تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

خشم دایی در کنفرانس خبری

خانه » اخبار روز » ورزشی » خشم دایی در کنفرانس خبری

دایی در واکنش به سوال خبرنگاری که پرسید «افرادی روی سکوها حضور داشتند که با بازیکنان راه آهن دستوری صحبت می کردند و به جای سرمربی نکات فنی را به آنها گوشزد می کردند» به شدت عصبانی شد...

فارس:علی دایی پس از شکست یک بر صفر راه آهن مقابل نفت تهران در هفته هجدهم لیگ برتر عنوان کرد: فکر کنم بازی در نیمه اول متعادل بود به غیر از پنالتی که ما متاسفانه نتوانستیم به گل تبدیل کنیم اتفاق خاص دیگری رخ نداد. اگر پنالتی ما تبدیل به گل می شد روند بازی تغییر می کرد.

وی ادامه داد: پس از اینکه در نتیجه گیری موفق نبودیم روحیه بازیکنان پایین آمد و نتوانستند بازی خود را ارائه دهند.

سرمربی راه آهن با اشاره به اینکه در نیمه دوم شاگردانش تیم برتر زمین بودند، افزود: نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار گرفتیم و برتر ظاهر شدیم اما در یک موقعیتی گل خوردیم که در چند سال اخیر چنین صحنه ای را ندیده بودم. گل بدی را دریافت کردیم و سه امتیاز را به نفت تقدیم کردیم.

دایی در واکنش به سوال خبرنگاری که پرسید «افرادی روی سکوها حضور داشتند که با بازیکنان راه آهن دستوری صحبت می کردند و به جای سرمربی نکات فنی را به آنها گوشزد می کردند» به شدت عصبانی شد و گفت: این چه حرفی است که می زنید، من نمی توانم بگویم تماشاگران چه چیزی بگویند و چه کاری انجام دهند. این از آن دست سؤالات خنده داری بود که پرسیدید. شاید در خبرگزاری که کار می کنید زیاد بر شما داد و فریاد می زنند که فکر می کنید باید با تماشاگران هم داد و فریاد کنیم.

وی افزود: نمی توانیم با تماشاگری برخورد کنیم. این بر عهده کسانی است که در بیرون حضور دارند، وظیفه سرمربی نیست. از بیرون نباید اجازه دهند چنین کاری انجام دهند. ما کار خودمان را می کنیم.

سرمربی راه آهن درباره جذب بازیکنان خاطرنشان کرد: متاسفانه بازیکنان ما خیلی دیر به ما ملحق شدند و در یکی دو جلسه تمرین بیشتر حضور نداشتند. با وجودی که اولین بازی نیم فصل دوم را واگذار کردیم در ادامه می توانستیم بهتر از نیم فصل اول باشیم. نقاط ضعف را پوشش خواهیم داد و هماهنگ تر از گذشته کار می کنیم. حداکثر استفاده از بازیکنان جدید را خواهیم برد.


مطالب پیشنهادی

پلیس: دستگیری یک نفر پس از تهدید انتشار عکس خصوصی دختران در اینترنت

جنجالی ‌ترین صحنه بازی ایران-عراق +تصاویر

خلاقیت هنرپیشه زن برای تکذیب خبر بد +تصویر

عناوین روزنامه های امروز دوشنبه 14 اردیبهشت 1394

پربازدید های اخبار روز , ورزشی

نظرات شما