فرود عجیب پیکان بر روی سقف پراید +تصاویر

خودروی پیکان پس از تصادف به طور عجیبی بر روی سقف خودروی پراید فرود آمد.

در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر بروز این تصادف و محبوس شدن دو سرنشین این خودروها، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، ساعت 22:33 دقیقه شب گذشته آتش نشانان ایستگاه 14 را به مسیر غرب به شرق بزرگراه كریمی، روبروی قبرستان ابن بابویه اعزام كرد.

مرتضی گلپایگانی فرمانده اعزامی در شرح حادثه گفت: در محل حادثه مشاهده شد هر دو خودروی پراید و پیكان پس از برخورد با یكدیگر به حاشیه خیابان منحرف شده اند و پس از برخورد با درختان و دیواره قبرستان مجاوربزرگراه خودروی پیكان به طرز عجیبی بر روی سقف خودروی پراید متوقف شد ه بود.

وی افزود: بر اثر این حادثه دو نفر از سرنشینان خودروی پیكان به نامهای خانم بلور – ت 65 ساله و داود-ن 45 ساله از ناحیه سر و صورت، گردن و كمر به شدت مصدوم شده و در خودرو محبوس شده بودند.

فرمانده آتش نشانان خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و قطع جریان برق خودروها و رفع نشتی بنزین با استفاده از ابزار مخصوص اقدام به رهاسازی و خارج كردن مصدومین كرده و آنان را برای انتقال به مراكز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

آتش نشانان پس از تحویل محل به عوامل انتظامی و راهور منطقه 20، به ماموریت خود خاتمه دادند.

فرود عجیب پیکان بر روی سقف پراید +عکس

فرود عجیب پیکان بر روی سقف پراید +عکس

فرود عجیب پیکان بر روی سقف پراید +عکس

فرود عجیب پیکان بر روی سقف پراید +عکس

فرود عجیب پیکان بر روی سقف پراید +عکس

فرود عجیب پیکان بر روی سقف پراید +عکس

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: پایگاه خبری 125

0 پاسخ به “فرود عجیب پیکان بر روی سقف پراید +تصاویر”

  1. اسی خ ک گفت:

    دمش گرم چه جرعی داشته پیکانه(خسته‏)روی پراید سقوط کرده مگه باند نبوده فرود بیاد‏?یه باند برای ماشین های دسته دو بسازید مسعولین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه
خرید رپورتاژ خرید بک لینک شرکت نرم افزاری نرم افزار مطب نرم افزار مطب نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی