نرم افزار مدیریت

دوران طلایی یک خانم بازیگر سرکش ،«عاطفه نوری»

جام جم آنلاین: سريال «دوران سركشي» در پاييز 81 از شبكه تهران پخش شد. آن زمان اين سريال آنقدر براي شهروندان تهراني جذابيت داشت كه براي بسياري دنبال كردن ماجراهاي زندگي روناك، دختر نوجوان سريال تبديل به يك عادت شده بود.

سريال «دوران سركشي» اكنون از شبكه تماشا بازپخش مي شود. بازيگر اصلي اين سريال كسي نبود جز «عاطفه نوري».

دوران طلایی یک خانم بازیگر سرکش ،«عاطفه نوری»

او ليسانس فيلمنامه نويسي دارد و با بازي در سريال دوران سركشي توانست مورد توجه مردم و كارگردانان زيادي قرار بگيرد.

خودش در جايي گفته بود: «ورود من بر عرصه بازيگري با يك اتفاق همراه شد، در هنرستان سوره، تئاتر مي خواندم و فقط به نوشتن فكر مي كردم، دستيارهاي كمال تبريزي براي گرفتن تست به سوره آمدند، من و چند نفر از دوستانم فقط براي اين كه ببينم تست دادن چگونه است و چطوري انجام مي شود رفتيم جلو… اين طور شد كه من قبول شدم و در دوران سركشي بازي كردم».

دوران سركشي، درباره خانم دكتري بود كه رييس يكي از خانه هاي ريحانه (پناهگاه دختران و زنان بي سرپرست) بود. او درگير ماجراي دختر نوجوان مجهو ل الهويه اي مي شد كه از بيماري چند شخصيتي رنج مي برد.

نوري با بازي در اين سريال كه اتفاقا از نقش هاي سخت به حساب مي آمد براي دوره اي هر چند موقت تبديل به بازيگري توانا شد.

روناك دوران سركشي، عاصي بود و رفتارهاي عجيب و نا بهنجار داشت. همين رفتارهاي متناقض هم شخصيت او را غريب و هيجان انگيز مي كرد. اما او سختي كار را برخود خريد و اتفاقا بخوبي از پس آن بر آمد.

نوري با اين كه چهره اي بسيار معمولي داشت و تا حدي بدون جاذبه هاي متداول نقش هاي اول بود، اما بخوبي توانست به واسطه حسي بسيار قوي نقش روناك را براي بينندگان باورپذير كند.

نوري بعدها به واسطه داشتن همين توانايي و اجراي نقش هاي سركش و تند و تيز براي بازي در سريال «نرگس» و نسرين دعوت شد و در آنجا نيز بارقه هايي از استعداد شگرف خود را نشان داد.

اين بازيگر چند سال بعد نيز در سريال رستگاران بازي كرد و در آن نقش دختر خودخواه و سركشي را بازي كرد كه شباهت زيادي به نقش هاي ديگرش داشت.

اين موضوع باعث شد كه نوري با بازي در سه نقش يكسان در ابتداي ورود به حرفه بازيگري، كارنامه وزيني از خود به جا نگذارد. هر چند خودش در گفت وگويي عنوان كرده، منتظر پيشنهاد بازي در يك نقش طنز است تا توانايي هاي خود را بار ديگر به نمايش گذارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران