نرم افزار مدیریت

گردو بخورید تا کم خونی شما برطرف شود.

مصرف گردو برای چه اشخاصی منع شده است:

 

۱٫ کسانی که از روده ها ناراحتی دارند.

۲. کسانی که کولیت (ورم روده بزرگ) دارند.

۳.کسانی که از کبد ناراحت هستند. 

 ۴. کسانی که نفریت (ورم چرکی کلیه) دارند.

۵. کسانی که چاق هستند.

 

با ما در این مقاله از پارسی وان همراه باشید.

 

 

نسخه های گردو:

 

 

برای معالجهٔ کمخونی 

 

 

سی گرم پوست سبز گِردو یا برگهای گردو را که خشک شده است در یک لیتر آب جوش بریزید و دوازده دقیقه بگذارید بماند تا دم بکشد، بعد آن را صاف کنید و قبل از هر غذا یک فنجان از آن را بنوشید. دم کردهٔ برگ یا پوست سبز گِردو برای رفع کمخونی مفید است.

 

 

معالجهٔ اگزما با برگ درخت گِردو:

 

 

پنجاه گرم برگهای تازه یا خشک درخت گِردو را در یک لیتر آب سرد بریزید و ظرف محتوای آن را روی آتش بگذارید تا به مدت و پانزده دقیقه بجوشد، بعد وقتی ملایم یا سرد شد زخمهای اگزما را با آن بشویید. جوشاندهٔ برگ درخت گِردو برای معالجهٔ تمام امراض پوستی مؤثر و مفید است.

 

 

دوای دلدرد یا ترشی معده:

 

 

اگر مبتلا به دل درد، سوزش شکم و یا ترشی معده شده اید، بیست تا سی گرم پوست سبز گِردو و یا برگهای درخت گِردو را که خشک شده باشد در یک لیتر آب جوش دوازده دقیقه دم کنید و بعد آن را صاف کرده و هر روز قبل از غذا یک فنجان از آن را بنوشید.  توجه کنید اگر جوشاندهٔ برگ گردو خیلی غلیظ تهیه و خورده شود، مخاط معده و روده ها را تحریک میکند. جوشانده یا دم کردهٔ برگ گردو با هیچ داروی شیمیایی نباید با هم مصرف شود، زیرا ترکیب ناسازگاری دارد ولی گیاهانی که قابض هستند سازگاری دارد و میتوانید با هم مصرف کنید.

معالجهٔ بحرانهای کبدی با جوشاندهٔ برگ گِردو:

 

 

بحرانهای کبدی را با جوشاندهٔ برگ گِردو می توان تسکین داد. برای تهیهٔ جوشاندهٔ برگ گردو باید بیست تا سی گرم پوست سیزی  برگ درخت گِردو را که خشک شده باشد در یک لیتر آب دقیقه دم کنید و بعد صاف کرده و هر روز یک فنجان  از آن را قبل از غذا بنوشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

خرید رپورتاژ خرید بک لینک نرم افزار مطب هتل آپارتمان مشهد نرم افزار مطب نرم افزار رستوران