http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با سرگرمی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

لیموزینی از قطعات یدکی +عکس

خانه » سرگرمی » مطالب خواندنی » لیموزینی از قطعات یدکی +عکس

این خودرو که به گفته طراح آن تکمیل شده است این روزها نزدیک به 3400 کیلوگرم وزن دارد و طول آن نیز چیزی در حدود 6.5 متر است که البته چندصد قطعه از خودروهای مختلف ...

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، تا به حال خودروهای زیادی را مشاهده کرده اید که به سبک های خاص تیونینگ شده اند. این در حالی است که در این خودروها از وسایل خاصی برای تیونینگ کردن استفاده می شود.

“آنتی راهکو” یک طراح خوش ذوق فنلاندی است که به تازگی کار خودش را بر روی یک لیموزین تمام کرده است. او دو سال قبل نمونه اولیه خودروی خود را رونمایی کرده بود.

لیموزینی از قطعات یدکی +عکس

این روزها کار او بر روی این لیموزین بعد از 10 سال به پایان رسیده است و او توانسته با استفاده از تعداد بیشماری قطعات یدکی مختلف که تقریبا از دور خارج شده اند یک لیموزین را که ” فینیجت” تیونینگ کند.

این طراح 72 ساله که این روزها در فلوریدا آمریکا زندگی می کند میگوید تا به حال خودروهای زیادی را برای اینکار اوراق کرده است که می توان به مرسدس بنزهای استیشن و خودروهای قدیمی آمریکایی اشاره کرد.

لیموزینی از قطعات یدکی +عکس

این خودرو که به گفته او تکمیل شده است این روزها نزدیک به 3400 کیلوگرم وزن دارد و طول آن نیز چیزی در حدود 6.5 متر است که البته چندصد قطعه از خودروهای مختلف پوشیده شده است به طوری که خودروی اصلی پیدا نیست.

“فینیجت” تا به حال جایزه های زیادی را در رشته های هنر کسب کرده است و البته به عنوان یکی از عجیب ترین خودروهای دنیا نیز شناخته شده است.

لیموزینی از قطعات یدکی +عکس

بیرون این خودرو دارای 86 چراغ، 36 آینه و دو موتور جت است. البته داخل آن نیز بسیار عجیب است چرا که ماکروویو، فریزر و تصفیه کننده هوا است. این خودرو همچنین 10 صندلی برای مسافران دارد.

این خودرو با تمام امکاناتی که دارد این روزها با قیمت باورنکردنی 1 میلیون دلار قیمت کذاری شده است که البته صاحب آن می گوید قصدی برای فروش این خودرو در حال حاضر ندارد.


مطالب پیشنهادی

فال روز پنج شنبه 23 مرداد 1393

مرد معتاد جذاب و خوش عکس یک شبه مشهور شد +عکس

گران‌ترین سکه تاریخ+عکس

عجیب ترین مشاغل پدالی دنیا +عکس

پربازدید های سرگرمی , مطالب خواندنی

نظرات شما