http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

برای ماندن در لیگ برتر ناامید نیستیم!

خانه » اخبار روز » ورزشی » برای ماندن در لیگ برتر ناامید نیستیم!

مربی تیم فوتبال گهر دورودبا بیان اینکه پرسپولیس تیم خودش است و به این تیم احساس دین می کند گفت: کار ما برای ماندن در لیگ برتر سخت است اما ناامید نیستیم.

مربی تیم فوتبال گهر دورودبا بیان اینکه پرسپولیس تیم خودش است و به این تیم احساس دین می کند گفت: کار ما برای ماندن در لیگ برتر سخت است اما ناامید نیستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مایلی کهن در نشست خبری پیش از بازی گهر با پرسپولیس که بعدازظهر امروز پنجشنبه در محل سازمان لیگ برگزار شد در خصوص این مسابقه تصریح کرد: من مقابل تیم خودم قرار می گیرم تیمی که بیشترین سالهای ورزشی ام را در آن بودم به همین خاطر همیشه به آن احساس دین کرده ام.

وی افزود: بهترین دوران پرسپولیس را ما رقم زدیم و حدود ۱۰ سال قهرمان بلامنازع ایران بودیم. ما در این ۱۰ سال فقط ۵ یا ۶ شکست داشتیم.

وی با تاکید بر اینکه هیچ وقت نگفته است پرسپولیس به او مدیون است خاطرنشان کرد: همیشه سعی کرده ام وقتی مقابل تیم سابقم قرار می گیرم روی نیمکت بنشینم و بهترین بازی را ارائه کنم. ما مردانه در زمین حاضر می شویم و بازی می کنیم.

مایلی کهن با بیان اینکه بازی سختی با پرسپولیس دارد به روند رو به رشد پرسپولیس در نیم فصل دوم اشاره کرد و گفت:  یکی از دلایلی که باعث شده پرسپولیس نیم فصل دوم خودش باشد به این خاطر است که نقاط ضعفش را با خرید چند بازیکن برطرف کرده است.

مایلی کهن ادامه داد: از طرف دیگر یک مربی نجیبی به نام گل محمدی کار را در این تیم دست گرفته است. البته من معتقدم حق گل محمدی بعد از من در تیم ملی تضییع شد واین بازیکن در آن مقطع زمانی دیر به بازی گرفته شد. 

وی در خصوص مشکلات گهر خاطرنشان کرد: به رغم همه زحماتی که تمام مسئولان تیم می کشند هنوز کاستی هایی داریم با وجود این نیم فصل دوم را خوب شروع کردیم و حتی هفته قبل موفق شدیم راه آهن را که یکی از ۳-۴ تیم متمول تیم است شکست بدهیم.

” آیا بین برگزاری بازیهای گهر در دورود و بحث استعفای غلامرضا بهروان رئیس سازمان لیگ ارتباطی وجود دارد؟”

مایلی کهن در پاسخ به این سئوال خبرنگاران گفت: مگر گهر برای کدام کشور است؟ مگر فدراسیون نهاد دولتی است؟ بازنشستگی اعضای هیات رئیسه ربطی به فدراسیون ندارد چون فدراسیون یک نهاد غیر دولتی است. شاید بهروان خودش خسته شده است و قصد داشته باشد از سازمان لیگ برود.

سرمربی گهر در ادامه به انتقاد از فدراسیون فوتبال در کوتاهی برای برخورد با برخی صحبت های وقیحانه پرداخت و تاکید کرد: آدم در برخی از رفتارها تناقض هایی می بیند. بعضی ها با کلمات نسنجیده صحبت می کنند و با فدراسیون برخوردی وقیحانه دارند و مشکل فدراسیون هم این است که با آنها برخورد نمی کند.

مایلی کهن ادامه داد: بعضی ها می خواستند ساختمان سازمان لیگ را روی سر رئیسش خراب کنند اما کمیته انضباطی هیچ برخوردی با این شخص نکرد. این در حالی است که من چند ماه پیش و زمانی که هدایت تیمی را برعهده نداشتم در یک برنامه تلویزیونی صحبت کردم ولی کمیته انضباطی مرا احضار کرد. متاسفانه با کسانی که روی قوانین پا می گذارند برخورد جدی نمی شود.

سرمربی گهر خاطرنشان کرد: به هر حال بهروان نباید کوتاه بیاید. اگر قرار است کسی او را عزل کند صلاحیت آن فقط برعهده مجمع فدراسیون است نه نهادهای دولتی. 

مایلی کهن درباره احتمال سقوط گهر به لیگ دسته یک گفت: من راحت با واقعیت ها کنار آمده ام و می دانم که کار سختی داریم اما ناامید نیستیم.

تیم های فوتبال پرسپولیس و گهر دورود در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فردا جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.


مطالب پیشنهادی

اسکورت ویژه هاشمی رفسنجانی و نحوه تردد خاتمی در شهر

عناوین روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه 21 خرداد 92

عکس/ مسی و رونالدو پیش از مراسم فیفا

عناوین روزنامه های ورزشی امروز دوشنبه 17 شهریور 1393

پربازدید های اخبار روز , ورزشی

نظرات شما