http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با گوناگون

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

معروف ترین افراد عجیب در گذشته +تصاویر

خانه » گوناگون » معروف ترین افراد عجیب در گذشته +تصاویر

چند سالی است که افراد خاصی مانند مرد درختی یا بلندترین انسان های دنیا سرتیتر اخبار انسان های عجیب شده اند اما این افراد تنها مختص به زمان حال نیستند و در گذشته های دور نیز افرادی بودند که حالت های عجیبی داشتند اما برخلاف امروزه آن ها بیشتر در سیرک ها خود را نمایش می دادند تا پول و مایحتاج زندگی را بدست آورند.

چند سالی است که افراد خاصی مانند مرد درختی یا بلندترین انسان های دنیا سرتیتر اخبار انسان های عجیب شده اند اما این افراد تنها مختص به زمان حال نیستند و در گذشته های دور نیز افرادی بودند که حالت های عجیبی داشتند اما برخلاف امروزه آن ها بیشتر در سیرک ها خود را نمایش می دادند تا پول و مایحتاج زندگی را بدست آورند.

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به تعدادی از افراد عجیبی که در گذشته معروف بودند و حالا دیگر نامی از آن ها برده نمی شود.

** اسکلت زنده

“ایسک اسپاروج” در سال 1841 در ماساچوست به دنیا آمد و بیشتر شهرت خود را به خاطر بدن عجیب و بسیار لاغرش دارد. این مرد تا سن 12 سالگی عادی بود اما از آن موقع به مرور و بدون هیچ دلیل خاصی وزنش کاهش یافت تا اینکه تنها استخوان و اسکلت های او برای آب شدن باقی ماند.

معروف ترین افراد عجیب در گذشته +تصاویر

او درسن 44 سالگی 170 سانتیمتر قد و تنها 19 کیلوگرم وزن داشت. بسیاری از پزشکان در آن زمان او را معاینه کردند اما سر از حال او در نیاوردند. او تا آخر عمر خود یعنی در 46 سالگی در نمایش های سیرکی شرکت می کرد و زندگی خود را می گذراند.

** مرد شیری

شاید تنها کسی که از انسان های عجیب گذشته را شما تا حدی بشناسید “استفان بیبروسکی” باشد. این مرد که در سال 1891 به دنیا آمد به خاطر صورتش که به مانند شیر بود معروف شد. از تمام مجراهای صورت این مرد مو رشد کرد و تمام صورتش به شکل شیرها تبدیل شد. این مرد لهستانی در هنگام به دنیا آمدن تماما پوشیده از مو بود و پزشکان را از همان بدو تولد شگفت زده کرد.

معروف ترین افراد عجیب در گذشته +تصاویر

او از سن 4 سالگی وارد سیرک شد و تقریبا به تمام اروپا و بیشتر کشورهای آسیا و آمریکا سفر کرد. به گفته شاهدین صورت این مرد موهای 10 سانتی متری داشت و 90 درصد از بدنش نیز به همین صورت پوشیده از مو بوده است. او در سال 1932 بر اثر حمله قلبی درگذشت.

** مرد لاستیکی

یکی از معروف ترین افراد سیرک در سال های 1880 مردی به نام “فلیک ورل” بود. این مرد از بیماری خاصی به نام “Ehlers-Danlos” رنج می برد. این بیماری باعث شده بود تا پوست بدنش حالت لاستیکی به خود گرفته و به راحتی از بدنش جدا شود. او در برنامه های مختلف شرکت کرد و تا می توانست پوستش را کشید و همه را به شگفتی وا داشت.

معروف ترین افراد عجیب در گذشته +تصاویر

**بدن بی مهره

بدن بی مهره باعث خواهد شد تا شما هر حالتی که اراده کنید بتوانید به بدنتان بدهید. “اسمیت” کسی بود که برنامه های بسیاری در سراسر دنیا اجرا کرد و بدنش را طوری به حالت های مختلف می برد که هیچ کس باور نداشت انسانی این بدن را داشته باشد. او در این حالت های بسیار سخت ساز بانجو هم می نواخت تا برنامه هایش کاملا بی روح به حرکات چندش آور و خسته کننده نباشد.

معروف ترین افراد عجیب در گذشته +تصاویر

گردآوری: گروه خبری مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران


مطالب پیشنهادی

تولد نوزادی با دو سر در دزفول +عکس

تصاویری که جهان دانش را تکان داد

رستوران عجیب و غریب +18 +تصاویر

زگهواره تا گور دانش بجوی/ عکس

پربازدید های گوناگون

نظرات شما

پرنسس (۱۳۹۳/۰۲/۰۸) :

خیلی جالب وشگفت آوره!

گلبهار (۱۳۹۳/۰۲/۰۸) :

خیلی جالب بود

ساراخانوم (۱۳۹۳/۰۲/۰۹) :

بیچاره ها:-(

رز (۱۳۹۳/۰۲/۰۹) :

خیلی جالب بود وبرای من کمی ترسناک بود به هرحال ممنون

پرتغال (۱۳۹۳/۰۲/۱۰) :

این عکس آخریه قیافش یه جورایی شبیه امین حیایی هستش

اقا مجید (۱۳۹۳/۰۲/۱۱) :

اون دومیه اگه الان زنده بود مشکله خیلی از گریمور هارو تو فیلمایه ترسناک حل میکرد و موفق میشد البته همشون یه جورایی کاندیدایه بهترین بازیگر میشدن

دخترشیطون (۱۳۹۳/۰۲/۱۴) :

ی جوری شدم وای خدایااااااااااااااااااااااااااااااا