خانه » سبک زندگی و خانه داری » آیین همسرداری » کار کردن زن بیرون از خانه با وظایف دیگر تداخل دارد؟

کار کردن زن بیرون از خانه با وظایف دیگر تداخل دارد؟

این مبحث را با یک سؤال آغاز می کنیم: خانم عزیز! اگر شغل و کاری داشته باشی که آن شغل مانع پیشرفت و ترقی شوهرتان باشد آیا حاضر هستید از موقعیت شغلی خود به خاطر شوهرت چشم پوشی کنید؟در این مطلب از مجله پارسی وان برایتان از کار کردن زن بیرون از خانه می گوییم.

آیا کار کردن زن بیرون از خانه مانع پیشرفت شوهر است؟

 

کار کردن زن بیرون از خانه

 

آیا کار کردن زن به قیمت پس رفت خانواده درست است؟ هیچ زنی حاضر نیست موقعیت شوهر را به موقعیت خودش ترجیح دهد و اگر برای زنی فقط موفقیت خودش مهم است

 

این را بداند که به پیشرفت خود بیش از موقعیت خانواده اهمیت می دهد و باید در صدد تغییر آن باشد. ترغیب کردن و به موفقیت رساندن خانواده و شوهر و کمک به پیشرفت او کاری است که باید تمام فکر و وقت زن را به خود اختصاص دهد،

 

هیچ زنی توانایی این را ندارد که به موفقیت شوهرش کمک کند، مگر آن که تمام توجه و علاقه و آرزوی خود را در اختیار شوهرش قرار دهد.

 

آیا کار کردن زن بیرون از خانه ارزشی ندارد؟

 

کار کردن زن بیرون از خانه

 

هیچ وقت قدر و قیمت کار کردن زن بیرون از خانه به خاطر کمک به تامین مخارج کاسته نمی شود. بلکه این لانوان شایسته تعظیم و تکریم هستند.

 

و اعتقاد بر این استکه زن ها باید طوری خود را مجهز وآماده سازند که صلاحیت و لیاقت کار کردن و پرداختن  مخارج خانه و زندگی و بچه هایشان را داشته باشند.

 

هیچکس از آینده خبر ندارد و ممکن است گاهی خدایی نکرده مریضی یا مرگ یا بیکاری شوهر خوشبختی خانواده را به خطر بیندازد

 

در چنین شرایطی کار کردن زن بیرون از خانه مانع شکست و بدبختی خانواده و بچه ها می شود.

 

کار کردن زن بیرون از خانه

 

با توجه به آنچه گفته شد چون ما در خصوص کمک به پیشرفت و موفقیت شوهر صحبت میکنیم نمیتوانیم انکار کنیم خانمی که تمام فکر و قوایش متوجه شغل و ترقی در حرفهٔ خودش است قادر باشد به موفقیت شوهر نیز  کمک کند.

 

به موفقیت رساندن شوهر خود به تنهایی وظیفهٔ سنگینی است و زنی می تواند شوهر خود را کامیاب و موفق سازد که تمام قوا و کوشش خود را وقف او سازد.

 

البته در این مورد نیز مانند همهٔ امور استثنا وجود دارد ولی مشاهدات و تجربیات ثابت کرده است که وقتی زن و شوهر یک هدف و مقصد مشترک داشته باشند بیشتر فرصت و شانس موفقیت و ترقی خواهند داشت.

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.