بی توجهی خانواده مایکل جکسون به شامپانزه مورد علاقه او! + عکس

مجموعه :گوناگون
ظاهرا” خانواده مایکل جکسون به شامپانزه مورد علاقه این ستاره درگذشته توجه نمی کنند.

خواننده موفق تریلر که در سال ۲۰۰۹ از دنیا رفت ، این شامپانزه که بابل نام دارد را خیلی دوست داشت و وقتی زنده بود به او اجازه می داد که در مزرعه نورلند او یک زندگی لوکس و راحت داشته باشد.

اما از زمانیکه مایکل مرده است خانواده مایکل کاملا” از این شامپانزه غافل شده اند و به پرداخت هزینه نگهداری سالانه او که حدود ۲۰ هزار دلار است هیچ کمکی نمی کنند.

این شامپانزه در حال حاضر در مرکز نگهداری میمونهای بزرگ در فلوریدا زندگی می کند و پتی راگان ، بنیان گذار این مرکز به مجله نشنال اینکوایر گفت:” خانواده جکسون آنطور که مایکل جکسون دوست داشت از بابل حمایت نمی کنند.”

پرینس ۱۵ ساله ، پاریس ۱۴ ساله و بلنکت ۱۰ ساله همیشه با بابل بازی می کردند اما از زمانی مایکل از دنیا رفته و این شامپانزه به این مرکز آورده شده است هرگز برای ملاقات او نرفته اند.”

مایکل در سال ۱۹۸۳ سرپرستی بابل را قبول کرد و ارتباط بسیار عمیقی بین او و این شامپانزه برقرار شد و حتی لباسهایی که به بابل پوشانده می شد شبیه لباسهای خود مایکل بود.

منبع: aftabir.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه
خرید رپورتاژ خرید بک لینک شرکت نرم افزاری نرم افزار مطب نرم افزار مطب نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی