تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

آلوده‌ترین مناطق تهران

خانه » اخبار روز » عمومی » آلوده‌ترین مناطق تهران

آلوده ترين مناطق تهران عبارتند از...

رئيس اداره بهداشت و هواي وزارت بهداشت گفت: دو منطقه يافت آباد و ميدان امام خميني بيشترين ذرات معلق هوا را دارد و آلوده ترين مناطق تهران است.
شیدا ملک افضلی در گفت وگو با فارس افزود: با بررسی های انجام شده در بین 38 پایگاه سنجش آلودگی هوا و در میان آلاینده های سطح شهر تهران، بیشترین میزان آلایندگی در 2 ایستگاه امام خمینی برای آلاینده دی اکسید نیتروژن با 104 واحد و ذرات معلق هوا با 2.5 میکرون در پارک قائم واقع در محله یافت آباد با 159 واحد است.
وی ادامه داد: با توجه به تمهیدات کارگروه ملی و وضعیت هواشناسی نسبت به روز گذشته، آلاینده ها بیشترین کاهش را داشته و در پارک قائم در یافت آباد از 162 واحد به 159 واحد در امروز کاهش یافته است.
رئیس اداره مبارزه با آلودگی هوای وزارت بهداشت گفت: میانگین کلی نشان داده ذرات PM2.5 در روز گذشته 137 بوده که امروز به 128 واحد رسیده است و به طور کلی 10 واحد از شاخص میانگین آلاینده ها کاهش یافته است.
ملک افضلی افزود در مورد سطح آلاینده سرب نیز گفت: تعدادی از ایستگاههای سنجش در سطح تهران در اختیار سازمان محیط زیست و شرکت کنترل کیفیت هوای تهران است و در این زمینه میزان سرب در سطح شهر به عنوان آلاینده ای که مضر بوده در نظر گرفته نمی شود چرا که سرب از سوخت مصرفی خودروها حذف شده است.
وی تصریح کرد: در مورد مونوکسیدکربن نیز تفاوت بارزی از روز گذشته تا امروز مشاهده نمی شود و طبق سنجش 38 ایستگاه،32 واحد در روز گذشته به 34 واحد در امروز رسیده است.
رئیس اداره مبارزه با آلودگی هوای وزارت بهداشت گفت: شاخصی از آلاینده را مضر اعلام می کنیم که بیش از 100 واحد باشد.بنابراین با توجه به شاخص های موجود در آلاینده مونوکسیدکربن،در شرایط سالم قرار داریم.

مطالب پیشنهادی

عناوین روزنامه های ورزشی امروز پنج شنبه 09 مهر 1394

تب قیمت گوشت و مرغ بالا رفت

عامل قتل دختر ربوده شده پس از 22 سال به دام افتاد

حمله وحشیانه به دختر 14 ساله و انهدام باند تجاوزگر در کرمان

پربازدید های اخبار روز , عمومی

نظرات شما