تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با سرگرمی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

معبد تاپوروم (TA PROHM) مکانی حیرت انگیز در کامبوج + عکس

خانه » سرگرمی » مطالب خواندنی » معبد تاپوروم (TA PROHM) مکانی حیرت انگیز در کامبوج + عکس

معبد تاپوروم که نام جدید و امروزی معبدی قدیمی در آنگکور، کامبوج است ، به سبک بایون و به شکلی عظیم در اواخر قرن ۱۲ام و اوایل قرن ۱۳ام ساخته شد و ...

معبد تاپوروم که نام جدید و امروزی معبدی قدیمی در آنگکور، کامبوج است ، به سبک بایون و به شکلی عظیم در اواخر قرن ۱۲ام و اوایل قرن ۱۳ام ساخته شد و در اصل به نام راجاویهارا (Rajavihara) است.این معبد در حدود یک کیلومتری در شرق آنگکور تام و درقسمت جنوب شرقی بارای واقع شده ، که توسط پادشاه جایاوارمان هفتم به عنوان صومعه بودایی ماهایانای و محلی برای تحصیل بوداییان تاسیس شده است.

معبد تاپوروم (TA PROHM) مکانی حیرت انگیز در کامبوج + عکس

بر خلاف بسیاری از معابد آنگکور ، معبد تاپوروم هم اکنون درهمان شرایطی که قبلا ساخته شده باقی مانده است. ترکیب نور و روشنایی و فضای بین درختان درحال رشد و مجاورت با جنگلی زیبا همه اینها این مکان را به یکی از زیباترین معابد آنگکور با بازدید کنندگان فراوان تبدیل کرده است.

معبد تا پوروم در سال ۱۹۹۲ در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد . امروز، این معبد یکی از مهمترین مکانهای توریستی منطقه آنگکور در کشور کامبوج است.


مطالب پیشنهادی

بنز چطور بنز شد

هنرنمایی شاهکار سرایدار با برف +تصاویر

بریم دست آرایشگرمون رو ببوسیم! +تصاویر

میز و صندلی های عجیب و جالب شهری +تصاویر

پربازدید های سرگرمی , مطالب خواندنی

نظرات شما