خانه » سلامت » درمان با طبیعت از بهترین شیوه های درمانی است. راجع به قدرت درمانی طبیعت چه می دانید؟

درمان با طبیعت از بهترین شیوه های درمانی است. راجع به قدرت درمانی طبیعت چه می دانید؟

اصل و جوهر درمان با طبیعت و روشهای گوناگون درمانی که از آن سرچشمه میگیرند همانا درك و پذیرش این حقیقت است که در نهاد هر فرد قدرتی وجود دارد که می تواند در موقع ابتلای به بیماری خود را درمان کند.در این مطلب از مجله پزشکی پارسی وان برایتان از درمان با طبیعت می گوییم.

چگونه می توان از درمان با طبیعت بهره مند شد؟

 

درمان با طبیعت

 

باید این قدرت را به طریق صحیحی به کار برد

 

هم چنین نیروی حیاتیش کاهش نیافته باشد تا ترمیم و بهبود را امکان پذیر سازد.

 

بنابراین، با توجه به تجزیه و تحلیل مطالب فوق ملاحظه می شود که در این گونه مواقع نه طبیب (به کمک داروها) و نه جراح (به وسیلهٔ چاقو) و نه درمان کنندهٔ طبیعی هیچیک نخواهند توانست بیمار را از شر بیماری خلاص کنند.

 

بلکه این امر فقط با کمک قدرت درمانی که در بدن نهفته است انجام پذیر خواهد بود. بنابراین تنها طبیعت است که می تواند اعمال و وظایف دستگاههای از کار افتاده را مجدداً به حال طبیعی و سلامت بازگرداند.

 

محققاً درک این موضوع که در درون بدن انسان قدرت و نیروی نهفته است که ارگانیسم های بیمار خراب شده را مجدداً به حال سلامت و طبیعی باز میگرداند بسیار شگفت آور خواهد بود

 

و این یگانه هدف و  وظیفهٔ کلیهٔ درمان کنندگان طبیعی است که از این قدرت در مواقع لزوم استفاده کنند.

 

درمان کنندگان طبیعی مانند همکاران پزشک خود ادعا نمی کنند که میتوانند بیماری را درمان کنند بلکه روشی را به کار می برند که بتواند بیمار را به وضعی برگرداند که قدرت درمانی طبیعی نهفته در بدنش فرصت عمل و انجام وظیفه پیدا کند.

قدرت درمانی درمان با طبیعت چقدر است؟

 

درمان با طبیعت

 

اگرچه قدرت درمانی مورد بحث رانمی توان دید یا سنجید و اندازه گرفت لیکن با این حال در وجود آن شکی نیست زیرا این نیرو نظیر همان قدرتی است که فعالیتهای گوناگون بدن ما را بایکدیگر تنظیم می کند

 

و در خواب عمیق یا در آخرین حد فعالیت بدن اعمال و وظایف هر عضو را، بدون آنکه خود شخص کمترین اطلاعی از آن داشته باشد، تحت کنترل و نظم قرار میدهد.

 

قدرتی در درون ما نهفته است که با کمک آن قلب می تپد، خون جریان پیدا می کند، چشم میبیند، گوش می شنود، مو نمو میکند، ششها تنفس می کنند و مغز کار می کند.

 

درمان با طبیعت

 

همچنین می تواند در مواقع لزوم، چنانچه به آن فرصت داده شود، بافتهای بیمار عضوی را که در کارش اختلال حاصل شده عوض کند، سلولهای آنها را تمیز و خون را تصفیه کند و به دستگاه گوارشی ضعیف نیروی حیاتی تازه ای بخشد

 

و به عبارت ساده تر زندگی را مجدداً بر شخص بیمار شیرین سازد.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

آیا مصرف دلستر ضرر دارد

آیا مصرف دلستر ضرر دارد ؟ فواید و مضرات دلستر

آیا مصرف دلستر ضرر دارد ؟ به نظر شما دلستر بهتر است یا نوشابه ؟ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *