http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با کودک و والدین

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

چگونه برای نوزاد خود پیش بند و پتو درست کنیم

خانه » کودک و والدین » متفرقه » چگونه برای نوزاد خود پیش بند و پتو درست کنیم

لوازم جانبی نوزاد برای مراقبت از او مورد نیاز می باشند. مانند پیش بند و روانداز (پتو) که روزانه مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید پیش بند و روانداز (پتو) کودکتان را خودتان درست کنید و این کار کسری از هزینه های شما را کاهش می دهد. در این چگونه نحوه درست کردن پیش بند و پتو نوزاد را آموزش می بینیم.

لوازم جانبی نوزاد برای مراقبت از او مورد نیاز می باشند. مانند پیش بند و روانداز (پتو) که روزانه مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید پیش بند و روانداز (پتو) کودکتان را خودتان درست کنید و این کار کسری از هزینه های شما را کاهش می دهد. در این چگونه نحوه درست کردن پیش بند و پتو نوزاد را آموزش می بینیم.

۱.یک پارچه نرم و جاذب مطابق با سلیقه خودتان و دیگر وسایل کودکتان انتخاب کنید. اگر شما می خواهید چند پیش بند درست کنید بهتر است از پارچه های رنگی جاذب و الگوهای متفاوت استفاده کنید. برای پیش بند ابعاد ۳۵ در ۴۵ سانتیمتر پارچه را برش دهید و برای روانداز (پتو) ابعاد ۸۰ در ۸۰ سانتیمتر از پارچه مورد نظر را قیچی کنید. برای برش پارچه های ضخیم روانداز بهتر است از قیچی های تیز استفاده کنید.

۲.الگوی پارچه را روی سطح کار خود خیلی صاف قرار می دهیم. پایین لبه پارچه را به اندازه ۱/۵ سانتیمتر تا کرده به گونه ای که یک نوار ۱/۵ سانتیمتری از کار زیر الگو دیده شود. با سوزن الگو را روی پارچه وصل می کنیم، این سوزن ها باید ۰/۵ سانتیمتر از لبه الگو فاصله داشته باشد. از یک گوشه شروع کرده لبه پارچه را ۱/۵ سانتیمتر تا زده و با دقت سوزن های روی الگو را از جای قبلی در آورده و بر روی تای پارچه دوباره سوزن می کنیم.

۳.با استفاده از یک نخ و سوزن محل موردنظر را کوک می زنیم و یا از چرخ خیاطی استفاده می کنیم. برای محکم کاری بهتر است دوبار دوخت بزنیم. بهتر است از نایلون استفاده نکنید زیرا در خشک کن ممکن است تغییر حالت داده یا ذوب گردد. در زمان دوخت زدن هر چهار طرف پارچه بسیار دقت کنید.

۴.وقتی که دوخت شما تمام شد، همه سوزن ها را خارج سازید، این نکته برای استفاده از آن ها برای نوزاد بسیار مهم است. دوبار چک کنید تا سوزنی در پیش بند یا پتوی نوزاد جا نمانده باشد.

۵.اگر این پیش بند دخترانه است می توانید برای لبه آن از تور و برای پسرها از روبان ساتن استفاده کنید، برای این کار لبه توری را پیدا کرده کرده و به اندازه ۰/۵ سانتیمتر از لبه پارچه یا پتو را با چرخ خیاطی تور دوزی کنید. همچنین می توانید از اجسام جامد ریزی نیز در هر چهار طرف پیش بند یا پتو برای تزیین استفاده کنید. در مورد روبان باید ۵ سانتیمتر از روبان را در لبه استفاده کنید به طوری که در هر طرف آن ۲/۵ سانتیمتر از آن مشخص باشد، و به اندازه ۰/۵ سانتیمتر از لبه روبان را از هر طرف کوک زده یا چرخ کنید.

نکات و هشدارها:

شما می توانید این لوازم نوزاد را برای هدیه به نوزاد تازه متولد شده و همین طور برای وسایل حمام نوزاد درست کنید.

در هنگام کوک زدن یا چرخ کردن بسیار مراقب باشید.

اکثر مادران علاقه دارند برای کودکی که در راه دارند خودشان لباس یا چیزهای دیگر بدوزند. شما هم تا به حال برای نوزادتان چیزی دوخته اید؟

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: phow.ir


مطالب پیشنهادی

کارهای مشترک کودک و والدین

خوردنی های مجاز و ممنوعه دوران شیردهی

تنبیه بدنی همیشه راهگشا نیست

مناسب‌ترین سن آموزش زبان دوم چه زمانی است؟

پربازدید های کودک و والدین , متفرقه

نظرات شما