http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با بیماری ها

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آرایش زیبا آرایش صورت آرایش چشم آموزش آرایش صورت آموزش آرایش چشم اس ام اس جوک جدید اس ام اس خنده دار اس ام اس سرکاری اس ام اس سرکاری باحال اس ام اس سرکاری جدید اس ام اس طنز باحال اس ام اس طنز جدید اس ام اس های جدید جوک جدید جوک خنده دار زیبایی صورت زیبایی پوست عکس آرایش چشم عکس جدید ناخن عکس مدل موی ساده عکس ناخن جدید عکسهای ناخن جدید متن طنز خنده دار مدل آرایش چشم مدل جدید ناخن مدل رنگ مو مدل موی جدید مدل ناخن جدید مراقبت از پوست پوست زیبا

اغلب کمردرد ها با استامینفن درمان میشود

خانه » سلامت » بیماری ها » اغلب کمردرد ها با استامینفن درمان میشود

بسیاری از این کمردرد ها، بدون درمان و یا با درمان، خودبخود خوب می شوند. دردسر از آنجا آغاز میشود که یکی از همکاران، یا بستگان وی دراین رابطه خاطره و داستانی به یاد آورده و برای نشان دادن دلسوزی گوشزد کند که چاره او "ام، آر، آی" و یا اسکن کردن است و اگر این کار را هر چه زودتر انجام ندهد، مثل ممکن است که فلج شود.بیش از نود درصد کمردرد ها تنها نشانه ای از بهم خوردن تعادل فیزیولوژیک عضلات و استخوانها است که عامل آن ورزش ها، خم و راست شدن ها، ضربه های ناگهانی به ستون مهره ها و بلند کردن جسمی سنگین و در نتیجه تمرکز فشار غیرمعمول بر مهره های کمر و غضروف های آن مهره ها است.

کمردرد

در این مطلب از سایت پارسی۱ برای شما از انواع کمردرد و درمان کمردرد بیشتر توضیح می دهیم..با ما همراهب باشید :

 

 

کمردرد به چه علت رخ می دهد :

 

 

کمردرد از نمونه دردهایی است که همه از آن شکایت داشته حتی جوانان !! برای درمان آن به دکتر مراجعه می کنند. بیش از نود درصد کمردرد ها تنها نشانه ای از بهم خوردن تعادل فیزیولوژیک عضلات و استخوانها است که عامل آن ورزش ها، خم و راست شدن ها، ضربه های ناگهانی به ستون مهره ها و بلند کردن جسمی سنگین و در نتیجه تمرکز فشار غیرمعمول بر مهره های کمر و غضروف های آن مهره ها است.

 

 

بسیاری از این کمردرد ها، بدون درمان و یا با درمان، خودبخود خوب می شوند. دردسر از آنجا آغاز میشود که یکی از همکاران، یا بستگان وی دراین رابطه خاطره و داستانی به یاد آورده و برای نشان دادن دلسوزی گوشزد کند که چاره او “ام، آر، آی” و یا اسکن کردن است و اگر این کار را هر چه زودتر انجام ندهد، مثل ممکن است که فلج شود!!

 

 

از آن پس بیمار با ترس و وحشت، به دنبال متخصص میگردد و با توصیه یکی از خویشان بانفوذ همان روز از متخصص استخوان در سوپر کلینیک ویژه وقت ملاقات میگیرد و با اصرار از او میخواهد تا برای جلوگیری از فلج شدن !!! فوراً و به طور اورژانس دستور ام، آر، آی بدهد. هر چقدر هم پزشک بیچاره برای بیمار شرح هد که کمردرد ساده ممکن است با چند قرص، آسپیرین و یا استامینوفن بهبودی پیدا کند، بیمارگوش شنوان خواهد داشت.

 

 

چرا که بیمار، از هراس فلج شدن، چنان پریشان خاطر است که نه می خواهد و نه میتواند بدون آن مسکن قوی روانی، «ام، آر، آی» از آنجا بیرون رود. پس از انجام «ام، آر، آی» رادیولوژیست مربوطه هم با خواندن و تفسیر نتیجهٔ نگاره گری مغناطیسی چند میلیمتر پارگی دیسک مهره کمر تشخیص می دهد.

 

 

وقتی پارگی دیسک کمر با «ام، آر، آی» تشخیص داده شد، برای همیشه مُهر دیسک کمر بر روان بیمار زده می شود، از آن پس شخصی که مانند همیشه می تواند کار خود را انجام دهد، وضعیت بیم آوری یافته و خود را بیمار میداند. اما ممکن است که پس از چند روز با خوردن آسپیرین دردش درمان شود و دچار این همه گرفتاری نگردد.

 

 

ناگفته نماند که نزدیک به بیست درصد مردم تندرست که هیچگونه نشانی از درد کمر ندارند، دارای چند میلیمتر پارگی دیسک هستند که هیچ گونه اهمیت بالینی ندارد. بدون هیچ تردیدی کمردرد از فراگیرترین علل آزار و رنج بیماران است، و با وجود آنکه بارها تجربه شده است که بیشتر این کمردردها خودبخود و بدون هیچ درمانی بهبود مییابند، ولی جدا از پزشکان، در بیشتر کشورها، گروه های دیگری هم پیدا شدهاند که تنها از راه کمردرد مردم نان میخورند


# # #

مطالب پیشنهادی

مراقب غذاهای مانده باشید

مشکلات ساقه بدن

معیارهای زیبایی از منظر جراحان پلاستیک

چگونه در ۷ روز بدنمان را از قندها پاک کنیم؟ +تصاویر

پربازدید های بیماری ها , توصیه های پزشکی , سلامت

نظرات شما