خانه » سبک زندگی و خانه داری » آیین همسرداری » کار زیاد شوهر و نکات مفید برای کمک به او

کار زیاد شوهر و نکات مفید برای کمک به او

به جای گوشه گیری و غصه خوردن به هنگام کار زیاد شوهر و نبود او برای خود سرگرمی های تازه و مفید بوجود آورید و به افکار ملول کننده فرصت خودنمایی ندهید.در این مطلب از مجله پارسی وان برایتان از کار زیاد شوهر و کارهای مفید برای کمک به او می گوییم.

 

به هنگام تنها ماندن به دلیل کار زیاد شوهر برای خود برنامه ریزی کنید

 

کار زیاد شوهر

 

در اجتماعات و میهمانی ها متکی به حضور شوهرتان نباشید تا در حمایت او صاحب شخصیتی دوست داشتنی شوید. کوشش کنید روی دو پا بایستید.

 

از اجتماعات و اشخاصی که با وضعیت اجتماعی و معلومات شما همخوانی ندارند پرهیز کنید. به عبارت بهتر از حضور در اجتماعاتی که به وجود شما توجهی نمی شود بپرهیزید کنید

 

شما نیز معاشران خود را در حدی انتخاب کنید که در مقابل آنها احساس حقارت نکیند تا وجود شوهر برای غلبه بر این احساس حقارت ضرورت داشته باشید.

 

خود را به کارهایی سرگرم کنید که قبلاً فرصت و وقت پرداختن به آنها را نداشته اید. مثلاً به دیدن موزه ها و آثار باستانی شهرتان بروید. تئاتر و کنسرتهای هنرمندانه را ببینید، برای انجمن های خیریه و مذهبی فعالیت کنید

 

و از همه مهمتر با رفتن به کلاس درس یا مطالعه شخصیت خود را پرورش دهید .داشتن چنین برنامه هایی هم به حال خود شما مفید است و هم شوهرتان از تنهای شما ناراحت نمی شود و با خیال آسوده به کارش می پردازد.

 

برای آشنایان غیبت همسر را به دلیل کار زیاد شوهر توضیح دهید

 

کار زیاد شوهر

 

وضع کار شوهر تان را برای خویشان و دوستان نزدیک که الزاماً باید با آنها رفت و آمد داشته باشید توضیح دهید تا آنها با اطلاع حاصل کردن از غیبت موقت شوهر تان از حضور شما در حلقهٔ خودشان تعجب نکنند و وجود شما باعث تفسیرهای غیرواقعی نشود.

 

بهتر است به دوستان و آشنایان خود حالی کنید که شما نیز به کار شوهرتان علاقه مندید و با اعتماد به کاردانی او حامی و پشتیبانش هستید.

 

گاه، این وضع پیش میآید که دوستان حضور شما را بدون وجود شوهرتان مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند و شما را به بی مهری یا شوهرتان را به بی توجهی متهم می نمایند.

 

برای مقابله با چنین تصور و توهمی توضیح شما بهترین نتیجه را خواهد داشت.

 

حمایت خود را هنگام کار زیاد شوهر به همسرتان نشان دهید

 

کار زیاد شوهر

 

بگذارید شوهر تان احساس کند که از حمایت و علاقهٔ شما برخوردار است و در صورت نیاز می تواند به حمایت شما متکی باشد.

 

پشتیبانی زبانی و عملی و توجه نشان دادن شما، به شوهرتان کمک میکند که کارش را زودتر و بهتر انجام دهد و ناچار نباشد مقداری از انرژی و وقت خود را با متقاعد کردن و مشاجره با شما صرف کند

 

همیشه به خاطر داشته باشید که دورهٔ پرکاری شوهر و زمان تنهایی شما موقتی است و اگر شوهر تان با موفقیت کارش را تمام کرد حاصل آن عاید شما می شود

 

ضرب المثلی معروف است که میگوید: «پایان شب سیه سپیده است» و یا «بعد از هر سر بالایی سرازیری وجود دارد».


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

با نشاط

با نشاط باشید تا زندگیتان نیز روی خوش و با نشاط خود را به شما نشان دهد

خود را مجبور کنید که با نشاط باشید تا حقیقتاً سرزنده و با نشاط شوید. تصور …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *