http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با فناوری های نوین

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

معرفی برنامه های آندرویدی ضروری روی تبلت نو

خانه » فناوری های نوین » موبایل » معرفی برنامه های آندرویدی ضروری روی تبلت نو

یک تبلت نو تحت سیستم عامل اندروید باید چه اپ ها و نرم افزارهای ضروری روی خود داشته باشد؟ در اینجا قصد داریم برنامه های ضروری که یک تبلت نو آندرویدی داشته باشد، معرفی کنیم.

1-      DroidEdit:
معرفی برنامه های آندرویدی ضروری روی تبلت نو
برنامه رایگان که می توانید با تبلت خود از اینجا دانلود کنید. یکی از برنامه های جامع نوشتن و ادیت فایلهای نوشتنی روی آندروید است با ویژگی هایی مانند جستجوی کلکات و جایگزینی آنها، چک گرامری و تصحیح متن انگلیسی به صورت خودکار،تغییر رنگ پس زمینه و سایز فونت. ساخت فولدر جدید برای قرار دادن فایل های ساخته شده و دسته بندی آنها از دیگر ویژگی های این اپ آندرویدی است. نسخه رایگان تبلیغات پذیر است اما برای دریافت نسخه بدون تبلیغات باید 99 سنت بدهید.
 
 
2-      Google Drive:
معرفی برنامه های آندرویدی ضروری روی تبلت نو
برنامه رایگان که می توانید با تبلت خود از اینجا دانلود کنید. سرویس تحت کلود گوگل که رقیبی برای سرویس هایی مانن Dropbox  به شمار می رود. ایجاد گوگل داک و یا اسپرید شیت و تنظیم تاریخی و زمانی فایل با این اپ امکان پذیر است.پروژه ها و فایل های گوگل داکس در این محیط قابل خواندن و نوشتن و ادیت کردن است.
 
 
3-      Imo.im:
معرفی برنامه های آندرویدی ضروری روی تبلت نو
اپ مخصوص برای کاربرانی که از طریق چند برنامه مختلف چت می کند. مثلا اگر شما اسکایپ، گوگل تاک، یاهو و … دارید و قصد دارید به جای نصب هر کدام از این اپ ها به صورت جداگانه، همه را کنار هم داشته باشید، این برنامه توصیه می شود. با این برنامه مسنجرهای معروف روی یک صفحه و با یک لاگین باز و بسته می شوند و کار شمار را آسان می کنند. برای دانلود از این لینک  استفاده کنید.
 
 
4-      Chrome browser:
معرفی برنامه های آندرویدی ضروری روی تبلت نو
برنامه رایگان که می توانید با تبلت خود از اینجا دانلود کنید. مرورگر نرم و سریعی است که می توانید دانلود کرده و استفاده کنید. روی آندروید نسخه جلی بین وجود دارد و برای کاربرانی که نسخه های پایین دارند توصیه می شود. همچنین مرورگر موزیلا فایرفاکس نیز مرورگر خوبی است که می توانید از این لینک استفاده کنید.
 
 
5-      Weather:
معرفی برنامه های آندرویدی ضروری روی تبلت نو
اپ Accuweather برای اندروید را از اینجا دانلود کنید. بر اساس ست شدن مکانی تبلت آب و هوای منطقه را به طور خودکار نشان می دهد و یا با جستجوی محل مورد نظر، می توانید از وضعیت آب و هوایی محل مورد نظر مطلع شوید.
 
 
6-      Ebook reader:
معرفی برنامه های آندرویدی ضروری روی تبلت نو
اپ کیندل آمازون روی آندروید یکی از اپ های مناسب برای خواندن فایل های پی دی اف و سایر فایلهای داکیومنتی متناب با این فرمت است که در اصل متعلق به آمازون بوده و حالا به صورت رایگان در اختیار کاربران اندرویدی غیر آمازونی است. برای دانلود از این لینک استفاده کنید.
 
 
7-      Snappspeed:
معرفی برنامه های آندرویدی ضروری روی تبلت نو
یکی از قوی ترین اپ های شو و ادیت عکس است که می توانید از اینجا دانلود کنید.
 
 
8-      Pocket:
معرفی برنامه های آندرویدی ضروری روی تبلت نو
یکی از برنامه های قوی برای ساماندهی عکس و موسیقی و فیلم روی تبلت آندرویدی شماست. برای دانلود از این لینک استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی

کشف ۷۰۰ هزار کهکشان در ۲۰۱۳ با تلسکوپ رادیویی جدید استرالیا!

استفاده دانشمندان زمین شناس از تماشاچیان فوتبال +تصاویر

نگاهی به آینده: گلکسی نوت 3

با استفاده از آچار پیچ گوشتی می توان در مدت 4 روز یک خانه مقاوم ساخت +تصاویر

پربازدید های فناوری های نوین , موبایل

نظرات شما