تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

دانش آموز 15 ساله اصول فیزیک را زیر سوال برد!

خانه » اخبار روز » علمی » دانش آموز 15 ساله اصول فیزیک را زیر سوال برد!

نیل ایباتا که به تازگی وارد پانزده سالگی اش شده است در دبیرستان بین المللی استراسبورگ فرانسه درس می خواند.

نیل ایباتا که به تازگی وارد پانزده سالگی اش شده است در دبیرستان بین المللی استراسبورگ فرانسه درس می خواند. او با کشفی که در علم ستاره شناسی کرد در بین بزرگان این علم جایی برای خود پیدا کرده است.
این دانش آموز در حالی که طرح آموزش زبان برنامه نویسی پیتون را در مرکز ستاره شناسی استراسبورگ ، محل کار پدرش ، می گذارند، صفحه وسیعی از کهکشان های در حال چرخش در اطراف آندرومد، یعنی کهکشان راه شیری اطراف زمین، کشف کرد.
این دانشمند نوجوان فرانسوی می گوید از طریق همین کهکشان ها که ما در حال محاسبه فاصله و سرعت آنها بودیم، توانستم پی ببرم که این کهکشان ها در حال حرکت در اطراف کهکشان راه شیری هستند.او می گوید این کشف در واقع نتیجه یک کار چند هفته ای است .این کشف آنچنان مهم است که حتی اصول فیزیک را نیز زیر سئوال می برد.
این کشف باعث شده تا نیل ایباتا نام خود را همراه با نام پدرش،رودریگز ایباتا ، در زیر مقاله ای در همین رابطه در مجله معروف نیچر انگلیس امضا کند…

مطالب پیشنهادی

عناوین روزنامه های امروز پنج شنبه 15 مرداد 1394

عناوین روزنامه های امروز چهارشنبه 25 اردیبهشت 92

برنامه هواداران محسن رضایی برای بعد از مناظره

عناوین روزنامه های امروز سه شنبه 06 مرداد 1394

پربازدید های اخبار روز , علمی

نظرات شما