نرم افزار مدیریت

فرار پسر 13 ساله با مرسدس

مجموعه :گوناگون

به گزارش روز جمعه جام جم آنلاين به نقل از خبرگزاري فرانسه،  پسر 13 ساله سوار بر مرسدس پدرخوانده اش مسافت 1000 كيلومتر در خاك اروپا را پيمود اما قبل از رسيدن به لهستان در آلمان دستگير شد.

پسربچه با زرنگي توانست از تمام ايستگاه هاي عوارضي اتوبان ها و نيز از مرز دو كشور ظرف دو روز عبور كند. او كه در شهر مونتبلونا شمال ايتاليا زندگي مي كند از مرز اين كشور با اتريش و سپس از مرز اين يكي با آلمان عبور كرد.

پسربچه به دليل اينكه پدر و مادرخوانده اش موبايل او را براي استفاده بيش از حد مجاز ضبط كردند با آنها مشاجره كرد و سپس گذرنامه و 200 يورو پس اندازش را برداشت و سوار بر مرسدس پدر خوانده اش راهي لهستان شد.  

والدين او خيلي زود حدس زدند كه پسرشان تلاش خواهد كرد تا خود را به زادگاهش برساند. آنها با پليس ايتاليا تماس گرفته و درخواست كردند در مسير احتمالي وي ماموران هشدار لازم را براي پليس ساير كشورها  صادر كنند.

در پي اين هشدار پليس آلمان پسربچه را در 200 كيلومتري مرز لهستان متوقف كرد.

الئونارا اسپداتي رئيس كارابينيئر(پليس ژاندارم ايتاليا)  شهر مونتبلونا شمال ايتاليا به  خبرگزاري فرانسه گفت: ظاهر پسر بچه بيش از سنش بوده و 16 ساله به نظر مي رسد. با اين حال،  او موفق شد در طول مسير بنزين بزند، از ايستگاه هاي عوارضي اتوبان ها و دو مرز عبور كند. واقعا تعجب آور است.

به گفته وي، پسربچه دلش براي لهستان تنگ شده و مي خواسته خواهر واقعي اش را دوباره ببيند.

وي افزود: پس از بارگرداندن بچه نزد پدر و مادر خوانده اش سرويس هاي اجتماعي تحقيقاتي را در مورد شرايط وي در اين خانواده انجام خواهند داد. مترجم: بهرام افتخاري.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب نرم افزار مطب نرم افزار رستوران