http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

روایت همسر عبدالفتاح سلطانی از اتفاقات بند 350 زندان اوین

خانه » اخبار روز » سیاسی » روایت همسر عبدالفتاح سلطانی از اتفاقات بند 350 زندان اوین

یکی تکذیب می کند، یک نفر می گوید جراحت مختصر دیدند، یکی می گوید مقاومت کردند و آن ها هم زدند. این نماینده هم می گوید که یک نفر خود را به شیشه کوبیده است. مگر دیوانه هستند که خود را به شیشه بکوبند؟

اخیرا اخباری مبنی بر زدوخورد مامورین با تعدادی از زندانیان بند 350 زندان اوین توسط برخی منابع منتشر شده است.

برخی از نمایندگان مجلس اظهار داشتند که ضرب و شتمی از سوی مامورین صورت نگرفته و صرفا در حین بازرسی، زندانیان دو اتاق ضمن امتناع از بازرسی با ماموران درگیری کوچکی داشتند که در این حین یکی از زندانیان شیشه ای را شکسته و به همین علت هم دستش مجروح شده است.

در همین رابطه سلام نو با همسر یکی از زندانیان بند 350 اوین نیز گفتگویی کرده که در ادامه می خوانید:

روایت همسر عبدالفتاح سلطانی از اتفاقات بند 350 زندان اوین

همسر عبدالفتاح سلطانی در پاسخ به این سوال که آیا این ادعای نمایندگان مجلس که تنها یک زندانی به علت آنکه دست خود را به شیشه کوبیده جراحت دیده است، صحت دارد؟ گفت: بسیار جای تاسف دارد. من این مورد را نشنیده بودم. نمایندگان مجلس خودشان می دانند که چه اتفاقی افتاده است. روزی که در مقابل مجلس تجمع کرده بودیم، تعدادی از خانواده ها در داخل مجلس صحبت کرده و قول پیگیری دریافت کرده بودند.

معصومه دهقان به پایگاه خبری تحلیلی سلام نو گفت: یکی تکذیب می کند، یک نفر می گوید جراحت مختصر دیدند، یکی می گوید مقاومت کردند و آن ها هم زدند. این نماینده هم می گوید که یک نفر خود را به شیشه کوبیده است. مگر دیوانه هستند که خود را به شیشه بکوبند؟

وی ادامه داد: اگر فقط یک نفر بدین وضعیت افتاده است، پس چرا وقتی روز گذشته به ملاقات رفتیم دست، پا، کتف و سر بسته زندانیان را دیدیم؟ لابد آن ها هم کتف و پای خود را به دیوار کوبیده اند.

دهقان افزود: همسر من مورد ضرب و شتم قرار نگرفته و آسیب ندیده بود. اما در سالن که بودم بعضی از خانواده ها می گفتند که زندانیانشان آسیب دیده اند. خودم هم یکی از زندانیان را دیدم که با عصا آمد. همچنین یک زندانی دیگر را هم را دیدم که دستش بسته بود.

وی تصریح کرد: آن طور که به ما گفتند، مامورین برای بازرسی رفته بودند. زندانیان همان اتاق اول هم گفته اند که چند نفرشان در حین بازرسی حضور داشته باشند تا وسایلشان گم نشود. همین هم بهانه ای شده بود برای درگیری و ادامه ماجرا.

دهقان در پاسخ به این سوال که آیا فیلم مربوط به این اتفاق را به شما نشان دادند؟ گفت: خیر. هیچ فیلمی به ما نشان داده نشد. اما ما از نمایندگان مجلس خواستیم که خودشان با زندانیان دیدار کنند و از آنها بپرسند که چه اتفاقی افتاده است.

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: سلام نو


مطالب پیشنهادی

عناوین روزنامه های امروز پنج شنبه 10 مهر 1393

پول ملی روز به روز کم ارزش تر می شود

واژگونی پژو پارس به علت سرعت زیاد در کنگان

سایت‌ صدا و سیما ازدسترس‌ خارج‌ شد

پربازدید های اخبار روز , سیاسی

نظرات شما

مارال (۱۳۹۳/۰۲/۰۷) :

فقط میتونم بگم هوووووووووووف چقد متاسفم