خانه » دانستنیهای خانواده » گره افتادن در کارها و نقش کلیدی زنان در رهایی از آن.

گره افتادن در کارها و نقش کلیدی زنان در رهایی از آن.

هر مردی به یک «فرشته ایمان» نیاز دارد. به زنی با ایمان و مهربان که وقتی همه چیز و همه کسی با او سر ناسازگاری داشتند آن زن با ایمان و ثابت قدم موجب قوت قلب او شود.در این مطلب از مجله پارسی وان برایتان از نقش زنان در کمک به مردان به هنگام گره افتادن در کارها می گوییم.

 

نقش زنان به هنگام گره افتادن در کارها چیست؟

 

گره افتادن در کارها

 

هنگامی که مرد در آستانه شکست قرار میگیرد و زمانی که در کارش گره می افتد و احساس میکند که همه چیز علیه میل و ارادهٔ او در جریان است،

 

به زنی نیاز دارد که به او اعتماد به نفس بدهد و روحیه اش را تقویت کند. ایمان و ثبات قدم و عقیدهٔ زن است که شوهر را به موفقیت و آیندهٔ درخشان و دلخواه امیدوار می کند و به او این آمادگی را میبخشد که برای مبارزه و مقابله با هر مشکلی مهیا باشد.

 

اعتماد به همسر به هنگام گره افتادن در کارها چه کمکی می کند؟

 

اعتماد و ایمان سدی غیرقابل نفوذ در مقابل شکست و ناکامی است. مردم کامیاب و موفق با ایمان و اعتقاد به راهی که در پیش گرفتهاند خطرات و دشواریها را پشت سر می گذارند و به موفقیت و سعادت می رسند.

 

زنهایی که ایمان و اعتقاد و اعتماد شوهرانشان را تقویت می کنند اجازه نمی دهند شوهران آنها مغلوب شکست و ناکامی شوند. چنین زنهایی به محض آن که شوهرانشان در نبرد زندگی شکست خورد و به زمین در غلتید

 

به فور دست کمک به سوی آنها دراز می کنند و آنها از زمین برمی دارند تا بار دیگر  روی پای خود بایستند و با نیرویی مضاعف به نبرد ادامه دهند.

 

وجود زنها مثل راهنمای کار آزموده ای است که در صحنهٔ مسابقه شوهران خود را از هر جهت برای مبارزه تجهیز می کنند و اگر در مسابقه شوهر زمین خورد بی معطلی دست او را می گیرند، بلندش می کنند،

 

گره افتادن در کارها

 

گردو خاک لباسش را می تکانند و در همان حال مطالب تشویق آمیز در گوشش زمزمه می کنند و با خنده ای نیرو بخش و سرشار از محبت او را راهی میدان می نمایند.

 

بی تردید قهرمانی که به این صورت تدارک و تجهیز شود تمام سعی خود را برای پیروزی به کار خواهد برد.چون کمتر مردی را میتوان یافت که حاضر باشد همسرش را نا امید کند و به او بگوید تو در مورد لیاقت و استعداد من اشتباه کرده ای

 

تسکین دادن به همسر خود به هنگام گره افتادن در کارها 

 

هر کدام از ما به نحوی ناکامی و عدم موفقیت را در زندگی چشیده ام اما شاید همهٔ ما این را ندانیم که وقتی روح ما در تنگنای نا امیدی اسیر است

 

از لحاظ روحی و روانی به پایین ترین درجهٔ تحمل رسیده ایم چقدر تسکین دهنده و نیرو بخش خواهد بود، اگر کسی که دوستش داریم به ما بگوید:

 

«مبادا غصه بخوری! این پیشامدهای بی اهمیت در سرنوشت تو تاثیر ندارد. اطمینان دارم که موفق خواهی شد، چون هم لیاقتش را داری و هم آرزوی من موفق شدن. تو است!!)  .

 

 

در کتاب های مقدس در مورد ایمان به هنگام گره افتادن در کارها چه گفته شده است؟

 

«ایمان جوهر چیزهای مطلوب ماست. ایمان آیت و نشانهٔ چیزهائیست که با چشم ظاهر نمی توانیم آنها را ببینیم.» .

 

ایمان ذاتی ایمانی است که زن باید نسبت به مرد خود داشته باشد.زنان با بلند نظری، تیزبینی و دیدهٔ عشق خصوصیات و محسنات شوهران خود را  ببینند.

 

محسنات و خصوصیاتی که دیگران قادر به دیدن آها نیستند.نکته آخر این که ایمان داشتن، بدون سعی و عمل کافی نیست.

 


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع گل آپارتمانی

معرفی چند مورد از انواع گل آپارتمانی با عکس

انواع گل آپارتمانی بسیار است. ما در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان برخی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *