برپایی مراسم بزرگداشت «امیرکبیر» با حضور احتمالی رئیس جمهور

مسعود شریفی، مدیر کل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در گفت وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: امسال نیز همچون سنوات قبل، مراسم بزرگداشت «امیرکبیر» برگزار می شود که احتمالاً با حضور رئیس جمهور خواهد بود.

وی افزود: این مراسم چهارشنبه این هفته در تالار وحدت برپا می شود.

رونمایی از بانک جامع اطلاعات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

شریفی از رونمایی از بانک اطلاعات جامع میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حاشیه مراسم بزرگداشت امیرکبیر نیز خبر داد.

وی افزود: اطلاعات این بانک، هم به صورت اینترنتی و هم به شکل کتاب، منتشر خواهد شد.

به گفته شریفی، معرفی جاذبه های میراث فرهنگی، تاریخی و طبیعی هر یک از استان ها، معرفی آداب، رسوم و سنت ها، جشن ها و مراسم عزاداری هر یک از شهرستان ها، معرفی مشاهیر هر استان به تفکیک شهرستان و معرفی صنایع دستی و سوغات استان ها به تفکیک هر شهرستان، از اطلاعات گردآوری شده در این بانک جامع است.

وی ادامه داد: اعلام مسیرهای گردشگری استان یا علایق ویژه گردشگران و امکانات موجود در هر مسیر گردشگری، اعلام فهرست مهمانخانه ها و مهمانپذیرها، دفاتر خدمات مسافرتی، واحدهای پذیرایی بین راهی، سفره خانه های سنتی، موزه ها و بناهای قابل بازدید، مراکز بهداشتی و درمانی، فروشگاه های منتخب و مراکز فروش معتبر صنایع دستی هر استان و تلفن های ضروری از دیگر اطلاعات مندرج در این بانک است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه
خرید رپورتاژ خرید بک لینک شرکت نرم افزاری نرم افزار مطب نرم افزار مطب نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی