http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

توضیح مایلی کهن درباره آشتی با علی دایی

خانه » اخبار روز » ورزشی » توضیح مایلی کهن درباره آشتی با علی دایی

سرمربی گهر در مورد اینکه چرا قبل از بازی با دایی آشتی نکرده گفت: قرار نبود در این بازی آشتی صورت بگیرد.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی گهر تیمش را شایسته پیروزی بر راه آهن می داند.

محمد مایلی کهن در نشست خبری پس از بازی با راه آهن گفت: بازی را خوب شروع کردیم و گل اول را زدیم. بعد از گل هم حاکم بر جریان بازی بودیم که روی یک حادثه و ضربه ایستگاهی گل خوردیم و در آن صحنه مدافع ما به سبب مصدومیت بیرون بود.

وی ادامه داد: نیمه دوم باز هم ما تیم برتر میدان بودیم و می توانستیم گل های بیشتری را به راه آهن بزنیم. راه آهن یکی از تیم های متمول لیگ ماست و در نیم فصل چند بازیکن شاخص جذب کرده اما ما به خاطر مشکلات مالی نتوانستیم بازیکن شاخصی بگیریم.

سرمربی گهر خاطرنشان کرد: طی یک هفته گذشته حدود سه چهار کیلومتر را با اتوبوس طی کرده ایم. درود به شرف بازیکنان و مردم دورود که مثل بازی گذشته سنگ تمام گذاشتند.

مایلی کهن با اشاره به موج جدیدی که تماشاگران گهر در فوتبال ایران ایجاد کرده اند تصریح کرد: این یک موج نو است که امیدوارم ادامه داشته باشد و در سایر ورزشگاه ها هم از این رفتارها ببینیم. همه باید به دنبال ارائه فوتبال خاص باشیم و این درسی است که مردم لرستان به خوبی دیکته کرده اند و به مردم سراسر کشور القا شده است.

وی با بیان اینکه این برد را به همه لرستانی ها به ویژه مردم دورود تقدیم می کنم، درخصوص داوری عنوان کرد:  عاشق فوتبالم و فوتبال را با همه وجود دوست دارم و می خواهم مسائل، داخل زمین رقم بخورد.

مایلی کهن در پاسخ به سوال خبرنگار ما در مورد اینکه علی دایی گفته تیمش از داوری متضرر شده، عنوان کرد: معمولا تیم بازنده باید راهکاری برای فرار از شکست داشته باشد و به نظرم داوری مشکلی نداشت و این ها بهانه است.

وی در مورد اینکه سرمربی راه آهن گفته که تیمش تیم برتر میدان بوده گفت: نظر ایشان محترم است اما بازی گویای همه چیز بود. متاسفانه برخی از مربیان فوتبال کشور ما چه می برند و چه می بازند نمی خواهند واقعیت ها و ضعف های تیم شان را ببینند اما در کل گهر در این بازی سوار بر بازی بود.

سرمربی گهر در مورد اینکه چرا قبل از بازی با دایی آشتی نکرده گفت: قرار نبود در این بازی آشتی صورت بگیرد.

وی در مورد تعداد تیم های لیگ برتر نیز گفت: برگزاری لیگ با 18 تیم فکر می کنم مشکلی ندارد و کاملا طبیعی است. در واقع باید مسئولان به نوعی پیرامون این قضیه و کم شدن تعداد تیم های لیگ برتر تصمیم های بهتری بگیرند و فکر می کنم 18 تیم کمترین تعداد تیم برای لیگ برتر ماست.

مایلی کهن احتمال استعفایش از سرمربی گری گهر را رد کرد و افزود: از روز اول که آمدم گفتم این تیم مشکل مالی دارد و یک جان دارم که آن را هم در اختیار گهر گذاشته ام و اگر قرار بود استعفا دهم هرگز هدایت این تیم را قبول نمی کردم. تا موقعی که بخواهند با کمال میل در خدمت گهر هستم.

وی در مورد اینکه حالا که موافقت شده بازی های گهر در دورود برگزار می شود آیا تمرین های این تیم در دورود برگزار می شوند یا تهران هم گفت: بازیکنان موقعی که با این تیم قرارداد بسته اند در قرارداد آن ها قید نشده که باید در دورود باشند. من خودم مشکلی با این قضیه ندارم که به دورود بیاییم اما بعضی از بازیکنان زندگی شان در تهران است و شاید با این قضیه مشکل داشته باشند.

وی در پایان با ابراز نارضایتی از محل اسکان این تیم در دورود گفت: تیم های آموزشگاهی هم مثل گهر پذیرایی نمی شوند و باید در این باره مسئولان تلاش بیشتری کنند.


مطالب پیشنهادی

جزئیات گزارش واژگونی اتوبوس شرکت واحد در اتوبان آزادگان

تذکر رهبری به هاشمی رفسنجانی

آیا میدانید سری دوم

تنبیه غیر انسانی دانش آموز در شهرستان الیگودرز +تصاویر

پربازدید های اخبار روز , ورزشی

نظرات شما