه جوری طفله میرم که اون میفهمه میدونه خجالت میکشم اما بازم یکم پروووعه اما دست بهم نمیزنه تازگیا میگه دوسم داره میگه خانمی خودم به یکی دوتا از همکاراشم گفته نامزد داره حتی یکی از دوستام که خیلی خوشگله گفت میتونه توجهش جلب کنه اما اون به صلاحت گفته بود که تا منو داره هیچکس دیگه ای را نمیخواد اما میگه قصدش ازدواج نیست از طرفم با امدن خواستگار برای من به شدت عصبی میشه نمیدونم چه کار کنم ایا به این دوستی ادامه بدم یا نه با توجه به سنم نمیخوام فرصتامو از دست بدم

زهرا (۱۳۹۴/۰۸/۱۰) :

ای وای
:'-(

زهرا (۱۳۹۴/۰۸/۱۰) :

بچه ها برید فایل صوتی تکلونوژی فکرو گوش بدین. در مورد از خودشناسی به خداشناسی رسیدنه
این بچه بازیا هم ول کنید
موفق باشید

آ . م (۱۳۹۴/۰۸/۱۱) :

سلام . من 32 سالمه. ظاهرم خوبه . درس خوندم . خانواده خوبی هم دارم. اما خواستگار ندارم . از تنهایی خسته شدم. چند وقتیه با آقایی دوست شدم. پسر خوبیه. معرفتش رو همیشه ثابت کرده. اما نمیدونم چ جوری بفهمم منو واسه ازدواج میخواد یا نه

tork (۱۳۹۴/۰۸/۱۳) :

عمو جون برو عروسک بازی

فاطمه (۱۳۹۴/۰۸/۱۴) :

سلام من و خواستگارم بخاطر آشنایی بیشتر باهم در ارتباطيم البته همدیگرو ميخايم و جوابمون مثبته اما منتظر شغل ایشون هستیم تا بعد عقد کنیم.اما ایشون مدام از من آغوش ميخاد و ميخاد بدون برهنه شدنم ارضاش کنم چکار کنم?

بنیامین (۱۳۹۴/۰۸/۱۸) :

اما من فکر میکنم خیلی در حق پسرا نامردی کردین…
من یه پسر 19ساله ام که تا حالا با هیچ دختری دوست نبودم چون میدونم که دخترا خیلی احساسی هستن و زود وابسته میشن.از ته دلم برای دخترایی که قربانی شهوت پسرا شدن متاسفم…
با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هرچه خواهی کن

زهرا ف (۱۳۹۴/۰۸/۲۴) :

به نظر من اعتماد به هر مردی اشتباهه

محمود (۱۳۹۴/۰۸/۲۵) :

آقا.همتون یه چیزیتون میشه ها.من الان 32 سالمه و بیشتر اوقات خارج زندگی میکنم.تا اونجایی که میدونم خارجی ها اول با دختره رابطه جنسی برقرار میکنن بعد ازدواج می کنن.تا اون جایی هم که اطلاعات گرفتم و دیدم و شنیدم 95% ازدواج هاشون بدون طلاق بوده و خوب بوده.ولی نمیدونم چرا ایرانی ها اینجورین که بدون شناخت ازوداج میکنن بعد رابطه جنسی برقرار میکنن بعد طلاق میگیرن و میرن سراغ بعدی.ای لعنت تو هرچی پوله.کشور ما بیشترین تعداد طلاق رو داره.یه چیز دیگه که میدونم اینه که بیشتر دخترای این روزی از پسرای پولدار خوششون میاد و حتا براشون قیافه پسره و اخلاقش براشون مهم نیست.اگرم الان دارین فکر می کنید که من میرم خاج پس حتما پولدارم در اشتباهید من در خارج فامیل دارم و کارم یه جوریه که باید برم و اکثر پول رو جایی که براش کار می کنم بهم میده.

sanaz (۱۳۹۴/۰۸/۲۸) :

سلام دوستان، من پنج ماهه که با یک پسر اشنا شدم از دنیای مجازی خیلی به هم وابسته شدیم حتی بارها برایهم هم گریه کردیم رابطه خیلی عمیقی داشتیم حتی چند بار سکس چت هم داشتیم من رو به خانوادش معرفی هم کرده بود اما متوجه شدم با یک دختر دیگه هم چت میکرده باهاش به هم زدم اما دست وردار نیست میگه اشتباه کردم جبران میکنم یک مدت هست ولی بعد یک مدت گم میشه دوباره سرو کلش پیدا میشه خیلی بهش وابستم نمیتونم ترکش کنم میشه راهماییم کنید چیکار کنم چه کاری درسته و چطور فراموشش کنم

sonita (۱۳۹۴/۰۸/۲۸) :

کمک کنید دوستان چطور عشقمو که بهم خیانت کرده فراموش کنم

پانته آ خ (۱۳۹۴/۰۹/۰۲) :

من اصلا دخترایی که بندو آب دادن درک نمیکنم .آدم باید چارچوب اخلاقی داشته باشه و تحت هر شرایطی بهش پایند بمونه.نمیشه که از همه پسرا دوری کنیم آدم بعضی وقتا خیلی تنهاست و دلش میخواد قبل ازدواج عاشق شده باشه.ولی میتونی جلوی خودتو بگیری ک.چشاتو باز کنی به هر حرفش دقت کنی ببینی تو سرش چی میگذره.وقتی میخوای با پسری رابطه برقرار کنی یه لحظه به مادر و پدرت فک کن ببین داری از اعتمادشون سواستفاده میکنی.من 22 سالمه و اولین باره ک با پسری دوست شدم همه چی هم داره قیافه تیپ پول کار اما خودمو خراب نکردم … حتی اجازه نمیدم دستمو بگیره.حتی نمیذارم حرف و شوخیه نامربوطی بکنه.و اگه هدفش همچین چیزایی باشه که خسته میشه و میره.خدا میدونه که من 3 سال عاشق هم دانشگاهیم بودم همه ی شهر میدونستن چقدر عاشقشم دلم پر میزد واسه یه نگاهش اما یه روز گفت بیا با هم دوست بشیم ولی من رابطه جنسی میخوام یه دونه خوابوندم تو گوشش و رفتم تا یادش باشه من هرزه نیستم.پس.عشقو بهانه نکنید آدم عقل داره میدونه کی وقتشه که از اون آدم بگذره.پس چارچوب خودتونو رعایت کنید و اگه کسی به خاطر پاکیتون ترکتون کرد یا اخلاقش بد شد بدونین بی ارزش ترین موجود روی زمینه و حتی یه ثانیه دوستش داشتن اون اسراف محبت و خیانت به خودتونه.

منطق (۱۳۹۴/۰۹/۰۹) :

سلام من بامادرم زندگی میکنم وپدرندارم وتک فرزند هستم باپسری ازطریق دوستم اشنا شدم بعداز دوهفته باهم صیغه محرمیت خوندیم تا رابطمون حلال باشه ولی انقد …… شدیم که پردمو از دست دادم هروزش بهش گیرمیدادم که پردمو دوخت بزنه ودکتر پیدا کنه حالا هم هم برام دوختش زده بعدسه ماه ازش خاستم دائمش کنیم ولی میگه من زن نمیگیرم چون نامزدم بهم خیانت کرده وبه هیچکس اعتماد ندارم حالا من موندم تو دهوراهی چکار کنم لطفا کمکم کنید!!!

مریم (۱۳۹۴/۰۹/۱۴) :

سلام.من 28سالمه ولی گاهی حس میکنم اندازه یه دختر 10 ساله پسرارو نمیشناسم.چندین بار ازشون ضربه خوردم .هم روحی و هم مالی.تا اینکه الان دیگه ازشون حسابی میترسم و حاضر نیستم به ازدواج فکر کنم. چون نمیتونم بهشون اعتماد کنم.چهارسال با یکیشون قراد ازدوام داشتیم ولی کاری نکرد و قدم پیش نزاشت و گفت مادرم راضی نمیشه و باید صبر کنیم و من تمومش کردم برای همیشه ولی خیلی اذیت شدم.وچند وقت پیش پسر دیگه ایی بهم پیشنااد اشنایی برای ازدواج دادو ازم خواست که بریم بیرون و حرف بزنیم ولی نتونست جلو خودشو بگیره و درحد مرگ منو ترسوند و بعد که میخواست ارومم که دست گذاشت روی قران و قسم خورد که تا اخر باهام میمونه ولی من نتونستم باورش کنم. پسرا خیلی پستن بهشون اعتماد نکنین. عشقم وجود نداره حرفشونو باور نکنین . و وقتی گفتن عاشقتم شما سریع بگین … خودتی.

عطی (۱۳۹۴/۰۹/۲۳) :

22 سالمه … دوران نوجوانی شیطنت های زیادی داشتمو آدم های ناجور زیادی دیدم…خداوند معجزه های زیادی سر راهم قرار داد… اما اون طنش ها هنوزم تو وجودم هست… به عمرم مردی لایق و خود دار ندیدم …آخرین امید و تلاشم بعد از 4 سال تنهایی امشب نا امید شد… نمیشه از دیگران ایراد گرفت…انتخاب همه چیز با من و بدنمه و احترام به خودم اولویت همه چیز..شاید قسمت بعضی ها مثل من عشق نیست… اما تجربه شجاعت امروزمو بهم هدیه داد…تنهایی…شکر گذاری و خانواده ی سالم همه نعمت هایی هستند که هر روز شکر گذارشونم…قوی باشید دخترای عزیز ،گاهی به جای دل سوزوندن برای خودتونو عاشقی دنبال اهداف بالاتر برید…زندگی چیزی جدا از فیلم ها و رویا های دخترانه ی ماست… جامعه و از همه مهمتر فرزندان آینده ی ما به سلامتی روانی و شخصیتی همه ی ما نیاز داره.

mahtab (۱۳۹۴/۱۰/۰۴) :

سلام خواهش میکنم جواب منو بدید من یک ساله عاشق کسیم ک خیلی دوسم داره تو این یه سال باهم رابطه جنسی داشتیم ولی من الن عذاب وجدان دارم بهش گفتم نمیخام اینهمه گناه کنم اونم قبول کرد و گفت باهم حرف میزنیم همیشه هم کنارت میمونم و هرکاری واسه خوشحالیت انجام میدم ولی من میترسم که شاید یکی دیگه رو پیداکرده میترسم .آقایونی که پیام منو میخونید یک عشقی که از اول واسم جون گذاشته و واقعا عاشقم بوده وهیچوقت نتونسته دوریمو طاقت بیاره واقعا میتونه منو فراموش کنه یا یه دختر دیگه بتونه رابطمونو خراب کنه ؟توروخدا جواب بدید

رها (۱۳۹۴/۱۰/۰۶) :

بچه ها من پیاماتونو خوندم ولی ای کاش نمیخوندم همیشه من میکردم من مشکل دارم ولی ای کاش تو همین فکر میموندم

فاطیما (۱۳۹۴/۱۰/۱۲) :

عزیزم

ت (۱۳۹۴/۱۰/۱۹) :

عقده ای
مثلاً خیلی راستگو.ورشن فکر هستی
به نظر من که یه آدم عقده ای هستی

پرستو (۱۳۹۴/۱۰/۲۱) :

من 20 سالمه. با برادر زاده دامادمون.ساسان. 4 ساله ک دوستم تو این مدت هزار بار خونواده هر دومون از رابطه مون خبر دار شدن خیلی کتک خوردم خیلی حرف شنیدم ولی بعد یمدت باز بطرفش رفتم و بطرفم اومده. و چون اونم همسن منه نمیتونستیم واسه ازدواج تصمیمی بگیریم. دیشب کسی خونه نبود بابام و داداشم رفته بودن تهران و مامانم هم رفت بیمارستان همراه خالم باشه. ب منو خواهر کوچکیمم گفت ک بریم خونه یکی از دوستام. منم ک میخواستم ساسان رو بعد ی ماه ببینم سربازه. خدمتشم تا شهر ما یک و نیم ساعت راهه. گفتم ک وقتی ما از خونه میریم بیرون تو راه بیوفت و رسیدی بهم خبر بده. وقتی رسید من رفتم خونه ک دیدم مامانم قفل در راهرو رو عوض کرده و من کلیدش رو ندارم. بعدش دیگه مجبور شدیم تو حیاط باشیم ک وقتی تازه اومد تو حیاط مامانم ب من زنگ زد و گفت کجایی منم گفتم مامانم خونه دوستمم دیگه داریم فیلم نگا میکنیم بعد گفت شاید من برگردم منم گفتم باش و قطش کردم. بعدش خواهر کوچیکم ک خونه دوستم بود زنگ زد گفت مامان زنگ زده گفته آبجیت کجاس گوشی رو بده دستش منم گفتم خوابیده مامان. هر چی گفته گوشی رو بده دستش من گفتم مامان خوابه بیدار نمیشه و اونم گفته باش خب من دیگه بیمارستان نمیمونم الان برمیگردم. خواهرم همین رو ک گفت من ترسیدم و با ساسان رفتیم بیرون اون رفت سر خدمت و منم رفتم خونه دوستم. یعنی همش 5 دقیقه اونم تو این سرما تو حیاط بودیم. فردا ک با خواهرم اومدم خونه مامانم هی سوال جوابمون میکرد. من چون شب دیر خوابیدم خوابم میومد و باز خوابیدم و خواهرمم رفت سر امتحان. وقتی برگشت من هنوز خواب بودم ک خواهرم اومد و با گریه گفت آجی بیدار شو کارت دارم بیدار ک شدم گفت مامان دیده ک تو و ساسان از خونه اومدید بیرون و میگه خودمو می‌کشم. منم همین رو ک شنیدم رفتم پیش مامانم و دیدم حالش خیلی بده و چون میگرن داره تا یذره عصبی بشه میگرن میاد سراغش. با گریه التماسش کردم ک ببخشتم و بهش بفهمونم ک منو ساسان کاری نکردیم. ولی باور نکرد و فقط خودشو زد و داد میزد. بعد ب خواهرم گفت ک دیگه نمیخواد منو ببینه. من با گریه رفتم اون اتاق. رنگ زدم ب دوستم ک بیاد پیشم وقتی اومد گفت شاید مامانت خواسته بهت یدستی بزنه. چرا زود گفتی ک آره همچین چیزی بوده. مامانم الان حالش خیلی بده. وقتی ب ساسان گفتم خیلی باهام حرف زد ک زیر همه چی بزنم. بعدش ک الان خواستم با حرفاش یذره ارومم کنه ک گفت ازین دزدکی بازیا خسته شده. و تموم شد هرچی ک بینمون بود. الان دارم ب حال خودم گریه میکنم ک چرا خونوادمو رنجوندم واسه کسی و فقط بفکر منافع خودشه و خیلی راحت از من ک اون همه ادعای عاشقیم میکرد رفت. خیلی سخته خونوادت بهت بی اعتماد باشن فقط گریه میکنم. تروخدا واسم دعا کنید ک مامانم حداقل ب دوماد و پدرم و داداشم نگه. منو می‌کشن. واسم دعا کنید

اطلس (۱۳۹۴/۱۰/۲۲) :

عشق مقدسه…. عاشق اهل خیانت نیست…
این پسرا یه ی تو نیست… کدوم راسته دروغ… تنها چیزی که بهش فک میکنن رابطه جنسی… متأسفم براشون… خب لامصبا چقد نامردی هااااا

نگاررررررررررررررر (۱۳۹۴/۱۰/۲۵) :

سلام . سه سال با يك نفر بودم خانواده هامونم در جريان بودن (بجز پدرم ) و خيلي همديگرو دوس داشتيم. اونقدر رو اعصابم رفت و گير بهم داد تا ازش متنفر شدم. (دوست پسرم 25 سالشه) اونقدر ازش بدم مياد كه حاضر نيستم تحملش كنم الانم خاستگار دارم و ميخوام قبول كنم با اينكه حتي 1% هم حسي بهش ندارم و فكر ميكنم كه از نظر فرهنگي خانواده هامون زمين تا آسمون تفاوت دارن. و هيچ تفاهمي بينمون ديده نميشه . در ضمن 21 سالمه و پسري كه اومده خاستگاريم 9 سال ازم بزرگتره و انتظار داره كه مثل خودش پُخته باشم و سنجيده رفتار كنم. اين بزرگترين و دشوار ترين دو راهي زندگيمه. چكار كنم تو رو خدا كمكم كنيد فكرم خيلي مشغوله و شب ها خواب راحت ندارم.

sb (۱۳۹۴/۱۰/۲۹) :

نگار عزیز چاسه فراموش کردن یکی دیگه خودتو گول نزن و اگه علاقه ای به خاستگارت نداری قبول نکن

ZAHRA (۱۳۹۴/۱۱/۰۲) :

هیچ وق ب پسرا اعتماد نکنید حتی اگ بگ دوست دارم وقتی یکی رو دوسش داری بعد ی مدت میبینی ک ب خاطر کوچکترین مشکل ترکت کرده هم پیش خونوادت خراب میشی هم داغون وشکسته میشی

نگاررررررررررررر (۱۳۹۴/۱۱/۰۵) :

Sb جان ممنونم بابت راهنمايي و نظرت
اما خب الانم بلا تكليفم ، علاقه كم كم بوجود مياد ، و توي همه رابطه ها هم مشكل و جر و بحث هست
همين كه يه نفر باشه كه سايه بالا سرت باشه و بتوني بهش تكيه كني و از همه مهم تر دوستت داشته باشه خودش يه قدم بزرگ توو زندگي آدم به حساب مياد
اون پسره هم به درد من نميخورد و فكر ميكنم كه تا حدودي هم اون و هم من با اين مسئله كنار اومديم
انشاءالله هرچي خيره همون ميشه
آرزوي شادي و خوشبختي دارم واسه شما و همه ي دوستان …

سارا (۱۳۹۴/۱۱/۱۰) :
سانای (۱۳۹۴/۱۱/۱۴) :

درسته که خیلی دلتون پره ولی من کاملاباشماموافقم واقعاچنین افرادی که بدون فکرکردن به آینده شون باهرکس وناکسی رابطه برقرارمیکنن توآینده توقع دارن بادختریاحالاپسرآفتاب مهتاب ندیده ازدواج کنن وبدبختشون میکنن وواقعاچه دل هایی روکه نمیشکنن من بهتون حق میدم ناراحت باشید دوست عزیز

سانای (۱۳۹۴/۱۱/۱۴) :

پانته آ جون عاشقتم یعنی گل گفتی اصلایعنی ضربه فنی کردی نمیدونم چطوری نظرتوتوصیف کنم…………ممنون بابت صداقتت دوست عزیز

سانای (۱۳۹۴/۱۱/۱۴) :

نه نه دختر گول نخوریا اتفاقا این توبودی که اونوامتحان کردی باورکن بهت افتخارمیکنم که تن به خواسته اش ندادی آفرین

شاد (۱۳۹۴/۱۱/۱۴) :

دوستان به كسي اعتماد نكنين با دو يا سه بار ديدن و صحبت كات كنين بخواد مياد اما به عشق اعتقادي ندارم فقط ترشح هورمونهاست تو يك زمان كوتاه تا وقتي به طرف نرسيدين، انسان به چيزي نرسه بهش عطش داره و ميشه عاشق
حال اگه برسه يك مدت بعد ديگه اون حس رو نداره چون از ديدنش هيجاني نميشه چون هورمونها ترشحشون كمتر شده پس گذشته رو بذارين كنار و زندگي جديد با آدمهاي خوب كه اطرافتون هستن شروع كنين اگه احساسات و وابستگي قبل رو بذارين كنار ميبينين افراد خوب زيادي دوروبرتون بوده كه نديدين چون با يك نفر هيجاني ميشدين و كسي رو نميدين

الناز (۱۳۹۴/۱۱/۲۲) :

ایول دختر…خوشم اومد حسااااابی….کاااااااااشششش بقیه دخترا هم مثه تو بودن…اینجوری پسرای هوس باز خوب ادب میشدن

م،غ (۱۳۹۴/۱۱/۲۲) :

یک سؤال خیلی حیاتی خواهش میکنم جواب بدید درسایت همسر یابی از من خواستگاری کرده باهم صحبت کردیم همش خانومم خانومم میکنه دوست دارم وعشقمو ازین حرفا میگه ولی همش بعضی وقتا دوس داره همش از رابطه جنسی حرف بزنیم و میگه میخوام بیام پیشت راه دور هم هست متولد 1369هست
اگرم بیاد رابطه جنسی میخواد حتما حالا این منو واقعا برای ازدواج میخواد؟

SAjAD (۱۳۹۴/۱۱/۲۷) :

ب هیچ وجه ….فقط شمارو بخاطر رابطه جنسی میخاد …مطمعن باشید ….من پسرم می دونم

soso660 (۱۳۹۴/۱۱/۲۸) :

فکر کنم شوهرم هوس بازه چیکارش کنم؟

رحمان (۱۳۹۴/۱۲/۰۳) :

Man khodam pesaram har 10 khososiat ke goftin daram valii chandin sale fagat mitonm 1nafaro dost daste basam bahas basam

@soltansedabandr (۱۳۹۴/۱۲/۰۳) :

ایشون فقط برای رابطهٔ جنسی میخواد بیادپیشتون وتمامی حرفاش بهتون میخوادتامیادپیشتون کارش خراب نشه

الیسا (۱۳۹۴/۱۲/۰۸) :

همه خیلی قشنگ توضیح میدن و راهنمایی میکنن.آیا امکانش هست دختر و پسر جذب هم نشن .قانون طبیعت هس مگه اینکه تو سن کم ازدواج کنن که الان این غیر ممکن شده و حتی اشتباهه.اما پسرها پول و کار و سرمایه ندارن ازدواج کنن پس میرن دنبال زن های مطلقه و خانمهایی که راحت با مردها رابطه جنسی دارن.پس تکلیف دخترها چی میشه؟پسرها ارضا میشن با صیغه هاشون، دخترها تو حسرت رابطه جنسی و عشقبازی می مونن.در آخر میشن35سال به بالا افسرده و تنها بدون عشق و ازدواج و خلا جنسی.حالا شما هی بگین دوست نشو پاک بمون.تو حرف راحته تو عمل سخته!!!!آدم تا کی تحمل کنه؟؟؟؟

Nika,نیکا (۱۳۹۵/۰۴/۰۷) :

به نظر من دختر ها خودشان مایل هستن
من الان 33 سال دارم
وا دو سال هم است که ازدواج کردم
ولی هیچ مشکلی ندارم

zahra (۱۳۹۵/۰۴/۱۵) :

سلام بچه ها،خواهر و برادرای گلم، خواهش میکنم به این دوستیا و آشناییا ها اعتماد نکنین و بذارین خدا خودش بهترین همسر رو براتون انتخاب کنه،ایشالا همه جوونا عاقبت بخیر بشن.
امیدتون همیشه به خدا باشه

نگین (۱۳۹۵/۰۴/۱۶) :

سلام دوستان..من 18 سال دارم..یک سال پیش اولین بار با پسری دوست شدم.بهم گفت میخوام با هم ازدواج کنیم.تا الان ادامه دادیم.عشقم بهش خیلی زیاد شده.طی این یکسال دستمونم به هم نخورده بود ولی از وقتی که ملاقات های حضوریمون شروع شدن خیلی به هم گرایش داریم….طی این ملاقات هامون سعی میکرد بهم نزدیک نشه ولی کاملا احساساتشو درک میکردم سخت بود براش….برای منم خیلی سخته…چون بخاطر اعتقاداتم نمیتونم راحت باهاش در رابطه باشم بهش گفتم فقط و فقط تا اخر عمرم با تو میمونم…حتی اگه به هم نرسیم فقط به تو فکر میکنم….این حرفارو زدم که حس عذاب وجدان نداشته باشم…یا بتونه اعتمادشو بهم نگه داره…میدونم کارم درست نیست…عقلم میگه ولی خیلی عاشقشم اصلا این حرفا دیگه حالیم نیست نمیدونم چجوری خودمو نجات بدم..فعلا هیچکدوممون شرایط ازدواج نداریم…ولی میدونم که واقعا دوسم داره و واقعا دوسش دارم

اردلان (۱۳۹۵/۰۴/۱۸) :

سلام.خیلی جالب بود حرفای همه برام.
میخام چند تا تجربه رو به زبون ساده و عامیانه بگم
1.زود قضاوت نکنید
2.عشق بی رابطه جنسی عشق واقعی نیست.جمله معروف دکتر شریعتی که یادتونه
3.عشق یک بار به صورت واقعی اتفاق میفته دختری ک بعد اولین پسر ب پسر بعدی اجازه رابطه نامشروع میده . . . .!!!
4 .این قانون که پسر دخترو گول میزنه تا . .. .یک چیزی هست که راحت میتونم بگم هزاران سال پیش بوده
5.متاسفانه برای اثبات عشق پسر به دختر فقط یک راه مطمن وجود داره که بفهمید پسر عاشقه یا نعع،اون یک راهم همون سکسه.اگه پسره بعد اولین سکس ازت سرد شد یعنی . . .
خیلی پسرا هم هستن وابسته سکس با دوس دختر میشن ک از روی اجبار پسره ابراز احساسات میکنه
***آخرین حرفم اینه که کشور ما دقیقا قانون جنگل حاکمه هر کی زرنگ تره کمتر ضرر میکنه.دختری هست که از پسر زرنگ تره با هزار نفر. . . .هست ب پسره میگه عاشقتم ،،پسری ام هست که زرنگه نون زرنگ بودتشو میخوره و کارشو انجام میده
گناه هر کسم گردن خودشه
ولی به عقیده من گیرم دختره با پسره سکس کرده و پسره ولش کرده،،****خب دختره بیشتر از پسره لذت برده چیزی ک از دست نداده*****الان توی جامعه ما من خودم با هر مدل دختری دوست میشم 90%اوپن هستن
دخترایی هم ک رو ندارن بگم ما فلانیم میگن حلقوی ام
ببخشید انقد رک حرف زدم.
دختری که یک پسر رو دوست داشته و از روی عشق رفته بغلش من دست رو قران میذارم که این دختر از هزار تا دختره ک دست پسر نخورده پاک تره.
نه عذاب وحدان بگیرید نه افسرده بشید
فقط و فقط دیگ تکرار نکنید
دوستون دارم.

هل (۱۳۹۵/۰۴/۲۱) :

کاملاموافقم بدترین چیزممکن اینه که به خاطریه پسری که باتدهمام وجودت دوسش داشتیو بره بعدش پیش خانوادت خراب شی روت نشه توچشمای مامانت نگاه کنی دوستی باپسراشتباه ترین چیزممکنه چون اگه اون پسرواقعابهت ارزش بده هیچ وقت این اجازروبه خودش نمیده که بهت پیشنهاددوستی بده

هل (۱۳۹۵/۰۴/۲۱) :

اصلابرای ازدواج نمیخوادوقتی که رابطشوبرقرارکنه میره به نظرمن اگه توبرقراری رابطه بذاری تشنه بمونه ونذاری بهت دست بزنه ازتوخوشش بیادواون موقع شایدبرای ازدواج پاپیش بذاره امابه نظرمن کلااین رابطه روکات کن چون امکان داره برای برقراری رابطه توروتوشرایطی قراربده که کاری ازدستت برنیاد

هل (۱۳۹۵/۰۴/۲۱) :

ایشالله همه چی درست میشه .پسراهمینن توبدترین شرایط ولت میکنن بابهونه های خنده دارومسخره.این برات شدعبرت که دیگه ااشتباهوتکرارنکنی .بامامانت حرف بزن بهش قول بده مطمین باش پشتت درمیاد تاجایی که میتونی اعتمادشوجلب کن هیچ کسی مثل پدرومادرادم خیرادمونمیخوان.

هل (۱۳۹۵/۰۴/۲۱) :

واقعابهترین حرفوزدی.مشکلاینجاست که بعضی دخترابدجوراحساساتین وباهمون جلومیرن عقلشونوکاملامیذارن کنارفکرمیکنن اگه احساسی رفتارکنن اون پسرتاتهش میمونه امازهی خیال باطل

هل (۱۳۹۵/۰۴/۲۱) :

یه حس زودگذره.این چیزاواسه توزوده فکرمیکنی دوسش داری سرتوگرم چیزای دیگه کن

زهره (۱۳۹۶/۰۱/۰۷) :

سلام….دوستان یک خاهش تو رو ب جون عزیزاتون با احساس یک دختر و زن بخاطر شهوت بازی نکنین بخدا داغون میشه شخصیت کل زندگیشوت از هم میپاشه ..اخه بخاطر شهوت زود گذر شما یک.عمرش تباه میشه …تو رو.بخدا منصف باشین …این همه خانوم که کارشون فقط بر طرف کردن نیاز جنسیه .برین سراغ اونا …خاهش

پرهام (۱۳۹۶/۰۱/۱۲) :

سلام دوستان الان که دارم پیام مینویسم ساعت ۱:۳۷ دقیقه بامداده
تاریخ پیام های بعضیاشون مال چند سال پیشه
این نشونه میده این مساعل از قبل بوده تا اینده تم خواهد بود

من گوینده و دوبلر هستم
قدمم ۱.۸۶ خدا بالاسر شاهده اصلا با دختری رابطه نداشتم و اهل دوستی هم نیستم
خیلی روانشناسی رو دوست دارم و خوندم به این دلیل خواستم اصلا عشق و تجربه نکنم
تا این که با یک بازیگر تیاتر تو شهر دیکه اشنا شدم کلی بهش پیام میدادمو پیام میداد
چند ماه تا این که برای یک کار انیمیشن رفتم تهران و دیدمش . . . . .من خر یک دل نه صد دل عاشقش شدم
چند ماه باهش دوست بودم از اطراف میشنیدم که با بعضی کارگردان و بازیگر ها رابطه دوستی داره اما من خر نمیفهمیدم میگفتم نه چهرش خیلی معصومه !!!

اینقدر وقت گذاشتم براش شب روز که از کار های خودم عقب میفتادم بهش خیلی گیر میدادم این اخریا خیلی دستش برام رو میشد
(راستی مادرشونم دیدم و کلا دوستی پنهانی نداشتیم . . .یعنی هر دختری دوس داره یک خری مثل من پیدا باشه صداش شبیه الن دلون باشه هیکل و قدش خوب باشه و از همه مهم تر غیرتی باشه و رابطه ای نداشته باشه)

اقا اخریا بهم گفت که اصلا دوست نداشتم و عاشقتم نبودم

تو چرا عاشق شدی … … …!
تواین مدت خیلی بهم ضربه وارد شد چند بار اون شکست عشقی از بقیه خورد :|

الان به خدا قسم داشتم نظراتتون رو میخوندم که دیدم ی شماره ناشناس پیام داده فکر کردم مزاحمه گفتک از خواب پروندیم

فهمیدن همون دخترس گفت عشقم فک نمیکردم بدون مث خوابت ببره ببخشید

بعدش زنگ زدم دیدم خط خاموشه

اصن داغون شدن ببینید این چه قدر وقیحه
خلاصه این که چه پسر یا دختر خیلی پاک باشه میشه طعمه گرگ های این چنینی

مصی (۱۳۹۶/۰۱/۱۲) :

سلام.خدا بکشه هرچی پسر اینجوریه…یکیش گیر من افتاد…خودمم نفمیدم واس دوستی میخادم یا ازدواج…خدا شفا بده این ادمارو…

A.m (۱۳۹۶/۰۱/۱۲) :

سلام خدمت دوستان.یعنی دخترا وقتی یه پسرو محکوم میکنن خیلی خوبن انگارکه خودشون فرشته ان همه پسرا یه بار عاشق میشن که همه چیزشونوپای اون عشق میدن ولی اگه دختراون خرابش کنه وشکست بخوره دیگه اون پسر هیچوقت عاشق نمیشه حتی عاشق زنش وفقط میخوادانتقام بگیره پشت هرپسره بااین خصوصیات یه دختره که اونو اینطوریش کرده
بعدشم فقط پسرا نیستن که شهوترانن دختراهم اینطوری هستن
درآخراین روابط اصلا خوب نیست ولی درست نیست فقط پسرارومقصر دونست

اهورا (۱۳۹۶/۰۱/۱۳) :

سلام من سه ساله عاشق دختر خالم شدم همسنیم یعنی اون هفتادو روز بزرگ تر از منه حقیقتش اولش به خاطر زیباییش جذبش شدم ولی بهدش که فهمیدم دوست داشتن چیه دیدم خیلی هم به هم میایم و در یه سطحیم. ولی اون خیلی تودارو محافظه کاره به خدا قسم به خاطر اون و به احترامش چشممو به روی خیلی از دخترای دیگه بستم و اینکه اون عشق اولمه و همینطور داره سنمون میره بالا و اون همش به تحصیلش داره ادامه میده البته یه کارایی هم کرده که متوجه شدم عشقم یه طرفه نیس ولی بازم میترسم یه بار بهش به صورت پیام گفتم دوستت دارم و اون گفت که به درد هم نمیخوریم و نه گفت و من تادو سال افسرده شدم و پشیمون ولی بعد از اون قضیه دو سه بار که رفتم خونشون ازم خاست یه کارایی براش انجام بدم مثلا براش لب تاب بگیرم و … ولی این منو میترسونه که اخر بهم بگه نه دارم ریسک بزرگی میکنم رو زندگیم بهترین روزای عمرم با ناراحتی داره میگزره دختر خانوم عزیز بهم راهنمایی بدین لطفا چکار کنم که ناراحتش نکنم و ازش جواب بگیرم واقعا نمیدونم چکار باید بکنم

عذاب وجدان (۱۳۹۶/۰۱/۱۶) :

با یه پسری دوس شدم که بهم می گفت عاشقتم و دوستت دارم زیاد واسم خرج می کرد وقت میذاشت با اینکه تا حالا دست هیچ پسری بهم نخورده اجازه دادم باهام رابطه برقرار کنه.ولی کم کم علاقش کمتر شد کمتر خرج کرد.ولی من زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود و من باهاش رابطه برقرار کرده بودم . خیلی پشیمونم چون اولین رابطه جنسیم بود. بنا به خواسته اون و چون دوستش داشتم. ولی هیچ وقت ازش نمی گذرم

مریم (۱۳۹۶/۰۱/۲۱) :

چه چیزای وحشتناکی آدم می فهمه…
نمی دونم چرا دوستی با جنس مخالف مد شده
من خانواده م مذهبیند ولی به مذهب هم کاری نداشته باشیم برای چی خودتون رو بدبخت می کنید؟ منظورم هم پسرهاست هم دخترها. من عاشق نشدم ولی می دونم خیلی سخته. با جنس مخالف دوست نشید که بعدا ضربه بخورید. من فکر می کنم حتی ممکنه بعد از ازدواج هم دلتون هنوز گیر اون بی وفایی باشه که ولتون کرده.
خداروشکر می کنم از اول با کسی دوست نشدم و دعا می کنم هیچ وقت نشم.
امیدوارم ازدواج موفقی داشته باشم چون خیلی حساس و احساساتیم.

حصین (۱۳۹۶/۰۱/۲۲) :

خانم های عزیزی که قبل از ازواج رابطه جنسی داشته یید حتما به خاستگارتون این مسله رو صادقانه بگید و به هیچ عنوان فریبکاری نکنیید چون اون بنده خدا گناه داره

مریم (۱۳۹۶/۰۱/۲۲) :

در جواب اهورا
چرا انقدر پیچیده ش می کنی؟ خب برو خواستگاری اونوقت می فهمی واقعا دوستت داره یا نه و گرنه این که بگه برام فلان کار رو بکن به نظرمن شبیه بهره کشیه. شایدم قصدم این نباشه.
بالاخره وقتی بری خواستگاری یه جواب مطمئن می گیری. 😊

کال می نیما (۱۳۹۶/۰۱/۲۴) :

عجب…تنها نتیجه ای که میشه از کامنتا گرفت اینه که اگه کسیو دوس داشتیم باهاش رابطه جنسی برقرار کنیم.جالبه هر کی بزرگ میشه میره تو کار رابطه جنسی.یکم متفاوت باشید.

نسیم (۱۳۹۶/۰۱/۳۰) :

با سلام
به همه دوستان عزیزم…امیدوارم هر جا که هستید موفق و شاد باشید.
من خانم خیلی زیبایی نیستم…ولی به خاطر شرایط تحصیلی و کاری موفقی که داشتم خیلی خواستگار داشتم.از بین این همه خواستگار شرایط یکی و قبول کردم.و با اجازه خونوادم قرار شد یه مدتی با هم آشنا بشیم.اولش خیلی مودب بود.و تا چند هفته بعد آشنایی تصمیم گرفتیم عقد کنیم…البته شرایط کاری آقا پسر خوب بود.ولی برای یه ماموریتی شهر دیگه بود.گفت بعد برگشت کار رو تموم می کنیم…تو این مدت اخلاقش عوض شد و گفت یه روز همو ببینیم و با هم رابطه برقرار کنیم..دلیلش هم این بود که ما که قراره عقد کنیم پس بیا با هم راحت باشیم…البته اینو بگم که آخر هفته ها رو می اومد از ماموریت شهرمون و دوباره میرفت…بعد شنیدن این حرف خیلی به هم ریختم…و گفتم نه…هرگز نمی خوام با این ننگ و بی آبرویی ازدواج کنم…یه شب و تا صبح سر سجاده گریه کردم…صبحش گفتم خداحافظ نمی خوامت…به خونوادم هم گفتم ما با هم تفاهم نداریم….بعد اینکه بهش اس دادم و خدا حافظی کردم بهم گفت…تو خیلی املی…گفتم هر چی که هستم می ارزم به صدا آدم مثل تو که هوس رو با روشنفکری اشتباه گرفتی…اوایل سال ۹۴با همسرم آشنا شدم و بعد آشنایی و جفت و جور شدن کار همسرم ازدواج کردیم…و الان خیلی خوشبختیم….و بی نهایت همو دوست داریم…همه تو خونواده همسرم و خودم حسرت زندگی ما رو میخورن…من از همتون میخوام چه دختر و چه پسر همتون خوب باشید و جفت خوب خودتونو پیدا کنید…برا همتون زندگی خوبی رو آرزو میکنم…راستی قراره مامان بشم دعا کنید خدا بهم یه نی نی سالم و صالح بده…

مهسا (۱۳۹۶/۰۲/۰۵) :

ب نظرم اگه واقعا دو نفر همو بخوان..این حرفا نیس که واااای اگه ب من دست بزنه منو برا حوس خواسته یا اگه دست نزنه برا خودم خواسته .آخه عزیز من یارو نمیخواد عکس یادگاری بگیره ک..بعدشم از نظر من دو نفر بایدهمه چیز مختلف همو بسنجن بعد ازدواج کنن..من خودم ازدواج کردم با پسری ک باهاش رابطم خیلی معقول و با حد و مرز بود..الانم یه دختر ۷ ساله دارم..و پیسنهاد میکنم تو هر قسمت از رابطه عاقل باشین فقط همین..

مهسااذری (۱۳۹۶/۰۲/۱۰) :

سلام نظرات اکثر دوستان رو خوردم و دلم به حال همجنسام واقعا سوخت.تا چه اندازه میخواین خودتونو غرورتونو زیر پا بذارین و به خاطر عشق تن به هر خواسته ای بدین؟لطفا یکم خودتونو دست بالا بگیرین یکم به تنتون به روحتون ارزش قایل شین فوقش که چی؟ترکتون میکنه و میره خب بره بدرک مگه کی با رفتن کی مرده؟کسی که شمارو به خاططر اندامتون بخاطر این مسائل میخواد بهتره بره هرچه زودتر این مرد مرد زندگی نمیشه چون تقوا نداره.دخترا هرچی مغرورتر باشین هرچی خودتونووو دست بالا بگیرین ارزشتون بیشتره بیشتر بدنبالتون میان بیشتر جذبتون میشن من خودم ۴ ساله با یه نفر هستم حتی نمیذارم دستمم بگیرم چرا؟چون ارزش دست من خیلی بیشتر از این حرفاس هروختم که دیدم ادا اصول در میاره یه مدت جوابشو ندادم باز خودش افتاد دنبالم علی رغم اینکه خیلیم مغروره ….لطفا به خودتو بها بدین و شخصیت قایل باشین به روح و نفستون و وجودتون

مهتاب (۱۳۹۶/۰۲/۱۰) :

سلام میشه کمکم کنین دوماههیه با پسری دوس شدم من خودم رابطه جدی نداشتم قبل اون اما اون با دخترای زیادی بوده با همشونم سکس ذاشته الان ک دوماه باهمیم ازم رابطهمیخواد از پشت من نوزده سالمه و اینکه میگه اکه ما نیاز همو برطرف نکنیم کی بکنه خلاصه نمیدونم چیمار کنم

رزا (۱۳۹۶/۰۲/۱۴) :

سلام. یه سوال داشتم؟۵ ساله کسی رو دوست دارم . ولی مطمئن نیستم اونم دوسم داره یا نه . الانم خارج از کشوره .یه روز بهش گفتم دلت برام تنگ نشده گفت تنگ شده باشه چیکار می توتونم بکنم.و…ازتون راهنمایی می خوام

barnsa (۱۳۹۶/۰۳/۱۸) :

لطفاراهنماییم کنیدسه سال پیش ازدواج کردم شوهرموخیلی دوس داشتم امااون بدترین بدیهارودرحقم کردمن همیشه گذشت میکردم وهمیشه بازبی مهری میدیدم تااینکه ظرفیتم پرشدترکش کردم اومدم پیش خونوادم خیلی منتظرش موندم امانیومدکم کم به تنهایی عادت کردم تااینکه بایکی آشناشدم که تمام کمبودمحبتایی روکه داشتم درحقم کردامابه گناه افتادم وبینمون رابطه شکل گرفت میخاستیم بعدازاینکه کلاازشوهرم جداشدم ازدواج کنیم امابینمون مشکلاتی رخ دادکه دیگه نشدازدواجمون حتمی شه حالابشدت بهش وابسته شدم امااون دیگه نمیخادازدواج کنیم ازطرفی هم همسرم بشدت پشیمون شده ولی من دلسردم بهش لطفابگیدچکارکنم من نمیتونم یه ثانیه هم فکرجدایی ازاون مردروکنم ازطرفی هم دلم واسه همسرم میسوزه سرچندراهی گیرکردم راهنماییم کنید

.pani (۱۳۹۶/۰۴/۱۵) :

خانوما یک کلام میگم تجربه ۲۰ ساله تم هست به هیچ هنوان وارد رابطه جنسی نشین اگر قصد ازدواج دارین اگر هم بترسید به یرتون میاد همیشه مثبت باشین تا مثبتم کنارتون بیاد وقتی بدبین و بی اعتماد باشید باور کنین تمام مردای فریبکارم دورتون پرسه میزنن قانون جذب هست

S.d1 (۱۳۹۶/۰۴/۲۱) :

Barnsaعزیز مردی که شما رو نخواد به این معنیه که بهتون علاقه نداره پس شما با فک کردن به اون فقط خودتونو ازار میدین دوما همسر اولتون اگر واقعا شما رو دوست داشت هیچ وقت نمی ذاشت اون رو ترک کنین و حالا پشیمان شدنش هم به قول معروف برا این است که بعد جدایی با شما همه کارهاش رو کرده و دیده هیچی مثل شما نیس و به نظر من برگشتنتون هیچ فایده ای نداره کسی که یکبار شما رو به راحتی از دست داده بار دیگر هم به هر بهانه ای شما رو ترک میکنه حالا انتخاب با خودتون هست البته من فقط نظر خودم رو گفتم.

یه دختر (۱۳۹۶/۰۴/۲۲) :

می دونید درد اصلی این رابطه ها کجاست؟
اینکه با همه ی وجودت می دونی طرفت واسه رابطه ی جنسی میخوادت و هدف ازدواج و اینا تو سرش نیست،ولی مجبوری باهاش ادامه بدی.
چون بارها شاهد بودی که وقتی باهاش کات میکنی در حد مرگ پشیمون میشی که رهاش کردی،چون تنهایی،چون خونوادت اونقدر آزارت میدن و وضعیتت خونه آشفته و متشنجه و تو مجبوری واسه فرار از اونا با چنین پسری معاشرت کنی.
می دونی راهت و روشت اشتباهه و بی مقصده ولی مجبووووری ادامه بدی مسیرو.

پارسی وان (۱۳۹۶/۰۴/۲۷) :

سلام
اینکه نشد دلیل لطفا خودتون رو اینجوری گول نزنید.