http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با کامپیوتر و اینترنت

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

مراقب این ایمیل مشکوک باشید + راه حل

خانه » کامپیوتر و اینترنت » مراقب این ایمیل مشکوک باشید + راه حل

ایمیل ارسال شده با نام واحد برای کاربران، علاوه بر پیغام ذکر شده، شامل آدرس ایمیل هایی است که نشان دهنده ی ارسال ایمیل مشابه به دیگر کاربران بوده و تنها نام ایمیل ها ...

“سلام .من ای میل آدرسم را عوض کردم از این به بعد با این ای میل آدرس به من میل بزنید” شاید شما هم ایمیلی با این مضمون دریافت کرده باشید که طی هفته گذشته برای برخی از کاربران اینترنت ارسال شده است.

ای میل ارسال شده با نام واحد برای کاربران، علاوه بر پیغام ذکر شده، شامل آدرس ای میل هایی است که نشان دهنده ی ارسال ای میل مشابه به دیگر کاربران بوده و تنها نام ای میل ها برای هر فرد تغییر کرده است، به طوری که ای میل ارسالی با نام غیر متعارف و ناخوانا و بر اساس نام اولیه کاربر دریافت کننده ارسال شده است به طور مثال در صوتی که ای میل با واژه “ALI ” آغاز شده و یا این واژه در نام کاربری فرد باشد، ای میل های دریافتی کاربر نیز با همین اسامی مشابه است.

با افزایش ارتباطات در فضای مجازی و در کنار آن افزایش ای میل های دریافتی و ارسالی میان کاربران و گسترش کلاهبرداری های اینترنتی،  این هشدار به کاربران ضروری تر شده که مراقبت بیش تری در قبال ای میل های دریافتی داشته باشند و از پاسخ دادن به چنین ای میل های مشکوکی و ناشناس خودداری کنند.

ایمیل های تبلیغاتی ناخواسته و نامعلوم که از آن ها به عنوان اسپم یا هرزنامه نام برده می شود، ای میل هایی بیهوده و آزار دهنده هستند. گاهی اوقات اسپم ها شامل پیشنهادهای جعلی هستند که فقط وقت و پول شما را از بین خواهند برد.

برای توقف و محدود کردن اسپم ها شما می توانید پیشنهادی را که از طریق اسپم دریافت می کنید، همانند یک تماس تلفنی ناخواسته و نابجا، رد کنید. هرگز وعده و وعیدهایی که از طریق اسپم و از طرف غریبه ها دریافت می کنید، باور نکنید. سعی کنید در مورد تشخیص کلاهبرداری های رایج اینترنتی بیشتر اطلاعات کسب کنید و اطلاعات خود را در زمینۀ تشخیص کلاهبرداری  های رایج اینترنتی افزایش دهید.

چگونه می توانیم تعداد ایمیل های را که به صورت اسپم دریافت می کنیم، کاهش دهیم؟

از یک فیلتر ای میل استفاده کنید:

اطمینان پیدا کنید که در کامپیو تر شما ابزاری که هرزنامه ها را از ایمیل اصلی جدا و به پوشۀ ایمیل های ناخواسته ارسال می کند، وجود دارد.

بر اساس اطلاعات سایت پلیس فضای تبادل اطلاعات شما می توانید از دو آدرس ایمیل استفاده کنید؛ از اولی برای پیغام های خصوصی و از دومی برای خرید اینترنتی، خبرنامه ها، چت روم و دیگر سرویس های موجود. همچنین می توانید از یک آدرس ایمیل دیگری استفاده کنید که با آن ایمیل های مورد نیاز را به ایمیل دائمی و اصلی خود بفرستید تا در صورت دریافت اسپم ، آن را (بدون هیچ اثری روی آدرس ایمیل اصلی یتان)، حذف کنید.

سعی کنید، ایمیل هایتان را در مقابل دید عموم قرار ندهید. برای مثال در پیام های وبلاگ ها، در چت روم، شبکه های اجتماعی یا دیگر فضاهایی که به صورت عمومی است، آدرس ای میل خود را در معرض نمایش نگذارید، زیرا فرستندگان اسپم، از اینترنت برای بدست آوردن ایمیل ها استفاده می کنند.

حتماً سیاست های حفظ حریم خصوصی و ملاحظات را چک کنید:

قبل از ارسال ای میل به یک وب سایت، سیاست های حفظ حریم خصوصی آن را بررسی کنید؛ زیرا بعضی شرکت ها در سیاست های خود این اجاره را دارند تا ای میل شما را به دیگران بفروشند. به طور قطع شما تمایلی به ارسال ای میل به سایت هایی که از لحاظ امنیت در سطح پایینی هستند، ندارید.

چگونه می توانیم فرستادن ایمیل اسپم، به دیگران را کاهش دهیم:

هکر ها و فرستندگان اسپم در اینترنت به دنبال کامپیوترهایی با امنیت پایین هستند و زمانی­ که یک کامپیو تر حفاظت نشده یافتند، سعی می کنند تا یک نرم افزار پنهان به نام malware برروی آن نصب کنند که از طریق آن می توانند کنترل کامپیو تر شما را از راه دور به دست بگیرند.

بسیاری از این کامپیوتر ها به هم وصل می شوند تا یک شبکه ای که فرستندگان اسپم از آن برای فرستادن میلیون ها ایمیل در لحظه استفاده می کنند، تشکیل شود. میلیون ها کامپیو تر خانگی بدون اینکه صاحبانشان بدانند، در این شبکه که بوت نت نام دارد مشترک هستند. در حقیقت، اغلب اسپم ها از این طریق فرستاده می شوند.

 

منبع: isna.ir


مطالب پیشنهادی

مصادره دامنه‌های آلوده

فعال سازی روبات سبز در Gmail

تصاویری از دفتر نوسازی شده گوگل در آمستردام

فایل های پاک شده و از دست رفته خود را زنده کنید

پربازدید های کامپیوتر و اینترنت

نظرات شما