نرم افزار مدیریت

شرکت کورنینگ با گوریلا گلاس 3 و کابل نوری به نمایشگاه سی ای اس می آید

فقط چند روز تا نمایشگاه CES2013 باقی مانده. روزهایی داغ که مهمترین اخبار فناوری سال را به همراه خواهد داشت. اما پیش از نمایشگاه هم اخبار زیادی از محصولاتی که در آنجا معرفی می شوند، به دست رسانه ها می رسد و یکی از آنها خبر از راه رسیدن گوریلا گلاس 3 است.

محافظ مقاومی که سال هاست روی نمایشگر بسیاری از گجت های محبوب بازار قرار گرفته. اگر به خاطر داشته باشید در نمایشگاه سال گذشته شاهد معرفی گوریلا گلاس ۲ بودیم. و حالا امسال هم باید منتظر نسخه سوم باشیم.

شرکت کورنینگ می گوید، گوریلا گلاس سوم با ترکیب جدید اش، پایداری و کیفیت بهتری را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین لپ تاپ، تلفن و تبلت شما را در مقابل شکستن و ترک برداشتن مقاوم تر از قبل خواهد کرد.

در گوریلا گلاس سوم فناوری به نام NDR استفاده شده که حتی اگر روی نمایشگر خراش بیوفتد آن را بدشکل نخواهد کرد. کورنینگ می گوید گوریلا گلاس جدید سه برابر نسبت به خراش ها مقاوم تر شده و ۵۰ درصد نیز مقاومت بیشتری دارد.

 

corningcables1-1357243251_N.jpg

این شرکت در نمایشگاه امسال کابل نوری جدید اش را هم معرفی خواهد کرد. کابل هایی با طول بیشتر و سرعت انتقال بهینه تر نسبت به کابل های مسی رایج.

این کابل به پورت تاندربولت متصل می شود و می تواند تا ده برابر بلند تر از کابل های مسی باشد. (کابل های مسی فعلی محدودیت ۳ متر را دارند) اما کابل نوری کورنینگ در طول های ۱۰، ۲۰ و ۳۰ متری ارایه خواهد شد.

سرعت انتقال اطلاعات هم تا 10Gbps خواهد بود. اما این کابل ها قادر به انتقال برق نیستند. البته اگر پورت تاندربولت ندارید نگران نباشید، چرا که کورنینگ کابل نوری USB 3.0 را هم ارایه خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران