نرم افزار مدیریت

اینترنت مغز کودکان را می‌کشد

مخترع شناخته شده بریتانایی هشدار داد نسل گوگلی کودکان که بیشتر اوقات خود را در برابر نمایشگر رایانه ها سپری می کنند خلاقیت و مهارت های خود را از دست خواهند داد.

یکی از شناخته شده ترین مخترعان بریتانیایی بر این باور است نسل متکی بر گوگل کودکان به زودی دچار مرگ مغزی خواهند شد! ترور بیلیس 75 ساله مخترع رادیوی مکانیکی می گوید کودکان به دلیل اینکه وقت زیادی از زندگی خود را در برابر نمایشگرهای رایانه ها سپری می کنند درحال از دست دادن مهارت ها و خلاقیت خود هستند.

وی از این موضوع نگران است که نسل بعدی مخترعان، با توجه به اینکه نسل جوان امروزی قادر نیست هیچ چیزی را با کمک گرفتن از دستهایش بسازد، درحال حاضر از بین رفته باشد. اما در عین حال بر این باور است می توان با استفاده از ابزارها و اسباب بازی های مکانیکی و کاربردی در مدارس این روند انحطاطی را به روال عادی خود بازگرداند.

اینترنت مغز کودکان را می کشد

به گفته بیلیس نسل جوان به استفاده از جستجو های گوگل وابسته شده اند و در صورتی که این وابستگی به اینترنت و گوکل ادامه پیدا کند، به دلیل اینکه توانایی انجام کارها به شیوه های قدیمی از بین خواهد رفت، مغز این نسل به تدریج خواهد مرد. بیلیس خود ابداع وسایل مختلف را از سن پنج یا 6 سالگی آغاز کرده است.

اینترنت مغز کودکان را می کشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران