http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار بازیگران و هنرمندارن

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

ستاره هایی که اگر پول نباشد، دیگر هنری ندارند!

خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » ستاره هایی که اگر پول نباشد، دیگر هنری ندارند!

«آخه اینم شد کار مردِ حسابی؟! یه روز مي گی کار هست... یه روز مي گی پیشنهاد دارم باید فکر کنم... یه روز مي گم دوباره چیه؟ مي گی فعلا اوضاع کارمون خرابه...

روزنامه دنیای اقتصاد: «آخه اینم شد کار مردِ حسابی؟! یه روز مي گی کار هست… یه روز مي گی پیشنهاد دارم باید فکر کنم… یه روز مي گم دوباره چیه؟ مي گی فعلا اوضاع کارمون خرابه… یه روز یهو مي بینیم دو ماهه نشستی تو خونه و داری در و دیوار رو نگاه مي کنی و هی از جیب مي خوریم! یه روز…

ناسلامتی این بچه ها آینده دارن، خرج درس و دانشگاه دارن، فردا دخترمون جهیزیه مي خواد، زبونم مو درآورد از بس بهت گفتم کنار این کار کوفتیت به فکر یه آب باریکه هم باش! به خدا اگه واسه خاطر بچه هام نبود….» آنهایی که تصور مي کنند زندگی همه آدم معروف ها و ستاره ها گل و بلبل است سخت در اشتباهند! البته هستند آنهایی که به واسطه پرکاری و کیفیت بالا، همیشه دستشان به دهانشان رسیده و هیچ وقت سراغ شغل دوم و سومی که نرفته اند هیچ، حتی به فکرشان هم خطور نکرده!

 اما خیلی از همین بازیگرها و خواننده هايي که مي بینیم و دوستشان داریم، روزگار باب میلشان نیست و اغلب در غم جفت و جور کردن معاش و خرج زندگی یا سراغ شغل هاي جانبی در کنار حرفه شان مي روند یا حاضر به حضور در کارهای بی کیفیتی مي شوند تا بالاخره صورتشان را با سیلی سرخ نگه دارند! بماند که یکسریشان از روی علاقه و همین طوری دل خوش کنی دست روی یک تجربه کاری جدید مي گذارند تا هم منبع درآمدی برایشان باشد و هم سرشان را گرم کنند.

این روزها همه به دنبال مشهور شدن اند! هر کس هم برای خودش دلیلی دارد؛ شاید یکی از مهم ترین دلایلش این باشد که دیگر همه آدم ها مي دانند اگر مشهور شوند، راحت تر مي توانند دروازه هاي تجارت و پول دار شدن را طی کنند! اصولا بسیاری از ستاره ها و چهره هاي سرشناس دیروز و امروز یاد گرفته اند باید در کنار هنرشان از چهره و شهرت شان نیز نهایت بهره را ببرند تا دیگر در مواقع بیکاری و متعاقبا بی پولی تن به حضور در هر کاری ندهند.

این اتفاق مخالفان و موافقان زیادی دارد؛ یک عده از قدیمی ترها مي گویند هنرمندهای جوان امروز دارند از چهره شان سوءاستفاده مي کنند و با لقب «کاسب» صدایشان مي زنند، عده ای دیگر هم به شدت موافق این قضیه هستند و مي گویند اگر در کنار هنر درآمدی نباشد، فایده اي ندارد و کیفیت هنرمند پایین خواهد آمد. اینجا قرار نیست این دو فلسفه را به قضاوت بنشینیم، بلکه برای سنگین تر بودن وزن پرونده مان تصمیم گرفتیم چهره هاي مشهور هنر ایران را که روزی سراغ شغل دوم و بیزینس رفته اند معرفی کنیم و بگوییم این روزها هر کس مشغول چه کاریست.

در فهرست بلند بالای ما از مهندس و معمار وجود دارد تا قناد و کافه چی و مزون دار! اینکه بازیگرها بخواهند از چهره شان برای موفقیت بیشتر در تجارت هایشان بهره ببرند یک اتفاق کاملا جاافتاده در جهان است، اما یادتان باشد اگر هنرمندان ایرانی در استفاده از چهره شان در تبلیغات برندهای گوناگون ممنوع نبودند، خیلی هایشان سراغ بیزینس و ریسک کردن در تجارت هاي مختلف نمی رفتند. کمتر پیش آمده ستاره هاي قدیمی سینمای ایران سراغ بیزینس بروند، اما همان اندک چهره هايي هم که این کار را کرده اند برایتان آورده ایم.

سرشناس ترین شان مرحوم «محمدعلی فردین» است که روزگاری تجارت فرش مي کرد و البته اواخر عمر در میدان ونک قنادی شیک و تر و تمیزی هم داشت. ناگفته نماند «محمدعلی فردین» روزگاری صاحب سینما جمهوری بود که بعدها آن را به مرحوم «علی حاتمی» فروخت و او نیز آن را به نام دختر پرطرفدار سینمای ایران «لیلا حاتمی» زد.

 هرچند آن هم بعد از مدتی بنا به دلایل نامعلوم دچار آتش سوزی شد و دفتر سینما جمهوری برای همیشه بسته شد! «ناصر ملک مطیعی» هم علاوه بر همکار بودن با محمدعلی فردین در سینما، در صنف او نیز همکار بود و روزگاری شیرینی فروشی مجللی داشت، اما این روزها در یکی از املاکی هاي مشهور تهران مشغول فعالیت است.

بوتیک در سرخه بازار؛ این روزگاری یکی از منابع درآمد ستاره زن مشهور سینمای ایران بود که گفته مي شود این روزها در خیابان یوسف آباد فروشگاه لوازم ورزشی دارد، اما یکی دیگر از بازیگران نسل قدیم سینمای ایران که صاحب رستوران بود «محمدعلی تبریزیان» ملقب به «همایون» بود که امروز هیچ خبری از او در دست نیست.

ستاره هایی که اگر پول نباشد، دیگر هنری ندارند!

ستاره هایی که اگر پول نباشد، دیگر هنری ندارند!

ستاره هایی که اگر پول نباشد، دیگر هنری ندارند!

ستاره هایی که اگر پول نباشد، دیگر هنری ندارند!

ستاره هایی که اگر پول نباشد، دیگر هنری ندارند!

ستاره هایی که اگر پول نباشد، دیگر هنری ندارند!


مطالب پیشنهادی

بازیگر 40 ساله هالیوود، زیباترین زن 2013 جهان شد + تصاویر

گریه الناز شاکردوست سر فیلم با حس و حال فوت مرتضی پاشایی +عکس

جیغ بهرام رادان درآمد !!

بازیگر زن عکس نیمه برهنه اش را منتشر کرد تا حسادت معشوقش را تحریک کند! +عکس

پربازدید های اخبار بازیگران و هنرمندارن , بازیگران و هنرمندان

نظرات شما