چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400
خانه » سلامت » تغذیه سالم » درد مفاصل را چگونه از بین ببریم و از پیری زودرس جلوگیری کنیم ؟

درد مفاصل را چگونه از بین ببریم و از پیری زودرس جلوگیری کنیم ؟

دوران زندگی را باید با مبارزه بگذارید، مبارزه با بلور های اسیدیی که باعث بدری زودرس می شوند.در این مطلب از مجله اینترنتی پارسی وان درباره درد مفاصل صحبت میکنیم.

 

در بدن هر جانوری که بلورهای اسیدی رسوب کند باعث سخت شدن مفصل ها و بافت های آن خواهد شد، گوشت جانور نیز سفت خواهد گردید و زودتر از موقع پیر خواهد شد.

 

 

اگر گوشت آن خوراکی باشد بی مزه یا بدمزه خواهد بود ولی اگر به آنها به طور مرتب سرکهٔ سیب بخورانند بلورهای اسیدی موجود در مفصل های آنها به تدریج حل خواهد شد و از بدن بیرون خواهد رفت و در نتیجه بافت های بدن را نرم و سالم نگاه خواهد داشت.

 

همین موضوع به صورت یک حقیقت بزرگ دربارهٔ انسان نیز مصداق دارد.

 

درمان  بیماری درد مفاصل بسیار آسان است:

درد مفاصل

اگر روزی یک یا دو قاشق چای خوری سرکه عصاره سیب همراه با یک یا دو قاشق چایخوری عسل طبیعی را در یک لیوان آب مقطر بریزند به تدریج سلامت خود را بازخواهند یافت، درد مفاصل آنها از بین خواهد رفت و مفصل ها همچون دورهٔ جوانی نرم و انعطاف پذیر خواهند شد.

 

قضاوت در این باره بر عهدهٔ خودتان می گذاریم. به روشی که توصیه کردیم عمل کنید، به خوبی درخواهید یافت که مفصل های شما بی درد و نرم و پرتحرک شده است و درد مفاصل از بین میرود.

 

مفاصل و بافت های بدن را جوان نگاه دارید. انسان ها خود را با طبیعت مهربان از دست داده اند و از موهبت یک زندگی ساده و طبیعی محروم مانده اند اما دیری نخواهد گذشت که روش صحیح تغذیه از مواد خداداده را یاد خواهند گرفت.

 

اگر احساس می کنید مفصل هایتان دردناک است، اگر از درد مفاصل رنج می برید، اگر مفصل هایتان سخت شده است روزانه چند بار از مخلوط سرکهٔ سیب با عسل میل کنید.

 

از مصرف مواد پروتئینی حیوانی (انواع گوشت ها و تخم مرغ) خودداری کنید و یا مصرف آن را به کم ترین مقدار کاهش بدهید، از مصرف مواذ قندی نیز خودداری کنید.

 

تا پس از مدتی کوتاه مشاهده کنید که بدن شما تا چه پایه از نیروی جوانی بهره مند گردیده است.

درد مفاصل

اگر مخلوط سرکهٔ سیب و عسل طبیعی را (به همان روشی که یادآور شدیم) روزی دو بار میل کنید پس از چند ماه مشکل درد مفاصل شما از بین خواهد رفت و دیگر احساس ناراحتی نخواهید کرد.

 

درخواهید یافت که ده ها پله را می توانید به آسانی بالا بروید بدون آن که کوچکترین زحمتی برایتان داشته باشد.

 

نیروی جوانی را به دست خواهید اورد و احساسی خواهید کرد که سال ها جوان شده اید.

 

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

نور خورشید

نور خورشید چه میزان میتواند برای بهبود پوست انسان مفید باشد

نور خورشید یکی از بهترین نوری است که می تواند برای بدن مفید باشد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *