انفجار یک منزل مسکونی هنگام نذری پختن

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع انفجار در یک منزل مسکونی حین طبخ نذری خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: به دنبال اعلام یک مورد حادثه انفجار در منزل مسکونی در شهر ری ستاد فرماندهی، آتش نشانان ایستگاه 9 را در ساعت 17:21 روز گذشته یکشنبه به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه محل حادثه یک منزل مسکونی دو طبقه بود، افزود: اعضای یک خانواده مشغول طبخ نذری با چند اجاق گاز و سیلندر در حیاط خلوت این خانه بودند که نشت گاز از یکی از سیلندرها و رسیدن آن به شعله آتش سبب بروز انفجار در این خانه شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مصدومیت چهار تن از اعضای این خانواده شامل پدر 49 ساله، مادر45 ساله، دختر18 ساله و پسر 12 ساله در جریان این حادثه خبر داد و گفت: عوامل آتش نشانی در نخستین گام همزمان با ایمن سازی محل و قطع برق و گاز منزل این چهار تن را در حالی که دچار سوختگی شده بودند از خانه خارج کرده و برای انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

ملکی با اشاره به انباشته شدن دود در طبقات این ساختمان افزود: پس از آن آتش نشانان حریق جزئی رخ داده در ساختمان را به طور کامل مهار و اطفاء کرده و پس از تخلیه کامل دود، در ساعت 18 به عملیات خود در این محل خاتمه دادند

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه
خرید رپورتاژ خرید بک لینک شرکت نرم افزاری نرم افزار مطب نرم افزار مطب نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی