تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

با چند میلیون می‌توان در شمال ویلا خرید؟

خانه » اخبار روز » اقتصادی » با چند میلیون می‌توان در شمال ویلا خرید؟

فقط کافی است نگاهی به آگهی های ویلاهای فروشی در برخی از شهرها یا دهکده های شمالی بخصوص در محدوده نور، چمستان و سیسنگان بیندازید.

روزنامه دنیای اقتصاد: فقط کافی است نگاهی به آگهی های ویلاهای فروشی در برخی از شهرها یا دهکده های شمالی بخصوص در محدوده نور، چمستان و سیسنگان بیندازید. در این صورت با کلی قیمت های پیشنهادی فروش کمتر از 50 میلیون تومان مواجه خواهید شد.

شاید در گذشته خرید ویلا برای عده ای از متقاضیان به عنوان یک آرزو تلقی می شد، اما حال قیمت های پیشنهادی همچون سابق از ارزش بالایی برخوردار نیست، چراکه وجود وام خرید از یک سو و پرداخت بخشی از قیمت تعیین شده به صورت اقساط از سوی دیگر اقدام به خرید ویلا را برای متقاضیان آسان کرده است.

با توجه به این تفاسیر عده ای از بنگاهداران یا دلالان مسکن که در این شهرها به مشتری یابی مشغول هستند، اظهار می کنند که در اغلب آگهی ها تله وجود دارد تا متقاضی وسوسه بازدید از ویلای معرفی شده شود، اما به محض درخواست بازدید مستقیم از ویلا، واسطه ها اظهار می کنند که ویلای مورد نظر فروش رفته است.

علاوه براین شواهد نشان می دهد که آب و تابی که در فایل آگهی برخی از ویلاهای فروشی داده می شود در واقعیت اصلا این چنین نیست زیرا بسیاری از بازدیدکنندگان پس از بازدید تاکید می کنند: برای مصرف کننده هایی که به محل و کیفیت واحد سکونت اهمیت می دهند انتخاب مناسبی برای سکونت حتی برای چند روز در سال نیست.

چراکه عده ای از مشتریان که برخی از ویلاها را مورد بازدید قرارداده اند به این نکته اشاره می کنند: یا متریال به کار رفته قدیمی هستند یا اینکه استانداردهای نقشه ساخت در نظر گرفته نشده است و سازنده سعی داشته سقف یک چهار دیواری را با امکانات ضروری مثل سرویس بهداشتی تحویل مشتری دهد.

در بین کلیه ویلاهای آماده فروش آگهی شده فقط تعداد اندکی از آنها در فایل های شان از برخورداری ویلا از سند اشاره شده است.

یک ویلا با 600 متر مربع زمین و 142 متر مربع بنا در سرخرود واقع در محمودآباد به خریداران معرفی شده است.

مالک این ویلا عنوان کرده است: قیمت کارشناسی این ملک 105 میلیون تومان برآورد شده است، اما وی به دلایل نا معلوم تصمیم دارد واحدش را 69 میلیون تومان به متقاضی تحویل دهد!

شاید قیمت واقعی این ویلا همان 69 میلیون تومان باشد و مالک برای بازار گرمی چنین مساله ای را عنوان کرده باشد.

نرخ های پیشنهادی ستون نبض بازار در هر شهر ممکن است به ضعیف ترین یا با کیفیت ترین ویلا مربوط شود که البته درجه کیفیت محله هم بر این امر تاثیر بسزایی دارد.

با چند میلیون می‌توان در شمال ویلا خرید؟


مطالب پیشنهادی

تصاویر شادی مردم پس از پیروزی روحانی

همه همسران رؤسای جمهور ایران

عناوین روزنامه های امروز سه شنبه 27 خرداد 1393

عناوین روزنامه های ورزشی امروز پنج شنبه 23 مهر 1394

پربازدید های اخبار روز , اقتصادی

نظرات شما