نرم افزار مدیریت

فرهاد مجیدی چهارشنبه در تمرین استقلال

ورزش سه:مدير روابط عمومي باشگاه استقلال گفت: اميدواريم بتوانيم امروز با بازگرداندن مجيدي به تيم، هواداران را خوشحال کنيم.  

محمد سررشته داري درباره بازگشت فرهاد مجيدي به استقلال اظهار کرد: مجيدي با بازگشت به تهران، به احتمال زياد در جلسه اي با فتح الله زاده شرکت خواهد کرد و در صورتي که مساله خاصي اتفاق نيفتد، به تيمش بازمي گردد و پس از توافق نهايي روز چهارشنبه ساعت چهار بعدازظهر در تمرين استقلال شرکت خواهد کرد. باشگاه استقلال اميدوار است بتواند هواداران را خوشحال کند.

 
 
وي در خصوص وضعيت نهايي ميثم حسيني و امين منوچهري هم گفت: ميثم حسيني و امين منوچهري امروز در جلسه اي براي تصميم گيري نهايي در خصوص پيوستن به باشگاه نفت تهران با فتح الله زاده شرکت کردند و ضمن ابراز تشکر از حمايت هاي استقلال و شخص مديرعامل، مقرر شد که مذاکرات خود را با باشگاه نفت به صورت جدي دنبال کنند.

مدير روابط عمومي استقلال تاکيد کرد: با توجه به درخواست امين منوچهري مبني بر سفر با استقلال به مکه مکرمه و ذکر اين موضوع که با جدا شدن از جمع آبي پوشان، حسرت زيارت خانه خدا بر دلش خواهد ماند، مديرعامل باشگاه استقلال به اين بازيکن گفت که در صورت موافقت باشگاه متبوعش، مي تواند استقلال را در سفر به عربستان همراهي کند و در آن سفر معنوي همراه آبي پوشان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران