نرم افزار مدیریت

خبر جدید قهر ملی پوش پرسپولیس و عصبانیت

مجموعه :اخبار روز, ورزشی
خبر جدید قهر ملی پوش پرسپولیس و عصبانیت در برخی رسانه های مجازی منتشر شده است .
دلیل این قهر عصبانیت از مدیران باشگاه بدلیل حقوق و بحث مادی بوده است .

خبر جدید قهر ملی پوش پرسپولیس و عصبانیت از مدیران باشگاه

مدیران باشگاه پرسپولیس میگویند این غیبت کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی با خبر و هماهنگی بوده است . اما خودشان هم میدانند که او فعلا قهر کرده است .

به گزارش پارسی وان ،  این قهر از زمانی شروع شد که کمال کامیابی نیا چند روزی به تمرینات تیمش نرفت و  کم کم شایعات زیادی در باره غیبت او مطرح شد. جالب است بدانید که در حالی که برخی مسئولان باشگاه علنا از دلیل غیبت وی ابراز بی اطلاعی کردند برخی دیگر تاکید دارند که غیبت او هماهنگ شده است اما اخبار موثق حکایت از قهر این بازیکن دارد.

به گزارش بخش خبری پارسی وان ، کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس شب گذشته  از گروه تلگرامی بازیکنان پرسپولیس هم بیرون رفته است . این عمل او نشان میدهد که قضیه خیلی جدی تر از چیزی هست که فکر میکنیم .

به گزارش بخش خبری پارسی وان کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تقاضای دریافت مبلغی از قراردادش را داشته است . همچنین او از مبلغ قراردادش اصلا راضی نیست و می گوید قبلا خیلی بیشتر از این مبلغ با او توافق شده بوده است . کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس در این خصوص با مدیران باشگاه نیز تماس گرفته که گویا پاسخی نگرفته و این بی محلی حسابی او را عصبانی کرده تا جایی که تصمیم گرفته دیگر در تمرینات حضور پیدا نکند .

البته باید بدانید که این قهر ملی پوش پرسپولیس به ضرر کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی خواهد بود . چون  برانکو  قبلا نشان داده است که  خیلی سخت بازیکنان را به ترکیب تیمش راه می دهد. بنابراین ممکن است وقتی مشکل کامیابی نیا حل شد فعلا به دسته نیمکت نشین ها برود . دلیل این امر انست که   احمد نوراللهی این روزها حسابی آماده است که وارد تیم اصلی و بازی پرسپولیس شود .خواص کاهو برای سلامتی و پوست چیست ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران