نرم افزار مدیریت

آیا میدانید محبوبترین هدایایی که بچه ها از بابانوئل میخواهند چیست؟

مجموعه :گوناگون

به نقل از تامیز: امسال هم بچه ها با اشتياق فراوان در حال تهيه فهرست بلند بالاي خود از بابانوئل هستند تا اولين روز سال نو آنرا دريافت کنند.

بنابر گزارشات منتشر شده توسط روزنامه تايمز، طبق نظر سنجي به عمل آمده از فهرست آرزوهاي کودکان سراسر دنيا مشاهده شده است که وجه اشتراک زيادي بين تقاضاي بچه ها در کشورهاي مختلف وجود دارد و بر همين اساس يک فهرست ده قلمي آماده شده است که نشان ميدهد محبوب ترين هديه براي بچه ها داشتن يک خواهر و يا برادر است.

نکته جالب اينکه داشتن يک گوزن شمالي دومين هديه محبوب بچه ها بوده است شايد به دليل اينکه هميشه گفته شده است بابانوئل مهربان را گوزنهاي شمالي شبانه با سورتمه اش بر فراز شهرها به پرواز در مي آورند

داشتن اسب، ماشين ، سگ ، شکلات، خانه ، برف،کوه و مهمتر از همه داشتن يک پدر خوب از ديگر آرزوهاي بچه هاست

جالب است بدانيد که آرزوي داشتن يک مادر در فهرست بدست آمده از اين تحقيقات در رتبه 23 است که اين شايد کمي مادرها را افسرده کند. از ديگر نکات جالب اين فهرست ديدار با ستارگان هاليوودي و چهره هاي سرشناس ورزشي و سياسي است.که نشان ميدهد ذهن بچه هاي امروزي به سوي اجتماعي شدن پيش ميرود. بعضي آرزوهاي دست نيافتني مثل داشتن کرده ماه و يا ماشين زمان نيز در اين فهرست ديده ميشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران