تجاوز به دختر دانشجو بیش از 18 ساعت

سه جوان که نیما، بابک و حامد نام دارند بازداشت شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند. نیما در تحقیقات گفت: من با سحر آشنا شدم و او را به باغی در حوالی ملارد بردم. دو دوستم هم آنجا بودند. ما به دختر جوان مقدار بسیاری قرص خوراندیم و او را مورد آزار جنسی قرار دادیم. قصدمان این نبود، او را بکشیم فقط می خواستیم با او رابطه داشته باشیم.

سه مرد جوان که متهم می باشند دختری را ربوده، مورد آزار قرار داده و به قتل رسانده اند با اعلام رضایت اولیای دم برائ محاکمه به لحاظ جنبه عمومی جرم، پای میز محاکمه رفتند!

این سه جوان متهم می باشند سال۸۷ دختر جوانی به نام «سحر» را در منطقه ملارد شهریار به قتل رسانده اند. این پرونده زمانی تشکیل شد که ماموران پلیس از طریق پرستارانی در بیمارستان ملارد در جریان مرگ دختری قرار گرفتند که به سبب آزار جنسی و مسمومیت دارویی جانش را از دست داده بود. پرستاران به پلیس گفتند سه پسر جوان این دختر را به بیمارستان آوردند و هنوز هم خارج ایستاده اند.

سه جوان که نیما، بابک و حامد نام دارند بازداشت شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند. نیما در تحقیقات گفت: من با سحر آشنا شدم و او را به باغی در حوالی ملارد بردم. دو دوستم هم آنجا بودند. ما به دختر جوان مقدار بسیاری قرص خوراندیم و او را مورد آزار جنسی قرار دادیم. قصدمان این نبود، او را بکشیم فقط می خواستیم با او رابطه داشته باشیم.

تحقیقات بعدی پلیس نشان داد این دختر جوان، دانشجویی است که خانواده اش از مفقود شدن او خبرداده بودند. او چندماه قبل با نیما آشنا شده بود و در این مدت با او رابطه داشت اما دوستان نیما را نمی شناخت.

بنابراین اطلاعات، ماموران دو متهم دیگر را هم مورد بازجویی قرار دادند. حامد متهم ردیف دوم تایید کرد با مقتول رابطه داشت. او گفت: «ما سه نفر ۱۸ ساعت این دختر را مورد آزار جنسی قرار دادیم و به او دیازپام خوراندیم تا نتواند حرکت کند. بعد که بدحال شد ترسیدیم، بمیرد به همین سبب سریع او را به بیمارستان بردیم.»

گزارش پزشکی قانونی گره دیگر این پرونده را گشود و متخصصان اعلام کردند تجاوز به این دختر به عنف بوده است. متخصصان همچنین عنوان کردند دختر جوان به دو سبب مسمومیت دارویی و تجاوزات پی درپی جان خود را از دست داده است. بنابراین پرونده تکمیل و برائ رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

روز قبل در ابتدای جلسه محاکمه بعد از اینکه کاکولی نماینده دادستان تهران در جایگاه حاضر شد و گزارشی از پرونده ارایه کرد، اعلام کرد با توجه به اعلام گذشت اولیای دم درخصوص قصاص، دادستانی درخواست مجازات متهمان به لحاظ جنبه عمومی جرم را دارد.

کاکولی گفت: بنابر اطلاعات و مدارکی که در پرونده است متهمان با کشاندن سحر دختر دانشجو به داخل باغی در ملارد شهریار او را ساعات طولانی مورد آزار جنسی قرار دادند. آنها سپس با خوراندن دارو به متهم او را مسموم کرده و به قتل رسانده اند. از آنجایی که اولیای دم اعلام رضایت کرده اند و جنبه خصوصی جرم منتفی شده است به نمایندگی از سوی دادستان بر اساس ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی و به سبب بیم تجری برائ متهمان درخواست صدور حکم مجازات دارم.

در ادامه نیما متهم ردیف اول در جایگاه حاضر شد. او اتهام مشارکت در قتل را رد کرد و گفت: من نقشی در قتل نداشتم. چندماهی می شد که یکی از دوستانم شماره من را به سحر داده بود چندین بار او را دیدم و با هم رابطه دوستانه ای برقرار کردیم بعد از طریق دوستم متوجه شدم سحر قصد ازدواج با من را دارد. او به دوستم گفته بود می خواهد به من پیشنهاد ازدواج بدهد و بسیار از من خوش اش می آید اما من چندان به او علاقه مند نبودم تا اینکه روز اتفاق پیشنهاد دادم به اتفاق سحر و دو دوستم حامد و بابک به باغی برویم در آنجا به سحر پیشنهاد دادیم با او رابطه داشته باشیم و سحر هم قبول کرد. او خودش به این رابطه راضی بود. قرص های دیازپام را هم خودش خورد و ما هیچ نقشی در خوراندن قرص ها نداشتیم به همین سبب هم قتل سحر را قبول ندارم. هر آنچه من و دوستانم در اداره پلیس گفتیم تحت فشار بوده است و این گفته ها را قبول نداریم.

در ادامه متهم ردیف دوم در جایگاه حاضر شد او هم اتهامش را رد کرد و گفت: قبول دارم بارها و بارها با سحر رابطه داشتم و ساعات طولانی در باغ بودیم اما او خودش راضی به این کار بود و من اصلا نمی دانم چرا قرص های دیازپام را می خورد. ما قصدی برائ کشتن او نداشتیم و اگر می خواستیم سحر بمیرد به جای اینکه او را به بیمارستان ببریم و سعی کنیم نجاتش دهیم، رهایش می کردیم تا همانجا جان بدهد و بعد هم جسد را سر به نیست می کردیم. ما هیچ قصدی برائ قتل او نداشتیم.

در ادامه متهم ردیف سوم در جایگاه حاضر شد. او هم اتهام را رد کرد و گفته های دو متهم دیگر را مورد تایید قرار داد. سپس وکلای متهمان در جایگاه حاضر شدند و دفاعیات خود را ارایه کردند.

با پایان یافتن جلسه محاکمه هیات قضات برائ صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: تابناک

0 پاسخ به “تجاوز به دختر دانشجو بیش از 18 ساعت”

 1. asenat گفت:

  آدم اصن میمونه چی بگه
  چ قدر اینروزا بی امنیتی زیاد شده
  ادم میترسه پاشو از در خونه بیرون بذاره
  بی وجدانا…
  …………………..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. ترلان گفت:

  از این داستان نتیجه گرفتم که نباید به پسرا پیشنهاد ازدواج داد

 3. ندا شفيعي گفت:

  خداي من خانواده دختره چطوري رضايت دادن ؟!!!! خدايا يعني اين پسرا يه ذره عذاب وجدان ندارن و بازم دارن دروغ ميگن!!! خداي من دختره بيچاره چه عاقبتي داشته؟!!! 18 ساعت تجاوز؟!!! اينا از حيووون كمترن!!! حيووونا چنين جنايتي در حق همنوعانشون نمي كنن!!!

 4. leila گفت:

  به نظر من تقصیر دختره بود که دور از چشم پدر و مادرش و تنها به باغ یه پسر غریبه رفت

 5. مارال گفت:

  اره دیگه بی جنبه اند ما به عشق فکر میکنیم اونا فکرای پلید خودشون

 6. امین گفت:

  تقصیره دختره بوده که رفته به باغ !
  ………………………

 7. امین گفت:

  اون پسرا رو باید صد و هشتاد ساعت قصاصشون کرد بعدش صد بار با تانک از رو اون هیکل نحصشون رد شد……… اگه رییس دادگاه بودم می دونستم چی کارشون کنم.. کاری می کردم که تو تاریخ ثبت شه.

 8. محمدرضا رضایی گفت:

  به نظر من این همچین پسرها را باید اعدام کرد که دیگر به فکر کسی ازاین کارهای پلید نیاید کار خودشان راکردن حالا زیر همه چیز میزنند

 9. سحر گفت:

  بله واقعا هم حقشون اعدامه.

 10. سارا گفت:

  واقعا برای خانوادش متاسفم که الکی رضایت دادن همچین پسرایو باید اعدام کنن اونم نه یه بار 100بار تا یه درسی واسه بقیه باشن

 11. leila گفت:

  ولی من بازم میگم تقصیر دخترس که پنهانی رفته به باغ
  ازین جور خطرات همه جا هست ما دخترا باید مواظب خودمون باشیم
  اون بی عقلی کرده رفته باید احتمال 80%این واقعه رو تو ذهنش میداد

 12. لاله گفت:

  یه بارتو یه کتاب روانشناسی خوندم که یه زن تو وجود یک مرد دنبال هزاران آرزوش می گرده اما یه مرد تو هزاران زن فقط دنبال یه چیز می گرده حدس میزنم دختره اوضاعش خیلی خراب بوده که خونوادش به این راحتی رضایت داده شایدازترس آبروشون بوده نمونه این ماجرارو من قبلا هم توصفحه روزنامه هاخونده بودم

 13. مهدی گفت:

  باید اینجور ادمهارو مستقیم بفرستی جهنم

 14. hحسان گفت:

  ماشاا… چی همه قاضی
  فقط و فقط مشکل از خود دختراس
  تا حالا کدوم دختر با حیا براش چنین اتفاقی افتاده ؟
  فقط حیا ، نمیگم حجاب
  این که حل بشه حجاب خودش میاد
  هر دستگاهی یه دفترچه راهنما داره 1 صفحه الی …
  فقط خدا میدونه که تو این جسم چی خلق کرده
  پس دفترچه راهنماش رو هم 1400 سال پیش و حتی قبلش بهمون داده آپدیت شدش 114 تا سوره اس بخونش ، بهش عمل کن جسم و روحت آسیب نمیبینه
  دوستون دارم

 15. مهتاب گفت:

  نخیرخانما،یه خانم درهیچ شرایطی نبایدبه یه آقاپسرپیشنهادازدواج بده…..آدم بایداینقدرسنگین وباوقارباشه که پسرابهش پیشنهادازدواج بدن،نه این که خودش بره جلو….عاقبت دوستیای خیابونی،اینترنتی همینه دیگه….صددرصدهم خودش راضی بوده ولی نه درحد18 ساعت….

 16. مهتاب گفت:

  صددرصدخوده دختره هم میخواسته،البته نمیگم پسراهم بی گناه بودن،ولی اشتباه اولودختره کرده…ازبابت پسراهم خیالت چمع،هیچ وقت عذاب وجدان ندارن….

 17. مهتاب گفت:

  0/80 درصدکه خوبه بایداحتماله 100/0میداد،حالاخوبه همه ی دخترااین پسرارومیشناسن بازم اینقدرخل بازی درمیارن…حقش بوده دختره…بعضیابایدبلاسرشون بیادتاواسه بقیه درس عبرت بشه…

 18. leila گفت:

  لاله جون این که گفتی واقعا درسته؟؟؟
  پس عشق کجا رفته؟؟؟
  همه مردا که مثل هم نیستن
  مرد اگه واقعا عاشق باشه تو همون یه زن دنبال ارزوهاش میگرده

 19. حسین گفت:

  حاضرم شرط ببندم که هر دختر و پسری قبل ازدواج حداقل بایک نفر بوده حالا نمیگم کارشون به جاهایه باریک کشیده ها ..نه فقط دوست بودن.
  به شخصه تا به حال دختری رو ندیدم که دوس پسر نداشته باشه.

 20. سارا.صالحی گفت:

  بایدپسرارو صدباراعدام کرد.بی غیرتا

 21. امیر گفت:

  لیلاخانم عشق تو فیلم هاست

 22. leila گفت:

  اسم عشق من هم امیره
  ما 3ساله که عاشق همیم
  بنظر ما ،از ما عاشق تر تو دنیا وجود نداره
  پس عشق وجود داره
  عشق تو قلب ماست
  عشق خیلی پاکه ،خیلی مقدسه باید با چشم دل ببینیش
  البته هر کسی نمیتونه عاشق بشه بهت حق میدم اینجوری فکر کنی

 23. elnaz گفت:

  واقعاچی بگم آخه دیگو به قانونم نمیشه اعتمادکرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه
خرید رپورتاژ خرید بک لینک شرکت نرم افزاری نرم افزار مطب نرم افزار مطب نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی