نرم افزار مدیریت

فال روز یکشنبه 14 اردیبهشت 1393

مجموعه :سرگرمی, فال

فروردین:

امروز انرژیتان با هیجانات حمایت می شود.امروز ممکن است در شرایط سخت احساسی قرار گیرید که منشا همه ی آن خواسته ها و آرزوهای برآورده نشده است. زندگی درونی شدید ممکن است کمک کند که فعال تر باشید. همچنین این شرایط ممکن است شما را از داشتن انگیزه برای عمل کردن محروم کند.

اردیبهشت:

امروز مستعد این هستید که براساس هیجانات شدید عمل کنید. تفکرات و احساساتتان در تعادل هستند. وقت خوبی برای داشتن یک مکالمه دوستانه، یک مکالمه خصوصی یا یک مهمانی شلوغ است. در هرکاری که انجام دهید حمایت دریافت خواهید کرد.

خرداد:

امروز ممکن است با داشتن تردیدهای دایمی و نگرانی های متعارض سپری شود. دوگانگی، ایده آلگرایی و یا نداشتن ثبات ممکن است از مشکلات امروزتان باشند. ممکن است گستره ی زیادی از هیجانات از رویاهای بزرگ و هیجان گرفته تا ناراحتی، خستگی و حتی گم شدن داشته باشید.

تیر:

قادرید که کاملا در دنیای هیجانات غرق شوید. جالب است که احساسی بودنتان به طور متعادلی با تواناییتان برای روراست ماندن با ایده آل هایتان همراه شده است. احتمالا می توانید نشان دهید چقدر احساساتتان جدی و چقدر خواسته هایتان قاطعانه هستند.

مرداد:

طالع امروز موقتا از عزم و اراده و استقامت که اخیرا شدیدا درهرشرایطی از آنها استفاده کرده اید خالی می شود. بااین حال، دنیایی از معنویت الان تبدیل به تمرکزتان شده است. ممکن است رازی را فاش کنید، اعتقادی جدید پیدا کنید یا نشانه ای از بالا دریافت کنید.

شهریور:

امروز باید خلق و خوی دیگران را در نظر بگیرید. از دیگران بیش از توانشان انتظار نداشته باشید. ایده آل گرایی بیش ازحد پر از رسوایی و ناامیدی خواهدبود. در روابطتان به دنبال اهداف دست نیافتنی نباشید.

مهر:

امروز عملگرایی شما که ناشی از شرایط است با احساسات و تاثیرپذیری شدید تکمیل می شود. شاید ترحم باعث شود که به کسی کمک کنید. از دیگران کمک نخواهید. شما به اندازه کافی از عهده ی خودتان بر می آیید.

آبان:

امروز طالعتان به شما لطفی ویژه دارد. به احتمال زیاد از چگونگی شکل گرفتن همه چیز بسیار خرسند خواهید شد. احساس جرات شما به شما می گوید که همه چیز همانطور که باید پیش می رود و چیزی هم برای نگرانی وجود نخواهد داشت. وقت خیلی خوبی برای کار کردن روی زندگی شخصیتان است.

آذر:

تعامل با اعضای خانه و یا مردم امروز تبدیل به بخش مهمی از زندگیتان می شود. سعی نکنید که بیش از حد خوش زبان باشید. روی تعادل درونیتان کمک کنید که نباید لزوما با کلمات بیان شود.

دی:

باید فقط آرام باشید و اصلا درباره مشکلات احتمالی آینده فکر نکنید. امروز است که ممکن است شانس این را پیدا کنید تا مشکلی را حل کنید و هر چیز منفی را مثبت کنید. شرایط به خوبی درحال شکل گیری است تا بتوانید احساسات خود را نشان دهید و علاقه تان را گسترش دهید. چنین موقعیتی را هیچ وقت نباید از دست داد.

بهمن:

امروز باید مرکز توجهتان پول نقد باشد. بیگدار به آب نزنید. همیشه باید برای روز مبادا کمی پول در کناری داشته باشید. پول باقی مانده هم هرجور بخواهید می تواند خرج شود. شاید دوست داشته باشید دوستان یا مخاطب خاص خود را به یک غذای مفصل مهمان کنید. شاید هم بخواهید که هدیه ای برای فرزندتان بخرید.

اسفند:

امروز روحتان آماده است تا با ماجراجویی و میل شدید به پیروی از سیستم اعتقادیتان مواجه شود. در اوایل روز دوست دارید که به قوانین خشکتان بچسبید و بطور مسئولانه وظیفه تان را انجام دهید. در هنگام عصر ممکن است چرب زبانی بر شما غلبه کند. همچنین ممکن است به شدت احساساتی شوید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران