http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با بازیگران و هنرمندان

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

حامد بهداد: حساب فردین از همه جداست

خانه » بازیگران و هنرمندان » مصاحبه بازیگران و هنرمندارن » حامد بهداد: حساب فردین از همه جداست

تماشا: روز سه شنبه 12 دی ماه در خانه هنرمندان نشستی با حضور فریدون جیرانی و حامد بهداد برگزار شد. این نشست برای بررسی فیلم «روزی روزگاری سینما» به کارگردانی شهرام میراب اقدام و تهیه کنندگی احسان ظلی پور برگزار...

تماشا: روز سه شنبه 12 دی ماه در خانه هنرمندان نشستی با حضور فریدون جیرانی و حامد بهداد برگزار شد. این نشست برای بررسی فیلم «روزی روزگاری سینما» به کارگردانی شهرام میراب اقدام و تهیه کنندگی احسان ظلی پور برگزار شد که مجری این جلسه هم نیما حسنی نسب (منتقد سینما) بود. در ادمه حرف های حامد بهداد را که به عنوان راوی در این فیلم حضور داشته، می خوانید:

* اول از همه عذرخواهی می کنم اگر مطابق معمول همیشه پراکنده گویی می کنم. خیلی خوشحال شدم که به من برای حضور در این فیلم پیشنهاد شد، خوشحالتر شدم وقتی دیدم و متوجه شدم که اگر این فیلم نقایصی دارد، یعنی این موضوع هنوز بسته نشده و می توان آن را ادامه داد، می توانم بگویم که برای اولین بار است که با این گسترش به این موضوع پرداخته شده پس آنهایی که هنوز دغدغه ای برای رجعت به این حال و هوا و مقوله را دارند می توانند ادامه بدهند و بیشتر بپردازند.

* من در مصاحبه ها و خاصه گفت و گو با آقای جیرانی در برنامه «هفت» اشاره کردم که زیبایی شناختی و فرم در سینمایمان از بین رفته است. ما الان ممکن است با قصه های عامه پسند مواجه بشویم اما زبان صرف سینما از بین رفته است اما در همان برنامه آقای جیرانی اعتقاد داشتند که افرادی مثل ملاقلی پور بودند و حاتمی کیا هنوز هست که من گفتم با شما مخالفم.

خاطرتان هست آقای جیرانی؟ بعد ایشان از رخشان بنی اعتماد گفتند که من موافقت کردم. در بازیگری، فیلمسازی و تئاتر، غایت به لحن شاعرانه خودش می رسد. انعکاس هنر بس که لطیف است برخاسته از جامعه است. موسیقی و سینما برخاسته از جامعه است. آقای کیارستمی می گویند که فیلم بد برای زمانه بد است بگذارید ساخته بشود.

* اینکه چرا هنوز ما ملودی گوزن ها را می شنویم و دوستش داریم بر می گردد به اینکه در همان زمان هم خودشان وقتی این ملودی را گوش می دادند دچار حس نوستالژی می شدند و متوجه می شدند که خاطره ای عظیم دارد به وجود می آید چون همان زمان داشتند رشد می کردند.

من گمان می کنم که رشد فرهنگی به شدت صدمه خورده و این را می توان از معماری خیابان ها و استقبال مردم از سینماها و قصه ها فهمید. نمی توانم درد خودم را ابراز نکنم از اتفاقی که برای سینما افتاده و نمی توانم غصه نخورم و این احساسم را نادیده بگیرم. اعتقاد دارم که بلا سر سینما آمده و اعتقاد دارم که برخورد بدی با هنرمند می شود خصوصا با احساس لطیف و شاعرانه هنرمند برخورد شده.

* چون به بازیگری علاقه دارم باید یادی بکنم از بازیگرانی که تاثیر بسیار زیادی روی سینمای خودشان گذاشتند. سینمای فرانسه با حضور «برژیت باردو» به اوج رسیده، او تاثیر زیادی در فروش می گذارد. من از همینجا حساب محمدعلی فردین را از همه بازیگران سوا می کنم. فردین مردم را با سینما آشنا می کند. وقتی او را نگاه می کنم نمی توانم خیلی چیزها را نادیده بگیرم هم زبان خاصه سینما را و هم زبان مهارت او را که رقص استخوانی و شاطری هم شاملش می شود چون پدر فردین تئاتر روحوضی می دانستند و این به او ارث رسیده است. هم ایشان هم ایرج قادری، هم محمدعلی فردین، هم بهروز وثوقی هم رضا بیک ایمان وردی.

این لحن از کجا آمده، این شادابی و این سرحالی از کجا آمده؟ ما در طول این سال ها تاوان های زیادی داده ایم: جنگ، فقر، تورم، خواسته هایمان عوض شده؛ چیزهای دیگری برایمان تبدیل به اولویت شده. در کل می خواهم بگویم که خوشحالم که در کنار این تیم بودم و بر سوگ از دست رفتن قسمتی از شکوفاترین بخش سینما حضور داشتم.


مطالب پیشنهادی

جشن تولد خانم بازیگر برای سگش +عکس

محمد رضا شریفی نیا چگونه تولد دخترش را تبریک گفت؟ +عکس

تصاویر هنرمندان مشهور در شبکه های اجتماعی سری 89

نگار جواهریان و رامبد جوان بعد از مدتها با هم دیده شدند +تصاویر

پربازدید های بازیگران و هنرمندان , مصاحبه بازیگران و هنرمندارن

نظرات شما