نرم افزار مدیریت

جانشین رویانیان مشخص شد!

مهر:کاظم اولیایی درباره احتمال استعفای کفاشیان و تغییر در فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: بالاترین رنج ورزش ما در حال حاضر از سیاست گذاری های کلان است. وزارت ورزش هنوز تعریفی از استراتژی ورزش ندارد چه برسد به استراتژی حرفه ای در فوتبال. به همین خاطر برنامه بلند مدت و میان مدت در فوتبال ما تدوین نشده است.

 

اولیایی یکی از نتایج حضور افراد سیاسی در ورزش را هزینه بی نتیجه دانست و با اشاره به باشگاه پرسپولیس، گفت: هزینه این فصل پرسپولیس در تاریخ سابقه ندارد ولی به خاطر اینکه مبدا تصمیم گیری اشتباه بوده، این همه هزینه نتیجه ای نداشته است. البته به همین خاطر است که بهروز منتقمی را به پرسپولیس آورده اند تا محمد رویانیان محترمانه برود چون وزارت ورزش دیگر تحمل رویانیان را ندارد!

 

وی خاطرنشان کرد: وزارت ورزش می خواهد با منتقمی یک انتقال مدیریت آبرومندانه داشته باشد. برای اینکه دیگر از وزراتخانه سئوال نشود چرا از روز اول محمد رویانیان انتخاب شد که حالا باید برود.

 

مدیرعامل پیشین پاس در خصوص اینکه گفته می شود رویانیان یکی از گزینه های ریاست فدراسیون فوتبال است، تصریح کرد: اگر اینطور باشد که فاجعه در فاجعه است! دیگر بدتر از این نمی شود. البته در مجمع نیم بند فدراسیون هستند آدم های فوتبالی ریشه دار که اجازه این کار را نخواهند داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران